GoDaddy vietņu veidotāja pārskats 2016


GoDaddy vietņu veidotājs

Apmeklējiet vietni

9.1


AWA rādītājs

GoDaddy vietņu veidotājs

Ar saukli "Nav prasmju? Nav laika? Nekādu problēmu?," Vietņu veidotājs un GoDaddySites.com ir vērsti uz kāzu plānotājiem, ārštata fotogrāfiem, maziem advokātu birojiem un ikvienu citu, kurš vēlas izveidot savu vietni, nealgojot programmētāju. Zemāk lasiet mūsu GoDaddy vietņu veidotāju pārskatu.

Plusi

 • Profesionālās dizaina tēmas
 • Ļoti ērti lietojams interfeiss
 • Pieejama cena un plāni
 • Izveidojiet laika rezerves kopiju
 • Tālruņa, tērzēšanas un e-pasta atbalsts 24 stundas diennaktī

Mīnusi

 • Sākuma līmeņa plāns nāk ar mobilo vietni
 • E-komercijas funkcijas jums prasīs papildu izmaksas
 • Emuāru veidošanas iespēja netiek nodrošināta
 • Nevar izveidot dalības vietni

Pārskats

 • Vietne: www.godaddy.com/websites/website-builder
 • Galvenā mītne: Skotsdeila, AZ
 • Dibināšanas gads: 1997. gads
 • Darbinieki: 4000+
 • Mitinātās vietnes: 40 000 000+
 • Kategorijas: Vietņu veidotājs, tiešsaistes veikals
 • Pakalpojumi: Domēni, vietnes, mitināšana, tīmekļa drošība, tiešsaistes mārketings
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: Nav pieejams
 • Naudas atdošanas garantija: 45 dienas

Ar saukli “Bez prasmēm? Nav laika? Vai nav problēmu? ”, Vietņu veidotājs un GoDaddySites.com ir vērsti uz kāzu plānotājiem, ārštata fotogrāfiem, maziem advokātu birojiem un ikvienu citu, kurš vēlas izveidot savu vietni, nealgojot programmētāju.

GoDaddy piedāvā arī e-komercijas iepirkumu grozu cilvēkiem, kuri vēlas to ātri iestatīt. Sadarbojoties ar PayPal un Stripe, viņi ir padarījuši veikalu uzstādīšanu tik vienkāršu, ka viens no viņu vadītājiem saka: “Ja jūs varat izveidot Facebook lapu, jūs varat izveidot tiešsaistes veikalu.”

Šeit mēs apskatīsim dažas viņu vietņu veidotāja vietnes veidotāju rīka detaļas. Viņiem nav dumjš vai gudrs nosaukums, piemēram, Whatsapp vai Snapchat, tāpēc mums tas vienkārši ir jāsauc ar parasto vārdu “vietņu veidotājs”, kaut arī tas ir rakstīts kā pareizs lietvārds ar lielajiem burtiem: “Website Builder”.

Lai sniegtu pārskatu par to, kas ir vietņu veidotājs, kam tā ir paredzēta, kādi ierobežojumi tai varētu būt un kāda ir uzņēmuma reputācija, mēs varam sākt ar to, ka Godaddy Website Builder ir ieteicams cilvēkiem bez programmēšanas prasmēm un maziem. uzņēmumiem.

Viņi netirgo nevienam konkrētam biznesam, jo ​​ir veidnes lielākajai daļai uzņēmumu, mākslinieku, kāzām un ārštata darbiniekiem. Tomēr viņu e-komercijas veidne ir skaidri nodalīta no parastās tīmekļa veidnes: tās nav integrētas.

Tāpēc daži cilvēki kā vienīgo vietni var izvēlēties e-komercijas veidni. Tirgus acīmredzami būtu florists vai kāds cits, kura produkts pats par sevi runā un vēlas tikai izveidot veikalu.

Attiecībā uz tehniskajiem ierobežojumiem 50 GB krātuve, ieskaitot to Business Plus plānu, nav liela. Un kā mēs sīkāk paskaidrojam zemāk, joslas platums tiek ierobežots arī dažādos līmeņos atkarībā no jūsu izvēlētā plāna.

