Populārākie Kanādas vietņu Shopify tīmekļa attīstības uzņēmumi

AWA izcilības balva


Pasaulē e-komercija, Shopify ir nepārprotams līderis. Tas turpina noteikt dizaina un lietojamības standartus. Faktiski Shopify pārvalda aptuveni 300 000 tiešsaistes veikalu, kas vien 2015. gadā ir nopelnījuši vairāk nekā 17 miljardus USD.

Liela daļa panākumu ir gūti pateicoties programmatūras vienkāršai lietošanai un funkcionalitātei. Pat iesācēji var izveidot iespaidīgu veikalu, kas ir pārpildīts ar funkcijām.

Tomēr ar tik spējīgu un izvērstu programmu lietotāji var brīnīties, vai viņi pilnībā izmanto Shopify priekšrocības. Bez iepriekšējas pieredzes var būt grūti panākt visefektīvāko pārdošanas apjomu. Ja vien jūs neesat eksperts, jūs varētu jautāt, vai ir vairāk, ko jūs varētu darīt, lai integrētu pieejamās lietotnes un rīkus.

Tā vietā, lai brīnītos, varat paļauties uz profesionālu tīmekļa attīstības uzņēmumu pieredzi un kompetenci. Daži no nozares vadošajiem uzņēmumiem specializējas, lai pēc iespējas labāk izmantotu Shopify.

Kanādas Shopify labākie tīmekļa dizaineri un izstrādātāji

Viltība ir izvēlēties labāko firmu, lai nodrošinātu pareizo līdzsvaru starp zināšanām un izmaksām. Lai palīdzētu sašaurināt izvēli, vispirms sāciet uzdot sev dažus vienkāršus jautājumus:

Kāds ir jūsu budžets??

Lielākajai daļai uzņēmumu izmaksas ir pirmais un vissvarīgākais faktors, kas jāņem vērā. Lai gan tīmeklī ir pieejams daudz bezmaksas iespēju, tām ir ierobežojumi. Nepareiza programmatūra galu galā var apdullināt biznesa izaugsmi.

Grunts līnija: ja jūs nopietni domājat par naudas pelnīšanu, jums būs jāiegulda nedaudz naudas savā biznesā. Naudas ievietošana programmatūrā, hostinga maksa un citas darbības izmaksas atmaksāsies beigās un racionalizēs ikdienas uzdevumus..

Paņemiet nedaudz laika, lai padomātu, cik daudz jūs varat atļauties ieguldīt pamata uzstādīšanas izmaksās. Ņemiet vērā, ka pastāv samērīgas attiecības starp darbības izmaksām un nopelnītajiem ieņēmumiem.

Kāds ir jūsu sākuma laiks?

Dažu e-komercijas platformu skaistums ir tas, ka jūs varat atvērt vietni tikai dažu stundu laikā. Sarežģītākām vietnēm, kurās ir desmitiem produktu, attēlu un aprakstu, jums, iespējams, būs nepieciešams vairāk laika vietnes un inventāra sagatavošanai, pirms esat gatavs sākt dzīvot. Jums būs nepieciešama platforma, kuru var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām.

Cik svarīga ir dizaina elastība?

Sākotnējā veikala iestatīšanas procesa laikā jūs, iespējams, būsit pieķēries veikala dizaina projektēšanai. Lai gan vairums platformu piedāvā iespaidīgu elastību attiecībā uz dizainu, tās var nebūt tik elastīgas, kad runa ir par krājuma un pārdošanas pārvaldību..

Jūs varat būt pārliecināti, ka e-komercijas programmatūra Shopify var rīkoties ar praktiski jebko, ko jūs tajā metat. Patiesais izaicinājums ir zināt, vai esat iestatījis veikalu, lai tas būtu pēc iespējas elastīgāks un tāds, kāds jums nepieciešams. Šajā gadījumā daži ekspertu ieteikumi var būt cenas vērts.

Vai jūsu platforma labi integrējas citās programmās??

Jūs vēlaties, lai atbilde uz šo jautājumu būtu skanīga jā. Jūsu tiešsaistes veikala veidotājam ir nemanāmi jāintegrējas ar sociālajiem medijiem, dažādiem maksājumu vārtejām, Amazon un citām programmām. Šie papildinājumi paplašinās jūsu vietnes funkcionalitāti.

Kad esat veltījis laiku, lai izpētītu dažus svarīgus jautājumus un izdomātu budžetu, varat sākt meklēt tīmekļa dizaina un attīstības ekspertus Kanādā. Lasiet to visaugstāk novērtēto izstrādātāju sarakstu, kuriem vajadzētu būt jūsu saraksta augšgalā.

