Arvixe Review 2016


Arvixe

از وب سایت بازدید کنید

9.1


امتیاز AWA

Arvixe

Arvixe در سال 2003 در San Luis Obispo ، کالیفرنیا تحت عنوان. این شرکت میزبان هزاران وب سایت از گوشه ای و جهانیان است که اعلام می کند سایت های سازمانی و ارائه وب سایت های مختلف خدمات است. Arvixe به عنوان شخصی که دارای بهترین گزینه است برای میزبانی ارائه شده است منتظر شما است. Arvixe ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • 24/7 چت زنده و پشتیبانی تلفنی
 • فضای نامحدود و پهنای باند
 • تنظیم و استفاده آسان
 • وضعیت است

منفی

 • ارائه دهنده خدمات ارائه شده
 • سریعترین

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.arvixe.com
 • مرکز فرماندار: سانتا روزا ، کالیفرنیا
 • سال تأسیس: 2003
 • کارشناسی: 100+
 • دسته بندی ها: میزبانی وب
 • خدمات: سرورهای مشترک ، VPS و اختصاصی
 • بازگشتمین پول: 60 روز

Arvixe ارائه خدمات خدمات میزبانی وب است که می توانید بهترین گزینه را بخرید. اینها شامل VPS و برنامه های اختصاصی سرور ، برنامه ریزی های تجاری و استقرار و امکاناتی برای لینوکس و ویندوز به عنوان یکسان است. ما می توانیم می توانیم Arvixe را از قسمت مقالاتی انتخاب کنیم و بتوانیم با یک میزبان وب سایت را انتخاب کنیم.

Arvixe نشان می دهد از خدمات دیدنی و ارائه شده توسط مجاز نامحدود و پهنای باند ، توانمندی نامحدود و نام دامنه آزاد را در اختیار شما قرار می دهد. خدمات ارائه شده توسط متخصصان و متخصصان در اختیار شما قرار دارد. Arvixe می تواند به سایر میزبان وب سایت با قیمت پایین تری ارائه شود و بتواند قیمت آن را افزایش دهد.

شما می توانید با استفاده از میزبانی مجانی از Arvixe از جمله پشتیبان بازدید روزانه و انتقال دامنه آزاد را به دیگران بد بدید. اینها با این استیم که اکثر نهادهای دیگر می توانند به آنها متاهیم بپردازند.

ویژگیهای اصلی

 • بیش از 140 برنامه PHP و MySQL
 • آدرس IP اختصاصی
 • حسابهای نامحدود شخصی
 • برنامه لیست پستی Mailman
 • مسدود کننده هرزنامه
 • AWStats
 • ورود به سیستم کنترل خام
 • SSD Raid 10 درایو
 • CloudFlare CDN آماده است
 • کرون جابز
 • خطاها و گزارش های ارجاع
 • نرم افزار اینالوگ

هدایت سریع

حکم خبرگان صنعت در مورد Arvixe

میزبانی وب متخصصان eHost را می توان برای شروع وب سایت خود می دانند. به عنوان معمول ، با خیال راحت می توانید در صفحات شخصی و مشاغل بسیار توانمندی – در عنوان تملی ، خود قدم خوب. با توجه به این که می توانیم به شما دست یابید ، می توانید با افزایش قیمت خود ، بدون هیچ گونه خرابی ، اگر بتوانید نظارتی داشته باشید.

در مشاوره با دیدن اینها از eHost اجازه برده و این است:

 • کیفیت قیمت عالی (و ساده!)
 • ویژگی های خوب برای قیمت گذاری
 • امکان استفاده 24/7 کاربر با تلفن همراه ، قدرت ، چت و پایگاه دانش
 • برای وب سایت های موجود

در مورد نکات بد این سرویس گفت:

 • سرعت و تفسیر بسیار عالی است
 • انتخاب های پیشنهادی برای شروع بالقوه فایده ای با عنوان
 • این حد برای مقیاس کردن به سمت دستیابی به سطح بالاتر (از طریق همین فقط یک نقشه وجود دارد)

نظرات مثبت ارائه شده و توضیحات در مورد Arvixe

این گروه از کاربرانی که می توانند با نگاهی اندک به اندرز توصیه های شما ، دانش ، دوستانه و عالی صبور قدرت دهند.

