JustHost apskats 2016

Pārskatīts uzņēmuma JustHost logotips.


JustHost

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

JustHost

JustHost ir uz Linux balstīta, konkurētspējīgu cenu tīmekļa mitinātāja ar pilnu funkciju sarakstu, kas nodrošina funkcionalitātes un budžeta līdzsvaru. Dibināts 2008. gadā, JustHost ir bijis viens no labākajiem biznesa uzticamības ierakstiem. Zemāk lasiet mūsu JustHost pārskatu.

Plusi

 • Neierobežota vieta diskā
 • Neierobežota domēna mitināšana
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Bezmaksas skriptu bibliotēka

Mīnusi

 • Agresīva pārdošana
 • Grūti svarīgs esošais WordPress emuārs
 • Ilgāks domēna reģistrācijas process

Pārskats

 • Vietne: www.justhost.com
 • Galvenā mītne: Glendeila, Kalifornija
 • Dibināšanas gads: 2008. gads
 • Mitinātās vietnes: 50 000+
 • Kategorijas: Tīmekļa mitināšana
 • Pakalpojumi: Kopīga tīmekļa mitināšana
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

JustHost ir paredzēts mazā biznesa īpašniekam un indivīdam, kurš budžetā meklē daudz iespēju. Agrāk JustHost ir koncentrējies uz dalītu mitināšanu, bet nesen ir pievienojis VPS un speciāla servera iespējas.

Tomēr jaunajiem piedāvājumiem nav tik konkurētspējīgas cenas kā dalītajiem hostinga plāniem. Tātad, kaut arī pastāv mērogojamība, tā ir dārgāka nekā daži salīdzināmi resursdatoru nodrošinātāji. Tas zināmā mērā ierobežo iespēju vietni palielināt, ja budžets rada bažas.

Tomēr jūs atradīsit, ka JustHost ir viss nepieciešamais, lai jūs sāktu darbu savā vietnē. Izmantojot Pro plānu, jūs iegūstat vienu bezmaksas domēna reģistrāciju, neierobežotu e-pasta kontu un iespēju mitināt neierobežotu skaitu papildu domēnu un apakšdomēnu..

Visos plānos tiek reklamēts neierobežots joslas platums, bet tas nav strikti. Paredzēts, ka tā regulāri neierobežosies, un JustHost jums paziņos, ja tā uzskatīs, ka jūsu lietojums ir pārmērīgs. Izmantojot vietnes veidotāju Just Host, jūs varat ātri izveidot savas lapas, izmantojot veidnes.

Izmantojot lietotājam draudzīgo CPanel, jums ir veids, kā efektīvi pārvaldīt savu vietni. MOJO Marketplace nozīmē piekļuvi simtiem pievienojumprogrammu un skriptu instalēšanai ar vienu klikšķi. Tīmekļa pārziņiem, kuriem nepieciešama e-komercija, varat pievienot savu iepirkumu grozu vai instalēt vienu no groziem no MOJO Marketplace.

Klientu apkalpošana ir augsta prioritāte, un atbalsts tiek sniegts visu diennakti. JustHost partneri ar ResellerClub, lai palīdzētu interesentiem par tālākpārdevēja pakalpojumiem.

JustHost bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas jebkurā laikā piedāvāja naudas atdošanas garantiju. Pirmo 30 dienu laikā tā ir pilna atmaksa – atskaitot izmaksas, kas saistītas ar papildu produktiem vai domēna reģistrāciju. Bezmaksas domēna reģistrācija ir paredzēta tikai mitināšanai vietnē Just Host. Šī maksa jums netiks atmaksāta, taču jūs varēsit saglabāt domēna vārdu.

Jūs varat nodot domēnu citam reģistratūrai vai saglabāt reģistrāciju Just Host. Pēc 30 dienām paliek spēkā tie paši papildinājuma un domēna izmaksu ierobežojumi, un atmaksa tiek aprēķināta par jūsu termiņā atlikušo laiku.

Par termiņa priekšlaicīgu pārtraukšanu nav jāmaksā. Šī garantija dod jums iespēju izmēģināt pakalpojumu Just Host, un, ja tas neatbilst jūsu vajadzībām, atceliet un saņemiet atmaksu.