Smagie sitēji, kas var darīt visu

BOLD

Difuzīvs logotips

BOLD ir atbildīgs par dažu populārāko lietotņu, kas pieejamas Shopify, izveidi. Viņi arī piedāvā pielāgotus pakalpojumus maziem jaundibinātiem uzņēmumiem vai lieliem uzņēmumiem. Sākotnēji uzņēmums tika izveidots no nepieciešamības. Dibinātājus pārsteidza lietotņu trūkums, kas izstrādātas, lai palīdzētu palielināt pārdošanas apjomus. Tā vietā, lai gaidītu, kad tirgū parādīsies pareizā lietotne, viņi nolēma izveidot savu.

Kopš BOLD izlaida savu pirmo lietotni 2012. gadā, viņi ir ieguvuši neskaitāmas nozares balvas. Ar vairāk nekā 90 darbiniekiem no Vinipegas Kanādā viņi izceļas kā pilna servisa uzņēmums. Zvaniet viņiem, ja jums nepieciešama firma, kas to visu var izdarīt.

Pikseļu savienība

Pixel Union logotips

Pixel Union galvenā mītne atrodas Viktorijā, Britu Kolumbijā, Kanādā, un tā darbojas kopš 2009. gada. Viņu portfelī ir iespaidīgu klientu saraksts, tostarp: Tesla Motors, Taco Bell un LA Lakers. Izmantojiet esošu tēmu vai partneri ar viņiem, lai izveidotu pielāgotu vietni.

Pixel Union ekspertu komanda piedāvā atbalstu katrā attīstības posmā. Izmantojiet savas prasmes, lai izmantotu Shopify spēku un izveidotu skaistas un funkcionālas vietnes. Noteikti apstājieties pie viņu vietnes un apskatiet viņu plašo gludo un moderno vietņu portfeli.

Diff

Difuzīvs logotips

Lielāko daļu tīmekļa izstrādes firmu dibina programmatūras inženieri un programmētāji. Tomēr diffu sāka mazumtirgotājs. Tas Monreālas uzņēmumam piešķir atšķirīgu skatījumu uz e-komerciju.

Kopš atvēršanas 2011. gadā uzņēmums ir izveidojis augsti kvalificētu inženieru komandu. Viņi pārstāv vienu no “tehniski vismodernākajām komandām”. DIFF dizaini apvieno pievilcīgu veikalu un lietotājam draudzīgu pamatni. Izbaudiet pārvaldības funkcijas, kas palīdz padarīt jūsu dzīvi vieglāku.

Mārketinga gurus

Tikai izaugsme

Tikai izaugsmes logotips

Šim Vaterlo, Kanādā bāzētam uzņēmumam ir prātā viens mērķis: izaugsme. Sākumā tie palīdz jums izveidot skaidru zīmolu. Turpmāk viss ir saistīts ar jūsu biznesa izaugsmi un izmērāmu rezultātu sasniegšanu. Kaut arī tie piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, viņi specializējas reklāmguvumu līmeņa paaugstināšanā.

Uzņēmums palīdzēs jums pārvērst ikdienas pārlūkus par pastāvīgiem klientiem. Viņu cenu punkts var būt pārmērīgs maziem uzņēmumiem, taču, ja jūs esat ātrs un izmērāmu izaugsmi, tas var būt ieguldījuma vērts. Apsveriet faktu, ka viņi var lepoties ar iespaidīgu 327% IA 127 dažādiem zīmoliem.

Dizaina Champs

Rādītāja radošs

Rādītāja radošais logotips

Dažiem uzņēmumiem vizuālie attēli ir īpaši svarīgi. Ja jums ir jāizceļ produkti un jāveido īpaša pieredze apmeklētājiem, Pointer Creative komanda var palīdzēt. Viņi ir jauno un gūžas dizaineru un izstrādātāju grupa ar reputāciju vizuāli satriecošu Shopify vietņu izveidošanā.

Faktiski Pointer Creative ir # 1 Shopify attīstības komanda Kanādā. Viņu dizains pastiprina zīmola veidošanu un ātri sāk piesaistīt datplūsmu jūsu vietnei. Paļaujieties uz viņiem uz vienkāršu e-komercijas vietni vai sarežģītāku veikalu. Viņi var piedāvāt lielisku atbalstu un radīt iespaidīgas vietnes no nulles.

Mazā raķete

Mazā raķetes logotips

Vajadzīga palīdzība sava radošā virziena noskaidrošanā? Cenšaties attīstīt biznesa stratēģiju? Vai esat gatavs atvērt savu vietni? Little Rocket Ontario, Kanādā, var piedāvāt pielāgotus risinājumus un atbalsta sistēmu.

Pirmkārt, viņi koncentrējas uz savu dizaina prasmju un pieredzes izmantošanu, lai tvertu jūsu zīmola redzējumu. Pēc tam viņi izveido pievilcīgu vietni, lai dalītos ar jūsu produktiem un pakalpojumiem ar pasauli. Tad viņi strādās, lai izveidotu aizmugures versiju, kas runātu par jūsu biznesu un jūsu vajadzībām. Rezultāts ir skaista pielāgota vietne.

