BigCommerce platformas pārskats, lai 2016. gadā palielinātu jūsu tiešsaistes veikalu pārdošanas apjomus

BigCommerce logotips


Lieltirdzniecība

Apmeklējiet vietni

9.5


AWA rādītājs

Lieltirdzniecība

BigCommerce programmatūra sākas 2003. gadā kā lokāli instalēta iepirkumu groza programma ar nosaukumu Interspire. Tā kā mākoņu tehnoloģija pārņēma tirgu, sākotnējie izstrādātāji nolēma pāriet ar dominējošajām tendencēm un 2012. gadā pārgāja uz universālu BigCommerce. Mūsdienās BigCommerce konsekventi ietilpst starp pieciem labākajiem iepirkumu groziem un atbalsta apmēram 100 000 tiešsaistes veikalu. Izlasiet mūsu BigCommerce pārskatu zemāk.

Plusi

 • 24/7 atbalsts
 • Liels ātrums
 • Intuitīvas iebūvētās funkcijas
 • Laba klientu apkalpošana

Mīnusi

 • Ieslēgt
 • Pārāk liela funkcionalitāte
 • Ierobežoti e-pasta abonēšanas saraksti

Pārskats

 • Vietne: www.BigCommerce.com
 • Galvenā mītne: Ostina, Teksasa
 • Dibināšanas gads: 2009. gads
 • Darbinieki: 300+
 • Mitinātās vietnes: Ap 100 000
 • Kategorija: e-komercijas programmatūra
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 15 dienas

Lielajai tirdzniecībai ir visas funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no viena no nozares līderiem. Tas piedāvā pilnu funkciju paketi, kas ir paredzēta, lai atvieglotu visas detaļas, kas saistītas ar jūsu biznesa sākšanu.

Kurš ir labākais Bigcommerce?

Lielajai tirdzniecībai ir visi rīki, kas jums būs nepieciešami biznesa sākšanai. Tas arī ļauj jums ērti migrēt vai paplašināt esošo biznesu. Tomēr šī platforma, iespējams, ir visspēcīgākā, ja runa ir par dizainu un lietošanas vienkāršību. Ja jūs iebiedē ideja noformēt savu veikalu un izveidot profesionālu vietni, Bigcommerce ir laba e-komercijas platforma, kas ir jūsu pusē. Veidnes ir lieliski piemērotas iesācējiem un ir viegli pielāgojamas. Tie ir arī pietiekami elastīgi, lai pielāgotos lielākiem, stabilākiem uzņēmumiem.

Vai lielajai tirdzniecībai ir nozīmīgi ierobežojumi??

Godīgi sakot, Bigcommerce nav acīmredzamu trūkumu. Ar katru paketi jums patiks neierobežots joslas platums un krātuve. Viņu drošības aizsardzība ir aktuāla. Dizaina funkcijas ir viegli lietojamas, un tai ir ļoti daudz lielisku iespēju. Kaut arī tas labi izdara visas šīs lietas, daži konkurenti to vienkārši dara mazliet labāk.

Mērogojamība

Lieltirdzniecība ir paredzēta, lai palīdzētu jūsu biznesam augt. Tas nāk ar vietņu trafika ziņošanu un iebūvētiem mārketinga un reklāmguvumu rīkiem. Tas nozīmē, ka tā ir gatava arī jūsu biznesa izaugsmei. Neatkarīgi no tā, vai jūs tikko uzsākat savu biznesu vai vēlaties pārcelt labi izveidotu uzņēmējdarbību, Bigcommerce ir pietiekami elastīgs, lai atbilstu jūsu vajadzībām un pielāgotos, mainoties jūsu biznesam..

BigCommerce Enterprise e-komercijas programmatūra

Ja jūsu tiešsaistes veikala pārdošanas apjomi ir USD 1 miljons vai vairāk, iespējams, BigCommerce ir jūsu izmantotā e-komercijas platforma. Tā ir galvenā uzņēmuma e-komercijas platformas izvēle Fortune 500 un Internet Retailer 1000 zīmoliem.

