Arvixe apskats 2016


Arvixe

Apmeklējiet vietni

9.1


AWA rādītājs

Arvixe

Arvixe tika izveidots 2003. gadā San Luis Obispo, Kalifornijā. Uzņēmums ir mitinājis tūkstošiem vietņu no visiem pasaules maliem, ieskaitot dažas uzņēmumu vietnes, kā arī mazākas mazo uzņēmumu vietnes. Arvixe ir kritizēta kā viena no labākajām hostinga iespējām. Izlasiet mūsu Arvixe pārskatu zemāk.

Plusi

 • Diennakts tērzēšana un atbalsts pa tālruni
 • Neierobežota telpa un joslas platums
 • Viegli uzstādīt un lietot
 • Droši

Mīnusi

 • Klientu atbalsts nav labākais
 • Nav ātrākais

Pārskats

 • Vietne: www.arvixe.com
 • Galvenā mītne: Santa Rosa, Kalifornija
 • Dibināšanas gads: 2003. gads
 • Darbinieki: 100+
 • Kategorijas: Tīmekļa mitināšana
 • Pakalpojumi: Kopīgoti, VPS un īpaši serveri
 • Naudas atdošanas garantija: 60 dienas

Arvixe ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kuram ir daži klienta plāni. Tajos ietilpst VPS un īpašu serveru plāni, biznesa un tālākpārdevēju plāni un iespējas gan Linux, gan Windows lietotājiem. Mēs uzskatām, ka Arvixe ir viena no labākajām vērtībām, no kuras jūs varat izvēlēties, sazinoties ar tīmekļa mitinātāju.

Arvixe piedāvā dažus iespaidīgus pakalpojumus, tostarp neierobežotu e-pastu un joslas platumu, neierobežotu krātuvi un bezmaksas domēna vārdus. Saimnieks piedāvā arī daudz drošības iespēju, kuras varat izmantot, nesadalot joslu. Arvixe piedāvā zemāku cenu nekā vairums citu tīmekļa mitinātāju un nepaaugstina savas cenas, kad jūs atjaunojat.

No Arvixe jūs pat varat iegūt dažas bezmaksas mitināšanas funkcijas, tostarp ikdienas dublējumus un bezmaksas domēna pārsūtīšanu. Tās ir lietas, par kurām vairums citu subjektu iekasēs cilvēkus.

Galvenās iezīmes

 • Vairāk nekā 140 PHP un MySQL lietotnes
 • Īpaša IP adrese
 • Neierobežots e-pasta konts
 • Mailman adresātu saraksta lietotne
 • Mēstuļu bloķētājs
 • AWStats
 • Neapstrādāti piekļuves žurnāli
 • SSD Raid 10 diskus
 • CloudFlare CDN gatavs
 • Krona darbi
 • Kļūdu un novirzītāju žurnāli
 • Analogā programmatūra

Ātrās saites

Nozares ekspertu spriedums par Arvixe

Web hostingsEksperti uzskata eHost par labu budžeta iespēju savas tīmekļa vietnes izveidošanai. Parasti viņi uzskatīja, ka tā ir laba izvēle personīgajām lapām un ļoti maziem uzņēmumiem – labs pirmais solis, ja vēlaties. Viņi domāja, ka tajā ir viss, kas jums būs nepieciešams par pareizo cenu, bez negatīvajiem punktiem, ja nevēlaties kaut ko sarežģīt..

Lūk, kas viņiem patika vietnē eHost:

 • Lieliska (un vienkārša!) Cenu struktūra
 • Labs cenu komplekts
 • Lietotāju atbalsts 24 stundas diennaktī ar tālruni, e-pastu, tērzēšanu un zināšanu bāzi
 • Noderīga iesācēju vietnēm

Viņiem bija jāsaka par sliktajiem pakalpojuma punktiem:

 • Ātrums un veiktspēja nav īsti lieliski
 • Pārdošanas iespējas potenciāli nav izdevīgas
 • Nav vietas, lai mērogātu augšup (jo ir tikai viens plāns)

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes par Arvixe

Tie lietotāji, kuriem ir bijusi laba atbalsta pieredze, saka, ka konsultanti ir izpalīdzīgi, zinoši, draudzīgi un ļoti pacietīgi.

