Homestead Review 2016


خانه

از وب سایت بازدید کنید

8.7


امتیاز AWA

خانه

Homestead یک سازنده وب سایت آنلاین با مقرون به شما امکان پذیر است و می توان آن را تحت عنوان (قبلاً Intuit) اعلام کرد. این شرکت به عنوان صاحب صاحب شرکت از (شرکت سال های سال 1996) به پیشنهاد جادوگران ساخت وب سایت شخصی و شرکت مستقر در قالب شهرتولید. این شرکت تا به امروز بالاتر از 12 کاربر کاربر. خانه شخصی ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • سازنده سایت فصلی از سال 1996
 • شما می توانید با اضافه کردن و ویرایش مطالب و مؤلفه ها
 • تصاویر گالری در قیمت گنجانده شده است
 • 5.99 $ بسته به وب سایت ساده
 • نام دامنه همه جانبه و میزبانی وب
 • سیستم ارائه دهنده مشتری ، وبلاگ و انجمن ها

منفی

 • قالب های قدیمی
 • به گزینه های تحرک آسانتر و کمترین نیاز به عنوان
 • پکیج شروع کننده فقط چند صفحه و فقط 25mb فضای مجاز میزبانی وب سایت را فراهم می کند
 • عدم امکان استفاده از وب سایت برای ارائه سایر موارد
 • بعد از این انتخاب می توانید از جابجایی استفاده کنید تا بتوانید آن را ارائه دهید

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.homestead.com
 • مرکز فرماندار: بورلینگتون ، MA
 • سال تأسیس: 1996
 • کارشناسی: 130+
 • دسته بندی ها: ساخت نرم افزار وب سایت
 • امتحان آزاد: 30 روز

با یک اشتراک Homestead ، موقعیت یک سایت ساده و غیره الکترونیکی منطقی است. مشاغلی که به تجارت الکترونیکی نیاز دارد ، می تواند با اختیار بیشتری داشته باشد. Homestead براساس شهر شهرت محکم سالهاست که صاحبان مشاغل را در خود جای داده است. downsides – توضیحات Homestead دارای رتبه بندی شده و طراحی شده برای یک فروشگاه در حال افزایش استر است.

Homestead یک سازنده وب سایت خوب و گرد است که می توانید از مزایای مجاز بودن به منفی است. Homestead یک بستر طراحی را ارائه می دهد و می توانید بیشتر بخواهید باهوش رایانه ای را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید طراحی کنید. این شرکت دارای رتبه بندی شده ای است که می توانید از محصولات و خدمات خود راضی کنید. Homestead با مراجعه به سایت های شما امکان پذیر است.

برای چه می توان گفت?

با وب سایت برای صاحبان مشاغل محدود ، کارآفرینان و همچنین ممکن است که بتواند به شما در وب سایت خود اجازه دهد. یک وب سایت تجاری برای نمایش و فروش محصولات و خدمات شرکت ارائه دهنده خدمات آنلاین می باشد.

وجود منطقه ای از تمرکز / تخصص ها وجود دارد?

Homestead برای طراحی مدیربان در فضای مجازی با استفاده از طرح های ساده متمرکز شده است. این شرکت حدود 2000 قالب صفحه وب سایت تنظیم کننده مناسب برای ارائه وب سایت وب سایت بین المللی. محدود کردن محدودیت ها در حد تغییر قالب یا طراحی شخصی خود را محدود می کند.

نمایش خانگی از گزینه های مارک تجاری برای جلب توجه خود به شما امکان دارد. می توانید با استفاده از رسانه های اجتماعی Twitter ، Facebook ، Pinterest و موارد اضافی را اضافه کنید.

این سازنده وب سایت خود را از ابزارهای بازاریابی و تحلیل و تحلیل وب سایت در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید به شما اجازه دهند تا بتوانند به شما برسند. ارائه دهنده خدمات برای طراحی وب سایت خود ، روزانه از مشتری ارائه می شود. متخصصان Homestead به صورت سایتی را برای شما امکان پذیر می سازد.

مشخصات فنی / محدودیت ها چیست?

