GoDaddy apskats 2016

GoDaddy tīmekļa mitināšanas logotips


Ej tēti

Apmeklējiet vietni

9.2


AWA rādītājs

Ej tēti

GoDaddy ir vienas pieturas aģentūra jūsu pamata vietņu vajadzībām. Izmantojot GoDaddy, jūs varat iegādāties savu domēna vārdu, izveidot savu vietni un mitināt to. Vai arī jūs varat darīt tikai vienu vai divus no šiem. GoDaddy mitina vairāk nekā 5 miljonus vietņu un pārvalda vairāk nekā 60 miljonus domēna vārdu, padarot to par vienu no lielākajiem šādiem uzņēmumiem apkārt. Izlasiet mūsu GoDaddy pārskatu zemāk.

Plusi

 • Ātrs lapas ielādes laiks
 • Ērti lietojams cPanel
 • Pieejams
 • Integrē produktus labi

Mīnusi

 • Ierobežo datu bāzi un diska vietu
 • Ļoti ierobežo datus
 • Nav tiešraides tērzēšanas atbalsta

Pārskats

 • Vietne: www.godaddy.com
 • Galvenā mītne: Skotsdeila, AZ
 • Dibināšanas gads: 1997. gads
 • Darbinieki: 4000+
 • Mitinātās vietnes: 40 000 000+
 • Kategorijas: Web mitināšana, domēni, vietņu veidotājs, tiešsaistes veikals
 • Pakalpojumi: Dalīts hostings, WordPress mitināšana, VPS, Cloud, Dedicated
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

GoDaddy ir lieliska izvēle personām, kuras vēlas izveidot un palaist vietni bez pārāk lielām pūlēm vai vēlas mitināt viņu jau izveidoto vietni. Tomēr GoDaddy izceļas ar tīmekļa mitināšanu uzņēmumiem neatkarīgi no tā, vai viņi izmanto vietni, lai potenciālajiem klientiem pastāstītu par saviem bezsaistes komerciālajiem piedāvājumiem, vai arī viņi atrodas e-komercijas arēnā..

Mazajiem uzņēmumiem un uzņēmējiem ir pieejams tīmekļa mitināšanas pakešu klāsts, no kuriem izvēlēties un izvērsties.

Pārvaldītā WordPress mitināšana būs piemērota tiem, kuriem ir vai ir nodoms izveidot WordPress vietnes. GoDaddy identificē savus galvenos biznesa mērķus kā ļoti maza biznesa īpašniekus, kuriem ir 5 vai mazāk darbinieku.

Kādas tehniskās platformas tur izvēlēties?

GoDaddy piedāvā gan Linux, gan Windows tīmekļa mitināšanu, un jums tiek jautāts, kuru vēlaties izmantot. Par laimi, ir ērta salīdzināšanas diagramma, kurā sniegts īss jautājumu cikls, kurā uzdoti, kā veidojat savu vietni, un pēc tam ieteikts, kuru mitināšanas kontu izmantot..

Iesācējiem vissvarīgākais jautājums ir pēdējais, kurā teikts: “Man nav ne mazākās nojausmas, ko tas nozīmē”, un pēc tam tiek norādīts uz Linux tīmekļa mitināšanas virzienu..

Vai ir kur augt??

GoDaddy piedāvā izaugsmes iespējas gan individuālajam vietnes īpašniekam, gan uzņēmējiem un maziem uzņēmumiem. Ir trīs dažādi vietņu mitināšanas plāni, no kuriem katrs atšķiras atbalstīto vietņu skaitā un piegādāto e-pasta adrešu skaitā.

WordPress vietņu īpašnieki var izvēlēties no četriem pārvaldītiem mitināšanas plāniem, kas atšķiras pēc atbalstīto vietņu skaita, pieejamās krātuves vietas un maksimālā plāna izmaksās pieļaujamā ikmēneša apmeklētāju skaita..

Vai ir iespējams saņemt kompensāciju??

Ja neesat apmierināts ar viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, varat pieprasīt atmaksu no GoDaddy. Ja esat pierakstījies par pakalpojumu katru mēnesi, 48 stundu laikā pēc pirkuma jums ir jāpieprasa nauda. tiem, kuriem ir noslēgti gada līgumi, ir 45 dienas, lai pieprasītu atmaksu. (Pēc 45 dienām jūs saņemsiet tikai veikala kredītu, kas tiek proporcionāli novērtēts uz atlikušo līguma daļu.)