Bet parastie klienti, visticamāk, nepārsniegs šos sliekšņus, ja vien viņi neveidos e-komercijas vietni ar daudz produktu grafiku. Ierobežotas krātuves un joslas platuma kombinācija acīmredzot nozīmē, ka viņi vēlas, lai klienti, kuri vēlas izveidot patiesi lielu vietni, izvēlētos citu GoDaddy produktu, piemēram, vietnes mitināšanas kontu, nevis vietņu veidotāju vai GoDaddySites.com kontu..

Citi viņu produkta ierobežojumi būtu nespēja ātri pievienot logrīkus, kas ir mazāki par tiem. Lai gan e-komercijas vietnē varat pievienot HTML kodu un JavaScript, jūs nevarat pievienot trešo pušu logrīkus ar vienu klikšķi vai pat ietilpināt dažus sarežģītākos vispār..

Šim nolūkam uzņēmumam būs jāizmanto WordPress vai Joomla vai kaut kas cits. Web Builder ir paredzēts vienkāršākām vietnēm un cilvēkiem bez daudzām tehniskām zināšanām..

Kas attiecas uz tehnoloģijām, mērogojamību un izaugsmes plānošanu, uzņēmumam ir savi datu centri, no kuriem 9 atrodas visā pasaulē, un to lielākā ir lielā 320 000 kvadrātpēdu lielā iekārta Phjončhanā. Viņiem ir satura piegādes tīkls, kas ir būtisks, lai paātrinātu tīmekļa lapu ielādes laiku cilvēkiem ar klientiem visā valstī un pasaulē.

Uzņēmumam GoDaddy ir laba reputācija, kas ilgu laiku bija viens no vadošajiem domēnu reģistrētājiem. Viņi ir saņēmuši ne vienu, bet vairākas balvas kā labākās darba vietas 2015. gadā. Klientiem ir svarīgi, lai viņu pārdevēja darbinieki būtu laimīgi. Tas daudz saka par uzņēmumu, ka viņiem ir laiks koncentrēties uz saviem cilvēkiem, nevis regulāri izcelt ugunsgrēkus.

Kas attiecas uz drošību, lai arī dažas no viņu mitinātajām vietnēm noteikti ir uzlauztas, GoDaddy iekšējās sistēmas nav būtiski pārkāptas. Citiem vārdiem sakot, daudziem viņu WordPress klientiem, bez šaubām, ir uzlauzts, taču tas ir saistīts ar drošības problēmām WordPress un WordPress spraudņos. Ja uzlauzta kāda no viņu vietņu veidotāju vietnēm, to iemesls ir šī produkta drošības trūkumi. Mēs domājam, ka tie ir salaboti, jo uzņēmums to nav teicis.

Ja jūs esat mazliet skeptiski noskaņots par to, vai vēlaties, lai viņi izveidotu un mitinātu jūsu vietni, varat reģistrēties un atbrīvot naudu ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju. Nevarētu eksportēt un saglabāt savu darbu, ja jūs to izdarītu un pārvietotu uz citu uzņēmumu.

Bet ir grūti saprast, vai uzņēmums no viņiem atsakās, ja vien viņi neatradīs prasību vietnei neatbilstēt. Piemēram, tur nebūtu iespējams pieprasīt, lai uzņēmuma klienti pieteiktos savā vietnē, izņemot e-komercijas daļu, lai saņemtu kādu premium klases saturu..

Tagad izpētīsim viņu piedāvājumu.

Galvenās iezīmes

 • 24/7/365 klientu atbalsts
 • Pielāgotu veidlapu veidotājs
 • Vairāk nekā 300 veidnes
 • Veidnes ar iepriekš aizpildītu saturu
 • Piekļuve vietturu tekstam dinamiskos laukos
 • Atbalsts, izmantojot tālruni, tiešsaistes tērzēšanu un e-pastu
 • Izveidojiet vairākas rezerves versijas jebkurā laikā
 • Automātiski izveido mobilajām ierīcēm draudzīgu saskarni
 • Aprīkots e-komercijai
 • Bezmaksas domēns un mitināšana
 • Bezmaksas Office 365 biznesa e-pasts 1. gadam
 • Sociālo un biznesa lietotņu integrācija

Nozares ekspertu spriedums GoDaddy vietņu veidotājā

Vietņu veidotājsŠajā gadījumā ekspertiem ir tendence vienoties ar patērētājiem. Kaut arī GoDaddy piedāvā vienkāršu un saprotamu vietņu veidotāju, tas arī nāk ar daudziem ierobežojumiem. Jums ir jāiegulda vienā no dārgākajiem plāniem, lai tikai piekļūtu vietņu veidošanas mobilajiem rīkiem. e-komercijas rīkiem ir arī papildu cenu zīme. Pat visplašāko plānu gadījumā emuāru veidošanas rīks nav iekļauts.