این امکان را برای شما فراهم می کند و می توانید با دسترسی بیشتری داشته باشید

 • اگر شما می توانید با استفاده از بنرهای “طراحی شده توسط Arvixe” در سایت خود ، 20 ٪ تخفیف به دست می دهید..
 • ویژگی “فروشگاه آنلاین رایگان” می توانید با استفاده از امکانات اضافی و دسترسی بیشتر به صنعت ارائه دهید.
 • اگر می توانید با یوتیوب این امکان را پیدا کنید ، Arvixe اسکریپت های میزبانی مشترک را با اشتراک ویدیو ارائه می دهید و می توانید از نسخه های مختلف چاپ کنید و بتوانید از آنها حمایت کنید.

موضوعاتهای منفی مصرف کننده و شکایات مربوط به Arvixe

Arvixe با توجه به اینکه واقعاً قادر به اجرای برنامه ورزشی است ، در سالهای مختلف برای زمین بازی و از دست داده است. اگر کاربران آنلاین هستند
اینها را می توان یافت ، این اسلاید عقب است که می توان از آن استفاده کرد:

اطلاعات ارائه شده به موقع تغییر یافته است – برای سایت جهانی الکترونیکی مجاز نیست

 • اگر بتوانیم اعتراض به به مهاجرت مرکز داده های خود را در سال 2015 بخواهیم ، با کمک بیشتر از آن بخواهیم که در ساعات کاری مشروبات الکلی را داشته باشیم و Arvixe را بتوانیم به راحتی انجام دهیم. شما می توانید با مراجعه به موقعیت مکانی خود ، صاحب نظر شوید.
 • خرابی مکرر و غیر از توضیح در مراکز خارج از آن.

ارائه ضعیف از مشتری – تأخیرهای مختلف و ناامیدی زیاد

 • ویژگی اصلی این خدمات شخصی است که دارای ویژگی های ویژه ای است و “گپ زنده” در حقیقت به شما پیشنهاد کرده است که ترجمه شود ، شما می توانید آن را به عنوان یک انسان با استفاده از آن بخواهید..
 • شما می توانید از این طریق با استفاده از اختیار خود مبنی بر عدم توانمندی خود ، یا نامگذاری آن را کنترل کنید.

امکان ارائه & همه وقت

Arvixe می توان که 99.9 وقت از طریق اینترنت آنلاین می توانید از سایت خود استفاده کنید. این شرکت توانمند است که بتواند به این هدف برسد ، بازپرداخت ارائه می شود. ضمانت به موقع فقط برای سرور فراهم است و نه برای هر صاحب خرابی که می توانید از طریق سایت هایی که دارای محدودیت کد نویسی هستند ، انتشار دهید DNS و سایر مواردی را که امکان پذیر است. Arvixe می توانید با دسترسی قدرتمند خود تواناتر کنید و بتوانید مجدداً در اختیار شما قرار بگیرند و بتوانند با استفاده از سیستم برق کار کنند…

Arvixe در رابطه با بابرابی از فروشگاه بازخورد منفی گفت است. شما می توانید با استفاده از منابع اطلاعاتی به خرابی سروکار اجازه دهید. بدترین مواردی که می توانید 5 روز در ماه داشته باشید ، می توانید خودتان را با مراجعه به سایت خود انجام دهید.

امکان & ابزارها

ویژگیبررسی اجمالی
پهنای باند و فضای دیسکبرنامه های میزبانی مشترک از Arvixe ، مرجع ارائه خدمات ارائه شده ، از جمله ارائه خدمات پیشنهادی برای شما می باشد. سرور مشترک PersonalClass Arvixe این امکان را برای شما فراهم می کند که 100000 بازدید کننده در یک ماه و 200 نفر را در سایت خود پیدا کنید. در مورد نیاز به کمک یا منابع بیشتر می توان میزبان BusinessClass یا VPS را انتخاب کردید.

Arvixe فقط از سیستم CloudFlare استفاده می کند تا بتواند سرعت بیشتری ببخشد و وب سایتهای خود را در اختیار سرورهای مشترک سریعتر حفظ کند. این کار با خواندن کتابی است که برای شما امکان پذیر است ، می توانید از سرگرمی خود استفاده کنید ،.
شما می توانید در صورت نیاز به مکان سرور خود را انتخاب کنید. می توان سرورهایی از ایالات متحده ، کنگ یا اروپا را انتخاب کرد. بهتر است که بتوانید به پایگاه هدف برسید.
درایوهای حالت جامد یا SSD نیز توسط Arvixe می توانید استفاده کنید. این تعداد در اختیار شما است که می توانیم حدس بزنیم و می توانیم به شما امکان دسترسی داشته باشید تا بتوانید به وب سایتهای خود دسترسی پیدا کنید 200 نفر سریعتر از شما می توانند از یک هارد استفاده کنند…

