3dcart e-komercijas risinājuma 2016 pārskats, lai izveidotu savu satriecošo tiešsaistes veikalu


3dcart

Apmeklējiet vietni

9.1


AWA rādītājs

3dcart

3dcart 2001. gadā dibināja Gonzalo Gil. Viņš sāka ar mērķi apkopot visas lieliskās e-komercijas funkcijas un padarīt tās pieejamas vienā platformā. Kopš to darbības sākuma 3dcart turpināja pielāgoties tehnoloģijām un mainīgajiem tirgiem. Tagad tam ir vairāk nekā 17 000 lietotāju, un tas pieaug. Izlasiet mūsu 3dCart pārskatu zemāk.

Plusi

 • Izrakstīšanās iespēju daudzveidība
 • Lietotājam draudzīgs interfeiss pieredzējušiem lietotājiem
 • Neierobežota krātuve
 • Nav darījumu maksas.
 • Iebūvēti mārketinga rīki

Mīnusi

 • Ierobežojumi gan pārdošanas apjomam, gan joslas platuma izmantošanai
 • Informācijas panelis nav ļoti vizuāli pievilcīgs
 • Bezmaksas veidnes rada vilšanos
 • Ziņojumi par sliktu klientu apkalpošanu
 • Visu funkciju apgūšana var aizņemt laiku

Pārskats

 • Vietne: www.3dcart.com
 • Galvenā mītne: Tamarac, Florida
 • Dibināšanas gads: 2001. gads
 • Darbinieki: 60+
 • Būvētie tiešsaistes veikali: 20 000+
 • Kategorijas: e-komercijas programmatūra
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 15 dienas
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

3dcart ir izdevies palikt aktuāls konkurences tirgū, nodrošinot plašu pakalpojumu klāstu. Viņu iespējas runā gan ar jaunizveidotiem uzņēmumiem, kuri nedēļā veic tikai dažus pārdošanas darījumus, gan ar lieliem uzņēmumiem, kas regulāri apstrādā simtiem pārdošanas un regulāri uzņem tūkstošiem apmeklētāju. Šī pilnībā mitinātā platforma ļauj ātri un ērti izveidot e-komercijas veikalu ar klientiem draudzīgu iepirkumu grozu un izrakstīšanos.

Kurš ir 3dcart labākais?

3dcart var izmantot, lai pārdotu un nosūtītu faktiskas preces vai digitālus produktus jebkurā mērogā. Šī daudzpusīgā platforma ir vislabāk piemērota tiem, kas tikai sāk savu biznesu. Tas ir īpaši noderīgi, ja jums nav piekļuves mārketinga nodaļai. Pat sākuma plāns piedāvā mārketinga rīkus, kas palīdzēs reklamēt jūsu biznesu. Izbaudiet CRM pakalpojumus un Facebook veikalu. Domēna vārds un hostinga plāns ir iekļauti arī bez maksas. Jūs varat atvērt vietni un sākt ar visaptverošu mārketinga plānu – visu vienā platformā.

Kāda ir 3dcart lielākā priekšrocība?

Šīs platformas izmantošanas lielākā priekšrocība ir daudzpusība. To var izmantot nedēļas nogales karotāji un lieli tiešsaistes veikali. Tas nozīmē arī to, ka tas ir spējīgs augt kopā ar jūsu biznesu. Piesaistot klientus, palielinot krājumu un uzlabojot iemaņas projektēšanā, jūs vienkārši iemācīsities izmantot 3Dcart savādāk. Jums nekad nebūs jāuztraucas par platformas aizaugšanu. Tas arī palīdz, ka 3dcart vienmēr tiek atjaunināts un pilnveidots. Ja ir kādas funkcijas, kas jums nepatīk vai kuras trūkst, jūs varētu redzēt šīs izmaiņas nākamajā atjauninājumā.

Kāds ir 3dcart lielākais trūkums?

Varbūt visnozīmīgākā 3dcart problēma ir tā, ka joslas platuma izmantošanai ir ierobežojumi. Tas ir gandrīz nedzirdēts citās e-komercijas un iepirkumu grozu programmās. Visbeidzot, lietošanas ierobežojumi ir novecojusi prakse, kas jāturpina. Tā kā tirgū ir tik daudz citu neierobežotu iespēju, šķiet, ka tikai laika jautājums pirms 3dcart būs spiests samazināties.

