Top 15 Austrālijas Shopify tīmekļa dizaineri un izstrādātāji

AWA izcilības balva


Shopify ir viena no labākajām e-komercijas platformām, un tās popularitāte strauji pieaug. Viena no priekšrocībām, ko mēs identificējām mūsu Shopify pārskatā, ir tā, ka tai ir intuitīvs interfeiss un tā ir pietiekami vienkārša, lai iesācēji to varētu izmantot. Ir arī lietotāju forumi, kur meklēt palīdzību vietnē Shopify vietne un vietņu konsultācijas Shopify palīdzības centrā.

Tāpēc jūs varat jautāt, kāpēc mēs sniedzam jums ieteikumus ekspertiem, lai palīdzētu jums iestatīt savu tiešsaistes veikalu, izmantojot programmatūru Shopify?

Kāpēc izvēlēties Shopify ekspertu??

Ir vairāki iemesli. Ne visi vēlas izveidot vai attīstīt savu veikalu un aizpildīt to ar saviem produktiem. Dažiem cilvēkiem nav laika, bet citiem nav dizaina pieredzes vai pat minimālas tehniskās iespējas. Tomēr citi vēlas koncentrēties tikai uz sava biznesa mazumtirdzniecības aspektiem un atstāt “tiešsaistes veikala” tiešsaistes daļu kādam citam.

Ja tas izklausās kā jūs, izlasiet tālāk sniegtos mūsu ieteikumus Shopify eksperti kas var jums palīdzēt izveidot jaunu tiešsaistes veikalu vai pārvietot jūsu esošo uz Shopify platformu. Visi šie eksperti dzīvo Austrālijā un ir izgājuši Shopify atlases procesu, lai iegūtu oficiālu akreditāciju.

Kuru izvēlēties??

Tā kā jums var būt nepieciešama palīdzība tikai ar daļu procesa – piemēram, jūs varētu vēlēties izveidot savu veikalu, bet nevis pats to izveidot – šeit ir sadalīts dažādu kategoriju eksperts un viņu sniegtie pakalpojumi.

  • Dizains – izveidojiet sava veikala izskatu un izskatu; iekļaujiet savu zīmolu
  • Iestatīšana – iestatiet esošā motīva pamata veikalu un pielāgojiet motīvu
  • Izstrāde – izveidoja lietotni lietotņu veikalam vai izveidoja pielāgotu veikalu no nulles
  • Mārketings – izveidojiet mārketinga kampaņas, parasti digitālās, kurās var ietilpt sociālo mediju stratēģijas
  • Fotogrāfija – fotografējiet tiešsaistes veikalā, galvenokārt savus produktus

Daudzi no šiem Shopify ekspertiem ir kvalificēti vairākās kategorijās, un daži piedāvā tīmekļa pakalpojumus, kas pārsniedz Shopify pakalpojumus, kas var izpildīt citas tīmekļa attīstības vajadzības, kuras jums ir.

Smagie hitters

Melno jostu tirdzniecība

Melno jostu tirdzniecība

Blackbelt Commerce, kas agrāk bija pazīstama kā Shopify Ninjas, nedara neko citu kā veikalu Shopify attīstību. Viņi jau sākotnēji izlemj, kam jābūt viņu klientiem – ja steidzaties vai jums ir ļoti ierobežots budžets, tad jums labāk derētu cita aģentūra..

Blackbelt Commerce piedāvā pilnu Shopify pakalpojumu klāstu – iestatīšanu, projektēšanu, izstrādi, mārketingu un fotografēšanu. Viņi ir arī izveidojuši spraudņus bilingvālajiem veikaliem, automātisko valsts atlasītāju un HTML e-pasta veidni, lai aizstātu tekstu, kas ir Shopify noklusējuma.

Darba grupa

Darba grupa

Darba grupa, boutique tīmekļa dizaina un attīstības uzņēmums sadarbojas ar Shopify kopš 2012. gada. Uzņēmums paziņo, ka tas ir “ātrs, veikls, radošs, praktisks” un e-komercija ir tikai viens no digitālajiem pakalpojumiem, ko tas piedāvā.

Darba grupa strādā ar klientiem, lai savas e-komercijas un tirdzniecības vietu sistēmas pārvietotu uz Shopify: nav teikts, vai viņi arī veido Shopify veikalus no nulles, lai gan viņi ir uzstādīšanas eksperti.

