JustHost Review 2016

شركت JustHost


JustHost

از وب سایت بازدید کنید

8.9


امتیاز AWA

JustHost

JustHost یک میزبان وب سایت با قیمت رقابتی استفاده از برنزو لینوکس با یک لیست کامل از اختیار شما است که تعالی می کند و بودجه را برای شما فراهم می کند. JustHost که در سال 2008 محرمانه است ، می توان آن را منتشر کرد. JustHost ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • فضای نامحدود دیسک
 • میزبانی دامنه نامحدود
 • با ضمانت بازگشت 30 روزه پول
 • کتابخانه اسکریپتایت

منفی

 • مقام تهاجمی
 • وبلاگ مهم وردپرس مهم برای موجود بودن مشکل است
 • استودیو ثبت دامنه گفت تر

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.justhost.com
 • مرکز فرماندار: گلندیل ، کالیفرنیا
 • سال تأسیس: 2008
 • سایتهای میزبان: 50،000+
 • دسته بندی ها: میزبانی وب
 • خدمات: میزبانی وب مشترک
 • بازگشتمین پول: 30 روز

JustHost به سمت صاحب مشاغل مجاز و شخصی است که می تواند به عنوان حمایت از شما در بودجه است. در حقیقت ، JustHost بیشتر روی میز میزبانی مشترک متمرکز شده است ، اما به طور قطع VPS و اختصاصی سروری را می سازد.

با این حال ، پیشنهادهای جدید برای پخش برنامه های میزبانی مشترک بهای رقابتی می توانید. این امکان را برای شما فراهم می کند ، و می توانید با مراجعه به خدمات ارائه دهندگان میزبان قیمت گذاری گران تر است. در محوطه دیداری بودجه ، فضای کافی برای رشد وب سایت شما محدود است.

با این کار ، شما می توانید با کردستان JustHost همه چیزهایی که برای شروع کار در سایت خود دارید ، بخواهید. با برنامه Pro ، ثبت نام نام دامنه آزاد ، حسابداران نامحدود قدرت و امکان میزبانی از بینندگان محدود و اضافه شده و زیر دامنه ها را اصلاح می کنید..

همه برنامه های پهنای باند نامحدودی را نشان می دهد ، اما با این عنوان می توانید. فقط اگر دوست دارید برای مشاهده منظم نامحدود است ، و اگر بتوانید از شما استفاده کنند ، فقط JustHost به شما مراجعه کنید. با استفاده از سازنده سایت فقط هاست می توانید صفحات خود را به سرعت با قالب ارائه دهید.

با استفاده از CPanel کاربر پسند ، امکان مدیریت کارآمد وب سایت خود را دارید. MOJO Marketplace به داشتن امکانابی به نصب یک کلیک صدها افزودنی و اسکریپت است. برای وب مسترهایی که به فروشگاه الکترونیکی مورد نیاز شما می باشد ، می توانید با خرید سبد خرید خود را افزایش داده و یا بتوانید به راحتی بتوانید از بازار MOJO استفاده کنید.

خدمات مشتری از اولویت بالایی می توانید و ارائه 24/7 پیشنهاد دهید. JustHost با ResellerClub برای ارائه خدمات به شما امکان پذیر است.

فقط JustHost از صاحب شرکت برخوردار است و در هر زمان ضمانت بازگشت پول را می توان داد. در 30 روز اول ، بازپرداخت کامل است – منهای مدیریت منابع مرتبط با محصولات اضافی یا ثبت دامنه. ثبت دامنه به صورت رایگان برای هاستینگ در Just Host است. به شما می گویم که این بازپرداخت مجاز نیست ، اما می توان نام دامنه را کنترل کرد.

می توان دامنه را به عنوان یک لیست دیگر ، یا آن را فقط در بازدید کنندگان جستجو کنید. پس از 30 روز ، محدودیت خود را برای مراقبت از افراد الحاقی و دامنه باقی ماندن و بازپرداخت برای زمان باقی ماندن در مدت زمان شما امکان پذیر می کند.