صفحه کنترلشما می توانید از صفحه کنترل شده ارائه شده توسط Arvixe استفاده کنید تا بتوانید وب سایت خود را فقط در یک مکان مدیریتی مدیریت کنید. شما می توانید از این کارفرمایان برای اضافه کردن موقعیت های جدید خود به یک سایت ، پیام پهنای باند مورد نیاز کار را به عنوان خود ، بتوانید با استفاده از این وضعیت بتوانید از آنها استفاده کنید. شما می توانید با داشتن یک برنامه شخصی شخص ثالث را کنترل کنید و نصب کنید. این برنامه شامل برنامه های جوملا و وردپرس در میان مدت متوسط ​​است.
در سیستم عامل سیستم عامل ویندوز برای کار با با یا پنل برای نیازهای لینوکس ، می توانید از تنظیمات DotNetPanel استفاده کنید. اینها به ویژه ممکن است Plesk که GoDaddy می تواند محبوبیت بیشتری داشته باشد ، اما بتوانید آن را تنظیم کنید برای اکثراً دارای اعتبار بیشتری برای بودجه باشید.
دامنه های آزادArvixe تا زمانی که از خدمات آن استفاده می کند می توانید نام دامنه آزاد را برای شما دریافت کنید. در صورت تمایل می توانید Bluehost یا GoDaddy را بخواهید که بخواهید با شما تماس بگیرند و بتوانند به شما امکان می دهند برای مدت زمان محدود از یک نام دامنه استفاده کنید. شخصی که می تواند در اختیار شما قرار گیرد ، می توانید با استفاده از برنامه شخصی خود را انجام دهید.
برای دسترسی به جویی در اختیار داشتن در وب سایت خود می توانید با یک گزارش کاربری استفاده کنید. با این اطلاعات ، شما می توانید همه وب سایتهای خود را برای ایجاد تقسیم تبلیغات با محدودیت در این مقطع بدست آورید. این استاد معناست که اگر خیلی مشغول داشته باشید ، سایتهای شما به آرامی اداره می شود.
سایت سازندهخدمات مشاوره با Arvixe می توانید از ابزار RVSiteBuilder استفاده کنید. برنامه RVSiteBuilder این وب سایت ها را آسانتر می کند و سعی دارد خود را به میزبان منتقل می کند. با استفاده از ابزار RVSiteBuilder می توان از 500 نفر استفاده کرد. می توانید با استفاده از ویژگی های کشیدن و رها کردن و ویرایشگر تصویر از این ویژگی استفاده کنید. اگر تا زماني كه سرور مشترك باشد ، مي توانيد هر گونه تمايلي را در اختيار خود قرار دهيد ، مي توانيد به صفحات ويژه اينترنتي برسيد.

به صورت اختصاصی که RVSiteBuilder ارائه می دهد ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، بتوانید به شما اجازه داده شود ، با استفاده از برنامه های پیشنهادی دیگر ، به شما امکان دهد. اگر ترجیح می توان از این امکان استفاده کرد ، باید از Bluehost گله مند باشید تا از برنامه Weebly استفاده کنید. اگر بخواهید به جایگاه خالی از تنظیم وردپرس استفاده می توان ، آنها را بهتر کنید.

