Highwire pārskats 2016


Highwire

Apmeklējiet vietni

9.0


AWA rādītājs

Highwire

Highwire ir e-komercijas uzņēmuma inkFrog iepirkumu groza filiāle. Dibinātājs Gregs Sisungs sāka inkFrog sākt eBay pirmajās dienās. Tas bija domāts, lai atrisinātu izplatītās lietotāju problēmas un nodrošinātu vienkāršu veidni un attēlu mitināšanas programmu. Uzņēmums turpināja paplašināties un risināt jaunus e-komercijas izaicinājumus. 2012. gadā uzņēmums uzsāka Highwire kā pilna servisa iepirkumu grozu. Izlasiet mūsu HighWire pārskatu zemāk.

Plusi

 • 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Vienkārša produktu pārvaldība
 • Pilns pārvadātāju pārvadāšanas atbalsts
 • Intuitīva veikala administrēšana

Mīnusi

 • Nav viegli sasniegt pa tālruni
 • Trūkst labāku sociālās koplietošanas rīku

Pārskats

Kādu iemeslu dēļ Highwire ir iepirkumu groza programma, kas lielākiem nosaukumiem bieži tiek aizmirsta. Patiesību sakot, tas piedāvā salīdzināmas funkcijas un funkcijas par labāku vērtību. Ja jums ir ierobežots budžets un vēlaties samazināt pieskaitāmās izmaksas, Highwire var būt lieliska izvēle. Tā ir lieliska izvēle uzņēmējiem, kuri vēlas uzsākt jaunu karjeru, neieguldot ievērojamu kapitālu.

Standarta līdzeklis ietver:

 • Stilīgas iepriekš izveidotas veidnes
 • Vienkārši produktu un krājumu pārvaldības rīki
 • Integrēta emuāru platforma
 • Klientu izsekošana
 • Pilns pārvadātāja piegādes atbalsts

Koncentrēšanās jomas

Highwire nodrošina lielisku vispusīgu iepirkumu grozu. Tas pārsniedz projektēšanas procesu un piedāvā visus rīkus, kas jums būs nepieciešami plaukstoša veikala pārvaldīšanai. Lai gan platforma nepārprotami nereklamē noteiktu nišu, tā, iespējams, ir visspēcīgākā, ja runa ir par pārdošanas un mārketinga pārvaldību. Tas padara to par spēcīgu kandidātu gan jaunpienācējiem, gan jau izveidotiem uzņēmumiem, kuri vēlas sasniegt jaunus panākumu līmeņus.

Izrakstīšanās, apmaksas un piegādes iespējas

Kad runa ir par norēķinu, apmaksas un piegādes iespējām, Highwire piedāvā spēcīgu demonstrāciju. Jūsu kontam ir SSL sertifikāts, un jūs varat izvēlēties no dažādiem maksājuma vārtiem. Platforma ļauj arī sadarboties ar lielākajiem pārvadājumu pārvadātājiem, lai nodrošinātu ātru produktu piegādi. Runājot par šīm funkciju kategorijām, nav īstas atšķirības. Katrā vietnes sadaļā tiek nodrošināta stabila veiktspēja un precīzi rīki, kas jums būs nepieciešami uzņēmuma vadīšanai. Nav daudz ekstras, jo ir pietiekami daudz iespēju vadīt profesionālu veikalu.

Mērogojamība

Daudzām platformām ir uzglabāšanas un joslas platuma ierobežojumi. Tas nav tas gadījums ar Highwire. Jūs varat sākt ar vienu produktu un turpināt pievienot līdz 10 000 produktu. Highwire ir pilnībā pielāgojams un spēj darboties lielā biznesā ar plašu inventāru. Jums nekad nebūs jāuztraucas par to, ka nāksies pārslēgties uz citu platformu, tiklīdz jūsu uzņēmums pārsniegs noteiktu lielumu. Ja jūs kādreiz nolemjat anulēt savu kontu, jums nav jāuztraucas par sodiem. Visi Highwire konti notiek mēnesī, un tos var atcelt jebkurā laikā.