Ja jums ir WordPress vietne, JustHost ļauj viegli instalēt WordPress, izmantojot MOJO Marketplace. Nav pārvaldīta WordPress mitināšana. Tomēr ir arī optimizēta WordPress mitināšana, kas ir paredzēta tikai WordPress vietnēm un ir paredzēta, lai optimizētu to veiktspēju.

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat WordPress vai nē, JustHost nodrošina uzticamu darba laiku. Kaut arī nav garantijas, viņi pieprasa 99,9% uptime rekordu.

JustHost iepriekš ir ieguvis neskaitāmas balvas par klientu apkalpošanu, cenu noteikšanu, uzticamību un kā galveno emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tāpat kā lielākajai daļai budžeta tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzēju, vietnei Just Host ir kvēlojošas atsauksmes un ārkārtīgi negatīvas atsauksmes.

Kopš 2010. gada tā reputācija ir uzlabojusies, jo tas tika pārdots Endurance International Group (EIG) – tam pašam uzņēmumam, kam pieder daudzi citi pakalpojumu sniedzēji, piemēram, BlueHost un HostGator. Kopumā JustHost ir laba reputācija – īpaši ņemot vērā funkcijas, kas pieejamas par cenu.

Bieži vien lētākais resursdators nav labākais risinājums. JustHost piedāvā konkurētspējīgas cenas, bet sniedz jums funkcijas, kuras jūs varētu gaidīt no daudz dārgākiem saimniekiem. JustHost ir ērta lietošana, lielisks klientu serviss, CPanel lietošana un bezmaksas papildinājumi – tas ir hostinga pakalpojums, kas jāapsver – īpaši, ja esat apzinīgs budžetu.

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas domēna vārds
 • Bezmaksas tūlītēja iestatīšana
 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Bezmaksas vietņu veidotājs
 • POP3 drošā e-pasta atbalsts
 • Droša piekļuve Shell
 • Aizsardzība pret surogātpastu
 • Pieklājīga vietnes dublēšana
 • Vairāki 10 gigabitu Ethernet savienojumi
 • 24/7 tīkla uzraudzība
 • SSL drošs serveris
 • Tīmekļa failu pārvaldnieks

Ātrās saites

Nozares ekspertu spriedums vietnē JustHost

Web hostingsTarp ekspertiem JustHost ierindojas visaugstākajā cenu noteikšanā. Lietotāji var izveidot vietni, sākot no USD 3,95 mēnesī. Tomēr, ņemot vērā trūkumus, kas saistīti ar viņu pakalpojumiem, tā nebūt nav vērtība. Pat tad ar pieejamu cenu nepietiek, lai no ekspertiem nopelnītu vairāk nekā 3 zvaigznes JustHost.

Kritiķi arī veica dažādus testus, lai izmērītu dīkstāves problēmas. Balstoties uz viņu rezultātiem, JustHost ir tālu līdz garā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu saraksta beigām, kad runa ir par pārtraukumiem un dīkstāvi. Šī ir galvenā problēma uzņēmumiem. Kad apmeklētāji un patērētāji nevar piekļūt jūsu vietnei, tiek tieši ietekmēta jūsu peļņa.

Lai gan eksperti slavē vietņu veidotāju rīkus un lietotņu tirgu, ar šīm funkcijām nepietiek, lai pārvarētu slikto sniegumu. Kopumā eksperti JusHost novērtēja kā labu vai labu. Galu galā tirgū ir vienkārši labākas iespējas, kuras ir ieteicamākas.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426347,00.asp

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes vietnē JustHost

Lielākā daļa pozitīvo atsauksmju no patērētājiem ir gūti pirms gadiem. Jaunākās atsauksmes komentē faktu, ka JustHost kādreiz bija viena no visuzticamākajām un pieejamākajām iespējām tirgū.Diemžēl tas vairs nešķiet. Viņi ne tikai nav spējuši sekot nozares tendencēm un piedāvā tādas pašas funkcijas kā konkurentiem, bet arī piedzīvo daudz tehnisku problēmu. Klienti vēlas, lai viņi varētu paļauties uz savu mitināšanas pakalpojumu, lai uzturētu vietni un darbotos, kā arī ātri uzrunātu un atrisināt problēmas. Šķiet, ka JustHost to vairs nespēj, kas nozīmē, ka pat zemu cenu zīme nav tā vērts. Kopumā lietotāji JustHost piešķīra vidēji 2 no 5 zvaigznēm.

