CoreCommerce pārskats 2016


CoreCommerce

Apmeklējiet vietni

8.8


AWA rādītājs

CoreCommerce

2008. gadā programmatūras uzņēmums Sum Effect iegādājās e-komercijas platformu digiSHOP Pro un pārvērta to par CoreCommerce. Kopš tā laika izpilddirektors Metjū DeLongs ir palīdzējis CoreCommerce nopelnīt pastāvīgu vietu kā vienu no labākajām platformām tirgū. Šodien CoreCommerce ik pēc sešām nedēļām pievieno atjauninājumus, lai mēģinātu saglabāt konkurētspēju pārpildītā tirgū. Izlasiet mūsu CoreCommerce pārskatu zemāk.

Plusi

 • Bezmaksas 15 dienu izmēģinājums
 • Elastīgas piegādes iestatīšana
 • Ikdienas dublējumi
 • Neierobežots administratoru skaits

Mīnusi

 • Ierobežota uzglabāšanas telpa
 • Ierobežots inventārs

Pārskats

 • Vietne: www.CoreCommerce.com
 • Galvenā mītne: Nešvilla, TN
 • Dibināšanas gads: 2001. gads
 • Kategorijas: e-komercijas tīmekļa dizaina programmatūra
 • Pakalpojumi: e-komercijas mārketings
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 15 dienas

CoreCommerce ir uz mākoņiem balstīta tiešsaistes iepirkšanās platforma. Tās mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem un uzņēmējiem ātri izveidot profesionālu vietni par pieņemamu cenu. Lai arī tā ir uzticama iespēja, ir acīmredzami uzlabojumi.

Kas ir paredzēts CoreCommerce?

Lai gan viņi ātri apgalvos, ka programma ir paredzēta jebkura lieluma biznesam, tas var nebūt pilnīgi precīzi. CoreCommerce ir spējīgs veikt liela apjoma pārdošanu. Tomēr pat dārgākiem plāniem ir lietošanas ierobežojumi. Lielākiem uzņēmumiem var šķist, ka tie pārsniedz uzglabāšanas un joslas platuma ierobežojumus. Tas var izraisīt ikmēneša maksu. Vienkārši nav vērts maksāt soda naudas, ja tirgū ir neierobežotas iespējas. Šī iemesla dēļ CoreCommerce vislabāk der maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Fokusa apgabals

CoreCommerce rēķina pati par sevi kā daudzpusīgu platformu, kas ir lieliski piemērota uzņēmējiem. Tas piedāvā arī lieliskas atlaides bezpeļņas organizācijai, kas vēlas izveidot vietni. Pretējā gadījumā tā lielā pārdošanas vieta ir lieliska klientu apkalpošana. Viņi strādā, lai sniegtu izcilu atbalstu visiem saviem klientiem. Šajā jomā viņiem veicas.

Ierobežojumi

Glabāšanas un joslas platuma ierobežojumi var būt pietiekami, lai izslēgtu dažus potenciālos lietotājus. Lai gan tas nav nekas neparasts e-komercijas platformās, tas var būt problemātisks. Ja jūs gaidāt strauju paplašināšanos, samaksa par pārsniegumiem nav tā, par kuru vēlaties uztraukties.

Mērogojamība

CoreCommerce ir mērogojams tādā nozīmē, ka jūs jebkurā laikā varat uzlabot plānu. Tomēr ir labākas izvēles iespējas lielajiem uzņēmumiem, kuri meklē sarežģītus SEO rīkus un nepieprasa pārsniegtās maksas.

Jūsu konta atcelšana

Vai neesat apmierināts ar CoreCommerce? Konta atcelšana ir vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir izveidot atcelšanas biļeti. Ja vēlaties atjaunot savu kontu, maksa būs 150 USD. Pretējā gadījumā nav atcelšanas maksas. Ir pieejami tikai mēneša abonementi, tāpēc nav jāveic lielas atmaksas.

Reputācija

CoreCommerce ir izveidojusi klientu apkalpošanas reputāciju. Lai gan viņiem vēl ir kāda uzlabojumu telpa, jūs varat sniegt ekspertu palīdzību. Programmatūra arī parasti tiek ierindota desmit labāko platformu skaitā. Uzņēmums ir uzticams vārds nozarē.