Patērētāju vietne FinancesOnline piešķīra 3dcart ar 2015. gada balva par lielisku lietotāja pieredzi un labāko iepirkumu groza programmatūru. Kaut arī tam ir savi kritiķi, 3dcart nodrošina lielisku vispusīgu rīku.

Galvenās iezīmes

 • Vairāk nekā 100 motīvu
 • WYSIWYG redaktori
 • Klientu atsauksmes
 • 256Bit SSL sertifikāts
 • Gatavs mobilajām un sociālajām iespējām
 • 24/7 uzraudzība
 • Drošs iepirkumu grozs
 • Iepriekš izveidotas e-pasta veidnes
 • Iebūvēti pamesti groza rīki
 • Uz lomu balstīta drošība
 • Pielāgojams veikals
 • Sinhronizēt ar eBay un Amazon

Nozares ekspertu spriedums par 3dcart

e-komercijas plate Plateform Lai gan patērētāji ātri spīd uz dažām 3dcarts neatbilstībām, kritiķi tos parasti uzskata par nopietnākām problēmām. E-komercijas pasaulē web dizains var būt izšķirīgs faktors, kad runa ir par jūsu biznesa panākumiem. Pēc ekspertu domām, 3dcart šajā jomā nav pietiekams. Kopējs komentārs bija, ka veidnes ir jāatjaunina, lai atspoguļotu tīmekļa dizaina paraugpraksi un saglabātu konkurētspēju. Lietotāji arī izvirzīja šo jautājumu, taču eksperti kritiski vērtē šo trūkumu.

Turklāt eksperti konsekventi uzskatīja, ka sadaļa admin ir mazāk iespaidīga un nedaudz grūti orientējama. To bieži raksturoja kā “netīrs” un “pārblīvēts”. Pamatprogramma ir veidota atšķirīgi nekā vairums programmu, kas arī nozīmē, ka pieradīšana var aizņemt vairāk.

Neskatoties uz šiem trūkumiem, eksperti joprojām ātri iesaka 3dcart un parasti piešķir tai 4 līdz 4,5 zvaigznes. 3dcart nopelna augstas atzīmes par to, ka tā ir pilnībā funkcionāla un pielāgojama, kā arī par pieņemamu cenu. Ekspertus pārsteidza arī klientu atbalsta līmenis, kas ietver tiešraides iespēju. Šie programmatūras pozitīvie aspekti ir pietiekami, lai konsekventi novietotu 3dcart tirgū trīs labākajās platformās.

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes

Patērētāju atsauksmes par 3dcart ir pārsvarā pozitīvas. Patiesībā tie ir tieši kvēlojoši. Lietotājiem ir viegli uzstādīt veikalu, un viņi novērtē ar iespējām bagāto dizainu. 3dcart ir ideāli piemērots, lai pielāgotos praktiski jebkura lieluma biznesam, un tas ļauj ērti integrēt trešo pušu programmas. Šeit ir dažas funkcijas, kuras patērētāji, šķiet, visvairāk izbauda:

 • Nav slēptu maksu
 • Lielisks klientu serviss ar diennakts atbalstu
 • Vienkārša iestatīšana un intuitīva aizmugure
 • Augsti pielāgojams, neizmantojot kodu

3dcart konsekventi saņem piecu zvaigžņu novērtējumu un nepārprotami ir iecienīts tiešsaistes mazumtirgotāju vidū. Patērētāji arī novērtē to, ka izstrādātāji ņem vērā visus uzlabošanas priekšlikumus. Nepaiet ilgs laiks, līdz ieteiktās funkcijas kļūst par standarta, kas nozīmē, ka 3dcart pastāvīgi paplašinās un uzlabojas, lai neatpaliktu no mainīgajiem tirgiem. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc daudzi mazumtirgotāji pāriet uz 3dcart.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības

