Najlepsze kanadyjskie firmy Shopify do tworzenia stron internetowych

Nagroda doskonałości AWA


W świecie eCommerce, Shopify jest wyraźnym liderem. Nadal wyznacza standardy projektowania i użyteczności. W rzeczywistości Shopify obsługuje około 300 000 sklepów internetowych, które zarobiły ponad 17 miliardów dolarów w samym 2015 roku.

Duża część jego sukcesu wynika z połączenia łatwości obsługi i funkcjonalności oprogramowania. Nawet początkujący mogą zbudować imponującą witrynę pełną funkcji.

Jednak dzięki tak wydajnemu i ekspansywnemu programowi użytkownicy mogą zastanawiać się, czy w pełni korzystają z Shopify. Bez wcześniejszego doświadczenia może być trudno wykorzystać sprzedaż w najbardziej efektywny sposób. Jeśli nie jesteś ekspertem, możesz zapytać, czy możesz zrobić więcej, aby zintegrować dostępne aplikacje i narzędzia.

Zamiast się zastanawiać, możesz polegać na doświadczeniu i wiedzy profesjonalnych firm tworzących strony internetowe. Niektóre z wiodących firm w branży specjalizują się w maksymalnym wykorzystaniu Shopify.

Canadian Shopify najlepszych projektantów i programistów stron internetowych

Sztuką jest wybranie najlepszej firmy, która zapewni odpowiednią równowagę między wiedzą specjalistyczną a kosztami. Aby zawęzić wybór, zacznij od zadania sobie kilku prostych pytań:

Jaki jest Twój budżet?

W przypadku większości firm koszt jest pierwszym i najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę. Chociaż w Internecie dostępnych jest wiele bezpłatnych opcji, mają one ograniczenia. Niewłaściwe oprogramowanie może ostatecznie zahamować rozwój firmy.

Konkluzja: jeśli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy, będziesz musiał zainwestować trochę pieniędzy w swój biznes. Wkładanie pieniędzy w oprogramowanie, opłaty za hosting i inne koszty operacyjne w końcu się opłacą i tymczasem usprawnią codzienne zadania.

Zastanów się, ile możesz pozwolić sobie na podstawowe koszty instalacji. Należy pamiętać, że istnieje proporcjonalny związek między kosztami operacyjnymi a uzyskanymi przychodami.

Jaka jest twoja oś czasu do uruchomienia?

Zaletą niektórych platform eCommerce jest to, że możesz uruchomić witrynę w ciągu kilku godzin. W przypadku bardziej skomplikowanych witryn, które zawierają dziesiątki produktów, zdjęć i opisów, przygotowanie strony i ekwipunku może wymagać więcej czasu, zanim będzie można rozpocząć pracę. Będziesz potrzebował platformy, która może być skalowalna zgodnie z Twoimi potrzebami.

Jak ważna jest elastyczność projektowania?

Podczas wstępnej konfiguracji sklepu prawdopodobnie będziesz zaangażowany w projektowanie witryny sklepowej. Podczas gdy większość platform oferuje imponującą elastyczność, jeśli chodzi o projektowanie, mogą nie być tak elastyczne, jeśli chodzi o zarządzanie zapasami i sprzedażą.

Możesz mieć pewność, że oprogramowanie Shopify eCommerce poradzi sobie praktycznie z każdym twoim zadaniem. Prawdziwym wyzwaniem jest wiedzieć, czy skonfigurowałeś sklep, aby był tak elastyczny, jak to tylko możliwe i tak, jak potrzebujesz. W tym miejscu porady ekspertów mogą być warte swojej ceny.

Czy Twoja platforma dobrze integruje się z innymi programami??

Chcesz, aby odpowiedź na to pytanie brzmiała „tak”. Twórca sklepu internetowego musi bezproblemowo zintegrować się z mediami społecznościowymi, różnymi bramkami płatności, Amazon i innymi programami. Te dodatki poszerzą funkcjonalność Twojej witryny.

Po poświęceniu czasu na zapoznanie się z ważnymi pytaniami i ustaleniu budżetu możesz rozpocząć weryfikację ekspertów ds. Projektowania i rozwoju sieci w Kanadzie. Czytaj dalej, aby zapoznać się z listą najwyżej ocenianych programistów, którzy powinni znaleźć się na górze listy.

