Labākie Shopify Web izstrādes uzņēmumi Lielbritānijā

AWA izcilības balva


Kāpēc Shopify?

Eksperti pastāvīgi vērtē Shopify kā e-komercijas programmatūras standartu, pret kuru tiek vērtētas visas pārējās e-komercijas platformas. Mūsu eksperti ir vienisprātis, ka tā ir labākā pieejamā e-komercijas programmatūra. Mēs arī esam detalizēti rakstījuši par plusiem un mīnusiem, kas rodas, lietojot Shopify sava e-komercijas veikala atklāšanai.

Atrodiet Shopify izstrādātāju

Kad esat to izlēmis Shopify noteikti jums, nākamais solis ir atrast izstrādātāju, kas izstrādātu un izveidotu jūsu tiešsaistes veikalu, un varbūt atbalstītu to pēc tā darbības. Protams, jūs varētu darīt pats, un tādā gadījumā jums joprojām vajadzētu izlasīt šo rakstu, tikai gadījumā. Turklāt daudziem no šiem Shopify ekspertiem ir lieliski emuāri, kas ir pilni ar noderīgu informāciju.

Labākie Shopify eksperti Lielbritānijā

Mēs esam palīdzējuši šajā atlasē, izpētot Shopify ekspertus Lielbritānijā. “Shopify Expert” ir Shopify piešķirta akreditācija, lai parādītu, ka persona vai uzņēmums ir vērtēts partneris, kuram ir pierādītas “vispusīgas un autoritatīvas zināšanas par Shopify”. Šie eksperti sniedz pakalpojumus ar pievienoto vērtību, kuriem uzticas Shopify.

Ko piedāvā Shopify eksperts

Lai kļūtu par Shopify ekspertu, privātpersonām vai uzņēmumiem jāpierāda, ka viņi ir izveidojuši piecus vai vairāk aktīvus veikalus. Pastāv piecas ekspertu kategorijas:

  • Dizains – šiem veikaliem ir jābūt nokomplektētai tēmai
  • Uzstādīt – šo veikalu pamata iestatīšana un motīvu pielāgošana
  • Mārketings – pārbaudītas šo veikalu mārketinga kampaņas
  • Fotogrāfija – jums ir uz produktu orientēts foto portfelis Shopify klientiem
  • Attīstība – izveidoja lietotni lietotņu veikalam vai izveidoja funkcionējošas pielāgotas integrācijas

Nepietiek ar to, ka pretendenti uz Shopify Expert statusu nosūta piemērus kādā no šīm kategorijām. Shopify ekspertu komanda pārskata visus iesniegumus, lai pārliecinātos, ka darbs atbilst viņu standartiem. Pretendentiem var piešķirt Shopify Expert statusu vienā vai vairākās no šīm kategorijām.

Papildus augstākajām Shopify zināšanām, Shopify eksperti ir atbildīgi arī par ātru atbilžu sniegšanu uz visiem jautājumiem un atklātu un godīgu saziņu ar visiem saviem klientiem; īsi sakot, ir ļoti profesionāli.

Shopify eksperti ir Shopify zīmolu vēstnieki, un viņu uzdevums ir nodrošināt, lai visiem viņu klientiem būtu pozitīva un augstvērtīga pieredze neatkarīgi no tā, kādus pakalpojumus viņi pērk.

Nākamais solis

Tagad jūsu uzdevums ir izlemt, kādi pakalpojumi jums jāiegādājas, lai jūsu Shopify tiešsaistes veikals tiktu izveidots un darbotos. Vai jums ir nepieciešams dizains, iestatīšana, mārketings, fotografēšana vai izstrāde vai kāda no šīm kombinācijām? Un, iespējams, kāds atbalsts, kad jūsu veikals darbojas. Katram no šiem Shopify ekspertiem ir savas stiprās puses. Uzmanīgi izlasiet rakstu un apmeklējiet to vietņu vietnes, kuras jums patīk.

Shopify eksperti Lielbritānijā

Mēs veidojam vietnes

Mēs veidojam tīmekļa vietnes - web dizaina firmu

Nosaukums We Make Websites neatspoguļo to, ka šis uzņēmums ir noformēts ar 1. numuru Shopify projektēšanas, veidošanas un mārketinga jomā. Viņu kā radoša mazumtirgotāja pašidentificēšanās labi parādās viņu pašu vietnē ar detalizētiem klientu darba piemēriem, kā arī skaidriem visu pakalpojumu klāstu ar cenām.

We Make Web vietnes ir pabeiguši vairāk nekā 370 projektus, un vairāk nekā 40 000 e-komercijas mazumtirgotāju lasa viņu ikmēneša padomu emuāru. Apmeklējiet vietni We Make Websites, lai iegūtu vismaz noderīgu informāciju un norādījumus tur.

Swanky Apple

Swanky Apple - tīmekļa dizaina firma

Swanky Apple mīl “radīt pievilcīgas lietas tīmeklim, drukāšanai un mobilajām ierīcēm”. Viņu vietne atspoguļo šo zemo taustiņu pieeju viņu darbam, no kuriem Shopify veikalu veidošana ir tikai viens aspekts.

Swanky Apple koncentrējas uz jūsu veikala attīstību un ne vienmēr uz jūsu e-komercijas biznesu, un viņi dod priekšroku individuālam dizainam. Tomēr jums ir pieejami citi viņu radošie pakalpojumi, kas ietver zīmolradi, meklēšanu un sociālo mārketingu.

iedvesma

Inspira - tīmekļa dizaina firma

inspira vietnes mājas lapa sniedz vispārīgus solījumus – satriecošs radošs darbs, progresīva attīstība, fanātisks atbalsts. Viņi ir ļoti pieredzējuši – viņi ir izveidojuši Shopify veikalus kopš 2007. gada, un tas notika tikai astoņos mēnešos pēc programmatūras publiskošanas.

