Jimdo apskats 2016


Džimdo

Apmeklējiet vietni

9.3


AWA rādītājs

Džimdo

Jimdo vietņu veidotājs ir dzimis 2007. gadā no vācu izstrādātāju komandas un ir kļuvis par pilntiesīgu vietņu veidotāju ar satelītu komandām visā pasaulē. Platforma ir liela izvēle maziem uzņēmumiem, kuri paši vēlas izveidot vienkāršu vietni. Šis paziņojums jo īpaši attiecas uz tiem, kuriem nepieciešama pamata integrētā e-komercijas funkcionalitāte. Izlasiet mūsu Jimdo pārskatu zemāk.

Plusi

 • Plašs e-komercijas komplekts
 • Piemērots emuāru veidošanai
 • Darbojas ar iOS un Android lietotnēm
 • Pieejama HTML un CSS rediģēšana
 • Spēcīgas SEO iespējas apmaksātiem plāniem

Mīnusi

 • Ierobežots konts bezmaksas plānam
 • Nav viegli orientēties redaktorā
 • Nepieļauj vairākus ieguldītājus
 • Ierobežotas veidnes
 • Vietņu eksporta opcija nav pieejama

Pārskats

 • Vietne: www.jimdo.com
 • Galvenā mītne: Hamburga, Vācija
 • Dibināšanas gads: 2007. gads
 • Darbinieki: 200
 • Izveidotās vietnes: 15 000 000+
 • Kategorijas: Vietņu veidotāju programmatūra
 • Valodas: Angļu, vācu, franču, spāņu, itāļu, japāņu, krievu, holandiešu 
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 30 dienas
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Jimdo īpašais piedāvājums DIY vietņu veidotāju pasaulei ir tā mērķtiecīgie e-komercijas risinājumi. Platforma piedāvā bezmaksas un apmaksātus plānus ar ierobežotu veidņu izvēli, bet ar spēcīgu vietņu papildinājumu komplektu, lai palīdzētu veidot jūsu vietni. Apmaksātie plāni piedāvā stabilu cenas un vērtības attiecību ar tādām funkcijām kā analītika, SEO un vairākas e-pasta adreses.

Redaktors nav vienkāršs vilkšana un nomešana, bet piedāvā daudz pielāgojumu, kad ir izvēlēta veidne un jūs gaida pieejamo iespēju caurskatīšana.

Kas ir labākais, izmantojot Jimdo?

Jimdo ļauj atvērt tiešsaistes veikalu bez iepriekšējām zināšanām par kodēšanu. Pat izmantojot JimdoFree plānu, jums ir iespēja savam veikalam pievienot ne vairāk kā piecas preces. Tas nav tik smagsvars kā tādi spēlētāji kā Magento un Gambio, bet jūs varat viegli to izdarīt pats.

Kam domāts Jimdo?

Jimdo ir laba izvēle maziem uzņēmumiem, kuriem ir tiešsaistes veikals. Pievienojiet savas preces, veiciet krājumu kontroli, apstrādājiet maksājumus, izmantojot PayPal. Tas ir viegli. Ja esat Etsy veikala īpašnieks un meklējat citu platformu, tad Jimdo varētu būt lieliska izvēle.

Tā kā Jimdo ir arī iebūvēta samērā laba emuāru veidošanas platforma, jūs varētu vēlēties to izmantot arī šim nolūkam – it īpaši, ja jums patīk atjaunināt, atrodoties ceļā, pateicoties viņu mobilajām lietotnēm.

Māksliniekiem, dizaineriem vai radošajiem tipiem tā nebūs labākā platforma jums – rīks nav tik radoši konfigurējams kā citi spēles dalībnieki. Tiem, kas plaši pārdod preces tiešsaistē, jūs varētu vēlēties izmēģināt arī citu risinājumu.

Cik mērogojama ir Jimdo vietne?

Tehniski Jimdo vietne var būt tik liela, cik vēlaties. Jimdo Professional plāns piedāvā neierobežotu krātuves daudzumu, tāpēc tas var būt tikpat plašsaziņas līdzekļiem bagāts, cik vēlaties. JimdoFree plāns sākas no 500 MB.

Ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, kuru kādu dienu jūs varētu vēlēties izaudzināt par mamutu, varbūt labāk meklēt citur. Citas platformas piedāvā labāku pārvaldību lielajiem veikaliem, kā arī Jimdo nav jūsu satura eksporta iespēju gadījumā, ja jums jāpārceļas uz kaut kur citu.