Ciężcy hitters, którzy potrafią wszystko

POGRUBIENIE

Zróżnicowane logo

BOLD odpowiada za tworzenie jednych z najpopularniejszych aplikacji dostępnych w Shopify. Oferują również niestandardowe usługi dla małych przedsiębiorstw rozpoczynających działalność lub dużych firm. Początkowo firma powstała z konieczności. Założyciele byli zaskoczeni brakiem aplikacji zaprojektowanych w celu zwiększenia sprzedaży. Zamiast czekać na pojawienie się odpowiedniej aplikacji na rynku, postanowili stworzyć własną.

Od czasu wydania BOLD swojej pierwszej aplikacji w 2012 roku zdobyli liczne nagrody branżowe. Zatrudniając ponad 90 pracowników z Winnipeg w Kanadzie, wyróżniają się jako firma oferująca pełen zakres usług. Zadzwoń do nich, jeśli potrzebujesz firmy, która może to wszystko zrobić.

Pixel Union

Logo Pixel Union

Pixel Union ma siedzibę w Victorii, Kolumbii Brytyjskiej, Kanadzie i istnieje od 2009 roku. Ich portfolio ma listę imponujących klientów, w tym: Tesla Motors, Taco Bell i LA Lakers. Użyj istniejącego motywu lub partnera, aby zbudować niestandardową witrynę internetową.

Zespół ekspertów Pixel Union oferuje wsparcie na każdym etapie rozwoju. Wykorzystaj swoje umiejętności, aby wykorzystać moc Shopify i stworzyć piękne i funkcjonalne strony. Koniecznie zajrzyj do ich witryny i zapoznaj się z ich bogatym portfolio eleganckich i nowoczesnych stron internetowych.

Zróżnicowane

Zróżnicowane logo

Większość firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych jest założona przez inżynierów oprogramowania i programistów. Jednak Diff został założony przez detalistę. To daje firmie z Montrealu inne spojrzenie na eCommerce.

Od otwarcia w 2011 roku firma zbudowała zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Reprezentują jeden z „najbardziej wyrafinowanych technicznie zespołów”. Projekty DIFF łączą atrakcyjny sklep z przyjaznym dla użytkownika zapleczem. Korzystaj z funkcji zarządzania, które ułatwią Ci życie.

Guru marketingu

Tylko wzrost

Logo tylko wzrostu

Ta kanadyjska firma Waterloo ma jeden cel: rozwój. Zaczynają od pomocy w ustaleniu wyraźnej marki. Od tego momentu chodzi o rozwój firmy i osiąganie wymiernych rezultatów. Chociaż oferują szeroki zakres usług, specjalizują się w zwiększaniu współczynników konwersji.

Firma pomoże Ci zmienić zwykłe przeglądarki w lojalnych klientów. Ich cena może być wygórowana dla mniejszych firm, ale jeśli jesteś szybki i wymierny wzrost może być wart inwestycji. Weź pod uwagę fakt, że oferują one imponujący 327% ROI dla 127 różnych marek.

Design Champs

Wskaźnik kreatywny

Logo kreatywne wskaźnika

Dla niektórych firm szczególnie ważne są wizualizacje. Jeśli chcesz wyróżnić produkty i stworzyć wyjątkowe wrażenia dla odwiedzających, zespół Pointer Creative może pomóc. Są grupą młodych i modnych projektantów i programistów, którzy mają reputację tworzenia oszałamiających wizualnie witryn Shopify.

W rzeczywistości Pointer Creative to zespół programistów Shopify nr 1 w Kanadzie. Ich projekty wzmacniają branding i szybko zaczynają zwiększać ruch na Twojej stronie. Polegaj na nich w przypadku prostej witryny eCommerce lub bardziej złożonego sklepu. Mogą oferować świetne wsparcie i generować imponujące witryny od podstaw.

Mała rakieta

Logo małej rakiety

Potrzebujesz pomocy w wyjaśnieniu swojego twórczego kierunku? Masz problemy z opracowaniem strategii biznesowej? Gotowy do uruchomienia witryny? Little Rocket w Ontario w Kanadzie może dostarczyć niestandardowe rozwiązania i system wsparcia.

Przede wszystkim koncentrują się na wykorzystaniu umiejętności projektowych i doświadczenia, aby uchwycić wizję marki. Następnie tworzą atrakcyjną witrynę, na której można udostępniać światu swoje produkty i usługi. Następnie będą pracować nad zaprojektowaniem backendu, który będzie odpowiadał Twojej firmie i Twoim potrzebom. Rezultatem jest piękna niestandardowa strona.

