e-komercijas iepirkumu grozu programmatūras atsauksmes


Atsauksmes par e-komercijas iepirkumu groza programmatūras nodrošinātājiem

E-komercijas platformas izvēle nozīmē ne tikai pievilcīgu veikalu, lai arī tas ir patiešām svarīgi. Jums klientiem jāsniedz saistoša pieredze, savlaicīgi jāizsniedz, jāpārvalda inventārs un regulāri jāatjaunina veikals. Tas viss var būt satriecoši, un tāpēc mēs esam izpētījuši jums labākās e-komercijas platformas. Izlasiet mūsu pārskatus, lai uzzinātu, kura platforma ir vispiemērotākā jūsu e-komercijas vajadzībām (pašreizējām un nākotnes).

  PĒDĒJĀS ATJAUNINĀTĀS: 2016. gada 11. jūnijs

AAWebmasters.com ir neatkarīga tīmekļa pārziņu asociācija, un šeit vietnē izteiktie viedokļi, pārskati un klasifikācija ir AWA pašu ziņā. Vietne saņem kompensāciju par pārskatītajiem produktiem un pakalpojumiem. AAWebmasters.com rūpīgi pārbauda katru produktu vai pakalpojumu un piešķir labākajiem labāko rangu. AAWebmasters.com nepublicē informāciju par visām pieejamajām e-komercijas platformām, vietņu veidotājiem vai tīmekļa mitinātājiem. Lai skatītu sīkāku informāciju, noklikšķiniet šeit.

Reklāmdevēja informācijas atklāšana

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Shopify

Nepieciešams augstākās klases veikals? Shopify piedāvā vienu no plašākajiem e-komercijas funkciju sarakstiem, kā arī plašu lietotņu izvēli, ar kuru palīdzību paplašināt šo funkcionalitāti. Shopify ir ļoti ērti lietojams, un katram veikalam ir emuāra sadaļa, kas paredzēta saziņai ar klientiem.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

BigCommerce

Gribas visu? Bigcommerce nodrošina pilnu funkciju klāstu visām jūsu e-komercijas vajadzībām. Iesācēju vietņu veidotājiem par to nevajadzētu nobīties, jo Bigcommerce ir labi pazīstams ar to, cik ērti to izmantot. Izvēlieties veidni, kas padara jūsu veikalu draudzīgu mobilajām ierīcēm.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Volusija

Tikai daži produkti? Volusion ir stabila e-komercijas platforma, kas piedāvā lielu daļu no tā, ko dara konkurenti. Tomēr tā nav vienkāršākā lietojamā programmatūra, un veidnes izskatās nedaudz novecojušas. Visiem plāniem ir ierobežojumi, un pārsnieguma maksas var ātri saskaitīt.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

E-komercijas laukums

Ir skaisti attēli? Squarespace e-komercijas piedāvājums pilnībā atbalsta vietņu veidotāja uzsvaru uz sulīgām, ar attēlu bagātām lapām. Ar 45 ļoti vizuālām veidnēm, kuras varat izvēlēties savam tiešsaistes veikalam, un ar pilnībā ielādētu e-komercijas funkciju komplektu, jūsu Squarespace veikals noteikti piesaistīs uzmanību.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

3dCart

Tikai sākums? Ar savu intuitīvo saskarni un lielisko klientu atbalstu 3Dcart ir lieliska izvēle tiem, kas ir jauni e-komercijas lietotāji. Ir vednis, kas jūs soli pa solim iepazīstina ar iestatīšanas procesu, kā arī ar video pamācībām.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Weebly e-komercija

Vairāki produktu varianti? Weebly e-komercijas platforma tās vietņu veidotājam ir tikpat pilnvērtīga kā jebkura atsevišķa e-komercijas programmatūra. Turklāt tas ļauj jums izveidot specializētas produktu lapas, kategoriju lapas un vairāku produktu variantu attēlojumus. Jūsu pircēji var viegli ievietot jūsu produktu lapas sociālajos medijos.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

LemonStand

Strauji augošs bizness? LemonStand ir paredzēts uzņēmumu īpašniekiem, kas koncentrējas uz sava biznesa izaugsmi un ir gatavi pieņemt darbā IT speciālistu, lai izveidotu savu e-komercijas vietni. Veikals LemonStand ātri pielāgojas strauji augošam biznesam, lai gan jums tas ir jādara izstrādātājam.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

CoreCommerce

Vai meklējat lielu atbalstu? CoreCommerce piedāvā izcilu klientu apkalpošanu, izmantojot parasto atbalstu pa tālruni un e-pastu, taču viņi piedāvā arī tiešraides tērzēšanu, kas ir diezgan reti. CoreCommerce vislabāk ir piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem, jo ​​tie iekasē nodevas par mēneša glabāšanas un joslas platuma ierobežojumu pārsniegšanu.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Wix e-komercija

Vairāk nekā veikals? Ja jūsu e-komercijas biznesam ir nepieciešams vairāk nekā veikals, tad apsveriet iespēju izmantot Wix e-komercijas platformu, kuru atbalsta Wix App Market plašais biznesa lietotņu klāsts. Tie papildina tādas biznesa funkcijas kā e-pasts, mārketinga rīki un klientu kontaktu lietotnes.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Magento

Vai jūs esat lietpratējs? Kā atvērtā koda e-komercijas platforma Magento nāk ar plašu e-komercijas funkciju komplektu un vairāk nekā 7000 Magento lietotņu tirgu. Lai pilnībā izmantotu Magento, jums jāprot kodēt vai jānoalgo kāds, kas to izdarītu jūsu vietā.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Pinnacle grozs

