10 najlepszych West Coast Shopify projektantów i programistów stron internetowych

Nagroda doskonałości AWA


Chociaż Shopify zyskuje reputację łatwej w obsłudze platformy eCommerce z intuicyjnym interfejsem, możesz zdecydować, że potrzebujesz pomocy w projektowaniu i konfigurowaniu sklepu internetowego, być może nawet w prowadzeniu i utrzymaniu go.

Możesz udać się do lokalnego programisty i poprosić o pomoc, ale zalecamy skorzystanie z jednego z nich Akredytowani eksperci Shopify. Osoby te pokazały, że posiadają „kompleksową i wiarygodną wiedzę o Shopify”, przedstawiając przykłady swojej pracy firmie.

Shopify dokonuje przeglądu sklepów zbudowanych przez wnioskodawców i przyznaje tytuł ekspertów Shopify tym, których praca spełnia ich standardy.

Pięć pytań, które należy zadać podczas rozmowy z ekspertami Shopify

Czy ekspert współpracował z podobnymi firmami z podobnych branż?
Jeśli wszystkie przykładowe studia przypadków sklepów w portfolio ekspertów są nieostre i mają pastelowe kolory, być może nie są najlepszym wyborem dla projektanta sklepu z narzędziami budowlanymi. Alternatywnie, jeśli sprzedajesz cyfrowe produkty i usługi, nie wybieraj kogoś, kto skupia się na sklepach z dobrami fizycznymi.

Czy ekspert ma umiejętności, których szukasz??
Shopify Expert może mieć kwalifikacje w zakresie projektowania, ale czy stworzyli sklep od zera, czy tylko dostosowali istniejące szablony? Czy ktoś posiadający akredytację fotograficzną specjalizuje się w konkretnych produktach??

Co mówią dawni klienci Ekspertów o ich doświadczeniach z klientami?
Przeczytaj recenzje ostatnich klientów na stronie Shopify. Skoncentruj się na recenzjach prac podobnych do tego, czego szukasz. Niezbyt przydatna jest wiedza, że ​​Ekspert jest idealny do małych projektów, jeśli chcesz, aby zbudowała duży sklep z wieloma krajami.

Zapytaj eksperta, jak wchodzą w interakcje z klientami
A potem obserwuj, jak cię traktują, kiedy z nimi rozmawiasz. Nawet jeśli początkowa rozmowa z ekspertem odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej, skorzystaj z okazji, aby porozmawiać z nim telefonicznie lub osobiście. Wiele sukcesów związanych z założeniem sklepu internetowego zależy od relacji z programistą.

Czy ekspert wyszkoli cię do korzystania z Shopify?
Gdy sklep internetowy zostanie uruchomiony, jego zadaniem jest utrzymanie jego aktualności, chyba że zatrudnisz kogoś, kto będzie go utrzymywał. Zapytaj potencjalnego eksperta, czy przeszkoli Cię, jak to zrobić, i czy będzie on do Twojej dyspozycji, jeśli masz pytania dotyczące problemów, których nie możesz rozwiązać?

Oto nasz wybór programistów Shopify na zachodnim wybrzeżu Ameryki Północnej.

Wykonane z paliwa – Colbert, Waszyngton

Wykonane z paliwa

Jedynym celem Fuel Made jest Shopify. Specjalizują się w projektowaniu i rozwoju premium Shopify i oferują pełne niestandardowe projektowanie i rozwój. Ewentualnie zapewniają tylko usługi projektowe lub programistyczne, jeśli masz już część procesu.

Jeśli potrzebujesz tylko odrobiny pomocy, możesz skorzystać z ich usług do godziny. Portfolio pracy Fuel Made zawiera szczegółowe zrzuty ekranu z tego, jak budowali sklepy i pomagali klientom w organizacji swoich produktów.

Satel Creative – Vancouver, BC

Satel Creative

Satel Creative to miejsce, w którym można znaleźć wszystko, co oferuje eCommerce. Obejmują one pełen zakres usług Shopify – projektowanie, rozwój, konfigurację i marketing, a także fotografię Twoich produktów. Schematy ich procesu są łatwe do naśladowania i wyjaśniają dokładnie, co robią dla Ciebie i czego możesz się spodziewać.

Ta firma ma również doświadczenie w punktach sprzedaży i zarządzaniu zapasami. Shopify to jedna z dwóch platform eCommerce, z których korzystają.

SeedCMS – Irvine, Kalifornia

SeedCMS

SeedCMS korzysta z Shopify od 2012 roku i oferuje pełen zakres usług Shopify. Ta firma specjalizuje się w niestandardowych usługach, w tym motywach i opracowywaniu aplikacji na Twoje unikalne potrzeby.