انتخاب بهترین گزینه برای پایان دادن به شما امکان پذیر است. این ضمانت به شما این امکان را می دهد که بتوانید میزبان را امتحان کنید ، و همچنین اگر بخواهید به شما نیازهای خود را پیدا کنید ، انصراف دهید و بازپرداخت خود را اصلاح کنید.

اگر وردپرس این سایت ، JustHost نصب وردپرس را از طریق MOJO Marketplace آسان می کند. هیچ میزبانی وردپرس مدیریت شده است. با این حال ، میزبانی بهینه شده برای وردپرس مجاز است ، که بتواند برای سایت های وردپرس و برای بهینه سازی برنامه ریزی شده آماده باشد..

با استفاده از WordPress استفاده می کنید یا نه ، JustHost تأمین کننده زمان مجاز است. در ارائه که هیچ ضمانتی نمی تواند داشته باشد ، می تواند آن را به ما بگوید 99.9 ٪.

JustHost در فرصت جوایز بی شماری در ارائه خدمات به مشتری ، قیمت ، میزان قدرت ، اراده و ارائه به عنوان ارائه دهنده خدمات برتر برای میزبانی وبلاگ ارائه دهنده خدمات است. فقط کافی است میزبان وب سایت بودجه ، فقط میزبان.

شهرت آن از سال 2010 با داشتن مجوز ، استراحت می کند ، می تواند به شما اجازه دهد بین گروه BlueHost و HostGator است. در کل ، JustHost از شهرت مراقبت شخصی است – به راحتی با دسترسی به امکانات موجود برای قیمت.

فضای بین المللی بهترین هاست JustHost قیمت های رقابتی را ارائه می دهد ، اما می توانید با توجه به محدودیت خود را در اختیار شما قرار دهید. خدمات سه گانه استفاده ، خدمات عالی مشتری ، استفاده از CPanel و دسترسی رایگان ، JustHost را به عنوان خدمات ارائه دهنده خدمات ارائه می دهیم – به راحتی می توانید از نظر بودجه آگهی.

ویژگیهای اصلی

 • نام دامنه آزاد
 • راه اندازی مستقیم
 • ارائه خدمات 24/7
 • سایت سازنده
 • ارائه خدمات ایمن POP3
 • دسترسی ایمن به پوسته
 • محافظت در برابر اسپم قاتل
 • پشتیبان سایت
 • اطلاعات تماس اترنت 10 گیگابیتی
 • 24/7 تحقیق بر شبکه
 • SSL Secure Server
 • مدیر پرونده وب

هدایت سریع

حکم خبرگان صنعت در JustHost

وب سایت میزبانی وب متخصصان در میان ، JustHost در حد قیمت بالاتر با رتبه بالاتر. در هر ماه 3.95 می توانید با حداقل قیمت خود را دریافت کنید. با این حال ، با مشاهده به بازدیدهای مرتبط با خدمات ارائه دهنده ، لزوماً یک هدف این. با در دست داشتن این عنوان ، قیمت آن را می توانید با مالکیت فوق العاده بیشتری از 3 ستاره از متخصصان به سرعت بیشتری به دست آورید.

با استفاده از آزمایش های پیشنهادی ، امکان سنجی ارائه شده است. با مراجعه به این نتیجه گیری ، JustHost به مجازات در لیست خدمات ارائه شده توسط خدمات میزبانی وب در قطع و خرابی است. این اطلاعات مهم برای مشاغل است. با مراجعه به این سایت ها می توانید به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید ، می توانید با اطمینان بیشتری کنترل کنید.

در ارائه این متخصصان از ابزارهای سازنده در وب سایت و بازار برنامه ها ستایش می توان ، این ویژگی ها را برای غلظت بریک ضعیف مهماندار مشاهده می کنید. به عنوان کلیه ارائه خدمات به JusHost امتیاز منصوب یا ممکن است. در حقیقت ، با داشتن امکاناتی به بازار در فضای مجازی نیز وجود دارد که می تواند تغییر کند.

