Yola Review 2016


یولا

از وب سایت بازدید کنید

8.9


امتیاز AWA

یولا

Yola – شما می توانید از این حد مجاز خود را تغییر دهید ، می توانید با استفاده از سایت خود بتوانید به راحتی سایت خود را تهیه کرده و در اختیار شما قرار گیرید و از این طریق بتوانید از سایت خود استفاده کنید. این شرکت در سال 2007 در کیپ تاون ، آفریقای جنوبی متولد شد و میزبان محدود کننده 10 کاربر کاربر با بیش از 50 نفر در صفحه وب است. Yola ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • رابط کاربری ساده و شهودی
 • ویژگی های قدرتمند تجاری الکترونیک
 • ویرایشگر سبک عالی
 • انتخاب بهترین ابزارک

منفی

 • محدودیت های ناوبری و طراحی
 • هیچ بستر وبلاگ نویسی
 • بیشتر مضامین منسوخد شده و فقط 8 پاسخگو است
 • بدون خدمات تلفنی – فقط امکان و گپ

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.yola.com
 • مرکز فرماندار: کیپ تاون ، آفریقای جنوبی
 • سال تأسیس: 2007
 • کارشناسی: 75+
 • فعال فعال: 10،000،000+
 • دسته بندی ها: نرم افزار سازنده وب سایت
 • زبان: انگلیسی ، فرانسوی ، استان ، ایتالیایی ، پرتغالی و اسپانیایی
 • بازگشتمین پول: 30 روز

Yola اختصاص داده شده است به خود اختصاص داده می شود به یک سکوی آسان ، شهودی ، کشیدن و رها کردن بیاندازد که به شما بدون هیچ دانشمندی امکان پذیر است یک یا دو ساعت یکبار در وب سایت ساده و راه اندازی شود.

Yola را می توان از طریق برنامه محدودیت خود محدود کرد ، تا بتوانید راه خود را بخواهید و راه حل خود را اضافه کنید. وب سایت سازگار با وب سایت سازنده با ربط کاربری آسان و بصری است که برای شاهد بودن شما Weebly و مربع فضای مجازی..

بیایید تعداد بیشتری درباره اصول قانونی یولا می توانید قبل از همه به همه شما اجازه دهید جسورانه را تحت کنترل کنید.

قدرت یولا کجا نهفته است?

به همین ترتیب که اشاره کردیم ، قدرت یولا در سه استفاده از این نهفته است. با توجه به اینکه شما می خواهید طراحی کنید و به راحتی طراحی شده اید ، می توانید در مواقعی که می خواهید با سرعت کافی دسترسی پیدا کنید و کارفرمایان را انجام دهید – اختصاص دادن یادآوری از طریق سریعترین بازی ها است. این نسیم است که می توان در اختیار داشتن با رقبای خود بخواهید.

اگر دیروز به عنوان ساده ای در وب سایت احتیاج است ، یولا یک کشف خوب است.

چه طور یولا را می توان یافت?

این پلتفرم خود متناسب با مواردی است که قبلاً بتواند به سازنده وب سایت لمس تصمیمه اند. این برنامه برای مشاغل کوتاه و خردسال ، حسابداران و کافه ها طراحی شده است. این سایت را می توان به شما پیشنهاد کرد که بتوانیم به عنوان صفحه شخصی و یا سایت سرگرمی شخصی ، به مقام کاربری خود بپردازیم.

Yola برای هر شخصی که می تواند یک صاحب سایت داشته باشد با طراحی خاصی طراحی کرده است ، می تواند دوست شما را در حمایت از خود داشته باشد ، شما می توانید آن را دوست بدارید و در اختیار شما قرار دهید. این نوع از گزینه های مورد نیاز برای این نوع فعالیت ها می باشد

یک سایت یولا چقدر مقیاس ارائه شده است?

در بیشترین برنامه برتر خود (یولا طلایی) ، Yola تعداد صفحات نامحدود ، پهنای باند و پشتیبانی ، دسترسی به افراد 150 مگابایت ، به همراه دوست داشتن 25 وب سایت در یک حساب – فوق العاده بزرگ..

در انتهای تفکر طیف ، برنامه شما Yola Free این برنامه با 1 گیگابایت پهنای باند ، 1 گیگابایت توانبخشی ، محدودیت مجاز 5 مگابایت ، دو وب سایت و سه صفحه برای هر سایت ارائه می شود..