Kāda reputācija ir Jimdo?

Džimdo nav viens no lielākajiem vārdiem vietņu veidošanas spēlē, taču tas notiek jau labu astoņu gadu laikā. Platformai ir veikti daži pamanāmi uzlabojumi, padarot cilvēku pabeigtos projektus profesionālākus un mūsdienīgākus nekā iepriekšējās pakalpojuma iterācijas. Jimdo līdz šim ir izveidojis 15 miljonus vietņu.

Platforma piedāvā līdzīgu privātuma politiku citiem. Jūsu kontaktinformācija tiek glabāta, ja vien jūs deaktivizējat savu kontu, tas izmanto sīkdatnes, reģistrē jūsu IP. Sīkāka informācija nekad netiks pārdota. Jūsu vietnē augšupielādētie attēli vai faili, iespējams, tiek saglabāti Amazon S3 vai Nirvanix mākoņa pakalpojumos. Visi pārējie dati tiek glabāti Jimdo serveros.

Vai Jimdo ir naudas atdošanas garantija?

Par laimi, jā, un ar to ļoti daudz! Jimdo piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājumus gan ar viņu JimdoPro, gan JimdoBusiness plāniem. Ja lietas izskatās labi, sāciet ar JimdoFree plānu un pēc tam pārejiet uz bezmaksas izmēģinājuma versiju uz JimdoPro vai JimdoBusiness..

Galvenās iezīmes

 • Mobilā lietotne
 • Paroles aizsardzība
 • Visaptveroša emuāru veidošanas platforma
 • SEO video konsultācijas
 • PayPal norēķinu vārtejas integrācija
 • Pielāgots domēna vārds
 • Sociālie logrīki
 • Optimizēts mobilajām ierīcēm
 • Google Maps integrācija
 • Google Analytics integrācija
 • 500 MB uz neierobežotu krātuves vietu
 • Atbalsta 8 dažādas valodas

Nozares ekspertu spriedums par Jimdo

Vietņu veidotājs Parasti eksperti Jimdo piešķir labu vai vidēju vērtējumu. Jimdo centās izveidot tādu vietņu veidotāju, kuru būtu viegli izmantot, un kritiķi noteikti domā, ka viņi ir sasnieguši šo mērķi. Tiek pievienotas pat jaunas funkcijas ar mērķi nepadarīt lietas pārāk sarežģītas. Izmantojot Jimdo, galvenā loma ir lietotāja pieredzei, un tas ir skaidrs gan viņu pieejā biznesam, gan izstrādājumā.

Visbiežākā kritika ir saistīta ar Jimdo veidnēm. Vietņu veidotāju vidū tā ir izplatīta sūdzība. Ir grūti izpatikt visiem, it īpaši, ja katram lietotājam ir atšķirīgas gaumes un vēlmes. Labā ziņa ir tā, ka Jimdo regulāri pievieno jaunas veidnes un piedāvā stabilas, mobilam draudzīgas iespējas.

Galu galā eksperti ir priecīgi ieteikt Jimdo ikvienam, kurš meklē vērtību un ērtu lietošanu. Ja tās ir jūsu galvenās prioritātes, jūs nebūsit vīlušies programmatūrā.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2470481,00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/jimdo
 • 2016. gada 20. aprīlis

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes par Jimdo

Kaut arī Jimdo bezmaksas versijai noteikti ir daži ierobežojumi, bija daudz lietotāju, kuri bija apmierināti ar rīku un funkciju daudzumu, kas bija pieejams bez maksas. Tas ļauj ikvienam izveidot vietni un padarīt sevi zināmu tiešsaistē. Turklāt, izmantojot spēcīgos e-komercijas rīkus, vietni ir viegli pārveidot par pilnībā funkcionējošu veikalu.

Citas ļoti slavētās funkcijas ir:

 • WYSIWYG redaktors. Lai arī to nevar vilkt un nomest, tas tomēr ir ļoti lietotājam draudzīgs un noderīgs vietnes izveidošanā.
 • Sociālā integrācija. Nevar izvairīties no sociālajiem medijiem, un Jimdo palīdz jums maksimāli izmantot šos rīkus.
 • Vietnes mobilajām ierīcēm. Klienti varēs ērti apskatīt jūsu vietni jebkurā ierīcē.
 • http://www.websitetooltester.com/lv/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par Jimdo

Lielākā daļa sūdzību pret Jimdo ir vērstas uz bezmaksas versiju. Lietotāji nebija pārsteigti par veidnes izvēli, nevis fanoja par to, ka Jimdo tā logotipu labi izceļ kā savu pakalpojumu reklāmu. Tomēr šī ir diezgan standarta prakse attiecībā uz bezmaksas programmatūru, un ir grūti apgalvot, ka ir pārāk daudz, ņemot vērā cenu zīmi.

