WooCommerce Review 2016


WooCommerce

از وب سایت بازدید کنید

9.0


امتیاز AWA

WooCommerce

WooCommerce در سال 2011 با هدف ارائه ابزار سبد خرید برای خرید وردپرس راه اندازی شد. با استفاده از وب سایتهای این سایت که می توانید با وردپرس قدرتمند شوید ، منطق است که افزایش یافته است و برای وب سایتهای موجود امکان پذیر است. امروز ، WooCommerce تا دسترسی محبوب ترین راه حل الکترونیکی الکترونیکی برای وردپرس با بالاتر از 10.2 بار بار در سراسر جهان است. WooCommerce ما در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • آزمایشمایشی 15 روزه رایگان
 • راه اندازی حمل و نقل انعطاف
 • پشتیبان ارائه روزانه
 • نامحدود سرپرستان

منفی

 • فضای مجاز سازی محدود
 • موجودی محدود

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.woothemes.com/woocommerce/
 • مرکز فرماندار: کیپ تاون ، آفریقای جنوبی
 • سال تأسیس: 2008
 • دسته بندی: جعبه ابزار تجارت الکترونیک برای وردپرس
 • امتحان آزاد: 15 روز

WooCommerce محصولی اضافونه WooThemes است. این یک راه حل نرم افزار منبع باز است که به قیمت ویژه بارگیری است. می توانید به شما بخواهید که به شما نیازهای شما را افزایش دهند. در حال حاضر ، WooCommerce با الگویی از WooThemes بهترین کار می کند. برای استفاده کامل از نرم افزار ، در WooThemes و با افزایش سرمایه گذاری بهتر.

WooCommerce برای هرگونه مشاهده شده است?

WooCommerce برای هرکسی که از وردپرس ساخته شده است اگر از قبل با این پلتفرم اطلاعات بیشتری داشته باشید ، می توانید آن را به عنوان یک مقام صاحب سایت الکترونیکی به یک سایت اضافه کنید و یا به سرعت یک سایت جدید داشته باشید تا بتوانید خودتان را بفروشید تهیه کنید.

اگر این گزینه ای عالی برای شاهددیان است. وردپرس بسیار محبوب است و می توان آن را آسان تر کرد. اگر تازه کار را شروع کرده اید ، راه را برای یادآوری راه دور داشبورد از راه وردپرس است. این استاندارد برای ارائه داشبوردهای طراحی شده است. برنامهً هر برنامه یا پلتفرم دیگری در تلاش است تا بتواند آن را ببیند وردپرس را بخاطر انجام کارهایی که انجام می دهند ، انجام دهیم. پس از یادگیری وردپرس ، می توان اختصاصی یادآوری را در برنامه هایی برای سایر برنامه ها ارائه داد.

محدودیت های WooCommerce

از آنجا که شما با یک منبع بازدارنده سرور و کارکنان ، می توانید محدودیت های خود را مشاهده کنید. طراحی شده است تا در محاکمه لزوم به بعد اضافه شود. اگر با محدودیت روبرو می شوید ، می توانید به شما اجازه دهند تا بتوانند از طریق آن افزوده شوند و بتوانند به آنها دسترسی پیدا کرده و از نرم افزار دیگری نیز استفاده کنند. اخبار خوب این است که WooCommerce به شرح قبلی به روز می دهد. توسعه دهندگان از سراسر جهان با نگاه ویژه ای امکان پذیر است ، می توانید با نگاهی کامل داشته باشید و راه حل دیگری را برای شما فراهم آورند.

شهرت ، آبرو

با استفاده از این محصولات ، محصولات خلاصه شده و بارگیری مجانی به نظر می رسد شما می توانید آن را به عنوان یک بارگذاشتن بار مشاهده کنید ، اگر بتوانید به خرج کردن یک پولی از پول در افزودنی ها ، کارفرمایان دیگری کمک کنید؟ با WooCommerce ، می توان از ابزارهایی استفاده کرد که برای اولین بار در اولین فرصت مشاهده شده است. شما می توانید به عنوان مدیر بروید ، افزودنیهای این دیدگاه راغغیک کنید ، اما می توانید برای راهبری سایت مهیا باشید. در این حالت ، شما را قبل از اینكه بتواند از خود اختیار داشته باشد ، خود را بافروشید ، با محافظت از مخفی پنهان نمی كنید.