با استفاده از طرح حساب کاربری و انتخاب یک الگوی طراحی از Homestead ، صفحات خود را با یک آرم ، شکل گیری جذاب ، رنگ ها ، تصاویر و سایر موارد سفارشی می توانید. تصوير را انتخاب کنيد ، يا مي توانيد خود را بارگذاري کنيد. ویرایشهای صفحه وب سایت ارزیابی می شود ، اما با ادامه کار صاحب نظر می باشد.

اگر شرکت شما در حال حاضر دارای مجوز از تعدادی به بزرگتر است ، طرح خانه خود را محدود کنید. با استفاده از این طرح ، شما فقط می توانید به یک صفحه وب و زیرشاخه های صفر محدود می شوید. شما فقط 25 مگابایت فضای میزبانی وب سایت ارائه شده کرد. اگر شما یک الگوی انتخاب کرده اید و داده های خود را نیز اضافه کنید ، می توانید آن را انتخاب کنید.

این مقاله ارزیابی داده شده است امکان داشتن / فضای برای رشد?

با سه برنامه خانه دار ، گزینه های مقیاس تصویرگری و رشد مجاز است. فضای میزبانی وب سایت در طرح استارت محدود ، اما در برنامه تمیز کردن دوم و به صورت اختصاصی است. برنامه سوم شامل صفحات نامحدودی است ، این امکان را دارد که بیشتر مشاغل در حال حاضر داشته باشد.

Homestead یک آزمایش 30 روزه رایگان و قیمت رقابتی را برای یک وب سایت در اختیار شما قرار می دهد. انتظار می رود که مبدل شود برای تجارت الکترونیک به همراه میزبانی وب و خدمات دامنه مدیریتی. طرح استارتاپ Homestead در خدمت یک فروشگاه اختصاصی است که نیازی به اجزای رهبری داشته باشید. برنامه مشاوره مجتمع به یک سایت اینترنتی فروشگاه اینترنتی الکترونیکی می توانید برای دسترسی به فروشگاه کالاها و خدمات خود را بفروشید. اگر در حال حاضر می توانیم به شما بگویم ، می توانید برای خانه خود برنامه ریزی کنید. در این برنامه میز میزبانی وب سایت اضافی ، صفحات نامحدود ، بهینه سازی موتور جستجو و یافتن و ویژگی های بیشتر برای شما امکان پذیر است. برای طراحی تجاری و کارآفرینی برای داشتن مجوز دیداری کرد.

پس از این وب سایت و صفحات وب سایت ، Homestead ارائه خدمات خدمات میزبانی وب و نامهای دامنه برای عموم سایت شما می توانید. به این ترتیب ، می توانید از این خدمات با یک شرکت دیگر پیشنهاد ببندید.

پزشکی تضمین MoneyBack چیست؟?

قیمت سه گانه به شرکتهایی که می توانند بتوانند ارائه دهند ، می توانند در اختیار شما قرار بگیرند. با توجه به قیمت مناسب ، ویژگی های ارائه شده و خدمات ارائه شده در هر زمان و بدون مراجعه به شما را تغییر می دهد. در ارائهکه Homestead نماینده خود را نشان می دهد ، “هیچ تعهدی ، هر زمان که می خواهد لغو شود” ، به نظر شما ممکن است هیچ یک از اینها برای شما امکان پذیر نباشد.

اعتبار این چیست؟?

از آنجا که Homestead مدتی است که می تواند خود را از انجام کار خود محقق سازد ، می تواند در شهر از شهرت بسیار عالی باشد. امکان تحقیقاتان وب سایت در زیر کمربند خود مجاز است. هرچه رقبای بیشتر و بیشتر در فضای مجازی وب سایت می توانیم ، خانه را به عنوان فرمانده خود بخواهیم و خودشان را حمایت کنند..

جوایز & گواهینامه های کیفیت

در اینجا که خانه شما می تواند برای ارائه خدمات ارائه شده به وب سایت خود اجازه دهد ، اما هیچ عیسی نمی تواند از جوایز یا گواهینامه های ارائه شده در وب سایت ارائه شود.

چرا این سازنده وب سایت را انتخاب می کنید?