میزبانی وردپرستخمین بازدید می کند که محدود است 26 کل از طریق وب سایت ها می توانید از طریق سایت های معتبر و معتبر از خدمات خود استفاده کنید و در اختیار شما قرار بگیرند. Arvixe هیچ سرویس اختصاصی میزبانی وردپرس تمام وقت خود را نمی دهد GoDaddy ، Dreamhost و Bluehost را برای شما فراهم می کند. با این حال ، Arvixe اطلاعات در مورد استفاده کار با خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده است.
هرچه این راه حل میزبانی مدیریت شده توانسته است ، Arvixe از برنامه های ویژه را برای سایت های خاص و اردپرس استفاده نمی کند. چند سرویس مرتبط با وردپرس ارائه شده توسط Arvixe از خدمات ارائه شده پشتیبان شما می تواند خود را افزایش داده و خدمات امنیتی را نیز در اختیار شما قرار دهد. با این حال ، شما می توانید با نگاهی دقیق به همگان به WP راجع به تماشای شما و همه اینها با مضامین و همچنین در صورت امکان استفاده از خدمات سازنده دیگر. این با آپدیت های اتوماتیک WP که WP Engine و GoDaddy در صورت داشتن تصمیم گیری است.
نصب برنامه های یک کلیکArvixe برنامه های مختلفی را از طریق کتابخانه Softaculous ارائه می دهد. این کتابخانه به شما امکان می دهد تا بتواند بهترین گزینه را برای استفاده از WP ، راه حل های سبد خرید و سایر موارد ارائه دهد. برنامه های ارائه شده برای استفاده از ویندوز ممکن است ، اما می توانید با مراجعه به لینوکس در اختیار شما قرار دهید.
وردپرس و جوملا ، در حد امکان از طریق سایر موارد ، به پایگاه داده می شوند تا بتوانند در اختیار شما قرار بگیرند تا بتوانند به شما کمک کنند. یک پایگاه داده MySQL برای سایت ها و برنامه های شخصی وردپرس مورد نیاز بودجه. Arvixe گفت ما می توانیم PostgreSQL را در حد مجاز خود دریافت کنیم. این ایده آل است اگر به یک فرمت پایگاه داده ویژه ارائه دهید برای برنامه های خاص است که می توانید از آن استفاده کنید.
انواع برنامه ها می توانید یک Arizona را انتخاب کنید. این برنامه عمدتا از دسترسی های لینوکس نمای مگنتو ، دروپال ، سبد مکعب و سبد خرید ذن می باشد.
پشتیبان آموزشArvixe از حسابهای خود نسخه پشتیبان می تواند به شما اجازه داده شود که بتواند در صورت تمایل به خرابکاری ، اطلاعات لازم را برای شما فراهم کند. اما هیچ خدماتی برای بازپرداخت رایگان ندارید و می توانید با 10 گیگابایت یا بیشتر در فضا موجود باشید. با این وجود ، می توانید 20 گیگابایت یا اطلاعات بیشتری را در سایت خود داشته باشید ، بتوانید به عنوان پشتیبان خود را نشان دهید.
ویژگی های امنیتیویژگی های امنیتی موجود در Arvixe نیز حاوی راه حل های مناسب برای ارائه بهتر از ماندن سایت شما برای مدت زمان محدود است. Arvixe از مراکز کنترل ساز با SAS 70 Type II با استفاده از SAS 70 Type II.
این شرکت به روزرسانی های امنیتی روزانه می تواند به کارکنان مجهز شود و از دیوار آتش برای کنترل اطلاعات استفاده می کند. تنظیمات احراز هویت دو عاملی نیز در سایت استفاده می شود. گواهینامه های SSL رایگان برای زندگی هر وب سایت ممکن است به شرط آنکه سایت ارائه یک برنامه کسب و کار ، نمایندگی فروش یا VPSClass باشد..
Arvixe با توجه به نیازهای امنیتی از خدمات 6Scan استفاده می توان. این به اسکن وب سایت ها هر روز و مرور می کند. محافظت از رمز عبور برای قسمتهای مختلف یک وب سایت موجود است. این سیستم با هدف کنترل داده های حساس در معرض خطر دید کارفرمایان.
نامگذاری محدودArvixe با افتخار به عنوان ارائه دهنده اطلاعات از طریق صاحب نظران ، که می توانند در جستجوی شما باشند. این در همه برنامه ها از جمله برنامه های ارائه شده موجود است. می توانید با مراجعه به خدمات میزبانی ، ارزیابی اختصاصی تنظیم شده ، اما می توانید از cPanel استفاده کنید. کلاس شخصی صندلی های صندوق های پستی POP3 و IMAP به مهد حمل و انتقال و پیشنهاد دهی به وسیله خودتان امکان پذیر است. با استفاده از هورد ، سنجاب یا RoundCube می توانید خود را انتخاب کنید.

سیستم ثبت پستی Mailman مجاز بخش مهمی از خدمات Arvixe است. در این صورت می توانید به صورت کمترین زمان و در اختیار شما قرار بگیریم. این سیستم در استفاده محدود است و به موجودی در یک لیست محدود می توان ارسال کرد تا به مقام محدودیت برسد. این می توان بدون نیاز به داشتن موقعیتی برای ایجاد تقسیم اطلاعات به طریقی عمل کرد.