Toyota un Martha Stewart izmanto BigCommerce uzņēmuma līmeņa platformu, lai klientiem nodrošinātu pilnībā pielāgojamu pirkšanas pieredzi. Tā atvērtā arhitektūra dod jums iespēju izveidot savienojumu ar citu kritisku programmatūru, kuru izmantojat sava biznesa vadīšanai.

Jūsu klienti sagaida, ka no jums iegādāsies iecienītākajās sociālo mediju platformās. BigCommerce ir vietējās integrācijas eBay, Facebook, Pinterest un daudziem citiem.

Bankas līmeņa drošība, automātiska krāpšanas atklāšana un 99,99% servera darbības laika ieraksts ir tikai daži no iemesliem, kāpēc tiešsaistes veikali, kas sasnieguši simtiem vai tūkstošiem ikdienas pasūtījumu, par savu partneri izvēlas BigCommerce.

BigCommerce zina, ka pat vienas sekundes lappuses ielādes aizkavēšanās var maksāt vairāk nekā USD 500 000 zaudētos pārdošanas apjomos interneta veikalā ar pārdošanas apjomu 25 000 USD dienā. Šī uzņēmuma līmeņa platforma ir uzticama, pielāgojama un droša. Jums pat tiks nozīmēts īpašs konta pārzinis.

Jūsu konta darbība tiek pārtraukta

Izmantojot Bigcommerce, jūs jebkurā laikā varat atcelt savu kontu bez soda sankcijām. Jūs nesaņemsit atmaksu, tāpēc esiet piesardzīgs, ja maksājat par visu gadu iepriekš.

Reputācija

Tiešsaistes iepirkumu grozu platformu konkurences jomā Bigcommerce ieņem stabilu vietu 5 labāko skaitā. Tas nav bēguļojošs uzvarētājs, taču tā ir uzticama un cienījama opcija, kas piedāvā konkurētspējīgas iespējas. Padomājiet par to vairāk kā par individuālu programmu, nevis par tādu, kurai ir reāls “wow” faktors.

Balvas

2014. gada zelta uzņēmuma Stevie balvas ieguvējs gada uzņēmumamE-komercija Bytes kopējais pārdevēju izvēles balvu ieguvējs tiešsaistes iepirkumu groziem 2014Nosauciet 15. visstraujāk augošo uzņēmumu Austinas biznesa žurnāla Fast 50 balvās2014 Labākā uzņēmuma e-komercija – kritiķu izvēle no CMS Awards2014 e-komercijas SMB – kritiķu izvēle no CMS balvām

Kāpēc izvēlēties Bigcommerce?

Kopumā tā ir lieliska izvēle. Tas nodrošina visas funkcijas, kas jums būs nepieciešamas, lai sāktu savu veikalu par pieejamu cenu. Jums nevajadzēs uztraukties par daudziem ierobežojumiem, kurus ieviesuši citi konkurenti. Ja jūsu lielākās rūpes ir profesionāla veikala projektēšana, nealgojot profesionālu, tad Bigcommerce varbūt ir pareizā izvēle jums. Runājot par lietošanas ērtumu un pievilcīgām veidnēm, Bigcommerce var piedāvāt daudz.

Galvenās iezīmes

 • Atsaucīgas motīvi
 • Intuitīvs veikala redaktors
 • 99,99% Uptime
 • Daudzlīmeņu drošība
 • Vienas lapas norēķins
 • PayPal One Touch
 • Pamests groza taupītājs
 • Kvadrāta integrācija
 • Fasēta meklēšana
 • Krāpšanas novēršana
 • Ziņošana
 • Piegādes aprēķins

Nozares ekspertu spriedums par BigCommerce programmatūru

e-komercijas PlateformAptvertais ekspertu pārskats rāda, ka lieltirdzniecība ir iecienīta pat kritiķu vidū. Lai gan katram rakstniekam ir sava vērtēšanas sistēma, Bigcommerce pastāvīgi saņem 4,5 no 5 zvaigznēm un lieliskas atsauksmes. Šķiet, ka ekspertus īpaši iespaido augstas kvalitātes rīku un standarta funkciju klāsts. Lielajai komercijai ir vairāk iespēju, nekā lielākajai daļai konkurentu.