برای اینکه بتوانید از وب سایت خود استفاده کنید ، می توانید یک وب سایت را انتخاب کنید و می توانید برای مشاوره با مشاوره خود اقدام کنید ، خودتان نیز از سایت خود استفاده کنید. این یک انتخاب عالی برای صاحبان مشاغل مجانی است که می توانید از یک مشاوره Homestead در بازدید داشته باشید یا یادآوری کنید. به عنوان ارائه دهنده خدمات ارائه شده ، Homestead از سایر موارد زیر است. اگر می توانیم از سیستم خود استفاده کنید ، میراث قدیمی و صاحبنظر رابط کاربری خود را انجام می دهند ، Homestead تصمیم می گیرید که برای طراحی و میزبانی وب سایت شما مجاز باشد.

ویژگیهای اصلی

 • قالب های سفارشی در 100 رده تجاری
 • کتابخانه رایگان با بیش از 1.1 عکس عکس
 • دولت مارک دار
 • انتقال دامنه
 • خدمات وب سایت برای ارائه نام های دامنه بی نظیر
 • دامنه شخصی
 • مجموعه کامل بازاریابی
 • سایت وب سایت
 • اشتراک ویدیو
 • قانون منوی سفارشی
 • کتابهای مهمان
 • قالب ها تغییر یافته است

حکم خبرگان صنعت در خانه Homestead

خدمات و خدمات ارائه شده توسط شما می توانید Homestead است ، در این صفحه مشاهده کنید. Homestead نه فقط بر اساس مبلغ یا ویژگی های خاص ارائه شده و از طریق آن می توانید با قیمت رقابتی ، بیش از حد مجاز سرمایه ، همچنین به عنوان یک مدیر خدمات پیشنهادی بهتر بتوانید. در این زمینه می توانیم با استفاده از منابع روز خود ، راه حل جدیدی را برای پیشبرد ، اما به وضوح با سرعت بیشتری در اختیار داشته باشیم و با روشی روبرو شویم. اگر Homestead سازگار ناصحیح است ، و به زودی ، کاملاً بی ربط می توان از طریق وفادارترین و دلتنگ استفاده از خدمات پیشنهادی استفاده کرد.

این مرجع ویژه در پاسخ دادن به تلفن همراه صادق است. Homestead فاقد ابزارهای ساخت سایت تلفن همراه با استفاده از سایت های جدید با استفاده از فرودگاه. این قابلیت را با داشتن توانایی و پهنای باند کمتری می توان از طریق هتل در بازار ارائه داد. برای مندقدین ، ​​همسایگان در یک زمان و خاص بودن ابزاری عالی بودجه ، اما سایر این موارد را نیز نمی توان.

 • www.pcmag.com/article2/0،2817،2393746،00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/homestead-website-builder-review/
 • 24 آوریل 2016

نظرات مشتری و توضیحات در مورد Homestead

بازخورد چهره استثنا از قاعده در Homestead است. حداقلکثر ، این نرم افزار رتبه بندی شده “عادلانه” محدود 2 از 5 ستاره است. بیش از 15 سال در این شرکت می توانید از کاربران معتبر استفاده کنید. امکانات معتبرند که استفاده از این نرم افزار آسان و انتخاب شده برای مشاغل محدود است. با مراجعه به وب سایت خود ، می توانید به راحتی آن را انتخاب کنید.

این شركت برادر ، صاحبان رضایت بخش خدمات مشاوره ای با مشتری را ارائه می دهد. شما می توانید از طریق تلفن همراه ، وضعیت ، چت زنده یا با انجمن حمایت کنید تا بتوانید به شما پاسخ دهند ، به انجمن بین المللی ارائه دهنده خدمات. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار برای دسترسی به وب سایت خود در اختیار کاربران اینترنتی خود باشید.

مطالب منفی استفاده کننده و شکایت در مورد Homestead

ارائه خدمات ارائه شده در خانه خدمات ارائه شده توسط شما امکان پذیر است و بخش اعظم این همه توضیحات را نیز در اختیار شما قرار می دهد. به نظر می توانید کاربرانی که در اوایل بازی در هیئت مدیره مستقر شده اند ، شروع کنید و با این برنامه رابط کاربری خود را انجام دهید ، اما Homestead نتوانسته است از زمانهایی که می توانید با بماند و همچنین به شما ایده آل شود. این بازدید به یک نکته خاص می تواند در اختیار شما قرار گیرد و بتواند حد و مرز خود را محدود کند و به طور خلاصه تصمیم گیری کند و به عنوان یک برنامه پیشنهادی در نظر بگیرید اطلاعات بیشتر در مورد گزارش گزارش می دهد که Homestead در حال حاضر شارژ قیمت های برتر برای نرم افزار قدیمی تر است.

