East East Coast Shopify e-komercijas platformas Web dizaineri un izstrādātāji

AWA izcilības balva


Čau, Shopify, vai jūs kādreiz esat viena spēcīga platforma! Pateicoties vieglajai un intuitīvajai saskarnei, gandrīz ikviens var pārvērst ho-hum interneta veikalu par izsmalcinātu skaistumkopšanas lietu. Vai par jums nav nekā tāda, kas nebūtu ideāls? Nu, jā, ir.

Jūs varat darīt tik daudz, ka jūsu iespējas var kļūt milzīgas. Jūs ļaujat sevi modificēt gandrīz jebkurā pakāpē. Tas ir satriecoši, bet tas prasa kādu, kurš zina, ko viņi dara. Bet, protams, jūs esat Shopify. Jūs domājat par visu.

Bižele Shopify eksperti. Šie Shopify guru dzīvo un strādā visā pasaulē, tāpēc ir viegli atrast kādu blakus. Šeit ir ieteikto izstrādātāju saraksts austrumu piekrastē. Viņi stāv blakus, lai palīdzētu jums iegūt vislabāko no Shopify.

Izlasiet to izstrādātāju sarakstu, kuri var jums palīdzēt iegūt vislabāko no Shopify.

Mēs esam pamanīti

Mēs esam pamanīti

Šī komanda zina, kas nepieciešams, lai izveidotu savu Shopify Plus veikalu no paša sākuma. Tas ir, ja jūs tikko sākat darbu. Vai jums jau ir Shopify veikals? Vai viņi ir veikuši revīziju. Viņi izskatīsies zem pārsega un ieteiks uzlabojumus, kas uzlabos jūsu tiešsaistes veikalu. Ja vēlaties to pašu, pievērsiet šim Shopify ekspertam papildu uzmanību. Viņi pavadīs laiku, lai pārliecinātos, ka visi atrodas vienā lapā. Jūs pavadīsit laiku kopā, lai pārskatītu un apspriestu vietņu kartes, blokshēmas un karkasus.

Šis Shopify eksperts ir arī Adwords speciālists. Viņi var izveidot efektīvas AdWords kampaņas, kas novirza trafiku uz jūsu Shopify vietni. Viņi palīdzēs arī SEO, lai laika gaitā jūs varētu palielināt savu Shopify rangu.

C komanda

C komanda

Vai jūs pat esat pārliecināts, ka Shopify ir piemērots tieši jums? Šī komanda izmanto to, ko viņi sauc par “piemērotu vispirms” pieeju. Viņi strādā ar Shopify platformu kopš tās ieviešanas 2006. gadā. Viņi pievienoja palīdzību ar Shopify Plus 2014. gadā.

Vai C komanda jums ir piemērots Shopify eksperts? Viņi dod priekšroku strādāt ar klientiem, kuru gada pārdošanas apjomi ir no 1 līdz 10 miljoniem USD. Kad sasniegsit šo līmeni, jums būs nepieciešams arī spēcīgs projektu vadības atbalsts. Komanda izceļas šajā jomā. Viņi arī palīdz jums izprast tehnisko žargonu, kas apņem e-komerciju.

Genoms

Genoms

Jūs zināt, ka esat atradis kaut ko īpašu brīdī, kad piestājat Genome vietnes sākumlapā. Stils un dizains ir tiešsaistes veikala izšķirošās sastāvdaļas. Viņi ir ieguvuši balvas par savu dizaina darbu. Emuārs Shopify Partners piešķīra Genome 2016. gada labākā e-komercijas dizaina balvas goda zīmi par viņu darbu, Mpowerd. Nepieciešama papildu pamudināšana, lai tos pārbaudītu? Frenka Sinatras uzņēmumi izvēlējās Genomu, lai izstrādātu un izveidotu savu tīmekļa vietni.

Genoms ir arī starta inkubators. Jums būs patīkami sadarboties ar viņiem, ja vēlaties vērsties pie sava tiešsaistes veikala ar šo filozofiju.