Tas arī palīdz, ka Bigcommerce nodrošina plašu lietotņu veikalu. Eksperti ātri norāda, cik viegli ir integrēt populāras trešo personu programmas. Lietotāji var ātri paplašināt sava veikala funkcionalitāti, izmantojot pieejamās lietotnes.

Negatīvās atsauksmes, kas neļauj programmai nopelnīt nevainojamu vērtējumu, šķiet diezgan niecīgas un ekspertu starpā ļoti atšķirīgas. Daži vēlas redzēt vairāk maksājumu iespēju un labākas tēmas. Visizplatītākā un svarīgākā sūdzība, kas jāņem vērā, ietver lietošanas ērtumu. Salīdzinot ar citām programmām, Bigcommerce ir zināmi uzlabojumi, runājot par lietotāju pieredzi. Lai gan tā ir ļoti pieejama un elastīga opcija, daudzi eksperti dod priekšroku Shopify, jo to ir vieglāk izmantot un navigēt. Neskatoties uz to, Bigcommerce joprojām ir ļoti ieteicams kā stabils visaptverošs risinājums.

BigCommerce pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes

Tur daudz slavē Bigcommerce un tās funkcijas. Galu galā tā ir viena no populārākajām programmām tirgū. Šeit ir visizplatītākie atteikumi, ko var atrast pārskatīšanas vietnēs visā tīmeklī:

 • Klientu atbalsts.
  Protams, dažiem cilvēkiem ir bijusi slikta pieredze, taču kopumā Bigcommerce sniedz lieliskas atsauksmes par klientu atbalstu. Lietotāji ziņo, ka var viegli sazināties ar pārstāvjiem un saņem noderīgas un informatīvas atbildes.
 • Pieejamība.
  Lielo tirdzniecību ir viegli izmantot, padarot to par lielisku izvēli jauniem uzņēmumiem un tehniskiem profesionāļiem. Mazie uzņēmumi, kuru budžets ir liels, var izveidot profesionālas vietnes bez jebkādas dizaina pieredzes.
 • Lietotāja interfeiss.
  Aizmugurējā daļa ir intuitīvi izstrādāta un viegli lietojama. Izveidot produktu lapas, meklēt pasūtījumus un pārvaldīt citas veikala darbības ir viegli. Lai arī koda zināšana ir noderīga, vietni var pilnībā izveidot, izmantojot rediģēšanas rīkus.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības

Lielākajai daļai negatīvā pārskata ir tendence koncentrēties uz jautājumiem, kas galvenokārt ir tehniska rakstura.

 • Darbības ātrumi.
  Liekas, ka visas funkcijas, kas nāk ar Bigcommerce, faktiski var palēnināt lejupielādes laiku.
 • Atjauninājumi.
  Kļūdas netiek pietiekami ātri novērstas, un būtisku funkciju uzlabošana prasa pārāk ilgu laiku. Daudzi jauninājumi ir gaidīti vismaz 12 mēnešus. Lietotāji ir satraukušies, gaidot, kamēr tie tiks ieviesti.
 • Komunikācija.
  Tas nepalīdz, ka Bigcommerce reputācija ir slikta komunikācija par tehniskām problēmām. Lietotāji nesaņem savlaicīgu paziņojumu par izmaiņām, un viņiem ir grūtības saņemt noderīgas atbildes.
 • Pielāgošana.
  Lai gan Bigcommerce ir ļoti pielāgojama, jums būs jāzina pamatzināšanas par HTML vai CSS, lai programmu varētu izmantot pēc iespējas labāk. Dažiem to jau sākumā varēja padarīt skaidrāku.
 • Daži uzskata, ka cenu noteikšana ir viltīga
  Šajā platformā ir daudz darījumu, lai jūs varētu reģistrēties. Pēc izmēģinājuma perioda beigām jūsu abonements tiks automātiski atjaunots ar augstāku likmi, kas kaitināja vairāk nekā dažus klientus.