WooCommerce فوق از 30 ٪ سایتها وردپرس را قدرتمند می کند. با استفاده از کاربران ، این نرم افزار را می توان بد بد.

چرا WooCommerce را انتخاب کنید?

اگر یک کاربر با تجربه وردپرس می توانید ، پس WooCommerce یک راه حل عالی برای ارائه محصولات ارائه دهید. به شما ارائه می شود. نیازی به جابجایی به یک پلتفرم جدید و یادداشت راه خود به خود در داشبورد طراحی جدید. شخصی که وردپرس را دوست دوست دارد ، WooCommerce را دوست دوست دارد.

ویژگیهای اصلی

 • ورزشرسانی های خودکار
 • از نام دامنه خود استفاده کنید
 • رمز ورود SSL رایگان 256 بیتی
 • 99.9 ٪ Uptime
 • دسترسی به MX Records
 • محدود کردن IP
 • تأیید تصویر reCaptcha
 • ادغام اجتماعی
 • تلفن همراه ارائه است
 • URL های دوستانه برای SEO
 • غذای مورد نظر شما تهیه شده است
 • تأمین بیش از 50 از دروغ گفتن

صنعت فروش حکم خبرگان در مورد WooCommerce

تجارت الکترونیک بستر های نرم افزاری برای متخصصان ، WooCommerce محصولات خرید یک دستگاه دیگر برای الکترونیکی برای وردپرس ، انتخاب روشنی را انتخاب کرده است. WooCommerce تا کنون در اختیار شما باشد و در بازار محدود شود ، هرکسی که توانسته است یکی از وب سایت ها وردپرس را در همبستگی با شما داشته باشد تا بتواند به شما کمک کند و هیچ مشکلی نمی تواند از WooCommerce استفاده کند.

WooCommerce به طور کلی با نظریه ای است که می تواند متناسب با مقیاس ارسالی و انعطاف پذیرای شما باشد. با همه ابزارهایی که می توانید به شما نیاز به دسترسی بیشتری داشته باشید ، می توانید مشاغل مهمی را در اختیارشان قرار دهید تا بتوانید از طریق آن بتوانید فروشگاه خود را در وب سایت خود داشته باشید. این برنامه برای داشتن قدرتمند توانمند است که در وب سایتهای پیچیده ای وجود دارد که بتواند در مقام مستقر واقع شود. WooCommerce می توان با نیازهای شما با سازگار است.

WooCommerce به عنوان مشاور با انتقادات WooCommerce به میانه می توان گفت ، متخصصان با سرعت بیشتری می توانند که WooCommerce را به عنوان خدمات ویژه ارائه دهند. این برنامه برای هدایت وب سایت وردپرس موجود است. شرکت ارائه دهنده خدمات کاملاً از شروع شروع می توانیم ، با استراحت خود را با خدمات محدودی به هتل برساند.

این برادر ، شما می توانید با دیدن آن بتوانید از آن برخوردار شوید. تا زمانی که با چشمان بازگردانی شده است ، از WooCommerce خوشحال می شوید.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://www.cmscritic.com/top-10-open-source-ecommerce-platforms/
 • 20 آوریل 2016

نظرات مثبت مشتری و توضیحات مشتری به مشتری در WooCommerce

خدمات ارائه دهنده عاشق WooCommerce. با استفاده از WooCommerce یک ایده آل 10 می توانید بگویید هرکسی که وردپرس را دوست بدار و با باتن اطلاعات محدود می کند ، ناگزیر می شود WooCommerce هم می تواند بودجه شود. صاحب نظر رضایت بخش گزارش گزارش دهندگان می توانند در این زمینه افزایش یافته و بتوانند به یک سایت موجود دسترسی پیدا کنند و به یک فروشگاه اینترنتی دسترسی پیدا کنند..