Daudziem patērētājiem patīk daudzās iegūtās ekstras, pat izmantojot sākuma līmeņa plānus:

 • Ja jums ir budžets, cenas ir labas un jūs saņemat papildu 20% atlaidi, ja savā vietnē izmantojat viņu reklāmkarogus “powered by Arvixe”..
 • Funkcija “bezmaksas tiešsaistes veikals” piedāvā vienu no plašākajiem ekstras un papildinājumu klāstu nozarē.
 • Ja vēlaties konkurēt ar YouTube, Arvixe piedāvā daudzus video koplietošanas mitināšanas skriptus un plāno atbalstīt lielu trafiku un datu apjomu.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par Arvixe

Kad Arvixe ir kļuvis par galveno sāncensi hostinga likmēs, pēdējos gados ir zaudējis vietu. Ja tiešsaistes lietotājs
atsauksmes ir kaut kas vērtējams, šo atpakaļgaitas slaidu gandrīz pilnībā izraisa:

Pastāvīgas aktuālas problēmas – nav ieteicams e-komercijas vietnei

 • Neatkarīgi no 2015. gada augusta datu centra migrācijas domstarpībām, patērētāji sūdzas par ilgstošām pārtraukumiem darba laikā, kamēr Arvixe veic dažādus apkopes darbus. Biznesa lietotāji sūdzas, ka viņi nekad netiek laikus informēti, lai veiktu pasākumus, lai paziņotu saviem klientiem.
 • Bieža neizskaidrojama dīkstāve centros ārpus ASV.

Vājš klientu atbalsts – ilgi kavējumi un daudz neapmierinātības

 • Sākotnējā tālruņa atbalsta funkcija ir izvilkta, un tiešraides funkcija faktiski nozīmē, ka tiek iesniegta biļete, tāpēc ārkārtas situācijā ir grūti atrast cilvēku, ar kuru sarunāties..
 • E-pasta atbalsts ir arī neparasts, ja e-pasts tiek bloķēts kā surogātpasts vai vienkārši netiek apstiprināts.

Uzticamība & Laiks

Arvixe saka, ka tai ir vietnes darbības laiks garantē, ka tā ir tiešsaistē 99,9% laika. Uzņēmums piedāvā atmaksu, ja nespēj sasniegt šo mērķi. Uptime garantija ir derīga tikai serverim, nevis dīkstāvei, kas var rasties vietnēs, kurās ir kodēšanas kļūdas, DNS izplatīšanas problēmas un daudz ko citu. Arvixe darbojas datu centri ar liekiem enerģijas resursiem, lai nodrošinātu, ka tie var tikt galā ar visa veida nobirumu problēmām, vienlaikus novēršot dīkstāves risku attīstīties.

Arvixe ir saņēmis no klientiem negatīvas atsauksmes par dīkstāvi. Daudzi lietotāji ir paziņojuši, ka katru mēnesi nodarbojas ar dīkstāves jautājumiem. Sliktākajā gadījumā cilvēkiem ir konta zaudējumi pat piecas dienas mēnesī.

Iespējas & Rīki

IezīmePārskats
Joslas platums un vieta diskāArvixe kopīgotie hostinga plāni, pēc pakalpojumu pārstāvju domām, ir vieni no visnoderīgākajiem, kas šodien ir pieejami klientiem. Arvixe PersonalClass koplietojamais serveris mēnesī spēja apstrādāt aptuveni 100 000 apmeklētāju un 200 cilvēku, kas noteiktā laikā pārlūko vietni. Varat arī pieprasīt BusinessClass vai VPS mitināšanu, ja jums nepieciešams lielāks atbalsts vai resursi.

