FatCow pārskats 2016

FatCow tīmekļa mitināšanas logotips


FatCow

Apmeklējiet vietni

9.1


AWA rādītājs

FatCow

FatCow darbojas šajā biznesā kopš 1998. gada. Mērķis ir padarīt visu tīmekļa mitināšanu nedaudz vienkāršāku un daudz vieglāku. FatCow vienmēr ir centusies padarīt lietas labāku ikvienam ar saviem unikālajiem mitināšanas plāniem un mārketinga kampaņām. FatCow galvenokārt ir pazīstams ar saviem kopīgajiem tīmekļa mitināšanas risinājumiem, kas piemēroti maziem un vidējiem uzņēmumiem, un lepojas ar vairāk nekā 200 000 vietnēm, kas atrodas zem tā spārna. Izlasiet mūsu FatCow pārskatu zemāk.

Plusi

 • Diennakts klientu atbalsts
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Darbojas ar 100% vēja enerģiju
 • Pieejama cena

Mīnusi

 • Vidējais ātrums
 • Dārgi katru mēnesi

Pārskats

 • Vietne: www.fatcow.com
 • Galvenā mītne: Burlingtona, MA
 • Dibināšanas gads: 1998. gads
 • Kategorijas: Tīmekļa mitināšana
 • Pakalpojumi: Dalīts tīmekļa mitināšana, VPS, īpaši serveri
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

FatCow ir unikāls hostinga uzņēmums, kas savu komandu mīlīgi dēvē par “moo” apkalpi, kas pazīstama ar novatoriskām plānošanas un projektēšanas prasmēm. Viņu hostinga plāni, vietņu noformējumi un funkcijas atšķiras no kolēģiem.

Pakalpojumi

Lai gan FatCow varētu izklausīties kā ideāls tīmekļa mitināšanas uzņēmums jums, vienmēr ir izdevīgi uzzināt sīkāk par uzņēmumu pirms apmešanās uz to. Un kas varētu būt labāks veids, kā uzzināt, nekā diskutēt par pakalpojumiem un plāniem, ko sniedz attiecīgais tīmekļa mitināšanas uzņēmums.

FatCow piedāvā masīva mitināšanas plānus dažādās kategorijās:

 • Kopīgi hostinga plāni
 • Virtuālais privātais serveris (VPS)
 • Īpaši hostinga plāni
 • Un papildus pārvaldīta WordPress mitināšana WordPress lietotājiem.

Papildus šiem mitināšanas plāniem jūs saņemat prēmiju vietņu veidotāju ar dažiem ārkārtas klientu atbalsta un papildfunkcijām.

FatCow piedāvā bezmaksas domēna vārda reģistrācijas un domēna pārsūtīšanas iespējas ar praktiski visiem hostinga plāniem.

Tas iekļauj arī dažas pievilcīgas izstrādātāju funkcijas viņu VPS plānos, piemēram, iepriekš instalētus skriptus, neierobežotus domēnus un piekļuvi cPanel funkcijām.

Tā kā jūsu rīcībā ir tik daudz funkciju, FatCow varētu izklausīties kā labākais tīmekļa mitināšanas uzņēmums bez iespējamiem trūkumiem. Atklājot aizkaru, ļaujiet mums arī ātri ielūkoties dažās jomās, kurās nepieciešams uzlabot FatCow

Ierobežojumi

Ir noteiktas jomas, kurās FatCow varētu jūs mazliet pievilt, un tāpēc labāk par tām uzzināt, nekā atklāt vēlāk.

 • Ne tik lieliska atjaunošanas politika. Sākotnējā FatCow cenu noteikšana ir vienkārša kabatā – tas ir ieguvums maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tomēr FatCow iekasē līdzekļus atjaunošanas laikā.
 • Mērogojamība. Funkcijas, atmiņas ietilpība un serveru iespējas, ko nodrošina FatCow, ir ideāli piemērotas maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tomēr mērogošana neveicas labi. Tas ir maz, ja palielinās vietnes funkcionalitāte un sarežģītība. Iespējams, ka FatCow nav labākais piedāvājums, ko var atrast sarežģītās e-komercijas vietnes. Kas attiecas uz mazām personīgām lapām un vidēja lieluma e-komercijas vietnēm, FatCow var būt reāla iespēja.
 • Laiks. Līdzīgi pieejamība ir arī viena no jomām, kur var darboties FatCow. Lai arī FatCow spēja reģistrēt labu izmantojamības rādītāju – 99.85%, tam vēl ir daudz darāmā. Un uzņēmums arī nenodrošina nekādu numuru par garantijas laiku.
 • Rezerves. FatCow nodrošina automātiskas dublēšanas iespējas. Bet šīs iespējas nevar izmantot bez maksas. Jums ir jāmaksā par šīm regulārajām dublēšanām vai arī jāizvēlas rezerves kopijas risinājums.
 • Windows mitināšana netiek atbalstīta. FatCow neatbalsta Windows mitināšanu. Tiek nodrošināts tikai Linux atbalsts, pie kura jums var būt grūti pierast.
 • Bez bezmaksas jauninājumiem. Sākotnēji FatCow neļāva jaunināt jūsu mitināšanas plānu uz speciālu vai virtuālu serveri. Tomēr tagad jums ir iespēja saņemt jauninājumu par cenu. Jaunināšanas laikā jums, iespējams, veiksies ar atlaidēm.