Negatīvu 3Dcart pārskatu ir maz. Daži lietotāji bija vīlušies par to, ka bezmaksas motīvi bija vienkārši, taču tas nedrīkstētu būt pārsteigums. Ņemot vērā to, ka viņi ir brīvi, pārslēgšanās cerībām nevajadzētu būt pārāk lielām. Labā ziņa ir tā, ka patērētāji bija apmierināti ar augstākās klases tēmu izskatu, kaut arī tiem ir pievienota cenu zīme. Otra joma, kurā, šķiet, ir jāuzlabo, ir aizmugures kopējās plūsmas plūsma. Kaut arī interfeisa dizains ir salīdzinoši viegli pierast, veicot tādus uzdevumus kā attēlu augšupielāde, var sākt justies garlaicīgs. Tas varētu kļūt īpaši kaitinoši lieliem mazumtirgotājiem, kuriem jāpārvalda apjomīgs inventārs.

Pat ar šīm sūdzībām nebija pietiekami, lai kopumā iegūtu negatīvas atsauksmes. 3Dcart pozitīvie aspekti, šķiet, pārspēj visus trūkumus. Faktiski daudzi klienti pārslēdzās uz 3dcart no citām platformām.

Dizains & Pielāgošana

Veidnes

Viena no lielākajām 3Dcart kritikām ir tā, ka nepiedāvā pietiekami daudz veidņu. Pašlaik vietnē ir vairāk nekā 100 veidņu.Lielākā daļa veidņu ir bezmaksas. Tomēr kritiķi ātri norāda, ka dažas veidnes ir vienkārši dublikāti, kas piedāvā to pašu vispārējo izkārtojumu. Vienīgā atšķirība ir krāsu shēma. Tomēr pieejamās veidnes ir draudzīgas mobilajām ierīcēm un pilnībā reaģē uz tām. Klienti var viegli pārlūkot un iepirkties, izmantojot jebkuru ierīci.

 • Premium veidņu cenas sākas no 129 USD.
 • Varat arī izmantot viņu piedāvātā dizaina pakalpojuma priekšrocības.Vietnes pielāgotas cenas svārstās no 1500 līdz aptuveni 2500 ASV dolāriem.Lai gan tas varētu izklausīties par strauju cenu, tas faktiski ir vērsts uz zemāko cenu, ko jūs varētu gaidīt maksāt ārštata dizainerim.

Veidnes pielāgošana

Ir arī svarīgi atzīmēt, ka veidnes var viegli pielāgot, izmantojot dažādus rīkus. Pielāgot ir viegli, neatkarīgi no tā, kāda līmeņa dizaina pieredze jums varētu būt. Tātad, kaut arī daži var norādīt uz ierobežotu skaitu veidņu opciju, jums joprojām ir tiesības pielāgot un pielāgot jebkuru pamata dizainu.

Projektēšanas rīki

Tiem, kuriem ir kodēšanas pieredze, augsta līmeņa pielāgošanai varat veikt izmaiņas, izmantojot HTML un CSS. Ja jūs neesat tik progresīvs kodēšanas jomā, neuztraucieties. 3dcart vilkšanas-nomešanas ir viens no labākajiem nozares redaktoriem. Ikviens var ātri un viegli veikt izmaiņas. Visbeidzot, WYSIWYG redaktoru var izmantot, lai pielāgotu izkārtojumu un pielāgotu galvenes un kājenes apgabalus.

Kopumā dizaina interfeiss ir lietotājam draudzīgs. Tas nodrošina daudz vietas, lai veiktu pielāgojumus. Varat izveidot pielāgotu veikalu, kas vislabāk demonstrē jūsu produktus un piedāvā ērtu iepirkšanos un izrakstīšanos. Veidnes var atstāt kaut ko vēlamu, taču tā ir problēma, kuru var viegli novērst, izmantojot daudzās rediģēšanas iespējas.