Arvixe arī izmanto CloudFlare sistēmu, lai vietnēm būtu ērtāk darboties ātri, pat atrodoties koplietotos serveros. Tas tiek iespējots, saglabājot statisko saturu vēlākai lietošanai, tādējādi neļaujot serverim pārāk smagi strādāt šajā procesā.
Jums arī ir jāizvēlas pēc vajadzības izvēlēties servera atrašanās vietu. Jūs varat izvēlēties serveri no Amerikas Savienotajām Valstīm, Honkongas vai Eiropas. Vislabāk ir izvēlēties tādu, kas ir pēc iespējas tuvāk mērķa bāzei.
Cietvielu diskus jeb SSD izmanto arī Arvixe. Tie ir daudz drošāki, kad ir jāuztur dati drošībā, un tie var arī palīdzēt panākt, ka vietnes tiek ielādētas par aptuveni 200 procentiem ātrāk nekā tas, ko varat iegūt no standarta cietā diska..

Vadības panelisVarat izmantot Arvixe nodrošināto vadības paneli, lai jums būtu vieglāk iegūt savas vietnes pārvaldību tikai vienā vietā. Varat to izmantot, lai vietnei pievienotu jaunus failus, pārskatītu nepieciešamos joslas platuma apjomus, lai pārbaudītu, kā notiek jūsu glabāšanas situācija utt. Izmantojot vadības paneli, varat instalēt arī daudzas trešo personu programmas; starp tām cita starpā ir arī lietotnes Joomla un WordPress.
Jūs varat izmantot DotNetPanel iestatīšanu, ja jums ir Windows OS, ar kuru strādāt, vai cPanel Linux vajadzībām. Tās nav tik populāras kā GoDaddy piedāvātā opcija Plesk, taču lielākajai daļai cilvēku šie iestatījumi noteikti būs noderīgi.
Bezmaksas domēniArvixe nodrošinās jums bezmaksas domēna vārdu tik ilgi, kamēr jūs izmantojat tā pakalpojumus. Tas nav atšķirīgi no tā, ko var piedāvāt Bluehost vai GoDaddy, jo šie divi pakalpojumu sniedzēji tikai ierobežotu laiku ļauj jums izmantot bezmaksas domēna vārdu. Ja izmantojat ne vairāk kā sešus domēnus, varat izmantot parasto PersonalClass plānu, taču, ja vēlaties izmantot vairāk, jums būs nepieciešams Pro līmenis.
Lai ietaupītu naudu, vietnes varat iegūt vienā kontā. Tomēr šajā brīdī jums būs jāiegūst visas savas vietnes, lai koplietotu resursus savā starpā. Tas nozīmē, ka jūsu vietnes var darboties lēnām, ja esat pārāk aizņemts.
Vietņu veidotājsStrādājot ar Arvixe pakalpojumiem, varat izmantot arī RVSiteBuilder rīku. RVSiteBuilder programma jums atvieglo vietņu izveidi un jūsu centieni tiek pārvietoti uz resursdatoru. Izmantojot RVSiteBuilder rīku, varat izmantot vienu no 500 dažādām veidnēm. To var izmantot, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju un attēlu redaktoru. Varat arī izveidot tik daudz Web lapu, cik vēlaties, ja vien koplietotais serveris var rīkoties ar visu, ko esat izveidojis.

Tikpat noderīgs kā RVSiteBuilder, ieteicams apsvērt citas programmas izmantošanu, ja jums nepatīk izmantot kaut ko pārāk nezināmu. Jums, iespējams, nāksies sazināties ar Bluehost, lai izmantotu Weebly programmu, ja vēlaties to izmantot. Themify ir arī labāks, ja vēlaties pieturēties pie kaut kā, kas tā vietā izmanto WordPress iestatīšanu.

