CS-Cart apskats 2016


CS-grozs

Apmeklējiet vietni

8.7


AWA rādītājs

CS-grozs

CS-Cart.com piedāvā vairāk nekā 500 dažādas funkcijas, kas nozīmē, ka tas var apmierināt daudzu dažādu veidu uzņēmumu vajadzības, visiem par pieņemamu cenu. Tas ļauj iestatīt un uzturēt tiešsaistes veikalu, kā arī sniedz daudz iespēju; viena no labākajām CS-Cart.com īpašībām ir fakts, ka jūs varat iegādāties lejupielādējamu programmatūru un par to netiek piemērota papildu maksa. Izlasiet mūsu CS-Cart pārskatu zemāk.

Plusi

 • Intuitīvs administratora panelis
 • Iestatīšanai nav vajadzīgas programmēšanas zināšanas
 • Jaunu valodu vienkārša pievienošana
 • Neierobežota kategorijas ligzdošana

Mīnusi

 • Tehniskais atbalsts ir dārgs, tiklīdz kredīti ir beigušies
 • Smarty funkcijas var palēnināt servera darbību

Pārskats

 • Vietne: www.cs-cart.com
 • Dibināšanas gads: 2005. gads
 • Kategorijas: Iepirkumu groza programmatūra
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 30 dienas

CS-Cart ir iespaidīga platforma lietotājiem jebkura līmeņa e-komercijas jomā. Ar daudzām funkcijām par izdevīgu cenu CS-Cart ir lielisks iepirkumu groza risinājums, kas ātri ļaus jūsu tiešsaistes veikalam veikt uzņēmējdarbību.

CS-Cart ir ieteicama jebkuram biznesam, kam nepieciešams viegli konfigurējams un budžetam draudzīgs iepirkumu groza risinājums, īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem. Atšķirībā no vairuma šāda veida programmatūras, CS-Cart ļauj maksāt vienreizēju sākotnējo maksu un lejupielādēt programmatūru, lai jūs varētu virzīties uz priekšu bez ikmēneša maksājumiem.

Jūs ātri pamanīsit, ka CS-Cart piedāvā vairākas iestatīšanas iespējas, ieskaitot produktu salīdzināšanas iespējas, atsevišķus vai vairāku pārdevēju veikalus, un pat ļauj izveidot vairākus veikalu frontus. Tas viss varētu izklausīties nedaudz sarežģīti, taču pat tādā gadījumā administratora panelis ir ļoti draudzīgs lietotājam un neprasa programmēšanas iemaņas sākotnējai iestatīšanai vai pastāvīgai pārvaldībai. Ja vien nevēlaties izmantot HTML vai CSS, šī programmatūra to nemaz neprasa.

CS-Cart tika īpaši izveidots, lai būtu ērti lietojams un intuitīvs tiem, kam nav attīstības iemaņu, taču tas ir arī pielāgojams, jau pašā sākumā izvēloties pareizo programmatūras versiju. Izvēles iespējas ir sākot no CS-Cart līdz Multi-Vendor. Vēl viena CS-Cart priekšrocība ir atbalsts, ko jūs saņemsit no vietnes, un vienkāršība atrast izstrādātājus, kas ir pazīstami ar programmatūru, ja izvēlaties to pielāgot tālāk..

CS-Cart piedāvā pilnu naudas atdošanas garantiju programmatūras iegādei. Tas arī dod jums 30 dienu izmēģinājuma periodu CS-Cart vai Multi-Vendor. Turklāt ir arī naudas atdošanas garantijas Facebook veikalu instalācijām, eBay sinhronizēšana un citi elementi, kā norādīts to atmaksas un naudas atdošanas garantiju politikās..

CS-Cart ir augsta reputācija tiešsaistes kopienā. Vietnes, piemēram, RepDigger, parāda, ka tai ir 89% labvēlīga vai lieliska reputācija. Vietnes TripAdvisor un Google ir pārbaudījušas vietni un atzinušas, ka tā ir droša, un interneta drošības vietne WOT to vērtē kā 94 no 100, pārbaudot atsauksmes un pārskatus vietnē, kā arī pašu vietnes drošību..