Vienkārši

Vienkārši

Šī Austrumkrasta komanda ir izveidojusi vairāk nekā 550 veikalus, ko darbina Shopify un Shopify Plus. Veikalos ir pārdoti vairāk nekā 3 miljoni produktu, un pārdošanas apjomi pārsniedz 70 miljonus USD. Vai jums ir nepieciešams vēl kāds iemesls, lai pārbaudītu šo Shopify ekspertu?

Vienkāršots ir pilna servisa grupa. Tie var palīdzēt jums pārveidot Shopify platformu, lai radītu unikālu iepirkšanās pieredzi, kas darbojas gan uz galddatoriem, gan mobilajām ierīcēm. Vienkāršots ir ieguvis reputāciju, izveidojot flash veikalus, kas pārvalda e-komerciju uzņēmumiem, kas tiek rādīti tīkla televīzijā. Šie tiešsaistes veikali apstrādā un izpilda tūkstošiem vienlaicīgu darbību, kā arī pārrauga pārdošanas apjomus reāllaikā.

Muca NY

Muca NY

Zīmoli, kurus atpazīsit, strādājot ar Barrel NY, lai izveidotu viņu Shopify stāstus. Tas ir svarīgi divu iemeslu dēļ. Pirmais ir acīmredzams. Tas apstiprina šo Shopify ekspertu slaveno reputāciju. Otrais iemesls nav tik acīmredzams, bet tikpat būtisks. Tas parāda, ka Shopify ir platforma, kas virza tādus slavenus zīmolus kā KIND Snacks.

Vai jūs esat bezpeļņas organizācija? Barrel NY vēlas dzirdēt no jums. Viņi katru gadu ziedo vairāk nekā 500 stundas, lai palīdzētu bezpeļņas organizācijām ar nosaukumu “barelu dotācijas”. Viņi palīdzēs pārveidot Shopify, lai jūs varētu to izmantot ziedojumu ņemšanai.

Verbāls + vizuāls

Verbāls + vizuāls

Vai ir kādi noteikumi vai šķēršļi, kas traucē jūsu produkta vai pakalpojuma pārdošanai? Verbal + Visual komanda var palīdzēt jums pārspēt viņus. Viņi ir eksperti, kas palielina pārdošanas apjomus tiešsaistē, automatizējot procesus, kas bieži izraisa pamesti iepirkšanās ratiņus.

Šis ir piemērs. Viens no viņu nesenajiem klientiem bija tiešsaistes vīna veikals. Verbal + Visual viņiem palīdzēja ar unikālu veidu, kā tikt galā ar nepieciešamo vecuma pārbaudi. Veikals turpināja redzēt 100% IA tikai 4 mēnešu laikā. Viņu reklāmguvumu līmenis palielinājās par 25%, un atlēcienu līmenis samazinājās par 30%.

Limonāde NY

Limonāde NY

Tiešsaistes veikali, kas pārdod luksusa preces, rada unikālu problēmu kopumu. Pajautājiet aktrisei Gvineta Paltrova. Viņa vēlējās izveidot tiešsaistes veikalu, kas pārdod atklātos luksusa produktus un pakalpojumus. Paltrova vērsās pēc palīdzības pie Limonādes NY. Viņas tiešsaistes veikalā ir pieejams plašs produktu klāsts, sākot no organiskām ādas kopšanas precēm un beidzot ar austiņām.

Neļaujiet komandas vienkāršajai vietnei jūs apmānīt. Viņiem nav dāsnas informācijas par to, kā viņi strādā ar jums. Tas ir tāpēc, ka nav “sīkfailu griezēja” pieejas risinājumiem, ko viņi ienes jūsu Shopify veikalā. Nebaidies. Jūs galu galā izveidosit veikalu, kas darbojas izsmalcināti.

Izaugsmes dzirkstele

Izaugsmes dzirkstele

Šim Bostonā esošajam Shopify ekspertam ir reputācija, izstrādājot un būvējot tiešsaistes veikalus, kas veido klientu reklāmguvumus. Viņi uzskata, ka jūsu veikalam vajadzētu būt gan mārketinga, gan pārdošanas rīkam. Izaugsmes dzirkstele izmanto uz rezultātiem vērstu pieeju. Tajā apvienotas uz satiksmi virzošas interneta mārketinga kampaņas un uz reklāmguvumiem vērsta izaugsme.