Highwire reputācija

Highwire ir mazliet mazvērtīgs. Viņi piedāvā visus tos pašus pakalpojumus un funkcijas kā daudzas piedāvājumu platformas, taču viņiem vēl nav jāsasniedz tāds pats popularitātes līmenis. Tas var būt tāpēc, ka tie ir mazāka filiāle lielākam uzņēmumam, kas ir koncentrējies uz eBay pārdevējiem. Varbūt inkFrog vēl ir jāpieliek laiks un pūles savu iepirkumu groza programmatūras mārketingā. Bet tikai tāpēc, ka Highwire nav mājsaimniecības vārds, nenozīmē, ka tas nav jūsu laika vērts. Tā ir pamatota izvēle un nozares ekspertu ievērota programma.

Kāpēc izvēlēties Highwire?

Ja esat uzņēmējs, kurš visvairāk meklē jūsu naudu, Highwire ir pareizā izvēle. Tam ir visvairāk iespēju un vismazāko ierobežojumu – par lielisku cenu. Tā ir liela vērtība un palīdzēs saglabāt zemas ikmēneša izmaksas, veidojot savu biznesu.

Galvenās iezīmes

 • Atbalsta vairāku produktu opcijas
 • Lielapjoma cenu redaktors
 • Pielāgojiet kategorijas
 • Pilnīga pasūtījumu vēsture
 • Iebūvētās klientu atsauksmes
 • Iebūvēta atskaite
 • Iepriekš veidotas veidnes
 • Izstrādātājiem draudzīgi rīki
 • Pilns piedāvātais grozs
 • Pasūtījumu meklēšana
 • SEO draudzīgi
 • Integrēts e-pasta mārketings

Nozares ekspertu spriedums par Highwire

e-komercijas PlateformExperti, kuri gadu gaitā ir apskatījuši diezgan daudz informācijas paneļu, šķiet, ir ļoti apmierināti ar Highwire piedāvāto gludo un tiešo dizainu. Viss ir kārtīgi sakārtots un labi izstrādāts, lai acs tiktu novirzīts pareizajās vietās, tiklīdz atverat informācijas paneli. Highwire spēja izvairīties no jucekļa un piedāvāt vissvarīgākās funkcijas palīdz to padarīt piemērotu maziem uzņēmumiem, kuriem, iespējams, nav lielas pieredzes dizaina jomā.

Kritiķi arī bija diezgan apmierināti ar vispārējo lietošanas vienkāršību. Nepaies ilgs laiks, kamēr viss tiks iestatīts un sāksies produktu pievienošana. Tas atkal ir būtisks ieguvums uzņēmumiem, kas vēlas paplašināties ārpus eBay un Amazon.

Daudzās ekspertu atsauksmēs tika minēts arī fakts, ka Highwire ir diezgan stabila vispusīga platforma. Dažiem konkurentiem ir skaidri ierobežojumi, kurus vienkārši nevar pārvarēt ar jebkādu papildinājumu daudzumu. Tomēr Highwire piedāvā pienācīgas uzglabāšanas un joslas platuma iespējas, kā arī var būt diezgan elastīgs un pielāgojams.

Neskatoties uz dažām pozitīvām iezīmēm, šķiet, ka kritiķi arī vilcinās pilnībā apstiprināt Highwire. Tā kā tirgū ir tik daudz opciju, ir diezgan liela iespēja, ka cita programma labāk atbilst jūsu īpašajām vajadzībām.

 • http://stylefactoryproductions.com/blog/ecwid-review#.VyC1__6Kg8p=

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes

Tie patērētāji, kuri bija pieraduši pārdot savus produktus Amazon un eBay, mēdza būt laimīgāki ar Highwire. Programma viņiem vairāk piedāvāja dabisku pāreju un palīdzēja novērst jebkādas stāvas mācīšanās līknes, kas var rasties līdz ar tiešsaistes veikala atvēršanu. Lai arī programma, iespējams, nepiedāvā stabilu rīku komplektu, tomēr tam ir daži pamati, kas var palīdzēt ikvienam sākt veikalu:

 • Lietotāji bija gandarīti par iespēju izveidot vairākus produktu variantus.
 • Pastāvīgi 301 novirzījumi palīdz arī SEO centienos.
 • Lai gan programmu var būt grūti integrēt ar citām e-komercijas lietojumprogrammām, lietotāji bija apmierināti ar to, cik viegli bija pievienot e-pasta mārketinga pakalpojumus..