Kopumā atsauksmes, kuras mums bija pieejamas, parādīja, ka cilvēki ir ļoti apmierināti ar izvēli CS-Cart saviem iepirkumu grozu risinājumiem. Viņi norāda, cik tas ir lietotājam draudzīgi, cik ātri viņi var piecelties un darboties, un kā laika gaitā platforma pieaugs ar viņu biznesu. Ja jums ir nepieciešams ērti lietojams risinājums, lai veikalu iestatītu un radītu naudas plūsmu, CS-Cart ir lieliska izvēle.

Galvenās iezīmes

 • Tīmekļa instalēšanas vednis
 • 100% atvērtā koda
 • Importēšana / eksportēšana CSV formātā
 • Lietošanai gatava interneta veikala pakete
 • Konfigurējami valūtas simboli
 • Meklētājprogrammām draudzīgi vietrāži URL
 • Pielāgojams dizains un izkārtojums
 • Vizuālo valodu mainīgo redaktors
 • Iebūvēts veidņu redaktors
 • Digitālā piegādes sistēma
 • Produktu filtri
 • Vienas lapas izrakstīšanās

Nozares ekspertu spriedums par CS-Cart

e-komercijas PlateformExpert atsauksmes cieši saskan ar to, kas patērētājiem ir sakāms. Lai arī pārskati nav precīzi mirdzoši, kritiķi arī vilcinās pilnībā noraidīt programmu. Ja kaut kas notiek, viņi pieliek punktu, lai precīzi noskaidrotu, kurš no CS-Cart iegūs visvairāk. Varbūt lielākais iepirkumu groza trūkums ir pats mārketings kā lielisks visaptverošs risinājums, kad tas patiešām ir vislabāk piemērots mazam uzņēmumu segmentam.

Vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kuriem ir pieejama pieeja pieredzējušam izstrādātājam, kritiķi apgalvo, ka CS-Cart var būt lieliska izvēle. Galvenā problēma ir tā, ka jums būs nepieciešams kāds, kam ir pietiekami daudz tehnisko zināšanu, lai apstrādātu visas kļūdas un maksimāli izmantotu visas pieejamās funkcijas.

Mazie uzņēmumi un iesācēji neatradīs laika un grūtību vērtu CS-Cart, un eksperti ir daudz piemērotāki ieteikt vienu no atpazīstamākajiem nosaukumiem e-komercijā. Tajā ir daudz potenciāla, taču CS-Cart vienkārši nav kļuvis par pietiekami stabilu platformu, lai pārspētu uzticamākus konkurentus.

Labā ziņa ir tā, ka viss potenciāls ir tur. Kritiķi ir vienisprātis – ja izstrādātāji vairāk uzmanības pievērš kvalitātei, nevis kvantitātei, CS-Cart varētu būt nozīmīgs pretendents.

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes

Kopumā atsauksmes par CS-Cart saņem nedaudz virs vidējā līmeņa. Lietotāji to mēdz novērtēt apmēram no 3,5 līdz četrām zvaigznēm no piecām. Tam nav īpaši iespaidīgas reputācijas, taču tā ir pārliecinoša izvēle.Šeit ir dažas funkcijas, kuras apmierinātiem klientiem uzskata par īpaši pievilcīgām:

 • Vairāk nekā 500 funkciju un arvien vairāk. Protams, ne visas funkcijas ir vienmērīgi integrētas, taču tas ir diezgan liels piedāvājums. Katram ir kaut kas, kas padara programmatūru par labu iespēju visdažādākajiem uzņēmumiem.
 • Pircēju spēja salīdzināt produktus. Šī ir lieliska funkcija, kas var palīdzēt pārdot produktus.
 • Vairāki veikali. CS-Cart piedāvā ne tikai vienkāršu un viegli orientējamu administratora interfeisu, bet arī ļauj pārvaldīt vairākus veikalus no viena administratora paneļa.

Dažiem lietotājiem šīs priekšrocības ievērojami pārsniedz visas problēmas, kas saistītas ar CS-Cart, un tāpēc ir vērts ieguldīt programmatūru.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības

Labās ziņas par CS-Cart ir tas, ka viņi vienmēr strādā pie jaunu funkciju ieviešanas. Šī ātrā izrādās, ka ir zināms, ka pievienojumprogrammas rada daudz kļūdu. Tas var radīt nedaudz neuzticamu programmu, kurā ir problēmas. Uzņēmumu īpašniekiem dīkstāve ir sliktākais scenārijs, un CS-Cart vēl ir jāatrisina šīs acīmredzamās problēmas

Lietotāji, kas piedalās kopienas forumā, tērē vairāk laika, ziņojot un izsekojot kļūdu ziņojumiem, nekā faktiski pārvaldot viņu vietni. Tas ir problemātiski arī tāpēc, ka lietotāji par programmatūru maksā sākotnēji. Daudzi, kuri atteicās pēc pārāk daudz problēmu, jau bija pagājuši 30 dienu naudas atdošanas garantijas termiņā un bija jāizvēlas starp zaudēt dažus simtus dolāru vai pieturēties pie traucējošas programmas.