Balvas un sertifikāti

CoreCommerce ir PCI sertificēts. Tomēr viņiem vēl nav jāpieprasa nozīmīgas balvas. 2012. gadā viņi saņēma trīs Stevie nominācijas. Viņi tika atzīti kategorijās Datoru programmatūra, Labākā programmatūras programmēšana / dizains un Labākā e-komercijas vietne.

Nākotne var dot dažas faktiskās uzvaras. Platforma nesen tika iegādāta, un tā gatavojas lielai makeover. Jaunas iespējas var radīt jaunas atzinības.

Galvenās iezīmes

 • Automātiskā atjaunināšana
 • Izmantojiet savu domēna vārdu
 • Bezmaksas 256 bitu šifrēšanas SSL
 • 99,9% Uptime
 • Piekļuve MX Records
 • Bloķēt IP
 • reCaptcha attēla pārbaude
 • Sociālā integrācija
 • Gatavs mobilajām ierīcēm
 • SEO draudzīgi URL
 • Iebūvētas produktu padeves
 • Atbalsta vairāk nekā 50 norēķinu vārtejas

Nozares ekspertu spriedums par CoreCommerce

e-komercijas PlateformOne acīmredzams CoreCommerce trūkums, ko bieži norāda ekspertu atsauksmes, ir tas, ka CoreCommerce ir ierobežota krātuve. Pat visdārgākie un apjomīgākie iepakošanas plāni ļauj ierobežot krājumus. Lai arī tā varētu nebūt problēma, uzsākot uzņēmējdarbību, mainoties jūsu vajadzībām, tas var radīt ievērojamas galvassāpes.

Neskatoties uz šo ierobežojumu, kritiķi bija apmierināti ar programmu, piešķirot tai 8 līdz 8,5 zvaigznes no desmit. Lai gan CoreCommerce nebūt nav spēcīgākā visaptverošā programma tirgū, tā ir veiksmīgi nosaukusi sevi, koncentrējoties uz dažām galvenajām jomām. Programma ir mēģinājusi panākt atzīmi, piedāvājot plašu kvalitātes iespēju un izcilu sociālo mediju rīku klāstu. Viņi ir arī gājuši pāri un sniedzis uzticamu klientu atbalstu. Ja arī šīs jomas ir vienas no jūsu galvenajām prioritātēm, tad CoreCommerce ir lielisks e-komercijas risinājums.

Visbeidzot, kritiķi atzīst, ka, kaut arī daudzām funkcijām var būt plus, tas var radīt arī mulsinošu un pārpildītu vadības paneli. Šķiet, ka tas atspoguļo lietotāju kritiku, ka aizmugure ir pārāk neorganizēta. Neskatoties uz to, CoreCommerce ir spēcīgs sāncensis un ir vērts to pārbaudīt.

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes

Savādi, ka daudz pozitīvu atsauksmju ir tieši pretrunā ar lietotāju negatīvo kritiku. Lai gan daži lietotāji ir pilnībā sarūgtinājuši saskarni, citi uzskatīja, ka to ir viegli lietot un navigēt. Tas var atšķirties atkarībā no tā, cik liela pieredze jums ir vietņu aizmugures izpēte.

CoreCommerce lietotāji arī uzskatīja, ka klientu atbalsts ir ļoti noderīgs. Atbalsta komanda atrodas ārpus ASV, kas noteikti darbojas tās labā. Lietotāji uzskatīja, ka ir viegli sazināties ar personu tajā pašā laika joslā, kas varētu sniegt informatīvas atbildes.

Citas CoreCommerce pozitīvās puses ir:

 • Nodrošina piekļuvi dažādiem maksājuma vārtiem
 • Izmērojami uzlabo pārdošanas rezultātus
 • Nodrošina veidnes, kuras ir viegli pielāgojamas
 • Ļoti saderīgs ar mobilās komercijas rīkiem

Visbeidzot, CoreCommerce nodrošina izcilus sociālo mediju rīkus, kurus ir viegli integrēt. Ja sociālie mediji ir liela daļa no jūsu mārketinga stratēģijas, tad CoreCommerce var palīdzēt.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības

Lai gan CoreCommerce darbojas jau kopš 2008. gada, patērētāju atsauksmes par programmu vienkārši nav daudz. Tas, kas tur atrodas, nav tieši kvēlojošs. CoreCommerce saņem sliktas atsauksmes par lietotāju pieredzi. Daudzi uzskata, ka visa programma ir slikti izstrādāta un haotiska. Šķiet, ka izstrādātāji aizmirsa domāt par to, kā likmes organizēt funkcijas un lietotājiem parādīt tīru saskarni, lai naviģētu savas vietnes aizmugure. Tas var likt CoreCommerce justies satriecošam, it īpaši iesācējiem.