Abos gadījumos jums ir jānorāda iemesls, kāpēc jūs pieprasāt atmaksu, un jums ir jāatsakās no līguma, pirms GoDaddy piešķirs atmaksu.

Kāda ir GoDaddy reputācija?

GoDaddy ir viens no pazīstamākajiem tīmekļa pakalpojumu uzņēmumiem. Ierakstiet “domēna vārda reģistrācija” jebkurā meklētājprogrammā, un GoDaddy ir viens no populārākajiem ierakstiem. GoDaddy ir slavens arī ar savām Superbowl reklāmām. GoDaddy ir vislabāk pazīstams ar domēna vārda reģistrāciju un atjaunošanu, un lielāko daļu ieņēmumu gūst no šiem avotiem.

GoDaddy kā pakalpojumu sniedzēja reputācija ir dažāda: nozares eksperti tīmekļa mitināšanas pakalpojumu vērtē augstāk nekā vidēji, bet lietotāji tiešsaistē ievieto stāstus par sliktu pieredzi ar GoDaddy pakalpojumiem un grūtībām, kas saistītas ar uzņēmumu.

Vai manas vietnes darbspējas laiks ir garantēts??

99,9% uptime ir garantija mēnesī, ko piešķir GoDaddy – un tas ir diezgan standarts tīmekļa mitināšanas nozarē. Bet GoDaddy paši mēra uptime un izlemj, kas tiek uzskatīts par likumīgu dīkstāvi.

Ja GoDaddy neizpildīs šo skaitli, jums būs tiesības uz kredītu 5% apmērā no jūsu hostinga maksas par šo mēnesi, kuru varēsit izmantot nākamajiem pirkumiem. Bet jums ir jāsazinās ar GoDaddy un jāpieprasa tas pats.

Vai GoDaddy var pieskatīt manu WordPress emuāru?

Jūsu emuāru veidošanas ērtībai GoDaddy nodrošina pārvaldīto WordPress mitināšanu. Tas ļauj patiešām viegli izveidot un palaist WordPress vietni, kas tagad ir kļuvusi ne tikai par emuāru veidošanas rīku.

Lai gan ir iespējams izveidot savu WordPress vietni un palaist to parastajā tīmekļa mitināšanas platformā, milzīgās ērtības, ka GoDaddy rūpējas par mitināšanas iestatīšanu un regulārām dublēšanām, padara šo opciju nopietnu apsvērumu vērtu. Turklāt šajā mitināšanas opcijā varat viegli importēt esošo WordPress vietni.

Vai GoDaddy ir ieguvis kādas balvas??

GoDaddy ir ieguvis balvas par labāko uzņēmumu, kurā strādāt, it īpaši Arizonā, tās mītnes štatā. Lai arī ir patīkami zināt, ka GoDaddy izturas pret saviem darbiniekiem, tas nenozīmē lielu darījumu jums kā klientam.

GoDaddy ir arī ieguvis starptautiskas Stevie balvas par klientu apkalpošanu 2014. un 2015. gadā. Stevie Award atzīst pasaules labāko klientu apkalpošanu, kontaktu centru un pārdošanas centienus. Tomēr dalībnieki piesakās paši un maksā ieejas maksu.

Kāpēc man vajadzētu izvēlēties GoDaddy tīmekļa mitināšanu??

Trīs iemesli, kāpēc GoDaddy tiek izvēlēts par jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, ir:

 • Ērtības: Īpaši iesācējiem ir viegli, ja varat reģistrēt savas vietnes nosaukumu, izveidot savu vietni un mitināt to vienā vietā.
 • Pārvaldītā WordPress mitināšana: tas ļauj vienkārši izveidot un palaist savu WordPress vietni; turklāt ir daudz videoklipu un padomu, kas jums to palīdzēs.
 • Izaugsmes telpa: ja jūs pāraugt parastās hostinga paketes, varat pāriet uz profesionālām hostinga paketēm ar virtuāliem personīgajiem serveriem, speciālajiem serveriem un mākoņa serveriem.