Visbeidzot, arī apmierināti klienti novērtē to, ka Highwire piedāvā īpašu vērtību. Ja nevēlaties tērēt daudz un viss, kas jums nepieciešams, ir pamata funkcijas, Highwire var būt labākais risinājums.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības

Highwire joprojām trūkst daudz funkciju, kuras, iespējams, citās e-komercijas iepirkumu grozos tiek ņemtas vērā standarta opcijas. Šķiet, ka uzņēmums joprojām ir eBay domāšanas veids un joprojām atrod savu pamatu, kad jākonkurē ar programmām, kas tirgū ir darbojušās nedaudz ilgāk. Lietotāji ir vīlušies, jo trūkst:

 • Filiāles programma
 • Atkārtoti rēķini
 • Atbalsts pa tālruni
 • Un plašas piegādes iespējas ārpus ASV.

Fakts, ka neviens no cenu plāniem nepiedāvā neierobežotu produktu daudzumu, nozīmē arī to, ka programma galu galā ir vislabāk piemērota maziem vai vidējiem uzņēmumiem.

Visbeidzot, un, iespējams, vissvarīgāk, patērētāji ziņo, ka Highwire vienkārši labi neintegrējas. Tas principā padara neiespējamu sava veikala funkcionalitātes pievienošanu. Šī iemesla dēļ lietotāji nevēlas ieteikt programmu, salīdzinot ar citām pieejamajām iespējām.

Dizains & Pielāgošana

e-komercijas veidnes

Ar Highwire, ietaupījumi turpinās ar desmitiem bezmaksas tēmu. Izvēlieties no dažādām krāsu gaumēm un veidnēm, kas paredzētas dažādu uzņēmumu un preču izcelšanai. Bezmaksas motīvi ir moderni un pievilcīgi, un tie nodrošina pilnīgu piekļuvi CSS, HTML un WYSIWYG redaktoram. Ja jūs zināt pietiekami daudz kodēšanas, varat pielāgot bezmaksas motīvu, cik vēlaties.

Jūs varat arī iepirkties premium tēmās. Pat apmaksātās tēmas ir salīdzinoši lētas, un lielākās izmaksas ir aptuveni 55 USD. Ir jauki, ka jūs varat filtrēt tēmas bez maksas un apmaksāti, lai netērētu laiku, lai iemīlētu super dārgo veidni. Visas cenas jūsu ērtībām tiek reklamētas iepriekš.

Kad esat izvēlējies veidni un esat gatavs veidot savu veikalu, vietņu veidotāja saskarne visu padara ļoti vienkāršu. Varat izmantot WYSIWYG redaktoru, lai veiktu izmaiņas un redzētu, kā tās parādās reāllaikā. Pirms esat gatavs publicēt, nav jāuztraucas par izmaiņām, kas stāsies spēkā.

Lapas pielāgošana

Iesācējiem aizmugure ir viegli orientējama, un nevajadzēs ilgi izdomāt, kā veikt stilistiskas izmaiņas un pielāgot lapas. Ja jūs runājat kodu, tad debesis ir robeža. Jums patiks pilnīga piekļuve CSS un HTML, kas nozīmē, ka dizaina izvēle ir bezgalīga.

Administratora sadaļa ir sadalīta galvenajās kategorijās, kas ļauj ātri pārvietoties pareizajā vietā. Atrodiet dizaina pogu, un jūs tiksit novirzīts uz motīvu redaktoru, kur varēsit iestatīt navigāciju vietnē un pielāgot fontus, krāsas un citu informāciju. Produkta fotoattēlu pievienošanu var veikt, vienkārši atvelkot un nometot no datora. Highwire ļauj arī izveidot attēlu bibliotēku. Tas nozīmē, ka jūs varat atkārtoti izmantot fotoattēlus tik bieži, cik vēlaties.

Mobilā vietne

Highwire veic izcilu darbu, padarot vietni draudzīgu mobilajām ierīcēm. Pircēji izbauda drošu izrakstīšanos savās mobilajās ierīcēs. Veikala vadītāji var veikt vietnes uzturēšanu un citus pienākumus no jebkuras ierīces. Visas veidnes ir izstrādātas, lai tās izskatās lieliski un labi darbojas mobilajās ierīcēs. Jums nebūs jāveic atsevišķas vietnes mobilajām ierīcēm iestatīšana.

Sociālā integrācija

Lai veikalu savienotu ar Facebook, ir nepieciešams tikai viens klikšķis. Highwire pat ļaus jums pārdot produktus savā Facebook lapā. Šī ir viena īpašība, kas ir izpelnījusies lielu atzinību gan no lietotājiem, gan kritiķiem. Highwire veic visu savu sociālo multivides kontu un veikala integrēšanas darbu.