Šeit ir dažas citas jomas, kuras parasti tika minētas negatīvās atsauksmēs:

 • Vājie SEO rīki.
  Lietotājam būs jāpavada zināms laiks, lai pielāgotu un optimizētu savas lapas.
 • Neimpresīvas veidnes.
  Dažas programmas vairs nav iesniegušas iespaidīgas veidnes. CoreCommerce tikai nodrošina pamatus.

Dizains & Pielāgošana

Veidnes

CoreCommerce piedāvā vairāk nekā simts bezmaksas veidnes. Diemžēl daudzi no viņiem izskatās novecojuši, un viņiem ir amatieru izjūta. Daļa no problēmas ir krāsu gaumes. Vienkāršs atjauninājums profesionālākām un pievilcīgākām krāsām ļautu dažām veidnēm radīt labu pasauli. Kopumā tēmām trūkst izsmalcināta izskata, kas ir pieejams citu konkurentu izvēlētajās tēmās.

Vietnes pielāgošana

Iesācējiem, lai sāktu, varat izmantot tikai dizaina vedni. Tas sniegs jums soli pa solim ceļvedi. Pamata norādes ietver motīva izvēli, logotipa maiņu un navigācijas izvēlņu pievienošanu. Tiem, kurus vēlaties veikt vairāk izmaiņu, ir daudz rīku. Varat izmantot vilkšanas un nomešanas redaktoru vai rediģēt, izmantojot CSS un HTML. CoreCommerce ir diezgan elastīga, ja runa ir par jūsu vietnes pielāgošanu.

Projektēšanas pakalpojumi

Ja nevēlaties tērēt laiku dizainam, varat samaksāt par CoreCommerce dizaina pakalpojumiem. Dizaineri pielāgos atsevišķas vietnes daļas par dažiem simtiem dolāru. Piemēram, jūs varat iegādāties logotipu par 399 USD. Vai arī varat izvēlēties pielāgot visu vietni, sākot no 2299 USD. Tīmekļa dizaina pasaulē tā ir salīdzinoši pieņemama cena. Tikai esiet piesardzīgs. Šis skaits var ātri pieaugt, kad pievienojat pieprasījumus.

Neatkarīgi no tā, kādu dizaina ceļu izvēlēsities, gaidiet, lai jūsu vietne būtu draudzīga mobilajām ierīcēm. Ne visas tēmas ir atsaucīgas, taču jūs iegūsit savas vietnes mobilo versiju. Šī ir kritiska īpašība tiešsaistes uzņēmumiem. Lielākā daļa pircēju pārlūko tālruni vai planšetdatoru.

Projektēšanas saskarne

Administratoru paneli daži uzskatīja par garlaicīgu. Par laimi tas joprojām tiek paveikts. Pat iesācēji ātri ķersies pie izkārtojuma un uzzinās, kur atrast kopīgas funkcijas. Jūs pat varat pielāgot savu displeju tā, lai vispirms tiktu uzskaitītas funkcijas, kuras izmantojat visvairāk. Nav nepieciešams tērēt laiku, lai ritinātu iespējas. Tāpat kā lielākajā daļā programmas, lietotāja saskarne varētu gūt labumu no atjaunināšanas, taču tā piedāvā visas nepieciešamās funkcijas.

Sociālā koplietošana

Sociālo mediju integrācija ir reāls CoreCommerce spēks. Savu sociālo mediju kontu saistīšana ir vienkārša un intuitīva. Jūs pat varat pārdot produktus Facebook. Funkcijas mudina klientus “patīk” un komentēt produktus. Tas ir liels bonuss tiem, kuri vēlas veidot sociālos medijus. Iebūvētā emuāra funkcija arī ļauj ērti izveidot un publicēt ziņas.