Visbeidzot, ņemiet vērā, ka kopienas foruma galvenajā daļā ir autorizētu tālākpārdevēju ziņas, un tas jādzer kopā ar sāls graudu.

 • http://forum.cs-cart.com/forum/19-why-cs-cart/
 • https://reviews.financesonline.com/p/cs-cart/
 • https://www.facebook.com/cscart.official

Dizains & Pielāgošana

Jūsu CS-Cart risinājuma projektēšana un pielāgošana ir vienkārša; jūs vienkārši izvēlaties vajadzīgos motīvus un krāsas un pielāgojiet tos tālāk, ja jums liekas, ka tas ir nepieciešams. Varat mainīt savu veikalu izskatu, administratora panelī izvēloties citu motīvu. Saskarne ir līdzīga populārajām CMS platformām (domāju, ka WordPress), tāpēc ir viegli redzēt veiktās izmaiņas, veicot tās..

Izmantojot WYSIWYG (tas, ko jūs redzat, tas, ko jūs saņemat) rediģēšanas spējas, ir ērti pielāgot motīvus un reālā laikā modificēt fonu, fontus, krāsas un veidus. Jebkuras motīvu modifikācijas var saglabāt arī kā sākotnējos iestatījumus, lai tās varētu atkārtoti izmantot arī citām tēmām. Noklusējuma CS-groza motīvi piedāvā trīs sākotnējo iestatījumu komplektus, no kuriem izvēlēties un modificēt pēc savām vēlmēm.

CS-Cart nāk ar vienu pielāgojamu veidni un simtiem tēmu. Motīvu un veidņu maiņa ir vienkārša. Tā kā CS-Cart ir plaši pazīstams un iemīļots, daudzus no tiem jūs varēsit lejupielādēt un iegādāties internetā, un ir daudz mācību materiālu, lai to uzstādīšana būtu vienkārša. Turklāt CS-Cart izkārtojumus var sakārtot, izmantojot bloķēšanas izvietojumu ar vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti.

Lapas stila pielāgošana Kā minēts iepriekš, veidņu un motīvu maiņa ir samērā vienkāršs process. Atsevišķu lapu izkārtojumu var viegli mainīt, izmantojot vilkšanas un nomešanas bloka stilu, izmantojot vienkāršu režģa sistēmu, un pēc tam var pievienot tekstu un attēlus. CS-Cart ļauj jums daudz radošuma ar vairāk nekā 200 veikalā pieejamām tēmām, daudz lielisku SEO rīku, vienkāršu vizuālo redaktoru, logrīku režīmu, izkārtojuma pārvaldnieku un iebūvētu satura pārvaldību. Jūs pat varat rediģēt HTML un CSS pārlūkā, ja esat tehniski lietpratīgs vai pazīstat kādu, kurš ir.

Satura pārvaldība ar CS-Cart būs pazīstams ikvienam, kurš ir izmantojis vietni vai emuāru. Tas ietver pilnu CMS (satura pārvaldības sistēmu), kas nozīmē, ka jūs varat izveidot SEO draudzīgas lapas un kontrolēt navigāciju un lapu izvietojumu. Fotoattēli un galerijas tiek pievienoti CS-Cart, izmantojot trešo pušu programmas.

Mobilo veikalu vietnes veidošana tas tiek paveikts, pievienojot Twigmo, lai padarītu jūsu CS-groza veikalu mobilo ierīci draudzīgu.

Sociālās koplietošanas integrācija ir viegli un bez maksas, izmantojot tādas trešās puses lietojumprogrammu kā Pievienot šo. Turklāt sociālā pieteikšanās ir pieejama, pievienojot JanRain moduli CS-Cart vietnē.