Dizains & Pielāgošana

Lielajai komercijai ir reputācija, jo tā piedāvā dažas no pievilcīgākajām pieejamajām veidnēm. Nav sāp, ka tos ir arī viegli rediģēt un pielāgot.Jūs varat izvēlēties no simtiem bezmaksas un premium tēmu.Kaut arī bezmaksas iespējas noteikti nodrošina pietiekami daudz, lai jūs varētu izveidot pievilcīgu un funkcionālu veikalu, jūs varētu apsvērt iespēju iegādāties premium tēmu, lai baudītu citas iespējas.Maksas tēmas maksā apmēram no 150 līdz 200 USD.

Vietņu veidotāja saskarne un pielāgošana

Vietnes pielāgošanai ir dažādi veidi. Izmantojiet WYSIWYG redaktoru, lai veiktu izmaiņas ar vienkāršiem velciet un nometiet rīkiem. Varat arī izmantot “dizaina režīmu”, lai tieši rediģētu veikalu. Tiem, kuriem ir kodēšanas pieredze, jūs varat arī viegli piekļūt gan HTML, gan CSS. Izvēlieties opciju, kas vislabāk atbilst jūsu prasmju līmenim. Ja jūtaties ambiciozi, varat izveidot savu vietni no jauna.

Izmantojot tik daudz rediģēšanas iespēju, vietni ir viegli pielāgot. Pievienojiet savu logotipu un krāsu shēmu un pēc vajadzības mainiet navigācijas izvēlnes. Fotoattēlu galerija ļauj organizēt un saglabāt visus savus attēlus. Ievietojot multividi un saites, veiciet tikai dažus klikšķus.

Mobilo vietņu veidošana

Nesen Bigcommerce izdarīja lielu stimulu padarīt viņu tēmas mobilākas. Joprojām ir dažas motīvu veikalā uzskaitītās iespējas, kurām būs nepieciešams izveidot atsevišķu mobilo veikalu. Droši vien vislabāk ir vienkārši palikt prom no šiem. Ietaupiet sev laiku, jau pašā sākumā izvēloties atsaucīgu dizainu.

Sociālo mediju integrācija

Apmeklējiet informācijas paneļa mārketinga sadaļu, lai integrētu un pārvaldītu savus sociālā multivides kontus. Jūs pat varat iekļaut saites, kas ļauj pārdot tieši Facebook vai eBay.

Projektēšanas pakalpojumi

Tā vietā, lai piedāvātu iekšējos dizaina pakalpojumus, Bigcommerce ir izveidojis resursu tīklu. Jūs varat pārlūkot potenciālos dizainerus un izvēlēties pareizo variantu. Noteikti izlasiet klientu atsauksmes un salīdziniet cenas. Tas rada konkurētspējīgu pakalpojumu tirgu, kas sniedz labumu jums, klientam.