Iespējas & Rīki

IezīmePārskats
UzstādītVietnes iestatīšana ir ātra un ērta. Vednis palīdzēs jums veikt visas darbības. Visu procesu var pabeigt mazāk nekā stundas laikā.
Vārtejas integrācija3dcart ir savietojams ar vairāk nekā 100 maksājuma veidiem. Ātri un viegli ir integrēt dažādas maksājumu vārtejas. Jūs varat izvēlēties labākās iespējas gan jums, gan klientiem.
Klientu atlīdzības un vēlmju sarakstiKlienti var iepirkties un pievienot vēlmju sarakstam preces no jūsu veikala. Šī funkcija palīdz pārveidot pārdošanas apjomus nākotnē. Varat arī izmantot 3dcart, lai iestatītu atlīdzības programmu. Jūs varētu to izmantot visiem biežiem klientiem, lai uzkrātu punktus nākamajam pirkumam. Šīs funkcijas palīdz jums izveidot ciešas attiecības ar klientiem.
Pasūtījumu vadība3dcart ļauj ērti pārvaldīt pasūtījumus. Detalizēti pārskati precīzi norāda, kā darbojas daži produkti. Jūs varat arī pilnveidot grāmatvedības procesu. Programma novērš dublētu saturu, lai ērti ievadītu datus. To visu var izdarīt tieši jūsu vietnes admin sadaļā.
Starptautiskā pārdošanas optimizācija3dcart standarta versija nav optimizēta starptautiskai tirdzniecībai. Varat iegādāties lietotnes, kas palīdzēs tirgoties globālai auditorijai. Dažas lietotnes piedāvā tulkošanas pakalpojumus un citus mārketinga rīkus par ikmēneša maksu.
CDN tehnoloģijaDiemžēl 3dcart netiek piegādāts kopā ar CDN tehnoloģiju. Tas var radīt lēnu lapas ielādes laiku. Lietotāji var integrēt savas CDN programmas vai iepirkties lietotņu veikalā, lai iegūtu papildinājumus.
Spraudņi un papildinājumi3dcart jau ir viena no funkcijām bagātākajām platformām tirgū. Jūs varat vēl vairāk uzlabot savas vietnes funkcionalitāti, pievienojot lietotnes. Daudzas no šīm lietotnēm ir pieejamas bez maksas. Citu lietotņu cenas mainās, un, iespējams, būs nepieciešama vienreizēja maksa vai mēneša vai gada abonements. Visas lietotnes ir viegli integrēt esošajā vietnē un sākt lietot no pirmās dienas.
Krājumu vadībaJaunu produktu pievienošana savai vietnei var būt darbietilpīga, izmantojot 3dcart. Produktu lapa ir pildīta ar dažādiem nepieciešamajiem laukiem. Darbs, izmantojot visas pieejamās iespējas, var būt nedaudz biedējošs. Par laimi, jūs varat paātrināt procesu, izmantojot CSV veidni. Izmantojiet CSV importa faila paraugu, ko 3dcart padara pieejamu. 3dcart nosūtīs jums arī e-pastu, lai brīdinātu, kad krājumi ir mazi.
Sūtījumu izsekošanaIzbaudiet priekšrocības, ko sniedz reālā laika sūtījumu izsekošana un sūtījuma izmaksu kalkulators. Jūs varat uzreiz noteikt, cik maksās preces nosūtīšana un izsekošanas numura sastādīšana. Lietotāji var skatīties, kā jūsu pakotne nonāk visā valstī vai pasaulē.
CRM funkcijasUzņēmumi var ātri izveidot adresātu sarakstus un izsekot klientu uzvedībai. Jūs pat varat nosūtīt atgādinājuma e-pastus klientiem, kuri ir atteikušies no groza. CRM sistēma ļauj klientiem izveidot biļetes un saglabā visu mijiedarbību ierakstus. Gan klienti, gan darbinieki var viegli sekot līdzi biļetes statusam, lai nodrošinātu labāku klientu apkalpošanu.
