15 labākās emuāru veidošanas platformas, lai izveidotu savu jauno emuāru

Neskatoties uz notiekošajiem kliedzieniem, ka emuāru veidošana lēnām izzūd pie jaunām komunikācijas metodēm, piemēram, sociālajiem medijiem, joprojām ir kaudzes cilvēku, kuri vēlas izveidot savus emuārus vai pārslēgties uz labāku platformu internetā.


Faktiski nevar būt labāks laiks emuāru veidošanai nekā tagad! Tāpat kā vecais labs e-pasts, arī emuāru veidošana ir dzīva un laba. Tā kā vienas no populārākajām tiešsaistes darbībām statuss nav mainījies, kaut arī fakti ir kliedējuši uzskatu, ka emuāru veidošanas dienas ir numurētas. Tāpēc ir droši teikt, ka emuāru veidošana tādā vai citā veidā ilgstoši nekur neiet.

Tomēr kuru emuāru veidošanas platformu jums vajadzētu izmantot? Tā kā šodien ir pieejami daudzi pakalpojumi, kas palīdz sākt un pārvaldīt savu emuāru, var būt diezgan drausmīgi izvēlēties jums piemērotu platformu. Tomēr neuztraucieties; mēs esam izpētījuši un uzskaitījuši 15 labākās emuāru veidošanas platformas (bez īpašas secības):

1. Spoks

Ja esat minimālists, spoks ir jūsu sapņu piepildījums! Izmantojot nepiesārņotu un tīru saskarni, jūs varat vienkārši ieiet un sākt rakstīt uz jebkuras jūsu izmantotās ierīces. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka platforma nav jaudīga. Tam ir viss tirgus ar iespaidīgām tēmām jūsu emuāram un virkni komandas sadarbības rīku.

Īpaši interesanta ir sadalītā ekrāna Markdown sintakses funkcija. Tas novērš nepieciešamību nepārtraukti lēkt uz priekšu un atpakaļ, atšķirībā no daudzām citām platformām, kas tur atrodas. Ja jums ir savs serveris, jūs varat mitināt savu emuāru bez maksas. Tomēr, ja nē, plāni sākas no USD 8 mēnesī un sasniedz USD 200 mēnesī.

2. MarketPress

Typepad
Viena no agrākajām emuāru veidošanas platformām internetā, Typepad darbojas jau vairāk nekā desmit gadus. Ja vēlaties izveidot skaistu emuāru un bez galvassāpēm rīkoties ar kodēšanu, mitināšanu vai citām tehniskām lietām, šī platforma ir paredzēta tieši jums. Bet, ja jums patīk programmēšana, varat pielāgot CSS atbilstoši savām vēlmēm.

Varat viegli rakstīt ziņas mobilajā ierīcē, darbvirsmā un pat ar e-pastu! Turklāt varat arī pievienoties tās filiāles programmai vai rādīt reklāmas, lai gūtu peļņu no sava emuāra – tas ir kaut kas, ko vairums citu emuāru veidošanas platformu nepiedāvā. Ja jums visā ceļā ir nepieciešama palīdzība, tā ir sniegusi lielisko klientu atbalsta komandu. Plāni sākas ar saprātīgu USD 8,95 mēnesī.

3. WordPress

Tas nav noslēpums: WordPress ir populārākā emuāru veidošanas platforma šodien pasaulē! Tikai WordPress pārvalda apmēram 25 procentus vietņu globālajā tīmeklī. Arī vairāk nekā 48 procenti populārāko vietņu kā satura vadības sistēmu izmanto WordPress. Jāatzīst, ka šie ir diezgan iespaidīgi skaitļi!

