Labākie Shopify tīmekļa dizaineri un izstrādātāji Indijā

AWA izcilības balva


Shopify ir neapstrīdama e-komercijas programmatūras platforma pamatota iemesla dēļ. Vairāk nekā 300 000 tiešsaistes veikalu to izmantoja, lai pagājušajā gadā radītu gandrīz USD 20 miljardus. Shopify ir tik populārs, ka jūs varat pāriet no nulles līdz pārdošanai mazāk nekā stundas laikā.

Lietošanas ērtums nav vienīgais iemesls, kāpēc Shopify ir e-komercijas platformas līderis. Tas tiek izmantots, lai izveidotu sarežģītus tiešsaistes veikalus, kas spēj pasakaini specializētu funkcionalitāti. Tomēr, ja tas ir jūsu aktīvo darbu sarakstā, jums būs nepieciešama vairāk nekā stunda. Jums būs nepieciešams arī Shopify eksperts palidzet tev. Šos Shopify gurus atradīsit visā pasaulē, taču izrādās, ka daudzi no tiem atrodas Indijā.

Kas padara Indiju par šādu karsto vietu Shopify ekspertiem? Tikai dažās valstīs ir tik liels tehnisko ekspertu procents. Zemās dzīves dārdzības nozīmē, ka viņi par jums var iekasēt mazāk maksu.

Kas par kvalitāti? Tas varētu jūs pārsteigt. Indijā ir vairāk ISO-9000 sertificētu programmatūras izstrādes uzņēmumu nekā jebkurā citā valstī. Indijas biznesam draudzīgie noteikumi arī atvieglo uzņēmējdarbību tur.

Izlasiet to izstrādātāju sarakstu, kuri var jums palīdzēt iegūt vislabāko no Shopify e-komercijas programmatūras.

Kloc Technologies

kloctechnologies

Iepirkšanās tiešsaistē jums varētu būt veca cepure, taču tā joprojām ir salīdzinoši jauna darbība. Jūs neatradīsit cilvēku ar gadu desmitu pieredzi, veidojot satriecošas Shopify vietnes. Šeit strādājošajiem labākajiem ekspertiem ir paveicies, ja viņiem ir gadu gadi.

Tā tas ir Kloc gadījumā. Šī Indijas komanda izveido satriecošus Shopify darbinātus tiešsaistes veikalus. Viņi izmanto visas iespējas, ko piedāvā platforma. Kloc ir reputācija par ātriem apgriezieniem. Viņi var jūs izveidot un palaist, izmantojot drošu e-komercijas vietni, tikai septiņu darba dienu laikā.

RoyalzExpertDev

RoyalzExpertDev

Šis oficiālais Shopify eksperts specializējas tā sauktajā “PSD to Shopify”. Viņi sagriezīs un sagriezīs jūsu Adobe Photoshop izkārtojumus pilnos Shopify veikalos. Rezultāts ir tiešsaistes veikals, kas izmanto Shopify funkcionalitātes priekšrocības. Jūs neupurēsit krāšņus skatienus.

Vienkāršākais veids, kā novērtēt viņu darba kvalitāti, ir izpētīt viņu veikalu Shopify portfeli. RoyalzExpertDev komanda var arī ātri paveikt adresātu sarakstu integrāciju. Viņi palīdzēs jums Etsy un arī Facebook lapās.

Raķešu e-komercija

Raķešu e-komercija

Shopify veikali ļauj ērti palīdzēt klientiem atrast to, ko viņi vēlas, un to iegādāties. Gandrīz ikviens to var izmantot, lai izveidotu pamata tiešsaistes veikalus. Raķešu komercija ir jūsu resurss, ja vēlaties pārsniegt pamata tiešsaistes veikalu.

Pēc viņu portfeļa apskates var secināt, ka viņi ir kvalificēti un spējīgi. Shopify veikals ir vajadzīgs klientiem. Raķešu e-komercija saņem kvēlojošus pārskatus par Shopify mārketinga palīdzību. Šī ekspertu grupa piedāvā arī pastāvīgu uzturēšanu vietnēm, kuras viņi būvē.

Binārs

Binārs

Ielieciet šo komandu vairāk nekā 60 digitālā mārketinga un e-komercijas profesionāļu komandai strādāt jūsu Shopify vietnē. Binārs strādā ar jebkura lieluma uzņēmumiem, lai izveidotu tiešsaistes veikalus, kuru mērogs tiek mainīts pēc nepieciešamības. Daudzi uzņēmumi koncentrējas tikai uz to, kas šodien vajadzīgs. Šim uzņēmumam ir nākotnes izaugsmes plānošanas filozofija.

Apmierināti klienti bieži atzīmē Binary “3Q” pieeju. Viņi uzskata, ka trīs panākumu priekšnoteikumi ir kvalitatīvs personāls, procesi un komunikācija. Binārā veic izvēli no savas komandas, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Rezultāts ir partnerattiecības, tāpat kā darba attiecības.

InfoShore

InfoShore

Agile produktivitāte veicina šo e-komercijas veikalu. Viņi uzskata, ka kvalitāte neko nenozīmē, ja tā netiek piegādāta laikā. InfoShore izmanto holistisku pieeju e-komercijas vietnēm. Viņu eksperti vispirms iesaistīs jūs faktu vākšanas misijā. Mērķis ir nodrošināt, ka tas, kas tiek būvēts, radīs gaidītos rezultātus.

