Top Shopify Firmy deweloperskie w Wielkiej Brytanii

Nagroda doskonałości AWA


Dlaczego Shopify?

Eksperci konsekwentnie oceniają Shopify jako standard oprogramowania eCommerce, w porównaniu do wszystkich innych platform eCommerce. Nasi eksperci zgadzają się, że jest to najlepsze dostępne samodzielne oprogramowanie eCommerce. Napisaliśmy również szczegółowo o zaletach i wadach korzystania z Shopify w celu uruchomienia Twojego sklepu eCommerce.

Znalezienie programisty Shopify

Kiedy już to zdecydujesz Shopify jest zdecydowanie dla Ciebie, następnym krokiem jest znalezienie programisty, który zaprojektuje i zbuduje Twój sklep internetowy, a może wesprze go, gdy będzie działał. Oczywiście możesz zrobić to sam, w takim przypadku powinieneś przeczytać ten artykuł, na wszelki wypadek. Ponadto wielu z tych ekspertów Shopify ma doskonałe blogi pełne przydatnych informacji.

Najlepsi eksperci Shopify w Wielkiej Brytanii

Pomogliśmy w tym wyborze, badając ekspertów Shopify w Wielkiej Brytanii. „Shopify Expert” to akredytacja przyznana przez Shopify w celu wykazania, że ​​osoba lub firma jest cenionym partnerem, który udowodnił, że posiada „kompleksową i wiarygodną wiedzę o Shopify”. Eksperci ci zapewniają usługi o wartości dodanej, którym Shopify ufa.

Co oferuje ekspert Shopify

Aby zostać Ekspertem Shopify, osoby fizyczne lub firmy muszą udowodnić, że utworzyły 5 lub więcej aktywnych sklepów. Istnieje pięć kategorii Ekspertów:

 • Projekt – musiał zbudować od podstaw motyw dla tych sklepów
 • Ustawiać – podstawowa konfiguracja sklepu i dostosowanie motywu dla tych sklepów
 • Marketing – sprawdzone kampanie marketingowe dla tych sklepów
 • Fotografia – mieć portfolio zdjęć zorientowanych na produkt dla klientów Shopify
 • Rozwój – stworzył aplikację dla sklepu z aplikacjami lub zbudował działające niestandardowe integracje

Nie wystarczy, aby osoby ubiegające się o status Shopify Expert przesłały przykłady w dowolnej z tych kategorii. Zespół ekspertów Shopify sprawdza wszystkie zgłoszenia, aby upewnić się, że prace odpowiadają ich standardom. Wnioskodawcy mogą otrzymać status Shopify Expert w co najmniej jednej z tych kategorii.

Oprócz doskonałych umiejętności Shopify, eksperci Shopify są odpowiedzialni za szybkie udzielanie odpowiedzi na wszystkie zapytania oraz za otwartą i uczciwą komunikację ze wszystkimi swoimi klientami; w skrócie, będąc bardzo profesjonalnym.

Shopify Experts są ambasadorami marki Shopify, a ich rolą jest zapewnienie wszystkim swoim klientom pozytywnego i wartościowego doświadczenia, niezależnie od tego, jakie usługi kupują.

Następny krok

Twoim zadaniem jest teraz zdecydować, jakie usługi musisz kupić, aby uruchomić sklep internetowy Shopify. Potrzebujesz projektu, konfiguracji, marketingu, fotografii lub rozwoju, czy też ich kombinacji? I może jakieś wsparcie, gdy sklep będzie w akcji. Każdy z poniższych Ekspertów Shopify ma swoje zalety. Przeczytaj uważnie artykuł i odwiedź strony internetowe tych, które Cię interesują.

Shopify Experts w Wielkiej Brytanii

Tworzymy strony internetowe

Tworzymy strony internetowe - firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

Nazwa Witryny, które tworzymy, nie odzwierciedla faktu, że firma zajmuje pierwsze miejsce w Shopify pod względem projektowania, budowania i marketingu. Ich samoidentyfikacja jako kreatywnego detalisty pojawia się dobrze na własnej stronie internetowej, ze szczegółowymi przykładami pracy klienta, a także jasnymi wyjaśnieniami pełnego zakresu usług, wraz z cenami.

Sprawiamy, że strony internetowe zrealizowały ponad 370 projektów, a ponad 40 000 sprzedawców eCommerce czyta ich miesięczny blog z poradami. Odwiedź Robimy strony internetowe, aby uzyskać przynajmniej przydatne informacje i wskazówki.

Swanky Apple

Swanky Apple - firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

Swanky Apple uwielbia „tworzyć atrakcyjne rzeczy dla Internetu, drukowania i urządzeń mobilnych”. Ich strona internetowa odzwierciedla to niewielkie podejście do ich pracy, której budowa sklepów Shopify to tylko jeden aspekt.