در مورد مشاوره با سایر مواردی که دسترسی بیشتری دارند از WooCommerce

 • نصب و راه اندازی آسان با هر موضوع WordPress آسان است.
 • دسترسی به طیف می توان از برنامه های افزودنی که می توان به سفارشی سازی برای ارائه خدمات پیشنهادی ویژه کمک می کند.
 • به روزرسانی ها کاملاً یکپارچه است. WooCommerce توانسته است قدرتمند استرسرسانی های شما را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند بسیار زیاد از بین ببرد.
 • خدمات خوب سازمانی به بیان ساده تر: WooCommerce محصولی فوق العاده کاربر.

غالباً اين منبع رايجي است كه مي توانيد آن را نشان دهيد كه نياز خود را بهتر مي كند ، به ويژه مي توانيد از خدمات ارائه كنيد. WooCommerce یک استثناست. این یک ابزار فوق العاده برای وب سایت های وردپرس است.

مطالب منفی مصرف کننده و شکایت در مورد WooCommerce

شركت هاي آزاد و منبع باز كننده مي توانند يك راه حل مناسب داشته باشند و از شركت هاي مستقر در اختيار داشته باشند. اول و مهمتر از همه ، دسترسی رایگان به معنای لزوماً به معنای این است که می توانید از خدمات ویژه ای دربرگیرنده استفاده کنید. در ارائه که WooCommerce با همه چیز همراه است ، شما می توانید در حال جستجو برای اکثریت قریب به بازدید شما بخواهید روی افزودنی ها سرمایه گذاری موفق باشید. این الحاقات می توان گران و فراتر از بودجه ارائه مشاغل محدود است.

مهمترین نکته ضعف سایر کارها با یک منبع تولیدی مبدأ این خدمات محدود به مشتریان امکان پذیر است. شما قادر به بازدید از انجمن های انجمن می باشید ، اما می توانید از بین بردن درخواست پاسخ خود برای سؤال خودداری کنید. شما می توانید ارسال کنید و یا اجازه دهید ،.

این شکایات علیه WooCommerce محدودصر به فرد برای تولید این سایت می باشد. با این وجود می توانید به طور خلاصه بتوانید از آن استفاده کنید.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/woocommerce/
 • https://www.trustradius.com/products/woocommerce/reviews

طرح & سفارشی سازی

WooCommerce می توان با داشتن هر مضمون وردپرس کارخانه. شما می توانید بدون نیاز به خرید یک موضوع جدید ، یک نرم افزار را به یک سایت در دسترس داشته باشید یا یکی دیگر از مواردی است که می توانید با مراجعه به سایت خود اقدام کنید. با استفاده از WooThemes بهتر کار می کنید. اگر شما می توانید از هیچ گونه لمس احتمالی اجتنابک ، بهتر است در یک موضوع سازگار سرمایه گذاری ارزیابی کنید. می توانید با طرح فروشگاهی رایگان کلیک کنید. این گزینه به عنوان ای است که طراحی شده است که با با به روزرسانی ها منتشر شده است. این موضوع را انتخاب کنید.

با استفاده از WooThemes ، می توانید با ارائه گزینه های مختلفی انتخاب کنید. برای مشاهده این که این یک بار بار استار است. اگر شما نمی توانید پول خود را برای هر موضوعی تغییر دهید ، می توانید از نظر موضوعی به شما اجازه دهد انتخاب کنید و برای سفارشی استفاده کنید. با وردپرس ، به ویرایشگر ، CSS و HTML دسترسی پیدا کنید. اگر می دانید به عنوان کد نویسی کلیک کنید ، می توانید هر یک از آنها را انتخاب کنید.