Iespējas & Rīki

Iezīme
Pārskats
Tiešsaistes veikala iestatīšanaIestatīšanas vednis sāk uzminēt visus minējumus. Vienkārši sekojiet līdzi un izveidojiet savu veikalu dažu minūšu laikā.
Joslas platums un krātuveŠīs funkcijas atšķiras atkarībā no cenu paketes. Tā ir ierasta prakse e-komercijas platformās. Lietošanas ierobežojumi var nebūt problēma maziem un vidējiem veikaliem. Tomēr piesargāties no pārspīlētām maksām lielākiem veikaliem.
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiJūsu iepirkumu grozs ir pilnībā pielāgojams. Viņu iespēju saraksts ir diezgan iespaidīgs. Sākot ar vienas lapas norēķiniem un beidzot ar atgriešanu, jūs varat darīt jebko.
Pasūtījumu vadībaCoreCommerce ir pārspējusi ne tikai pasūtījumu pārvaldības rīkus. Jūs pilnībā kontrolējat un pēc nepieciešamības varat veikt izmaiņas. Katra sīkāka detaļa ir pilnībā pielāgojama.
Sūtījumu izsekošanaCoreCommerce piedāvā vairāk nosūtīšanas iespēju nekā citas e-komercijas platformas. Izmantojiet nosūtīšanas vedni, lai sāktu un nosūtītu caur galvenajiem pārvadātājiem. Jūs varat aprēķināt likmes vai iestatīt vienotu likmi. Ir pieejama arī piegādes iespēja, un jūs varat izdrukāt etiķetes. Tas neiegūst daudz vairāk visaptveroša.
CRM funkcijasAtkal šī platforma, iespējams, ir visspēcīgākā, ja runa ir par pārvaldības rīkiem. Vienkārši sazinieties ar klientiem un izveidojiet reputāciju par piemērotu pakalpojumu.
Veidnes un motīviViņi mēdz izskatīties novecojuši, taču tos var pielāgot. Šī ir CoreCommerce vājā vieta, tāpēc jūs varētu vēlēties izsvērt vidējās tēmas salīdzinājumā ar citām priekšrocībām.
Integrācijas un papildinājumiJūsu administratora iestatījumu izvēlne palīdzēs piekļūt pilnam papildinājumu sarakstam. Šeit jūs varat integrēt dažus no mūsdienu populārākajiem rīkiem. Iespējas ietver pastāvīgu kontaktu, Google Analytics un eBay. CoreCommerce lietotāji var izmantot šos papildinājumus, lai izveidotu dinamisku vietni.
Mobilā e-komercijaVisas tēmas ir draudzīgas mobilajām ierīcēm. Jums nav otrreiz jādomā, vai jūsu vietne labi izskatīsies tālrunī vai planšetdatorā.
Tīmekļa mitināšanaRackspace nodrošina mitināšanu. Varat paļauties uz viņu jaudīgajiem serveriem, lai jūsu vietne darbotos un darbotos. Nav nepieciešams manuāli dublēt datus. Ir arī patīkami zināt, ka programmatūra tiek atjaunināta ik pēc sešām līdz astoņām nedēļām. Jums nekad nevajadzēs uztraukties, ka jūsu mitināšanas tehnoloģija atpaliek.
Aplikāciju veikalsLietotņu veikals ir sadalīts galvenajās kategorijās. Jūs varat meklēt atbilstoši savām vajadzībām. Vislabākais ir tas, ka CoreCommerce sadarbojas ar citiem nozares vadītājiem, lai sniegtu jums lielisku jaudīgu rīku sarakstu. Tikai Amazon, Shipwire un MailChimp var pievienot tikai ar dažiem klikšķiem.
EmuāriIebūvēta emuāru veidošanas funkcija ļaus tirgoties klientiem. Rakstiet ziņas un ātri pievienojiet attēlus. Saskarne ir līdzīga Word vai WordPress un lielākajai daļai lietotāju izskatīsies pazīstama.
SEO un mārketingsGandrīz šķiet dīvaini, ka CoreCommerce nav labāki SEO rīki. Ja jūs plānojat vadīt tiešsaistes veikalu, jūs vēlaties uzlabotas optimizācijas iespējas. CoreCommerce piedāvā tikai visvienkāršākās iespējas. Meta tagi un pielāgoti vietrāži URL nav pieejami katrā lapā. Tas var ievērojami ietekmēt reklāmguvumus.
BiļeteniVarat iestatīt biļetenu kampaņas, izmantojot pieejamos papildinājumus. Izvēlieties no lielākajiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Constant Contact. CoreCommerce ļauj ērti izveidot adresātu sarakstu un sasniegt klientus.
Drošības līdzekļiIzbaudiet kopīgu SSL, 256 šifrēšanu un ikdienas dublējumus. Hostings ir drošs, un uzlabots ugunsmūris aizsargā jūsu vietni. Šie aizsardzības līmeņi pārsniedz un pārsniedz lielāko daļu citu platformu. Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu vietne ir droša.
PCI sertifikācijaCoreCommerce ir PCI sertificēts. Jūs varat justies pārliecināti, ka viņi ievieš nozares labāko praksi.
Satura veidošanaInformācijas panelis ļauj ērti pievienot saturu un produktus. Izveidojiet pielāgotas formas un informācijas lapas vai atjauniniet emuāru tikai ar dažiem klikšķiem. Ja varat izmantot programmu Word, varat pievienot saturu.
Dāvanu sertifikātiDāvanu sertifikātu pārdošana un atlaižu piedāvāšana prasa tikai dažus klikšķus. Tas nevarētu būt vienkāršāk.
Maksājuma iespējasCoreCommerce ir savietojams ar vairāk nekā 50 vārtiem. Jums ir daudz lielisku iespēju pieņemt kredītkartes.
Nodokļu un piegādes kalkulatoriĀtri un viegli aprēķiniet šīs likmes. Izvēlieties pārvadāšanas iespējas un iekasējiet nodokli atbilstoši atrašanās vietai.
ZiņojumiCoreCommerce mērķis ir atvieglot sava veikala pārvaldību. Izturīgi ziņošanas rīki var palīdzēt aplūkot plašāku ainu.
Vietņu statistikaTikai dažu klikšķu laikā varat integrēt Google Analytics. Tas, iespējams, ir vispopulārākais un uzticamākais veids, kā izsekot un apskatīt vietnes veiktspēju.

