24 no labākajām vietnēm, lai lejupielādētu bezmaksas e-grāmatas

Ja esat vecās skolas grāmatu tārps, kurš ir pārgājis digitāli, iespējams, ka jums patiks ērtības, ja grāmatas paņemsit līdzi, lai kur jūs dotos. Neatkarīgi no tā, vai lasāt mobilajā ierīcē vai izmantojat e-grāmatu lasītāju, piemēram, Amazon’s Kindle, lasīt interesējošo grāmatu pirkšana ir kļuvusi vienkārša.


Tomēr vai nebūtu jauki, ja jūs varētu lejupielādēt grāmatu bez maksas un ņemt to sev līdzi? Nu, uzmini ko? Internetā ir dažādi likumīgi bezmaksas resursi, kur var iegūt grāmatas, netērējot ne santīma! Šīs vietnes ir ne tikai 100% bezmaksas, bet arī piedāvā lielu grāmatu klāstu, no kuriem izvēlēties, neatkarīgi no vēlamā žanra.

Tātad, vai jūs meklējat savu nākamo lielisko lasījumu? Vai arī jums jau ir prātā kāda konkrēta grāmata vai autors? Katrā ziņā – sprādzi; mēs esam izveidojuši sarakstu ar 25 labākajām vietnēm (bez noteiktas secības), kurās absolūti bez maksas varat atrast un lejupielādēt daudz e-grāmatu.

1. Projekts Gūtenbergs

Lielākā daļa cilvēku par to jau ir dzirdējuši Projekts Gūtenbergs jo tā, iespējams, ir viena no vecākajām pieejamajām digitālajām bibliotēkām. Vietni vada brīvprātīgie, un tajā ir lejupielādētas vairāk nekā 50 000 bezmaksas e-grāmatas. Tie ir pieejami dažādos formātos, sākot ar epub un beidzot ar Kindle, līdz vienkārša teksta. Tajā ir arī audiogrāmatu klāsts, kas rūpējas par visu veidu lasītājiem, sākot no brīvprātīgo skaļi lasītām grāmatām un beidzot ar datoriem lasāmām grāmatām..

Vietne tomēr var nedaudz sajaukt, jo e-grāmatas ligzdo aiz vairākiem navigācijas slāņiem. Bet pat tā, iespējams, joprojām ir viens no visaptverošākajiem bezmaksas resursiem e-grāmatām tiešsaistē.

2. Atvērt bibliotēku

Atvērt bibliotēku ir milzīgs e-grāmatu klāsts, no kuriem izvēlēties, un lejupielādēšanai ir pieejami vairāk nekā 3 miljoni bezmaksas e-grāmatu. Jūs varat izveidot savus e-grāmatu sarakstus, kurus var apskatīt arī citi cilvēki, un ērti lietojamajā meklēšanas rīkā atrast e-grāmatas par jūsu interesējošo tēmu. Vietne ļauj jums lasīt e-grāmatas tiešsaistē pārlūkprogrammā vai arī varat tās lejupielādēt un lasīt jebkurā ierīcē.

Tā kā digitālā bibliotēka ir atvērts tiešsaistes projekts, tā lietotājiem ļauj dot ieguldījumu, pievienojot e-grāmatas. Meklēšanas joslā varat arī meklēt e-grāmatas pēc tēmas, nosaukuma un autora. Tomēr visinteresantākais šīs vietnes elements ir tas, ka tas palīdz jums atrast vēlamās e-grāmatas publiskajā bibliotēkā, lai jūs varētu viegli iegūt drukātu kopiju.

3. Bena bezmaksas bibliotēka

Bena bezmaksas bibliotēka ir vietne, kas galvenokārt koncentrējas uz fantāzijas un zinātniskās fantastikas rakstīšanu. Tās e-grāmatu veikalu daudzi pazīst ar saprātīgām cenām un patērētājam draudzīgām funkcijām, piemēram, nav DRM. Lietotāji var bez ierobežojumiem kopēt e-grāmatas uz citām ierīcēm. Amerikāņu izdevējam ir milzīga izvēle slavenu rakstnieku, tostarp arī Maikls A. Stackpole, Loiss Makmasters un Džons Scalzi. Tomēr tie ir mazāk slavenu rakstnieku darbi, kurus lielākoties lejupielādējat šīs vietnes bezmaksas sadaļā.