اگر می خواهید با برنامه شروع به کار خود و به یک برنامه اختصاص داده شده دیگر بپردازید ، می توانید با دیدن آن تصمیم بگیرید. تعویض وب سایت شما می توانید به ایجاد سئو توانمندی – با شروع یک برنامه توزیع شده ، یا در تغییر مکان نصب به برنامه ، سایت خود را مجدداً راه اندازی کنید..

یولا چه نوع شهرتی است?

Yola یک سیستم عامل بسیار عالی است که می توان از این طریق استفاده کرد. این سکو در سالیان سال است که مجتمع می شود و می گوید – یولا می توانید دو سال پیش داشته باشید.

به این ترتیب ، گزارش دهی به سیستم عامل مختلط است. اگر شما می توانید با استفاده از منابع قانونی خود مجبور شوید از دسترسی بی عیب و نقاشی بهره مند شوید ، می توانید با مراجعه به وب سایت خود تصمیم بگیرید ، اگر همدیگر را بخواهید ، خدمات دیگری ارائه نمی دهند..

آیا یولا ضمانت بازگشت پول ممکن است؟?

با استفاده از برنامه های پیشنهادی یولا همه با ضمانت 30 روزه برگرداندن قدرت حمایت می شود ، می توانید سایت شما را از بین ببرید ، می توانید صاحب پول باشید. متأسایت ، هیچ ویژگی قابل مشاهده ای ندارد که بتواند تصدیق کند و بتواند کارمندی را بدست آورد ، آن را را به سکوی جدید منتقل کند – اگر مجدداً شروع کنیم.

ویژگیهای اصلی

 • سیستم ، تلفن و کمک چت
 • ابزارکهای قیمت انعطاف
 • طیف این ایز از تم های حرفه ای طراحی شده است
 • سفارشی سازی سایت
 • ادغام برنامه های تجاری
 • ویرایش تصویر آنلاین و اضافه کردن CSS ، JS ، Sitewide CSS
 • تحت عنوان درایت پاسخگو
 • نسخه تخصصی موبایل برای یک سایت
 • اسکن جستجوگرها
 • سبد خرید
 • انتخابهای این دروغ گفتن
 • انتشارات فیس بوک

حکم خبرگان صنعت در مورد یولا نقره

مشکلی که متخصص وب سایت سازنده آن است ، می تواند Yola Silver یک برنامه محکم را داشته باشد. حقیقت ساده این است که می توانیم به طور کامل بتوانیم از آن استفاده کنیم. معایب یولا نقره ای با نگاه دقیق و دیدنی ، می تواند به شما پیشنهاد کند ، اگر بخواهید از طرف شما تصمیم بگیرند ، با این اوصاف ، اگر بخواهید برج های دیگری را در اختیار شما قرار دهند ، می توانند برای حلال و فصل استفاده کنند.?

در حال حاضر ، Yola نقره با ارائه یک سرویس کاربر پسند و ابزارهای ویرایش بصری مطابق انتظارات سازنده وب سایت مدرن مطابقت می باشد. شما می توانید با استفاده از توانمندی اجتماعی قدرتمندی است که یک کلید در تکنیک های نوین بازاریابی است. با این حال ، Yola نقره ای می تواند توسط ابزارهای وبلاگ نویسی و سایت های وب سایت ارتباط برقرار کند. این ابزارها برای اکثر مشاغل ، هر چقدر قدرت هم که می توان ، مهم است. ساختن یک وب سایت بدون امکان می توان شما را به پشت در سمت راست در لاین مشاهده کنید. در آخر ، متخصصان انتخاب های ویژه بیش از Yola نقره ارائه می دهند.

 • www.pcmag.com/article2/0،2817،2468424،00.asp
 • وب سایت- builder-review.toptenreviews.com/yola-silver-review.html

نظرات مثبت ارائه شده و توضیحات در مورد Yola Silver

در خارج از این خبرنامهحساب ، می توانید از شکایات ضد یولا سیلور به عنوان محدودیت ها بودجه استفاده کنید. با استفاده از این وب سایت ، می توانید یک وب سایت را از بین ببرید و به دنبال آن باشید که بتوانید از طرف متخصصان مشاغل خرداد و خردادماه انجام شود. مشتری که در این مجموعه دارنده قرار دارد ، از این برنامه بسیار پیشنهادی رازی تر بود. شما می توانید با طراحی مناسب ، یک وب سایت را از بین ببرید و به سرعت خود را تغییر دهید. طراحان بیشتر فیسلی می توانید از CSS و HTML به سطح مجاز از سفارشی سازی امکان پذیر شوید. شما می توانید Yola را انتخاب کنید و می توانید از سایت خود استفاده کنید. در کل ، با این حال اگر Yola Silver در آغاز فاقد ویژگی های خاص داشته باشید ، از سه گلدان خدمات رازوری استفاده کنید.

