Топ Східного узбережжя Shopify веб-дизайнерів та розробників платформи електронної комерції

AWA Award of Excellence


Вау, Шопіруйте, ти колись одна потужна платформа! Завдяки простому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу майже кожен може перетворити інтернет-магазин хо-гум у вишукану штуку краси. Немає нічого про тебе, що не ідеально? Ну так, є.

Ви можете зробити стільки, що ваші варіанти можуть стати переважними. Ви дозволяєте собі змінювати майже будь-який ступінь. Це дивовижно, але це потребує того, хто знає, що вони роблять. Але звичайно, ви Shopify. Ви все думаєте.

Cue the Shopify Experts. Ці гуру Shopify живуть і працюють у всьому світі, тому їх легко знайти поруч. Ось список рекомендованих розробників на східному узбережжі. Вони готові допомогти вам отримати найкраще з Shopify.

Прочитайте список розробників, які можуть допомогти вам отримати найкраще з Shopify.

Ми помічені

Ми помічені

Ця команда знає, що потрібно для створення вашого магазину Shopify Plus з нуля. Це якщо ви тільки починаєте. У вас вже є магазин Shopify? Чи проводять аудит. Вони заглянуть під капот і порекомендують удосконалення, які покращать ваш інтернет-магазин. Приділіть цьому спеціалісту Shopify додаткову увагу, якщо ви хочете те саме. Вони витратять час, щоб переконатися, що всі на одній сторінці. Ви витратите час разом на перегляд та обговорення мап сайтів, блок-схем та каркасних передач.

Цей експерт Shopify також є фахівцем з Adwords. Вони можуть створювати ефективні кампанії Adwords, які спрямовують трафік на ваш веб-сайт Shopify. Вони також допоможуть вам в SEO, щоб ви могли з часом підвищити свій рейтинг Shopify.

Команда C

Команда C

Ви навіть впевнені, що Shopify підходить саме вам? Ця команда застосовує те, що вони називають «підходящим першим» підходом. Вони працювали з платформою Shopify з моменту, коли вона була представлена ​​в 2006 році. Вони додали допомогу з Shopify Plus у 2014 році.

Чи команда C є правильним експертом Shopify для вас? Вони вважають за краще працювати з клієнтами з щорічними продажами від 1 до 10 мільйонів доларів. Коли ви досягнете цього рівня, вам також знадобиться високий рівень підтримки управління проектами. Команда в цьому напрямку переважає. Вони також добре допомагають вам зрозуміти технічний жаргон, який оточує електронну комерцію.

Геном

Геном

Ви знаєте, що знайшли щось особливе, як тільки ви приїхали на домашню сторінку веб-сайту Геном. Стиль та дизайн – важливі компоненти інтернет-магазину. Вони виграли нагороди за свої дизайнерські роботи. Блог Shopify Partners відзначив Почесну відзнаку Генома за найкращу електронну комерцію за 2016 рік за їхню роботу, Mpowerd. Вам потрібні додаткові спонукання перевірити їх? Компанії Frank Sinatra Enterprises обрали Геном для розробки та створення свого веб-сайту.

Геном – також стартовий інкубатор. Ви будете вдячні працювати з ними, якщо хочете підійти до свого інтернет-магазину з цією філософією.

Спрощений

Спрощений

Ця команда Східного узбережжя побудувала понад 550 магазинів на базі Shopify та Shopify Plus. У магазинах продано понад 3 мільйони товарів, при цьому продається понад 70 мільйонів доларів. Вам потрібна ще якась причина, щоб перевірити цього Shopify Expert?

Simplistic – це група з повним набором послуг. Вони можуть допомогти вам змінити платформу Shopify, щоб створити унікальний досвід покупок, який працює на настільних та мобільних пристроях. Компанія Simplistic отримала репутацію у створенні флеш-магазинів, що займаються електронною комерцією для компаній, представлених на мережевому телебаченні. Ці інтернет-магазини обробляють та виконують тисячі одночасно та відстежують продажі в реальному часі.

Барель Нью-Йорк

Барель Нью-Йорк

Бренди, які ви визнаєте, працюєте з Barrel NY над створенням своїх Shopify історій. Це важливо з двох причин. Перший очевидний. Це підтверджує, що цей Shopify Expert має репутацію стерлінгів. Друга причина не настільки очевидна, але настільки ж актуальна. Це показує вам, що Shopify – це платформа, яка забезпечує відомі бренди, такі як KIND Snacks.