Projektēšanas pakalpojumi

Ja vēlaties nodot dizaina uzdevumus kādam citam, jums būs jāatrod savs ārštata dizainers. Highwire nepiedāvā dizaina pakalpojumus.

Iespējas & Rīki

Iezīme
Pārskats
Produktu parādīšanas opcijasProduktu parādīšanas opcijas ir diezgan pamata, bet ietver visu, kas jums būs nepieciešams produktu izcelšanai. Varat pievienot tik daudz fotoattēlu, cik vēlaties, un izveidot karuseli un atzīmēt izvēles rūtiņu, lai izveidotu piedāvāto produktu. Ja vēlaties garu displeja opciju sarakstu, jūs varat būt vīlušies tajā, ko piedāvā Highwire. Tas noteikti padarīs darbu paveiktu maziem un vidējiem uzņēmumiem, taču, iespējams, nenodrošinās pietiekamu daudzpusību lielākiem uzņēmumiem ar daudzveidīgu inventāru.
Groza funkcionalitāteIespējams, ka vissvarīgākā Highwire iepirkumu groza iezīme ir paziņojums par pamestu grozu. Jūs varat redzēt, kurš, iespējams, ir pievienojis preces grozam un pēc tam atstājis jūsu vietni. E-pasta rīki ļaus jums sekot līdzi šiem klientiem un pārveidot viņu apmeklējumu par izpārdošanu. Tas ir svarīgs rīks e-komercijā.
Lietotņu integrācijaAtšķirībā no daudziem konkurentiem, Highwire nav pieejams ar plašu lietotņu veikalu. Visas funkcionalitātes iespējas ir iebūvētas. Dažiem cilvēkiem tas uzskatāms par būtisku trūkumu. Viņi vēlas, lai viņi varētu integrēt iecienītās programmas un pievienot funkcijas savam veikalam. Tomēr Highwire ir pieejams ar visiem instrumentiem, kas būs nepieciešami maziem un vidējiem uzņēmumiem. Ja vēlaties visu padarīt vienkāršu, tad pat nepamanīsit, ka nepastāv lietotņu tirgus.
Integrācija ar eBay un AmazonTā kā Highwire ir bērns uzņēmumā, kas tika īpaši izveidots, lai palīdzētu eBay pārdevējiem, varat derēt, ka tas ir viegli integrējams ar citām pārdošanas platformām. Informācijas panelim ir visa sadaļa, kas veltīta jūsu veikala integrēšanai ar citām tirgus vietām, ieskaitot eBay, Google, Amazon un Facebook. Jūs neaprobežosities tikai ar produktu pārdošanu sava galvenā veikala vietnē.
Valodas atbalstsJa jūs interesē starptautiska mēroga pārdošana, Highwire komplektā ir noteiktas iespējas. Jūs varēsit aprēķināt nodokļus un nosūtīšanu, taču valodas atbalsts netiek nodrošināts. Var būt sarežģīti sazināties ar pasaules klientiem.
Hostings un drošībaHighwire piedāvā drošu izrakstīšanos ar SSL sertifikātu, un tā ir atbildīga par jūsu datu aizsardzību caur viņu serveriem. Par laimi, jūs varat būt pārliecināti, ka lielo vārdu piegādātāji piedāvā daudz aizsardzības.
Joslas platums un krātuveIzvēloties All Inclusive plānu, jums patiks neierobežots joslas platums, nekādas transakcijas maksas un iespēja pievienot līdz pat 10 000 produktu. Šīs funkcijas ir daļa no tā, kas padara Highwire tik neticamu vērtību.
Dublējumi un vietņu eksportēšanaVietnes failu dublēšana un eksportēšana prasa tikai dažas sekundes. Varat eksportēt gan savas vietnes veidņu failus, gan produktu failus. Ja esat īpaši piesardzīgs veids, varat pat eksportēt klientu pasūtījumus. Visas šīs funkcijas jūsu ērtībām ir pieejamas tieši no galvenā paneļa displeja.
Pielāgots domēnsSākotnējais iestatīšanas process jums piešķirs domēna vārdu .highwire.com. Ja jums jau ir pielāgots domēns, varat vienkārši apmeklēt iestatījumu izvēlni un pievienot pielāgoto domēnu. Ja jums jāreģistrē savs domēns, ir arī poga tam. Vienkārši paturiet prātā, ka jums būs jāiegādājas vārds no reģistratūras vietnes, piemēram, GoDaddy vai Hostgator. Labās ziņas ir tas, ka Highwire pilnveido visu procesu. Kad esat apmeklējis iestatījumu izvēlni, jums tiks veiktas nepieciešamās darbības.
Mobilais atsaucīgais veikalsMūsdienu konkurētspējīgajā e-komercijas tirgū obligāti ir jāievieš mobilais un draudzīgs veikals. Highwire nodrošinās, ka izkāpjat uz labās kājas. Klienti var iepirkties no jebkuras ierīces un baudīt drošas izrakstīšanās funkcijas. Jūs varēsit arī pārvaldīt savu veikalu no jebkuras ierīces. Nav nepieciešams pieķerties darbvirsmas datoram.
