Top 10 West Coast Shopify tīmekļa dizaineri un izstrādātāji

AWA izcilības balva


Kaut arī Shopify izveido reputāciju kā viegli lietojamu e-komercijas platformu ar intuitīvu saskarni, jūs varat izlemt, ka jums nepieciešama palīdzība tiešsaistes veikala izstrādē un iestatīšanā, iespējams, pat tā vadīšanā un uzturēšanā.

Jūs varat vērsties pie sava vietējā tīmekļa izstrādātāja un lūgt viņu palīdzību, taču mēs iesakām vērsties pie kāda no Shopify akreditētie eksperti. Šie cilvēki ir parādījuši, ka viņiem ir “visaptverošas un autoritatīvas zināšanas par Shopify”, iesniedzot uzņēmumam sava darba piemērus.

Shopify pārskata veikalus, kurus pretendenti ir izveidojuši, un piešķir Shopify ekspertu titulu tiem, kuru darbs atbilst viņu standartiem.

Pieci jautājumi, kas jāuzdod, intervējot Shopify ekspertus

Vai eksperts ir strādājis ar līdzīgiem uzņēmumiem līdzīgās nozarēs?
Ja visi veikalu piemēru piemēri ekspertu portfeļos ir fokusēti maigi un pasteļtoņos, varbūt tie nav labākā izvēle jūsu celtniecības instrumentu veikala dizainerim. Alternatīvi, ja jūs pārdodat digitālus produktus un pakalpojumus, neizvēlieties kādu, kas koncentrējas uz veikaliem, kur tiek piegādātas fiziskas preces.

Vai ekspertam ir prasmes, kuras jūs meklējat??
Shopify ekspertam var būt dizaina kvalifikācija, bet vai viņi ir izveidojuši veikalu no jauna vai tikai pielāgojuši esošās veidnes? Vai kāds, kam ir fotogrāfijas akreditācija, specializējas kādos konkrētos produktos??

Ko ekspertu iepriekšējie klienti saka par savu klientu pieredzi?
Izlasiet neseno pagātnes klientu atsauksmes Shopify vietnē. Koncentrējieties uz pārskatiem par darbu, kas ir līdzīgs tam, ko meklējat. Nav ļoti noderīgi zināt, ka Eksperts ir ideāli piemērots maziem projektiem, ja vēlaties, lai viņš uzbūvē lielu un daudzu valstu veikalu.

Pajautājiet ekspertam, kā viņi mijiedarbojas ar saviem klientiem
Un tad novērojiet, kā viņi izturas pret jums, kad jūs runājat ar viņiem. Pat ja sākotnējā saruna ar ekspertu notiek pa e-pastu, izmantojiet iespēju sarunāties ar viņu pa tālruni vai klātienē. Liela daļa panākumu, kas saistīti ar jūsu tiešsaistes veikala izveidošanu, būs attiecībās ar izstrādātāju.

Vai Eksperts apmācīs jūs izmantot Shopify?
Kad jūsu tiešsaistes veikals ir izveidots, tas ir atkarīgs no tā, vai tas darbojas un tiek atjaunināts, ja vien jūs nenoalgojat kādu, kas to uzturētu jūsu labā. Jautājiet savam potenciālajam ekspertam, vai viņš apmācīs jūs, kā to izdarīt, un vai viņi būs dežūrā, ja rodas jautājumi par problēmām, kuras jūs nevarat atrisināt?

Šeit ir mūsu izvēle Shopify izstrādātājiem Ziemeļamerikas rietumu krastā.

Degviela izgatavota – Kolberts, Vašingtona

Degviela izgatavota

Fuel Made vienīgais uzmanības centrā ir Shopify. Viņi specializējas premium klases Shopify dizainā un attīstībā un piedāvā pilnu individuālo dizainu un attīstību. Viņi arī piedāvā tikai dizaina vai tikai attīstības pakalpojumus, ja esat jau iekļāvis procesa daļu.

Ja jūs meklējat tikai nelielu palīdzību, varat stundām ilgi izmantot viņu pakalpojumus. Uzņēmuma Fuel Made darba portfelī ir detalizēti ekrānuzņēmumi par to, kā viņi ir uzcēluši veikalus un palīdzējuši saviem klientiem organizēt savus produktus.

Satel Creative – Vankūverā, BC

Satel Creative

Satel Creative ir vienas pieturas aģentūra visam e-komercijai. Tie aptver visu Shopify pakalpojumu klāstu – projektēšanu, izstrādi, iestatīšanu un mārketingu, kā arī jūsu produktu fotografēšanu. Viņu procesa diagrammas ir viegli sekot un precīzi izskaidrot, ko viņi dara jūsu labā un ko jūs varat sagaidīt.

Šis uzņēmums ir pieredzējis arī tirdzniecības vietās un krājumu vadībā. Shopify ir viena no divām e-komercijas platformām, kuras viņi izmanto.

SēkluCMS – Īrvina, Kalifornija

SēkluCMS

SeedCMS ir izmantojusi Shopify kopš 2012. gada un piedāvā pilnu Shopify pakalpojumu klāstu. Šis uzņēmums specializējas pielāgotos pakalpojumos, ieskaitot tēmas, un lietotņu izstrādē jūsu unikālajām vajadzībām.