Vēl viena sūdzība gan starp patērētājiem, gan ekspertiem ir par to, ka GoDaddy var būt pārāk agresīvs ar pārdošanas stratēģiju. Tas var radīt iespaidu, ka viņi vairāk rūpējas par peļņas gūšanu, nevis kā rūpēties par klientiem un nodrošināt to funkciju kvalitāti, kuras cilvēki jau ir parakstījuši.

Rezultātā kritiķi ir labāk piemēroti ieteikt GoDaddy viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, nevis viņu vietņu veidošanas programmai. Vienkārši ir pieejamas labākas iespējas par pieejamākām cenām.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2484215,00.asp
 • www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/godaddy
 • 2016. gada 20. aprīlis

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes

Pat patērētāji, kuri nebija apmierināti ar kopējo produktu, ātri uzslavēja GoDaddy klientu apkalpošanu. Lai arī programmu var satraukt problēmas, patērētāji var ātri saņemt palīdzību problēmu gadījumos un informatīvas atbildes uz visiem jautājumiem.

Turklāt daži klienti bija apmierināti ar programmas ērtu lietošanu. Viņi meklēja vienkāršu vietņu veidotāju, un GoDaddy piegādāja. Tie, kas meklē tiešu vietņu veidotāju, kurš neaptver papildu funkcijas, kas var sarežģīt lietas, iespējams, GoDaddy programmā atradīs visu nepieciešamo.

Patērētāju pārskatos minēts arī vilkšanas un nomešanas redaktors. Ja esat pilnīgi jauns Web dizaina dizains, tas ir rīks, kas jums jāmeklē starp pieejamajām standarta funkcijām.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības GoDaddy vietņu veidotājā

Lielākoties patērētāju atsauksmes par GoDaddy vietņu veidotāju tendenci uz negatīvo. Liela daļa atsauksmju min faktu, ka jūsu vietni ir grūti pielāgot. Programma nepiedāvā piekļuvi CSS vai HTML, tāpēc jūs varat veikt tikai izmaiņas. Kaut arī pieejamās veidnes var sniegt stabilu sākumu, lietotāji bija vīlušies par to, cik maz brīvības viņiem vajadzēja izveidot patiesi unikālu vietni.

Šķiet, ka ar vietni ir arī dažas tehniskas problēmas. Daudzi lietotāji ziņo par biežām kļūmēm un saderības problēmām ar noteiktiem interneta pārlūkiem. Kopumā šķiet, ka pašreizējā programmas versija neatbilst lietošanas ērtumam, kas visvairāk satrauc lielāko daļu patērētāju.