Negatīvas klientu atsauksmes un sūdzības vietnē JustHost

Balstoties uz patērētāju pārskatiem, izklausās, ka JustHost pēdējā gada laikā ir pieredzējis dažas lielas problēmas, un tam vēl ir jāatkāpjas. Lietotāji, kuri bija apmierināti ar pakalpojumu un lojāli uzņēmumam, tagad pasaka citiem, lai viņi paliek prom. Daļa no problēmas ir saistīta ar drošības pārkāpumiem, kas skāra daudzus klientus un radīja daudz galvassāpju. Izskatās arī, ka viņu serveri ir bijuši mazāk uzticami un atbildīgi par daudz dīkstāvi un lēnu ielādes laiku pēdējo apmēram 12 mēnešu laikā..

Klienti ir neapmierināti ar nepārtrauktajām problēmu virknēm un klientu atbalsta trūkumu. Viņiem ir grūti sazināties ar ikvienu, un viņi saņem tikai konservētas atbildes un tukšus solījumus problēmu novēršanai.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/justhost/
 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/justhost/

Uzticamība & Laiks

Just Host pieprasa 99,9% uptime uzticamību, lai gan viņi to negarantē. Tikai resursdators tikai katru mēnesi veic savu serveru uzturēšanu, un pēc viņu domām mēnesī dīkstāves varētu būt līdz 45 minūtēm.

Statistika, sākot no 2011. gada augusta, norāda, ka uptime ir reģistrēts augšējā 99% diapazonā – mēneša zemākais uptime bija 99,51%, vairāku mēnešu darbspējas laiks bija 99,99%..

Lielākā daļa klientu sniedz labvēlīgus pārskatus par darbības laiku, bet daži lietotāji ir sūdzējušies par pārmērīgu dīkstāvi. Kopumā Just Host vidējais darba laiks ir virs vidējā.

Just Host nepiedāvā liekas vai spoguļattēlu dublējumkopijas. Klienti tiek mudināti veikt dublējumus no savas vietnes, izmantojot CPanel, un lejupielādēt un saglabāt dublējumus vietējā sistēmā. Automātiskās dublēšanas, izmantojot CPanel, ir ierobežotas līdz 30 gigabaitiem, lai arī lielākas dublējumkopijas var tikt izveidotas, izmantojot SSH.

Lai gan koplietojamai mitināšanai servera līmenī nav atlaišanas, pastāv UPS sistēma, un Just Host ir dīzeļģeneratori rezerves enerģijas nodrošināšanai, lai nodrošinātu uzticamu darbības laiku. Vairāki 10 gigabitu Ethernet savienojumi nodrošina ātru, lieku piekļuvi.

Vietējie darbinieki visu diennakti uzrauga serverus, lai vienmēr būtu informēti par problēmām un pēc iespējas ātrāk novērstu problēmas.

Iespējas & Rīki

Apskatīsim JustHost noderīgās funkcijas un rīkus.