Naudas atdošanas garantija

FatCow nodrošina patiesu vērtību par katru ieguldīto santīmu. Runājot par naudu, jūs būtu priecīgs uzzināt, ka FatCow ir pienācīga naudas atdošanas garantija. Jūs varat atgūt naudu 30 dienu laikā pēc abonēšanas, ja atklājat, ka pakalpojumi neatbilst jūsu standartam.

Pievilcīgā naudas atdošanas garantija var nešķist ļoti pievilcīga, kad uzzināsit, ka citi labākie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, piemēram, Arvixe, InMotion Hosting un Just Host, sniedz līdzīgas garantijas ilgākam laika periodam..

Ej zaļš!

Jums ir vēl viens iemesls pieturēties pie FatCow – tā ir zaļā pieeja! FatCow uzvar sirdi, darot visu iespējamo vides labā. Ja mitināt savu vietni, izmantojot FatCow, jūs ne tikai palīdzat sev, bet arī palīdzat planētai. FatCow lepojas ar 100% hostingu, kas darbojas ar vēju.

Tātad, ar visu atbildēto, visbeidzot, labākā daļa – kāpēc jums vajadzētu izvēlēties FatCow?

Kāpēc jums vajadzētu meklēt FatCow?

Apkopojot, FatCow var apmierināt jūsu vēlmi piekļūt pieejamiem hostinga plāniem, kā arī klientu atbalstam visu diennakti. Ja jūs plānojat izveidot vienkāršu vienas lapas vietni vai ne tik sarežģītu tīmekļa lietotni, FatCow ir tas ceļš. Varat arī apsvērt FatCow izmantošanu testēšanas nolūkos. Bet, ja ilgtermiņa lietošana un sarežģīta funkcionalitāte ir jūsu prasības, labāk ir apskatīt citas iespējas.

Uzmanieties no vārda “neierobežots”, ko lieto FatCow, viņi, iespējams, to nenozīmē tādā pašā veidā, kā jūs domājat.

Labāka biznesa birojs ir apbalvojis FatCow ar A + vērtējumu. A + ir augstākais vērtējums, ko uzņēmums var sasniegt Labāka biznesa birojā! Izklausās lieliski?

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas domēna pārsūtīšana
 • Bezmaksas domēna vārds
 • Lietotājam draudzīgi vietņu veidotāji
 • Neierobežotas POP pastkastes
 • SSL drošs serveris
 • Bezmaksas 1 GB JustCloud mākonis
 • Lietojumprogrammu instalēšanas burvji
 • Pielāgots e-pasts
 • Neierobežots domēns
 • Ikdienas servera dublēšana
 • Objekta uzraudzība 24 stundas diennaktī
 • Neierobežotas MySQL datu bāzes

Ātrās saites

Nozares ekspertu spriedums par FatCow

Tīmekļa mitināšanaTik ar tik daudziem pieejamajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem FatCow saņem izcilus ekspertu vērtējumus, taču joprojām nespēj uzlauzt lielāko daļu desmit sarakstu. Galu galā tas ir stabils pakalpojums ar humora izjūtu. FatCow atrodas pašā augšpusē, kad runa ir par uptime. Viņu serveri piedāvā ātru un uzticamu pakalpojumu, un kritiķi apgalvo, ka mitināšanas pakotne ir “gandrīz ideāla”. Vienīgais trūkums ir tas, ka tam trūkst zināmas elastības, ko var atrast konkurenti. Tomēr FatCow piedāvā plašu lielisku iespēju klāstu par zemu cenu. Jums var nākties maksāt nedaudz vairāk, lai saņemtu visus zvanus un svilpes, kas nāk ar citiem pakalpojumiem.