Plāni & Cenu noteikšana

Izmantojiet 15 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai izmēģinātu CoreCommerce. Kredītkarte nav nepieciešama, un jūs varat ievadīt ne vairāk kā trīs pasūtījumu paraugus. E-pasta adrese ir viss, kas jums būs nepieciešams, lai sāktu. Ja jums patīk tas, ko redzat, ir daudz cenu pakešu, no kurām izvēlēties. Katrs plāns piedāvā SSL sertifikātu un mēneša abonementu. Kopumā plāni atšķiras atkarībā no tā, cik daudz produktu jūs varat pievienot, un nepieciešamajā joslas platumā un krātuvē. Par laimi jums nav jāuztraucas par darījumu maksām.

Lielākā daļa mazo uzņēmumu veiksies lieliski ar Pioneer vai Advanced plāniem:

Pionieris – USD 24,99 mēnesī

 • 150 produkti
 • Pieci e-pasta konti
 • 2 GB joslas platums
 • 500 MB krātuve
 • Kopīgota SSL

Papildu – 39,99 USD / mēnesī

 • 500 produkti
 • Desmit e-pasta konti
 • 4 GB joslas platums
 • 700 MB krātuve
 • Kopīgota SSL

Lielāki uzņēmumi var izvēlēties no Professional, Expert, Premier un Enterprise plāniem. Ja nepieciešams, jebkurā laikā varat arī uzlabot vai pazemināt plāna līmeni.

CoreCommerce cenu plāni ir saskaņā ar konkurenci, taču tie ne vienmēr ved uz paketi. Būtu noderīgi, ja viņi piedāvātu neierobežotākas iespējas un atlaides, lai apmaksātu ikgadējo abonementu. Tā vietā jūs varat sagaidīt, ka rēķins tiks nosūtīts katru mēnesi.

Ir svarīgi to arī atzīmēt joslas platums un uzglabāšanas ierobežojumi ir saistīti ar pārmērīgu maksu. Tas ir vēl viens fakts, ka CoreCommerce varēja reklamēt atklātāk. Par katru GB, pārsniedzot ikmēneša joslas platuma ierobežojumu, ir jāmaksā 9 USD. Jums arī būs jāmaksā 9 USD par katriem 100 MB, kuriem jūs apmeklējat piešķirto krātuves vietu.

Visbeidzot, zemāka līmeņa plāniem ir nepieciešama maksa 199 ASV dolāru apmērā, lai atbloķētu jūsu veikala API. Lielākajai daļai uzņēmēju, kas darbojas savā vietnē, piekļuve API nebūs prioritāte. Tomēr tas ir kaut kas jāzina, salīdzinot pieejamās platformas.

Kā minēts iepriekš, cenu plāni noteikti ir tādā pašā diapazonā kā citas platformas. Problēma ir tā, ka tie nav iespaidīgi. Tikai ceļa vidū.