Iezīme
Pārskats
Vadības panelisCPanel ir tīmekļa mitināšanai visplašāk izmantotais vadības panelis, un to nodrošina Just Host. JustHost veic dažus CPanel pielāgojumus, kas varētu sagādāt bažas, ja vietne tiek nodota vēlāk.
Diska vietaTas mainās atkarībā no hostinga plāna un veida.
 • Koplietots: Pamata 50 GB, Starteris 150 GB, Plus 150 GB, Pro Nemēra (neierobežots vadlīnijās).
 • VPS: no 30 GB līdz 240 GB atkarībā no izvēlētā plāna.
 • Dedicated: Standard 500GB (Raid 1), Enhanced and Premium 1TB (Raid 1).
Joslas platumsDalītam mitināšanai joslas platums nav ierobežots, kas nozīmē neierobežotu (vadlīniju ietvaros). Atsevišķiem serveriem joslas platums ir vai nu 5 TB, 10 TB, vai 15 TB mēnesī atkarībā no plāna. VPS hostings svārstās no 1 TB līdz 4 TB mēnesī, atkarībā no plāna.
Datu bāzes atbalstsEmuāriem, forumiem, satura pārvaldības sistēmām (piemēram, WordPress) un daudziem iepirkumu groziem ir vajadzīgas MySQL datu bāzes. JustHost atbalsta MySQL (kā arī PostgreSQL) un nodrošina phpMyAdmin datu bāzes pārvaldīšanai – tas viss ir pieejams no CPanel. Dalītam mitināšanai pamata un Starter datu bāzu skaits ir 20, un Plus un Pro ir neierobežotas.
Bezmaksas domēnsPamata plānā ir viena bezmaksas domēna reģistrācija tik ilgi, kamēr jūs uzturējat plānu. Plus un Pro plāni piedāvā vienu bezmaksas domēna reģistrāciju uz vienu gadu. VPS un īpaši hostinga plāni piedāvā vienu bezmaksas domēnu.
Vairāki domēniIr atļauti vairāki domēni. Skaits mainās atkarībā no plāna – no 20 pamatprogrammai līdz neierobežotam profesionāļiem. Visus jūsu domēnus var pārvaldīt no viena CPanel.
Datu dublējumiJustHost regulāri pārvalda savus serverus, bet iesaka klientiem veikt regulāras dublējumkopijas, ko viņi glabā uz vietas. Izmantojot manuālo CPanel vietnes Vietnes dublēšana bezmaksas versiju, varat veikt dublējumus manuāli vai arī maksāt ikmēneša maksu par Pro versiju, kas ieplāno un automatizē dublējumus līdz faila vai mapes līmenim..
Vienu klikšķi App InstallerĀtri pievienojiet rīkus un papildinājumus, izmantojot MOJO Market viena klikšķa instalētāju. Instalēšana ar vienu klikšķi ir pieejama WordPress, iepirkumu groziņiem, adresātu sarakstiem un daudz kam citam. Skriptus var pievienot jūsu vietnei, izmantojot SimpleScript viena klikšķa instalētāju.
E-pasta kontiIzmantojot dalītu mitināšanu, Basic atļauj piecus e-pasta kontus, Starter un Plus ļauj 100 kontus, un Pro ļauj neierobežotu kontu skaitu.
Hostinga drošībaJust Host nodrošina SSH un dalītu SSL bez maksas. Ja jums ir īpašs IP, SSL sertifikāti ir pieejami no Just Host, vai arī jūs varat instalēt tos no SSL pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, GeoTrust vai Comodo. POP3 drošs un drošs IMAP tiek atbalstīts drošam e-pastam.
Vietņu veidotājsVietnes JustHost vietnei Builder ir vairāk nekā 400 veidņu, lai palīdzētu veidot jūsu vietni. Weebly, vilkšanas un nomešanas veidotāja pamata versija ir bezmaksas, un Pro un e-komercijas versijas, kurām ir vairāk funkciju, ir pieejamas par mēneša maksu.
Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un surogātpastuPlus un Pro plānos ietilpst SpamExperts, kas nodrošina pasta filtrēšanu. Jūs varat to pievienot pamata un sākuma plāniem par ikmēneša maksu. Vietnes drošība ir pieejama arī par USD 2,50 līdz USD 41,67 mēnesī par vienu domēnu.
Iepirkumu ratiņiJust Host atbalsta dažus populārus iepirkšanās ratiņus, tostarp Agora, Cube Cart, Zen Cart un daudz ko citu. Jūs varat importēt un instalēt iepirkumu groziņus no pārdevējiem, kas, iespējams, nav pieejami vietnē MOJO Market. Jums var arī būt programmētājam rakstīt un instalēt pielāgotu grozu.
Programmēšanas valodu atbalstsJustHost atbalsta parastās programmēšanas valodas, kuras darbojas operētājsistēmā Linux, ieskaitot PHP, Perl, Python, Javascript un Ruby.
Vietņu statistikaAWStats un Webalizer ir divi izplatīti izsekošanas rīki, un tos nodrošina, izmantojot CPanel. JustHost vietnēs var instalēt citas izsekošanas lietotnes, piemēram, Google Analytics.
Papildu funkcijas un rīkiĪpašs IP ir pieejams par USD 47,88 gadā. Vairāk pieredzējušiem lietotājiem JustHost atbalsta SSH, servera pusē iekļautas iespējas un iespēju rediģēt .htaccess failus. Plus un Pro koplietotajiem hostinga plāniem ir papildu mārketinga piedāvājumi Google AdWords un Yahoo reklāmām, kas tiek nodrošināti bez maksas (150 USD Plus, 300 USD Pro).