Elkfox

Elkfox

Elkfox ir aģentūra, kurai ir divas specialitātes – Shopify un MailChimp. Viņu pieredze veikalā Shopify ir gan mazumtirdzniecībā, gan vairumtirdzniecībā, un uzņēmumam ir ļoti liela pieredze pasūtījuma tēmu dizainā.

Viņi papildina savus Shopify pakalpojumus ar produktu fotografēšanu, un viņiem ir arī lietotne, kas palīdzēs ar integrētu e-pastu. ElkFox vietnes lietošana ir nedaudz mulsinoša, jo visa navigācija notiek ārpus ekrāna kājenē, un dažas no saitēm vienkārši iet uz kontaktu lapu.

Lapu pļāvējs

Lapu pļāvējs

Leafcutter Creative Digital ir radošs e-komercijas un komunikāciju risinājumu piegādātājs. Shopify ir tikai viena no piecām šī uzņēmuma kompetences jomām, taču kopējais pavediens ir uz rezultātiem balstīta digitālā stratēģija.

Leafcutter ar Shopify platformu strādā kopš 2012. gada un norāda nozares, kurās viņi darbojas, kā bezpeļņas, farmācijas un izglītības jomas. Viņi sāk ar stratēģiju un pēc tam izveidos jums veikalu – no pamata līdz pilnībā pielāgotam, integrētam veikalam.

Mārketinga gurus

Atkārtoti ielādēt multividi

Atkārtoti ielādēt multividi

Reload Media ir Shopify eksperti kopš 2016. gada oktobra, un viņu uzmanības centrā ir digitālā mārketinga kampaņu nodrošināšana jūsu e-komercijas biznesam. Viņu vietnē nav teikts, vai viņi patiešām veido veikalus Shopify, bet viņu tiešsaistes bizness atbalsta digitālos pakalpojumus, kas iekļauj SEO, reklamēšanu par klikšķi, sociālo mediju stratēģiju, reklāmguvumu līmeņa optimizāciju un e-pasta mārketingu..

30 akri

30 akri

30 akri nodrošina pilnu Shopify pakalpojumu klāstu – iestatīšanu, dizainu, attīstību un mārketingu, kā arī pierādītas zināšanas digitālā mārketinga stratēģijā un izpildē. Viņu noteikumi (tas ir, viņu biznesa filozofija) ir ievietoti viņu tīmekļa vietnē, lai jūs varētu redzēt, ko viņi atbalsta.

30 Acres savā tīmekļa vietnē Shopify ir daudz detalizētu e-komercijas gadījumu pētījumu.
Uzņēmumam ir pieredze pielāgotu tēmu, kā arī pielāgotu lietotņu izstrādē saviem klientiem.

Dizaina Champs

Cerību fabrika

Cerību fabrika

Mēs nevaram pateikt daudz par The Hope Factory un Shopify, jo viņu vietnē nav daudz informācijas. e-komercija ir tikai viens no pieciem digitālajiem pakalpojumiem, ko tie piedāvā: dizains un izstrāde, kā arī reklāmguvumu optimizācija ir vieni no citiem.

Ir veikals, kurā jūs varat iegādāties Shopify apmācības paketi pa stundām un Shopify veikala iestatīšanas paketi – gan par noteiktu dolāra summu, bet nav informācijas par to, ko jūs saņemat.

Dzija Digital

Dzija Digital

Yarn Digital ir Shopify eksperts kopš 2015. gada jūnija un piedāvā piecus digitālos pakalpojumus, no kuriem viens ir e-komercija. Uzņēmums ir kvalificēts kā Shopify eksperts dizaina un uzstādīšanas jomā, taču viņu vietne nesniedz nekādu informāciju par viņu prasmēm, tikai apgalvojot, ka viņu izveidoti tiešsaistes veikali var pārdot ledus eskimosiem.

Yarn Digital patiešām ir daži nopietni klienti, piemēram, Lululemon un Sony Music, kuri ir izmantojuši savus dizaina pakalpojumus.

Septiņdesmit četru veidu dizains

Septiņdesmit četru veidu dizains

Seventyfour Design specializējas pielāgotā digitālā pieredzē un zīmola attīstībā
kas jūsu biznesu pacels nākamajā līmenī. Šai aģentūrai ir piecu gadu pieredze, kas piedāvā dizaina, izstrādes un uzstādīšanas Shopify pakalpojumus, kā arī jūsu produktu fotografēšanu.

