Iepirkumu groza elites apskats 2016


Iepirkumu grozs Elite

Apmeklējiet vietni

8.8


AWA rādītājs

Iepirkumu grozs Elite

Shopping Cart Elite ir izsmalcināts e-komercijas / iepirkumu grozu sistēmas nodrošinātājs, kas automatizē lielu daļu jūsu biznesa; mārketinga un darbības procesi ir nemanāmi integrēti. No grafiskā dizaina līdz hostingam platforma piedāvā pilnīgu risinājumu mazumtirdzniecības uzņēmumiem, lai tie vienmērīgi darbotos tiešsaistē. Vienpadsmit gadu pētījumu un attīstības rezultātā ir iegūta programmatūra, kas ir intuitīva, lietotājiem draudzīga un visiem kanāliem gatava, ar jaudīgu CRM sistēmu un hiperskaņas CDN tehnoloģiju, kas nodrošina optimālus ieņēmumus. Izlasiet mūsu iepirkumu groza elites pārskatu zemāk.

Plusi

 • Sindicē emuāru informāciju trešajām personām
 • Papildu noderīgas funkcijas
 • Spēcīgs aizmugure
 • 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija

Mīnusi

 • Ierobežotas veidnes
 • Nav mobilās lietotnes

Pārskats

 • Vietne: www.ShoppingCartElite.com
 • Dibināšanas gads: 2009. gads
 • Kategorijas: Iepirkumu groza programmatūra
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas

Shopping Cart Elite piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no automatizētas uzskaites un automātiskas izsekošanas līdz vieglai datu ievadīšanai un automātiskiem statusa atjauninājumiem. Tajā ir iekļautas vienkāršas datu plūsmas, Quickbooks integrācijas un pat automatizēti spiegošanas / cenu noteikšanas rīki, lai pārliecinātos par savu konkurētspēju.

Iepirkumu grozs Elite satur uzņēmuma resursu plānošanas (ERP) programmatūru, kā arī klientu attiecību pārvaldības programmatūru (CRM), darbinieku uzraudzību, noliktavu automatizāciju un draudu un iesaistes analīzi, lai samazinātu zemas kvalitātes un krāpniecisku trafiku..

Ieteicams: Pēc SCE platforma tika izveidota uzņēmumiem ar 3–25 darbiniekiem; jo īpaši tiešsaistes mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības operācijas, kas nav apmierinātas ar pamata iepirkumu groza ierobežojumiem.

Galvenā joma / specialitātes: SCE mērķis ir būt visaptverošai sistēmai, sākot no automatizācijas līdz optimizācijai un grafikai, par daudz zemākām cenām nekā lielākajai daļai pilnvērtīgu platformu.

Tehniskās specifikācijas / ierobežojumi? Standarta (bezmaksas) projektēšanas iespējas šajā uzņēmumā ir nedaudz ierobežotas. Sākot iestatīt savu veikalu SCE, tikai viena pamata veidne ir pieejama bez maksas. Jūsu tiešsaistes veikala pielāgošanai ir pieejams daudz iespēju, taču parasti par tām jāmaksā.

Turklāt SCE 1. līmeņa plāns ir salīdzinoši lēts – tikai USD 19,99 mēnesī, tāpēc jau no paša sākuma tas šķiet labs plāns maziem uzņēmumiem. Tomēr tas ir ierobežots līdz 1000 produktiem; tas liks jums parakstīties uz vienu no dārgākajiem plāniem, pieaugot.

Mērogojamība / telpa augšanai: Viņi var apstrādāt minimālus kontus līdz pat savam uzņēmuma 1MM produktu komplektam, tāpēc ir vēl daudz iespēju.

Naudas atdošanas garantija? Vietne piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju, un ir arī bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma periods, lai pārbaudītu platformu, pirms jūs viņiem sniedzat savu kredītkartes informāciju. Vietne norāda arī uz 100% naudas atdošanas garantiju uzņēmuma lietotājiem, sīkāk nepaskaidrojot, kā šī garantija darbojas.