Plāni & Cenu noteikšana

JustHost regulāri rīko akcijas, tāpēc plānu cenas ir elastīgas. Cenu pārtraukums ir arī ilgākam termiņam, visizdevīgākais ir 36 mēnešu termiņš.

JustHost nodrošina naudas atdošanas garantiju, tāpēc jums nav jāuztraucas par ieslodzījumu, ja plāns neatbilst jūsu vajadzībām. Zemāk norādītās cenas atspoguļo to, ko Just Host piedāvā šī pārskata laikā, ieskaitot akcijas.

Ir četri dalītā hostinga plāni – Basic, Starter, Plus un Pro.

Pamata un sākuma plāni ir ļoti līdzīgi, izņemot sākuma plāna krātuves vietu ar 150 GB, salīdzinot ar Basic 50 GB, un sākuma plāns ļauj 100 e-pasta kontus piecos Basic kontos. Sākuma plānā nav iekļauta bezmaksas domēna reģistrācija, kamēr Pamata. Viņiem abiem ir neierobežots joslas platums, 25 apakšdomēni, 20 MySQL datu bāzes, vietnes dublējuma pamata versija un standarta servera veiktspēja.

Plus un Pro plāni savās paketēs piedāvā vairāk, ieskaitot vairāk krātuves (neierobežots Pro), neierobežotas MySQL datu bāzes, neierobežots joslas platums un viena domēna reģistrēšanas gads bez maksas. Pro nodrošina arī vienu bezmaksas speciālu IP adresi, bezmaksas SSL sertifikātu un vietnes dublēšanas programmatūru. Pro plānā ir arī par 80% mazāk kontu uz vienu serveri. Tas piedāvā augstas veiktspējas serverus ar lielāku ātrumu un jaudu.

Parastās cenas tiek noteiktas katru mēnesi vai 12, 24 vai 36 mēnešus. Maksājums par visu izvēlēto termiņu tiek samaksāts, sākot pakalpojumu. Pamatinformācija par pamatmaksu ir USD 9,99 mēnesī no mēneša un sadalās līdz USD 8,99 mēnesī gada termiņam, USD 8,49 mēnesī divus gadus un 7,99 USD mēnesī par trim gadiem.

Sākuma plāns ir attiecīgi 7,99 USD, 7,49 USD, 6,99 USD un 5,99 USD. Plus plāni ir 14,99 USD, 11,99 USD, 11,49 USD un 10,99 USD. Pro plāns ir USD 29,99, USD 25,99, USD 24,99 un USD 23,99.

Ir arī USD 20 iestatīšanas maksa par viena mēneša plāniem. Sākuma plānam būs papildu izmaksas par domēna reģistrāciju vai nu ar Just Host, vai ar citu reģistratūru. Ja jūs atceļat pamata, Plus vai Pro plānus saskaņā ar naudas atdošanas garantiju, 15,99 USD tiek ieturēti no naudas atmaksas, lai apmaksātu sniegtā domēna reģistrācijas izmaksas, un jūs saglabājat domēnu atlikušajā gadā – vai ilgāk, ja jūs turpināt reģistrēt domēnu.

Ja jums ir vietne ar citu resursdatoru un vēlaties, lai pārsūtīšana tiktu veikta jūsu vietā, JustHost to iestatīs par vienreizēju maksu 149,99 USD.

Pēc standarta likmes iesācējam būtu vislabākais pamatplāns – labs funkciju un budžeta līdzsvars. Tomēr šī pārskata laikā JustHost ir Basic par 2,95 USD mēnesī, Plus plus 4,95 USD mēnesī un Pro par 9,95 USD mēnesī..

Lielākajai daļai lietotāju Plus būtu vislabākā vērtība un vairums funkciju ar reklāmas cenu. Lielākām vietnēm, e-komercijas vietnēm un tiem, kuri vēlas visvairāk plānā ietverto iespēju, Pro plāna reklāmas cena ir konkurētspējīga ar citiem mitināšanas uzņēmumiem.