Viņi sadarbosies ar jums jūsu zīmola identitātē un pārliecināsies, ka tas ir atspoguļots jūsu pielāgotajā motīva dizainā. Viņu vietnē nav noderīgu darba piemēru – tikai ekrānuzņēmumi.

Baltā karoga studija

Baltā karoga studija

Baltais karogs visas savas prasmes, zināšanas un zināšanas jums nodod. Šeit ir redzams uzņēmuma dibinātāja attēls, kurā norādīti visi veidi, kā viņa ķermeņa daļas un rīki palīdz to izdarīt. Baltais karogs ir universāla studija, un e-komercija ir tikai viens no septiņiem piedāvātajiem digitālajiem pakalpojumiem.

Jums jāaplūko visi paveiktā darba ekrānuzņēmumi, lai atrastu Shopify dizaina un iestatīšanas risinājumus, un sazinieties ar studiju, lai iegūtu papildinformāciju.

Viss apkārt satriecoši

Disco Labs

Disco Labs

Disco Labs dzīvo Shopify. Viņiem ir liela pieredze Shopify platformā – viņi ir veikuši savus veikalus Shopify, izstrādājuši pielāgotas tēmas un izveidojuši pielāgotas lietotnes. Turklāt Disco Labs ir publicējis Shopify grāmatas un kursus, no kuriem viens ir partnerībā ar Shopify.

Viņu uzmanība tagad ir vērsta uz to, lai palīdzētu liela apjoma uzņēmumiem veikt pāreju uz Shopify Plus. Neatbrīvo viņu pamata vietne – šie puiši zina, ko viņi dara.

Izveidotājs

Izveidotājs

Ja viņu pašu vietne ir ceļvedis, tad Createur ir minimālistiska filozofija, kas vērsta uz “palīdzēt cilvēkiem uzplaukt digitālajā laikmetā”. Createur ir neatkarīga digitālā aģentūra un Shopify eksperti dizaina, izstrādes, iestatīšanas un mārketinga jomā.

Viņu trīs vizuāli satriecošajās tīmekļa lapās nav daudz informācijas. Jums jāpārlūko viņu darba piemēri (bet viņi paskaidro, kādus pakalpojumus viņi veica katram klientam) un pēc tam sazinieties ar viņiem.

Veiciet tirdzniecību

Veiciet tirdzniecību

Do Commerce ir e-komercijas eksperti, kas specializējas Shopify. Viņi dara visu, ko veic Shopify un ir darījuši kopš 2012. gada. Uzņēmums būvē dažāda lieluma veikalus, pielāgojot gan motīvus, gan funkcionalitāti.

Viņiem ir pieredze Shopify veikalu integrācijā ar trešo pušu lietotnēm un programmatūru, un viņi labi pārzina mārketingu un reklamēšanu, ieskaitot Google Adwords un Facebook reklamēšanu. Lai pabeigtu paketi, Do Commerce piedāvā arī pastāvīgu Shopify atbalstu. Šis ir pilns uzņēmums no sākuma līdz beigām ar lielisku emuāru.

Iestatīšana un uzlabojumi

Shopify StartUp

Shopify StartUp

Shopify Startup tikai to dara, izveidojot un darbinot jūsu tiešsaistes veikalu. Šī uzņēmuma īpašnieks pārvalda deviņus savus Shopify veikalus, tāpēc viņš ir pārdzīvojis visas problēmas, kas var rasties, un viņš var palīdzēt ar visu, sākot no jūsu sākotnējām domām līdz idejām par rentabilitāti.

Shopify Startup piedāvā trīs pakalpojumu līmeņus: Pamata līdz 20 produktiem; Labāk līdz 100 produktiem; un pasūtījuma. Šis uzņēmums var atbilst jūsu budžetam, ja jūs tikai sākat darbu mazā veikalā.

Iekšējās informācijas grupa

Iekšējās informācijas grupa

Insider Media Group ir veikalu aģentūra, kas piedāvā virkni digitālo pakalpojumu, no kuriem viens ir e-komercija. Grupa ir Shopify eksperte kopš 2016. gada marta, un tā ir akreditēta uzstādīšanai un mārketingam.

Viņu iestatīšana ir pilna, sākot no veidnes pielāgošanas līdz pielāgotajam dizainam vai esoša veikala migrēšanai. Mārketings ietver SEO un sociālos medijus un PR. Insider Media grupa arī apmācīs jūs vietnē Shopify, ja jums būs nepieciešama palīdzība.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me