Tiem, kas izvēlējās maksas versiju, viņi uzskatīja, ka lietotāja saskarne nedaudz trūkst. Lai gan redaktoru ir samērā viegli lietot, īpaši salīdzinot ar konkurentiem, tas nav īsts velciet un nometiet rīks. Iesācējiem, kas meklē absolūti vienkāršāko tīmekļa vietnes izveidošanas veidu, tas var būt reāls darījums.

 • http://www.websitetooltester.com/lv/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

Dizains & Pielāgošana

Kad jūs apmeklējat Jimdo vietni, viņi ir gatavi un gaida, lai jūs sāktu darbu ar viņu Jimdo bezmaksas plānu. Lapas priekšā un centrā tā gandrīz kliedz uz tevi: “Izveidojiet savu bezmaksas vietni.” Labi, priekšnieks, ja jūs uzstāt!

Pēc tam jūs apmeklējat viņu veidņu lapu, un šeit, no sākuma, jums ir 15, no kuriem izvēlēties. Ierobežots, es zinu, bet jūs varat to mainīt, tiklīdz sākat, jo JimdoFree plānā ir 40 no kuriem izvēlēties, un apmaksātajos plānos – vairāk. Ja vēlaties, veidnes var iegādāties arī no ārējiem pakalpojumu sniedzējiem. Ja CSS un HTML kodēšana ir laba, jums pat ir tukša veidne.

Kad esat izdomājis, kuru veidni vēlaties izmantot, jūs tiksit transportēts uz redaktoru. Jimdo redaktors ir nepiesārņots un mūsdienīgs. Lapas labajā pusē ir maza rediģēšanas josla. Noklikšķinot uz katra tīmekļa lapas izkārtojuma elementa, tiek piedāvātas iespējas to mainīt, taču jūs nevarat viegli tos pārvietot. Kā mēs jau iepriekš pieskārāmies, tas nav tieši tas, ko velciet un nometiet.

Pirms sākat savas vietnes izveidi, jums būs jāpavada zināms laiks, spēlējoties ar redaktora elementiem. Tas nav vienkāršākais redaktors, pie kura pierast, un iesakām pārbaudīt kādu no tiešsaistes palīdzības vai YouTube videoklipiem..

Tiklīdz jūs saņemsiet iespēju pievienot elementus izkārtojumam un tos pielāgot, lietās būs ievērojami vieglāk orientēties. Tas nav labākais redaktors, ar kuru esam saskārušies, bet tas noteikti nav arī sliktākais. Ir daudz pārdomātu elementu, ko pievienot savai lapai.

Fotoattēlus var pievienot no datora direktorija vai DropBox konta, un jums būs nepieciešama saite uz visiem pievienotajiem videoklipiem. Diemžēl nav visu jūsu failu tiešsaistes krātuves, no kuras izvēlēties. Nav arī iebūvēta fotoattēlu redaktora, tāpēc pirms ievietošanas attēli būs jālabo.

Iestatot fonu, varat izvēlēties fiksētu attēlu vai stilu, slaidrādi vai videoklipu.

Neuztraucieties, ja jums nepatīk tas, kā jūsu veidne izskatās, kad esat jau pusceļā vai esat pabeidzis darbu. Jimdo dizains nozīmē, ka jūs jebkurā laikā varat mainīt veidni, nezaudējot datus.

Iespējas & Rīki

Apskatīsim dažas no lieliskajām lietām, ko Jimdo var darīt, lai konkurences varētu vienkārši nebūt.

Mobilā attīstība

Ja jūs pastāvīgi atrodaties ceļā vai jums visu laiku nepieciešams regulāri ievietot ziņas savā vietnē, Jimdo ir nodrošinājis jūs. Visu savas vietnes izstrādi varat veikt, vienkārši izmantojot iOS vai Android Jimdo lietotnes. Viņi abi ir pieejami attiecīgajos lietotņu veikalos.

E-pasti

Ja vēlaties tiešsaistē atrast profesionālu biznesa vietni, vēlaties iegūt savu e-pasta adresi – tavs vā[email protected]. JimdoFree versijā tas nav pieejams, taču JimdoPro un JimdoBusiness plānos jūs saņemat attiecīgi vienu e-pasta adresi (ar līdz 3 pārsūtīšanas adresēm) un 20 e-pasta adreses (ar neierobežotu pārsūtīšanas adresi)..