WordPress mitināšanaTiek lēsts, ka aptuveni 26% no visām vietnēm pārvalda WordPress, tāpēc nav pārsteigums, ka tik daudz saimnieku piedāvā uz WordPress balstītus plānus. Arvixe nav īpašu pilna laika WordPress mitināšanas pakalpojumu, piemēram, to, ko piedāvā GoDaddy, Dreamhost un Bluehost. Tomēr Arvixe ir pieejama zināma informācija par to, kā tā var strādāt ar pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem.
Cik efektīvs var būt šis pārvaldītais mitināšanas risinājums, Arvixe neizmanto nekādus īpašus plānus WordPress specifiskām vietnēm. Arvixe piedāvā dažus ar WordPress saistītus pakalpojumus, ieskaitot automātiskos dublējuma pakalpojumus un atjaunināšanas uzvednes WP lietotājiem. Tomēr jums būs jārūpējas par visu WP atjauninājumu startēšanu pats, un ne visas šīs izmaiņas būtu savietojamas ar tēmām un spraudņiem, kurus vēlaties izmantot. Tas atšķiras no automātiskajiem WP atjauninājumiem, kurus var piedāvāt WP Engine un GoDaddy.
Lietotāju instalēšana ar vienu klikšķiArvixe piedāvā dažādas lietojumprogrammas, izmantojot Softaculous bibliotēku. Bibliotēka palīdzēs jums pievienot visa veida lietotnes, ieskaitot daudzas lieliskas iespējas WP lietošanai, iepirkumu groza risinājumus un daudz ko citu. Ir daudz lietotņu operētājsistēmai Windows, taču ir pieejamas arī citas uz Linux balstītas lietotnes.
Starp daudzām citām lietotnēm WordPress un Joomla būs vajadzīgas datu bāzes, lai palīdzētu jums saglabāt saturu. Atsevišķām WordPress vietnēm un lietotnēm būs nepieciešama MySQL datu bāze. Arvixe var sniegt jums arī PostgreSQL atbalstu; tas ir ideāli, ja jums ir nepieciešams īpašs datu bāzes formāts konkrētām lietojumprogrammām, kuras jūs varētu izmantot.
Ir visu veidu viena klikšķa lietotnes, kuras Arvixe var atbalstīt. Starp daudzām citām izvēles iespējām tas galvenokārt atbalsta tādas Linux lietotnes kā Magento, Drupal, Cube Cart un Zen Cart.
DublējumiArvixe saviem kontiem piedāvā rezerves kopijas, lai nodrošinātu datu atjaunošanu, ja kaut kas nokrīt. Tomēr kontiem ar 10 GB vai lielāku vietu kosmosā nav pieejami bezmaksas atjaunošanas pakalpojumi. Arī dublējumi var nebūt pieejami, ja jūsu vietnē ir vismaz 20 GB datu.
Drošības līdzekļiArvixe pieejamie drošības līdzekļi ietver dažus jaukus risinājumus, kas paredzēti, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne pēc iespējas ilgāk paliks neskarta un aktīva. Arvixe izmanto SAS 70 II tipa saderīgus datu centrus, vienlaikus izmantojot arī dažādas anti-DDS programmas.
Uzņēmums ikdienā izmanto daudz drošības atjauninājumu, kā arī izmanto ugunsmūrus, lai kontrolētu datus. Vietnē tiek izmantoti arī divu faktoru autentifikācijas iestatījumi. Bezmaksas SSL sertifikāti ir pieejami arī jebkuras vietnes darbības laikā, ja uz šo vietni attiecas Biznesa, Tālākpārdevēja vai VPSClass plāns..
Arvixe arī drošības vajadzībām izmanto 6Scan atbalstu. Tas palīdz katru dienu skenēt vietnes un pārskatīt melnā saraksta pārskatus. Aizsardzība ar paroli ir pieejama arī tīmekļa vietnes asorti. Sistēma darbojas ar nolūku novērst sensitīvu datu pakļaušanu riskam.
Neierobežots e-pastsArvixe ar lepnumu piedāvā tik daudz e-pasta kontu, cik cilvēki var meklēt. Tas ir pieejams visos plānos, ieskaitot pamata plānus. Varat iestatīt e-pasta kontus, reģistrējoties hostinga pakalpojumiem, taču no cPanel varat arī izveidot neierobežotu kontu. Personīgā klase piedāvā arī POP3 un IMAP pastkastes, kā arī ekspeditorus un automātiskos atbildētājus. Jūsu ērtībām varat arī izvēlēties e-pasta programmu Horde, Squirrel vai RoundCube.