آمار سایتابزارهای گزارش آماری از Arvixe به شما امکان می دهد تا بتوانید سایت خود را مشاهده کنید. برنامه AWStats را به شما می توانیم مجدداً به یک تحلیل بصری از آمار سرور وب سایت خود بدست آورید. شما می توانید از طریق AWStats برای دستیابی به نتایجی استفاده کنید که در زمان تماشای روز به روز در اختیار شما قرار بگیرند تا بتوانند به شما اطلاعات بیشتری بدهند.
برنامه نرم افزاری آنالوگ یک برنامه اختصاصی برجسته برای دیدن است. این برنامه به شما کمک می کند تا بتوانید مشاهده کنید سایت ها محبوب ترین سایت شما هستند. شما می توانید با مراجعه به سایت پیوندهای شکسته و سایر محصولات ارائه شده در بازار.
مواد افزودنیمی توانید با استفاده از منابع پیشنهادی Arvixe استفاده کنید:
کتابخانه Softaculous بیش از صد برنامه PHP و MySQL را در محدودیت شما می توانید دریافت کنید. شما می توانید از این طریق بتوانید از پروژه های پیشنهادی خود بهره مند شوید ، بحث کنید ، تصاویر را از گالری ، حمایت از مدیریت پروژه و سایت تخصصی استفاده کنید.
برای ارائه خدمات اینترنتی خود می توانید با یک آدرس اختصاصی IP خود را تغییر دهید. این گزینه برای کلیه برنامه های VPS ، نمایندگی فروش و شخصی در حد مجاز.
از افزودنیهای ASP از طریق Arvixe خدمات ColdFusion و MSSQL استفاده کنید. اینها برای داشتن امکان برنامه فروش ResellerClass در حد مجاز.
برنامه جستجوگرها آماده به شما امکان می دهد تا بتوانید تنظیمات خود را انجام دهید تا بتوانید در سایت خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی سایت خود را تهیه کنید.
درایوهای SDD Raid 10 به شما امکان می دهد تا بار خود را با سرعت بیشتری به دست آورید و در حال حاضر با قیمت مناسب تر شوید.
Cron Jobs به شما در تنظیم وظایف برای تکمیل سرور وب سایت می توانید.
برنامه Cloudflare CDN آماده با کمک به شما در وب سایت خود ، از طریق وب سایت هایی که می توانند از شما محافظت کنند ، می توانند با مراجعه به سایت خود بتوانند به شما امکان پذیر شوند ، بتوانند به شما امکان پذیر باشند ، بتوانند به شما امکان پذیر باشند ، بتوانند به شما امکان پذیر باشند ، بیاید..

برنامه ها & قیمت گذاری

می توانید با استفاده از برنامه های میزبان Arvixe را انتخاب کنید. در مورد مشاوره به شما در اختیار شما می توانیم استفاده کنیم.

شخصی & میزگرد کلاس تجاری (مشترک)

می توانید از کلاس شخصی برای مصارف استفاده استفاده کنید. می توانید با قیمت 4 خود در هر ماه یا با یک قیمت پیشنهادی طرفدار خود را انتخاب کنید. این هردو به فضای داخلی دیسک در اختیار شما می باشد و می توانید با شما تماس بگیریم و بتوانیم به سرورها در وزارت امور خارجه و اروپا راه یاب دهیم. اگر می توانیم با نام نام دامنه آزاد مشاهده کنید. راهنمای یک گواهی اختصاصی IP یا SSL از بین سایر موارد اضافی اضافی و بودجه. با توجه به نیازهای میزبانی مشترک می توان از لیست کلاس تجاری استفاده کرد. این امکان را برای شما فراهم آورده است که بتوانید 22 نفر را انتخاب کنید. می توانید IP های اختصاصی و گواهینامه های SSL موجود در این راه حل را تغییر دهید.

میزبانی VPS

می توانید یک میز میزبان VPS را 40 در هر ماه یا 70 نفر در هر ماه برای بهترین گزینه سفارش دهید. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی خود ، می توانید 50 یا 100 گیگابایت را به دست آورید. قانون یک گواهی دامنه و SSL به صورت رایگان همراه با دو آدرس IP ایجاد کرد کرد.

سرورهای اختصاصی

یک جلسه اختصاصی دارای اختیار سرور اختصاصی را با سرورهای مدیریت شده ، به روزرسانی های امنیتی روزانه و ارائه کامل به صورت آنلاین در اختیار شما می باشد. شما می توانید نام دامنه و مجوزهای SSL را تغییر دهید. برای دسترسی به یک سرور چند پردازنده در هر ماه و بالاتر از 105 نفر در ماه و بالاتر از هر ماه 329 دلار.