Pielāgota dizaina pakalpojumi ir pieejami no daudziem izstrādātājiem CS-Cart Marketplace un daudzās citās vietās. Platforma ir ārkārtīgi populāra, un daudzi izstrādātāji labi pārzina, kā tā darbojas.

Iespējas & Rīki

CS-Cart licencēs ietilpst programmatūras un tās papildinājumu instalēšanas pakalpojumi un tehniskais atbalsts, kas ir pieejami lietošanai ar to. Lai gan mēs jau pieminējām pieejamos atšķirīgos programmatūras līmeņus, jāpiemin arī tas, ka ir iespējams iestatīt arī Facebook veikalu vai eBay sinhronizāciju ar programmatūru, lai palielinātu savu veikala priekšpusi, lai nopelnītu papildu ieņēmumus.

CS-Cart ļauj pievienot trešo pušu e-komercijas spraudņus; CS-Cart Marketplace varat atrast daudzus spraudņus, kas piedāvā uzlabotas funkcijas un funkcionalitāti.

Pielāgotie domēni ir saderīgi ar CS-Cart, iestatot aizstājvārdu domēnus. CS-Cart viegli integrējas ar citām vietnēm, maksājumu pakalpojumiem un piegādes metodēm. Faktiski ir vairāk nekā 80 maksājumu un nosūtīšanas pakalpojumu, kurus CS-Cart viegli un ātri integrē.

