Najlepsi projektanci i programiści Shopify w Indiach

Nagroda doskonałości AWA


Shopify jest niekwestionowaną platformą oprogramowania eCommerce nie bez powodu. Ponad 300 000 sklepów internetowych wykorzystało go w ubiegłym roku do wygenerowania blisko 20 miliardów dolarów. Shopify jest tak popularny, że możesz przejść od zera do sprzedaży w mniej niż godzinę.

Łatwość użytkowania nie jest jedynym powodem, dla którego Shopify jest liderem platformy eCommerce. Służy do tworzenia wyrafinowanych sklepów internetowych z fantastyczną, specjalistyczną funkcjonalnością. Jeśli jest to na Twojej liście zadań, będziesz potrzebować więcej niż godzinę. Będziesz także potrzebować Shopify Expert pomóc Ci. Tych guru Shopify znajdziesz na całym świecie, ale okazuje się, że wielu z nich znajduje się w Indiach.

Co sprawia, że ​​Indie są takim siedliskiem ekspertów Shopify? Niewiele krajów ma tak wysoki odsetek ekspertów technicznych. Niski koszt utrzymania oznacza, że ​​mogą naliczać niższe opłaty za swoje usługi.

A co z jakością? To może cię zaskoczyć. Indie mają więcej firm programistycznych posiadających certyfikat ISO-9000 niż jakikolwiek inny kraj. Przyjazne dla biznesu przepisy w Indiach również ułatwiają prowadzenie tam interesów.

Zapoznaj się z listą programistów, którzy mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać oprogramowanie Shopify eCommerce.

Kloc Technologies

kloctechnologies

Zakupy online mogą być dla Ciebie starodawne, ale wciąż są stosunkowo nową działalnością. Nie znajdziesz osoby z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu wspaniałych witryn Shopify. Najlepsi eksperci mają szczęście, jeśli mają kilka lat.

Tak jest w przypadku Kloc. Ten zespół z Indii tworzy wspaniałe sklepy internetowe oparte na Shopify. Korzystają z każdej funkcji platformy. Kloc ma reputację szybkich zwrotów. Mogą sprawić, że będziesz gotowy do pracy dzięki solidnej stronie eCommerce w zaledwie siedem dni roboczych.

RoyalzExpertDev

RoyalzExpertDev

Ten oficjalny ekspert Shopify specjalizuje się w tak zwanym „PSD do Shopify”. Będą kroić i kroić układy Adobe Photoshop w pełne sklepy Shopify. W rezultacie powstał sklep internetowy, który korzysta z funkcjonalności Shopify. Nie poświęcisz wspaniałego wyglądu.

Najłatwiejszym sposobem na docenienie jakości ich pracy jest spojrzenie na ich portfolio sklepów Shopify. Zespół RoyalzExpertDev może również wykonać szybką pracę nad integracją list mailingowych. Pomogą Ci również w Etsy i na Facebooku.

Rakieta e-commerce

Rakieta e-commerce

Sklepy Shopify ułatwiają klientom znalezienie tego, czego chcą i kupienie tego. Prawie każdy może go użyć do skonfigurowania podstawowych sklepów internetowych. Rocket Commerce to Twój zasób, gdy chcesz wyjść poza podstawowy sklep internetowy.

Jedno spojrzenie na ich portfolio pokazuje, że są wykwalifikowani i zdolni. Sklep Shopify potrzebuje klientów. Rocket eCommerce otrzymuje świetne recenzje pomocy marketingowej Shopify. Ta grupa ekspertów oferuje również bieżącą konserwację witryn, które budują.

Dwójkowy

Dwójkowy

Umieść ten zespół ponad 60 specjalistów marketingu cyfrowego i eCommerce do pracy na swojej stronie Shopify. Binary współpracuje z firmami dowolnej wielkości, tworząc sklepy internetowe, które można skalować w miarę potrzeb. Wiele firm koncentruje się tylko na tym, co jest dziś potrzebne. Ta firma ma filozofię planowania przyszłego wzrostu.

Zadowoleni klienci często zwracają uwagę na podejście Binary „3 kw.”. Uważają, że personel, procesy i komunikacja wysokiej jakości są trzema warunkami sukcesu. Binary dokonuje wyborów ze swojego zespołu, aby spełnić Twoje potrzeby. Rezultatem jest partnerstwo tak samo jak relacja robocza.

InfoShore

InfoShore

Zwinna produktywność napędza ten sklep eCommerce. Uważają, że jakość nic nie znaczy, jeśli nie zostanie dostarczona na czas. InfoShore ma holistyczne podejście do stron eCommerce. Ich eksperci najpierw zaangażują cię w misję wyjaśniającą. Celem jest, aby to, co jest budowane, zapewni oczekiwane rezultaty.