Mailman Mailing List sistēma ir arī pievilcīga Arvixe pakalpojumu sastāvdaļa. Tas jums atvieglo mijiedarbību ar lielākām grupām tik īsā laikā, cik nepieciešams. Sistēmu var brīvi izmantot, un tā ļaus ikvienam saraksta dalībniekam nosūtīt e-pastu citai personai tajā pašā sarakstā. To var izdarīt, neprasot, lai kāds faktiski kaut kādā veidā dalītos ar informāciju.

Vietņu statistikaArvixe statistikas pārskata rīki palīdzēs jums uzzināt, kā darbojas jūsu vietne. AWStats programma palīdzēs jums iegūt tīmekļa servera statistikas vizuālu analīzi. Varat arī izmantot AWStats, lai iegūtu rezultātus, kas tiks atjaunināti reālā laikā, lai palīdzētu iegūt pēc iespējas precīzāku informāciju.
Īpaši izcilu programmu var redzēt programmatūra Analog. Programma palīdzēs jums redzēt, kuras vietnes ir vispopulārākās. Jūs arī iegūsit informāciju par pārtrauktām saitēm un daudz ko citu.
PapildinājumiJūs varat izmantot vienu no daudzajiem noderīgajiem papildinājumiem no Arvixe:
Softaculous bibliotēka nodrošinās jūs ar vairāk nekā simts PHP un MySQL lietotnēm. Tos var izmantot daudziem projektiem, piemēram, diskusiju dēļu izveidošanai, galerijas attēlu uzturēšanai, projektu vadības atbalstam un vietņu veidošanai.
Varat iegūt īpašu IP adresi tiešsaistes komerciālajām vajadzībām. Opcija ir pieejama visiem VPS, tālākpārdevēja un personīgajiem plāniem.
Izmantojot Arvixe, izmantojiet ASP papildinājumus, piemēram, ColdFusion un MSSQL pakalpojumus. Tie ir pieejami ResellerClass plāna īpašniekiem.
SEO Ready lietotne palīdzēs jums pārskatīt SEO iestatījumus, lai nodrošinātu, ka vietne ir pēc iespējas vienkāršāka.
SDD Raid 10 diskdziņi palīdzēs jums mazliet ātrāk ielādēt slodzi, vienlaikus būdami uzticamāki.
Cron Jobs palīdzēs iestatīt uzdevumus, kas laika gaitā jāveic jūsu tīmekļa serverim.
Cloudflare CDN Ready programma aizsargā vietnes, palīdzot jums pārbaudīt savas vietnes, lai pārliecinātos, ka tās tiek piegādātas pēc iespējas labāk, vienlaikus identificējot un noņemot visus draudus, kas laika gaitā varētu rasties.

Plāni & Cenu noteikšana

Jūs varat izvēlēties vienu no daudzajiem Arvixe hostinga plāniem. Šeit ir apskatīts, kas ir pieejams jūsu lietošanai.

Personīga & Biznesa klases hostings

Individuālai lietošanai varat izmantot opciju Personīgā klase. Jūs varat saņemt standarta opciju par USD 4 mēnesī vai Pro opciju par USD 7 mēnesī. Tie abi nodrošina jums pēc iespējas vairāk vietas diskā un pārsūtīšanas atbalstu, kā arī piekļuvi serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs un Eiropā. Jūs varat arī iegūt bezmaksas domēna vārdu. Īpaša IP vai SSL sertifikāta iegūšana starp citām iespējām maksās papildus. Biznesa klases opciju varat izmantot arī dalīta mitināšanas vajadzībām. Tas maksā 22 USD par ikmēneša standarta opciju vai 35 USD mēnesī par Pro opciju. Šajā risinājumā varat iegūt īpašus IP un SSL sertifikātus.

VPS hostings

Jūs varat pasūtīt VPS hostinga paketi par 40 USD mēnesī vai par 70 USD mēnesī par opciju Pro. Atkarībā no paketes varat iegūt 50 vai 100 GB datu, kā arī katru mēnesi nepieciešamo datu pārsūtīšanu. Jūs saņemsit arī bezmaksas domēnu un SSL sertifikātus, kā arī divas IP adreses.

