Najlepsi nowi projektanci i programiści Zeland Shopify

Nagroda doskonałości AWA


Nie trzeba długo czekać na paraliż analizy, gdy patrzysz na wszystko, co możesz zrobić Shopify. Ta potężna platforma eCommerce jest niekwestionowanym królem z wielu powodów. To, co wydaje się niekończącymi się opcjami, znajduje się u góry listy. Czy na pewno zamierzasz to odpowiednio skonfigurować? Czy zdajesz sobie sprawę z wszystkich dzwonków i gwizdków??

Czas wezwać eksperta, Shopify Expert. Na całym świecie są guru Shopify, ale wielu z nich znajduje się w Nowej Zelandii.

Zaraz, co oni tam robią? Okazuje się, że niewiele krajów ma wyższą koncentrację specjalistów eCommerce. Kraj cieszy się bezpiecznym i stabilnym środowiskiem biznesowym. Prosty system podatkowy, który ułatwia prowadzenie globalnego handlu.

Największym eksportem Nowej Zelandii są technologie. Rekordowy wzrost przyniósł w ubiegłym roku prawie 10 miliardów dolarów dla gospodarki. Rząd wspiera technologię i innowacje jako sposób na rozwój gospodarki. Jest to środowisko, które wspiera ludzi, którzy zostają Ekspertami Shopify.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z listą programistów, którzy mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać Shopify.

All Around Awesome

Plac Kieszeni

Plac Kieszeni

Ta agencja oferująca pełen zakres usług znacznie wykracza poza zakładanie sklepu internetowego Shopify. I to jest ważne. Sama technologia się nie sprzedaje. Potrzebujesz strategii cyfrowej, która buduje Twoją markę. Musisz używać mediów do budowania świadomości. Musisz także zintegrować media społecznościowe, aby zwiększyć widoczność. Pocket Square przyjmuje to holistyczne podejście do eCommerce.

Daj tej agencji priorytet, jeśli jesteś marką mody lub stylu życia. Mają portfolio pięknych, skutecznych i prostych przykładów. Portfolio pokazuje, co możesz zrobić dzięki Shopify, gdy przekroczysz granice. Będziesz beneficjentem wspaniałego sklepu internetowego. Będziesz także mieć pełną strategię, aby odnieść sukces.

Strony internetowe SPF

Strony internetowe SPF

Dzisiaj chodzi o telefon komórkowy, zwłaszcza jeśli masz sklep internetowy. Urządzenia mobilne rzucają przeszkody i ograniczenia podczas zakupów online, nawet w przypadku Shopify. Strony internetowe SPF potrafią je wszystkie ominąć.

Przejrzyj portfolio, aby dowiedzieć się o zakresie możliwości tej agencji. Referencje od ostatnich klientów zauważają szybkie zmiany jako specjalność. Inni zwracają uwagę na cierpliwość, a treningi pomagają zwiększyć Twoją wiedzę techniczną. Będziesz gotowy do uruchomienia swojego sklepu, gdy tylko SPF przygotuje go dla Ciebie.

Głownia

Głownia

Ten zespół 10 specjalistów współpracuje z międzynarodową listą klientów. Rozumieją, że nie sprzedajesz tylko produktów lub usług. Promujesz również markę. Gdy przyniesiesz do nich swój projekt Shopify, uzyskasz pomoc w zarządzaniu projektami, marketingu i SEO. Nie tylko cię ustawiają i uwalniają. Firebrand kontynuuje wsparcie i szkolenie. Będziesz mieć opcje, które pomogą Ci zrozumieć wpływ, jaki Twój sklep internetowy ma na sprzedaż.

Przyjrzyj się Firebrandowi bliżej, jeśli planujesz włączyć drop shipping i sprzedaż wielokanałową do swojego sklepu Shopify. Specjalizują się w zewnętrznych logistyce, aplikacjach do zarządzania zapasami i dostawcach oprogramowania pośredniego.

Pierwiastkowy

Pierwiastkowy

Nie wszyscy eksperci Shopify mają wyłączność na platformę. Mogą przyciągnąć więcej klientów, oferując pomoc w zakresie konkurencyjnych platform eCommerce. Niektóre firmy, takie jak Elemental, wolą się specjalizować. Robią jedną rzecz i to wszystko. Zostajesz przywitany tym, gdy wchodzisz na ich stronę internetową. „Tworzymy witryny internetowe e-commerce Shopify” – mówi cała strona powitalna.

Ten nacisk jest korzystny niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy chcesz przekształcić istniejący sklep. Zespół zebrał ponad 30 referencji od zadowolonych klientów witryny Shopify. W przeciwieństwie do innych Ekspertów Shopify, te słowa chwały mają tylko tygodnie lub miesiące. Pamiętaj o żywiołaku, jeśli potrzebujesz płynnego czarodzieja. Jest to zastrzeżony język programowania, którego Shopify używa do zasilania swojej platformy.

The Heavy Hitters

Zyber

Zyber

Ta w 100% nowozelandzka agencja jest własnością i była zarządzana w 2009 roku. Zespół ponad 20 kreatywnych ekspertów pomógł ponad 1000 firmom uzyskać dostęp do Internetu. Zyber nie tylko pomaga klientom założyć i prowadzić sklepy Shopify. Tworzą aplikacje, aby ulepszyć całą platformę. Zyber Nasz filtr produktu jest używany przez setki sklepów Shopify w celu zwiększenia sprzedaży.