Kritiķi arī ātri slavē atbalsta resursus un vispārējo klientu apkalpošanu. Ņemot vērā visus šos faktorus, eksperti piešķir FatCow 8 no 10 punktiem par sniegumu un perfektus 10 par govju puniem.

 • http://web-hosting-review.toptenreviews.com/fatcow-review.html
 • http://www.reviews.com/web-hosting/

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes par FatCow

Kaut arī starp negatīvajiem patērētāju pārskatiem ir daži kopīgi pavedieni, kas nav vērtīgi, FatCow saņem pārsvarā pozitīvas atsauksmes no lielākās daļas lietotāju. Vidēji patērētāji piešķir FatCow 4 no 5 zvaigznēm. Faktiski daudzas atsauksmes tieši ir pretrunā ar citu klientu sūdzībām. Daudzi apmierināti lietotāji atzīmē faktu, ka viņi varēja sarunāties ar ASV balstītu atbalsta pārstāvi, kurš bija ārkārtīgi draudzīgs un zinošs.

Varbūt vissvarīgākais, lietotāji ziņo, ka FatCow darbojas līdz 99,9% garantijai. FatCow saņem augstas atzīmes arī citās nozīmīgās jomās, ieskaitot: ātrumu, vadības paneļa funkcijas, pieejamu cenu noteikšanu un klientu atbalstu. Balstoties tikai uz lietotāju atsauksmēm, jūs varat justies pārliecināti, ka FatCow nodrošinās jūs ar rīkiem, kas nepieciešami jūsu vietnes darbināšanai.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par FatCow

Sūdzības pret FatCow iedalās divās pamatkategorijās: rēķinu sagatavošana un klientu apkalpošana. Godīgi sakot, tas ir diezgan raksturīgi jebkuram pienācīga lieluma uzņēmumam, kas apkalpo desmitiem tūkstošu klientu. Ar daudziem cilvēkiem noteikti ir daži norēķinu avoti un lietotāji, kuri nav apmierināti ar saņemto klientu apkalpošanu.

Šķiet, ka lielākā problēma ar norēķiniem radās, kad klienti mēģināja anulēt savu kontu. Dažos gadījumos klientiem tika apsolīta atmaksa, bet tad viņi nespēja faktiski atgūt naudu. Bija arī daži ziņojumi par neparedzētām apsūdzībām, kuras bija grūti noskaidrot.

Tie, kuri nebija apmierināti ar klientu apkalpošanu, nenovērtēja to, ka viņu zvani un e-pasti tika nosūtīti uz ārzemju palīdzības centriem.

 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/fatcow/?page=3&kārtot = zemākais vērtējums-pirmais
 • http://www.hostingmanual.net/fatcow-review/
 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/fatcow/?sort=highest-rating-first

Uzticamība & Laiks

Nē, FatCow nav atklājis skaitļus, kas saistīti ar uptime garantiju. Laiks netiek nodrošināts; neskatoties uz to, viņi ir pierādījuši savu uzticamību, regulāri publicējot statistiku par to darbības laiku un dīkstāvi. Bet viņiem ir savi datu centri, kas darbojas un darbojas visu diennakti ar dažiem strādīgiem puišiem.

FatCow datu centrā visos savos serveros tiek izmantota klasterizēta arhitektūra, t.i., ja vienam jāiet lejā, citu pārņems, uzdotie jautājumi netiks uzdoti! Dublēšanas darbība tiek veikta arī regulāri, lai samazinātu datu zaudēšanas risku.

Bostonas štatā, ASV, atrodas datu centrs FatCow. Iekārta lepojas ar pusi petabaitu glabāšanas vietas, kas atrodas armijā ar vairāk nekā 800 serveriem.

Datu centra aizsardzībai ir divi ugunsmūri, un tas tiek profesionāli uzraudzīts 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā.

Automātiska dublēšanas iespēja ir pieejama klientiem, kuri vēlas maksāt, lai viņu vietnes katru dienu tiktu dublētas. Tas sastāv no ikdienas dublēšanas kārtības un dublēšanas un atjaunošanas rīka. Ja nevēlaties maksāt, no jūsu puses būtu saprātīgi regulāri dublēt datus.

Iespējas & Rīki

Tagad, kad esat ieguvis pietiekamu ieskatu par uzņēmuma plāniem, funkcijām, ierobežojumiem, tehniskajām specifikācijām un citām saistītām jomām, jums vajadzētu vēl vairāk papildināt savas zināšanas par funkcijām, kuras nodrošina FatCow.