empātijas un motīviKā minēts iepriekš, 3dcart bieži tiek kritizēts par to, ka viņam nav vairāk veidņu opciju. Tomēr tas varētu nebūt taisnīgs vērtējums.Pašlaik ir aptuveni 100 pieejamo veidņu.Šis skaits nepārtraukti pieaug. Arī lietotāji var viegli pielāgot jebkuru veidni, izmantojot dažādus rīkus. Unikālas e-komercijas vietnes izveidošanai ir neierobežotas iespējas.
Integrācijas un papildinājumi3dcart ir standarta komplektācijā ar garu funkciju sarakstu. Atšķirībā no citiem tirgū esošajiem produktiem, lai nodrošinātu pilnībā funkcionālu un daudzpusīgu iepirkšanās pieredzi, tam nav nepieciešami papildinājumi. Tomēr ir pieejami papildinājumi, kurus var integrēt jebkurā esošajā vietnē.
Mobilo ierīču optimizācijaLietotājiem patiks vietne, kas ir pilnībā optimizēta mobilajām ierīcēm. Tas ir taisnība neatkarīgi no tā, kādu veidni vai cenu plānu izvēlaties.
Tīmekļa mitināšana3dcart piedāvā bezmaksas mitināšanu un domēnus. Jūs varat izveidot visu savu vietni no paša sākuma, izmantojot 3dcart.
SEO un mārketings3dcart nodrošina pilnībā optimizētu platformu, kurā tiek izmantota jaunākā paraugprakse, lai palīdzētu pārspēt konkurenci. 3dcart palīdzēs jums izveidot meklētājprogrammai draudzīgus vietrāžus URL un metatagus. Varat arī dot savu ieguldījumu klasifikācijas un tiešsaistes klātbūtnes uzlabošanā, izmantojot emuāru veidošanas platformas priekšrocības, kas ļauj ātri publicēt ziņas.
BiļeteniLietotāji regulāri saņems e-pastus no 3dcart. Varat arī piekļūt tiešsaistes kopienai un universitātei, kas piedāvā video konsultācijas par plašu tēmu loku.
Vietnes drošībaPēdējais, ko vēlaties, ir atstāt neaizsargātu klientu privāto informāciju. 3dcart piedāvā dažas no labākajām drošības iespējām, kas pieejamas bezmaksas koplietota SSL veidā. Varat arī izvēlēties starp pieciem citiem drošības plāniem, lai pastiprinātu aizsardzību. Cenas par šo papildu pakalpojumu sākas no 79 USD un sasniedz 995 USD.
PCI sertifikācija3dcart ir PCI sertificēts kopš 2009. gada sākuma.
Satura veidošanaWYSIWYG redaktors ļauj ātri izveidot lapas un pievienot saturu. Jūs pat varat sākt un uzturēt biznesa emuāru no savas vietnes administratora sadaļas.
Dāvanu sertifikātiIzmantojot 3dcart, jūs varat izveidot un pārdot dāvanu sertifikātus kā preces preci. Kad klients iegādājas dāvanu sertifikātu, tiek ģenerēts unikāls kods, kuru pēc tam var izmantot par dolāra summu.
Maksājuma iespējas3dcart nodrošina piekļuvi vairāk nekā 100 maksājumu apstrādātājiem – no kredītkartēm un PayPal līdz Dwolla un visam, kas pa vidu. Jums būtībā ir neierobežotas iespējas attiecībā uz maksājumu apstrādi. Jūs pat varat izvēlēties 3dcart tirgotāju, kura cena ir USD 19,99. Pircējs piesargāties: šim pakalpojumam ir tendence uz uzkrātajām slēptajām izmaksām. Jūs, iespējams, maksāsit daudz vairāk, nekā reklamētā uzlīmes cena.
Nodokļu un piegādes kalkulatoriNodokļi un nosūtīšana tiek automātiski aprēķināti kasēs, pamatojoties uz klienta atrašanās vietu.
ZiņojumiSīki izstrādāti ziņošanas rīki ļauj jums apkopot informāciju par klientiem un produktiem. Jūs varat ātri:
 • Nosakiet, kuri ir jūsu labākie pircēji.
 • Skatiet, kuri produkti pārvietojas visātrāk.
 • Nosakiet, kuras gada dienas ir jūsu ražīgākās.