Iezīme
Pārskats
Mobilā komercijaMobilo tirdzniecību var pievienot jūsu CS-Cart veikala priekšā, integrējot Twigmo, kas padara jūsu tiešsaistes veikalu draudzīgu mobilajām ierīcēm iOS, Windows 8 un Android ierīcēm. Programmatūra nosaka, kad apmeklētājs izmanto mobilo ierīci, un apkalpo viņu veikalā, nevis parasto. Tas ļauj mobilajiem lietotājiem pārlūkot jūsu veikalu, meklēt produktus un veikt pirkumus.
Produktu pievienošanaProduktu pievienošana ir šķietami vienkārša, izmantojot CS-Cart; admin paneļa organizācija ir lieliska, un tas būs ļoti pazīstams tiem, kam ir krājumu pārvaldības zināšanas. Produktus varat pievienot pa vienam vai pievienot tos vairumā, kā arī produktu klonēt.
Produktu displejsProduktu parādīšanas iespējas ar CS-Cart: katram produkta ierakstam jūsu katalogā ir šie atribūti, un jūs izvēlaties, kuru vai visus vēlaties izmantot. Attēls, nosaukums, cena, saraksta cena no ražotāja, noliktavā esošais daudzums, aktīvs vai paslēpts statuss (atkarībā no pieejamības). Visas šīs produktu opcijas var viegli mainīt pēc nepieciešamības..
Groza funkcionalitāteIepirkumu groza funkcionalitāte ir viens no lielākajiem pozitīvajiem CS-Cart atribūtiem. Funkcionalitāte ir ļoti ērta lietošanā, izmantojot daudz filtru, kas klientiem palīdz meklēt produktus un ātri atrast meklēto. Kad viņi ir sašaurinājuši izvēli, viņi var apskatīt daudz informācijas par katru produktu, ieskaitot attēlus, pārskatus, opcijas un visus jūsu uznirstošos logus. Viss plūst vienmērīgi, un reakcijas laiki ir ātri.
Lietotņu integrācijaLietotņu integrācija ir pieejama ar daudzām trešo pušu lietojumprogrammām, sākot no lietotņu nosūtīšanas līdz pasta lietotnēm. Šeit ir tikai dažas no tām integrējamām lietotnēm: PayPal, MailChimp, API2Cart, Produktu uzlīmes, AfterShip, Live Search, Facebook, Stripe CartSpan, Shipway, Sendy, Ship Rush, Magic 360 un Live2Support.
Integrācija ar eBay & AmazonIzmantojot CS-Cart, varat ātri izmantot saiti Eksportēt uz eBay; eBay sinhronizācija ir jāiestata, lai to izdarītu. Pašlaik CS-Cart darbojas ar Amazon izrakstīšanos, taču jūsu produktu sinhronizēšanai ir nepieciešama trešās puses lietojumprogramma. (Koongo ir viena no tām lietojumprogrammām, kas atbalsta API, kas nepieciešama, lai šī integrācija darbotos.
Satura pārvaldībaSatura pārvaldību ir ļoti viegli izdarīt, izmantojot CS-Cart. Failu vai personu attēlu, tekstu un produktu augšupielāde ir vienkārša. CS-grozā ir pilna CMS (satura pārvaldības sistēma, kas nozīmē, ka jūs varat izveidot SEO draudzīgas lapas, kā arī kontrolēt navigāciju un lapu izvietojumu.
Valodas atbalstsValodu atbalsts ir iespējots, dodoties uz translate.cs-cart.com, noklikšķinot uz vajadzīgās valodas un lejupielādējot to. Saglabājiet failu un pēc tam pievienojiet to, izmantojot sava administratora paneļa pogu Pārvaldīt valodas. Šī valoda tagad ir pieejama jūsu klientiem.
Hostings & DrošībaCS-grozu var patstāvīgi iestatīt kā iepirkumu grozu un katalogu; varat arī pievienot savai vietnei vai vietnēm CS-Cart logrīku vairākiem pārdošanas kanāliem. Drošība ir atkarīga no jūsu izvēlētā servera, un CS-Cart brīdina būt pārliecinātiem, ka serveris atbilst noteiktām prasībām. Turklāt tas arī iesaka uz Unix balstītu sistēmu, ņemot vērā to uzlabotās drošības iespējas, labāku mērogojamību un lielāku veiktspēju.
Dublējumi un vietņu eksportēšanaJūs varat dublēt CS-Cart vietni, dodoties uz administratora paneli un datu bāzi. Izveidojiet rezerves kopijas faila nosaukumu un noklikšķiniet uz pogas Dublēt. Izmantojot šo dublējuma failu, varat to nokopēt datorā un pēc tam atjaunot jaunā serverī.
Maksājumu apstrādePiedāvājot desmitiem norēķinu metožu iespēju, klienti var ērti veikt norēķinus jūsu veikala vietnē. Neatkarīgi no tā, vai viņi vēlas izmantot autorize.net, Google Checkout vai PayPal, savu kredītkarti vai vairākas metodes, varat iestatīt savu vietni, lai tā rīkotos.
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiIr pieejami daudz spraudņu un papildinājumu, lai klienta iepirkšanās pieredze būtu netraucēta un efektīva, kā arī lai jūsu veikalā iegūtu vislielāko pārdošanas apjomu..
Pasūtījumu vadībadažos veidos to var izdarīt. Mazākiem veikaliem par katru jaunu pasūtījumu vietnes administratoram var nosūtīt e-pastu. Kad jūs izvēlaties savu biznesu līdz tādam apjomam, kur tas nav praktiski, tekošā pasūtījuma pārskati par izpildi ilgtermiņā darbosies labāk.
Krājumu vadībavar tikt apstrādāts salīdzinoši automātiski, iestatot statusa pasūtījuma pielāgojumus, lai tas samazinātu krājumus ikreiz, kad tiek nopirkts produkts.
Pamesti ratiņiVarat iestatīt biļetenus, lai aizietu klientiem ar pamestiem ratiņiem, izmantojot vietnes Newsletter funkciju cilnē Marketing.
Mobilā e-komercijatiek veikts, integrējot Twigmo, un jūsu klientiem tas šķiet nevainojams.
Maksājumu karšu nozares (PCI) sertifikācijaCS-Cart atbilst PCI atbilstības standartiem, un viņi iesaka visiem tiešsaistes veikaliem ievērot arī šo atbilstības līmeni.
Nodoklis & Piegādes kalkulatoriCS-Cart ļauj iestatīt reāllaika pārvadāšanas kalkulatorus visiem lielākajiem pārvadājumu pārvadātājiem – UPS, FedEx, USPS, Canada Post utt., Lai visas izmaiņas tiktu atspoguļotas nekavējoties. Nodokļu kalkulatori tiek iestatīti administrēšanas panelī. Dodieties uz nosūtīšanu & Nodokļu apgabals un iestatiet nodokļus, kas jāiekasē par jūsu produktiem, atlasot lauku Tarifi, kas atkarīgi no nodokļa, un pievienojiet piegādes vai nosūtīšanas adresi.
Sūtījumu izsekošanair iespējots, kad CS-Cart administrēšanas panelī sākotnēji iestatāt jauno nosūtītāju.
POS iespējasMēs nevarējām atrast nevienu atsauci uz īpašām POS iespējām, lai gan mēs noteikti varam redzēt, kā šajā sakarā platformu varētu izmantot mobilajā ierīcē..
CRM funkcijas & ZiņojumiPlatforma nodrošina pārdošanas pārskatus un pasūtījumus, lai jūs vienā mirklī redzētu, ko esat pārdevis, kas ir nosūtīšanas laiks un kas paliek krājumos.
SEOSEO papildinājums var atvieglot vietnes meklētājprogrammām atrašanu un kategorizēšanu. Šo papildinājumu administratora panelī ir viegli iespējot, vienkārši mainot tā statusu uz aktīvu, pēc tam logā, kas atveras, norādiet vēlamos iestatījumus..
Sociālās koplietošanas integrācijatiek veikts, izmantojot trešo pušu lietojumprogrammas, piemēram, AddThis, kas var padarīt jūsu vietnes vai jebkura jūsu produkta kopīgošanu sabiedrībā tikpat vienkāršu kā noklikšķināšana uz pogas.
EmuāriIr emuāra iestatīšana, kas ir vienkārši lietojama un ļoti līdzīga parastajam WordPress emuāram.
Biļeteniviegli integrējama ar MailChimp un citām e-pasta mārketinga platformām izsekošanas nolūkos un lietošanas ērtībai.
Iebūvētās reklāmas iespējasir pieejami visiem, izņemot bezmaksas plānu. Apmaksātās programmas ļauj veikt paaugstināšanu un pārdošanu.
Dāvanu sertifikāti, piedāvājumi vai kuponiAdministratora panelis ļaus īpašiem piedāvājumiem mājas lapā pievienot bloku visur, kur vēlaties, un jūs varat izvēlēties produktus, kurus vēlaties pievienot, kā arī savu īpašo darījumu nosaukumu. Lai iespējotu dāvanu sertifikātu pārdošanu, vienkārši pārliecinieties, vai dāvanu sertifikātu papildinājuma administratora panelī ir aktīvs statuss.
Vietņu statistika & Analyticstiek iespējotas, iestatot Google Analytics, tiek izveidots Google Analytics papildinājums, lai administrators varētu redzēt CS-Cart statistiku savā Google kontā. Šī papildinājuma pamatā ir Universal Analytics. Vēlaties izsekot jūsu CS-Cart pasūtījumiem, iespējot opciju Izsekot e-komercijas darījumiem. Tad jūsu Universal Analytics konta vietnes profila lapā opcijā E-komercijas vietne jāizvēlas Jā. Pārskatus varēsit skatīt sava Universal Analytics konta sadaļā E-komercija.