Reputācija: Liekas, ka iepirkumu groza elite cieš no dažām pieaugošām sāpēm. WOT ziņo, ka vietne ir tikai 42% uzticama un 39% droša bērniem. Internetā atrodamie pārskati ir dažādi, taču tie ir vērsti uz vājo pusi. Liekas, ka viņu klientu apkalpošana nav līdzvērtīga salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem e-komercijas platformu nozarē.

Dažās lietotāju atsauksmēs tiek runāts par sliktu servisu un neapmierinātību, jo vietne tiek izveidota un paātrināta. Uzņēmuma īpašniekiem būtu labi pievērst uzmanību tā lietotājiem un labāk risināt klientu apkalpošanas jautājumus, lai saglabātu intensīvu satiksmi un samazinātu soda sankcijas.

Balvas & Kvalitātes sertifikāti: Mūsu meklēšana parādīja dažus maksājumu platformu sertifikātus, piemēram, Payleap un PSIGate.

Kāpēc izvēlēties iepirkumu groza eliti?? SCE ļauj pielāgot katru jūsu e-komercijas vietnes daļu, un jūs varat maksāt arī SCE, lai izveidotu jums automatizētu vietni. Platforma piedāvā arī lielisku back office programmu.

Galvenās iezīmes

 • Tirdzniecības vietu sistēma
 • PCI saderīgs
 • Google Analytics integrācija
 • Quickbooks integrācija
 • Cenu salīdzināšanas rīks
 • Atbalsta vairākas valūtas
 • Vairāk nekā 60 norēķinu vārtejas
 • Iekšējās kredītkaršu noformēšana
 • Attēla izmēru maiņas rīks
 • Facebook integrācija
 • Atbalsta eBay un Amazon
 • SEO gatavs

Nozares ekspertu spriedums par iepirkumu groza eliti

e-komercijas platformaDažu iemeslu dēļ pastāv ievērojamas atšķirības starp patērētāju un ekspertu atsauksmēm, lai gan šīs ir labas ziņas iepirkumu groza elitei. Lai gan eksperti, slavējot programmu, nebija pilnīgi vienisprātis, viņi tomēr piešķīra tai vērtējumu, kas svārstās no sešiem līdz astoņiem no desmit. Tas ir diezgan liels lēciens no vidējā līmeņa patērētāja, kas svārstās ap vienu.

Ekspertu vidū SEO funkcijas izceļas arī kā būtisks plus iepirkumu groza elitei. Savādi, bet atsauksmes arī sniedz palīdzības un atbalsta funkcijas nevainojamā skaitā, kaut arī šķiet, ka tas vairāk attiecas uz pieejamajiem resursiem, nevis uz iespēju reāli sarunāties ar cilvēku.

Šī lielākā sūdzība par iepirkumu groza eliti bija saistīta ar viņu veidnēm. Programma nav viegli klasificējama lietošanas ērtībai, un var būt grūti pielāgot motīvus, kas no paša sākuma nav tik iespaidīgi. Daudzi klienti izvēlas maksāt par pasūtījuma dizaina pakalpojumiem, lai maksimāli izmantotu savu vietni.

Kopumā eksperti ir vienisprātis, ka Shopping Cart Elite noteikti ir vērts pārbaudīt, it īpaši, ja jūs meklējat ļoti mērogojamu programmu, kas ir aprīkota ar jaudīgiem krājumu un mārketinga rīkiem.