Visapkārt satriecoši

Port80 tīmekļa dizains

Port80 tīmekļa dizaina logotips

Tā kā jūs domājat par sava e-komercijas veikala izveidi un veidošanu, nevar par zemu novērtēt lietotāju pieredzi. Jūsu vietnei jābūt intuitīvai un viegli orientētai. Pat vismazākais šķērslis pārlūkošanai un pirkšanai var novest pie pārdošanas zaudēšanas un kavēt jūsu biznesa izaugsmi.

Port80 Vankūverā eksperti ir atraduši perfektu formas un funkcijas līdzsvaru. Jūsu klientiem būs patiesi patīkama pieredze, kas viņiem ļaus atgriezties vēl vairāk. Viņu mērogojamie risinājumi svārstās no vienkāršiem labojumiem līdz pilna mēroga uzsākšanai starptautiskiem uzņēmumiem.

SOVI radošs

OVI radošais logotips

SOVI projektā Toronto, Kanādā, viņi iepazīstas ar jums, pirms tiek izstrādāti risinājumi, kas ir īpaši izstrādāti, lai apmierinātu jūsu unikālās vajadzības. Viņiem ir augsti standarti dizaina jomā.

Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu vietne izskatīsies lieliski jebkurā ierīcē. Pircējiem patiks jūsu vietnes priekšpuse, un jūs būsit pateicīgs par pārdomām un pieredzi, kas rodas, izstrādājot jūsu aizmugures versiju.

SOVI izstrādātāji ikdienas uzdevumus padarīs brīvus, lai jūs varētu efektīvi vadīt savu biznesu. Izbaudiet vairāk laika, lai koncentrētos uz savām galvenajām prioritātēm.

Augšā vēlāk nekā tu

Augšup vēlāk nekā jūs logo

Nosaukums saka daudz. Šī dizaineru un izstrādātāju komanda Toronto, Kanādā, padara viņu darbu grūtāku. Viņi kavējas vēlu, lai jūs varētu pievērst uzmanību citām jomām, kurās vadāt savu biznesu. Tikai dažu nedēļu laikā jūs varat pārņemt savu e-komercijas vietni no koncepcijas uz realitāti.

Kā Shopify eksperti, viņi ir unikāli kvalificēti, lai palīdzētu jums izmantot Shopify programmatūras jaudu. Viņu skaistie veikali veicinās pārdošanu. Neatkarīgi no tā, kāda lieluma biznesu jūs plānojat sākt vai atjaunot, viņi piešķirs jūsu projektam visu uzmanību un radošo spēku.

Iestatīšana un uzlabojumi

Karsons

Karsona logotips

Vai jums ir mazs uzdevums, kas ātri jāpaveic? Vajadzīga palīdzība jauna rīka vai funkcijas integrācijā? Kāpēc nenodot šos uzdevumus ekspertiem un pārliecināties, ka tas tiek izdarīts pareizi? Kārsons, kas atrodas ārpus Monreālas, Kanādā, ir ideāli piemērots vietņu iestatīšanas un jaunināšanas uzdevumu veikšanai.

Nebūsiet pieķērušies mēģināt pārvietoties Shopify, kad jums jākoncentrējas uz citiem jūsu biznesa aspektiem. Viņiem ir īpaši elastīga un pieņemama cena. Jūs varat baudīt neregulāru piekļuvi Shopify ekspertiem, nemaksājot par dārgiem ikmēneša abonementiem. Karsons piedāvā ātru un pieejamu vietnes pārvaldīšanas veidu.

Par Shopify bieži tiek iekasēta maksa par daudzpusīgāko un lietotājam draudzīgāko e-komercijas programmatūras platformu tirgū. Tomēr šī atzinība var būt arī negatīva. Ja tēmām, funkcijām un integrācijai ir tik daudz iespēju, jūs varat justies milzīgi. Var būt pārāk viegli samierināties ar visām izvēlēm un zaudēt dārgo laiku.

Noslēgumā jūs varat būt patīkami pārsteigts, uzzinot, cik viegli un izdevīgi ir nodot savu projektu Shopify tīmekļa attīstības ekspertam. Jūs varat savu redzējumu pārvērst skaistā un funkcionālā vietnē, nesadalot budžetu.

Vienmēr ir patīkami, ja var griezt stūrus un samazināt izmaksas, taču jums arī jāatceras, ka jūsu laiks ir vērtīgs. Kā uzņēmuma īpašnieks, jūsu laiks tiek pavadīts citās biznesa veidošanas jomās. Vēršanās pie ekspertiem var palīdzēt ātrāk sākt pārdot un nopelnīt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map