Plāni & Cenu noteikšana

Viena no labākajām lietām šajā platformā ir izmaksas, vismaz sākotnēji. CS-Cart piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu, kā arī bezmaksas demonstrācijas par savu produktu tiešsaistē un pat pēc tam. Par lielākiem veikaliem vai lietojumprogrammu un papildinājumu pievienošanu būs jāmaksā. Turklāt pastāv 30 dienu naudas atgriešanas garantija.

CS-grozs kalpošanas laiks – par USD 385 šis risinājums piešķir daudz funkcionalitātes, piemēram, lojalitātes programmas, atgriešanās apstrādes, vairākas valodas un valūtas, firmas zīme un vairāk tehniskā atbalsta. Jūs varat arī iegādāties viena gada licenci par USD 195 gadā.

Vairāku pārdevēju – Šis plāns ir USD 1450 uz mūžu vai USD 590 gadā, un tas ļauj jums izveidot atsevišķus administratora paneļus katram pārdevējam, piegādātāju specifiskus sūtījumus un daudz citus tehnoloģiju atbalsta kredītus..
Papildu krātuves pievienošana ir USD 245 vai USD 125 atkarībā no plāna.

Ņemiet vērā, ka eBay sinhronizācija, mobilā komercija, Facebook veikali un mākoņa meklēšana ir izvēles papildinājumi, kas ir pieejami par papildu samaksu par katru abonēšanas līmeni.