 • http://ecommerce-software-review.toptenreviews.com/shopping-cart-elite-review.html

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes par iepirkumu grozu Elite

Vienīgais pozitīvais pārskats, ko mēs varējām atrast, bija tieši pretējs visiem negatīvajiem pārskatiem. Šķiet, ka šis viens apmierināts klients ir izņēmums, kad runa ir par trešo personu pārskatīšanas vietnēm. Tomēr iepirkumu groza elites vietnē ir plašs pozitīvu atsauksmes no klientiem. Atsauksmju apsekojums atklāj dažus izplatītus pavedienus:

  • Spēcīgi SEO un ziņošanas rīki. Lietotāji ziņo, ka pāreja uz iepirkumu groza eliti palīdzēja uzlabot viņu meklētājprogrammu klasifikāciju un efektīvāk atlasīt atslēgvārdus.
  • Piekļuve talantīgai dizaina komandai. Lai arī šķiet, ka trūkst klientu apkalpošanas, acīmredzot dizaina komanda ir pieredzējusi, izpalīdzīga un ar to ir viegli sazināties.
  • Personalizēta uzmanība. Gan patērētāju pārskatos, gan atsauksmēs bieži tiek minēts izpilddirektors Igors pēc vārda. Acīmredzot viņam ir ļoti praktiska pieeja klientu apkalpošanai, kas var palīdzēt jebkuram biznesam justies svarīgam un novērtētam.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par iepirkumu groza eliti

Izlasīt iepirkumu groza elites lietotāju atsauksmes ir gandrīz sāpīgi. Vārdi “briesmīgs”, “noārdīšanās” un “piesargāties” ir parādīti vairāk nekā vienu reizi. Faktiski lielais vairums lietotāju uzņēmumam piešķīra nulles punktu. Viņi pat nesaņēma kredītu par mēģinājumu.

Balstoties uz pārskatiem, izklausās, ka klientiem tika solīts daudz vairāk nekā saņemtais. Lai gan uzņēmums piedāvā tiešo demonstrāciju un 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, acīmredzot ar tiem nebija pietiekami, lai iegūtu precīzu programmatūras priekšstatu. Iepirkumu grozs Elite rēķina par produktu, kas bagāts ar funkcijām, bet klienti ziņo, ka daudzas reklamētās funkcijas vienkārši nedarbojās vai pat neeksistēja.

Lietotāji arī skaidri pateica, ka principā nav iespējams iegūt klientu apkalpošanas pārstāvi. Vairāki zvani, e-pasti un Skype pieprasījumi atkārtoti nesniedza noderīgas atbildes.

 • https://bestcompany.com/ecommerce/company/shopping-cart-elite/
 • https://www.shoppingcartelite.com/articles/shopping-cart-elite-reviews-from-best-company

Dizains & Pielāgošana

Vietnes veidnes

Iepirkumu grozs Elite dod jums tikai vienu dizaina veidni, ar kuru sākotnēji varēsit strādāt pēc brīvā plāna, taču vietnē ir arī tēmu veikals, kurā varat izvēlēties specifiskāku tēmu, kas ir labāk piemērota jūsu biznesam, un vietnes parādītās tēmas izskatās diezgan fantastiski. Varat arī izveidot savu vietni no jauna, lai gan tas attiecas tikai uz tiem, kam ir ievērojama dizaina pieredze, un to veic pēc lietotāja pieprasījuma.

Vietņu veidotāja saskarne

SCE iesaka viņiem rīkoties ar grafisko dizainu vai vismaz ar CSS daļu. Tie, kuriem ir ievērojama dizaina pieredze, paši var tikt galā ar projektu, taču tas ir svarīgi izlasiet šo daļu no vietnes BUJ vispirms. Tajā ir aprakstīts SCE darbības veids, izmantojot savu bloķēšanas sistēmu, kas ļauj viņiem veikt nepārtrauktu jaunināšanu, neizjaucot klientu vietnes.

Lapas stila pielāgošana

Vietne piedāvā trīs dizaina paketes, kuras var pievienot, lai jūsu vietne būtu vairāk pielāgota jūsu vēlmēm. Klienti ar kodēšanas pieredzi var izveidot savas veikala daļas, piemēram, galvenes un kājenes, izmantojot standarta rediģēšanas un dizaina opcijas, HTML vai CSS.