Godalgotā dizaina aģentūra identificē un izpilda tikai tos elementus, kas dod ātrus rezultātus un pozitīvu efektu. Jūs atvērsit savu Shopify veikalu ātrāk, nekā jūs domājāt. Turpmāk viņi jūs atbalsta, izsekojot rezultātiem un veidojot apgabalus, kas parāda visdaudzsološāko izaugsmi.

Nav saistību

Nav saistību

Viņi nāk no Masačūsetsas. Viņu specialitāte ir iPhone, iPad un Android veikaliem paredzētas mobilās komercijas lietotnes tiešsaistes veikaliem. Neierobežota komercija palīdz nodrošināt bagātīgu mobilās komercijas pieredzi. Tas palielinās klientu iesaisti un reklāmguvumus. Iesaistiet šo komandu, ja vēlaties integrēt tūlītējās ziņojumapmaiņas, lai klienti redzētu jūsu jaunākos piedāvājumus.

Iepirkšanās tiešsaistē ir kļuvusi par mobilo pieredzi. Neierobežotās komercijas klientu saraksts skan kā populāru zīmolu “kas ir kas”. Tajā ietilpst tādi uzņēmumi kā Sears, Shoe Carnival, Miller Beer un Rockport. Nav saistību, jo komercija visu noņems no tavām rokām. Viņi projektēs, veidos un uztur jūsu tiešsaistes veikalu. Apsēdieties un atpūtieties.

Marks Hendersons

Marks Hendersons

Šis Shopify eksperts izmanto pakešu pieeju Shopify veikala veidošanai. Vai jūs meklējat tikai pamata iestatīšanu? Marks par jums parūpēsies, ieskaitot fontus, akcentu krāsas un galvenes attēlu vai logotipu. Jums būs jāiestata nodokļi un nosūtīšana. Tas arī ir iekļauts.

Vai jums nepieciešama sarežģītāka palīdzība? Sāciet procesu ar fiksētu depozītu un samaksājiet, kamēr jums iet. Marks var pielāgot jebkuru Shopify motīvu un integrēt nepieciešamās lietotnes. Dizaina un konfigurācijas pakalpojumi tiek piedāvāti jums, tāpēc jūs vienmēr kontrolējat budžetu. Marks izstrādāja populāru lietotni Shopify ar nosaukumu Maksājiet, ko vēlaties. Tas vienam viņa klientam palīdzēja nopelnīt vairāk nekā USD 1,4 miljonus sociālo iemeslu dēļ.

1 Digitālā aģentūra

1 Digitālā aģentūra

Viņi ir pilna servisa aģentūra, taču viņi norāda, ka 99% no projektiem, kurus viņi uzņem, ir vērsti uz e-komerciju. Viņu izpilddirektors e-komercijas vietņu projektēšanā, izstrādē un mārketingā ir iesaistīts kopš 1999. gada. Viņš ir palīdzējis atrast daudzu miljonu dolāru lielus e-komercijas jaunizveidotos uzņēmumus. Jūs saņemat labumu no viņa milzīgās nozares pieredzes.

1 Digitālā aģentūra uzskata, ka veiksmīgs tiešsaistes veikalu dizains ir samazināšanas process. Tam vajadzētu novērst kavēšanos un neskaidrības. Viņi sadarbosies ar jums jau no paša sākuma, vai arī viņi var jums palīdzēt pārveidot dizainu. Stingrie virsraksti viņus nebiedē. Viņi pievedīs jūs līdz 80% ātrāk, kad sākat lietot kādu no Shopify gatavajām premium veidnēm.

Dizaina autors: Bold

Dizaina autors: Bold

Vairāk nekā 20 apmierinātu klientu ir paņēmuši laiku, lai atstātu atsauksmes par Shopify ekspertu Vimu Tubbaksu. Daudzi no šiem klientiem runā par dziļo sadarbības līmeni, kas notiek projektēšanas procesā. Mārketings ir neatņemama e-komercijas sastāvdaļa. Wim palīdzēs arī jūsu biļetenu kampaņās.