Iespējas & Rīki

Iezīme
Pārskats
Tiešsaistes veikala iestatīšanaJa esat pazīstams ar WordPress aizmugures iestatīšanu, Bigcommerce iestatīšana būs vienkārša. Pakāpeniska apmācība arī palīdz jums veikt svarīgas funkcijas. Iesācējiem bez pieredzes būs neliela mācīšanās līkne. Par laimi ir daudz palīdzības avotu, un vadības panelis ir ļoti intuitīvs. Liela komercija nodrošina vienu no vienkāršākajiem veikala iestatīšanas procesiem.
Joslas platums un krātuveIzbaudiet neierobežotu joslas platumu un uzglabāšanu ar katru paketi. Pievienojiet tik daudz produktu, cik vēlaties. Par lieko daudzumu nav jāuztraucas.
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiPieejamie papildinājumi ir 227, un šis skaits vienmēr palielinās. Ātri un viegli integrējiet dažas no populārākajām programmām.
Pasūtījumu vadībaLielajai komercijai ir pamata pasūtījumu pārvaldības rīki. Ja jūs meklējat papildu datus un vadību, apmeklējiet lietotņu veikalu. Ir daudz programmu, kas var palielināt funkcionalitāti.
Krājumu vadībaBigcommerce šajā jomā ir spēcīga parādīšana. Tikai dažu klikšķu laikā varat ātri augšupielādēt produktus. Pielāgojiet iestatījumus, lai tie vislabāk atbilstu jūsu nozarei, un ātri pārbaudiet krājumu līmeni. Produktu līmeņa izsekošana ir vienkārša.
Sūtījumu izsekošanaIzmantojot Bigcommerce, jūs varat pielāgot piegādes iespējas. Izmantojiet kravas piegādi un nodokļu kalkulatoru, lai atvieglotu pārvadāšanu. Trešās puses nosūtītāji ļauj gan jums, gan klientam izsekot paketes.
CRM funkcijasĒrta meklēšanas funkcija ļauj jums atrast klientus. Tas ir lielisks veids, kā izsekot biļetes un sazināties ar esošajiem klientiem. Varat arī izmantot šīs funkcijas, lai nosūtītu biļetenus un veicinātu pārdošanu.
Veidnes un motīviIr simtiem bezmaksas un premium tēmu, no kurām izvēlēties. Tos visus ir viegli pielāgot, un tie palīdzēs jums saglabāt datplūsmu.
Integrācijas un papildinājumiAr vairāk nekā 200 papildinājumiem jūs varat savā vietnē iekļaut gandrīz jebkuru funkciju. Izvēlieties kādu no populārākajām programmām tirgū, ieskaitot MailChimp un Freshbooks. Instalēšanas funkciju ar vienu klikšķi nevarētu būt vieglāk izmantot.
Mobilā e-komercijaLai arī lielākā daļa tēmu ir atsaucīgas, joprojām ir dažas, kas nav mobilajām ierīcēm draudzīgas. Turklāt Bigcommerce apgalvo, ka savu veikalu varat pārvaldīt no jebkuras ierīces. Tehniski jūs varat, bet tās var būt patiesas sāpes un nav pūļu vērts. Palieciet tuvu savam datoram, ja jūs gaidāt aizņemtu dienu.
Tīmekļa mitināšanaIzbaudiet pilnu tīmekļa mitināšanu un jaudīgus serverus.
Aplikāciju veikalsBigcommerce lietotņu veikals ir viens no labākajiem. Ir simtiem izvēles iespēju, un instalēšana var aizņemt tikai vienu peles klikšķi.
EmuāriEmuāru veidošanas funkcija ir standarta komplektācija ar katru paketi.
SEO un mārketingsLiela daļa mārketinga funkciju ir pilnībā automatizētas. Izveidojiet pielāgotos vietrāžus URL, metadatus un 301 novirzīšanu. Platforma rūpējas arī par vietņu kartēm un kanoniskajām saitēm. Varat koncentrēties uz sava emuāra veidošanu un biļetenu izveidi.
BiļeteniCRM funkcijas ļauj ērti mērķēt klientus, izmantojot atbilstošus biļetenus. Ja vēlaties, varat pievienot arī e-pasta programmas, piemēram, MailChimp.
Drošības līdzekļiKatrā paketē ir iekļauti automātiski drošības atjauninājumi. Turklāt tiek saglabāti jūsu dati, tāpēc jums nav jāuztraucas par veikala zaudēšanu nopietnas avārijas gadījumā. SSL sertifikāts aizsargā arī klienta personisko informāciju un novērš krāpšanu.
PCI sertifikācijaBigcommerce ir 1. līmeņa PCI sertificēts.
Satura veidošanaStarp WYSIWYG redaktoru un standarta emuāru veidošanas funkcijām satura pievienošana ir ātra un vienkārša.
Dāvanu sertifikātiVisās paketēs ietilpst kupona, atlaižu un dāvanu sertifikātu iespējas.
Maksājuma iespējasBigcommerce piedāvā vairāk nekā 40 dažādu maksājumu vārteju. Klienti var izmantot kredītkartes, PayPal un dažādas vārtejas.
Nodokļu un piegādes kalkulatoriAutomātiski aprēķina nodokļus un nosūtīšanas izmaksas atbilstoši atrašanās vietai.
ZiņojumiStandarta plāns daudz nesniedz, kad runa ir par pārskatu sagatavošanu. Veiktspējas izsekošanai varat izmantot Google Analytics, taču, lai skatītu vairāk datu, jums būs jājaunina uz dārgāku plānu. Plus plāns nāk ar pamestu grozu ziņošanu un reālā laika nosūtīšanu. Atkarībā no jūsu biznesa lieluma un budžeta, iespējams, būs vērts papildu naudu.
Vietņu statistikaGoogle Analytics ir vienkāršākais pārskatu ģenerēšanas veids. Varat izsekot klientu tēriņiem, apskatīt unikālos apmeklētājus un novērtēt vislabāk pārdotās preces. Šis ir bezmaksas rīks, kas palīdzēs uzlabot jūsu vietni.