Lai arī e-komercija ir tikai viens no četriem inspira piedāvātajiem pakalpojumiem, tomēr tai ir sava īpaša tīmekļa lapa. Ir pieejams pilns e-komercijas pakalpojumu klāsts – dizains, kodēšana, mārketings un atbalsts.

Vitamīns London

Vitamin London - tīmekļa dizaina firma

Vitamin London ir digitālu produktu dizaina aģentūra, kas koncentrējas uz pārredzamām atšķirībām starp fizisko un digitālo. e-komercija ir tikai viens no digitālo pakalpojumu klāsta, ko šis uzņēmums piedāvā.

Visi klientu piemēri Vitamin London vietnē ir vizuāli satriecoši, tāpat kā tiešsaistes veikali, kas saistīti ar Shopify pārskatīšanas vietni. Tomēr ņemiet vērā, ka e-komercija nav pakalpojums, kas tiek reklamēts paša Vitamin vietnē.

Zemene

Zemene - web dizaina firma

Zemeņu uzmanības centrā ir e-komercija, kuras nosaukums ir “Ārpus šīs pasaules”. Šī radošā mārketinga aģentūra būs kopā ar jums ik uz soļa jūsu Shopify pieredzē. Zemene var iestatīt jūsu jauno veikalu vai palīdzēt pārcelt esošo veikalu uz nākamo līmeni.

Viņi izveidos jums lietotnes, ieskaitot datu informācijas paneli, ja Shopify nedarīs to, kas jums nepieciešams. Ja jums nepieciešama nepārtraukta palīdzība, runājiet ar viņiem par pielāgotu atbalsta kārtību. Un lejupielādējiet viņu bezmaksas e-komercijas ceļvedi.

eastside co

Eastside sadarbības tīkla dizaina firma

Uz krasta pusi. pastāv, lai izveidotu Shopify veikalus, un viņiem ir jāveido tie simtiem. Viņi piedāvā trīs līmeņus cenu noteikšanai par saviem pakalpojumiem, sākot ar nelielām dizaina izmaiņām un beidzot ar pilnu individuālo dizainu.

Uz krasta pusi. sadarbosies arī ar jums SEO, digitālā mārketinga un sociālo mediju jomā, lai jūsu veikals būtu viegli atrodams tiešsaistē. Viņus ir vērts apskatīt, ja jūsu bizness ietilpst kādā no viņu kategorijām: mode, pārtika un dzērieni, mājas un dzīvesveids.

NoirLuxe

Noir Luxe - tīmekļa dizaina firma

Noir Luxe sevi raksturo kā digitālu radošo aģentūru. Tā Shopify pakalpojums ir tā garā saraksta beigās, kurā galvenokārt tiek runāts par vizuālo dizainu, ieskaitot mākslas virzienu un modes ilustrācijas.

Un šī darba piemēri ir krāšņi. Noir Luxe ir Shopify iestatīšanas eksperts un sniedz dizaina un dažus pārvaldības pakalpojumus; vairums klientu paši pārvalda savas vietnes. Aplūkojiet Noir Luxe, ja jūsu uzmanības centrā ir vizuāli satriecoša tiešsaistes veikala iegūšana.

Paziņojums, apgalvojums

Paziņojums - tīmekļa dizaina firma

Paziņojums sevi iepazīstina ar vietni, kurā nav nonsense, kas palīdzēs jums attīstīt savu e-komercijas biznesu, izmantojot pārbaudītu trīspakāpju biznesa modeli. Parādītie klientu piemēri ir stabili, bez vizuāli augstākās klases, lai gan daži ir izstrādāti pēc pasūtījuma. Paziņojumā galvenā uzmanība ir pievērsta e-komercijas biznesa pusei, un tā būs piemērota tiem, kuriem nepieciešama palīdzība saistībā ar sava Shopify e-komercijas biznesa digitālo stratēģiju un mārketingu..

Belle Digital

Belle Digital - tīmekļa dizaina firma

Belle Digital izveido “skaistus un unikālus e-komercijas veikalus Shopify”. Viņi rada pielāgotus Shopify uzņēmumus, ne tikai veikalus. Viņi ir uzstādīšanas eksperti un arī sadarbosies ar jums jūsu veikala mārketingā.

Viņu vietne ir vizuāli satriecoša ar maigām krāsām un maigu fokusu, kas atspoguļots viņu darbu parādītajos piemēros. Belle Digital identificē viņu klientu kategorijas, piemēram, modi, veselību un skaistumu, mājas un dzīvesveidu, kā arī bērnus, un viņu vietnei tas ir sievišķīgi..

Zemūdens pistole

Zemūdens pistole - tīmekļa dizaina firma

Zemūdens Pistoles ikona ir vīriešu supervaroņa multfilma, kas viņus attēlo kā digitālus traucējummeklētājus. Šī nolaidīgā uzņēmuma pirmsākumi meklējami sadarbībā ar radošajiem uzņēmumiem, un tas joprojām ir viņu sirdslieta.

Viņi ir nedaudz neskaidri par savām prasmju kopām, jo ​​“uz brīdi” ir izveidojuši e-komercijas veikalus un “diezgan daudz”. Zemūdens pistoles veidos jūsu Shopify veikalu, palīdzēs mārketingā un veidos jūsu tekstu.

Uzziniet vairāk par FAQ jautājumiem par Shopify ekspertiem
šeit.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me