InfoShore istnieje już od ponad dziesięciu lat. Personel ponad 50 pełnoetatowych pracowników opiekuje się bazą ponad 100 globalnych klientów. InfoShore może ci pomóc w rozwiązaniach, które lubią nazywać „na zamówienie”. Nie tylko wezmą platformę Shopify i znajdą sposoby, aby dopasować do niej swój pomysł.

Bluetech

BlueTech Shopify Expert

Powiedzmy, że odrobiłeś lekcje w Shopify. Ty decydujesz, że byłoby idealnie, gdyby tylko brakowało tej jednej rzeczy. Bluetech to ekspert Shopify, który może dostarczyć brakujące elementy. Często jest to mobilna strona rozwiązania. Zespół Bluetech może pomóc Ci dodać niestandardowe funkcje, takie jak powiadomienia wypychane, możliwość synchronizacji sklepu i wykresy analityczne.

Bluetech rozumie również, że SEO jest podstawą sukcesu sklepu internetowego. Nie tylko otrzymujesz od nich pomoc techniczną. Bluetech zapewnia, że ​​Twój sklep korzysta z możliwości optymalizacji pod kątem wyszukiwarek platformy.

Code Rapper

Code Rapper

Ten zespół o chwytliwej nazwie zasłużył na swoją reputację. Klienci szybko komplementują wysoki poziom komunikacji i obsługi klienta. Code Rapper specjalizuje się w pomocy w konfiguracji sklepu internetowego. Na tym się nie kończy. Współpracują również ze swoimi klientami, aby przekształcić istniejące witryny eCommerce. Często jest to aktualizacja do platformy korporacyjnej Shopify Plus.

Projekt jest tak samo ważny jak funkcjonalność. Synergię zobaczysz, gdy przejrzysz portfolio Code Rappera. Wielu klientów wraca do Code Rapper po pomoc w marketingu i SEO.

Lucent Innovation

Lucent Innovation

Lucent Innovation to niewielki zespół, który zapewnia duży design i innowacje. Ponad 70 referencji ujawnia ciąg komplementów. Koncentrują się na projektowaniu, komunikacji i szybkości reakcji.

Przeczytasz także pochwały na temat pomocy Lucenta w migracji z innych wiodących platform eCommerce. Pamiętaj o tym, jeśli nowa witryna Shopify jest miejscem docelowym dla istniejącego sklepu internetowego. Zespół Lucent Innovation specjalizuje się również w samodzielnych aplikacjach mobilnych. Mogą one pomóc w tworzeniu niszowych produktów za pomocą platformy Shopify.

Tripster Developers

Tripster Developers

Nie każdy ekspert Shopify specjalizuje się w pracy z początkującymi. Tripster Developers przygotowuje dla nich matę powitalną. Ten zespół powinien być jednym z najważniejszych czynników, jeśli nigdy nie prowadziłeś sprzedaży online i chcesz skorzystać z Shopify. Poprowadzą Cię przez etapy planowania, rozwoju, wdrażania i operacji. Pod koniec procesu będziesz wygodny i kompetentny.

Możliwości projektowania graficznego i drukowania wyróżniają programistów Tripster spośród innych ekspertów Shopify. Potrzebujesz logo do swojego sklepu internetowego? Czy planujesz sprzedawać koszulki? Programiści Tripster mogą pomóc Ci w obu przypadkach.

Geniusz eShop

Geniusz eShop

Shopify jest znany ze swoich wspaniałych szablonów. Są wspaniałe, dopóki nie zaczniesz umieszczać własnych treści. Nie możesz winić za to Shopify. Czas poszukać eksperta Shopify, który pomoże Ci przekształcić go w oszałamiające wizualnie rzeczy, które się sprzedają. Szybkie spojrzenie na stronę Genius eShop zapewni, że ten zespół sprosta zadaniu.

Czy to będzie kosztować fortunę? eShop Genius promuje 10-dniowy zwrot dla kompletnego i działającego sklepu internetowego. Otrzymasz korzyści z ich inteligentnego myślenia oraz pomoc w eksperckich sugestiach marketingowych. Zaczyna się od inwestycji wynoszącej zaledwie 500 USD.

Istnieje nieoczekiwana cena za korzystanie z Shopify, ale nie będzie to kosztować pieniędzy. Platforma jest tak wszechstronna, że ​​często trudno jest dowiedzieć się, czego należy użyć lub jak z niej korzystać. Ludzie mają problemy z wyborem opcji i integracji. Niezdecydowanie opóźnia uruchomienie. To cię kosztuje.

Twój czas wiąże się z wartością pieniężną. Pocenie się drobnymi detalami nie wydaje się dobrym zwrotem z inwestycji. Shopify Expert w Indiach zapewni Ci minimalną cenę. To może być najlepsza inwestycja, jaką możesz zrobić.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map