Galvenās iezīmes

 • 99,9% Uptime garantija
 • Bezmaksas domēna vārds
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Diennakts drošības uzraudzība
 • DDoS aizsardzība
 • Noklikšķiniet uz Instalēšanas
 • Pilnas un pieaugošas rezerves kopijas
 • Automātiska e-pasta uzraudzība
 • 100 GB – neierobežota vieta diskā
 • Neierobežots joslas platums
 • 1-Noklikšķiniet uz Iestatīšana
 • CloudLinux

Ātrās saites

Nozares ekspertu spriedums par GoDaddy

Tīmekļa mitināšana Pat eksperti, kuri parasti skeptiski vērtē lielos uzņēmumus, kas sniedz lielus solījumus, piešķir GoDaddy izcilu novērtējumu. Pirmais, ko kritiķi pieminēs par GoDaddy, ir lielisks darbspējas laiks. Lietotājiem reti būs tehniskas problēmas vai dīkstāves. Tas uzņēmumiem ir absolūti obligāti. GoDaddy patiešām ir īpašs ar to, ka viņi spēj piedāvāt tik izcilus pakalpojumus par lielu cenu.

Pretstatā dažām lietotāju atsauksmēm, eksperti GoDaddy arī augstu novērtē, runājot par klientu apkalpošanu. GoDaddy piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī un visu diennakti, un kritiķi secināja, ka ir viegli kontaktēties ar reālu personu un ka viņi spēj ātri saņemt noderīgas atbildes uz aktuāliem jautājumiem.

Galu galā GoDaddy ir ļoti ieteicis eksperts. Ir daudz uzlabojumu, kas attiecas uz WordPress integrāciju un e-pasta funkcijām, taču GoDaddy palīdz noteikt hostinga pakalpojumu standartu..

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2423429,00.asp

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes par GoDaddy

Kaut arī GoDaddy acīmredzami ir daži neapmierināti klienti, viņi joprojām ir lielākais domēnu reģistrators pasaulē un lepojas ar vairāk nekā 13 miljoniem klientu, kas maksā. Balstoties tikai uz šo statistiku, tie nevar būt nemaz tik slikti. Lielākā daļa sūdzību pret GoDaddy ir saistītas ar viņu vietņu veidošanas un e-komercijas rīkiem, taču, runājot par tīmekļa mitināšanu, jūs nevarat izdarīt daudz labāk nekā GoDaddy. Lietotāji ziņo par ļoti mazām dīkstāvēm un izcilu drošību. Raugoties no tehniskā viedokļa, lietotāji nevarētu būt vairāk apmierināti ar GoDaddy mitināšanas pakalpojumu veiktspēju un uzticamību.

Turklāt GoDaddy piedāvā lielu vērtību. Apmierinātie klienti ir pārsteigti par funkciju skaitu un pakalpojumu kvalitāti, ko viņi var izbaudīt tikai par dažiem dolāriem mēnesī.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par GoDaddy

GoDaddy, iespējams, ir viens no atpazīstamākajiem nosaukumiem tīmekļa mitināšanā, tomēr viņu atsauksmes par patērētājiem ir mazāk nekā kvēlojoši. Liekas, ka uzņēmums var labāk reklamēties, nekā faktiski sniegt izcilu servisu. Kopumā lietotāji GoDaddy piešķīra vidēji 3 no 5 zvaigznēm. Lielākā daļa lietotāju piešķīra GoDaddy viszemākos vērtējumus, kad runa bija par klientu atbalstu. Daudzi lietotāji ziņoja, ka viņiem ir grūtības sazināties ar pārstāvjiem pa tālruni. Tie, kas iesniedza atbalsta biļetes, secināja, ka ātri saņem atbildi un apstiprinājumu par savu problēmu, bet uzņēmumam bieži vajadzēja vairākas dienas, lai reāli risinātu reālo problēmu. Neapmierinātie klienti uzskatīja, ka viņus vilina spēcīgs mārketings tikai tāpēc, lai atrastu GoDaddy nepilda solījumus.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/go-daddy/

Uzticamība & Laiks

GoDaddy paziņo, ka viņiem garantēts 99,9% darbspējas laiks – tas ir, jūsu vietne būs pieejama ikvienam, kurš to vēlas pārlūkot vismaz 99,9% laika attiecīgajā mēnesī. Šī izklausās iespaidīgi, un, ņemot to vērā, daudzi citi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā tādu pašu garantiju.

Kas ir 99,9% uptime?

Bet ko patiesībā nozīmē šis 99,9% uptime? Lasot garantijas precīzo drukāšanu, jūs secināt, ka dīkstāves, ko izraisa plānota tehniskā apkope, nedarbojas trešo personu lietotnes un lietas, kas ietekmē tikai jūsu vietnes e-pastu, netiek ņemtas vērā .01% pieļaujamajā dīkstāvē. Tātad, jūsu vietne varētu būt pieejama mazāk nekā 99,9% laika, un garantija joprojām tiktu izpildīta.