جوانب مثبت و منفی رابط طراحی

رابط کاربری طراحی وردپرس قابلقاً کشفی و رها شده است. با این حال ، پیمایش و سازمان یافته منطقی بسیار آسان است. نوارهای ابزار و منوها می توانند راه خود را پیدا کنند و با استفاده از ابزارهایی را آسان کنند. مدیریت وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی بسیار آسان است. اضافه کردن متن به صفحات و انتشار پست های وبلاگوری با کاربر با هر پردازنده کلمه است. کلیه کارهایی که می توانیم با تایپ ، قالب بندی و انتشار این است. ابزار خود را به شما امکان پذیر می کند تا بتوانید از خدمات اجتماعی خود استفاده کنید تا به هم متصل شده و با پیروان ارتباط برقرار کنند. کل داشبورد بسیار سر راست است.

برای داشتن این که قبلاً از وردپرس استفاده شده است ، می توانیم به شما بگویم. آخرین طراحی در سیستم عامل های تجاری الکترونیک ویرایشگر کشیدن و رها کردن است. به همین ترتیب که می بینید ، وردپرس کاملاً واجد قدرت کشیدن و رها کردن این مادر است. برای افزودن محتوا ارزیابی بیشتر و پیمایش بیشتر ممکن است. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتواند به شما بگوید. با این حال ، این است که می توان آن را به خاطر یادآوری وردپرس برای رسیدن به موفقیت از طریق طراحی بی حد و حصر مشاهده کرد.

عکس گالری

با وردپرس می توان یک کتابخانه عکس بسازید و به نقل از تصاویر دسترسی به تصویری را از رایانه خود به کتابخانه بکشید و در اختیار داشتن ، آن را در سایت خود بارگیری کنید. شما می توانید با استفاده از عکس های جدید تغییر مکان دهید و از برچسب های مهم سئو استفاده کنید تا بتوانید هر تصویر بیشتری بخرید.

مضامین موبایل و پاسخگو

اگر شما می توانید با WooTheme کارگردانی کنید ، می توانید از سایتی استفاده کنید ، اما برای خریداران و هم برای سرور دوستانه می توانید. این به شما امکان می دهد فروشگاه خود را در حین حرکت مدیریت کنید. با این وجود می توانید صاحب نظر خود را در اختیار کاربران خود قرار دهید و در اختیار شما قرار دهند.

خدمات طراحی

WooCommerce به عنوان یک منبع تولید کننده خدمات ارائه شده دیگر پیشنهاد نمی کند. با این وجود ، همیشه می توانید یک طراح آزاد وردپرس را برای شخصی سازی وب سایت خود بخواهید. از طرف این که وردپرس بسیار کاملاً پرطرفدار است ، می توانید با ارائه خدمات دهی به وب سایت خود ، از طرف دیگر بتوانید از آن استفاده کنید. حتماً می توانید خودتان را به راحتی انجام دهید ، می توانید به راحتی بخواهید و تصمیم گیری می کنید به پرتفوی ها بیندازید.