Plāni & Cenu noteikšana

Izmantojiet bezmaksas 15 dienu izmēģinājuma versiju. Lai reģistrētos, jums nav nepieciešama kredītkarte, un platformu var iepazīt tikai dažu dienu laikā. Ja nolemjat iegādāties plānu, apsveriet iespēju samaksāt avansu par gada abonementu, lai ietaupītu 10%. Pretējā gadījumā jūs maksāsit katru mēnesi.

Cenu paketes

Standarts – USD 29,95 mēnesī
Šis plāns ir ieteicams uzņēmumiem, kuru pārdošanas apjoms gadā ir USD 50 000. Tā ir pamata opcija, kas ļaus jums sākt darbu, taču izslēdz daudzus ziņošanas rīkus.

Plus – USD 79,95 mēnesī
Vislabākais uzņēmumiem, kuru tiešsaistes pārdošanas apjoms gadā pārsniedz 125 000 USD. Šis plāns ietver reāllaika pārvadātāju pārvadājumus, pamestu groza taupīšanu un modernu klientu segmentēšanu.

Uzņēmums – zvaniet, lai uzzinātu cenu
Vai jūs vadāt lielu biznesu ar simtiem tūkstošu dolāru pārdošanas apjomiem? Jūs vēlēsities jautāt par uzņēmējdarbības plānu. Tas piedāvā pilnu paketi augošiem uzņēmumiem.

Jūs atradīsit, ka vairums iepirkšanās ratiņu piedāvā pamata paketi no aptuveni 30 USD mēnesī. Atšķiras tas, kādas funkcijas ir iekļautas šajā mēneša maksā. Salīdzinot ar citām iespējām, Bigcommerce ietver ievērojamu daļu svarīgu funkciju. Izskatās, ka cenu paketes ir izstrādātas, lai mudinātu jūs reģistrēties Plus plānā. Ja jūs iepērkaties, iespējams, ka jūs varēsit baudīt Plus Plan funkcijas par zemāku cenu ar citām platformām.