HTML / CSS kodam var piekļūt, izmantojot platformas Master Design mākoņa veidnes, zinošiem lietotājiem nodrošinot vairāk pielāgošanas iespēju. SCE veidnēs jau ir visi nepieciešamie pielietojuma iestatījumi, ieskaitot attēlu, spraudņus un reklāmas informāciju.

Izmantojot bloku sistēmas, vizuālā rediģēšana ir vienkārša; varat pievienot, klonēt vai pārvietot komponentus, piemēram, virsrakstus, izkārtojumus, rindkopas un attēlus. Bloka veidnes varat arī atkārtoti izmantot pēc nepieciešamības, lai mainītu lietas dažādiem gadalaikiem vai izpārdošanām.

Vietnes navigācija: SCE izmanto to, ko viņi sauc par “Mega izvēlnēm”, lai ļautu pielāgot vietnes navigāciju. Varat pievienot vairākas kategorijas un likt tām parādīties atsevišķās lapās, kā arī saistīt tās ar nolaižamajām izvēlnēm no mājas lapas, lai nodrošinātu draudzīgumu klientiem..

Satura pārvaldība: Dažos veidos jūsu vietnei var pievienot saturu. Produktus var lielapjoma augšupielādēt vai manuāli ievadīt. Emuāri un raksti tiek veidoti, izmantojot vienkāršu WYSIWYG redaktoru.

Fotoattēli un galerijas: Jūs varat ātri pievienot fotoattēlus un galerijas savai vietnei, un interaktīvos karuseļus ar attēliem, pielāgotu tekstu un iegultiem videoklipiem var izvietot jebkurā vietā jūsu vietnē.

Vietnes izveidošana mobilajā veikalā: SCE vietnes ir pielāgojamas planšetdatoram un citām viedajām ierīcēm. Ja vēlaties uzlabot mobilās vietnes izskatu un darbību, SCE var izveidot pielāgotu motīvu mobilajām veidnēm.

Sociālās koplietošanas integrācija: SCE sociālās lietotnes piesaista sociālos medijus, lai palīdzētu palielināt pārdošanas apjomus. Viņi piedāvā koplietošanas pogas, pirkumu koplietošanas lietotnes un sociālo atlīdzību, lai mudinātu pircējus iegādāties. Ir arī sociālā analītika un IA izsekošana, lai jūs varētu atlasīt savas labākās sociālās platformas.

Pielāgota dizaina pakalpojumi: Iepirkumu grozs Elite var veikt visu jūsu vietnes migrāciju, kā arī to pilnībā pielāgot un izveidot jums. Projektēšanas likmes svārstās no USD 25 līdz USD 75 stundā, un vispilnīgākā migrācija prasa apmēram 300 darba stundas. Uzņēmuma pasūtījuma dizaina cenas ir pieejamas.

Iespējas & Rīki

Tāpat kā visās vietnēs, iestatīšana būtiski ietekmēs jūsu e-komercijas biznesa funkcionalitāti. SCE mērķis ir dot jums visus rīkus, lai izveidotu skaistu vietni, kas darbojas pareizi un lielākoties automātiski.

SCE piedāvā pilnu e-komercijas risinājumu klāstu, sākot ar vienkāršiem spraudņiem līdz visu vietņu izveidošanai no tukša audekla. Jūs varat izlemt, cik daudz vai cik maz vēlaties no vietnes pakalpojumiem.

Turklāt jūs varat ienest pielāgoto domēna vārdu savā Iepirkumu groza elites vietnē. Viņi sniedz pilnīgus norādījumus par tā iestatīšanu, bet, ja jūs labāk to nedarītu pats, SCE komanda to apstrādā par papildu samaksu.