Maksājumu apstrādeHighwire piedāvā desmit dažādus maksājumu vārtus. Jums ir iespēja sadarboties ar lielākajiem nosaukumiem e-komercijā. Tas palīdzēs nopelnīt klientu uzticību un atvieglos jūsu dzīvi.
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiDažiem cilvēkiem nopietnas problēmas var radīt pieejamo spraudņu neesamība. Tomēr Highwire ir pilnībā aprīkots, lai apstrādātu visas jūsu e-komercijas vajadzības. Tā vietā, lai piedāvātu plikus kaulus, lai jums būtu jāiegādājas un jāintegrē papildinājumi, jūsu vietne ir gatava darboties jau no pirmās dienas..
Pasūtījumu vadībaPasūtījumu pārvaldības informācijas panelis ir vienkāršs un saprotams. Varat apskatīt visu nepieciešamo informāciju un filtrēt meklēšanu. Highwire pat ļauj jums redzēt klientus un viņu aktivitātes.
Krājumu vadībaIesācējiem un ikvienam citam, kurš novērtē funkcionālo vienkāršību, krājumu pārvaldības funkcija ir perfekta. Tas ļauj ērti pārvaldīt savus produktus un saņemt brīdinājumus par zemu krājumu.
Pamesti ratiņiJebkurai e-komercijas platformai, kuru ir vērts izmantot, ir pamesta groza funkcija, un Highwire nav izņēmums. Varat gan apskatīt pamestos iepirkumu grozus, gan nosūtīt klientiem papildu e-pastu. Automatizēti e-pasti ir svarīgs uzdevums, kas vienkāršos jūsu dzīvi un palielinās pārdošanas apjomus.
Mobilā e-komercijaHighwire skaidri atzīst un novērtē mobilo ierīču nozīmi e-komercijā. Visas viņu veidnes ir draudzīgas mobilajām ierīcēm, un jūs pat varat pārvaldīt savu veikalu no jebkuras ierīces. Jūsu bizness spēs izpildīt mūsdienu tirgus prasības.
Drošības līdzekļiLabā ziņa ir tā, ka katram Highwire kontam ir SSL sertifikāts. Daudzām platformām tas ir papildu izmaksas. Jūsu iepirkumu grozs piedāvās jaunākās kases drošības funkcijas. Citi drošības standarti būs atkarīgi no jūsu mitināšanas operatora.
Maksājumu karšu nozares (PCI) sertifikācijaHighwire ir saderīgs ar PCI. Jūs varat būt pārliecināti, ka viņi ir veikuši visus nepieciešamos pasākumus, lai ievērotu nozares kredītkaršu drošības standartus.
Dāvanu sertifikāti, īpašie piedāvājumi un kuponiHighwire ļauj jums izveidot atlaižu kodus un kuponus. Tikai ar dažiem klikšķiem varat viegli vadīt īpašas akcijas un reklamēt produktus. Tas ir lielisks veids, kā tirgot produktus un reklamēt jūsu veikalu.
Nodokļu un piegādes kalkulatoriGan nodokļu, gan piegādes sadaļas Highwire administratora informācijas panelī nodrošina daudz iespēju. Jūs varat automātiski aprēķināt tarifus, iestatīt noklusētos pārvadātājus un mainīt pasūtījuma piegādes iestatījumus. Jums atliek tikai atzīmēt dažas rūtiņas. Tas, kas varētu būt sarežģīts jūsu biznesa aspekts, ir pilnībā pilnveidots.
Sūtījumu izsekošanaDarbs ar lielākajiem pārvadātājiem nozīmē, ka klienti var viegli izsekot viņu pasūtījumiem. Izsekošanas numuri tiek automātiski ģenerēti un nosūtīti pa e-pastu. Viss process ir pilnīgi bez rokām un bez problēmām.
POS iespējasJūsu veikala atbalstam ir vairāk nekā pietiekami stabilu POS rīku. Pārskatu un krājumu funkcijas palīdzēs jums izsekot veikala veiktspējai. Jūs varat integrēt daudz vismodernāko piegādes un norēķinu iespēju. Pāris klikšķi ļauj arī izdrukāt pasūtījuma etiķetes un izveidot kuponus. Ja vien jūs nemeklējat kādu īpašu funkciju, Highwire POS rīki ļaus ērti pārvaldīt jūsu veikalu.
Mārketinga un prognozēšanas iespējasHighwire ir daudz efektīvu mārketinga un pārskatu veidošanas rīku. Tiklīdz atverat informācijas paneli, redzēsit statistiku un diagrammas, kas izceļ vietnes veiktspēju. Jūs varat redzēt, cik klientu ir apmeklējuši vietni noteiktā laika posmā, un izsekot peļņai. SEO rīki palīdzēs jums padarīt meklētājprogrammu draudzīgu lapām, un sociālās apmaiņas integrācija, iespējams, ir labākā tirgū.