Uzmanība detaļām ir vēl viena atkārtota tēma, kuru atradīsit. Klienti uzsver, ka tas attiecas gan uz tehnoloģijām, gan uz dizainu. Jūs gūstat labumu no vienmērīgām darbībām. Jūsu klienti izmanto labāku iepirkšanās pieredzi. Apskatiet portfeli, un jūs redzēsit, kāpēc šis Shopify eksperts saņem tik lieliskus ieteikumus.

ICEE sociālais

ICEE sociālais

Novārtā atstājiet tiešsaistes veikala sociālo mediju aspektus. ICEE Social uzskata, ka ir tik svarīgi, ka viņi to ir padarījuši par īpašu. Skatiet viņu vietnes emuāru. Viņiem patīk runāt par to, kā Shopify platformu var izmantot, lai izveidotu ekskluzīvus veikalus.

Jūs uzzināsit, piemēram, ka Paredzams, ka B2B tirgus izaugsme līdz 2020. gadam sasniegs USD 6,7 triljonus USD no bruto vērtības. ICEE Social ir gatavs parādīt, kā jūs varat izveidot vairumtirdzniecības veikalu, lai iegūtu daļu no šīs ieņēmumu plūsmas. Shopify ir arī jaudīgs rīks, lai parādītu zīmolus, ar kuriem sadarbojaties. Citā emuāra rakstā ir runāts par to, kā, izmantojot Shopify, iestatīt zīmola lapu.

TVP Industries

TVP Industries

Šī Ņujorkas pilsētas aģentūra uzskata, ka jūsu specializētais e-komercijas veikals ir labākais risinājums, un Shopify nevar pārspēt. Vai ir kāds brīnums, ka viņi ir Shopify eksperti? Gaidiet no parastiem citu piedāvātajiem pakalpojumiem, bet sagatavojieties, lai pārsteigtu par dažiem negaidītiem papildinājumiem.

TVP Industries ir pieejama vairāk nekā 600 000 augstākās kvalitātes preču izvēles. Ja neviens no šiem firmas izstrādājumiem nedarbojas jūsu labā, viņi var to izgatavot pēc pasūtījuma. Tā ir tikai pirmā procesa daļa. Jums nepieciešami arī izpildes risinājumi. Lai saglabātu preču plūsmu, TVP Industries izveidos stratēģisku izplatīšanas, izpildes un nosūtīšanas plānu. Viņi pat var apmierināt klientu apkalpošanas vajadzības.

Minion izgatavots

Minion izgatavots

“Vienkārši pasakiet mums, ko vēlaties” ir kaut kas tāds, ko jūs nekad nedzirdēsit no šī Shopify eksperta. Jūs novērtēsit viņu stratēģisko pieeju. Tas sākas ar intensīvu izpēti. Rezultāts ir detalizēts tehnisko prasību un funkciju dokuments. Kvalitātes nodrošināšana un veiktspējas pārbaude notiek jau ilgi pirms jūsu tiešsaistes veikala redzesloka. Atsauksmes un labošana turpinās arī pēc atklāšanas.

Gandrīz 90 klienti ir atstājuši atsauksmes par Minion Made. Tā ir mētāšanās. Tikai gandrīz puse runas par to, kā Minion Made spēja radīt maģiju tikai no neskaidras idejas. Otra puse slavē Minion Made par integrāciju konkrētos pieprasījumos, kas varētu šķist pārsniedz to, ko var izdarīt Shopify.

Sociāli

Sociāli

Lielākā daļa Shopify projektu ietilpst vienā no 3 veidiem. Tā ir pamata iestatīšana, migrācija vai pielāgošana. Šis Shopify Expert atrodas Čikāgā. Tā īsti nav Austrumkrasta adrese, taču Sociālizdevums ir jūsu apsvēršanas vērts. Viņi var jums palīdzēt ar jebkuru no šiem 3.