Iepirkumu groza elites vietnes ērti integrēsies gandrīz ar visu, ko vien var iedomāties. Sākot no Amazon un Ebay push funkcionalitātes līdz Google un Bing, to ir viegli integrēt citās vietnēs, lai optimizētu pārdošanu. SCE piedāvā gan iepirkumu grozu, gan arī pilnībā darbināmu digitālo e-komerciju. Push tehnoloģija ļauj palielināt pārdošanas apjomus, vienkārši automatizējot.

SCE vietnē piedāvā 100% mobilajām ierīcēm draudzīgu Google rezultātu iestatīšanu. SCE vietnes mobilajām vietnēm izmanto adaptīvo dizainu; šis ir tas pats dizains, ko izmanto lielām mazumtirdzniecības vietnēm, piemēram, Amazon un Target.

Adaptīvais dizains tiek ielādēts ātrāk un precīzāk jebkura izmēra mobilajos ekrānos un jebkurai tirgū esošai ierīcei. Tā kā mobilo sakaru skaits pēdējos gados ir ārkārtīgi pieaudzis un nav palēnināšanās pazīmju, SCE ir nodrošinājusi, ka visi tā e-komercijas uzņēmumi ir pilnībā optimizēti mobilo ierīču skatīšanai..

Produktu pievienošana SCE vietnei ir samērā vienkārša, taču SCE palīdz ar konsultācijām par katru darba ar produktiem aspektu, lai palīdzētu jums iepazīties ar platformu un izprast labākos veidus, kā rīkoties. Produktu parādīšanas iespējas ir dažādas, un pamācības var arī palīdzēt jums izvēlēties jūsu izstrādājumiem vispiemērotāko.

Shopping Cart Elite ir kas vairāk nekā tikai iepirkumu grozs, un tas piedāvā daudz vairāk nekā tradicionāls tiešsaistes veikals; tirgotāju rīki, vietņu veidotājs un uzlabotas aizmugures iespējas padara jūsu iepirkumu groza un vietnes funkcionalitāti vienlaidīgāku un automatizētāku.

Joslas platums un krātuve balstās uz lietotāja izvēlētu plānu, un tie ir atkarīgi no produktu skaita, ko vēlaties pievienot savai vietnei. Jūsu biznesam augot, tas ir pielāgojams. Izmantojot SCE vietnes funkcionalitāti, jebkurā laikā varat eksportēt katalogu vai jebkuru tā daļu. Ir arī konsultācijas, kas šajā sakarā jums palīdzēs vietnē.

Atbalstu nodrošina pa e-pastu, tālruni, tiešraides tērzēšanas atbalstu, apmācības un mācību video, lielu FAQ sadaļu / zināšanu bāzi, kur varat meklēt problēmas, kā arī atbalsta biļetes..

Šajā brīdī valodas atbalsts tiek veikts, izmantojot Bing tulku. Jūs abonējat tulkotāju, izmantojot Microsoft, un tas ģenerē kodu, kuru varat ielīmēt spraudņos un vietnes iestatījumos. Pēc tam klienti var izvēlēties sev vēlamo valodu.

Visos pārskatos lieliska ir mitināšana un drošība, izmantojot iepirkumu groza eliti. SCE ir sertificēta un atbilst PCI, un tā apstrādā darījumus, izmantojot vairāk nekā 100 drošus vārtejas. Uzņēmums arī nodrošina bezmaksas ļoti drošu SSL sertifikātu, lai aizsargātu klienta informāciju.

Aizkulisēs SCE sadarbojas ar CloudFlare CDN, lai bloķētu uzbrukumus un izlādētu uzbrukumu trafiku no klientu vietnēm. CloudFlare CDN kešatmiņā un apkalpo attēlus, padarot vietnes ātrākas un drošākas un atļaujot SSL sertifikātus DNS līmenī. Turklāt SCE nepārtraukti veido dublējumus saviem klientiem, un e-pasti tiek arhivēti vienu gadu.