مطالب منفی مصرف کننده و شکایت در مورد Yola Silver

رایج ترین شکایت مخالف یولا سیلور است که می توانید به عنوان گزارشی به دست بیاورید. به نظر می توانیم که دارای امتیاز ویژه ای باشد و از آن بخواهید که خود را عوض کنید یا خودتان آن را تغییر دهید. این برادر ، شما که می توانید در لغو مشکلی ، همچنین با ارائه خدمات حلقوی خود ، خدمات مشاوره ای داشته باشید. با ارائه خدمات مشاوره ای به شرکت ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در این زمینه شکایات کافی است تا بتوانید یک موقعیت خاص داشته باشید.

با استفاده از این عنوان ، شما می توانید از منابع کمتری استفاده کنید. ابزارهای پیمایش محدود شده و دارای ویژگیهای خاصی هستند که دارای محدودیت هستند وبلاگ و خبرنامه را می توان از طریق ادغام شخصیت ثالث به دنبال افزایش یافت. در حد ، خدمات ارائه دهنده ناراضی فقط 2.5 از 5 ستاره به Yola نقره موجود است.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.yola.com
 • http://fitsmallbusiness.com/yola-reviews/

طرح & سفارشی سازی

با مراجعه به ویراستاران وب سایت ، یولا براق ، آسان برای استفاده ، آسان تر برای حرکت و یک رابط کشیدن و رها کردن ساده را پیاده سازی می توان. فقط دلخوری می توانید شروع کار این است که می توانید از ویژگی های جالب در پشت دیوار محدود کنید.

بسته بندی ویژگی های طراحی یولا را در زیر مشاهده کنید.

ویژگیبررسی اجمالی
قالب وب سایتYola از قالب های وب سایت پاسخگو ، حق بیمه و وب سایت های رایگان مجاز است. به نظر ما ، به طور نمونه می توانیم صاحب نظر حرفه ای و مدرن به نظر می رسند ، 9 قالب پیشنهادی را داشته باشید ، همچنین می توانید از بین برود.

آزاد
در برنامه یولا ، شما می توانید از محدوده 150 150 انتخاب کنید

حق بیمه
حد 70 قالب حق بیمه ای اضافی است که می توانید خرید یک برنامه حق بیمه با یولا می توانید انتخاب کنید.

رابط سازنده وب سایتویرایشگر این از تمیزترین مواردی است که می توانید در سایت خود از سازندگان وب سایت داشته باشید. در امتداد بالا ، نوار پیمایش واقعی را می توانیم از ویجت ها ، سبک ، صفحه ، تنظیمات ، سئو ، ناوبری ، فایل ها ، موبایل و وب سایت است.

با مراجعه به این گزینه ها می توانید نوار یا دو نوار اختصاصی را زیر نظر داشته باشید و بتوانید از آنها بخواهید که بتوانند از آنها استفاده کنند. برای ارائه ، یک اختصاص داده شده با اطلاعاتی را که می توان ارائه داد. این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به همه برنامه های خود دسترسی داشته باشید و نیاز به یک نسخه به روز خود دارید. وب سایت شما با رابط کشیدن و رها کردن در زیر عنوان شده است.

صفحه های ویژه سفارشی سازی صفحهبا استفاده از نوار پیمایش ویرایشگر ، همه حقایق سبک را به شما می توانیم باز کنید. رنگ های ، فونت ها ، عناوین ، پیش زمینه ، آگهی ها و CSS است. طراحی طراح فقط داشتن که منوی طراح سبک را باز می کند و در سمت چپ صفحه ظاهر می شود
سایت پیمایشاز طریق راهنمای جستجوی ناوبری در نوار بازدید کنندگان صفحه ، از طریق صفحه ناوبری اضافه کردن و ویرایش صفحات از امید آسان است.
مدیریت محتوایک مدیر پرونده (فایل های مجاز در نوار پیمایش) می تواند به همه شما دسترسی داشته باشد ، می توانید به همه وب سایت خود دسترسی پیدا کنید. هر وب سایت دارای یک مدیر پرونده مجاز است.
عکس و گالریهر دو عکس و گالری می توان به ابزارهای مختلفی و کتاب مدیریت شده توسط مدیر فایل اضافه کرد.
سطح سایت موبایلساخت سایت موبایل فقط در برنامه های پریمیوم بالا در حد است. سازنده سایت موبایل جدا از سازنده سایت دسک تاپ است و می توانید خودتان را در صورت پیکربندی کلیک کنید.
ادغام تقسیم اجتماعیدکمه “به اشتراک گذاری این” موجود در فرم ویجت.
خدمات طراحیدر اختیار این.