Klientu atbalsts

CS-Cart atbalsts ietver plašu dokumentācijas zonu ar atsauces rokasgrāmatu, garu un meklējamu zināšanu bāzi un pat izstrādātāja dokumentāciju, kas ir pieejama jūsu rokai. Turklāt ir pieejams arī klientu atbalsts, izmantojot biļešu pārdošanu pa tālruni un e-pastu, kā arī apmācības un konsultācijas. CS-Cart informāciju šķiet salīdzinoši viegli atrast gan tīmekļa vietnē, gan arī plašākā internetā, un pastāv daudzi forumi, kur pēc vajadzības uzdot papildu jautājumus. Šķiet, ka CS-Cart klientu atbalsta aģentiem ir lieliskas zināšanas par produktu un arī lieliskas cilvēku prasmes. Patiešām, ārkārtas klientu atbalsts tika atzīmēts daudzās atsauksmēs, kuras mēs pārskatījām tiešsaistē.

CS-Cart profesionāļi palīdz lietotājiem iestatīt vietnes konfigurāciju, novērš problēmas un palīdz viņiem izprast funkcijas un funkcijas kā daļu no instalēšanas pakalpojuma. Katrai programmatūras licencei ir bezmaksas atbalsta kredīti, kas jāizmanto pēc vajadzības, un to derīguma termiņš nav beidzies; varat arī iegādāties papildu kredītus plašākai izmantošanai vai arī palīdzību izstrādāšanā un pielāgošanā.

Tehniskais atbalsts tiek nodrošināts, izmantojot vietnes palīdzības dienesta sistēmu visu diennakti, tāpēc, ja rodas problēma jebkurā laikā, varat lūgt palīdzību. Pašlaik palīdzības dienestā strādā GMT +4 dienas laikā strādājošie, taču viņi savlaicīgi atbildēs, ja pēc vaicājuma iesniegšanas tas notiks pēc stundām. Tūlītējas atbildes dažreiz var atrast sabiedrības forumos, kur daudzi pieredzējuši lietotāji palīdz viens otram, izmantojot jebkādas kļūdas vai izmaiņas.

Lietošanas ērtums

Veikala iestatīšana ir ātrs un ērts, izmantojot vienkāršo pieejamo lietotāja interfeisu un vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti. Jūs izvēlaties tikai motīvus, veidnes un izkārtojumus, kā arī varat redzēt, kā tas viss izskatīsies, pirms tas tiks parādīts tiešsaistē. Navigācija vietnē ir vienkārša, un jebkura elementa izmaiņas ir viegli izdarāmas tikai ar dažiem vienkāršiem klikšķiem. Plašākām izmaiņām ir pieejama piekļuve HTML un CSS kodam, kā arī plaša izstrādātāja dokumentācija. Samērīgi viegli atrast kādu, kurš labi pārzina CS-Cart; vietne piedāvā pieredzējušu izstrādātāju katalogu, kur varat saņemt palīdzību.

Secinājums

Kopumā CS-Cart ir ļoti spēcīga e-komercijas platforma. Pat pārpildītajā un augošajā tiešsaistes iepirkumu grozu tirgū CS-Cart izceļas kā viens no labākajiem ar lielisku draudzīgumu lietotājam, pieejamu cenu, mērogojamību un plašu funkcionalitāti. Tikai daži iepirkšanās ratiņi piedāvā visu to, ko piedāvā CS-Cart, un šķiet, ka to sarakstā ir liela attīstība, lai nodrošinātu platformas nākotnes pierādījumu.

No otras puses, CS-Cart dažreiz lēnām rīkojas ar jaunām kļūdām, kas nozīmē, ka jums nāksies tērēt laiku (vai naudu, ja jūs nolīgsit palīdzību), lai patstāvīgi sakārtotu lietas. Šķiet, ka viņi ir aizņemti, izliekot jaunus nākotnes līgumus uz citu pilnveidošanas rēķina. Tas, iespējams, ir labas zināšanas par platformu. Tas dara visu, ko jūs, iespējams, varētu vēlēties iepirkumu groza risinājumā, lai arī tas reizēm varētu būt nedaudz gliecīgs.

Ja jums ir taisnība, ar dažām aizraušanām šeit un tur, platformai, kas piedāvā pilnīgu pielāgošanas kontroli, rediģēšanu reāllaikā, lietotājam draudzīgu saskarni, vairākus veikalu frontonus, vairākas maksājumu un nosūtīšanas iespējas, SEO un izsekošanas iespējas, kā arī lielisku cenu punktu, tad šis ir piemērots pirkumu grozs.

Salīdzināt

CS-grozs

87

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map