Vietnes mitināšana

Jimdo piedāvā pats savu mitināšanu, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par ārēja pakalpojumu sniedzēja meklēšanu glabāšanai. Tas nozīmē arī to, ka var būt grūti optimizēt ielādes laiku, ja tie ir nesamērīgi – un jums nebūs citu iespēju.

Mobilo ierīču optimizācija

Mobilās ierīces optimizēšana ir brīze ar Jimdo – viņi to visu izdara jūsu labā! Varat pārbaudīt savas vietnes izskatu mobilajā ierīcē, izmantojot ierīces priekšskatījuma opciju labās puses rīkjoslā.

Aizsardzība ar paroli

Jimdo piedāvā iespēju ar paroli aizsargāt vienu vietnes lapu ar JimdoFree plānu, piecas lapas ar JimdoPro plānu un neierobežotu lapu ar JimdoBusiness plānu..

Emuāri

Kopā ar Jimdo ir pieejama diezgan visaptveroša emuāru veidošanas platforma. Tas ietver iespēju pievienot GoogleMaps, failu lejupielādes, komentāru sadaļas, pielāgotus HTML logrīkus un daudz ko citu. Emuāru veidošanas funkcijas vienīgais mīnuss ir tas, ka jūs nevarat ieplānot ziņas.

SEO

Jimdo ir SEO video pamācības no rankingCoach, lai palīdzētu JimdoPro un JimdoBusiness plāna lietotājiem, un katram plānam ir pieejamas dažādas SEO paplašināšanas pakāpes..

e-komercijas risinājums
Jimdo ir lielisks risinājums maziem uzņēmumiem. Platformai ir lieliska bāze neliela tiešsaistes veikala izveidošanai no. Aizmugurējā programma ļauj lietotājiem izsekot krājumiem, automatizēt e-pasta atbildes klientiem un atvērt un aizvērt pasūtījumus.

Vienīgais norēķinu ceļvedis, kuru pilnībā atvieglo Jimdo, ir PayPal. Darījumiem ieteicams izmantot PayPal biznesa kontu. Par visiem darījumiem Jimdo nav iekasējusi maksu.

IezīmePārskats
UzstādītPaiet nedaudz laika, lai iepazītos ar sistēmu
Web dizainsIzvēlieties lapu izkārtojumus, pielāgojiet krāsas, pievienojiet faktūras un daudz ko citu. Ļoti konfigurējams, bet ne tīrs velciet un nometiet
Pielāgots domēna nosaukumsPieejams kopā ar JimdoPro un JimdoBusiness plāniem
Navigācijas dziļumsPieejami divi apakšlīmeņi
Logrīki un lietotnesFoto galerijas, YouTube, sociālie mediji utt.
MonetizācijaPieejams Google AdSense, saistītās saites, reklāmkarogu reklāmas
Apmeklētāju statistikaPieejams vietnē Google Analytics par apmaksātiem plāniem
Fotoattēli, video un audioIerobežotas multivides formāta iespējas – iegultais kods tikai audio
EmuārsStandarta emuāru veidošanas platforma. Pievienojiet diskusijā, lai komentāru sadaļa būtu noderīgāka
Google kartesPieejams Google Maps elements
HTML redaktorsPieejama HTML rediģēšana gan galddatoriem, gan mobilajām vietnēm
Sociālo mediju integrācijaPievienojiet Facebook, piemēram, pogas, Twitter plūsmu utt.
Veidlapas un aptaujasPieejams formas elements
Glabāšanas telpa500 MB JimdoFree plānam, 5 GB JimdoPro plānam, neierobežots JimdoBusiness plānam
Biļetenu rīksJimdo iesaka savai vietnei pievienot MailChimp pierakstīšanās formu un izmantot viņu pakalpojumus
ForumsTikai viesu grāmatas funkcija
E-komercija / tiešsaistes veikalsVisaptveroši risinājumi
Vārtejas integrācijaPayPal
SEO draudzīgiJimdoPro plāns – meta apraksti, URL, attēlu tagi. JimdoBusiness plāns – izslēdziet lapas, 301 novirzīšanu
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Aizsardzība ar paroli vienā lapā JimdoFree plānā, piecas lapas JimdoPro plānā un neierobežota JimdoBusiness plānā. Emuāra ziņās nav pieejama paroles opcija
Google® AnalyticsPieejams par apmaksātiem plāniem
Vietņu drošībaVietnes tiek glabātas Jimdo drošos serveros
Vairākas valodasPlatforma un forumi ir pieejami 8 dažādās valodās
Mobilo ierīču optimizācijaAutomātiski optimizēta mobilajām ierīcēm
CDN tehnoloģijaVairāki serveri dažādās valstīs