Ви неприбуткова організація? Barrel NY хоче почути від вас. Вони щороку жертвують понад 500 годин, щоб допомогти некомерційним організаціям у тому, що вони називають «Барельські гранти». Вони допоможуть вам перетворити Shopify, щоб ви могли використовувати його для отримання пожертв.

Вербальні + візуальні

Вербальні + візуальні

Чи існують правила чи перешкоди, які перешкоджають продажу вашого товару чи послуги? Команда Verbal + Visual може допомогти вам перестрибнути прямо над ними. Вони є експертами з збільшення продажів в Інтернеті, автоматизуючи процеси, які часто викликають занедбані кошики для покупок.

Ось приклад. Одним з їх останніх клієнтів був інтернет-магазин вина. Verbal + Visual допоміг їм унікальним способом вирішити необхідну проблему перевірки віку. Магазин продовжував бачити 100% рентабельність інвестицій лише за 4 місяці. Коефіцієнт їх конверсії збільшився на 25%, а показник відмов знизився на 30%.

Лимонад NY

Лимонад NY

Інтернет-магазини, що продають товари розкоші, представляють унікальний набір проблем. Запитайте актрису Гвінет Полтроу. Вона хотіла створити інтернет-магазин, який продає розкішні товари та послуги, які вона виявила. Пелтроу звернувся за допомогою до Lemonade NY. В її інтернет-магазині представлений широкий асортимент товарів, починаючи від органічних засобів догляду за шкірою до навушників.

Не дозволяйте простому веб-сайту команди обманювати вас. Вони не щедрі до деталей про те, як вони працюють з вами. Це тому, що у вашому магазині Shopify не існує підходу для вирішення файлів cookie. Не бійся. Ви закінчите магазин, який витончений.

Іскра зростання

Іскра зростання

Цей експерт Shopify, заснований в Бостоні, має репутацію проектування та створення інтернет-магазинів, які будують конверсію клієнтів. Вони вважають, що ваш магазин повинен бути маркетинговим інструментом, а також інструментом продажу. Growth Spark використовує підхід, орієнтований на результати. Він поєднує в собі маркетингові кампанії, орієнтовані на трафік, та зростання, орієнтоване на конверсію.

Нагородне дизайнерське агентство визначає та виконує лише ті елементи, які дають швидкі результати та позитивний вплив. Ви запустите свій магазин Shopify швидше, ніж ви вважали можливим. Звідти вони підтримують вас, відстежуючи результати та будуючи сфери, які демонструють найбільш перспективне зростання.

Безмежна комерція

Безмежна комерція

Вони родом з Массачусетса. Їх спеціальністю є додатки для мобільної комерції iPhone, iPad та Android для інтернет-магазинів. Безмежна комерція допомагає вам забезпечити багатий досвід мобільної комерції. Це збільшить залучення клієнтів та конверсію. Залучайте цю команду, якщо ви хочете інтегрувати push-повідомлення, щоб клієнти бачили ваші останні пропозиції.

Інтернет-магазини стали мобільним досвідом. Список клієнтів Unbound Commerce читає як “хто хто” популярних брендів. Сюди входять такі компанії, як Sears, Shoe Carnival, Miller Beer та Rockport. Безмежна комерція візьме все з ваших рук. Вони будуть розробляти, створювати та підтримувати ваш інтернет-магазин. Сидіти спиною і відпочити.

Марк Хендерсон

Марк Хендерсон

Цей експерт Shopify застосовує пакетний підхід до будівництва магазину Shopify. Ви просто шукаєте базову установку? Марк подбає про це за вас, включаючи шрифти, кольори акценту та зображення заголовка чи логотип. Вам знадобиться налаштування податку та доставки. Це також.

Вам потрібна досконаліша допомога? Почніть процес з плоского депозиту та платіть по мірі поїздки. Марк може налаштувати будь-яку тему Shopify та інтегрувати потрібні додатки. Служби проектування та конфігурації приведені для вас, тому ви завжди контролюєте бюджет. Марк розробив популярне додаток Shopify під назвою Платіть, що хочете. Це допомогло одному з його клієнтів зібрати понад 1,4 мільйона доларів на соціальні причини.