Vai GoDaddy ir sasniedzis 99,9% atzīmi?

Ņemot vērā visu šo, jums jājautā, vai GoDaddy patiešām atbilst 99,9% uptime atzīmei. Un šeit tas kļūst miglains. GoDaddy vietnē par to nav informācijas, tāpēc jums ir jāpaļaujas uz trešo personu grupām un pārskatiem, kā arī cilvēkiem, kuri tiešsaistes forumos stāsta par savu pieredzi ar šo..

Par GoDaddy uptime ir dažādas atsauksmes. Daži to sauc par stabilu, uzticamu un cietu. Citi sūdzas par daudzām reizēm, kad viņu vietne nebija pieejama. Mērījumu skaitļi norāda, ka GoDaddy uptime vidējais rādītājs ir no 98 līdz 99,9%, lai gan dažos mēnešos tas varētu būt tik mazs, ka aptuveni 97%.

Arī ātrums ir svarīgs

Ātrums ir vēl viens apsvērums. Nav labi, ja jūsu vietne ir pieejama visu diennakti, ja tā ielādēšana notiek mūžīgi – cilvēki vienkārši negaida. GoDaddy ierindojas ļoti augstā ātrumā mērīšanas testos, taču lietotāju stāsti ir dažādi, sākot no ļoti lēna ātruma stāstiem līdz cilvēkiem, kuri ir ļoti apmierināti ar to, cik ātri viņu vietne parādās.

Dažās sūdzībās minēts, ka Google pārmeklē savus koplietotos serverus ar visu veidu vietnēm, saīsinot ikviena ielādēšanas laiku.

Ja jūs uztrauc vietnes ielādes ātrums, apsveriet GoDaddy virtuālā privātā servera, speciāla servera vai mākoņa servera mitināšanas iespējas. Tie dod jums savu virtuālo vai fizisko servera vietu.

Katram no tiem ir plašs plānu klāsts, nodrošinot dažādu daudzumu RAM, atmiņas vietas un datu pārsūtīšanas piemaksas. Katrs mitināšanas plāns ir pieejams Linux vai Windows platformās, bet tajā nav e-pasta ziņojumu

Iespējas & Rīki

Ja izvēlaties Linux tīmekļa mitināšanas opcija, jūs piekļūstat un kontrolējat visu, izmantojot pielāgoto cPanel.Vienumi tiek identificēti ar ikonām un ir viegli sagrupēti – domēni, datu bāzes, pasts, faili, drošība un tā tālāk. Arī šeit jūs maināt savas preferences.

CPanel kreisajā pusē ir joslu diagrammas, kurās parādīta jūsu vietne statistika. Tajos ietilpst informācija par visa veida lietojums, ieskaitot fizisko atmiņu, diska vietu un centrālo procesoru, kā arī datus par jūsu procesiem.

Tie, kas izvēlas Windows tīmekļa mitināšanu, izmanto standarta Odin Plesk vadības panelis. Tas piedāvā tīru un pilnveidotu interfeisu ar ikonām un tekstu, kas izskatās kā parasts Windows ekrāns.

diska vietas un joslas platums jums piešķirtais ir atkarīgs no tīmekļa mitināšanas paketes, kurā reģistrējaties. Jums būs vai nu noteikta summa, vai “neierobežots” – lai iegūtu skaidrojumu, skatiet sadaļu Cenu noteikšana. Linux mitināšanā varat izmantot iepriekš minētos joslu grafikus, lai sekotu līdzi tam, cik lielu daļu no tiem jūs izmantojat.

Skaits e-pasta konti arī nodrošināti mainās atkarībā no jūsu izvēlētā plāna.

Ikgadējie (un garāki) abonementi jebkuram tīmekļa mitināšanas plānam ir pieejami viens bezmaksas domēna vārds uz sākotnējā līguma darbības laiku. Atkal jūsu izvēlētais plāns nosaka, cik vietnes varat darbināt, izmantojot mitināšanas plānu. Un, runājot par vietnēm, jūs, protams, varat izmantot visu esošo tīmekļa vietni vai izveidot jaunu no nulles, izmantojot GoDaddy vietnes veidotāju par papildu ikmēneša maksu.

Ja vēlaties savā vietnē izmantot WordPress, nodrošina GoDaddy pārvaldīta WordPress mitināšana. GoDaddy vidē varat izveidot WordPress vietni vai arī ņemt līdzi esošo WordPress.