سرانجام ، دارای کیفیت کافی در خدمات ارائه دهنده به صاحبنظر و وب سایت ها می توانید به عنوان ناگهانی بدون اخطار از بین سایر موارد تحقیق کنید. به نظر می توانید این مقاله را کاملاً عجیب کنید که می توانید از این مکان بازدید کنید.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.homestead.com

طرح & سفارشی سازی

با استفاده از خدمات طراحی و سفارشی سازی Homestead ، این شرکت به شما امکان پذیر است که بتواند در ارائه خدمات خود به شما ارائه دهد و خود را ارائه دهد. در زیر نکاتی درباره ویژگی های طراحی و سفارشی سازی Homestead ساخته شده است.

ویژگیبررسی اجمالی
قالب وب سایتHomestead صدها الگوی اینترنتی را برای نیازهای اصلی در بین المللی ارائه می دهد. این نمایشگاه در مقام ماهانه 5.99 در حال حاضر گنجانده شده اند ، تا زمانی که شما فقط می توانید یک صفحه به شما بخواهید ، نیازی به زیرپرداخت خود را پیدا کنید و به سبد خرید جستجو کنید. اگر در حال حاضر برای خرید کالا و خدمات ویژه ای هستید و به صاحبان تجارت الکترونیکی نیاز دارید ، می توانید 21 مارس در ماه برای یک سایت بازدیدکننده داشته باشید. در صورت تمایل به ارائه خدمات مشاوره ای ، 61 نفر در ماه می توانید برای دسترسی به میزبانی و صفحات وب سایت نظارت کنید.
 • تنوع و کیفیت قالب ها و پالت رنگ ها. پالت های قالب برای کسب و کار و کار با انواع سبک ها ، چیدمان ها ، رنگ ها و گرافیک ها متمرکز شده اند. شما می توانید از این صفحه استفاده کنید. تغییر داده می شود و از بین می رود. این عمل به طور کامل اعلام نشده است.
 • قالب های از پیش انتخاب شده در شرکت ساخت وب سایت شما از آغاز. اگر می توانید یک وب سایت ایجاد کرده و از زمان شروع تغییر ، می توان نرم افزارهای نرم افزاری را بارگیری کرد و با یک مشاوره خانه اختصاصی شما می توانید محدودیت خود را به طور آنلاین اعلام کنید.
رابط سازنده وب سایترابط سازنده وب سایت Homestead در مورد آن از لیست قوت Homestead. کار با محتوا ، تصاویر و رنگ ها برای استفاده معمولی از کامپیوتر بسیار آسان است. یک حساب کاربری و ورود به سیستم ، دسترسی به کاربران کاربر را برای تغییر سریع و به روزرسانی های فوری در وب سایت پیشنهاد دهید.
صفحهشخصی سازی سبک صفحه شخصی سازی شخصی وب سایت ، اصلاح مطالب و عناصر ، دسترسی به کدهای HTML / CSS و انتشار سریع و ویرایش سریع.
 • طراحی های طراحی برای شخصی سازی. وب سایت های Homestead می توان تا حدی شخصی سازی داده شود. آرمها ، تصاویر و مطالب دیگر در مورد دسترسی به مشاغل را می توان در سایت بارگیری کرد و عناصر رسانه های اجتماعی را در اختیار شما قرار داد.
 • آزادی حرکت ، تغییر اندازه و ویرایش. عناصر ویرایش تا حد مجاز شهودی است. با استفاده از منابع مختلف ، تغییر دیدگاه و ویرایشگر. برای تولید کننده نیازهای شخصی می توان رنگ قالب را اصلاح کرد کرد.
 • آیا به کد HTML / CSS دسترسی دارید؟? دسترسی کاربر محدود است ، اما با داشتن صاحبنظر پشتیبانی Homestead ، این امکان امکان پذیر است.
 • رابط کاربری ویرایش بصری. ویرایش بصری و ویژگیهای تعاملی برای یک نمایش داده شده گنجانده شده است. با استفاده از این برنامه ، می توانید از طریق سایت های اینترنتی ، وبلاگ ها و عناصر دیگر را افزایش دهید.
سایت پیمایشپیمایش سایت استاندارد است ، به جزیره استارتاپ Homestead ، فقط یک صفحه و می توانید زیر صفحه صفر را پیشنهاد کنید. خدمات تجاری گران تر شما را به چند صفحه وب سایت دیگر می رساند. خدمات تجاری و کار برای دسترسی به صفحات نامحدودی را می توان ارائه داد.
مدیریت محتواتغییر کتاب ، سبک و حرکت آسان است. برای دسترسی به سایت خود و مدیریت خود ، از طریق وب سایت Homestead وارد حساب کاربری خود می شوید.
عکس و گالریگالری تصاویر Homestead در اختیار سازندگان وب سایت ارائه شده است. گالری ها امکان داشتن و درج و دستکاری عکس ها یک سینچ است.
سطح سایت موبایلساخت وب سایت دوستانه موبایل با استفاده از Homestead بصری یا اتوماتیک. برای نمایش سایت شما می توانید از طریق تلفن همراه خود را از بین ببخشید و از امکانات بیشتری برخوردار شوید.
ادغام تقسیم اجتماعیعناصر شبکه های اجتماعی رابط کاربری با توانمندی توانمندی در سیستم عامل ارائه شده درج کرد و به این پیوند دادگستری.
خدمات طراحیHomestead برای ارائه یک وب سایت برای شما پیشنهاد می دهد. این نمونه را می توان در وب سایت مشاهده کرد. طراحان یک مشاوره آزاد و یک سرویس کامل با قیمت 149.99 در ماه ممکن است. شما یک وب سایت پنج صفحه ای ، بهینه سازی کلمه کلیدی ، با پیوند ، گزارش و آموزش اصلاح میکیک.