Na stronie SeedCMS nie ma prawdziwego wyjaśnienia, co robią, ale bardzo wiele zrzutów ekranu z ich pracy jest wysokiej jakości i jest oznaczonych za pomocą usług, które firma zapewniła dla tego klienta.

WLCR – Portland, OR

WLCR

WLCR (Weinland Creative) to firma oferująca pełen zakres usług internetowych, oferująca różnorodne usługi, w tym architekturę informacji, retusz obrazów i drukowanie ekranu. Budują na platformie Shopify od 2012 roku.

Opinie o nich na stronie Shopify są bardzo pozytywne. Jednak usługa eCommerce WLCR nie jest wyróżniona na ich własnej stronie internetowej, więc musisz skontaktować się z nią w celu uzyskania informacji.

Monumental Design Co. – Portland, OR

Monumental Design Co.

Monumental Design Co. nazywa siebie agencją współpracy lub „moim bohaterem”. Wydają się być dość wybiórczy w stosunku do klientów, których przyjmują – ale w dobry sposób, chcąc, aby wszyscy odnieśli sukces. Shopify akredytuje monumentalne wzornictwo w zakresie projektowania, rozwoju i konfiguracji.

Ich własna strona internetowa mówi tylko, że robią e-commerce Shopify (między innymi rzeczy internetowe). Otóż ​​to; to strona z jedną stroną. Następnie musisz wypełnić formularz, aby się z nimi skontaktować, aby uzyskać dodatkowe informacje.

ShopPad – Oakland, Kalifornia

ShopPad

ShopPad jest ekspertem od projektowania i rozwoju Shopify Expert od 2012 roku i współpracuje z tysiącami sklepów internetowych. ShopPad współpracuje wyłącznie z Shopify i ma specjalizację w mobilnym eCommerce.

Wiedza techniczna w tej firmie jest imponująca, ponieważ ponad 50 000 sklepów eCommerce korzysta z opracowanych przez siebie aplikacji Shopify. Studia przypadków szczegółowo opisują problemy eCommerce. Odwiedź blog ShopPad, aby uzyskać wiele przydatnych informacji i wskazówek dotyczących eCommerce.

Manufaktura – Los Angeles, CA

Manufaktura

Manufactur to agresywna, kreatywna agencja, która oferuje tworzenie stron internetowych, branding, projektowanie, media i marketing. Są one wymienione w witrynie Shopify jako eksperci w zakresie projektowania, rozwoju i marketingu, ale nigdzie nie można tego wyraźnie znaleźć na własnej stronie internetowej producenta.

Przejrzyj studia przypadków pod marketingiem cyfrowym lub tagami internetowymi, aby zobaczyć, gdzie utworzyli sklepy. Lista klientów producenta jest bardzo imponująca i obejmuje Capitol Records, Walt Disney Parks and Resorts oraz 20th Century Fox.

2 projekty przyjaciół – Sedona, AZ

2 projekty przyjaciół

2 Friends Design to firma projektowa, a tworzenie witryn Shopify to tylko jedna z ich aren, wraz z koszulkami i logo. Witryna 2 Friends Design jest bardziej ofertą sprzedaży platformy Shopify niż wyjaśnieniem usług projektowych Shopify, które może zapewnić 2 Friends.

Firma ma tablicę Pinterest wszystkich ponad 160 stron internetowych, które opracowała. Sugerujemy zajrzeć tam, aby zobaczyć ich umiejętności projektowe.

Aeolidia – Seattle, stan Waszyngton

Aeolidia

Aeolidia koncentruje się na sprzedawcach detalicznych, którzy „przechodzą” z małej firmy zajmującej się majsterkowaniem do bardziej stabilnej i rozwijającej się firmy. Oferują pełny zakres usług e-commerce od projektowania tożsamości marki poprzez budowę sklepu internetowego za pomocą Shopify po doradztwo marketingowe i zarządzanie mediami społecznościowymi.

Studia przypadków Aeolidii to przede wszystkim witryny o miękkich kolorach i mglistych fokusach, które mogą odzwierciedlać ich wrażliwość na projekty. Ich blog jest pełen bardzo przydatnych informacji.

Mat Mullen Design – San Francisco, Kalifornia

Mat Mullen Design

Mat Mullen jest akredytowanym ekspertem Shopify w zakresie projektowania, konfiguracji i marketingu. Pracuje w ponad 100 sklepach internetowych od 2008 roku. Mat ma doświadczenie we współpracy z małymi firmami zakładającymi swój pierwszy sklep eCommerce. Jego portfolio pokazuje różne rodzaje sklepów internetowych, a opinie klientów na stronie Shopify są bardzo pozytywne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map