Katrs Windows tīmekļa mitināšana plāns nodrošina dažus MySQL un MSSQL datu bāzes, no attiecīgi 10 un viens ar ekonomisko plānu līdz neierobežotam skaitam katra (kaut arī ar krātuves lieluma ierobežojumiem) galīgajā plānā. Datu bāzes dublēšana un atjaunošana ir iekļauta visos Windows mitināšanas plānos.

Vietnes dublējumi un atjaunošana ir papildinājums visiem tīmekļa mitināšanas plāniem. Par ikmēneša maksu jūs saņemat automātisku ikdienas dublējumu ar šifrētu datu pārsūtīšanu un glabāšanu ar iestatītu datu glabāšanas apjomu, kas pieejams jūsu vietnēm. Par papildu samaksu ir pieejama papildu krātuve.

Visi vietņu mitināšanas serveri izmanto Cietvielu diskdziņi (SSD).

Gan Linux, gan Windows tīmekļa mitināšanas plāni to padara vienkāršu instalēt lietotnes ar viena klikšķa instalēšanu. Linux plāno vairāk nekā 125 bezmaksas lietotnes, un Windows mitināšana nodrošina piekļuvi vairāk nekā 50 bezmaksas lietotnēm. Tomēr GoDaddy nesniedz visu saņemto bezmaksas lietotņu sarakstu. Starp nedaudzajiem, kas pieminēti tīmekļa vietnē, ir WordPress PHP un Drupal. Gan Linux, gan Windows mitināšanas opcijas nodrošina arī viena klikšķa iestatīšanu GoDaddy reģistrētajiem domēniem.

Ja apsverat iespēju atvērt veikalu tiešsaistē, jūs interesēs GoDaddy’s e-komercija iespējas. Mēneša abonēšanai GoDaddy apvieno vietni, mitināšanu un iepirkumu grozu. Jūs varat pārdot neierobežotu daudzumu produktu, piedāvāt savus kuponus un atvērt veikalu Facebook. GoDaddy izmanto ātro iepirkumu grozu, viņu patentēto iepirkumu groza programmatūru.

GoDaddy noņem jāuztraucas par ļaunprātīgu programmatūru piedāvājot SiteLock drošības papildinājumu. Par papildu mēneša maksu jūsu vietnes tiek skenētas katru dienu, un jebkura atrastā ļaunprogrammatūra tiek automātiski noņemta.

Vietnes bloķēšana ir pieejama dažādos līmeņos atkarībā no tā, vai jums ir personīgā, biznesa vai e-komercijas vietne. Jūs varat nodrošināt mieru saviem apmeklētājiem par sensitīviem datiem, kurus viņi ievada jūsu vietnēs, piemēram, parolēm un kredītkaršu numuriem, iegādājoties atkal par papildu mēneša maksu SSL sertifikātu..

Ja apsverat iespēju atvērt veikalu tiešsaistē, jūs interesēs GoDaddy’s e-komercija iespējas. Mēneša abonēšanai GoDaddy apvieno vietni, mitināšanu un iepirkumu grozu. Jūs varat pārdot neierobežotu daudzumu produktu, piedāvāt savus kuponus un atvērt veikalu Facebook.

Gan Linux, gan Windows tīmekļa mitināšanas plāni to padara vienkāršu instalēt lietotnes ar viena klikšķa instalēšanu. Linux plāno vairāk nekā 125 bezmaksas lietotnes, un Windows mitināšana nodrošina piekļuvi vairāk nekā 50 bezmaksas lietotnēm. Abas iespējas nodrošina arī viena klikšķa iestatīšanu GoDaddy reģistrētajiem domēniem.

Ja jums nepieciešama vietne, kas darbojas un darbojas visu diennakti, varat abonēt GoDaddy Premium DNS pakalpojumu. Par mēneša maksu jums tiek garantēts 99,999% darbspējas laiks neierobežotām vietnēm. Šis pakalpojums arī aizsargā jūsu vietnes no hakeriem, kuri varētu jums uzbrukt, novirzot apmeklētājus uz ļaunprātīgu vietni.

Praktiski izstrādātāji, kas strādā ar CGI skripti Jāņem vērā, ka tikai Deluxe un Premium Linux plāni atbalsta CGI ar PERL, PHP un Python. Ruby un Java vairs netiek atbalstīti.