 • fitsmallbusiness.com/godaddy-website-builder-review/#

Dizains & Pielāgošana

IezīmePārskats
Vietnes veidnes50 vai 300 veidnes ir atkarīgas no tā, kuru cenu plānu jūs izvēlaties. Viņi saka, ka klientu pieprasījums pēc jaunām tēmām ir tik liels, ka viņi nolīga vienu kodētāju, lai neko nedarītu, bet radītu.
BezmaksasNekas nav bezmaksas. Jūs pat nevarat sākt to pārbaudīt, neievadot kredītkarti. Tāpēc, lai uzrakstītu šo pārskatu, mums bija jāmaksā. Iedomājies to.
PiemaksaStarp personālajiem, biznesa un biznesa plus plāniem nav daudz atšķirību, tas nozīmē, ka nav nekā īpaša, piemēram, paātrināts tālruņa atbalsts vai bezmaksas e-komercijas pakete ar visaugstāko cenu plānu. Tāpēc viņiem nav kaut kā jūs sauktu par Premium pakalpojumu.
Vietņu veidotāja saskarneJā, viņi izmanto vietņu veidotāja vilkšanas un nomešanas rīku. Var redzēt, ka vai nu viņi to pats uzrakstīja, vai arī nopirka no cita uzņēmuma, jo, dodoties uz pieteikšanās lapu, tas parāda bez firmas zīmola logotipu, kas atrodas pavisam citā vietnē: https://login.websitetonight.com/ Tātad viņu veidotājs izskatās kā mākoņa pakalpojums, kuru izmanto GoDaddy.
Lapas stila pielāgošanaLapu līmenī stila lapas nevar rediģēt. Viss, ko jūs varat darīt, pielāgojiet lapas platumu un augstumu (tas nozīmē lapas apmali), mainiet fona krāsas un atlasiet citu veidni.
Vietnes navigācijaIr logrīks izvēlņu izveidošanai. Tur jūs varat pievienot saites uz ārēju vietni, pārkārtot izvēlnes un izveidot apakšizvēlnes. Tā kā viņu e-komercijas vietne atšķiras no parastās vietnes, viena no šīm izvēlņu opcijām būtu jūsu tiešsaistes veikals. Abu domēns var būt vienāds, taču motīvi būs atšķirīgi. Protams, jūs varat pielāgot krāsas un grafiku, lai mēģinātu tās izskatīties tā, it kā tās būtu visas vienas un tās pašas firmas, t.i., jūsu uzņēmums.
Satura pārvaldībaViņiem nav tādas funkcijas, kas ļautu vienlaikus strādāt vairākiem cilvēkiem, vai arī jebkurai versijas vadībai. Bet tas nav domāts kā tāda veida produkts, ko izmanto, lai izveidotu sarežģītāku vietni.
Fotoattēli un galerijasIr slaidrāde un attēlu galerija.
Mobilo vietņu veidošanaKad publicējat darbvirsmas motīvu, tas automātiski izveido mobilo versiju. Kad mēs meklējām norādījumus par to, kā modificēt, ka mūs aizved uz vispārīgo vietnes veidotāja pieteikšanos, kurā mēs nevarējām pieteikties, jo tas mums prasīja mūsu domēna vārdu, kurš tajā brīdī būtu bijis (vietnes nosaukums) .godaddysites.com , kas, kad ienācām, nedarbojās. Tātad tas norāda uz nepareizu vietu. Tāpēc nav skaidrs, kā rediģēt mobilās tēmas versiju, kaut arī viņu atbalsta vietnē teikts, ka varat. Nav instrukcijas, kā to izdarīt.
Sociālās koplietošanas integrācijaJebkurai lapai varat pievienot kopīgošanas ikonu. Saistībā ar saikni ar jūsu sociālajiem kontiem viņi to atļauj, izmantojot to, ko viņi sauc par savu sociālo mediju pārvaldnieku. Viena lieta, ko varat teikt par GoDaddy, ir tā, ka šī funkcija kā viņu drošības līdzeklis ir tikai izdomāts vārds, kas pievienots kaut kam, kas visiem citiem ir pārāk.
Projektēšanas pakalpojumiJā. Jūs varat viņus nolīgt, lai sniegtu jums palīdzību.

Iespējas & Rīki

Šeit ir to funkciju saraksts, kuras būtu vajadzīgas lielākajai daļai cilvēku, un neatkarīgi no tā, vai GoDaddy tās ir vai nav.

IezīmePārskats
UzstādītViņu iestatīšanas process ir diezgan vienkāršs. Mēs to izmēģinājām, lai izpētītu, kādas funkcijas tam piemīt.
Web dizainsAcīmredzot viņi ir iegādājušies tīmekļa dizaina rīku no cita uzņēmuma, jo programmatūra tiek mitināta šajā vietnē tīmekļa vietneight.com kas ir firmas zīme, lai izskatās kā GoDaddy vietne. Noklikšķinot tur, jūs nokļūsit GoDaddy.
Pielāgots domēna nosaukumsJā. Galu galā tas ir GoDaddy, domēna reģistrators.

Publicējot vietni, varat arī izvēlēties GoDaddySites.com domēnu, kas ir bezmaksas, ja nevēlaties iegādāties savu.

Logrīki un lietotnesViņiem ir šie logrīki un lietotnes: izveidojiet jaunu lapu, tekstlodziņu, pievienojiet attēlu, slaidrādi, foto galeriju, navigāciju (kas nozīmē atjaunināšanas izvēlni), kopīgojiet (kā ievietots čivināt utt.), Facebook, Twitter, Google Maps, parādiet RSS plūsmu (emuāra ziņas) no citas vietnes, saziņas forma, YouTube, HTML. Viņu lietotnes ir e-pasta mārketings, tūlītējās izvēlnes un cenrādis (kas ir izdomāti to parādīšanas veidi) un e-komercijas tiešsaistes veikals..
MonetizācijaViņiem ir tiešsaistes veikals, bet nav Adsense. Protams, jūs varētu to piebilst ar vienkāršu HTML.
Apmeklētāju statistikaJā. Ļoti pamata.
Fotoattēli, video un audioIr attēlu redaktors. Tāpat kā daudzas funkcijas, lai to izmantotu, jums ir jājaunina uz biznesa kontu.