Iezīme
Pārskats
Izrakstīšanās, apmaksas un piegādes iespējasShopping Cart Elite piedāvā ļoti visaptverošu e-komercijas risinājumu, ieskaitot funkcijas, kas katru šāda veida biznesa daļu padara vienkāršāku, izmantojot automātiku, kad vien iespējams. Maksājumu apstrādi var veikt ar jūsu izvēlēto maksājumu vārteju, lai gan uzņēmums ļoti iesaka USAePay, Authorize.net, PayPal Pro un Chase Payment Tech..
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiir pieejami, lai piedāvātu izpārdošanu, automatizētu un izsekotu nosūtīšanu, kā arī vairāk, izmantojot Shopping Cart Elite. Vietne tomēr lūdz, cik vien iespējams, izvairīties no trešo personu logrīkiem, atzīmējot, ka tie var samazināt jūsu vietnes veiktspēju. Mūsdienās daudzi spraudņi nav saderīgi ar SSL, un tas var izraisīt nopietnas problēmas ar vietnes renderēšanu, kas var traucēt pārdošanu. Iepirkumu grozs Elite augstākās klases atbalsta plānos ir iespēja izmērīt spraudņu veiktspēju un noņemt tos, kas rada problēmas.
Pasūtījumu vadībaar SCE ir automatizēts process, kas ir pilnveidots un efektīvs. Ja kādam no pasūtījumiem ir kļūda, jūs saņemsit e-pastu, lai to labotu. Bieži vien trūkst vienkāršas informācijas vai tā ir nepareiza, un to var ātri atrisināt.
Krājumu vadībaar SCE platformu ir viegli. Jūs varat augšupielādēt savus veikalu produktus ar CSV failu vai manuāli, kā arī konfigurēt iestatījumus tā, kā vēlaties, atkarībā no konkrētā biznesa modeļa. Piemēram, ja kāds mēģina iegādāties sešus zilus preces, bet krājumā ir tikai četri, sistēma, pamatojoties uz iestatītajiem parametriem, zinās, kā ar to rīkoties. Iespējams, ka divi no tiem tiks parādīti kā pasūtīti vēlākai piegādei vai arī klientam paziņos, ka prece ir ierobežota.
Pamesti ratiņiir uz galda atstātā nauda, ​​tāpēc jūs vēlēsities sūtīt e-pastu šiem klientiem un mēģināt palielināt savu pārdošanas apjomu. Iestatiet paziņojumus savā birojā, lai jūs informētu, kad esat pametis ratiņus, ar kuriem rīkoties.
Mobilā e-komercijair vienmērīga un nemanāma ar adaptīvo reakciju, kas ir iebūvēta visās ar SCE darbināmajās vietnēs. Jūsu vietnes mobilā versija tiek labi nodrošināta visu veidu mobilajās ierīcēs, kuras klienti var izmantot pirkumiem.
Maksājumu karšu nozares (PCI) sertifikācija.Shopping Cart Elite ir saderīgs ar PCI, un tam ir sertifikāts, kuru vietnes var izmantot. SCE iesaka izmantot BCSW, jo tie neprasa jūsu sertifikāta skenēšanu.
Piegādes aprēķinātājsir iestatīts jūsu vietnes iestatījumos, un to ir vienkārši izdarīt. Vienkārši izpildiet šo norādījumu: Iestatījumi> vietnes iestatījumi > vietnes iestatījumi> Iepirkšanās ratiņi > Iepirkumu saraksts > Atļaut aptuveno piegādes nodokli & Piegādes kalkulators. Šeit varat pievienot vairākus nosūtītājus un pat vienotu likmi.
Sūtījumu izsekošanaSūtījumus var iestatīt tā, lai tiem būtu sekošanas numuri, izmantojot šo procesu: Pasūtījumi > Pasūtījumi Izsūtīšana > Atlasiet pasūtījuma numuru > Ģenerējiet izsekošanas numuru, nospiežot Ģenerēt. Protams, iestatījumos jums jau būs UPS, USPS vai FedEX akreditācijas dati. Vēl viena izsekošanas metode ir uz šī kuģa izkraušanas ekrāna; jūs varat izvēlēties pasūtījumu un noklikšķināt uz manuālās izsekošanas; nākamā ielīmējiet izsekošanas numuru un nosūtiet klientam. Tas apzīmē pasūtījumu pēc nosūtīšanas.
POS iespējasMūsu meklēšanas informācija par vietnes POS iespējām neko neliecināja. Faktiski uz jautājumiem par POS SCE vietnē netiek atbildēts, liekot mums domāt, ka SCE nav šādu iespēju.
CRM funkcijas & ZiņojumiSCE piedāvā pilnu pārskatu komplektu, lai palīdzētu atlasīt ideālas iespējas un redzēt, kur jūsu pūles atmaksājas.
SEOar SCE ir viegli; tas ir intuitīvs un tajā ir iebūvēta SEO draudzīga programmatūra, kas nodrošina augstas kvalitātes dabisko trafiku. Sistēma izceļ atslēgvārdus un ierosina izmaiņas SEO uzlabošanai. Tas piedāvā daudz SEO rīku, algoritmu un pat konkurences spiegu, lai izsekotu un pielāgotu cenu noteikšanu, ja vēlaties. Atslēgvārdu ranga monitors, apmeklētāju ģenerēts SEO un citi mārketinga rīki ir integrēti.
Sociālās koplietošanas integrācijair nodrošināts. Sociālie mediji kļūst par būtisku dzīves daļu tiešsaistē, jo izplatās sociālās vietnes un lietotnes. Uzņēmējdarbībai sociālie mediji tiek izmantoti produktu mārketingā, zīmolu reklamēšanā un saziņā ar pašreizējiem klientiem un potenciālajiem klientiem. Sociālo mediju mārketingā tiek izmantots sociālais tīkls, lai palielinātu zīmola ekspozīciju un klientus, kā arī vairāk pārdošanas.