 • http://www.pcmag.com/article2/0،2817،2426347،00.asp

اظهار نظر مشتری و توصیفات به مشتری در JustHost

بیشترین مطالب مثبت از دسترسی بیشتر به سالها قبل است. با توجه به این که می توانید فقط در اختیار شما قرار بگیریم فقط می توانیم از طریق حق امتیاز خود را رزرو کنید و در مورد بودجه بازار ارزانی کنید. متاسفانه ، سایر به نظر نمی رسد. نه فقط می توان نتوانسته و از این صنعت رونق تصدیق کرده و با داشتن هوشیاری از رقبا در اختیار شما قرار می دهد و می توانید با استفاده از خدمات مشاوره خود را ارائه دهید. مشتریانی که می توانند به خدمات میزبانی خود بپردازند ، می توانند با مراجعه به سایت خود بتوانند راه حل خود را کنترل کنند و بتوانند به سرعت بتوانند راهنمایی و حل کنند. به نظر می توانید فقط JustHost دیگران قادر به انجام کارهایی هستند که بتوانند از این طریق بتوانند از این طریق بتوانند کاری انجام دهند. به عنوان کلی ، می توانید از 2 ستاره 5 ستاره به JustHost اعطا می کنید.

موضوعاتهای منفی مصرف کننده و شکایات در JustHost

براساس مطالب ارائه دهنده ، به نظر می توانید فقط JustHost را در سالیانه که بتوانید از آن مراقبت کنید ، بتوانید از شما مراقبت کنند و به عقب نگاه کنند. کاربرانی که از این سرویس خوشحال شده اند و به شرکت وفادارتی ، می توانند به شما می گویند که دروری هستند. این مقام را می توان به یک نقض امنیتی اختصاص داد که می توان آن را به عنوان یک مشتری تحت نظارت تأثیر قرار داد و برای فرمان سردردهای دیگری نیز ذخیره شده است. با نظر شما می توانید از سرورهای مجاز در 12 ماه گذشته یا در بارهای زیاد خرابی و آهسته از میزان اعتبار و مسکن کمتری برخوردار شوید.

امکان استفاده از مرجع تحقیق و عدم رضایت مشتری ناامید شده اند. دسترسی به تماس با هر یک از شما امکان پذیر است و فقط می توانید از کنسرو شده و اطمینان داشته باشید که خلیلی برای شما امکان پذیر است.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/justhost/
 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/justhost/

امکان ارائه & همه وقت

فقط هاست ادعا می توان 99.9 ٪ تصدیق کنید به موقعیتی را محدود کنید ، هر چند بیشتر بتوانید از راه حل خودداری کنید. فقط هاسترسی و توان ماهانه می توانید با مراجعه به سرورهای خودتان اقدام به انجام این کار کنید ، اگر می توانید حدس بزنید 45 دقیقه وقت خرابی در هر ماه ممکن است.

آمارها به آگوست سال 2011 برمی گردند ، نشان داده شده است که محدودیت خود را در محدوده 99 ٪ فوق العاده – کمترین بازدید کنندگان برای یک ماه 99.51 ٪ بودجه ، در ارائه این ماه نیز با 99.99 ٪ زمان به روز.

با استفاده از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ، می توانید با مراجعه به خرابی خود را از حد شکایت خود بردارید. به عنوان کلی ، زمان به روز فقط برای فقط میزبان بالاتر از حد مجاز است.

فقط میزبان پشتیبان نگاهیهای اضافی یا آینه ای نیستید. شما می توانید با استفاده از CPanel از سایت خود نسخه پشتیبان را بخرید و پشتیبان سرویس دهنده خود را در سیستم خود خود بارگیری و قدرت بگیرید. نسخه پشتیبان شما به صورت خودکار از طریق CPanel به 30 گیگ محدود به محدودیت امکان پذیر است که بتواند با استفاده از SSH از پشتیبان بتواند به شما کمک کند.

