Jaunākie Zeland Shopify tīmekļa dizaineri un izstrādātāji

AWA izcilības balva


Analīzes paralīzes iestatīšana neprasa daudz laika, kad skatāties visu, ko varat darīt Shopify. Šī jaudīgā e-komercijas platforma ir neapstrīdams karalis daudzu iemeslu dēļ. Tas, kas šķiet bezgalīgs, ir saraksta augšdaļā. Vai tiešām domājat to iestatīt pareizi? Vai jūs pat zināt visus zvanus un svilpes?

Varētu būt laiks piezvanīt ekspertam, Shopify eksperts. Visā pasaulē ir Shopify guru, taču daudzi no tiem atrodas Jaunzēlandē.

Pagaidiet, ko viņi tur lejā dara? Izrādās, ka nedaudzās valstīs ir lielāka e-komercijas speciālistu koncentrācija. Valstī ir droša, droša un stabila uzņēmējdarbības vide. Vienkārša nodokļu sistēma, kas ļauj viegli veikt globālo tirdzniecību.

Jaunzēlandes lielākais eksports ir tehnoloģija. Rekordiskais pieaugums pagājušajā gadā ekonomikai deva gandrīz USD 10 miljardus. Valdība atbalsta tehnoloģijas un inovācijas kā veidu, kā audzēt ekonomiku. Tā ir vide, kas veicina tādu cilvēku klāstu, kuri kļūst par Shopify ekspertiem.

Izlasiet to izstrādātāju sarakstu, kuri var jums palīdzēt iegūt vislabāko no Shopify.

Viss apkārt satriecoši

Kabatas laukums

Kabatas laukums

Šī pilna servisa aģentūra sniedz jums daudz vairāk nekā tikai Shopify tiešsaistes veikala izveidošanai. Un tas ir svarīgi. Tikai tehnoloģija nepārdod. Jums nepieciešama digitālā stratēģija, kas veido jūsu zīmolu. Lai izveidotu izpratni, jums jāizmanto plašsaziņas līdzekļi. Lai palielinātu ekspozīciju, jums arī jāintegrē sociālie mediji. Kabatas laukums izmanto šo holistisko pieeju e-komercijai.

Piešķiriet šai aģentūrai prioritāti, ja esat modes vai dzīvesveida zīmols. Viņiem ir skaistu, efektīvu un vienkāršu piemēru portfelis. Portfelis parāda, ko jūs varat darīt ar Shopify, kad jūs to nospiežat līdz ierobežojumiem. Jūs esat ieguvējs no krāšņa tiešsaistes veikala. Jums būs arī pilnīga stratēģija, kā padarīt to veiksmīgu.

SPF vietnes

SPF vietnes

Mūsdienās tas viss attiecas uz mobilajām ierīcēm, it īpaši, ja jums ir tiešsaistes veikals. Mobilās ierīces met šķēršļus un ierobežojumus iepirkšanās tiešsaistē, pat attiecībā uz Shopify. SPF vietnes zina, kā no tām visiem izvairīties.

Pārlūkojiet portfeli, lai iegūtu priekšstatu par šīs aģentūras iespējām. Jaunāko klientu atsauksmes atzīmē ātru apgrozījumu kā īpašu. Citi norāda uz pacietību, un apmācības palīdz uzlabot jūsu tehnisko kompetenci. Jūs būsit gatavs vadīt savu veikalu, tiklīdz SPF būs jums to gatavs.

Firebrand

Firebrand

Šī 10 profesionāļu komanda strādā ar starptautisku klientu sarakstu. Viņi saprot, ka jūs ne tikai pārdodat produktus vai pakalpojumus. Jūs arī reklamējat zīmolu. Kad jūs viņiem nogādājat savu Shopify projektu, jūs saņemsit palīdzību ar projektu vadību, mārketingu un SEO. Viņi ne tikai jūs neatbrīvo un neatbrīvo. Firebrand seko līdzi atbalstam un apmācībai. Jums būs iespējas labāk izprast interneta veikala ietekmi uz pārdošanu.