Plāni & Cenu noteikšana

Linux mitināšanas plāni

GoDaddy piedāvā trīs Linux tīmekļa mitināšanas plānus, no kuriem katrs šķiet pastāvīgi pārdošanā, vismaz tam, kad jūs sākotnēji reģistrējaties. Par cenu runāsim vēlāk, jo tā ir sīkas diskusijas vērta. Šobrīd šeit ir sīkāka informācija par to, ko iegūstat ar katru plānu. Ņemiet vērā, ka ar katru plānu jūs saņemat bezmaksas domēna vārdu, kamēr reģistrējaties vismaz vienu gadu.

Ekonomikas plāns ir būtisks un ļauj jums mitināt tikai vienu vietni, kas ir tas, kas ir lielākajai daļai iesācēju. Jūs saņemat 100 GB krātuves un neierobežotu joslas platumu (vairāk par to vēlāk) un 100 e-pasta adreses. Šis plāns ir laba izvēle, lai saņemtu iesācējiem; tomēr, ja jūtat, ka drīz pāraugsit tikai vienu vietni, ieskatieties Deluxe plānā.

Izmantojot GoDaddy, jums ir vai nu viena vietne, vai neierobežots skaits, kā to parāda nākamais plāna līmenis – Deluxe. Neierobežots vietu skaits, krātuve un joslas platums ļauj jums augt, tāpat kā 500 e-pasta adreses.

Uzņēmumus interesēs galīgais plāns, arī ar neierobežotu krātuvi, joslas platumu un vietnēm. Bezmaksas e-pasta adreses tagad ir 1000, un jūs saņemat divreiz lielāku pārstrādes jaudu un atmiņu.

Premium DNS nodrošina jūsu vietnes drošību un vienmēr tiešsaistē, un Ultimate pakotnei ir arī 1 gada SSL sertifikāts (bet ar dažiem ierobežojumiem).

Windows plāni ir līdzīgi

Windows tīmekļa mitināšanas plāni ir līdzīgi, taču tajos ir SQL un MSSQL datu bāzes atšķirīgā skaitā atkarībā no plāna, kā arī FTP lietotājiem. Arī šeit tiek piemērots bezmaksas domēna vārds, kura abonements ir vismaz divpadsmit mēneši,

Smalks drukāts teksts “neierobežots”.

Pirms ķerties pie cenu noteikšanas, vārds par neierobežotu joslas platumu un krātuvi. GoDaddy sākumā saka, ka neierobežots ir ierobežots tikai tik ilgi, kamēr tas atbilst viņu mitināšanas līgumam. Ja jūs noslogojat joslas platumu vai krātuvi un tas sāk radīt draudus GoDaddy serveru darbībai, viņi jums par to paziņos pa e-pastu; jums būs jājaunina uz cita veida serveri vai jāsamazina jūsu lietojums. Godīgi sakot, visiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem ir paredzēts šis noteikums to lietošanas noteikumos.

Tagad pie cenu noteikšanas

GoDaddy piedāvā īpašu ievadcenu par pirmo tīmekļa abonēšanas termiņu, kuru abonējat; pēc tam sākas regulārā cena. Termina izvēle ilgst no trim mēnešiem līdz 36 mēnešiem ekonomikas plānam un no viena mēneša līdz 36 mēnešiem pārējiem diviem plāniem..

Tātad, ja jūs reģistrējaties uz trim mēnešiem par ievada cenu, par nākamo trīs mēnešu termiņu tiks iekasēta parastā cena, neatkarīgi no tā, kas ir atjaunošanas laikā. Mēneša izmaksas samazinās, jo ilgāks ir termiņš, kurā reģistrējaties.

Parastā cenu noteikšana ir spēkā arī tad, ja esat saņēmis bezmaksas domēnu ar termiņu 12 vai vairāk mēnešus. Bezmaksas domēns ir paredzēts tikai sākotnējam termiņam, un pirmā Web mitināšanas pirkuma termiņa beigās no jums tiks iekasēta pašreizējā domēna atjaunošanas likme..

Ekstras, kuras jūs varat iegādāties, ietver vietņu dublēšanu un atjaunošanu, SiteLock aizsardzību, lai katru dienu skenētu vietnes pret ļaunprātīgu programmatūru, un standarta SSL sertifikāciju, lai aizsargātu sensitīvus datus, piemēram, paroles.