InfoShore darbojas jau vairāk nekā desmit gadus. Personāls, kas sastāv no vairāk nekā 50 pilna laika darbiniekiem, rūpējas par vairāk nekā 100 pasaules klientu bāzi. InfoShore var jums palīdzēt ar to, ko viņiem patīk saukt par “individuāliem” risinājumiem. Viņi ne tikai paņems Shopify platformu un atradīs veidus, kā ideju iekļaut tajā.

Bluetech

BlueTech Shopify eksperts

Pieņemsim, ka esat paveicis mājasdarbu vietnē Shopify. Jūs nolemjat, ka būtu ideāli, ja tikai tā pietrūktu. Bluetech ir Shopify eksperts, kas var jums sniegt trūkstošos gabalus. Bieži vien tā ir mobilā risinājuma puse. Bluetech komanda var palīdzēt jums pievienot pielāgotas funkcijas, piemēram, paziņojumus par push paziņojumiem, veikala sinhronizācijas iespējas un analītiskās diagrammas.

Bluetech arī saprot, ka SEO ir tiešsaistes veikala panākumu pamats. No viņiem nesaņemat tikai tehnisko palīdzību. Bluetech nodrošina, ka jūsu veikals izmanto platformas meklētājprogrammu optimizācijas iespējas.

Kodu reperis

Kodu reperis

Šī komanda ar āķīgu vārdu ir nopelnījusi savu reputāciju. Klienti ātri izsaka komplimentus augstajam saziņas un klientu apkalpošanas līmenim. Code Rapper specializējas palīdzības sniegšanā tiešsaistes veikala izveidošanā. Ar to viss neapstājas. Viņi strādā arī ar saviem klientiem, lai pārveidotu esošās e-komercijas vietnes. Bieži vien tas ir jauninājums uz Shopify Plus uzņēmuma platformu.

Dizains ir tikpat svarīgs kā funkcionalitāte. Sinerģiju redzēsit, pārbaudot Code Rapper portfeli. Daudzi klienti atgriežas Code Rapper, lai saņemtu palīdzību mārketingā un SEO.

Lucenta inovācija

Lucenta inovācija

Lucent Innovation ir maza komanda, kas sniedz lielu ieguldījumu dizaina un inovāciju jomā. Vairāk nekā 70 atsauksmes atklāj atkārtotu komplimentu virkni. Tie ir saistīti ar dizainu, komunikāciju un atsaucību.

Jūs lasīsit arī uzslavas par Lucent palīdzību, pārejot no citām vadošajām e-komercijas platformām. Paturiet to prātā, ja jūsu jaunā Shopify vietne ir esošā tiešsaistes veikala galamērķis. Lucent Innovation komanda specializējas arī atsevišķās mobilajās lietotnēs. Tie var palīdzēt jums izveidot nišas produktus, izmantojot Shopify platformu.

Tripsteru izstrādātāji

Tripsteru izstrādātāji

Ne katrs Shopify eksperts specializējas darbā ar iesācējiem. Tripster Developers izliek viņiem apsveikuma paklāju. Šai komandai vajadzētu būt vienam no galvenajiem apsvērumiem, ja jūs nekad neesat pārdevis tiešsaistē un vēlaties to izmantot Shopify. Viņi iepazīstinās jūs ar plānošanas, izstrādes, ieviešanas un darbības posmiem. Procesa beigās jums būs ērti un zinoši.

Grafikas un drukas dizaina iespējas atšķir Tripster izstrādātājus no citiem Shopify ekspertiem. Vai jūsu tiešsaistes veikalam ir nepieciešams logotips? Vai plānojat pārdot t-kreklus? Tripster izstrādātāji var jums palīdzēt abos gadījumos.

e-veikals Ģēnijs

e-veikals Ģēnijs

Shopify ir pazīstams ar savām krāšņajām veidnēm. Viņi ir krāšņi, līdz sākat ievietot pats savu saturu. Nu, jūs nevarat vainot Shopify par to. Ir pienācis laiks meklēt Shopify ekspertu, kurš palīdzēs jums pārveidot to par vizuāli satriecošu lietu, ko pārdod. Īss e-veikala Genius vietnes apskats jums pārliecinās, ka šī komanda ir atbildīga par uzdevumu.

Vai tas tev izmaksās laimi? e-veikals Genius veicina 10 dienu apgrozījumu jūsu pilnam un darboties spējīgam tiešsaistes veikalam. Jūs saņemsiet viņu viedās domāšanas priekšrocības, kā arī palīdzību ar ekspertu mārketinga ieteikumiem. Tas sākas ar ieguldījumiem tikai USD 500 vērtībā.

Par Shopify lietošanu jāmaksā neparedzēta cena, taču tā nemaksās naudu. Platforma ir tik daudzpusīga, ka bieži ir grūti izdomāt, kas jums būtu jāizmanto vai kā to izmantot. Cilvēki joprojām cīnās ar izvēles iespējām un integrāciju. Neizlēmība kavē jūsu uzsākšanu. Jums tas maksā.

Jūsu laikam ir pievienota naudas vērtība. Nelielu detaļu svīšana gandrīz nešķiet kā laba ieguldījumu atdeve. Shopify eksperts Indijā var jūs izveidot un vadīt par minimālām izmaksām. Tas vienkārši varētu būt labākais ieguldījums, ko varat veikt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map