Nav pārsteigums, ka FatCow ir tauki ar īpašībām.

Lasiet tālāk, lai detalizēti uzzinātu par katru no tiem.

IezīmePārskats
Vadības panelisFatCow ir lieliski izveidots vadības panelis administratora vietnes darbībām. Nē, tam nebūs grūti piekļūt. Vadības panelis ir viegli naviģējams, un dažu minūšu laikā jūs varat viegli panākt, lai to lietotu.

Pieminēšanas vērts fakts, ka, pārejot no cPanel uz jauno FatCow vadības paneli, jums varētu šķist mazliet neskaidri. Pretējā gadījumā vadības panelī ir visas nepieciešamās funkcijas.

Tas ir pilnībā aprīkots un tam ir visi nepieciešamie skripti. Izmantojot šo viegli pieejamo vadības paneli, jūs viegli varat izveidot vietnes un veikt citas administratīvas darbības, atrodoties ceļā. Tas nav tas, kas jums vēl vairāk palīdzēs veikt uzdevumus; tajā ir uzskaitīti un klasificēti visi uzdevumi ar krāsu kodētu pogu, kas norāda, vai katrs vienums pašlaik ir iespējots. Tas ir arī pielāgojams, kaut arī tas ir patentēts rīks.

Turklāt jūs varat izbaudīt piegādes tīkla risinājuma (CDN) priekšrocības, izmantojot tā vadības paneli.

Diska vietaGandrīz katrs tīmekļa pārzinis ir saistīts ar diska vietu. Šī ir vieta, kuru jūsu vietnei piešķīris jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Un tas galvenokārt ir atkarīgs no jūsu izvēlētā mitināšanas plāna.

FatCow piedāvā masīva diska vietas variācijas pēc dažādiem tīmekļa mitināšanas plāniem, ko tas nodrošina:

 • FatCow plāns – neierobežots
 • Pamata VPS hostings – 40 GB
 • Biznesa VPS hostings – 90 GB
 • Optimālais VPS hostings – 120 GB
 • Started Dedicated Hosting – 500 GB
 • Dedicated Professional – 1000 GB
 • Uzņēmumam paredzēts hostings – 1000 GB
Joslas platumsJoslas platums ir viens no izšķirošajiem faktoriem, kas varētu ietekmēt jūsu vietnes ātrumu. Kā kritiska un nozīmīga šī funkcija, joslas platums ir jāizvēlas, lai paturētu prātā savas prasības. Jo lielāks joslas platums, jo vairāk datu var viegli pārsūtīt.

Minimālais joslas platums VPS un speciālajiem plāniem, ko nodrošina FatCow, ir 1 TB, un tas palielinās tikai no šī skaita. Tomēr ir gadījumi, kad lietotāji ir ziņojuši, ka joslas platuma lietojumu un ierobežojumu FatCow nav pienācīgi iepazīstinājis ar viņiem. Izplatītas ir arī sarunas, ka viņiem tika lūgts ierobežot joslas platuma izmantošanu, tiklīdz viņi sasniegs ierobežojumu, pat ja tie atrodas saskaņā ar neierobežotu plānu.

Datu bāzes atbalstsFatCow nodrošina datu bāzes atbalstu. Bet tās datu bāzes funkcijas parasti ir galvenais klientu sūdzību iemesls. Tas ļauj jums izveidot savienojumu ar MySQL datu bāzes savienojumiem, bet nenorāda vienlaikus esošo MySQL savienojumu skaitu.
Bezmaksas domēnsFatCow dod jums bezmaksas domēna reģistrāciju saskaņā ar noteiktiem plāniem, tādējādi padarot cenu noteikšanu vēl lētāku. Ja vēlaties pieprasīt savu naudu, izmantojot naudas atdošanas garantiju, jums būs jāmaksā par domēna vārdu. Domēna vārda izmaksas tiks atskaitītas no jūsu naudas atmaksas, un tas notiks tikai tad, ja izvēlēsities paturēt domēnu. Plāni, kas nodrošina bezmaksas domēnu, ir šādi:

 • FatCow plāns
 • WordPress mitināšana
 • VPS hostings
 • Dedicated hostings
Datu dublējumiJa jūsu vietnē ir daudz datu, ikdienas dublējums ir būtiska prasība būt drošākā pusē. Ikdienas rezerves plāni un regulāras automātiskas dublēšanas tiek nodrošināti kā papildinājumu pakalpojums ar daudziem FatCow plāniem. Kamēr ikdienas dublējums ir iekļauts plānā “Original FatCow”, automātiskā datu dublēšana ir maksas pakalpojums. Jūs viegli varat iegādāties rezerves paketi, kā arī uzturēt un veikt vietnes datu versiju kontroli. Sniedzamās ikdienas servera rezerves kopijas neprasa papildu izmaksas.
SSD (cietvielu diskdziņi)Fat Cow pieejamajā WP Essential plānā tiek izmantota uz SSD balstīta infrastruktūra. Tas varētu būt sava veida SSD kešatmiņas saglabāšanas mehānisms, taču par to nav pietiekami daudz informācijas. Tiek arī apgalvots, ka tas nodrošina super ātruma infrastruktūru mitinātajām lietojumprogrammām.
Vienu klikšķi App InstallerFatCow piedāvātais viena klikšķa lietotņu instalētājs ir īsts vednis. Kopā ar vietnes izveidotāju velciet un nometiet, tas vietnes izveidi padara bērnu rotaļu. Tam ir virkne lietojumprogrammu, piemēram, WordPress, Joomla, phpBB, GBook, SharedSSl, PayPal un daudzām citām. Tas ļauj lietotājam draudzīgā veidā pievienot savai vietnei interaktivitāti.
E-pasta kontiFatCow atbalsta neierobežotus e-pasta kontus un POP mitināšanu visos savos mitināšanas plānos. Bet tas ir jāuzlabo. Piešķirtā bāzes atmiņa ir 500 MB, tādējādi atstājot vietu daudzu klientu neapmierinātībai. FatCow piedāvā arī MiniMoo mitināšanas plānu, kas nodrošina tikai ļoti zemu cenu vienas lapas, viena e-pasta konta risinājumu iesācējiem..
Hostinga drošībaFatCow saviem hostinga klientiem nodrošina dažādas drošības funkcijas, ņemot vērā viņu vajadzības. Vietnēm, kas pārdod produktus, viņi piedāvā Shared SSL. Klientiem, kas izmanto savus e-pasta pakalpojumus, tiek nodrošināta surogātpasta filtrēšana. Kopā ar ikdienas servera dublējumu izveidi viņiem katrā no datu centriem ir uzraudzības iespējas.
Vietņu veidotājsVietnes veidotājs ir viena no visiecienītākajām, kā arī intuitīvajām funkcijām, ko nodrošina FatCow. Tam ir skaidra dokumentācija un tas ir ērti lietojams. Jūs varat izmēģināt savus spēkus milzīgajā pieejamo veidņu skaitā un izveidot lielisku vietņu dizainu. Izmantojot vilkšanas un nomešanas elementu, dažas stundas varat izveidot un palaist savas vietnes.
Ļaunprātīga programmatūra & Aizsardzība pret surogātpastuFatCow piedāvātā aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un surogātpastu ir diezgan mulsinoša. Lai arī viņiem ir daudz drošības pasākumu, lai pārliecinātos, ka jūsu vietnē nav nokļuvusi infekcija, preventīvie pasākumi dažreiz traucē vietnes darbībām. Ja jūsu vietne inficējas ar ļaunprātīgu programmatūru, tā deaktivizēs jūsu kontu bez iepriekšēja brīdinājuma. Pēc tam nepamatoti ilgs laiks, kamēr viņi pārskata jūsu lietu un aktivizē kontu, kad tas ir pabeigts.
Iepirkumu ratiņiFatCow sniedz atbalstu iepirkumu groza integrācijai. PayPal, koplietoto SSL un daudzas citas iepirkšanās lietotnes var ātri pievienot. Sākotnējā FatCow plānā ShopSite ir iekļauta arī kā satura pārvaldības sistēma. Pirkumu grozu pievienošanai varat izmantot arī WP e-komerciju vai WooCommerce, kā arī WordPress mitināšanas plānu. Darbs tiks veikts arī instalējot no tādām platformām kā Shopify vai Magento uz VPS vai speciālajām mitināšanas platformām.
Programmēšanas valodu atbalstsFatCow mitināšanas risinājumi atbalsta 13 dažādas kodēšanas un skriptu valodas, tai skaitā PHP un Ruby On Rails.
Vietņu statistikaDažu vietnes statistiku, piemēram, apmeklētāju statistiku, var apskatīt, izmantojot vadības paneli un citas metodes. Bet šī statistika ir minimāla un nav pietiekama reāllaika stratēģizēšanai.