SeedCMS vietnē nav īsta paskaidrojuma par to, ko viņi dara, bet ļoti daudz viņu darba ekrānuzņēmumu ir vizuāli augstas klases, un tajos ir norādīts, kādus pakalpojumus uzņēmums šim klientam sniedza..

WLCR – Portlenda, OR

WLCR

WLCR (Weinland Creative) ir pilna servisa tīmekļa izstrādes firma, kas piedāvā daudzveidīgus pakalpojumus, ieskaitot informācijas arhitektūru, attēlu retušēšanu un sietspiedi. Viņi būvē uz Shopify platformas kopš 2012. gada.

Viņu atsauksmes Shopify vietnē ir ļoti pozitīvas. Tomēr WLCR e-komercijas pakalpojums netiek izcelts viņu pašu vietnē, tāpēc jums būs jāsazinās ar viņiem, lai iegūtu jebkādu informāciju.

Monumentālais dizains Co. – Portlenda, OR

Monumentāls dizains Co

Monumental Design Co sevi dēvē par sadarbības aģentūru vai “manu varoni”. Viņi, šķiet, ir diezgan izvēlīgi attiecībā uz klientiem, kurus viņi uzņem, taču labā veidā vēlas, lai visi gūtu panākumus. Shopify akreditē monumentālo dizainu projektēšanai, izstrādei un uzstādīšanai.

Viņu vietne tikai saka, ka viņi veic Shopify e-komerciju (starp citām tīmekļa lietām). Tieši tā; tā ir vienas lapas vietne. Pēc tam jums ir jāaizpilda veidlapa, lai sazinātos ar viņiem, lai iegūtu papildinformāciju.

ShopPad – Oklenda, Kalifornija

ShopPad

ShopPad ir dizaina un attīstības veikals Shopify Expert kopš 2012. gada un sadarbojies ar tūkstošiem tiešsaistes veikalu. ShopPad sadarbojas tikai ar Shopify, un tai ir īpaša mobilā e-komercija.

Šī uzņēmuma tehniskā kompetence ir iespaidīga, jo vairāk nekā 50 000 e-komercijas veikalu izmanto viņu izveidotās Shopify lietotnes. Gadījumu izpētē ir precīzi aprakstīts, kādi e-komercijas jautājumi tika risināti. Noskatieties ShopPad emuāru, lai uzzinātu daudz noderīgu e-komercijas atziņu un padomu.

RAŽOŠANA – Losandželosa, Kalifornija

RAŽOŠANA

RAŽOŠANA ir radoša aģentūra, kas piedāvā tīmekļa attīstību, zīmolu veidošanu, dizainu, plašsaziņas līdzekļus un mārketingu. Viņi ir norādīti Shopify vietnē kā dizaina, attīstības un mārketinga eksperti, taču tas nekur nav atrodams tieši Manufactur pašu vietnē.

Aplūkojiet gadījumu izpēti zem digitālā mārketinga vai tīmekļa tagus, lai redzētu, kur viņi izveidoja veikalus. RAŽOŠANAS klientu saraksts ir ļoti iespaidīgs, un tajā ietilpst Capitol Records, Volta Disneja parki un kūrorti, kā arī 20th Century Fox.

2 draugu modeļi – Sedona, AZ

2 draugu modeļi

2 Friends Design ir dizaina uzņēmums, un Shopify vietņu attīstīšana ir tikai viena no viņu arēnām, kā arī T-krekli un logotipi. Vietne 2 Friends Design ir vairāk Shopify platformas pārdošanas vieta, nevis Shopify dizaina pakalpojumu skaidrojums, ko var piedāvāt 2 Friends..

Uzņēmumam ir Pinterest dēlis no visām 160+ vietnēm, kuras tas ir izstrādājis. Mēs iesakām meklēt tur, lai apskatītu viņu dizaina prasmes.

Aeolidija – Sietla, Vašingtona

Aeolidija

Aeolidia koncentrējas uz mazumtirgotājiem, kuri atrodas vietā, kur “pāriet no” nelielām DIY rūpēm par stabilāku un augošu biznesu. Viņi piedāvā pilnu e-komercijas pakalpojumu klāstu no zīmola identitātes dizaina līdz tiešsaistes veikala veidošanai, izmantojot Shopify, līdz mārketinga konsultācijām un sociālo mediju pārvaldībai..

Aeolidia gadījumu izpēte galvenokārt ir mīkstu krāsu un miglainas fokusa vietnes, kas var atspoguļot to dizaina jūtīgumu. Viņu emuārs ir pilns ar ļoti noderīgu informāciju.

Mat Mullen dizains – Sanfrancisko, Kalifornijā

Mat Mullen dizains

Mat Mullen ir akreditēts Shopify eksperts dizaina, iestatīšanas un mārketinga jomā. Kopš 2008. gada viņš ir strādājis vairāk nekā 100 tiešsaistes veikalos. Mat ir pieredze darbā ar mazajiem uzņēmumiem, izveidojot savu pirmo e-komercijas veikalu. Viņa portfelī ir parādīti dažādi tiešsaistes veikalu veidi, un Shopify vietnē klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map