در اینجا که هیچ سطح دیگری برای دسترسی به سطح سرور ندارید ، می توانید یک سرویس یو پی اس را به راحتی داشته باشید و فقط میزبان فقط میزبان دیزل ژنراتورهای قدرتمندی باشید. مضامین چند گیگابیتی اترنت 10 ، سرعت سریع و زائد را توان می توان یافت.

سرورها 24/7 توسط کارکنان سایت کنترل می توانید تا حد امکان را برای نگه داشتن بماند و در اختیار شما قرار دهیم.

امکان & ابزارها

بیایید به ویژگی ها و ابزارهای مفیدی که JustHost در حد مجاز بودن می تواند ، نزدیکتر باشد.

ویژگی
بررسی اجمالی
صفحه کنترلCPanel کنترل پنل بسیار مهیا برای میزبانی وب است ، و دیدن آن فقط در صورت میزبان فقط می توانم دسترسی داشته باشید. JustHost مشخص شده از سفارشی سازی های CPanel را انجام دهید.
فضای دیسکبسته به برنامه و نوع میزبانی اختصاص است.
 • تقسیم بندی شده: پایه 50 گیگابایتی ، مبدل 150 گیگابایتی ، به 150 150 گیگابایت ، نرم افزار Unmetered (نامحدود در دستورالعمل).
 • VPS: بسته به برنامه خاص ، از 30 گیگابایت تا 240 گیگابایت.
 • اختصاصی: استاندارد 500 گیگابایتی (حاوی 1) ، پیشرفته و حق بیمه 1 ترابایت (توضیحات 1).
پهنای باندبرای میزبانی مشترک ، پهنای باند بدون محدودیت ، به عنوان نامحدود (در دستورالعمل) است. برای سرورهای اختصاصی ، پهنای باند یا برنامه ای برای برنامه 5 ماهانه ، 10 ترابایت ، یا 15 سل در هر ماه است. میزبانی VPS بسته به برنامه از 1 سل تا 4 سل در هر ماه تحقیق.
ارائه داده پایهوبلاگ ها ، انجمن ها ، سیستم مدیریت مدیریت محتوا (وردپرس) و ارائه دهنده خدمات خرید به پایگاه داده برای پایگاه داده JustHost از MySQL (و همچنین PostgreSQL) پشتیبانی می کند و phpMyAdmin را برای مدیریت پایگاه داده می توانید دسترسی داشته باشید – همه از CPanel در اختیار داشته باشید. برای میزبانی مشترک ، ویرایش دیتابیسهای Basic و Starter 20 و Plus و Pro نامحدود مجاز.
دامنه آزادبرای مدت زمان مجاز ، برنامه استراحت را ارائه می دهید. برنامه های Plus و Pro یک لیست دامنه رایگان برای مدت یک سال است که می خواهیم VPS و برنامه های میزبانی اختصاصی یک دامنه رایگان در مورد ارائه دادن.
دامنه های متعدددامنه های متعدد مجاز است. اطلاعات موجود با طرحی از 20 برای ابتدایی تا نامحدود برای طرفداران تحقیق. همه دامنه های شما را می توان از یک CPanel مدیریت کرد.
پشتیبان ارائه از داده هاJustHost از سرورهای خود به طور منظم مشاهده نسخه پشتیبان شما می توانیم ، به شما بخواهیم که بتوانند بتوانند به طور منظم از طرف بک آپ خود بخواهند که بتوانند از آن استفاده کنند. تهیه نسخه پشتیبان سایت در CPanel خود نسخه پشتیبان با استفاده از این نرم افزار ، یا می توانید آن را مجدداً تهیه کنید…
برنامه نصب یک کلیک کنیدبا نصب یک فروشگاه MOJO Market به سرعت ابزارها و افزودنیها را اضافه کنید. نصب یک کلیک برای وردپرس ، چرخ دستیابی به خرید ، لیست های پستی و سایر مواردی که امکان پذیر است. اسکریپت ها می توانید از طریق نصب با یک گزینه ساده اسکریپت را به سایت خود اضافه کنید.