Pārvaldīts WordPress mitināšanas plāns

Ja domājat par WordPress vietnes mitināšanu, varat izvēlēties no četriem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem. Tie atkal nāk ar ievada cenu, kas pēc sākotnējā perioda tiek mainīta uz pilnu cenu, un jums ir izvēle no viena mēneša līdz 36 mēnešiem.

Plāni atšķiras no 1 līdz piecām vietnēm, krātuves apjoma (kas ir jāizdala visām jūsu vietnēm) un atļauto apmeklētāju skaita mēnesī. Pamata plāns ir labs sākuma plāns personīgajiem emuāriem un vietnēm, ļaujot vienai vietnei un 25 000 apmeklētāju mēnesī.

Pārējie trīs plāni ir vairāk vērsti uz uzņēmumiem, kuriem ir integrēts SEO vednis, atļauti 100 000 un vairāk ikmēneša apmeklējumi un vietne ar vienu klikšķi.

Visos pārvaldītajos WordPress plānos ietilpst pieeja bezmaksas tēmām un spraudņiem, bezmaksas ikdienas dublējumi un atjaunošana ar vienu klikšķi, kā arī interaktīvie WordPress pārskati un apmācības video..

Maina savu plānu

Izmantojot GoDaddy, pēc tam, kad esat reģistrējies noteiktam plānam, pirms sākotnējā termiņa beigām varat veikt izmaiņas plāna garumā vai jaunināt uz citu plānu. Tomēr visas plāna izmaksas, kuras jūs maināt uz sākumu – jūs nesaņemat reklāmas cenu divreiz.

Klientu atbalsts

GoDaddy atcēla biļešu pārdošanas un e-pasta atbalstu ASV klientiem 2014. gada aprīļa beigās. Tas dod jums iespēju piezvanīt viņiem vai izmantot viņu tiešraides tērzēšanas iespēju, ja jums ir nepieciešama palīdzība un vēlaties tieši sazināties ar kādu personu.

Tālruņa un tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti. Tālruņa un tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti. Viss atbalsta personāls atrodas Arizonā un Ajovā, Amerikas Savienotajās Valstīs.

Sazināšanās ar atbalsta komandu

GoDaddy vietnes katra ekrāna augšējā labajā stūrī ir tālruņa numurs, kas piedāvā atbalstu pa tālruni visu diennakti.

Galvenā palīdzības ekrāna apakšā ir poga ar uzrakstu “Čats ar mums!”, Kas ļauj sarunāties ar dzīvu cilvēku. Turklāt periodiski visā vietnē, īpaši, kad piekļūstat pārdošanas lapām, tiek parādīts tērzēšanas logs, lai mudinātu jūs sarunāties ar atbalsta personu.

Tērzēšanas funkcija informē jūs, kad ir liels lietotāju skaits, un piešķir jums tālruņa numuru, kur zvanīt tūlītējai palīdzībai.

Abos šajos veidos sniegto konsultāciju kvalitāte parasti ir augsta, lai gan, kā vienmēr, ir sūdzības no cilvēkiem, kuriem sniegta kļūdaina, nepilnīga vai pilnīgi nepareiza informācija.

Jautājumi, uz kuriem, šķiet, ir veiksmīgi atbildēti, ir samērā vienkārši un saprotami. sarežģītas problēmas, piemēram, ja personas vietne tiek pārtraukta, apmeklētājiem saņemot ziņojumu “Vietne nav pieejama”, nav piemērota, lai uz tām atbildētu reāllaikā pa tālruni, nemaz nerunājot par tiešraidi.

Zināšanu bāzes

Vietnes GoDaddy palīdzības sadaļā ir pieejami gan Linux, gan Windows mitināšanas raksti. Šeit zemāk ir sniegta sīkāka informācija par darba sākšanu, e-pastu, lietojumprogrammu iestatīšanu, failu pārvaldību, kā arī problēmu novēršanu un drošību. Zināšanu bāzē ir meklēšanas funkcija.

GoDaddy savā vietnē WordPress lietotājiem piedāvā video pamācības. Pretējā gadījumā dažas īsas video pamācības par citām tēmām ir pieejamas vietnē YouTube.

Jums būs jāmeklē GoDaddy un jāmeklē klientu stāsti un sludinājumi, taču tur ir noderīga informācija. Neatmetiet videoklipus, ko piedāvā GoDaddy lietotāji; šie ir cilvēki, kas tur ir bijuši un ir ļāvuši tam darboties, un viņi vēlas jums pastāstīt, kā.