امکان & ابزارها

ویژگیبررسی اجمالی
فروشگاه راه آنلاینتنها کاری که می کنید باید بارگیری کنید نرم افزار رایگان است. WooCommerce ابزار دسترسی به شروع کار در اختیار شما می باشد. اگر می توانیم از ویژگی های ویژه ای برخوردار شویم ، می توانیم آن را افزایش دهیم. تنظیم مورد نیاز شما ساده تر است. فقط با چند کلیک و سایت وردپرس شما جهانی الکترونیکی ارائه شده بودجه.
پهنای باند و توان سازیاین بستگی به خدمات میزبانی شما می تواند. اگر از ابتدا شروع کنید ، نام خود را در یک سرویس میزبانی صاحبنظران برای مشاهده نظر خود در این مقاله مشاهده کنید. حتماً با این که می توانید خودتان کار کنید تا بتوانید برنامه خود را انتخاب کنید ، برای پهنای باند و نیازهای خود به خودتان بخواهید.
پلاگین ها و افزودن سبد خریدامکانات بی حد و حصر است. امکان دسترسی محدود به شما وجود دارد و می توان آن را ارائه داد. برای یافتن ابزار دستیابی ، بر اساس کلمه کلیدی یا جستجوی نتایج.
مدیریت پیشنهادیابزارهای مدیریت استاندارد برای تعیین اعتبار به شما امکان پذیر است.
مدیریت موجودیWooCommerce با ابزارهای واقعی مدیریت موجودی موجود است. بدون نیاز به ادغام هر یک از افزودنی ها ، می توان سطح نظر را مشاهده کرد ، هشدارهای موجودی و سایر موارد را اصلاح کنید. پس از ارائه مجوز به ابزارهای پیشرفته تر ، می توان پسوند اضافه کرد ، اما برای دسترسی به آنها می توانید مدیریت موجود را داشته باشید.
پیگیری حمل و نقلWooCommerce با ابزارهای واقعی مدیریت موجودی موجود است. بدون نیاز به ادغام هر یک از افزودنی ها ، می توان سطح نظر را مشاهده کرد ، هشدارهای موجودی و سایر موارد را اصلاح کنید. پس از ارائه مجوز به ابزارهای پیشرفته تر ، می توان پسوند اضافه کرد ، اما برای دسترسی به آنها می توانید مدیریت موجود را داشته باشید.
ویژگی های CRMشما می توانید با استفاده از محصولات پیشنهادی خود تصمیم بگیرید. با استفاده از خدمات پزشك و كاركنان رشد مي كنيد ، مي توانيد آنرا امتحان كنيد. در غیر این صورت ، ابزارهای تعیین شده برای CRM برای مشاغل كوچك كامولی كه می توانند به عنوان مهار كنند.
قالب ها و مضامینWooCommerce را می توان نصب و استفاده از آن را در اختیار شما قرار داد و با هر موضوعی. با این حال ، انتشار شرطوری این است که با WooTheme بروید. به عنوان یک منبع منبع باز ، مضامین جدید به عنوان پیشنهادی در حال حاضر اضافه شده است. انتخاب کنید تا ظاهر بی حد و مرز شوید. را انتخاب کنید. مضامین پیشرفته تر با برچسب قیمت بالاتری همراه با بودجه. مضامین ساده تر می توانید با بودجه ، اما شما همواره می توانید با طراحی طراحی سفارشی حمایتاشید.
ادغام و افزودنیهابا WooCommerce ، می توان با نشان دادن بزرگترین نام ها در حمل و نقل ، بازاریابی و نظارت شریک شرکت. با استفاده از تحقیق در زمینه طراحی دهکده ممکن است که همواره در جستجوی راه حل های جدیدی باشید. بازار برنامه افزودنی به شما می توانید دسترسی داشته باشید و هرگونه افزایش یافته است.
تجارت الکترونیکی موبایلWooCommerce و WooThemes طراحی شده اند که سازگار با تلفن همراه با هم. در این صورت می توانید به صورت جداگانه حرکت کنید.
میزبانی وباگر از شروع شروع می کنید ، خدمات میزبانی وب خود را انتخاب کنید. به عنوان معمول ، می توان با محدودیت 10 در ماه مارس نامگذاری کرد. سایر مواردی که می خواهید نگران سرورهای خود را مشاهده کنید یا عیب یابی را به دست آورده اید.
فروشگاه برنامهفروشگاه برنامه یا بازار محدود می توانید به طور فعال حرکت کنید. برای یافتن ابزارهای دستیابی به سایت خود ، بروشور مجاز است یا کلمه کلیدی را جستجو کنید.
وبلاگ نویسیگفتنی است از بلاگ نویسی می توان ، وردپرس پادشاه است. انتشار پستاها نمی توانند آسان تر شوند.
جستجوگرها و بازاریابیوردپرس و WooCommerce ابزارهای بازاریابی مجاز را در خارج از جعبه انتظار می دهند. از شما خواسته می توانید قبل از انتشار مطالب ، برچسب هاو و توضیحات متا را اضافه کنید. توسعه دهندگان کل فرید اثبات ساختگی رابط اند. پلاگین های موجود به طور محدود می توانند در اختیار شما قرار بگیرند تا بتوانند برای جستجوگرها بارگیری کنند.
خبرنامهشما می توانید از نظر شخصی برخوردار شوید و خبرنامه را با استفاده از گزینه های افزودنی خود ارسال کنید. با استفاده از این گزینه ، می توانید مدت زمان کوتاهی را نیز در اختیار داشته باشید.
ویژگی های امنیتیباز هم ، ویژگی های امنیتی بستگی به خدمات میزبانی که می خواهید بسته باشید. با مراجعه به سایت WooCommerce ، خدمات ارائه دهنده خدمات با رابط کاربری. SiteGround و BlueHost هر دو گوگا SSL و آدرس IP اختصاصی ارائه شده.
گواهینامه PCIPCI و سازگار با بودجه ، هر دروغی که می خواهید به سایت تجاری الکترونیکی خود اضافه کنید گواهی کنید.
تولید محتوامشاورست که WooCommerce و WordPress می درخشند و بالاتر از بقیه ایستاده اند. وردپرس با شناسایی هرچه آسان ساختن محتوا ، یک امپراتوری می توان این است. WooCommerce بر اساس این پایگاه داده شده و دارای امکاناتی است که به شما امکان می دهد محصولات و سبد خرید را با سه گل مساوی اضافه کنید.
گواهی های هدیهاین قانون کوپن ، کد تخفیف و ایستگاه گواهی هدیه فقط با تماشای طول می کشد.
انتخابهایWooCommerce دارای پنج حد مجاز در اختیار است. در صورت ارائه خدمات پیشنهادی خاص ، می توانید در یک الحاقی سرمایه گذاری کنید. سیستم عامل های دیگر صدها دروغ راز می دهند ، می توانید با یک مادرانه تصمیم گیری کنید. دسترسی به پنج گانه محبوب با نگاه به همه افراد امکان پذیر است.
ماشین حسابداری مالیاتی و حمل و نقلاین سرویس ها بطور خودکار نیازی به ادغام یک افزودنی معتبر محاسبه است.
گزارش هاابزارهای ابتدایی موجودی کالا و مدیریت به شما امکان پذیر است تا بتوانید فروشگاه خود را تحت نظارت خود داشته باشید و بتوانید با مراجعه به یک کلیسای بد بدید. اگر می توانید با مراجعه به این گزارش ها توضیح دهید و مفسلی را مشاهده کنید ، می توانید از نظر خود بخواهید.
آمار سایتاگر از سایت سایت پیشنهادی شده توسط WooCommerce رازی رسمی ، می توانید به Google Google Analytics را وارد کنید. همه کاری که می توانید انجام دهید این است که یک قطعه کد راکپی داشته باشید و در این مکان قرار بگیرید.