Iepazīstieties ar Firebrand tuvāk, ja plānojat savā Shopify veikalā iekļaut piegādes un daudzkanālu pārdošanu. Viņi specializējas trešo personu loģistikā, krājumu pārvaldības lietojumprogrammās un starpprogrammatūras nodrošinātājos.

Elementārs

Elementārs

Ne visi Shopify eksperti ir ekskluzīvi platformai. Viņi var piesaistīt vairāk klientu, piedāvājot palīdzību konkurējošām e-komercijas platformām. Daži uzņēmumi, piemēram, Elemental, izvēlas specializēties. Viņi dara vienu lietu, un tas arī viss. Jūs to sagaidāt, dodoties uz viņu vietni. “Mēs izveidojam Shopify e-komercijas vietnes,” teikts splash lapā.

Šī uzmanība ir vēlama neatkarīgi no tā, vai jūs tikko dibināt vai vēlaties pārveidot esošu veikalu. Komanda ir apkopojusi vairāk nekā 30 apmierinātu Shopify vietnes klientu atsauksmes. Atšķirībā no citiem Shopify ekspertiem, šie uzslavas vārdi ir tikai nedēļas vai mēneši. Ņemiet vērā Elemental, ja jums būs nepieciešams šķidruma vednis. Tā ir patentētā kodēšanas valoda, ko Shopify izmanto savas platformas darbināšanai.

Smagie hitters

Zībers

Zībers

Šī 100% Jaunzēlandei piederošā un pārvaldītā aģentūra tika izveidota 2009. gadā. Vairāk nekā 20 radošu ekspertu komanda ir palīdzējusi vairāk nekā 1000 uzņēmumiem kļūt tiešsaistē. Zyber dara vairāk, nekā tikai palīdz klientiem izveidot un pārvaldīt Shopify veikalus. Viņi izveido lietotnes, lai uzlabotu visu platformu. Zībers Mūsu produktu filtrs tiek izmantots simtiem Shopify veikalu, lai palielinātu pārdošanas apjomus.

Zyber vispirms strādā, lai iestatītu jūsu vietni Shopify, tāpēc tā atbilst jūsu biznesa praksei. Tas ļauj vairāk koncentrēties uz pārdošanu un mazāk – uz jūsu tiešsaistes veikala vadīšanu. Viņi ir jautra un mierīga grupa, taču neļaujiet jums sevi apmānīt. Tie nozīmē biznesu, un viņi to arī panāk.

Lucid

Lucid

Jūs neveicat uzņēmējdarbību, ja vien jums nav apmierinātu klientu. Lucid ir palīdzējis cilvēkiem izveidot Shopify vietnes kopš 2007. gada. Komanda uzskata, ka iesaistīšanās jau no paša sākuma nosaka panākumus. Viņi aicina klientus iekļaut viņus pat sākotnējā prāta vētrā. Lucid portfelī ir pieejami piemēri, sākot no pamata motīvu modifikācijām un beidzot ar pilnībā pielāgotiem dizainiem.

Šis Shopify eksperts specializējas arī pielāgotu lietotņu izstrādē. Ja jums ir jāpaplašina platformas funkcionalitāte, nopietni apsveriet tos.

CyberWorkshop

CyberWorkshop

Shopify ir mitināta e-komercijas programmatūras platforma, taču ne visas jūsu tiešsaistes veikala daļas var tur atrasties. CyberWorkshop specializējas palīdzot jums integrēties, lai viss labi darbotos kopā. Klienti vēlas, lai viņi konfigurētu tādas ārējas funkcijas kā e-pasts, YouTube un Google Apps.