Plāni & Cenu noteikšana

Pārdomājiet Jimdo JimdoFree plānu, ja domājat, ka vietnes veidotājs varētu būt jums pareizā izvēle. Pievienojiet visus savus elementus un funkcionalitāti un pārbaudiet, vai tā darbojas, un tad, ja esat laimīgs, varat pāriet uz vienu no maksas plāna izmēģinājuma versijām. Bezmaksas izmēģinājumi ilgst 30 dienas, tāpēc jums ir daudz laika, lai tos pārbaudītu.

JimdoFree plāns

JimdoFree nodrošina ierobežotu pamata funkcionalitātes klāstu, ar kuru strādāt. Mēs neiesakām to nevienam, kurš mēģina izdarīt kaut ko nopietnu. Tas vairāk attiecas uz degustētāju, lai redzētu, vai apmaksātie plāni varētu būt piemēroti jūsu vajadzībām.

JimdoFree plāns nāk ar:

 • 500 MB krātuves
 • viena ar paroli aizsargāta lapa
 • iOS vai Android lietotne – ja izvēlaties to izmantot
 • ļoti ierobežots SEO – mājas lapas meta nosaukums un meta apraksts, Google indeksācijas pārbaude un jūsu Google ieraksta priekšskatījums
 • ne vairāk kā 5 veikalu saraksti
 • maksimālā nosūtīšanas summa
 • Iespēja noteikt bezmaksas piegādi lieliem pasūtījumiem

Bezmaksas versijā būs Jimdo kājenes reklāmas visā jūsu vietnes apakšā. Jūsu vietnes nosaukums būs arī formā jūsu vietne.jimdo.com. Ieguvums ir tas, ka jūs varat saglabāt savu Jimdo bezmaksas vietni mūžīgi.

Apmaksāti plāni

Ja nopietni domājat par savu vietni, tad vēlēsities pievērsties vienam no Jimdo apmaksātajiem plāniem. Cenas ir ļoti konkurētspējīgas salīdzinājumā ar citiem tiešsaistes veikalu celtniekiem. Plāni ir bez reklāmām, atšķirībā no viņu kolēģiem. Arī jums ir iespēja pārsūtīt savu domēna vārdu uz kādu no šiem plāniem vai arī iegūt jaunu pielāgotu (arī formā www.yourwebsite.com)..

DžimdoPro
USD 7,50 mēnesī (gadā)

JimdoPro plāns ietver visu JimdoFree plānā, kā arī:

 • 5 GB krātuve
 • Piecas ar paroli aizsargātas lapas
 • Viena e-pasta adrese un ne vairāk kā 3 pāradresācijas adreses
 • uzlabots klientu atbalsts
 • vietņu statistika
 • jūsu kājene
 • mobilā eksprespasta lapa
 • vairāk SEO – pielāgoti lapu URL, meta lapu nosaukumi, lapas meta apraksti, XML vietnes karte, rankingCoach
 • līdz 15 veikalu ierakstiem
 • spēja noteikt cenrādi

Jimdo biznesa plāns
USD 20 mēnesī (gadā)

JimdoBusiness piedāvā pilnu Jimdo aprīkojuma komplektu. Tas balstās uz funkcijām, kas paredzētas JimdoPro plānā. Visnoderīgākais ieguvums, mūsuprāt, ir spēja savam veikalam pievienot neierobežotas preces. Pārbaudiet arī citas priekšrocības:

 • neierobežota krātuve
 • neierobežotas ar paroli aizsargātas lapas
 • 20 e-pasta adreses un neierobežotas pāradresācijas adreses
 • augstākā līmeņa klientu atbalsts
 • Jauns pielāgots domēns
 • paplašināts SEO – robotu meta tagi un URL novirzīšana
 • neierobežots veikalu saraksts
 • atlaižu kodi
 • pielāgota pasūtījuma apstiprināšanas lapa
 • pārvadājumi pēc svara
 • ar tagiem balstīta nosūtīšana
 • Svītru apmaksas iespēja

Piezīme. Ir arī papildu papildinājumi, piemēram, premium domēni (piemēram, piedāvājumi,. Piegāde), kurus varat arī iegādāties..