امکان & ابزارها

Homestead دارای ویژگی های ممتازی است و می توانید آن را مستقر کنید. استفاده از وب سایت کلیسا و خدمات ارائه شده و پشتیبانی از قالب وب سایت.

ویژگیبررسی اجمالی
راه وب سایتراه اندازی کار با وب سایت با استفاده از Homestead کاملاً ساده است. Homestead جادوگری را می توان در برنامه خود انتخاب کرد و آن را شخصی سازی کرد و آن را واگذار کرد. به عنوان طبیعی ، بیش از 15 دقیقه طول می کشد تا این همه تنظیم شود.
طراحی وب سایتبا استفاده از قالب صفحه ، سبک و رنگی را انتخاب کنید. اگر نیازی به کیفیت مدرن و مدرن وجود دارد ، Homestead منابعهای مجاز برای انتخاب شما.
عمق پیمایشبرای عناوین و صفحات ناوبری برای وب سایت و گزینه های منو زمین درباره ، خدمات ، وبلاگ و تماس با شرکت در اختیار شما قرار می دهد. برنامه اصلی Homestead برای یک صفحه محدود است ، اما این امکان را برای شما فراهم می کند و می توانید از قیمت پیشنهادی برخوردار شوید. اگر می توانید از زیر استفاده کنید.
ابزارک ها و برنامه هااستفاده از ابزارک ها و برنامه های ارائه شده برای دسترسی به مشاغل سرعت بسیار مهم است. در اینجا که می توانید از طریق سایت های مختلف اقدام به محدود کردن محدودیت کنید ، این امکان را برای شما فراهم می کند ، می تواند به شما امکان پذیر شود ، بتواند به شما امکان پذیر شود ، بتواند به شما امکان پذیر شود ، بتواند به شما امکان پذیر شود ، بتواند به عنوان یک موتور جستجوی پیشرفته ، به راحتی بتواند به شما کمک کند. انتظار می رود برای دستیابی به این ویژگی ها بتوانید با بالاترین حد ممکن دست یابید.
کسب درآمدراه حل های تجاری الکترونیکی Homestead دارای مجوز ، و همچنین سالهای سال در خدمت سرویس شرکت در وب سایت است. با استفاده از PayPal ، کارت های اعتباری و غیره را برای دسترسی سریعتر از Google AdSense یا تبلیغات بنر از طریق ویزت HTML PayPal ، امکان پذیر شدن سریعتر و ساده تر از طریق ویزیت.
آمار ارائه دهندهآمارهای ارائه شده در مورد نیازهای مشتری برای مشاغل دارای رتبه بندی بالایی محدود و امکان پذیر است Homestead از RealTracker استفاده می کند ، یا می توانید Google Analytics را اضافه کنید. فقط می توانید با یک نگاه ناوبری ، نقشه های سایت و کتاب وب سایت خود را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانند به آنها کمک کنند.
عکس ، فیلم و صوتیعکس ها ، فیلم ها و صداگذاری مجدد برای وب سایت های خود ، می توانید با نگاهی جدی داشته باشید و در خانه شخصی کار کنید تا بتوانید یک بار دیگر رابط کاربری کنید تا بتوانید به راحتی مدیریت کنید و مدیریت خود را انجام دهید.
وبلاگ نویسییک سایت وبلاگ را می توان از طریق یک مدیر سایت ماژول مدیر وبلاگ محدودصر به فرد ارائه کرد ، و همچنین برای یک کاربر جدید کار ساده کرد.
نقشه های GoogleHomestead به شما می توانید دسترسی به نقشه Google را به تصمیم درج کلیک کنید.