Viņiem ir fotogalerija un slaidrāde. Jūs varat augšupielādēt attēlus, izmantot krājuma attēlus vai tos importēt no Facebook vai Instagram

Ir arī MP3 atskaņotājs.

EmuāriNē. Varat pievienot tikai emuāru plūsmu, nevis veidot emuāra ziņas.
Google kartesJā.
HTML redaktorsJūs varat pievienot HTML. Lai to izdarītu, ir grūti atrast logrīku, jo poga ritināšanai uz leju darbojas tikai tad, ja uz tā divreiz noklikšķiniet, kas nav acīmredzami, un ikona ir saraksta apakšā. Tāpēc bija vajadzīgs nedaudz laika, lai izdomātu, kā tur nokļūt, jo mēs bijām pietuvinājuši viņu redaktoru un ikona bija paslēpta. Meklējot, ka Firefox darbojas labāk nekā Chrome.
Sociālo mediju integrācijaJā. Attiecībā uz čivināt tas parāda jūsu nesenos Tweets. Atcerieties izslēgt bloķēšanu vietnēs Ghostery FB un Twitter, lai tā darbotos, kad veidojat savu vietni.

Jūs varat arī izveidot Facebook biznesa lapu no GoDaddy lapas. Tātad tas eksportē vienu uz otru.

Veidlapas un aptaujasTikai kontakta forma.
Glabāšanas telpa1, 10 vai 50 GB atkarībā no cenu plāna.
Biļetenu rīksNē. Tikai e-pasta mārketings. Tātad jūs, iespējams, varētu sūtīt savu biļetenu pa e-pastu.
ForumsNē.
e-komercija / tiešsaistes veikalsJā. Tas ir pievienots kā vietrādis URL jūsu galvenajā domēnā un vietnē. Bet tā kā tai ir atsevišķa tēma, tā izskatās kā cita vietne. GoDaddy norāda, ka kā galveno vietni varat izmantot savu e-komercijas vietni. Tas derētu dažiem uzņēmumiem.

Iepirkumu grozs ļauj jums pieņemt kredītkartes un PayPal. GoDaddy precīzi nepasaka, kādu iepirkšanās karšu mākoņa pakalpojumu viņi izmanto, izņemot, viņi norāda, ka tas varētu būt PayPal.

Maksājumu vārti ir Stripe. TechRepublic to raksturo kā “Shopify konkurentu”, kas tā īsti nav, jo Shopify ir daudz vairāk iespēju un ilgs tirgus līderis tirgū.

Grozā ir visas nepieciešamās preces: pievienojiet produktu, iestatiet nodokļus, kuponus, akcijas un produktu kategorijas. Viena lieta, ko daži konkurenti nevar izdarīt, ir viņu iepirkumu grozs, kas darbojas dažādās valstīs un valūtās.

Vārtejas integrācijaStripe ir jūsu tirgotāja konts.
SEO draudzīgiJā. Tas ļauj ievadīt pamata aprakstu un atslēgvārdus, kas jums būtu nepieciešami, lai to atvieglotu.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Nē. Nav iespējams pieprasīt pieteikšanos vietnē.
Google® AnalyticsĻauj ievadīt Analytics kodu.
Vietņu drošībaNetika sniegta konkrēta informācija. Viņi savu produktu sauc par “Sitelock”, taču tas neatšķiras no tā, kāds būtu citām vietnēm, jo ​​viņi visi izmantos vienu un to pašu drošības aparatūras un programmatūras galveno komplektu.

Viena lieta, ko jūs varētu teikt, ir tā, ka, ņemot vērā, ka viņi ir vieni no lielākajiem domēnu reģistrētājiem pasaulē, viņiem ir milzīga atbildība par daudzu klientu domēna reģistrācijas un maksājuma informācijas aizsardzību. Tā ka augstā drošība acīmredzami nāks par labu GoDaddySites.com lietotājiem.