Izmantojot šo platformu, satura rakstīšana, ievietošana un pārvaldīšana ir neticami vienkārša. Varat arī pielāgot savu emuāru ar virkni rediģējamu motīvu un tūkstošiem spraudņu, kas ļauj jums darīt gandrīz jebko. Jūs varat izvēlēties divas WordPress versijas, no kurām katra piedāvā kaut ko atšķirīgu:

WordPress.org – to nevar izmantot bez maksas un ļauj jums mitināt savu emuāru.
WordPress.com – tas ir bezmaksas pamata emuāru veidošana, bet, ja jūs meklējat kaut ko vairāk, prēmiju plāni sākas no USD 99 gadā.

4. Enkurs

Ļoti vienkārša emuāru veidošanas platforma Anchor ir arī viena no ātrākajām. Lai sāktu izmantot platformu, lejupielādējiet un instalējiet to uz servera. Programma ir viegla, tāpēc telpa noteikti nav problēma. Tas ir ideāli piemērots pieredzējušiem emuāru autoriem, jo, lai optimāli izmantotu platformu, jums jāzina Markdown un HTML.

Jūs varat atrast arī dažas vilkšanas un nomešanas funkcijas, kas noderēs. Tas ļauj jums bez grūtībām pievienot informāciju, īpaši attēlus. Anchor vietnē GitHub ir arī milzīga atvērtā koda kopiena, kuras dalībnieki aktīvi dalās ar savu darbu, lai palīdzētu citiem. Jūs varat lejupielādēt platformu bez maksas, bet varat arī ziedot USD 5, ja esat dāsnā noskaņojumā.

5. Postach.io

Vai jūs kādreiz esat lietojis Evernote? Ja jums patīk tas, ko piedāvā digitālā darbvieta, iespējams, ka jūs jutīsities tāpat kā Postach.io. Platforma nevainojami darbojas ar jūsu darbplūsmu Evernote. Emuāru ziņu izveidošana ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Vienkārši atzīmējiet ziņu kā “publicēta”, un tā tiks publicēta jūsu emuārā.

Platforma piedāvā arī virkni motīvu, no kuriem izvēlēties, kurus varat rediģēt, izmantojot GitHub kontu. To visu var izdarīt pilnīgi bez maksas, taču jums būs jāabonē plāns (USD 24,99 gadā vai 49,99 USD gadā), lai iegūtu vairāk iespēju un funkciju, kas palīdzēs jums būt produktīvākajiem.

6. Skrūve

Bolt ir atvērtā koda satura pārvaldības sistēma, kuru var brīvi izmantot gan komerciālām, gan personiskām vietnēm. Platforma ir ideāli piemērota emuāru autoriem, kuriem patīk darboties ar pārsteidzošu saskarni, spēlējoties vietnes aizmugurē. Kad esat lejupielādējis Bolt un augšupielādējis platformu savos serveros, varat mainīt gandrīz jebko. Patiešām, izstrādātāja sapņu CMS nav tā?

Rakstīšanas jomā platforma ir pilnībā atsaucīga, un tas ir kaut kas pat lielākās emuāru veidošanas platformas, ko šobrīd nepiedāvā. Ja jums ir GitHub konts, varat bez maksas lejupielādēt citu kopienas locekļu darbu. Bolt arī padara rediģēšanu vienkāršu un ērtu redaktoriem!

7. Tumblr

Ja vēlaties izveidot emuāru, kurā varat viegli un ātri kopīgot videoklipus, saites, attēlus vai pat savas nejaušās domas, Tumblr ir lieliska iespēja. Platformu ir vienkārši izmantot, kas ļauj jums ērti veikt savus blogošanas uzdevumus. Izmantojot tā sociālo mediju komponentus, jūs varat pakļaut savu saturu masām, sazinoties ar miljoniem Tumblr lietotāju.

Ja jūs meklējat platformu, kas integrējama jūsu esošajā biznesa vai personīgajā vietnē, iespējams, Tumblr nav labākais pieejamais risinājums. Tomēr, ja vēlaties izveidot atsevišķu emuāru, šī platforma ir vērts kadru. Ir pieejams virkne premium veidņu, un, kas vislabākais, Tumblr ir pilnīgi bez maksas.