حسابهای اطلاعاتیبا میزبانی مشترک ، اساسی به پنجره حساب کاربری مجاز ، مجاز ، استارت و علاوه بر آن به 100 حساب کاربری می شود ، می تواند به شما کمک کند..
خدمات میزبانیفقط میزبان SSH و SSL مشترک را بصورت رایگان ارائه دهید. اگر IP اختصاصی داشته باشید ، گواهینامه های SSL را از طریق Just Host در حد مجاز ، یا می توانید از بین ده نفر SSL بخواهید GeoTrust یا Comodo را نصب کنید. POP3 IMAP این امکان را فراهم می کند و می تواند برای شما امکان پذیر باشد.
سایت سازندهسایت سازنده JustHost با بیش از 400 قالب ارائه شده برای ساخت وب سایت شما است. نسخه واقعی Weebly ، سازنده کشیدن و رها کردن ، رایگان است و نسخه های حرفه ای و تجاری الکترونیکی که از ویژگی های خاص خود می توانند با داشتن مشتری ماهانه در اختیار داشته باشند.
محافظت از بدافزار و هرزنامهبرنامه های Plus و Pro شامل SpamExperts است که می توانید پستی را ببینید. می توانید با استفاده از پایه و شروع کار ، برنامه خود را تنظیم کنید. امنیت SiteLock با قیمت 2.50 تا 41.67 نفر در هر ماه در هر دامنه در حد است.
چرخ دستیابی به خریدفقط مي توانيد از فروشگاههاي مختلف آگورا ، سبد مکعب ، ذن سبد و ساير موارد نگهدارنده استفاده کنيد. MOZO Market موجود در دسترس نیست. می توانید با یک برنامه نویسنده یک سبد سفارشی را بنویسید و نصب کنید.
حمایت از زبان های برنامه نویسیJustHost از زبانهای برنامه نویسی معمولی که بر روی لینوکسکس امکان پذیر است ، می تواند بتواند ، از جمله PHP ، Perl ، Python ، Javascript و Ruby را دریافت کند.
آمار سایتAWStats و Webalizer دو ابزار ردیابی متداول ایجاد شده و از طریق CPanel به شما کمک می کند. برنامه های دیگر ردیابی سایت Google Analytics را می توان در سایت های JustHost نصب کرد.
ویژگی ها و ابزارهای اضافیIP اختصاصی با 47.88 نفر در سال زندگی محدود است. فقط کافیست از SSH مهمان ، رهبر سرور و ویرایش اطلاعاتی داشته باشید .htaccess را نیز شامل می شود. برای برنامه های میزبانی مشترک Plus و Pro ، پیشنهادات تبلیغاتی ارائه شده برای Google AdWords و تبلیغات یاهو به صورت رایگان ارائه شده (150 روز به شما ، 300 نفر برای نرم افزار).

برنامه ها & قیمت گذاری

JustHost مرتباً تبلیغات انجام شده ، با ارزش ارزیابی هزینه برای برنامه های معتبر انعطاف است. در صورت تمدید قیمت ممکن است حد مجاز داشته باشید.

JustHost ضمانت بازگشت پول را به شما امکان پذیر می کند ، می توانید با متن های متنوعی با نیازهای شما در اختیار شما قرار بگیرند و به شما اجازه ندهند که از محل اجرای برنامه استفاده کنند. قیمت های زیر منعکس کننده فقط فقط میزبان در زمان مطالب ذکر شده ، از جمله می توانید ارائه کنید.

چهار برنامه میزبانی مشترک وجود – پایه ، استارت ، Plus و Pro.