Mārketinga cilnē jūsu administratora informācijas panelī ir gan emuāru izvēlne, gan e-pasta biļetenu integrācija. Jūs varat viegli publicēt ziņas un piesaistīt lasītājus savai vietnei, kā arī savienot biļetenu sniedzēju ar savu vietni.

Iebūvētie reklāmas rīki ir arī lielisks veids, kā reklamēt savu vietni, neveicot ieguldījumus reklāmā. Jūs varat vadīt īpašas atlaides un bez maksas publicēt tās sociālajos medijos. Izmantojot Highwire, jums nav nepieciešama mārketinga nodaļa, lai izmantotu jaunākos rīkus, lai reklamētu savu vietni un veidotu jūsu klātbūtni tīmeklī. Visi nepieciešamie rīki ir tieši pa rokai.

Plāni & Cenu noteikšana

Highwire ir pat vienkāršojusi cenu paketes. Tā vietā, lai izvēlētos no vairākiem paketiem, ir tikai divas iespējas:

Sākuma plāns – USD 14,95 mēnesī

 • 100 produktu ierobežojums
 • Droša izrakstīšanās
 • Pielāgots domēns
 • Iespēja pārdot vietnē eBay

Viss iekļauts plāns – 29,95 USD

 • Visas sākuma plāna iespējas
 • 10 000 produktu ierobežojums
 • Kupona kodi
 • Neierobežots joslas platums un krātuve
 • Ziņošana

Ja jums jānosūta vairāk nekā 10 000 produktu, ir pieejami pielāgoti plāni.

Tā kā mēneša cena ir zema – 29,95 ASV dolāri, nav nekāda iemesla neņemt vērā plānu “Viss iekļauts”. Salīdzinot ar citiem konkurentiem, šī pakete piedāvā vairāk funkciju par zemāku cenu. Pats labākais, ka nav slēptu izmaksu. Jums nevajadzēs ieguldīt papildinājumos vai maksāt par klientu apkalpošanas zvaniem. Visas maksas tiek reklamētas uzreiz.

Klientu atbalsts

Viens reāls Highwire trūkums ir viņu klientu atbalsts. Tie ir mazs uzņēmums, un tie nodrošina tiešu atbalstu tikai no pirmdienas līdz piektdienai, izmantojot tālruni, e-pastu un tiešraides tērzēšanu. Highwire ir arī aktīvi sociālo mediju konti, kurus varat izmantot, lai sazinātos ar viņiem. Lietotāji var arī meklēt atbalsta centru un apmeklēt kopienas forumus.

Pieejamie atbalsta resursi kopumā ir nepietiekami. Tiešraides tērzēšana ir ērta atbalsta funkcija, taču tikai tad, ja saņemat operatīvas un informatīvas atbildes. Parasti nešķiet, ka tas tā ir, mēģinot saņemt atbildes un pieejamo pārstāvju palīdzību.

Vilšanās sagādāja arī atbalsta centru. Ievadīšana pamata kategoriju meklēšanas terminos deva dažādus rezultātus. Parasti parādītās saites nebija noderīgas un atbilstošas ​​meklēšanas tēmai. Nav informatīvu rakstu datubāzes. Jūs aprobežojaties tikai ar citu klientu jautājumiem, uz kuriem atbildēja Highwire. Tas apgrūtina precīzas informācijas atrašanu.