Ja jums nepieciešami šie pakalpojumi, CyberWorkshop izveido jūs ar Google Apps for Business paketi. Iepriekšējie klienti saka, ka CyberWorkshop pieņem pieprasījumus, no kuriem citi ir devušies prom. Ne nekas vairāk par komplimentu nekā atkārtota uzņēmējdarbība. Daudzās atsauksmēs teikts, ka viņi ir nodevuši tālākus projektus uzņēmumam CyberWorkshop.

Mārketinga gurus

Zealds

Zealds

Šis pilna servisa dizaina uzņēmums ir izveidojis vietnes tūkstošiem mazu un vidēju uzņēmumu. Viņi darbojas jau kopš 2001. gada, un viņi ir lielākā šāda veida aģentūra Jaunzēlandē. Kā Shopify eksperts viņi var jums palīdzēt ar e-komercijas mārketinga aspektiem.

Shopify piedāvā arvien pieaugošu mārketinga un SEO rīku komplektu, kas palīdz iegūt tvertnes. Šie rīki nav sarežģīti, taču ir sarežģīti. Zealds var palīdzēt jums saprast, ko šie rīki dara, un viņi sadarbosies ar jums, lai optimizētu zīmola veidošanu. Vai šai svarīgajai jūsu tiešsaistes veikala daļai vajadzētu paļauties tikai uz Shopify? Atbilde ir nē. Zealds var palīdzēt arī tādās lietās kā AdWords, tekstu rakstīšana, sociālie mediji, SEO un emuāru veidošana.

Iestatīšana un uzlabojumi

Natālija Leiga

Natālija Leiga

Ne visi Shopify eksperti ir komandas vai grupas. Piemēram, Natālija Leiga strādā viena. Viņa dod priekšroku darbam Shopify un WordPress e-komercijas vietnēs. Viņas Shopify vietnes ir vienkāršas un elegantas. Iepirkšanās pieredzi nekas neliedz.

Daži no Natālijas klientiem vēlas tikai palīdzēt precizēt vienu no esošajām Shopify veidnēm. Viņa strādā pie tā, un viņas maksa ir pieņemama. Citi vēlas unikālu vietni. Natālija šajā spektra galā ir tikpat ērta. Viņas izpratne un pacietība noņem stresu, izveidojot un atverot tiešsaistes veikalu.

Responsive Media

Responsive Media

Iestatīšana un palaišana ir tikai sākums. Neviens to nezina labāk kā Deivs Vudārds vietnē Responsive Media. Viņš zina, ka ar tevi neatvadīsies, tiklīdz sāksies pārdošana. Jūs atklāsiet lietas, kas jāmaina, un viņš būs pa rokai, lai pārliecinātos, ka tas ir izdarīts.

Pa ceļam jūs varētu atklāt, ka jums ir nepieciešami pakalpojumi, kas pārsniedz jūsu sākotnējā projekta darbības jomu. Deivs būs tur, lai palīdzētu arī šajos jautājumos. Atsauksmes runā par Deiva palīdzību tādās lietās kā brošūru dizains un pat grāmatu vāki. Viņa dziļās zināšanas par Shopify sniedz jums ātras atbildes un novatoriskus risinājumus.

Cilvēki savā jaunajā automašīnā bieži salīdzina Shopify ar šo izdomāto radio. Viņi zina, ka tas var darīt daudz vairāk, nekā tikai atskaņot mūziku, bet kam ir laiks to izdomāt? Protams, jūs varētu vienkārši izlasīt lietošanas rokasgrāmatu. Bet pat tad jūs varētu neizdomāt, kā to izmantot.

Mēs neesam pārliecināti, vai ir cilvēki, kuri iztikai palīdz jums saprast, kā izmantot visas automašīnas radio funkcijas. Mēs zinām, ka ir pieejams daudz ekspertu, lai to izdarītu jūsu Shopify veikalā.

Daži no labākajiem biznesā atrodas Jaunzēlandē. Tie var palīdzēt jums iegūt vislabāko no Shopify, neatkarīgi no tā, vai tas ir liels veikals no jauna vai tikai daži vienkārši uzlabojumi. Tā ir labi iztērēta nauda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map