Viena interesanta vietne ir tā, ka viss tās katalogā tiek profesionāli rediģēts, pirms tā kļūst pieejama vietnē. Tātad, neatkarīgi no tā, kuru e-grāmatu jūs izvēlaties, esiet drošs, ka rakstītajam ir visaugstākā iespējamā kvalitāte. Turklāt, ja militārā zinātniskā fantastika ir jūsu žanrs, Bena bezmaksas bibliotēka ir vietne, kuru noteikti nevajadzētu palaist garām!

4. Bezmaksas e-grāmatas

Trāpīgi nosaukts Bezmaksas e-grāmatas ir vēl viena lieliska vietne, kurā bez maksas varat lejupielādēt e-grāmatas. Patiesībā jūs pat varat reģistrēties, lai saņemtu bezmaksas e-grāmatas uz mūžu! Neatkarīgi no tā, vai jums patīk drāma, romantika, daiļliteratūra, sci-fi vai noslēpumainība, šeit noteikti atradīsit kaut ko interesantu; vietnes bibliotēkā ir tūkstošiem dažādu žanru e-grāmatu.

Lai jums būtu vieglāk, vietnē ir uzskaitīti 10 labākie e-grāmatas katrā kategorijā. Ne tikai to, bet arī varat pārskatīt katras e-grāmatas vērtējumus un pārskatus. Tas viss palīdzēs jums iegūt pievilcīgu skatījumu uz to, ko citi lietotāji lasa. Vai arī jūs varētu vienkārši paņemt vienu un redzēt pats. Ceļojums uz nezināmo vienmēr ir aizraujošs!

5. Google grāmatas

Google grāmatas ir noderīga, lai pārvietotos pa digitālajiem žurnāliem un grāmatām, bet vai zinājāt, ka pakalpojums ļauj lejupielādēt arī e-grāmatas? Lai gan ir nopērkami miljoniem nosaukumu, vietnē varat arī pārlūkot un lejupielādēt visu, sākot no mūsdienu līdz klasiskajām e-grāmatām. bezmaksas grāmatu sadaļa.

Vietnes priekšskatījuma funkcija ir īpaši interesanta, jo tā ļauj ielūkoties jaunākajās tirgū pieejamajās e-grāmatās. Un tas var noderēt, atklājot nākamo lielisko atradumu no tā veikaliem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties e-grāmatas iegādāties vai lejupielādēt bez maksas, Google grāmatas ir lieliska vieta visu veidu lasītājiem.

6. 2020ok

2020ok ir lieliska vietne, lai atrastu e-grāmatas, taču vietnes dizains ir milzīgs negatīvais elements. Tas ir pārblīvēts, tāpēc dažreiz var paiet daudz laika, lai atrastu e-grāmatu, kuru vēlaties lasīt. Vietnei tomēr ir e-grāmatas par dažādiem jautājumiem, piemēram, vēsturi, tiesībām, medicīnu, uzņēmējdarbību un investīcijām, kā arī mākslu un fotogrāfiju.

Jūs varat atrast arī daudzas datoru un interneta e-grāmatas. Un, ja jūs domājāt, ka tas viss ir, ir tūkstošiem e-grāmatu par reliģiju un garīgumu. Tātad, vai jūs meklējat noteiktu e-grāmatu? Dodieties uz šo vietni; tas aptver gandrīz katru priekšmetu.

7. Atsauksmes

Atsauksmes ir pievilcīga vietne, kas mobilajās ierīcēs darbojas tikpat labi kā lielākās. Tas padara to ērti lietojamu, ja lasāt planšetdatorā vai viedtālrunī, un tas sagādā grūtības, lejupielādējot e-grāmatas datorā. Lai arī vietnē ir nopērkams e-grāmatu klāsts, tā piedāvā arī divas bezmaksas sadaļas.

Sabiedriskā domēna sadaļā ir tūkstošiem bezmaksas e-grāmatu lejupielādei. Oriģinālo grāmatu sadaļā atradīsit bezmaksas e-grāmatas, kuras lielākoties tiek pašas izdotas, ļaujot atklāt jaunus autorus un viņu šedevrus. Kolekcija šajā vietnē tiek organizēta, kas ir milzīgs plus!

8. Daudzi grāmatas

Daudzas grāmatas ir atbalstīts projektā Gūtenbergs un piedāvā daudzus tos pašus nosaukumus. Izkārtojums tomēr ir jaukāks, un meklēšanas funkciju ir salīdzinoši vieglāk izmantot. Vēl interesantāk ir tas, ka atšķirībā no citām bezmaksas e-grāmatu vietnēm lietotāji var lejupielādēt e-grāmatas vajadzīgajā formātā. Tajos ietilpst tādas iespējas kā PDF, eReader, HTML un citas. Vietne aktīvi darbojas arī Facebook, kur tā regulāri atjaunina ziņas par jaunākajām e-grāmatām.