Klientu atbalsts

Bigcommerce arī ieņem labu vietu, kad runa ir par klientu atbalstu. Pastāv dažādi vienkārši veidi, kā piekļūt gan tehniskajam, gan pārdošanas atbalstam visu diennakti. Apmeklējiet atbalsta portālu, lai sazinātos ar pārstāvjiem līdz

 • Tālr
 • E-pasts
 • Tiešraides Čats
 • Sociālie mēdiji

Jūs varat arī apmeklēt Bigcommerce University. Šis mācību centrs ir pilns ar pamācībām. Meklējiet pēc tēmas un atrodiet noderīgu videoklipu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Zināšanu bāze ir arī informatīvu rakstu pilna. Varat arī apmeklēt kopienas forumu, lai ievietotu jautājumus un iesaistītos diskusijās ar citiem lietotājiem. Arī esiet gatavi regulāriem tīmekļa semināriem. Šie pasākumi aptver e-komercijas tēmas un palīdzēs jums sekot līdzi tendencēm. Klientu atbalsta sistēma aptver visus pamatus, taču tā var nebūt kļūdains sistēma.

Lai arī ir dažādi veidi, kā sasniegt atbalstu, to faktiskais klientu serviss atstāj kaut ko vēlamo. Atbildes saņemšana var aizņemt ilgu laiku.

Turklāt ne visi pārstāvji ir zinoši un izpalīdzīgi. Faktiski sūdzība par numuru Bigcommerce numur viens ir nespēja atrisināt problēmas. Diemžēl, iespējams, labāk meklēt resursus atbildēm nekā mēģināt sazināties ar kādu.

Lietošanas ērtums

Liela daļa no iemesliem, kāpēc Bigcommerce ir ieguvusi tik daudz balvu un paliek nozares līderu sarakstā, ir tāpēc, ka to ir tik vienkārši izmantot. Kad runa ir par veikala izveidošanu, produktu pievienošanu un ikdienas darbību pārvaldību, Shopify ir vienīgā otrā platforma, kas šobrīd atrodas tajā pašā līgā. Ja profesionāla izskata veikala atvēršana ir jūsu prioritāte, lielveikals var apmierināt jūsu vajadzības.

Runājot par vietnes izveidošanu, nav nekas vienkāršāks kā WYSIWYG redaktora vilkšana un nomešana. Lieltirdziņš veic dizaina vienkāršību vēl vienu soli tālāk, pievienojot dizaina režīmu. Tas ļauj veikt reāllaika izmaiņas tieši veikalā. Pat iesācēji var ātri iemācīties orientēties interfeisā. Primārās funkcijas ir viegli atrodamas, un gan lietotāja, gan klienta interfeiss ir pilnībā funkcionējošs un ērti orientējams. Izvairieties no ilgstošas ​​mācīšanās līknes un sāciet ātrāk pārdot, izmantojot Bigcommerce.

Secinājums

Vai lieltirdzniecība ir pareizā izvēle jūsu tiešsaistes veikalam?

Var būt. Bez šaubām, tā ir stabila un uzticama iespēja. Runājot par lieliskām veidnēm un ērtu lietošanu, konkurence ir diezgan maza. Bigcommerce piedāvā arī visas funkcijas, kas jums būs nepieciešamas uzņēmuma vadīšanai. Turklāt jums nav jāuztraucas par slēptām izmaksām vai veiktspējas ierobežojumiem. Tas dara visu, ko jūs to vēlētos.

Vienīgais trūkums ir tāds, ka dažas e-komercijas platformas, piemēram, Shopify vai Volusion, dara šīs pašas lietas tikai mazliet labāk. Galu galā tas var vienkārši nonākt pie personīgām vēlmēm. Iespējams, bezmaksas izmēģinājuma laikā jūs iemīlējāties tēmā vai arī nokļāvāt tieši administratora informācijas panelī. Ja tas tā ir, tad nebūsiet vīlušies Bigcommerce un tajā, ko tas var dot jūsu biznesam.

Salīdzināt

BigCommerce

95

Shopify

96

Volusija

94

LemonStand

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map