Swanky Apple koncentruje się na rozwoju Twojego sklepu, niekoniecznie na eCommerce, i wolą niestandardowe wzornictwo. Masz jednak dostęp do innych kreatywnych usług, które obejmują branding, wyszukiwanie i marketing społecznościowy.

inspira

Inspira - firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

Strona główna witryny inspira zawiera znakomite obietnice – niesamowita twórcza praca, najnowocześniejszy rozwój, fanatyczne wsparcie. Są bardzo doświadczeni – budują sklepy Shopify od 2007 roku, skacząc w zaledwie osiem miesięcy po publicznym udostępnieniu oprogramowania.

Chociaż eCommerce jest tylko jedną z czterech usług, które oferuje inspira, ma własną dedykowaną stronę internetową. Dostępna jest pełna gama usług eCommerce – projektowanie, kodowanie, marketing i wsparcie.

Witamina Londyn

Vitamin London - firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

Vitamin London to agencja zajmująca się projektowaniem produktów cyfrowych, która koncentruje się na przejrzystych różnicach między fizycznym a cyfrowym. eCommerce to tylko jedna z wielu usług cyfrowych oferowanych przez tę firmę.

Przykłady klientów na stronie internetowej Vitamin London są oszałamiające wizualnie, podobnie jak sklepy internetowe, do których prowadzą linki za pośrednictwem witryny recenzji Shopify. Pamiętaj jednak, że eCommerce nie jest usługą reklamowaną na własnej stronie internetowej Vitamin.

Truskawka

Strawberry - firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

Strawberry koncentruje się na eCommerce „Nie z tego świata”. Ta kreatywna agencja marketingowa będzie z Tobą na każdym etapie korzystania z Shopify. Strawberry może skonfigurować Twój nowy sklep lub pomóc Ci przenieść istniejący sklep na wyższy poziom.

Stworzą Ci aplikacje, w tym pulpit danych, jeśli Shopify nie zrobi tego, czego potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz stałej pomocy, porozmawiaj z nimi na temat niestandardowej umowy wsparcia. I pobierz bezpłatny przewodnik po eCommerce.

eastside co

Eastside firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

The eastside co. istnieje po to, by budować sklepy Shopify i oni muszą budować ich setki. Oferują trzy poziomy cen za swoje usługi, od drobnych zmian projektowych do pełnego projektu niestandardowego.

The eastside co. będzie również współpracować z Tobą w SEO, marketingu cyfrowym i mediach społecznościowych, dzięki czemu Twój sklep będzie łatwo znaleźć się w Internecie. Warto sprawdzić, czy Twoja firma należy do jednej z ich kategorii: moda, jedzenie i picie, dom i styl życia.

NoirLuxe

Noir Luxe - firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

Noir Luxe określa się jako cyfrowa agencja kreatywna. Jego usługa Shopify znajduje się na końcu długiej listy innych usług, które koncentrują się głównie na projektowaniu wizualnym, w tym na kierunkach artystycznych i ilustracjach mody.

A przykłady tej pracy są wspaniałe. Noir Luxe jest ekspertem od konfiguracji Shopify i oferuje usługi projektowe oraz niektóre usługi zarządzania; większość ich klientów samodzielnie zarządza swoimi witrynami. Spójrz na Noir Luxe, jeśli koncentrujesz się na zdobyciu oszałamiającego wizualnie sklepu internetowego.

Komunikat

Oświadczenie - firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

Oświadczenie prezentuje się za pośrednictwem bezsensownej strony internetowej, która pomoże ci rozwinąć działalność eCommerce przy użyciu sprawdzonego, trzyetapowego modelu biznesowego. Pokazane przykłady klientów są solidne i pozbawione wizualnie wysokiej klasy, choć niektóre są zaprojektowane na zamówienie. Oświadczenie koncentruje się na biznesowej stronie eCommerce i będzie odpowiadać tym, którzy potrzebują pomocy w zakresie strategii cyfrowej i marketingu swojej działalności e-commerce Shopify.

Belle Digital

Belle Digital - firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

Belle Digital tworzy „piękne i unikalne sklepy eCommerce w Shopify”. Tworzą niestandardowe firmy Shopify, a nie tylko witryny sklepowe. Są ekspertami w konfiguracji i będą również współpracować z Tobą w zakresie marketingu Twojego sklepu.

Ich własna strona internetowa jest wizualnie oszałamiająca dzięki delikatnym kolorom i delikatnej ostrości, co znajduje odzwierciedlenie w przykładach pokazanych w ich pracy. Belle Digital identyfikuje kategorie klientów, takie jak moda, zdrowie i uroda, dom i styl życia oraz dzieci, a ich strona internetowa ma kobiecy charakter.

Podwodny pistolet

Underwater Pistol - firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

Ikona Podwodnego pistoletu jest męską kreskówką superbohatera, która przedstawia ją jako cyfrowe narzędzie do rozwiązywania problemów. Początki tej wyluzowanej firmy tkwią we współpracy z kreatywnymi firmami, a to wciąż leży w ich sercu.

Są trochę niejasni w kwestii swoich umiejętności, budowali sklepy eCommerce „na chwilę” i nauczyli się „całkiem sporo”. Underwater Pistols zbuduje Twój sklep Shopify, pomoże Ci w marketingu i zrobi copywriting.

Dowiedz się więcej o FAQ Shopify Experts
tutaj.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map