9. Bezmaksas grāmata

Vēl viena bezmaksas e-grāmatu vietne, FreeBookSpot, kas aptver 90 kategorijas, ir tūkstošiem lejupielādējamu e-grāmatu. Vietne darbojas vairāk kā datu bāze; tas saistīs jūs ar bezmaksas e-grāmatām, kas tiek piedāvātas citās vietnēs. Starp dažādām citām tēmām varat atrast arī grāmatas, kas saistītas ar programmēšanu, zinātni, daiļliteratūru, mākslu, šahu un bioloģiju. Ir audiogrāmatas, ja vēlaties klausīties lasīšanu. Konkrētas e-grāmatas atrašana ir arī vienkārša, pateicoties vietnes izvērstās meklēšanas funkcijai.

10. GetFreeEbooks

GetFreeEbooks ir vairāk nekā 100 kategoriju, no kurām izvēlēties, nodrošinot, ka katram lasītājam ir kaut kas. Sākot no klasiskās literatūras un beidzot ar inženierzinātnēm līdz pat grāmatām par ārpuszemes, vietne to visu aptver. Autori šajā vietnē var iesniegt arī savus darbus, un lasītāji tos var lejupielādēt bez maksas. Vietne ir labi izstrādāta, tāpēc to ir viegli izmantot. Nemaz nerunājot, ar aktīvu sociālo mediju klātbūtni jūs varat sekot viņiem viņu vietnēs Facebook lapa lai iegūtu jaunākos atjauninājumus.

11. E-grāmatu katalogs

E-grāmatu katalogs ir bezmaksas e-grāmatu vietne, kas piedāvā arvien pieaugošu lejupielādējamu lekciju piezīmju, e-grāmatu un dokumentu sarakstu. Pašlaik vietnē ir vairāk nekā 9400 e-grāmatu, no kurām izvēlēties, un tās aptver 666 kategorijas. Visaugstākajā 20 sadaļā ir uzskaitītas populārākās (un apskatītās) e-grāmatas plašajā lasītāju kopienā, savukārt jaunajā sadaļā jūs atradīsit jaunākos direktorija papildinājumus. Autori var arī iesniegt un reklamēt savas e-grāmatas.

12. Simt nulles

Ja esat iekurts lietotājs, Simt nullēm vajadzētu jums pārsūdzēt. Vietnē atrodama iekurto bestselleru kolekcija, kuru var lejupielādēt bez maksas. Šeit piedāvātās bezmaksas e-grāmatas aptver virkni kategoriju, sākot no mākslas līdz fantastikai, beidzot ar psiholoģiju un daudzām citām tēmām. Tomēr, lai planšetdatorā, viedtālrunī vai datorā lejupielādētu un lasītu šīs e-grāmatas, jums jāizmanto Iekurt lasītāja app. Tomēr neuztraucieties, un lietotne ir bezmaksas.

13. FreeComputerBooks

Kā norāda nosaukums, FreeComputerBooks piedāvā milzīgu bezmaksas e-grāmatu kolekciju, kas saistīta ar datoriem. Jūs varat atrast arī tehniskas, matemātikas un inženierzinātņu e-grāmatas, kā arī dažas parocīgas konsultācijas un lekciju piezīmes. Lai gan vietne ir dizaina pamatnoteikumi, tēmas ir labi iedalītas kategorijās, padarot lietotājiem vieglāk atrast to, ko viņi vēlas. Vietnē ir 13 galvenās kategorijas un vairāk nekā 200 apakškategorijas.

14. BookBoon

Vai jūs meklējat noteiktu biznesa grāmatu vai mācību grāmatu? Pēc tam skatieties ne tālāk kā BookBoon! Vietnei ir lejupielādējamas vairāk nekā 1000 bezmaksas e-grāmatas, kas aptver dažādas tēmas. Kamēr mācību grāmatas ir bezmaksas, pastāv premium plāni, kā piekļūt ar biznesu saistītām e-grāmatām. Bet jūs varat saņemt 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kura laikā varat piekļūt lielākajai daļai no tām.