امکان & ابزارها

Yola اکثر ویژگیهای واقعی سایر سایتهای سازنده وب سایت و چند مورد خاص دیگر فقط برای سیستم عامل ارائه می دهد. گزینه های اصلی زیر نظر.

ویژگیبررسی اجمالی
برپاییانتخاب آسان از قالب ها ، از جمله پیشنهاد پیش نمایش قبلی از اتمام را انتخاب کنید. صفحه خدمات مشاوره شما درخواست مي كنيد ، مي توانيد از اين سايت استفاده كنيد.
طراحی وب سایتتنظیم دقیق قیمت – رنگ ها ، عناصر ، چیدمان ها و غیره را انتخاب کنید.
نام دامنه سفارشیفقط با برنامه دیدن با نظارت در محدود است.
عمق پیمایشتا 2 سطح ناوبری با برنامه های پردرآمدتر.
ابزارک ها و برنامه هایک انتخاب از ابزارک برای کشیدن و رها کردن صفحه شما در اختیار است. برای افزودنیهای اضافی ، ویجت کد HTML موجود است.
کسب درآمدامکان افزودن Google AdSense ، بنرها ، تجارت الکترونیک و غیره.
آمار ارائه دهندهGoogle Analytics در حد است.
عکس ، فیلم و صداتصاویر موجود ، گالری ، یوتیوب ، mp3 ، فلش و فلیکر در اختیار است.
وبلاگ نویسیهیچ سکوی وبلاگ نویسی یکپارچه گنجانده است است. اجازه است از ویجت Tumblr استفاده شما یا پیوندهایی را به سایت های بلاگر یا WordPress ارائه دهید.
نقشه های Googleویجت Google Maps در حد است.
ویرایشگر HTMLویجت HTML فقط در حد است.
ادغام رسانه های اجتماعیفیس بوک کیفیت ، نظر فیس بوک ، Google+ ، به اشتراک بگذارید و توییت خود را در این ویجت را مشاهده کنید.
فرم ها و نظرسنجی هافرم ها به عنوان یک ویزیت مجاز در حد مجاز است. ویجت فرم شخصیت ثالث Wufoo برای اضافه کردن نظرزنجی به سایت شما در حد است.
فضای ارائه دهندهبسته به برنامه ، از 1 گیگابایت تا فضای مالکیت نامحدود تحقیقیر است.
ابزار خبرنامهفقط با افزودنیهای تعیین شده با شخص ثالث “تماس ثابت” در محدودیت.
انجمنفقط برای اضافه کردن کد ویجت HTML در مجاز است.
تجارت الکترونیکی / فروشگاه آنلاینپیام های ها و فروشگاه های رایگان پی پال را با استفاده از مطالب مرتبط با مراجعه به وب سایت خود اضافه کنید. فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی الکترونیکی توانا (Extone Ecwid) که برای خرید با 10 سال در ماه موجود است. با داشتن حداکثر 1000 فروشگاه در فروشگاه ، به شما اجازه داده می شود تا دسترسی داشته باشید.
ادغام دروازهافزودنی فروشگاه آنلاین نمایش داده شده ، دارای محدودیت محدودی استراحت است – این شامل American Express ، Bitpay ، eWAY ، iDEAL ، PayPal ، Stripe و موارد دیگر.
SEO دوستانهتوضیحات متا در کلیه نقشه ها دارای ویرایش است. تنها برنامه اطلاعاتی که برای یافتن جستجوگرها بهینه شده است ، طرح طلای یولا است. طرح طلا نشان می دهد از ابزارهای عالی و کمک به جستجوگرها است.
محدودیت به سایت (محافظت از رمز عبور)محافظت از رمز عبور برای یک یا چند صفحه با همه برنامه ها در محدودیت است.
Google® Analyticsاز طریق منوی تنظیمات در اختیار است.
سایت وب سایتهمه وب سایت ها در سرورهای فعلی Yola میزبان می توانیم.
زبان زبانسازنده وب سایت ها به زبان های انگلیسی ، ایتالیایی ، فرانسوی ، ورزشی ، اسپانیایی و پرتغالی موجود.
بهینه سازی موبایلمحدود و فقط با برنامه ریزی شده در محدودیت است.
فناوری CDNارائه نشده است.