Dedicated Serveri

Specializētās klases pakete nodrošinās jums īpašu serveru atbalstu ar pārvaldītiem serveriem, ikdienas drošības atjauninājumus un pilnu bezsaistes atbalstu. Varat arī iegūt bezmaksas domēna vārdus un SSL sertifikātus. Tas maksā USD 105 mēnesī un vairāk par vienu procesora serveri vai 329 USD mēnesī par piekļuvi daudzprocesoru serverim.

Klientu atbalsts

Tas palīdz sazināties ar klientu apkalpošanas pārstāvjiem, ja jūs cenšaties panākt, lai vadības panelis darbotos pareizi. Par laimi, Arvixe piedāvā diennakts amerikāņu atbalstu pa tālruni, kā arī e-pasta un tērzēšanas atbalstu. Varat arī piekļūt klientu forumam un pat sazināties ar palīdzības dienestu ar pienācīgu atbalsta biļeti. Dažas pašpalīdzības datu bāzes ir pieejamas arī Arvixe vietnē. Tomēr ir dažas bažas par to, cik ilgs laiks var būt nepieciešams atbildes saņemšanai. Dažreiz var nākties gaidīt vairākas minūtes, taču tas, visticamāk, būs problēma dažos dienas noslogotākajos un noslogotākajos laikos. Arvixe lielākoties šķiet diezgan prasmīgs rūpēties par klientu rūpēm, kad tās parādās.

Lietošanas ērtums

Vietnes iestatīšana

Dažu minūšu laikā jūs varat pasūtīt tīmekļa mitināšanas pakalpojumus tieši no Arvixe. Automātiskās iestatīšanas funkcija palīdzēs ātri sagatavot virtuālā mitināšanas iestatījumus. Īpaša servera iestatīšanu var būt viegli iegūt, lai arī tas mainīsies atkarībā no izmantotajiem iestatījumiem.

Programma RVSiteBuilder galvenokārt palīdzēs jums pēc iespējas ātrāk izveidot vietnes. To var izdarīt uzreiz, jo programma palīdzēs jums ievadīt nepieciešamo informāciju, kas nepieciešama, lai jūsu vietne būtu vieglāk pamanāma un lietojama.

WordPress emuāra iestatīšana

Ir ļoti viegli iegūt WordPress emuāru, kas ir iestatīts Arvixe pakalpojumiem. Varat izmantot WordPress mitināšanas plānu, lai jums būtu vieglāk izveidot emuāru. VietnesPanel iestatīšana ļaus jums instalēt WP emuāru, pats neielādējot failus. Instalējot emuāru, varat izmantot iepriekš izveidotu datu bāzi vai jaunu, kuru varat izveidot.

Izmantojot vadības paneli

Tas prasa daudz laika, lai iemācītos izmantot Arvixe iestatījumus, taču jums būs vieglāk to izdomāt, ja jums ir cPanel pieredze. Tomēr tas neprasa daudz, lai meklētu informāciju par to, kā padarīt to darbīgu. Vadības paneļa kreiso joslu var pēc vajadzības uzvilkt, lai palīdzētu jums izveidot komponentus.

Arvixe ASP.NET mitināšanas vajadzībām izmanto arī vietnesPanel vadības paneli. Tas ir ērti lietojams un var palīdzēt pārvaldīt vietnes, FTP kontus un daudz ko citu. Izmantojot cPanel opciju Domēns, varat arī ātri pievienot domēnu. Jūs varat ievadīt domēna vārdu un tā paroli, lai iestatītu to tikai dažu mirkļu laikā.

Secinājums

Kopumā Arvixe ir liela vērtība un var jums palīdzēt iegūt daudz datu un darboties tiešsaistē. E-pasta un domēna pakalpojumi ir īpaši lieliski, savukārt bezmaksas veltītais IP pakalpojums noteikti palielina tā vērtību. Rīku sortiments un cenu punkti patiešām padara to par vienu no labākajām iespējām, kuru izvēlēties, salīdzinot ar GoDaddy un citām iespējām..

Kā pasūtīt

Jūs varat pasūtīt Arvixe hostinga pakalpojumus, apmeklējot Arvixe vietni. To var izdarīt tūlīt plkst Arvixe vietne

Salīdzināt

Arvixe

91

InMotion hostings

96

Vietne

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map