ویرایشگر HTMLدسترسی به افزودن کد HTML در دسترس است ، اما این امکان را دارد که بتواند از خانه خود جدا شود.
فرم ها و مطالببا ارائه خدمات ارائه شده در خانه ، با ارائه خدمات ارائه شده و ارائه خدمات ارائه شده به خانه خود ، مي توانيد خدمات ارائه شده خود را ارائه دهيد.
فضای ارائه دهندهفروشگاه فضای مجازی 25 میزبان را کنترل می کند محدودیت محدود می دهد. بسته دوم رده 5 گیگابایتی ، و بسته سوم ردیف 10 گیگابایت رابط می شود.
ابزار خبرنامهویژگی های امنیتی ارسال نامه برای خبرنامه رابط میهمان.
انجمنخانه مشتری فروم مشتری برای مشترکین در اختیار است.
تجارت الکترونیکی / فروشگاه آنلاینپکیج Homestead ردیف ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی الکترونیکی و فروشگاه های آنلاین خوب ، اما می توانید Homestead حق بیمه بالایی را انتخاب کنید.
ادغام دروازهHomestead یکپارشی دروغ است و برای استفاده از فروشگاه اینترنتی الکترونیکی در اختیار شماست.
SEO دوستانهاستفاده از این ویرایش برچسب های متا و ارائه توضیحات به عنوان عناوین صفحه ، شما می توانید به عنوان یک خلاصه خط ویژه.
محدودیت به سایت (محافظت از رمز عبور)خود را برای ویرایش سایت خود ، یک حساب کاربری محافظت شده با رمز عبور مجاز.
Google® Analyticsشما می توانید Google Analytics را به محیط خود اضافه کنید.
سایت وب سایتHomestead Security را به عنوان یک اولویت بالا مشاهده می کنید ، وب سایت ها می توانند از رمز عبور شخصی برخوردار شوند. این شرکت به فروشگاه های مختلف می تواند در اختیار شما قرار گیرد تا بتواند در اختیار شما قرار دهد ، و آن را به شما ارائه دهد..
زبان زبانپلتفرم Homestead به زبان انگلیسی محدود است.
بهینه سازی موبایلHomestead قالب برنامه ریزی خودکار برای دستگاه های تلفن همراه و همچنین امکان پذیر نیست. می توانیم به آن دست یابیم ، اما می توانیم از آن استفاده کنیم.
فناوری CDNشبکه تحویل محتوا (CDN) برای دسترسی زیاد و افزایش سطح نظارت بسیار آسان است.

برنامه ها & قیمت گذاری

Homestead به همین ترتیب که اکثر سازندگان وب سایت انجام می دهند ، یک آزمایش 30 روزه به شما امکان پذیر است. این شرکت با انتخاب های قیمت گذاری خود در وب سایت پیشگام است. صاحب امتیاز از سه برنامه قیمت گذاری ماهانه می توانید توجه کنید.

قیمت گذاری برنامه پیشنهادی است

 • پیش غذا. برای شرکتهای تجاری که می توانند در فروشگاه های اینترنتی الکترونیکی خود مجوز بیشتری داشته باشند ، برنامه خود را تهیه کنند و کارفرمایان را 20/99 کنند ، می توانند شامل مالکیت شوند ، 5 گیگابایت امکان پذیر شود وب سایت ، یک حساب کاربری و سه صفحه وب سایت اینترنتی بودجه..
 • ماشین و کار. 7 روز در هر ماه 300 موضوع 10 گیگابایت سایت موبایل 365 برای مدت یک سال.
 • Business Plus. برای اکثر صاحبان مشاغل امکان پذیر یا بزرگتر ، برنامه 60.99 روز در هر ماه برنامه کسب و کار به علاوه ضروری است ، 5 گیگابایت اضافی از خدمات میزبانی وب سایت و صفحات نامحدود وب سایت ارائه می شود..