SCE ir integrētas sadales pogas, sociālās atlīdzības un pirkumu koplietošanas lietotnes. Ir arī analītika, lai parādītu, kuri kanāli vislabāk pārvēršas pārdošanas apjomos, tāpēc jūs zināt, kur koncentrēties. Turklāt ir pieejama sociālā pieteikšanās, un ir pierādīts, ka tā palīdz atteikties no iepirkumu groza, padarot to viegli reģistrējamu jūsu vietnē.

Emuāriiestatīšana un process ir vienkāršs, izmantojot pieejamo WYSIWYG redaktoru. Varat izveidot rakstus, lai sadalītos produktā vai kā produktu emuāru. Turklāt veidnes var izmantot rakstu sērijā, lai tās izskatās profesionāli un pielāgotas.
Biļetensreģistrēšanās ir pieejama, un iepirkumu groza elite biļetenu saņemšanai iesaka izveidot savienojumu ar MailChimp.
Iebūvētās reklāmas iespējasir joma, kurā spīd SCE; vietne piedāvā visaptverošas mārketinga un veicināšanas iespējas jebkura lieluma uzņēmumiem. Tajā ir CRM cenas, automātiskie atbildētāji pamestiem iepirkumu groziem, lieliskas iesaistes iespējas un saglabāšanas iespējas, kā arī ERP un automatizācija.
Dāvanu sertifikāti, piedāvājumi vai kuponiVietne ļauj izveidot kuponus, kas tiek iestatīti jūsu produktiem.
Vietņu statistika un analīze:Iepirkumu groza elites lietotnes ir izstrādātas, lai nodrošinātu nepieciešamo analīzi viegli saprotamā formātā. Jūsu informācijas paneli var pielāgot, lai parādītu iecienītākos sociālos pārskatus, kā arī nosūtītu jums svarīgu statistiku un padomus pa e-pastu.