All-Around Awesome

Projektowanie stron internetowych Port80

Logo Port80 Web Design

Gdy zastanawiasz się nad stworzeniem i budowaniem sklepu eCommerce, nie można lekceważyć wrażeń użytkowników. Twoja strona musi być intuicyjna i łatwa w nawigacji. Nawet najmniejsza bariera w przeglądaniu i zakupach może spowodować utratę sprzedaży i utrudnić rozwój Twojej firmy.

Eksperci z Port80 w Vancouver znaleźli idealną równowagę między formą a funkcją. Twoi klienci będą mieli naprawdę przyjemne wrażenia, dzięki którym będą wracać po więcej. Ich skalowalne rozwiązania obejmują zarówno proste poprawki, jak i pełne premiery dla międzynarodowych firm.

Kreatywny SOVI

Logo kreatywne OVI

W projekcie SOVI w Toronto w Kanadzie poznają cię, zanim opracują rozwiązania specjalnie zaprojektowane, aby spełnić Twoje unikalne potrzeby. Mają wysokie standardy projektowania.

Możesz być pewien, że Twoja witryna będzie wyglądać świetnie na dowolnym urządzeniu. Kupujący polubią interfejs Twojej witryny i będziesz wdzięczny za przemyślenia i doświadczenia związane z projektowaniem Twojego zaplecza.

Programiści z SOVI sprawią, że codzienne zadania będą proste, abyś mógł efektywnie prowadzić swój biznes. Więcej czasu na skupienie się na najważniejszych priorytetach.

W górę później niż ty

Logo później niż ty

Nazwa dużo mówi. Ten zespół projektantów i programistów w Toronto w Kanadzie sprawia, że ​​ich zadaniem jest cięższe życie. Pozostają do późna, abyś mógł zwrócić uwagę na inne obszary prowadzenia działalności. W ciągu zaledwie kilku tygodni możesz przenieść swoją stronę eCommerce od koncepcji do rzeczywistości.

Jako eksperci Shopify mają wyjątkowe kwalifikacje, aby pomóc Ci wykorzystać moc oprogramowania Shopify. Ich piękne witryny sklepowe będą generować sprzedaż. Bez względu na wielkość firmy, którą chcesz rozpocząć lub odnowić, zapewnią Twojemu projektowi pełną uwagę i kreatywną moc.

Konfiguracja i poprawki

Carson

Logo Carson

Czy masz małe zadanie, które należy szybko wykonać? Potrzebujesz pomocy w zintegrowaniu nowego narzędzia lub funkcji? Dlaczego nie przekazać tych zadań ekspertom i upewnić się, że zostały wykonane prawidłowo? Carson, z siedzibą w Montrealu, w Kanadzie, jest idealnym miejscem do obsługi zadań związanych z konfiguracją i aktualizacją witryny.

Nie przyłapiesz się na nawigacji po Shopify, kiedy powinieneś skupić się na innych aspektach swojej działalności. Mają super elastyczną i przystępną cenę. Możesz cieszyć się okazjonalnym dostępem do ekspertów Shopify bez konieczności płacenia za drogie miesięczne subskrypcje. Carson oferuje szybki i niedrogi sposób zarządzania witryną.

Shopify jest często określany jako najbardziej wszechstronna i przyjazna dla użytkownika platforma oprogramowania eCommerce na rynku. To wyróżnienie może jednak mieć także wadę. Mając tak wiele opcji, jeśli chodzi o motywy, funkcje i integracje, może wydawać się przytłaczające. Zbyt łatwo jest utknąć we wszystkich wyborach i stracić cenny czas.

Na koniec możesz być mile zaskoczony, gdy dowiesz się, jak łatwe i niedrogie jest przekazanie projektu ekspertowi od tworzenia stron internetowych Shopify. Możesz przekształcić swoją wizję w piękną i funkcjonalną witrynę bez naruszania budżetu.

Zawsze miło jest móc pokonywać zakręty i redukować koszty, ale trzeba też pamiętać, że Twój czas jest cenny. Jako właściciel firmy spędzasz czas na innych obszarach budowania swojego biznesu. Zwrócenie się do ekspertów może pomóc Ci szybciej zacząć sprzedawać i zarabiać.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map