Atbalsta foruma nav, lai gan GoDaddy patiešām piedāvā vietu, kur atstāt ieteikumus tā produktu un pakalpojumu uzlabojumiem.

Lietošanas ērtums

Linux lietotājiem ir cPanel

Jūsu pirmā norāde, ka GoDaddy ir izstrādājusi savu nozares standarta cPanel versiju, ir pielāgotā krāsu shēma, kas atbilst GoDaddy izskatam un izjūtai..

GoDaddy’s cPanel ir tīrs un labi izkārtots, padarot to viegli orientējamu, lai atrastu nepieciešamo. Pielāgotajām ikonām cPanel ir jēga un tā ir piemērota GoDaddy vietnes stilam kopumā.

Pērk tīmekļa mitināšanu

Web vietas mitināšanu no GoDaddy ir viegli iegādāties: galvenās lapas augšpusē izvēlnē noklikšķiniet uz cilnes Hostings un atlasiet jūs interesējošo mitināšanu. Noklusētais ekrāns parāda Linux mitināšanas plānus, kurus vairums cilvēku iegādājas. . Kopš tā laika ir jāizvēlas plāns, abonēšanas ilgums, visi drošības papildinājumi, jāievada bezmaksas domēna vārds, jāizvairās no visiem pārējiem pārdošanas elementiem un jānorāda kredītkartes informācija..

Cilvēki ir brīdinājuši, ka ir svarīgi pirms maksāšanas pārbaudīt savu iepirkumu grozu, jo dažreiz tur parādās preces, kas nav pasūtītas.

Tīmekļa telpas pārvaldīšana

Gan cPanel Linux mitināšanas lietotājiem, gan Plesk vadības panelim Windows mitināšanas lietotājiem ir tīras saskarnes un uz ikonām balstīti..

Lietotāji ziņo, ka tos ir viegli lietot un navigēt. Svītru diagrammas Linux cPanel skaidri parāda izmantoto resursu daudzumu, un failu pārvaldnieks, domēna pārvaldnieks un failu pārvaldnieks ļauj ērti kontrolēt tīmekļa klātbūtni..

Vietnes izveidošana vai paplašināšana

GoDaddy Web Builder ir samērā vienkāršs vietņu veidotājs, kas nodrošina rīkus, lai izveidotu apkalpojamu vietni tiem, kuri ne vienmēr ir tehniski slīpi..

Bezmaksas tīmekļa lietotņu instalēšana ar vienu klikšķi ir plus punkts, kas jūsu vietnes funkcionalitātes paplašināšanu padara īslaicīgu

Secinājums

GoDaddy ir spēcīgs konkurents tīmekļa mitināšanas jomā. Tās plāni un pakalpojumi ietilpst paketes vidū – tur nekas nav pārāk izdomāts, bet viņi piedāvā to, kas vajadzīgs iesācēju vietņu veidotājam un ļoti maza uzņēmuma īpašniekam, un tas ir tas, kurš GoDaddy pārdod.

Jūs varat ienest savu vietni vai izveidot jaunu, izmantojot rīku Vietņu veidotājs vai WordPress. GoDaddy darbības laiks ir vienmērīgs un uzticams.

Papildus tīmekļa mitināšanas maksai lielākajai daļai pārējā ir papildu maksa, katru mēnesi vai citādi, un GoDaddy vietne ir diezgan spēcīga, lai mēģinātu jūs iegādāties papildinājumus vai jaunināt.

GoDaddy tīmekļa mitināšanas pakalpojums saņem dažādas atsauksmes; ir ekspertu atsauksmes par augstu darbspējas laiku, taču, no otras puses, lietotāji ziņo par plašu dīkstāvi un daudzām “vietne nav pieejama” problēmām.

Klientu apkalpošana ir vēl viens apsvērums: lai sazinātos ar klientu atbalsta komandu, varat piezvanīt tikai pa tālruni vai izmantot tiešraidi. Lietotāji ziņo, ka šo atbalsta kanālu reakcijas laiks parasti ir diezgan ātrs, lai gan dažu atbilžu saturs ne vienmēr ir bijis precīzs.

Pārbaudiet GoDaddy savā iesācēju personīgajā vai mazā biznesa vietnē, taču ņemiet vērā, ka tas ir liels uzņēmums, un jūsu darījumi ar viņiem ne vienmēr norit veiksmīgi.

Salīdzināt

Ej tēti

92. lpp

InMotion hostings

96

Vietne

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map