برنامه های عمومی و شروع کننده بسیار قدرتمند ، به جزیره ای که می توانند شروع کنند ، 150 گیگابایت را در اختیار شما قرار دهیم. 50 گیگابایت پایه و برنامه نویسنده را به 100 حساب تبلیغاتی می توانیم برای پنجمین نسخه اصلی در اختیار شما قرار دهیم. برنامه شروع کننده با ثبت دامنه آزاد در ارائه که پایه انجام می شود. هردو ارزش پهنای باند نامحدود ، 25 زیر دامنه ، 20 پایگاه داده MySQL ، نسخه اصلی.

برنامه های Plus و Pro بیشتر در اختیار شما قرار می گیرند و می توانند با استفاده از حق دسترسی بیشتری (نامحدود برای نرم افزار) ، پایگاه داده های نامگذاری محدود MySQL ، پهنای باند نامحدود و یک سال دیگر نام خود را برای یک دامنه آزاد ارائه دهند. این نرم افزار به صورت یک آدرس IP اختصاصی رایگان ، یک گواهی SSL رایگان و تهیه نسخه پشتیبان سایت در اختیار شما می باشد. برنامه پیشنهادی ارائه شده 80 80 با توجه به هر سرور است. این سرورهای با کارایی بالا و سرعت و قدرت بیشتر در حد امکان ارائه شده است.

قیمت ارزیابی منظم به نمایش ماهانه یا با وضعیت 12 ، 24 یا 36 ماهه انجام می شود. تعداد کلمات انتخاب شده در زمان شروع سرویس ارائه مجدد. برای بیسیک ، مبنای پایگاه داده برای ماه به ماه 9/99 سال قبل و برای مدت زمانی طولانی برای 8.99 روز در ماه ، برای هر سال برای 8.49 دلار 8.49 دلار در ماه و برای سه سال 7.99 سال در ماه تقاضا..

برنامه شروع کننده به ترتیب 7.99 روز ، 7.49 مادر ، 6.99 دلار و 5.99 روز است. برنامه ریزی برای داشتن 14.99 روز ، 11.99 ماه ، 11.49 روز و 10.99 روز است. برنامه حرفه ای 29،99 دلار ، 25.99 مادر ، 24.99 سال و 23.99 روز است.

اگر بخواهید یک ماهه داشته باشید ، می توانید برنامه ریزی کنید. برنامه شروع کننده با ثبت فقط دامنه ، یا ثبت شده توسط حد مجاز برای ثبت دامنه تصمیم گیری شده است. اگر برنامه های بنیادی ، Plus یا Pro را دنبال کنید ، می توانید با استفاده از برنامه تبلیغاتی پایه ، برنامه های کاربردی عمومی یا برنامه نویسی خود را باز کنید ، دامنه ادامه می دهد.

اگر یك وب سایت باهاست دیگر بتواند دوست داشته باشد و بتواند دوست خود را تغییر دهد ، JustHost این را با یك بار بار 149.99 تنظیم می كند..

با قیمت استاندارد ، طرح پایه ای را برای دسترسی به شما ارائه داده است – تعادل ارائه شده توسط ویژگی ها و بودجه. با این حال ، در زمان این مطلب ، JustHost با قیمت پایه 2.95 مجاز در هر ماه ، به علاوه را با قیمت 4.95 دلار در ماه و نرم افزار با قیمت 9.95 در هر ماه در اختیار دارید..

برای اکثر شرکت ، پلاس جمع آوری قیمت و بیشتر ویژگی های با قیمت پیشنهادی ارائه می شود. برای سایت های بزرگتر ، سایت های تجاری الکترونیکی و همچنین امکان استفاده بیشتر از خدمات موجود در یک برنامه پیشنهادی ، قیمت پیشنهادی برای خرید نرم افزار با سایر شرکت های میزبان معتبر..

قیمت پیشنهادی تبلیغاتی در مدت زمان اول به قیمت مجاز.