Klientu atbalsts

CoreCommerce ir viena no pieejamākajām klientu atbalsta nodaļām nozarē. Viņi piedāvā:

 • Tiešraides Čats
 • Atbalsts pa tālruni
 • E-pasta atbalsts

Nedēļas laikā no pulksten 8:00 līdz 17:00 varat sasniegt pārstāvi ASV, kas atrodas visu diennakti. CST nedēļas nogalēs. Tāpat avārijas biļetes var iesniegt jebkurā laikā vai dienā. Lietotāji var arī izveidot savienojumu ar CoreCommerce aktīvajām Twitter un Facebook lapām.

Platforma piedāvā arī plašu un viegli meklējamu zināšanu bāzi un daudz video pamācību. Ja rodas problēmas, ir ļoti dažādi informatīvi resursi. Lai pilnveidotu savas prasmes, reģistrējieties ikmēneša tīmekļa semināriem.

Izmantojot CoreCommerce, pastāv skaidra apņemšanās nodrošināt klientu apkalpošanu un atbalstu. Personāls ātri reaģē, ir pieklājīgs un informatīvs. Ja jūs meklējat atbildi, esat pārliecināts, ka to atradīsit. Faktiski jūs to, iespējams, varat atrast vairākās dažādās vietās.

Lietošanas ērtums

CoreCommerce reklamē sevi tā, kā paredzēts iesācējiem. Tomēr, ja jums nav nekādas pieredzes ar vietņu aizmugures fonu, informācijas panelis var justies saspiests un milzīgs. Pieredzējušākiem lietotājiem būs vieglāk laiku šķirot, izmantojot opcijas. Labā ziņa ir tā, ka jūs varat pielāgot savu administratora skatu. Nebūs ilgi jāgaida, kā pārvietoties, lai izveidotu personalizētu izvēlni ar noderīgiem saīsnēm.

Lai gan kopējais izskats var šķist novecojis, funkcionalitāte tajā ir paredzēta. Vilkšanas un nomešanas redaktoru ir viegli izmantot, kas nozīmē, ka nav nepieciešama kodēšana. Veicot izmaiņas visās vietnes detaļās, tas šķiet diezgan intuitīvi. Jūs netērēsit laiku, mēģinot izdomāt, ko dara dažas pogas. Visai lietotāja saskarnei vajadzētu izskatīties un justies pazīstamai ikvienam, kam ir kaut mazākā informācija par tīmekļa pieredzi.

Vairāk pieredzējuši lietotāji var doties tieši uz CSS vai HTML, lai ievadītu izmaiņas. CoreCommerce lietotājam draudzīgā platformā piedāvā visas dizaina un pārvaldības funkcijas, kuras jūs varētu vēlēties. Iespējams, ka tas nav vizuāli iespaidīgākais informācijas panelis, taču tas noteikti ļauj paveikt darbu.

Secinājums

Vai CoreCommerce ir piemērots jums?

Ja jūs esat mazs vai vidējs uzņēmums, kurš meklē labākos pārvaldības rīkus, tad jā. Šķiet, ka no visām pieejamajām e-komercijas un iepirkumu grozu platformām CoreCommerce piedāvā vislielākās iespējas, kad runa ir par jūsu uzņēmuma vadīšanu. Daudzi cilvēki aizraujas ar savas tīmekļa vietnes dizainu. Lai gan izskats ir būtisks klientu piesaistē, to var viegli aizmirst par ikdienas uzdevumiem. CoreCommerce palīdzēs jums vadīt savu biznesu. Izmantojot spēcīgos un elastīgos pasūtījumu, inventāra un klientu pārvaldības rīkus, jūs jutīsities pilnībā kontrolē savu tiešsaistes veikalu.

No otras puses, ja dizains jums ir vissvarīgākais, CoreCommerce tajā laikā var justies nedaudz. Informācijas panelis un motīvi izskatās nedaudz novecojuši, neskatoties uz to funkcionalitāti. Jaunāko informāciju par krāšņām un profesionālām tēmām vēlēsities meklēt kaut kur citur.

Aizraujoši jaunumi ir tādi, ka nesen jauns uzņēmums iegādājās CoreCommerce. Var tikai pieņemt, ka jauna vadība nozīmēs dizaina atjaunināšanu. Izmantojot jaunas veidnes, CoreCommerce patiešām var būt spēks, ar kuru jārēķinās.

Salīdzināt

CoreCommerce

88

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map