Nepieciešama mārketinga palīdzība? PinnacleCart piedāvā bezmaksas tīmekļa mitināšanu kopā ar diezgan standarta e-komercijas funkciju komplektu. Uzņēmums ir pazīstams kā orientēts uz mārketingu un piedāvā dažādus mārketinga instrumentus. Ir pieejami arī pielāgoti mārketinga pakalpojumi par maksu.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

1Iepirkumu grozs

Sāk mazs un aug? 1ShoppingCart ir pieejams ar pilnu e-komercijas funkciju sarakstu, no kurām jaunuzņēmumi var izvērsties, kaut arī sākotnēji tie varētu šķist milzīgi. Spēcīga mārketinga paketes ietvaros ir noderīga saistīta programma, kas palīdz reklamēt jūsu biznesu.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

PrestaShop

Vēlas maksāt par veidnēm? PrestaShop, pats mitinātā platforma, ir aprīkots ar pilnu iebūvētu funkciju komplektu jebkurai funkcionalitātei, kas nepieciešama jūsu e-komercijas veikalam, bet tikai ar vienu bezmaksas dizaina veidni. Tomēr vairāk nekā 2000 profesionāli izstrādātas veidnes ir pieejamas par maksu, un vairums no tām ir mobilas.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

CS-grozs

Patīk daudz izvēles iespēju? CS-Cart komplektā ar lielām 242 tēmām jūsu veikala veidnei. Iespējams, ka atradīsit tēmu, kurai nevajadzēs daudz pielāgojumu, ja tāda būs. Pielāgošana ir viegli izpildāma, un katram no jūsu daudzajiem krātuves elementiem var būt atšķirīgs izskats.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

WooCommerce

Pievienošana WordPress? WooCommerce ir populārākā e-komercijas platforma tīmeklī, kas ir labas ziņas WordPress īpašniekiem, kuri to var iespraust savā WP vietnē. Pati WooCommerce ir bezmaksas, lai gan dažreiz jums ir jāmaksā par lietotnēm, kas paplašina tās funkcionalitāti.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Zen Cart

Meklēju pašu mitinātu platformu? Zen Cart ir viena no vecākām pašpietiekamām e-komercijas platformām. Jums ir nepieciešamas kodēšanas prasmes, lai pielāgotu pamata noklusējuma veidni, taču pēc tam varat izvēlēties no vairāk nekā 2000 spraudņiem, lai paplašinātu sava veikala funkcionalitāti..

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Spark Pay

Ir vairāk nekā viens veikals? Spark Pay ir labas ziņas e-komercijas baroniem – ar viena administratora konta starpniecību varat palaist vairākus veikalus. Tas ir noderīgi, ja jūsu mērķauditorija ir atšķirīga demogrāfija vai ja jums ir dažāda veida preces, ko pārdot.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Lielais kartelis

Pārdod mākslu vai mūziku? Mākslinieki, kuriem nav zināšanu par kodēšanu vai tīmekļa dizaina iemaņām, BigCartel var izmantot, lai izveidotu profesionālu vietni, lai sasniegtu savus fanus un pārdotu savus radošos produktus. BigCartel ir vislabāk piemērots neatkarīgiem māksliniekiem, kuri vēlas saglabāt kontroli pār savu pārdošanu.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

HighWire

Par stingru budžetu? Highwire ir tikai divi plāni, taču abi ir rentabli. Tomēr Highwire joprojām nodrošina visas funkcijas, kas nepieciešamas pilna e-komercijas veikala vadīšanai, lai arī tas nebūt nav saistīts ar visiem tā konkurentu plašajiem zvaniem un svilpieniem..

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

X-grozs

Neesat pārliecināts par mitināšanu? Ja neesat nolemts par sava saimniekdatora maršruta izvēli, X-Cart piedāvā gan e-komercijas platformas pašpiegādes, gan mākoņdatošanas mitinātu versiju. Lai pilnībā izmantotu pieejamās plašās iespējas, abām versijām ir vajadzīgas zināmas tehniskās zināšanas un pacietība.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Ecwid

Vēlaties pārdot no jebkuras vietas? Ecwid ir spraudnis, kas ļauj pievienot e-komercijas veikalu savai vietnei. Jūs varat pārdot no sava WordPress emuāra, no Facebook, no Google vietnes un jebkur citur. Šīs iestatīšana parasti ir vienkārša.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

UltraCart

Vēlaties pogu Pirkt? Varbūt kā e-komercijas mazumtirgotājs jūs nevēlaties veidot veikalu, un UltraCart to piedāvā tieši šeit. Jūs savai esošajai vietnei pievienojat pogu “Pirkt” vai “Pievienot grozam”, un jūsu grozs tiek mitināts UltraCart mākonī..

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Iepirkumu grozs Elite

Nepieciešams atbalsta birojs? e-komercija ir daudz vairāk nekā tikai produktu pārdošana, un iepirkumu groza Elite biznesa slēptā puse ir labi pārklāta. Pasūtījumu pārvaldība, nosūtīšanas un inventāra iespējas, kā arī ātra datu ievadīšana un produktu apmaiņa atvieglo darbu birojā.

Jaunākie raksti

Skatīt visas ziņas

nav attēla

Salīdziniet InMotion Hostings salīdzinājumā ar FatCow: kurš ir labākais …

ATJAUNINĀTS 2017. gada 6. janvārī

nav attēla

Salīdziniet InMotion Hostings salīdzinājumā ar Arvixe: kurš ir labākais …

ATJAUNINĀTS 2017. gada 5. janvārī

nav attēla

Salīdziniet InMotion un A2 mitināšanu: kas ir B…

ATJAUNINĀTS 2017. gada 4. janvārī
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map