در قیمت گذاری پیشنهادی زیر از مشاهده نظر:

 • آیا می توانید برنامه خود را مشاهده کنید؟? هیچ برنامه ای برای تبلیغ وجود ندارد ، اما می توانید 30 روز را بدون اجازه ارائه کنید.
 • می توانید مدت زمان لازم را داشته باشید و یا برای پیوستن به کارتهای اعتباری نیاز دارید? از طرف متخصص خواسته می توان تا شماره گذاری کنید و اعتراض کنید ، اگر بتوانید با شما تماس بگیریم.
 • خدمات حق بیمه در کنترل با رقبا چقدر قدرتمند است? برای وب سایتهای سطح دیداری که در اختیار شما قرار دارد ، الکترونیکی می توانید از طریق اینترنت ، Homestead بسیار مقرون به تصمیم گیری است. برای تجارت الکترونیکی با صفحات نامحدود ، Homestead گرانترین قیمت در بازار است.
 • شما می توانید صفحات وب سایت حرفه ای را تنها با استفاده از طراحی رایگان طراحی کنید? شما می توانید در مدت زمان 30 روز تجزیه و تحلیل رایگان ، وب سایت با صفحات استاد ایزدی.
 • شما می توانید به عنوان ماهانه / سالانه انجام می شود? ماهانه.

کمک مشتری

با نزدیک شدن به 20 سال فعالیت ، امکان دسترسی به مشتری Homestead از صدا و سیما در اختیار شماست که می توانیم ببینیم. برای ارائه خدمات از صفحات و یا اینکه می توانید برای صفحات خود وب سایت خود را در اختیار شما قرار دهند:

 • تلفن Homestead به اکثر موقعیت های ویژه ایالات متحده.
 • قانون از طریق این طرح با همسایه تماس بگیرید و بار پاسخگوویی 24 ساعته را تغییر دهید.
 • گپ Homestead با داشتن خط چت روزانه دوشنبه تا جمعه در همبستگی با شما برای حل مشکلات شما.
 • مشتری پایه پیوندهای Homestead با هزاران مشتری در سراسر کشور برای این سایت.
 • وبلاگ تجارت جزئی. وبلاگ تجاری و کارکنان خانه اختصاصی با مقالاتی دیدنی درباره سایت وب سایت جمع آوری شده و شامل وبلاگ های دسته بندی و بایگانی ماه های دیگر.
 • رسانه های اجتماعی نمایه شده از سیستم عامل های اجتماعی ، امکان حضور در خانه را دارند و می توانند از طریق صفحه شخصی ، از فیس بوک ، توییتر ، Google+ ، یوتیوب و پینترست استفاده کنند و بتوانند برای یک فید RSS ایجاد کنند..
 • انجمن یک انجمن آنلاین به صورت آنلاین برای دیدن و یادآوری و دسترسی به سایر کاربران Homestead ایجاد شده در است. این یک ویدیو بزرگ شده.
 • ورود به حساب کاربری اجازه ورود به سایت به حساب آوردن از طریق وب سایت.

به طور کلی ، خدمات مشاوره ای در زمینه خدمات شخصی مشتریان در بین کشورها در ساعات روزهای این روز ، می توانند با مراجعه به خدمات دوستانه و مراجعه سریع به شما خدمات مشاوره دهند. تحلیلگران پشتیبانی اکثراً صالح می توانند از طریق وب سایت خود بخواهند خود را با خانه انجام دهند..

خدمات درمانی

از این شرکت که مزیت یک سازنده در وب سایت آنلاین دارد ، می گوید: با استفاده از آزمایشگاههای رایگان و سازنده وب سایت ، می توانید از سایت خود استفاده کنید تا بتوانید به شما اجازه دهند یا بتوانند به راحتی کار کنند. سطح خدمات و نیازهای تجاری دارای اعتبار ویژه ای است ، می توانید با انتخاب شخصی از یک شرکت انتخابی خود انتخاب کنید.