Plāni & Cenu noteikšana

 • Ieinteresētie klienti var izpētīt 3dcart ar 15 dienu bezmaksas izmēģinājumu.
 • Cenu plāni sākas no 19,99 USD un aptver līdz 200 produktiem.
 • Par 129,99 USD mēnesī jūs varat reģistrēties visplašākajā “Enerģijas plānā”, kas piedāvā neierobežotu produktu skaitu un līdz 90 000 apmeklējumu mēnesī.
 • Ierobežojiet joslas platuma izmantošanu vai maksājiet USD 5 par katru GB pārsniegumu.
 • Ietaupiet 15%, samaksājot par visu gadu iepriekš.

Plāniem ir konkurētspējīgas cenas, un tajos ir iekļautas dažas priekšrocības. Bing reklāmas kredīti, Facebook veikals un domēna reģistrācija ir visi standarta nosacījumi. Tikai atceraties, ka ir joslas platuma ierobežojumi. Jums būs jāseko līdzi savam lietojumam vai jābūt gatavam maksāt USD 5 par GB.

Klientu atbalsts

Ja rodas problēmas, ir daudz iespēju meklēt klientu atbalstu.

 • Pārstāvji ir pieejami pa tālruni visu diennakti.
 • Tiešsaistes tērzēšana ir pieejama visu diennakti.
 • Atbalsts pa e-pastu jautājumiem, kuriem nav laika.
 • Plaši tiešsaistes forumi.
 • Plaša zināšanu bāze, kas palīdzēs novērst visas problēmas.
 • Apmācības un apmācības video, lai palīdzētu jums sākt darbu.

Atbildes laiki atšķiras, bet uzņēmums reklamē vidējais aizturēšanas laiks pa tālruni 5 minūtes un tiešsaistē līdz 30 minūtēm.Lai gan tas nav ideāls, tas joprojām ir saprātīgs. Tas jo īpaši attiecas uz pieprasījumu skaitu, kas viņiem jāsasniedz no saviem 17 000 un vairāk klientiem. Kopumā pārskati par 3dcart klientu apkalpošanas tendencēm negatīvā virzienā. Klienti ziņo par neapmierinošu pieredzi, lai gan lielākā daļa sūdzību bija saistītas ar rēķinu izrakstīšanas jautājumiem.

Lietošanas ērtums

3dcart piedāvā daudzpusīgu platformu, kas nodrošina plašu spēju līmeni. Iesācēji var sākt no nulles un ātri izveidot vietni. Kad esat reģistrējies, jūs saņemsit detalizētu instrukcijas e-pastu. Vietnē ir ietverts vednis, kurš jums soli pa solim palīdzēs iestatīšanas procesā.

Lietotāja saskarne / Administratora panelis

3dcart tika kritizēts par drab interfeisu. Tomēr no funkcionālā viedokļa tas ir ārkārtīgi intuitīvs un viegli orientējams. Interfeisa dizains nav vispievilcīgākais, taču tas ir ļoti noderīgs. Displejā ir redzamas pogas, lai parakstītu standarta rīkus, un viegli saprotama loģiska organizācija. Ja rodas kādas problēmas, ir pieejama palīdzība. Varat uzdot jautājumus, izmantojot tiešraides tērzēšanu, piezvanīt uz klientu atbalstu vai noskatīties kādu no video pamācībām. Ievilkts n-rediģēšanas redaktors ir līdzīgs WordPress. Tas piedāvā vienkāršu un saprotamu veidu, kā izveidot un atjaunināt jūsu vietni.

Tiem, kam ir nedaudz vairāk dizaina pieredzes, ir dažas iespējas. Lai pielāgotu savu vietni, varat izmantot HTML, CSS vai WYSIWYG redaktoru. Ir daudz rediģēšanas iespēju, kas padara 3Dcart lietotājam draudzīgu un perfektu ikvienam, sākot no iesācējiem līdz ekspertiem.

Secinājums

Intuitīvas saskarnes un visaptverošas klientu atbalsta sistēmas kombinācija padara 3dcart par īpaši pieejamu iespēju. Ar konkurētspējīgām cenām, pilnībā mitinātu sistēmu un iespējām bagātu platformu ir viegli saprast, kāpēc 3dcart ir pievilcīga.

Kopumā lietotāji ziņo par ļoti pozitīvu 3dcart pieredzi. Programma ļauj iesācējiem dažu minūšu laikā izveidot e-komercijas veikalu. Pārpildītajā saskarnē var būt ietverta mācību līkne, taču video pamācības var palīdzēt šo plaisu novērst.

Ja nekas cits, izmēģiniet 15 dienu bezmaksas izmēģinājumu un esiet pats tiesnesis.

Salīdzināt

3dCart

91

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map