Plāni & Cenu noteikšana

Fat Cow cenu shēma ir kaut kas unikāls. Lai arī šķiet, ka pirmajā gadā tas ir lēti, sākot ar otro gadu, cenu pieaugums ir ļoti augsts! Bet, neskatoties uz to, tas joprojām ir viens no pieejamākajiem tīmekļa mitināšanas risinājumiem.

Jums ir nepieciešama liela diska vieta, kā arī datu pārsūtīšana, un ērti nokļūt pie vietņu veidotāja, emuāriem, aptaujām, burvjiem un vēl daudz vairāk – tas viss, lai padarītu jūsu vietni interaktīvāku un pievienotu jautru elementu, kas labi der arī jūsu klienti!

Daži no mitināšanas plāniem ir aprakstīti zemāk.

  • Īpašs plāns

Dedicated Server plāni ir piemēroti, ja meklējat risinājumu, kas var tikt galā ar lielu vietnes trafiku. FatCow nodrošina speciālus serverus, kas vislabāk piemēroti e-komercijas vietnēm.

  • VPS plāns

VPS serveris ir lielisks glābiņš, ja jūs meklējat paaugstinātu kontroli, mākoņa balstītu, elastīgu un inteliģentu stratēģiju.

 • Sākotnējais FatCow plāns

Sākotnējais Fat Cow plāns nāk ar daudz bezmaksas koncertiem un neierobežotu plānu. Tā ir arī labākā izvēle iesācējiem, jo ​​iestatīšana un strādāšana ir ļoti vienkārša.

Par atcelšanu, kas jums, iespējams, būs jāveic, jums būs jāmaksā līdz USD 35 kā priekšlaicīgas atcelšanas maksa. Un atcelšanas spēkā stāšanās prasa apmēram 30 dienas.

FatCow nodrošina vienkāršas pakalpojumu jaunināšanas un pazemināšanas iespējas. Jums tikai jāpiesakās vadības panelī un jānoklikšķina uz hostinga jaunināšanas vai pazemināšanas ikonas.

Pārskatiet iesniegtos plānus un izvēlieties vispiemērotāko. Turklāt jūs pat varat vēlēties pielāgot (uzlabot vai pazemināt) atsevišķus pakalpojumus, piemēram, joslas platumu, pastkastes un atmiņas vietu. Tāpēc jūs varat izvēlēties palikt pie viņiem, jo ​​jūsu vietnē tiek veiktas izmaiņas.

Lai pievienotu jau piedāvāto FatCow elastīgumu jebkura iemesla dēļ, jūs varat izvēlēties nodot savu domēna vārdu no FatCow citam uzņēmumam pēc jūsu izvēles. Šim nolūkam ir paredzēts domēna nodošanas autorizācijas kods.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts tiek nodrošināts visu diennakti visu diennakti.

 • Tālr
 • Atbalsta e-pasts
 • Čats
 • Zināšanu pamats
 • Video konsultācijas
 • Atbalsta forums

Lai arī atbalsta pakalpojumu ātrums un precizitāte, izņemot tērzēšanas atbalstu, ir lieliski, klientu pieredze ar šiem pakalpojumiem ir dažāda. Daži pieredzējuši programmētāji šajā procesā var justies nedaudz lēni, turpretī iesācēji noteikti uzskata, ka šie pakalpojumi ir pārsteidzoši.

Lietošanas ērtums

Pakalpojums ir diezgan ērti lietojams, un tam ir diezgan daudz dokumentācijas un klientu atbalsta. Vadības panelis, vietņu veidotāji, viena klikšķa instalētājs un vairākas citas funkcijas veicina interaktīvu lietotāja saskarni. Tas dod jums piekļuvi FTP, lai varētu augšupielādēt un lejupielādēt vairākus failus.

Secinājums

Īsumā – FatCow ir savdabīgs tīmekļa mitināšanas risinājums. Tam ir agresīva cenu noteikšanas shēma, kas noteikti piesaista klientus.

Bet diemžēl, ja runa ir par liela mēroga un sarežģītām vietnēm, tas neatbilst daudziem tehniskajiem un veiktspējas standartiem.

Ja viss, ko vēlaties, ir vienas lapas vietne vai kāda testēšanas vietne, ļoti labi varat veikt lēcienu FatCow. Tātad, ko jūs nolēmāt??

Salīdzināt

FatCow

91

InMotion hostings

96

Vietne

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map