کمک مشتری

در تلاش برای کنترل صحیح صفحه کنترل خود ، با شما در تماس با نمایندگان خدمات ارائه دهنده خدمات می توانیم. خوشبختانه ، Arvixe ارائه دهنده خدمات 24 ساعته جهانی و همچنین قدرت و حمایت از چت را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید با یک اختیار داشته باشید ، به یک انجمن بین المللی دسترسی داشته باشید و بتوانید با شما راهنمایی کنید. اطلاعات موجود در بانک اطلاعاتی خودی خود در وب سایت Arvixe همچنین موجود است. با توجه به دیدگاه های دیدنی در مورد چقدر قدرتمند ، مدت زمان بیشتری را می طلبید. اگر می توانیم مجذوب آن شویم ، می توانیم با دقت بیشتری در اختیار شما قرار بگیریم ، اما به راحتی می توانیم از این اوصاف شلوغ تر و شلوغ را برای روزهایی بخواهیم که بتوانم Arvixe ، در بیشتر موارد ، به نظر می رسد که بتواند از دیدگاههای مشتری در اختیار شما قرار گیرد ، بسیار ماهرانه باشد.

خدمات درمانی

راه اندازی یک سایت

فقط در مدت کوتاهی می توانید خدمات ارائه دهنده خدمات میزبانی وب را به راحتی از Arvixe ارائه دهید. ویژگی تنظیم خودکار به شما امکان می دهد تا سریعاً بتوانید میزبان مجازی خود را فراهم کنید. امکان دستیابی به تنظیم سرور اختصاصی می توان آن را آسان تر کرد ، اگر بخواهید تنظیماتی را در اختیار شما قرار دهند.

برنامه RVSiteBuilder را به عنوان ارائه شده در اختیار هرچه سریعتر وب سایت به شما کمک می کند. این کار می تواند به راحتی صورت پذیرد و می تواند به شما کمک کند تا اطلاعات خود را برای آسانتر شدن و استفاده از سایت خود داشته باشید.

تنظیم وبلاگ وردپرس

خدمات یک وبلاگ وردپرس برای خدمات Arvixe بسیار آسان است. می توانید از یک برنامه میزبانی وردپرس استفاده کنید تا بتوانید یک وبلاگ را برای شما آسانتر کنید. تنظیمات WebPanel به شما امکان می تواند بلاگ WP را نصب کنید بدون مجوز امکان دسترسی مجازی برای بارگیری مجدد وجود دارد. می توانید با نصب وبلاگ از یک بانک اطلاعاتی که قبلاً ایجاد شده یا یک پایگاه جدید در مورد استفاده شما از آن استفاده شده است.

با استفاده از کنترل پنل

با استفاده از راهکار Arvixe طول می کشد اگر می توانید cPanel را انتخاب کنید ، می توانید آن را برای شما آسان تر کنید. هرچند که بخواهید اطلاعاتی را در مورد چگونگی کارآیی جستجو کرده است ، بسیار طولانی است. نوار سمت چپ روی صفحه کنترل را می توان در اختیار شما قرار داد.

Arvixe با توجه به نیازهای میزبانی ASP.NET از پانل کنترل وب سایت پنل استفاده می کند. با استفاده از این آسان است و می توانید به شما در مدیریت وب سایت ها ، تحلیل های FTP و سایر مواردی که بتوانید کمک کنید. می توانید با سرعت بیشتری از دسترسی به دامنه در cPanel یک دامنه اضافه کنید. می توان نام دامنه و رمز عبور آن را وارد کرد تا فقط در چند لحظه تنظیم شود.

نتیجه

Arvixe یک منبع عالی است و می توان به شما در بارهای قبلی و کاربری خود را آنلاین ارائه داد. خدمات خدمات و دامنه به ویژه ای بسیار عالی در ارائه خدمات ارائه شده IP اختصاصی بدون محدودیت به این نتیجه رسیده است. مجموعه ابزارها و میزان تعیین شده در وضعیت واقعی شما می توانند به شما اجازه دهند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند تا بتوانند با GoDaddy و سایر موارد دیگر..

با ذکر دهیم

با مراجعه به وب سایت Arvixe می توانید خدمات میزبانی Arvixe را تعیین کنید. اگر شما می توانید این کار را انجام دهید وب سایت Arvixe

سطح

Arvixe

91

میزبانی InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map