برنامه ها & قیمت گذاری

اگر بتوانید Yola را بتوانید به طور رایگان برنامه نویسی کنید ، می توانید با استفاده از وب سایت خود ، برنامه کار خود را شروع کنید ، همچنین با این نسخه جدید بتوانید از این سایت استفاده کنید. برای ساختن وب سایت های کاربردی ، باید با استفاده از برنامه های پیشنهادی با حق خودی خود نام گذاری کنید.

قبل از ارائه توضیحات برای ساختن یک وب سایت ، از برنامه های کاربردی دیگر ، می توانید با مراجعه به شما بتوانید از این سایت استفاده کنید. چرخاندن مطالب خود را از یک برنامه تعیین شده ، امکان استفاده کارایی سئو مجاز با شما محکم می کند.

برنامه رایگان

برنامه رایگان Yola انتخاب محدودی از قالب ها و ویرایشگر Yola را در محدودیت شما می توانید. می توانید حداقل 2 صفحه وب سایت را مشاهده کنید که در هر یک از حداکثر 3 صفحه امکان پذیر است. این به جزیره می توانید از سایتهای مختلف برای دیدن مجوز بودجه استفاده کنید.

این برنامه رایگان در هر صفحه از رمز عبور محافظت می کند و می توانید از طریق وب سایت خود را محدود کنید http://www.yoursitename.yolasite.com. شما می توانید یک گیگابایت فضای مجازی را اختصاص داده شده و پهنای باند 1 گیگابایتی را با استفاده از سایر موارد 5 مگابایت منتشر کنید. تبلیغات Yola در پشت هر یک از صفحات شما می توانید تصرف کنید.

برنامه حق بیمه

برنامه حق بیمه یولا در نگاه اول بیننده رقبای خود است. این درحالی است که می توانید با قیمت بسیار مناسبی مواجه شوید و با ارائه 30 روز ضمانت دوباره به جمع هم اجازه دهید. با این حال ، شما می توانید با نظارت کافی در اختیار شما قرار بگیریم و بتوانیم از آن استفاده کنیم..

فروشگاه اینترنتی بیشتر از هر برنامه دارای حق بیمه 10 در ماه می باشد و Yola Mail را می توان با قیمت 9.96 سال در سال به ارائه خدمات حق بیمه اضافه کرد. ساخت نام دامنه شما این ایزال 9/95.

یولا برنز
4.17 قیمت گذاری شده در ماه ، ماهانه 5.95

برنز کمترین برنامه اجازه است که می توان با یولا به روزنامه. شما می توانید با استفاده از صفحات نامحدود و پهنای باند ، ارتقاء به ذخیره سازی 2 گیگابایت ، دامنه سفارشی را با برنامه رایگان و ارائه خدمات برتر و همچنین خدمات برتر به همراه صفحات نامحدود و پهنای باند ، ارتقاء دهید…

شما می توانید تبلیغات کنید یا یک سایت دوستانه موبایل.

یولا نقره
8.33 دلار در ماه / ماه ، 12.95 $ ماه به ماه

Yola Silver تمام مزایای طرح برنز را به شما می توانیم با 5 گیگابایت توانسته باشید ، و تبلیغات را حذف کنید. این امکان وجود دارد که بتوانید طراحی سایت خود را بسازید ، به ویرایش پیشرفته ، زیر نظر شما را بخوانید.

یولا گلد
16.66 نفر در ماه / ماه ، ماهانه 24.95 $

Yola Gold بدون دسترسی به دسترسی آسان Yola است – و در قسمت تم موضوع روی سئو خود می توانید از این روش استفاده کنید. این مجموعه شامل همه چیزهایی است که در بستر نقره ای ، همراه با اجازه نامحدود ، اسکنینگ جستجوگرها ، استفاده از کلمات کلیدی ، گزارش های ترافیکی ، مجازات برزو و لیست دایرکتوری تجاری Yola.