Vairākas valodasJā. Mēs izveidojām savu kontu no Čīles, Dienvidamerikas, un interfeiss tika izveidots spāņu valodā, kā arī tas mums ļāva apmaksāt abonementu Čīles pesos. Tas būtu nozīmīgi cilvēkiem ārvalstīs, kuriem nav starptautisku kredītkaršu.
Mobilo ierīču optimizācijaTas nozīmē, vai vietne pārslēdz veidni, kad lietotājs izmanto mobilo ierīci. Jā, tā ir.
CDN tehnoloģijaJā. Viņi to sauc par GoDaddy Web Accelerator. Viņi nesaka, vai viņi izmanto Akamai vai kādu uzņēmumu, lai faktiski uzturētu šo fizisko klātbūtni visā pasaulē, vai arī viņi to dara paši. Katrā ziņā, ja vien viņiem ir tāds, tas ir izdevīgi vietnēm ar globāliem lietotājiem.

Plāni & Cenu noteikšana

 • Personīga. mēnesī mēnesī. 50 motīvi. 1 GB krātuve. Office 365 e-pasts uz vienu gadu. Pašlaik darbojas īpašs: pirmais domēna reģistrācijas gads ir bezmaksas.
 • Bizness. Mēnesī 7 USD. 300 motīvi. 10 GB. Mobilā vietne. Office 365 e-pasts uz vienu gadu.
 • Biznesa Plus. Mēnesī – 10 USD. 50 GB. Mobilā vietne. Office 365 e-pasts uz vienu gadu. SEO. Sociālo mediju vadītājs.
 • Interneta veikals. Mēnesī 30 USD.

Atlaides tiek piešķirtas uz priekšu samaksātiem 1, 2 vai 3 gadiem. SSL sertifikāts papildus. Esiet atrasti (sarakstā iekļauts) pakalpojums par papildu cenu mēnesī 12 USD. Tas ir daudz naudas par pakalpojumu, kura vērtību nevar precīzi noteikt, jo GoDaddy nevar apmānīt Google meklēšanas algoritmu un labāk nekā citi cilvēki, kuri arī mēģina veikt SEO, kas, pēc daudziem domām, nedarbojas.

Viņu cenās ietilpst tas, ko viņi sauc joslas platums.Tehniski runājot, joslas platums ir datu daudzums, kas nosūtīts noteiktā laika posmā. Tā kā rēķini tiek izrakstīti katru mēnesi, joslas platums tiek ierobežots līdz zināmai summai mēnesī. Tas ir attiecīgi 150 GB, 500 GB un 1 000 GB (1 terabaits) attiecīgi personīgajam, biznesa un biznesa plus plānam..

Lai to saprastu, ņemiet vērā: ja jums ir 1 MB (aptuveni 1 miljons baitu) attēls vienā lapā un 1000 cilvēku to skata, tad jūs izmantojāt 1 miljardu veidu vai 1 GB. (Ja attēls ir tik liels, jūs tos pareizi nerediģējat, lai tos parādītu tīklā, jo attēlam nav jābūt tik blīvam.)

Tomēr 1000 lappušu skatījumu ir daudz, teiksim, advokātu biroja vietnei, tāpēc maz ticams, ka GoDaddy gatavojas jūs samazināt, jo jūs, visticamāk, neizmantojat 1 TB mēnesī. Bet, ja jūs to darīsit, jums būs jāmaksā GoDaddy par papildu joslas platumu pēc tam, kad viņi ir atspējojuši jūsu lapu.

Ja jūs gatavojaties vadīt lielu tiešsaistes veikalu, jums vajadzēja meklēt lielākas e-komercijas platformas: Shopify vai BigCommerce. Bet maz ticams, ka sasniegsit robežu, ja vien jums nebūs daudz attēlu.

Klientu atbalsts

Šīs ir viņu atbalsta iespējas:

TālrJā. 24 x 7, kāds tas patiesībā ir
Atbalsta e-pastsJā.
ČatsJā. Mēs to pārbaudījām. Viņi ir atsaucīgi.
Zināšanu pamatsKB ir atbalsta vienumi, kas sagrupēti pēc tēmas, un iespēja meklēt. (Skatīt komentāru zemāk.) Tāpat kā lielākajā daļā vietņu, varat izmantot arī Google meklēšanu. Piemēram, jūs varat rakstīt:

vietne: godaddy.com “kaut kas jāmeklē”.