برنامه ها & قیمت گذاری

آزاد . . مرتب سازی برادر هرگونه دسترسی می توانید WooCommerce را به صورت رایگان بارگیری کنید. با این وجود می توانم به شما اجازه داده شود که در این زمینه نیز مشاهده شود. اگر قبلاً یک سایت وردپرس را فعال کرده و با استفاده از راه حل دیگری بتوانید از آن استفاده کنید ، دیگر می توانید از خریداران خریداری کنید و برنامه میزبانی کنید. اینها قبلاً می توانند موجود باشند.

مشاوره اطلاعات به WooCommerce از خرید یک مبحث و افزودنی ها اجازه می دهد. در زمینه ارائه این نرم افزار ، امکان استفاده از استرالیا را دارید ، می توانید با استفاده از آن بتوانید از این طریق استفاده کنید. این سرویس ها می توانند بتوانند.

با این حال ، به راحتی می توانید WooTheme را با استفاده از حق انتخاب کنید. بیشتر مضامین موجود با قیمتی مجاز است با 139 سال دیگر ارائه شود. این ارائه دهنده سایر مواردی است که می توان آن را مشاهده کرد.

WooCommerce در محدوده زمانی که می توانید محدود کنید ، می توانید محدود کنید ، شما می توانید با استفاده از آن بتوانید به شما اجازه دهند.

در کل ، WooCommerce شما می توانید یک سایت کاملاً سفارشی و استفاده از آن با استفاده از خدمات ارائه شده با استفاده از سایت خود.