8. Hexo

Ja vēlaties ģenerēt reklāmas savam biznesam, iespējams, jums nepieciešama sarežģītāka emuāru veidošanas platforma. Hexo ir ideāli piemērots šim nolūkam, taču no jūsu puses tai ir vajadzīgas labas kodēšanas prasmes. Lielākā daļa darba jāveic Markdown, un, tā kā Node.js nodrošina platformas darbību, varat izmantot lielu, ātri ģenerējošu ātrumu, kas ļauj sekunžu laikā izveidot simtiem failu..

Vēl viens Hexo lietošanas plus ir tā aktīvā kopiena. Biedri aktīvi dalās ar saviem spraudņiem un tēmām vietnē GitHub, kuru varat lejupielādēt bez maksas, ja jums ir konts. Ja tas ir tas, ko jūs meklējat, kāpēc gan neizmēģināt Hexo? Turklāt, tā kā platforma ir bezmaksas, jums patiešām nav ko zaudēt.

9. Svbtle

Emuāru veidošanas platforma, kas, iespējams, ir minimālistiskākā no visām, gandrīz ikviens var izmantot Svbtle. Tās pārvaldības sadaļa ir lieliska, jo izstrādātāji saprata, kā darbojas emuāru autori. Labajā pusē atrodas visas publicētās ziņas, bet kreisajā pusē varat uzskaitīt idejas, kad tās nāk, un galu galā sākt strādāt pie tām.

Kas attiecas uz rakstīšanu, platformas saskarne ir pilnīgi tukša, lai jūs varētu koncentrēties rakstīšanas laikā. Atzīmēšana apstrādā jūsu satura formatēšanu! Tomēr dažādības trūkums attiecībā uz tēmām rada vilšanos. Pat ja jūs vēlaties vieglu emuāru veidošanas veidu, Svbtle ir vērts izmēģināt, jo tas mēnesī maksā tikai 6 USD.

10. Kvadrāts

Lai gan Squarespace ir labāk pazīstams kā vienas pieturas aģentūras vietņu veidotājs, platforma piedāvā emuāru veidošanas funkcijas un iespējas, kas pat lielākajām emuāru veidošanas platformām var dot naudu. Tam ir iespaidīga komandas sadarbības sistēma, virkne pievilcīgu tēmu, kā arī mitināšana un analītika.

Ja jums visā laikā nepieciešama palīdzība, diennakts klientu apkalpošana izrādās noderīga. Uzņēmums piedāvā arī bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versiju, ļaujot jums izmantot platformu un izlemt, vai tā atbilst jūsu vajadzībām. Jūs varat arī palikt sociāli saistīti. Izmantojot jaudīgu rīku komplektu, varat tos importēt, publicēt vai sinhronizēt ar dažādiem sociālo mediju tīkliem. Plāni sākas no USD 8 mēnesī.

11. Silvrback

Silvrback galdā rada kaut ko jaunu: platforma bez pūlēm integrē emuāra priekšējo un aizmugurējo daļu. Tas nozīmē, ka, izvēloties kādu no lietotāja interfeisa tēmām, tas attieksies ne tikai uz to, ko redz jūsu lasītāji, bet arī uz to, ko redzat rakstot. Lai arī izmaiņas nav kaut kas pārsteidzošs, tās efektīvi rada sajūtu, ka rakstāt savam emuāram.

Galu galā ne katrs emuāru autors var uzrakstīt labāko, izmantojot blāvu teksta apstrādes programmu. Ja jūs esat starp šo grupu, jums vajadzētu apsvērt šo platformu. Silvrback piedāvā arī dažas citas funkcijas, piemēram, e-pasta abonementu, kas automātiski nosūta pēdējās ziņas, un pielāgojamu autora biogrāfiju. Plāni sākas no USD 29,99 gadā un sasniedz USD 49,99 gadā.