15. eBookLobby

eBookLobby ir lieliska bezmaksas e-grāmatu kolekcija, sākot ar izglītību, uzņēmējdarbību, skaitļošanu un mākslu. Lai gan kolekcija nav tik milzīga, kā jūs varētu gaidīt, vietne rada deficītu, pateicoties e-grāmatu kvalitātei, kas ir pieejama lejupielādei. Jūs varat atrast visas tīmekļa vietnē uzskaitītās kategorijas ar visaugstāko datoru un interneta kategoriju skaitu. Vietnē ir arī desmit visvairāk skatīto e-grāmatu saraksts, kas sniedz jums labāku priekšstatu par to, ko citi lietotāji lasa.

16. eBook3000

Tas ir interesants nosaukums, vai ne?? eBook3000 ir vēl viena vietne, kas piedāvā lejupielādēšanai tūkstošiem bezmaksas e-grāmatu. Ir e-grāmatas no dažādām kategorijām, kas nodrošina, ka ikvienam ir kaut kas. Sākot no arhitektūras, beidzot ar sportu un beidzot ar spēlēm, vietnei ir viss. Meklēšanas iespējas ir slavējamas; tie nodrošina precīzus rezultātus, kas saistīti ar ievadītajiem atslēgvārdiem. Turklāt, lai padarītu lietas vieglāku, vietnē ir skaidri redzamas populārākās e-grāmatas.

17. KnowFree

KnowFree ir tīmekļa portāls, kas lietotājiem ļauj apmainīties ar video, ziņojumiem, žurnāliem, baltajām grāmatām un e-grāmatām pašprakses un izglītības nolūkiem. Šie materiāli ir bezmaksas profesionāļiem, kuri kvalificējas. Ir pieejamas e-grāmatas dažādām kategorijām, piemēram, uzņēmējdarbībai, multimedijiem, inženierzinātnēm, izglītībai, tehnoloģijām, tīmekļa izstrādei un citam. Vietne tiek atjaunināta katru dienu ar simtiem bezmaksas e-grāmatu, tāpēc esiet droši, ka varat atrast to, ko meklējat!

18. Skribelēts

Pasaulē lielākā digitālā bibliotēka, Rakstīts ļauj lasītājiem atklāt jaunas e-grāmatas, komiksus, audiogrāmatas un citu. Vietnē dzīvo vairāk nekā 1 miljons e-grāmatu! Lai gan jums ir jāmaksā abonēšanas maksa, lai piekļūtu, jūs varat izmantot 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu savā labā.

19. Interneta arhīvs

Bezpeļņas bibliotēka, Interneta arhīvs ir mājvieta miljoniem bezmaksas programmatūras, mūzikas, video un filmu, kā arī e-grāmatām. Šajā vietnē varat atrast e-grāmatas dažādos formātos un valodās. Faktiski tas ir viens no labākajiem akadēmisko un vēsturisko e-grāmatu avotiem.
Citas bezmaksas e-grāmatu vietnes, kuras jums vajadzētu izmēģināt!

20. Grāmatu bots

Grāmatu bots ir vairāk nekā 14 000 bezmaksas e-grāmatu. To skaitā ir daži no slavenākajiem, kā arī mazāk pazīstamu rakstnieku darbi.

21. eBook junkie

e-grāmatas junkie piedāvā lasītājiem lejupielādēt vairākas bezmaksas e-grāmatas, kas aptver dažādas kategorijas.

22. Planētas e-grāmata

Sākums e-grāmatām, kas saistītas ar klasisko literatūru, Planētas e-grāmata ir pieejama lejupielādei vairāk nekā 80 mūžzaļo klasiku.

23. Bezmaksas grāmatu centrs

Bezmaksas grāmatu centrs ir vietne, kas piedāvā tūkstošiem saišu e-grāmatām, kas saistītas ar datoriem, ieskaitot tādas tēmas kā programmēšana, tīkla izveidošana un citas.

24. E-grāmatu katalogs

Vai jūs meklējat augstas kvalitātes e-grāmatas?? E-grāmatu katalogs ir tā vieta! Lietotāji var piekļūt tūkstošiem e-grāmatu, pārlūkojot dažādas kategorijas vai izmantojot meklēšanas lodziņu.

Un līdz ar to, ļaudīm, mūsu saraksts beidzas. Mēs ceram, ka šis saraksts ļāva jums atklāt dažas lieliskas vietnes, lai lejupielādētu bezmaksas e-grāmatas. Tātad, vai ir vēl kādas vietnes, kuras jūs izmantojat? Paziņojiet mums komentāru lodziņā zemāk!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map