کمک مشتری

WooCommerce یک سیستم عامل منبع بازرگانی ، سیستم ارائه دهنده اختصاصی شما را در صورت تمایل می توانید. شما می توانید با شرکت ارتباط برقرار کنید ، به راحتی به حمایت از انجمن ها و پایگاه داده های دانش بنیان کرد. در اصل ، شما مجبورید برای حل این مسئله با جامعه کاربران شبکه برق. اگر شما این اجازه است دلهره آور به نظر برسد ، معتبر معتبر می شود محدود است از جمله:

 • صفحه سؤالات متداول WooCommerce
 • صفحات اسناد
 • دانش پایه دانش
 • آموزش تصویری
 • انجمن

قدرت است نتوانید با یک نماینده تماس بگیرید یا گپ بزنید. شما به یک انجمن فعال کاربرانی که می توانید با کمک شما امکان پذیر شود قانون ، اکثر سوالات و چشم اندازهای شما را قادر می سازد از سؤالات متداول و سایر صفحات اسناد پاسخ دادگستری.

خدمات درمانی

اگر یک سایت وردپرس را فراهم کنید ، می توانید با مراجعه به WooCommerce صاف کنید. از سایر موارد ، این که در اختیار شما قرار می گیرد و می تواند به شما امکان پذیر باشد.

با مراجعه به طراحی وب سایت تنظیم شده و عاری از محدودیت است ، وردپرس برشی بالاتر از بقیه است. با استفاده از کاربران صاحب نظر ، شما می توانید با استفاده از رقبای رایگیری و رها کردن آن ، کاربر را مجبور کنید.

WooCommerce توانئناً براي برخورداري با مجازي بودن مجازات ، اما با حلاليتي براي حلاليت براي شما در دسترس است و مي توانيد از آن استفاده كنيد. برای ارائه یک سایت حرفه ای که می توانید مشتری خود را انتخاب کنید ، می توانید در برنامه نویسی مسلطعه و یا یک متخصص طراحی کنید.

ابزارک ها ، افزونه ها و افزودن ها به شما امکان پذیر است ، از هر راه سایت خود را تنظیم کنید. از نظر بازدید ، یادگیری وردپرس و تسلط بر WooCommerce بیش از این که در هر سیستم دیگری وجود دارد ، می تواند مدت زمان دیگری را افزایش دهد. پس از قطع کردن آن ، از طراحی طراحی بی نظیر امکان پذیرش برد.

نتیجه

برای ساخت فروشگاه آنلاین خود می توانید WooCommerce را برای انتخاب وردپرس انتخاب کنید?

یک منبع منبع بازدیدهناً برای همه وجود دارد. دسترسی بزرگترین نقطه ضعف ، محدودیت مشتری مجاز است.

اگر در طراحی وب سایت کارفرمایان خود داشته باشید و بتوانید صاحبنظران دیگری شوید ، می توانید قدم به قدم به شما ارائه دهند ، اگر یک پلت فرم با یک برنامه و بخش ویژه ای داشته باشید ، این امکان را دارد. برای این که بتوانید از نظر حلال و عیب یابی مجاز باشید ، محدودیت بیشتری برای دسترسی به شما دارد.

WooCommerce برای هرکسی که یک سایت وردپرس را اداره کرد ، ، ای ای عالی است. این نرم افزار ساده و مقدمه است تا بتواند به شما اجازه دهد وب سایت شما را به فروشگاه استرالیا تبدیل کند. در اصل ، همه کاری که می توانید انجام دهید ، می توانید از این طریق اطمینان بیشتری پیدا کنید و بتوانید به مقامات خود برسید و محصولات خود را دنبال کنید.

سایر مواردی که می خواهید نگران شروع یک سیستم عامل جدید و مهاجرت سایت خود را ببینید. هر شخصی که برای شروع کار می تواند در اختیار شما قرار دهد ، امکان پذیر است و می توانید با استفاده از آن بتوانید خود را افزایش دهید.

سطح

WooCommerce

90

خریدن

96

BigCommerce

95

فرو رفتگی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map