با استفاده از وب سایت معتبر ، می توانید با استفاده از وب سایت خود ، صاحب نظر شوید ، بتوانید با استفاده از معماری ، برنامه نویسی خود را کنترل کنید ، با استفاده از سیستم مدیریتی خود ، دسترسی به سیستم ساده و ویرایش ها ، پنسیلوانیا و رها کردن فناوری ، کنترل و دستی ، قیمت و ارزش با این وجود ، می توانید با یک مشتری سریع و کارآمد در اختیار شرکت کنندگان باشید.

سؤال رابط. رابط کاربری برای استفاده جدید ساده است. برای هر شاهد بودن ، موقع رسیدن به بودجه خود به خود را به هر سازنده وب سایت تسلیت دهید.

مجاز برای حضدیان / این پیشرفته. سازنده وب سایت ارائه شده توسط Homestead یک روش طبیعی برای شما امکان پذیر است تا بتوانید به عنوان یک وب سایت در اختیار شما قرار دهید. برای شاهددی با یک مدیر و کار نوپا را انتخاب کنید است. امکان استفاده از این کاربر پیشرفته تر یک سازنده وب سایت ارائه شده برای شخصی سازی شخصی ، امکان دسترسی به کد را فراهم می کند.

کنترل خود را بر روی وب سایت در همه زمان ها نظارت. با مراجعه به مشتری و خریداران بسیار زیاد ، این شرکت در نظر می گیرید ، آمارهای به موقعیتی برای Homestead کاملاً بهتر است. مدیریت کنترل نیاز خود را از حساب Homestead ارائه می دهد.

راهنما در ویرایشگر ارائه شده است. Homestead انواع مختلفی از راهنمایی های پیشنهادی از جمله راهنما در ویرایشگر ، انجمن ها ، وبلاگ ها و تلفن های همراه و کمک به چت را پیشنهاد می کند.

شرکت خدمات تغییر یافته می توانیم ، شرکتهای مختلف توانمندسازی کرده و تعداد آنها را از بین برده و از طریق سایت خود بتوانند به شما تغییر دهند. Homestead در حال حاضر یک راه حل مقالات ارائه شده به افرادی که می توانند با تغییر قیمت مجازات شوند ، با این شرایط مجاز هستند. از این که می بینید ، حتماً می توانید صاحب خانه شوید. امکان دستیابی به یک مشاور تصمیم ، سؤالاتی راه‌اندازی شده تا بتواند در این پروژه اطلاعاتی ارائه دهد.

نتیجه

Homestead یک وب سایت سازنده با پس زمینه جامد و بسته به همه جانبه در مورد ارتباط با کاربری طبیعی ، نام دامنه و هاستینگ وب است. تعداد مشخصاتی که دارای قدرت است و محدودیت خاصی برای محدود کردن شما دارد ، عمدتاً در اختیار شما مدرن قرار می گیرید ، و تحویل می گیرید. تصمیم گیری به کلیه جوانب مثبت و منفی در انتخاب Homestead برای ایجاد سایت وب سایت خود می توانید.

با این وجود می توانید صاحب خانه شوید و به راحتی بتوانید آن را سفارش دهید. در سال های سال راضی با اندیشه ، اما می توانید در خانه شخصی خود را حفظ کنید و بتوانید به ماندگاری بیشتری دست یابید و می توانید به پیشرفت خود بپردازید ، مدل های مناسبی را برای شما فراهم می کنند..

شما می توانید برای خرید یک فروشگاه اینترنتی آسان و مجاز باشید ، در صورت تمایل می توانید خدمات خود را به عنوان یک سرویس دهنده بخواهید. با این وجود ، می توانید با یک شرکت تجاری الکترونیک ، در اختیار شما واقعاً گلوله برفی ، را داشته باشید. Homestead به شما می توانید دسترسی به محتوا و مؤلفه ها را با افزایش قدرت و رقابتی مدیریت کنید.

برای ارائه خدمات مشاغل که به طرح های مدرن قالب می بخشد ، می توانید از سایتهای مختلف استفاده کنید. محاکمه آزاد 30 روزه خانه اختصاصی محل ارائه برای ارائه خودتان است.

سطح

خانه

87

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map