Klientu atbalsts

Jimdo ir liels sabiedrības forums, un ne tikai, ka tie ir astoņās dažādās valodās! Forumi ir vieta, kur lietotāji uzdod jautājumus, un atbildes sniedz citi lietotāji vai foruma moderatori. Pārmeklējot apkārtni vai uzdodot sev jautājumu, jums būs jāsaņem meklētā atbilde.

Varat apskatīt tiešsaistes apmācības, lai iepazīstinātu ar pamatiem, un, kas ir vēl interesantāk, daži bezmaksas tiešsaistes tiešsaistes semināri, kas jums palīdzēs ar tādām tēmām kā “SEO pamati”..

Sūtot jautājumus pa e-pastu komandai, atbildes līmenis ir atšķirīgs. Apmaksātajiem plāniem jūs skatāties no vienas līdz divām darba dienām, turpretī bezmaksas lietotāji var gaidīt nedaudz ilgāk.
Arī tīmekļa vietnē vienmēr ir tiešraides tērzēšanas iespēja – tomēr gaidīšanas laiks var būt līdz aptuveni 2 stundām. Tas palīdz, ja jums ir laiks pavadīt sēžot pie datora, kamēr jūs darāt citas lietas. Pakalpojums ir pieejams tikai plkst. 9–17 PST, tāpēc tas var nedarboties cilvēkiem citās pasaules malās.

Lietošanas ērtums

Jimdo nav visvieglākā platforma, lai iesākumā varētu aizkavēties. Jums vajadzēs apmesties uz dažām stundām, lai uzzinātu, kā to izmantot. Redaktors nav tik intuitīvs kā citi, ar kuriem mēs esam saskārušies. Pēc tam, kad esat to apguvis, vietnes konfigurēšana ir vienkārša.

Vidusmēra lietotājam vajadzētu būt iespējai bez problēmām saputot savu vietni nedēļas nogalē. Tas ietver arī Jimdo platformas veikala funkcionalitāti.

Pats labākais Jimdo ir tas, ka pēc iestatīšanas papildu elementu pievienošana vai nomainīšana ir diezgan vienkārša. Ja jūs daudz atjaunināsit savu vietni, tad Jimdo būs laba platforma, ko izmantot.

Tas nav pārāk pielāgojams – taču lielākoties lietotāji to neiebilst. Ja jūs neesat izvēlējies dizainu un vēlaties kaut ko, kas joprojām izskatās labi, bet vairāk domāts par funkcionalitāte – tad jums varētu būt veiksme. Ja jūs darīt zināt HTML vai CSS, tomēr jūs varat pielāgot to savam sirds saturam.
Jums vietņu pārvaldīšanā apmaksātajos plānos ir iebūvēta analītika, kā arī diezgan labs SEO iespēju klāsts. Ir vietnes, kuras izveidojis Jimdo un kuras ierindojas to rezultātu augšgalā, taču vispirms jāieliek nedaudz smaga darba.

Secinājums

Jimdo ir daudz jēgas izpētīt, vai vēlaties atvērt savu mazo veikalu tiešsaistē. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas izkļūt no tādas platformas kā eBay vai Etsy un tā vietā rīkoties pats. Apmaksātajiem plāniem ir laba cena, un platformas struktūra darbojas ar minimālu satraukumu, tiklīdz jūs to pakavējat.

Atjaunināšana ir vienkārša, un, ja jūs priecājaties tikai par PayPal (vai Stripe for JimdoBusiness lietotājiem) izmantošanu, tas ir bez stresa veids, kā satvert savu Web sadaļu. Jimdo SEO funkcijas pat var padarīt jūs par labi darbojošos vietni ar nelielu praksi.

Ja vēlaties izveidot savu mazo e-komercijas vietni, neuztraucoties par kodēšanas avārijas kursa veikšanu, iespējams, Jimdo.

Arī pasaules emuāru autori Jimdo varētu atrast pareizo izvēli. Platformas emuāru veidošanas puse ir diezgan plaša, un, lai gan jūs nevarat plānot ziņas, jums ir iespēja saglabāt melnrakstus vēlākai.

Mēs iesakām pārbaudīt Jimdo, ja jūs ietilpst kādā no šīm kategorijām vai esat izmēģinājis citus vietņu veidotājus savam personīgajam projektam un vēl neesat atradis īsto..

Salīdzināt

Džimdo

93

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me