Ja viss, kas jums nepieciešams, ir pamata iestatīšana, Socialmediately var jūs izveidot un palaist tikai trīs dienu laikā. Ja skatāties uz veikalu migrāciju, Socialmediately var parādīt ieguldījumu atdevi, pārejot uz veikalu Shopify vai Shopify Plus. Vai jūs meklējat sarežģītu, pielāgotu e-komercijas vietni? Komanda var sākt jūs no plānošanas sākt tikai divās nedēļās.

Asprātīgi

Asprātīgi

Katrs savu portfolio ieliek savu labāko darbu. Tā ir laba vieta, kur sākt. Rakt dziļāk. Skatiet, ko citiem saka par darbu ar viņiem. Šī Shopify eksperta gadījumā jūs izlasīsit dažus pārsteidzošus piemērus, kā pārsniegt sarunu.

Viens klients raksta par to, kā Witty izveidoja detalizētu videoklipu, kurā parādīts, kā viņi mainījās Shopify tēmā, un katras lapas sadaļas HTML kods. Videoklips viņiem izrādījās nenovērtējams, veidojot jaunas produktu lapas. Cits Asprātīgs klients stāsta līdzīgu stāstu. Viņiem nebija nekādas kodēšanas pieredzes, bet viņi vēlējās īpašas funkcijas. Asprātīgs viņiem to uzstādīja un pēc tam izveidoja soli pa solim video, ko izmanto tiešsaistes veikala izveidošanai.

Kaitlīna Fontenota

Kaitlīna Fontenota

Kaitlin ir pilna laika mamma un Shopify eksperte. Viņai ir pieredze mārketingā, īpašu uzmanību pievēršot modei un sociālajiem medijiem. Viņas dizaina principi lielākoties izriet no personīgajām vēlmēm. Izlasiet viņas emuāru lai iegūtu labāku priekšstatu par viņu un viņu vietnes dizainu. Šeit ir divi piemēri.

Viņa sniegs jums piecus iemeslus, kāpēc klienti nepabeidz izrakstīšanos, un paskaidros, kā viņa sadarbosies ar jums, lai ieviestu Shopify risinājumus. SEO ar Shopify ir automatizēts process, taču ir veidi, kā to uzlabot. Pastāv virkne emuāru ierakstu, kuros Kaitlin sniedz informāciju par to, kā optimizēt jūsu SEO, izmantojot Shopify iebūvētos rīkus.

Labi uzbūvēts

Labi uzbūvēts

Viņi atrodas apmēram tik tālu uz rietumiem, kā jūs varat nokļūt, un joprojām tiek uzskatīti par Austrumu krastu. Šis Atlanta Shopify eksperts jūs uzmundrinās ar viņu dizaina karbonādēm. Viņi arī jūs pārsteigs, cik dziļi viņi iegremdējas, pārliecinoties, ka ikviena jūsu Shopify veikala detaļa darbojas klientiem. Jums vajadzētu būt grūti nospiestam, lai atrastu kādu, kurš nonāk nezālēs par kaut ko tik vienkāršu kā jūs iesaiņojuma lapas.

Nicely Built komandai ir reputācija, ka tā ātri strādā, lai jūsu Shopify veikals tiktu izveidots un darbotos. Pielāgoto funkciju pieprasījumi tos nepalēninās. Funkcionalitāte virza pārdošanas procesu, taču tam nevajadzētu traucēt jūsu zīmolam. Šis Shopify eksperts saglabā perfektu līdzsvaru.

Jums ir izvēle. Varat koncentrēties uz e-komercijas vietnes vadīšanu vai arī varat pielikt pūles pārdošanai ar e-komercijas vietni. Kurš ieliks naudu kabatā? Labās ziņas ir tas, ka jūs varat sadarboties ar Shopify ekspertu, lai optimizētu savu tiešsaistes veikalu. Ļaujiet viņiem uztraukties par visām detaļām. Tas ļauj jums brīvi atrast labāko produktu klāstu, kas patīk jūsu apmeklētājiem.

Daži no labākajiem biznesā padara savas mājas Austrumu krastā. Viņi palīdzēs jums iegūt vislabāko no Shopify. Jūs būsit apmierināts ar ieguldīto līdzekļu atdevi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me