Pirmā termiņa beigās reklāmas cenas atgriežas pie standarta cenām, tāpēc garākiem noteikumiem ir jēga gūt maksimālu labumu par savu naudu.

Tiem, kam nepieciešami īpaši serveri, tiek piedāvāti trīs plāni, kuru cena svārstās no USD 149,99 mēnesī par standartu līdz USD 249,99 mēnesī par Premium plānu. Visi trīs plāni nāk ar CPanel un WHM ar root piekļuvi servera pārvaldībai.

Jums nav līguma ar JustHost plāniem. Jebkurā laikā varat uzlabot vai pazemināt savu plānu vai mainīt termiņu ilgumu, zvanot uz Norēķinu nodaļu.

Klientu atbalsts

Just Host konsekventi saņem augstas atzīmes par klientu apkalpošanu. Viņiem ir tālrunis, e-pasts un tiešraides tērzēšana, kas pieejama 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Vairumā klientu pārskatu teikts, ka saņemtais pakalpojums ir draudzīgs un zinošs un atbalsta jautājumi tiek ātri atrisināti.

Atkal, tāpat kā ar jebkuru pakalpojumu, viss ne vienmēr notiek vienmērīgi, un ne visi pārskati ir rožaini. Bet laba klientu apkalpošana tiek dota par iemeslu JustHost izvēlei un palikšanai tajā.

Nav skaidrs, kur atrodas atbalsts, kaut arī atbalsta personāls runā angliski. Just Host ir biroji Apvienotajā Karalistē, Austrālijā, un ASV datu centrs atrodas Čikāgā, Ilinoisā.

Jūs varat sazināties ar Just Host pa tālruni 888-755-7585.

E-pasts atbalsta un rēķinu saņemšanai, kā arī tiešraides tērzēšana ir atrodams vietnes Just Host vietnē kontaktu lapa.

Jūs varat arī izmantot [email protected].

JustHost vietnē varat atrast zināšanu pamats ar vairāk nekā 812 ierakstiem, lai atbildētu uz daudziem jūsu jautājumiem, kā arī gandrīz 40 video pamācības.

Ir arī a emuārs, bet kopš 2014. gada vidus tajā nav ierakstu.

Lietošanas ērtums

JustHost mērķis bija padarīt tīmekļa vietnes izmantošanu klientam pēc iespējas vieglāku. CPanel ir viens no visizplatītākajiem, lietotājam draudzīgākajiem foniem, kas pieejami jūsu vietnes pārvaldībai.

MOJO Marketplace un SimpleScript padara rīku un papildinājumu pievienošanu ar vienu klikšķi. Joomla, WordPress, OSCommerce un citas ir vienkāršas instalācijas ar vienu klikšķi.

Esošās WordPress vietnes pārvietošana uz JustHost ir nedaudz sarežģītāka, taču JustHost viņu vietnē piedāvā apmācību, lai palīdzētu jums.

Secinājums

Pamatojoties uz klientu atsauksmēm, ir grūti klasificēt vai ieteikt mitināšanas uzņēmumu. Daudz negatīvu atsauksmju ir no konkurentiem nolīgtām personām, un daudzas labvēlīgas atsauksmes ir no filiālēm, kas cenšas palielināt vietnes popularitāti.

Tomēr, ja neņem vērā ļoti negatīvās un pārāk kvēlojošās pozitīvās atsauksmes, šķiet, ka Just Host klientu apmierinātība ir virs vidējā līmeņa.

Budžeta tirgū hostinga pakalpojumu konkurence ir sīva. Tas, kas Just Host atšķir, ir tā lietošanas ērtums un lielais sniegto pakalpojumu skaits – vairāk nekā daudzas citas alternatīvas ar augstāku cenu.

Tā ir lieliska izvēle maza uzņēmuma īpašniekam vai budžetam domājošam.

Tā kā iekļauti pakalpojumi un funkcijas, piemēram, instalēšana ar vienu klikšķi, tā ir laba izvēle iesācējiem, jo ​​īpaši tāpēc, ka viņi var sākt darbu bez lieliem hostinga izdevumiem.

Salīdzināt

JustHost

89

InMotion hostings

96

Vietne

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map