برای دسترسی به سرورهای خاص ، نیاز به دسترسی ، سه طرح پیشنهادی برای افزایش قیمت آن از 149.99 روز مجاز در ماه می باشد تا بتواند 249.99 روز را در اختیار شما قرار دهد تا حق بیمه را ارائه دهید هر سه برنامه CPanel و WHM را با استفاده از ذخیره ریشه برای مدیریت سرور شما مجاز کنید.

شما با برنامه های JustHost دیدید. شما می توانید با یک تماس با بخش صدور می توانید با مراجعه به بخش صدور.

کمک مشتری

فقط میزبان به بهترین گزینه برای ارائه خدمات مشتری خود از امتیازات بالایی طرح است. 24 ساعت شبانه روز ، هفته گذشته در هفته. ارائه خدمات ارائه شده در زمینه دوستانه و آگاه سازی و سؤالات ارائه شده به سرعت براترفیت.

مجدداً ، تأييد هر خدمت ، همه نيازهاي روانشناختي پيش بيني نمي كنند ، و همه آنها را گلگون دوستند. خدمات ارائه دهنده خدمات به عنوان دلیلی برای انتخاب و ماندن در JustHost اضافه شده است.

شما می توانید از نظر جسمی در کجا دید ، اما پرسنل را به زبان انگلیسی ارائه دهید. Just Host دفاتر محدود در انگلستان ، استرالیا و وزارت امور خارجه. این مرکز داده در شیکاگو ، ایلینویز واقع شده است.

می توانید از طریق تلفن همراه با شماره 888-755-7585 با فقط میزبان ارتباط تماس بگیرید.

فقط برای میزبان (دسترسی هاست) امکان پذیر است صفحه تماس.

شما می توانید با استفاده از این گزینه [email protected].

در وب سایت JustHost ، می دید یک دانش محور با بیش از 812 مدخل برای پاسخ دادن به شما از سؤالات شما و همچنین امکان داشتن 40 آموزش های ویدویی.

در صورت امکان وبلاگ, اما از اواسط سال 2014.

خدمات درمانی

JustHost حد مجاز سایت وب سایت را می توان حدس می زنند. CPanel اطلاعاتی از بک گراندهای بسیار کاربردی است که برای مدیریت وب سایت شما می توانید محدود کنید.

MOJO Marketplace و SimpleScript اضافه کردن ابزارها و افزودنیها را با یک عمل یک عمل انجام می دهند. جوملا ، وردپرس ، OSCommerce و سایر نصب های ساده با یک گزینه انتخاب.

انتقال یک سایت وردپرس موجود به JustHost رتبه بندی پیشرفته ، اما JustHost یک آموزش در سایت خود برای شما می توانید راهنمایی کنید.

نتیجه

رتبه بندی یا ممکن است یک شرکت میزبان بر اساس نظر مشتری پیشنهادی استار. این سایت را می توان از طریق منصوبیت از طرف صاحب امتیاز درخواست کرد و آن را از طرف شرکت های ویژه درخواست کردید تا بتوانید محبوبیت سایت خود را پیدا کنید.

با این حال ، اگر می توانید با نگاهی دقیق و منفی و درخشان بتوانید ، به نظر می توانید رضایت مشتری را بالاتر از حد مجاز میزبان است.

خدمات در بازار بودجه برای خدمات میزبانی آنلاین است. با داشتن خدمات میزبان ، از هم جدا می توانیم سه نفری در استفاده از این خدمات داشته باشید و همچنین بتوانید از خدمات ارائه شده برخوردار شوید – بیشتر از سایر موارد با قیمت بالاتر.

این یک انتخاب عالی برای صاحب مشاغل مجاز یا متفکر بودجه است.

برای ارائه خدمات و ویژگی های گوناگون نصب یک گزینه انتخابی ، امکان پذیر شدن از بین برندگان ، استعدادهای لازم برای دسترسی به هتل ها.

سطح

JustHost

89

میزبانی InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map