کمک مشتری

گزارش های ارائه شده توسط متخصصان یولا از بین تند و تیز اجازه است. این سکوی و اختیار داده حداقل 24 ساعته با همه نمایش داده شده.

 • تلفن بدون ارائه خدمات.
 • خدمات ارائه دهنده خدمات از طریق فرم تماس با ما Yola پیشنهاد می شود.
 • گپ گپ زنده 24/7 در اختیار است ، اگر بخواهید صفحات خود را حفظ كنید.
 • دانش محور. پایه دانش جامد با دیدن جستجوی خوب.
 • آموزش دیدن ویدئویی. آموزش دیدن ویدئویی در محدود است.
 • انجمن پشتیبانی.& یولا یک انجمن ارائه دهنده خدمات ، پرستش Q&به همین ترتیب که در اختیار شما و فناوری های یولا است.
 • امکانهای اضافی مربی یک در یک کارگاه آموزشی موجود با تیم در NYC یک بار در ماه – سریعاً به یک مکان برسید!

خدمات درمانی

Yola زیبا ، ویرایشگر وب سایت است. در این مرکز می توانیم با استفاده از وب سایت برای هر شخصی که می توانیم از آن استفاده کنیم ، در پارک پیاده راهبری کنید. این عزیز می تواند دوست داشته باشد و بتواند از شما بخواهد طراحی کند و آن را طراحی کند.
هر کس می تواند به شما اجازه دهد از دو ساعت با یک وب سایت جدید صحبت کرده و راه حل شود. ویرایشگر ارزش رابط کشیدن و رها کردن است ، و همه منوها می توانند بتوانند ، و بتوانند با نظارت بیشتری پیدا کنند. رمزگذاری منابع این امکان را می دهد که کد CSS را ویرایشگر ، یا در قسمت تم تمایل ویجت های HTML دلخواه خود را را بنویسید.

قالبها امکانئناً جالب و متنوع است ، شما می توانید تغییر دهید ، شما می توانید 10 نفر را از بین ببرید! شخصی سازی هر یک آسان است و اضافه کردن ابزارک نیز ساده است.

برای داشتن این که می توانید به صورت الکترونیکی دسترسی به ویرایشگر خود را داشته باشید ، فروشگاه اینترنتی شما می توانید با استفاده از ویرایشگر کاربری خود ، آن را حل کنید.

اگر می توانید با استفاده از سئو سؤال کنید ، می توانید در برنامه طلایی ثبت نام کنید – برنامه های دیگر را به دیگران ارائه دهید. این شرم آور است که این امکان جستجوگرها فروشگاه آنلاین ، افزودنی اضافی وجود دارد.

نتیجه

در اختیار یولا می توانیم دسترسی بیشتری داشته باشید: ویرایشگر زرق و برق دار ، سهولت در صفحات و راه حل ساده یک فروشگاه اینترنتی الکترونیک. در صورت داشتن یولا بخش ویژه ای از حد مجاز ، می توان آن را مهیا کرد ، و به راحتی می توانید به آن احتیاج دسترسی پیدا کنید.

اگر شما فقط می توانید یک وب سایت واقعی را برای یک مشتری خاص داشته باشید یا یک صاحب شخصیت احتیاج دیگری داشته باشید و خودتان نیز بتوانید از طریق آن بتوانید از طریق آن فشار برقرار کنید و بتوانید به راحتی طراحی کنید ، می توانید یولا را ویرایشگر وب سایت تهیه کنید. افزودنیهای تجارت الکترونیکی برای یک فروشگاه اینترنتی با حداقل 1000 شماره مجاز فروش و تعداد بیشتری از آنهایی که دروغ می گویید برای انتخاب شما انتخاب شده اند..

مشکلی که با یولا می توانیم مجذوب این امکان شوید که بتوانید از طریق وب سایت محدودتر شوید ، می توانید از طریق سایت اینترنتی خودتان مدرن شوید و از این سیستم برخوردار شوید. قالب محدود است و هرجایی که می تواند سایت خود را ببیند می تواند شما را برای دسترسی به آنها مهیا کند. این خاموش قطعی است.

اگر به یولا نگاه می کنید ، سازندگان وب سایتهایی را که می توانند در اختیار شما قرار دهند ، می توانند در مورد آن نظر دهند. بسترهای نرم افزاری اضافی مربعات فضای مجازی و وببلی.

سطح

یولا

89

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map