12. Dropplets

Dropplets ir vēl viena blogošanas platforma, kuras pamatā ir Markdown. Tas, kas atšķir šo platformu no citām šajā sarakstā, ir kontroles līmenis, ko tā sniedz jums par dažādiem jūsu emuāra aspektiem. Izmantojot Dropplets, jums būs nepieciešams serveris, kas mitinās jūsu emuāru. Tas nozīmē arī to, ka jūs varat šo platformu izmantot bez maksas.

Programmatūra arī piedāvā virkni piemaksu veidņu, no kurām izvēlēties, kuras varat izmantot, lai jūsu emuāram būtu gluds, stilīgs un pievilcīgs izskats. Faktiski jūs varat pielāgot veidnes. Ja esat izstrādātājs vai dizainers, varat izveidot un izmantot savas veidnes, izmantojot Dropplets.

13. Postagons

Vienkārša un tīra platforma Postagon ir ideāli piemērota emuāru autoriem, kuri vēlas ērti un ātri izveidot emuāru. Tas ir aprīkots ar virkni funkciju, kas nodrošina slavējamu rakstīšanas un lasīšanas pieredzi. Platforma ļauj jums nosūtīt pa e-pastu un pat apstrādā e-pasta abonentus un komentē.

Tomēr, iespējams, Postagona lielākais trūkums ir pielāgošanās trūkums tēmām. Jums ir tikai noklusējuma tēma, un jums nav nekādu papildu uzlabotas pielāgošanas iespēju. Bezmaksas izmēģinājums tomēr dod jums iespēju pārbaudīt platformu, lai redzētu, vai tā atbilst jūsu vajadzībām.

14. Pēcsvētki

Vēl viena vienkārša emuāru veidošanas platforma Posthaven piedāvā virkni funkciju, piemēram, vairākiem autoriem, privātām vietnēm, kas nodrošinātas ar parolēm, e-pasta abonēšanai, automātiskai ievietošanai Twitter / Facebook, kā arī komentēšanai. Tomēr, iespējams, visiespaidīgākā īpašība ir tā, ka tā ļauj jums nosūtīt pa e-pastu dokumentus, fotoattēlus, videoklipus un mūziku.

Platformai ir arī gatavošanā daži milzīgi piedāvājumi, tostarp automātiska norīkošana uz tādiem pakalpojumiem kā App.net, grāmatzīme un CSS / HTML pielāgošana. Jūs varat izmantot Posthaven par saprātīgiem USD 5 mēnesī, un, kā teikts tīmekļa vietnē, “ir paredzēts mūžīgi”. Šeit jūs varat iziet visu viņu solījumu.

15. Vidēja

Vidēja ir emuāru veidošanas platforma, kas apvieno emuāru veidošanu ar sociālo žurnālistiku. Tā ir ne tikai ideāla vieta, kur ātri iegūt jūsu saturu plašākai auditorijai, bet arī ārkārtīgi noderīga, lai palīdzētu jums atrast atbilstošus, un jaunus rakstus, ko citi emuāru autori publicē par dažādām tēmām. Platforma ir īpaši mīlēta, jo koncentrējas uz saturu, kas nerada traucējumus, un rakstīšanu.

Neraugoties uz to, pielāgošanas iespēju trūkums ir šīs platformas izmantošanas trūkums. Ja tā nav problēma un jūs plānojat rakstīt tikai ar saturu bagātu emuāru ziņas, jums vajadzētu dot Medium kadru. Nemaz nerunājot, citi (ar līdzīgām interesēm) ātri atklās jūsu emuārus, un kurš gan uz zemes to iebilst? Plāni sākas ar USD 75 ceturksnī.

Un līdz ar to mēs nonākam pie šī amata beigām. Šīs ir 15 labākās emuāru veidošanas platformas, kuras varat izmantot, lai sāktu emuāru. Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas noteikti ņemiet vērā visus svarīgos faktorus, piemēram, cenu plānus un funkcijas, lai jūs varētu sasniegt vēlamos blogošanas panākumus.
Vai ir vēl kādas emuāru veidošanas platformas, kuras jūs vēlētos izmantot? Paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map