Zyber najpierw konfiguruje witrynę Shopify, aby była zgodna z Twoimi praktykami biznesowymi. To pozwala skupić się bardziej na sprzedaży, a mniej na prowadzeniu sklepu internetowego. To zabawna i zrelaksowana grupa, ale nie daj się zwieść. Mają na myśli biznes i załatwiają sprawę.

Przejrzysty

Przejrzysty

Nie prowadzisz działalności, jeśli nie masz zadowolonych klientów. Lucid pomaga ludziom w zakładaniu witryn Shopify od 2007 roku. Zespół uważa, że ​​zaangażowanie od samego początku określa sukces. Zapraszają klientów do włączenia ich nawet w początkową burzę mózgów. Portfolio Lucid zawiera przykłady, od podstawowych modyfikacji motywu po pełne niestandardowe projekty.

Ten ekspert Shopify specjalizuje się również w tworzeniu niestandardowych aplikacji. Poważnie rozważ je, jeśli chcesz rozszerzyć funkcjonalność platformy.

CyberWorkshop

CyberWorkshop

Shopify to hostowana platforma oprogramowania eCommerce, ale nie wszystkie części Twojego sklepu internetowego mogą tam być. CyberWorkshop specjalizuje się w pomocy w integracji, dzięki czemu wszystko działa dobrze razem. Klienci szukają ich, aby skonfigurować funkcje zewnętrzne, takie jak poczta e-mail, YouTube i Google Apps.

Jeśli potrzebujesz tych usług, CyberWorkshop konfiguruje Cię z pakietem Google Apps dla Firm. Dawni klienci twierdzą, że CyberWorkshop przyjmuje wnioski, od których odeszli inni. Nie ma nic lepszego niż komplement. Wiele opinii mówi, że przekazało kolejne projekty CyberWorkshop.

Guru marketingu

Zeald

Zeald

Ta firma projektowa z pełnym zakresem usług opracowała witryny dla tysięcy małych i średnich firm. Istnieje od 2001 roku i są największą tego typu agencją w Nowej Zelandii. Jako ekspert Shopify mogą pomóc w aspektach marketingowych eCommerce.

Shopify ma rosnący pakiet narzędzi marketingowych i SEO, które pomagają w pozyskiwaniu potencjalnych klientów. Te narzędzia nie są skomplikowane, ale są złożone. Zeald pomoże Ci zrozumieć, co robią narzędzia, i będą współpracować z Tobą w celu optymalizacji marki. Czy powinieneś polegać tylko na Shopify w tej ważnej części swojego sklepu internetowego? Odpowiedź brzmi nie. Zeald może również pomóc w takich kwestiach jak AdWords, copywriting, media społecznościowe, SEO i blogowanie.

Konfiguracja i poprawki

Natalie Leigh

Natalie Leigh

Nie wszyscy eksperci Shopify to zespoły lub grupy. Na przykład Natalie Leigh pracuje sama. Woli pracować w witrynach e-commerce Shopify i WordPress. Jej strony Shopify są proste i eleganckie. Nic nie stoi na przeszkodzie do zakupów.

Niektórzy klienci Natalie chcą tylko pomóc w dostosowaniu jednego z istniejących szablonów Shopify. Robi to krótko, a jej opłaty są przystępne. Inni chcą wyjątkowej witryny. Natalie czuje się równie dobrze na tym końcu spektrum. Jej wyrozumiałość i cierpliwość usuwają stres związany z zakładaniem i uruchamianiem sklepu internetowego.

Responsywne media

Responsywne media

Konfiguracja i uruchomienie to dopiero początek. Nikt nie wie tego lepiej niż Dave Woodard w Responsive Media. Wie, że nie pożegna się z tobą, gdy tylko zaczną się wyprzedaże. Odkryjesz rzeczy, które należy zmienić, a on będzie pod ręką, aby się upewnić.

Po drodze możesz odkryć, że potrzebujesz usług wykraczających poza zakres twojego oryginalnego projektu. Dave też tam będzie, aby im pomóc. Referencje mówią o pomocy Dave’a w projektowaniu broszur, a nawet okładek książek. Jego głęboka wiedza na temat Shopify zapewnia szybkie odpowiedzi i innowacyjne rozwiązania.

Ludzie często porównują Shopify do tego fantazyjnego radia w nowym samochodzie. Wiedzą, że może to zrobić znacznie więcej niż tylko odtwarzanie muzyki, ale kto ma czas, aby to rozgryźć? Oczywiście możesz po prostu przeczytać instrukcję obsługi. Ale nawet wtedy możesz nie wiedzieć, jak go używać.

Nie jesteśmy pewni, czy są ludzie, którzy zarabiają na życie, pomagając zrozumieć, jak korzystać z każdej funkcji radia samochodowego. Wiemy, że istnieje wielu ekspertów, którzy mogą to zrobić w Twoim sklepie Shopify.

Niektóre z najlepszych w branży znajdują się „pod” w Nowej Zelandii. Mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać Shopify, niezależnie od tego, czy jest to duży sklep od podstaw, czy tylko kilka prostych poprawek. To dobrze wydane pieniądze.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map