Viena problēma ir tāda, ka jums jāpārliecinās, ka, noklikšķinot uz palīdzības, nevis uz vispārējo GoDaddy palīdzību, noklikšķiniet uz ikonas Vietnes veidotājs palīdzība. Otrajā tiek meklēti visi GoDaddy produkti. Tā kā GoDaddy nodrošina arī WordPress mitināšanu, tad, piemēram, meklējot “e-komercija”, tika sniegti norādījumi, kā pievienot spraudni WordPress, lai to izdarītu. Tas pamatīgi mulsinās sākuma līmeņa lietotājus. Tas mums arī lika pārdomāt, kā mūsu vietnē ievietot e-komercijas motoru.

Video konsultācijasIestatīšanā ir tikai procesa pārskats. Tiešsaistes veikala iestatīšanai ir pieejams arī kopsavilkuma video. Labāk ir izmantot Google, lai meklētu instrukcijas, jo vietnē YouTube ir 1 stundas video, lai izveidotu tiešsaistes veikalu un 1 stundas video priekš vietnes izveidošana ar vietņu veidotāju.
Atbalsta forumsNē.
Papildu iespējasViņiem ir dublēšanas un atjaunošanas iespēja.

Interneta veikalā ir atļauta JavaScript.

BUJ.Jā, arī zināšanu bāze ir sagrupēta pa tēmām. Arī interneta veikalam ir FAQ.

Lietošanas ērtums

Pēc pirmās pieteikšanās ir mazliet neskaidri, kā rīkoties otro reizi pēc pieteikšanās, jo interfeiss pārslēdzas uz saskarnes parasto domēna pārvaldības veidu, kuru izmanto tikai GoDaddy domēna klienti. Lai mēģinātu atrast, kur doties otrajā vizītē, mēs noklikšķinājām uz “Sākt” un tā mūsu iepirkumu grozā pievienoja jaunu vietni, it kā mēs vēlētos par to samaksāt.

Lapas iestatīšanai bija jāveic šādas darbības:

 1. Izvēlieties cenu plānu un ievadiet kredītkartes datus. Šeit nav nekā brīva.
 2. Atlasiet motīvu. Šeit mēs pamanījām, ka autortiesību paziņojums lapā ir datēts ar senu, 2013. gadu, tāpēc mēs to mainījām uz pašreizējo gadu.
 3. Noskatieties šeit uznirstošo video pārskatu. Viņiem ir plašas instrukcijas vietnē YouTube.
 4. Izveidojiet dažas lapas un pievienojiet vienumus katrai lapai.
 5. Nospiediet Priekšskatījums lai redzētu lapu un pēc tam Publicēt kad esat gatavs doties. Publicējot, jūs varat iegādāties domēnu vai mitināt to vietnē godaddysites.com.

Redaktors saglabā jūsu darbu tā, lai, pametot redaktoru un atgrieztos vēlāk, jūs neko nezaudētu. Tas ir labi, ja, kas bieži notiek, aizverot pārlūka logu, aizmirstot, ka strādājat savā lapā.

Viņu tīmekļa lapu redaktoram, lai arī tas nodrošina lielāko daļu nepieciešamo logrīku, varētu būt labāka saskarne. Veicot darbību, velciet logrīku uz ekrāna un pēc tam nospiediet Iestatījumi, lai to iestatītu. Būtu dabiskāk un intuitīvāk, ja tas darbotos vairāk kā logrīks ar vadību.

Secinājums

Ņemot vērā uzņēmuma gadu pieredzi, lielākajai daļai cilvēku GoDaddy Website Builder darbosies lieliski. Viņiem, iespējams, vajadzēja mitināt savu produktu citā domēnā, jo dažreiz ir mulsinoši, vai jūs izmantojat vietni Vietnes veidotājs, t.i., GoDaddySites.com vai GoDaddy domēna reģistrācijas lapu.

Arī viņu tiešsaistes veikalā ir dažas problēmas, un galvenais ir tas, ka tas ir domāts kā atsevišķs produkts. Tas neļauj jums pievienot Pērc tagad uz jūsu parasto vietni, bet darbojas kā atsevišķa vienība. Kādam, kura galvenā uzmanība ir pievērsta e-komercijai, iespējams, vajadzētu izmantot Shopify vai kādu citu no galvenajiem šī tirgus dalībniekiem, jo ​​viņi var atrast labākus noteikumus dažādās bankās un karšu apstrādātājos (t.i., maksājumu vārti).

Salīdzināt

GoDaddy vietņu veidotājs

91

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map