Ja jums rodas problēmas, iespējams, vislabākais resurss ir atbalsta forums. Lietotāji ir bijuši samērā aktīvi, nosūtot risinājumus izplatītākajām problēmām.

Highwire tiktu ievērojami uzlabots, pievienojot rakstus un video pamācības. Neraugoties uz to, reti ir sastopamas kādas problēmas. Visa platforma ir tik viegli lietojama, ka visam, sākot no iestatīšanas līdz veikala pārvaldībai, vajadzētu noritēt nevainojami. Programma veic lielisku darbu, soli pa solim iepazīstinot jūs ar visu, tāpēc, cerams, nevajadzēs meklēt palīdzību.

Lietošanas ērtums

Veikala iestatīšana

Vienkārši veikala iestatīšana prasa mazāk nekā 60 sekundes. Jūs varat sākt bezmaksas izmēģinājumu, vienkārši ievadot veikala nosaukumu un noteiktu kontaktinformāciju. Tas ļaus jums apskatīt informācijas paneli un izjust pieejamās funkcijas. Šajā interfeisā ir viegli orientēties, un velkšanas un nomešanas rīki un WYSIWYG redaktors ļauj jums pārliecinoši sākt pielāgot vietni. Ir daži ierobežojumi, kas saistīti ar fotoattēlu rediģēšanas lieluma maiņu un detalizētas veidnes mainīšanu. Tiem, kuriem ir kodēšanas pieredze, varat baudīt pilnu piekļuvi HTML un CSS. Neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu dizaina pieredze, Highwire ļauj viegli ātri iestatīt veikalu.

Produktu pievienošana

Administratora informācijas panelis padara produktu pievienošanu ļoti vienkāršu. Kataloga nolaižamajā izvēlnē ir poga “Pievienot produktu”. Šajā lapā jūs varat ievadīt informāciju par izstrādājumiem, augšupielādēt attēlus un kontrolēt krājumu brīdinājumus un iestatījumus. Tikai dažus klikšķus, un jūs veikalā pārdosit jaunu produktu.

Satura pārvaldība

Runājot par satura pievienošanu, tas nav daudz vienkāršāks par WYSIWYG redaktoru. Ja jums ir kāda pieredze ar teksta apstrādi, jūs varēsit izveidot lapas saturu, publicēt emuāru un viegli pievienot attēlus.

Secinājums

Vai Highwire ir pareizā e-komercijas platformas izvēle, lai jūs varētu izveidot tiešsaistes veikalu?

Ja jūs meklējat vadīt un mazu un vidēju biznesu un jūs novērtējat vienkāršību, Highwire ir lieliska izvēle. Vienkāršs nenozīmē minimālu minimumu. Highwire piedāvā visas funkcijas, kas jums būs vajadzīgas, lai izveidotu un pārvaldītu izsmalcinātu veikalu. Tas arī ļauj izvairīties no pārslodzes ar iespējām. Tā vietā koncentrējieties uz tīru un skaidru informācijas paneli, kas atvieglos jūsu dzīvi.

Veikala uzstādīšana un produktu pievienošana ir pietiekami vienkārša iesācējiem, tomēr ekspertiem dizaineriem tā nodrošina pietiekami daudz brīvības, lai parādītu savas prasmes. Uzņēmējdarbības īpašniekiem, kuriem patīk ideja par iespēju integrēt plašu papildinājumu sarakstu un baudīt neierobežotu funkcionalitāti, vēlēsies meklēt citur.

Kāpēc izvēlēties Highwire pār konkurentiem??

Vārdu sakot: vērtība. Daudzām citām platformām ir ievērojami ierobežojumi attiecībā uz krātuvi, joslas platumu, tēmām vai maksājumu vārtejām. Tas nav gadījumā ar Highwire. Lietotāji var izbaudīt visvairāk iespēju, lai iegūtu vislabāko cenu tirgū. Jums nekas nav jāupurē, lai izjustu augstākās klases funkcijas, kas ļaus izveidot pilnībā funkcionējošu veikalu. Ja, veidojot savu biznesu, vēlaties saglabāt zemas izmaksas, var palīdzēt Highwire.

Salīdzināt

Highwire

90

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map