Plāni & Cenu noteikšana

SCE nav neviena bezmaksas plāna, taču ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods. Cenu noteikšana ar iepirkumu grozu Elite sākas ar pamatlīmeni – USD 19,99 mēnesī. Tas ietver neierobežotu joslas platumu un neierobežotu krātuvi un ļauj izmantot 1000 produktus un divas darbinieku paroles. Visos līmeņos ar Shopping Cart Elite darbosies konta pārvaldnieks.

Kad būs vairāk nekā 1000 produktu, jūs tiksit paaugstināts līdz 2. līmenim, sasniedzot USD 35,99, kur varēsiet mitināt 10 000 produktus un vietni izmantos pieci darbinieki. 3. līmenis sākas no 10 000 un iet uz 50 000 produktiem, desmit darbiniekiem atļaujot mēnesī 65,99 USD. 4. līmeņa plāns ir uzņēmuma plāns, kas ļauj izvietot 25 darbiniekus un līdz 2 000 000 produktu; tas mēnesī maksā 99,99 USD, un tam ir pielāgots dizains un vietņu iestatīšana ar balto cimdu, un jums palīdzēs mārketinga vadītājs.

Papildu iestatīšanas izmaksas var rasties atkarībā no tā, cik lielu palīdzību un pielāgošanu vēlaties savai vietnei.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts tiek nodrošināts, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu no jebkuras vietas vietnē. Faktiski katrā lappusē ir divas tērzēšanas pogas, kas nodrošina ērtu piekļuvi visu diennakti. Ir pieejams arī bezmaksas tālruņa numurs, un e-pasts ir iespēja, ja jūsu jautājums nav steidzams.

Iepirkumu grozs Elite vietnē piedāvā daudz konsultāciju, kā arī tīmekļa seminārus, lai jūs varētu uzdot jautājumus un saņemt palīdzību reālā laikā. Plašā FAQ sadaļā var atbildēt uz lielāko daļu jautājumu, kas jums varētu rasties.

Lietošanas ērtums

Veikala iestatīšana ir samērā vienkārša, izmantojot vilkšanas un nomešanas rīkus, kurus SCE sauc par “Blocks”. Bloku redaktors ļauj rediģēt saturu galddatoriem un mobilajām vietnēm, un jūs varat optimizēt visu ierīču saturu, velkot blokus tur, kur vēlaties.

Rediģējot bloku, jūs pat varat precīzi redzēt, kā tas izskatīsies, bez un kodēšanas zināšanas. Tā kā tas ir pavisam cits veids, kā rīkoties, SCE izmantošana varētu būt stāvāka mācīšanās līkne nekā dažās citās platformās.

Tiem ar programmēšanas prasmēm vietnē ir pieejama HTML un CSS kods. Varat ievadīt pielāgotu saturu virs vai zem piedāvāto produktu apgabala, kā arī pielāgotus spraudņus. SCE brīdina, ka jums jāpievieno tikai HTML, nevis jāmaina esošais kods..

Secinājums

Iepirkumu grozs Elite piedāvā vairāk zvanu un svilpes nekā vairums līdzīgu platformu, kas šodien pieejamas. Kā tāds tas varētu būt vairāk nekā tas, kas vajadzīgs jūsu mazajam biznesam; tomēr jūs to neapaugsit. Uzņēmums var rīkoties ar jebkuru biznesu, sākot no mazā biznesa līdz lielam uzņēmumam.

Iekļautie rīki palīdzēs palielināt pārdošanas apjomus un samazināt atlēcienu līmeni, kā arī samazināt pamesto iepirkumu grozu daudzumu. Iepirkumu groza elitei ir vairāk rīku, nekā jūs, iespējams, jebkad izmantosit, taču tas varētu būt tieši jums piemērots, ja atrodaties konkurences tirgū un vēlaties visas priekšrocības.

Salīdzināt

Iepirkumu grozs Elite

88

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map