1 Цифрове агентство

1 Цифрове агентство

Вони є повноцінним агентством, але вони зазначають, що 99% проектів, які вони беруть на себе, орієнтовані на електронну комерцію. Їх генеральний директор бере участь у розробці, розробці та маркетингу веб-сайтів електронної комерції з 1999 року. Він допоміг знайти багатомільйонні стартапи електронної комерції. Ви отримуєте користь від його величезного досвіду в галузі.

1 Digital Agency вважає, що успішний дизайн інтернет-магазину – це процес скорочення. Це повинно усунути затримки та плутанину. Вони працюватимуть з вами з самого початку, або вони можуть допомогти вам переробити дизайн. Тугі заголовки не лякають їх. Вони зроблять вас на 80% швидше, коли ви почнете з одного з готових преміальних шаблонів Shopify..

Дизайн Bold

Дизайн Bold

Понад 20 задоволених клієнтів знайшли час, щоб залишити відгуки для Shopify Expert Wim Tubbax. Багато з цих клієнтів говорять про глибокий рівень співпраці, який відбувається в процесі проектування. Маркетинг є невід’ємною частиною електронної комерції. Wim також допоможе вам у ваших інформаційних кампаніях.

Увага до деталей – ще одна повторювана тема, яку ви знайдете. Клієнти зазначають, що це поширюється як на технології, так і на дизайн. Ви отримуєте вигоду від безперебійної роботи. Ваші клієнти скористаються кращим досвідом покупок. Погляньте на портфоліо, і побачите, чому цей експерт Shopify отримує такі чудові рекомендації.

ICEE Social

ICEE Social

Нехтуйте аспектами соціальних мереж Інтернет-магазину на свій страх. ICEE Social вважає, що це так важливо, що вони зробили це спеціальністю. Перегляньте блог їхнього веб-сайту. Вони люблять говорити про те, як платформу Shopify можна використовувати для створення ексклюзивних магазинів.

Ви дізнаєтесь, наприклад, що Очікується, що до 2020 року ринок B2B виросте до 6,7 трлн доларів валової вартості товарів. ICEE Social готовий показати вам, як можна розробити оптовий магазин, щоб захопити частину цього потоку доходів. Shopify також має потужний інструмент для демонстрації брендів, з якими ви співпрацюєте. Ще одна стаття в блозі розповідає про те, як можна налаштувати сторінку бренду за допомогою Shopify.

TVP Industries

TVP Industries

Це агентство Нью-Йорка вважає, що ваш спеціалізований магазин електронної комерції – найкраще рішення, і Shopify не можна побивати. Чи дивно, що вони є експертом Shopify? Очікуйте звичайних послуг, пропонованих іншими, але готуйтеся здивуватися деякими несподіваними доповненнями.

TVP Industries має доступ до понад 600 000 виборчих товарів на вибір. Якщо жодна з цих фірмових товарів не працює для вас, вони можуть виготовити її на замовлення. Це лише перша частина процесу. Вам також потрібні рішення для виконання. TVP Industries створить стратегічний план розподілу, реалізації та відвантаження, щоб забезпечити рух товарів. Вони навіть можуть впоратися з потребами обслуговування клієнтів.

Minion Made

Minion Made

“Просто скажіть нам, що ви хочете” – це те, чого ви ніколи не почуєте від цього Shopify Expert. Ви оціните їх стратегічний підхід. Це починається з інтенсивних досліджень. Результат – детальний технічний вимог та особливості документа. Забезпечення якості та перевірка ефективності розпочинаються задовго до того, як ваш Інтернет-магазин коли-небудь побачить. Відгуки та налаштування тривають після запуску.

Майже 90 клієнтів залишили відгуки про Minion Made. Це підкидання Близько половини розмови про те, як Minion Made зумів створити магію із просто невиразної ідеї. Друга половина хвалить Minion, створений за інтеграцію конкретних запитів, які, можливо, можуть вийти за рамки того, що може зробити Shopify.

Соціально негайно

Соціально негайно

Більшість проектів Shopify належать до одного з 3-х видів. Це основні налаштування, міграція чи налаштування. Цей експерт Shopify знаходиться в Чикаго. Це насправді не адреса Східного узбережжя, але Socialmediatemediate варті вашої уваги. Вони можуть вам допомогти з будь-яким із цих 3.

Якщо все, що вам потрібно, це основна установка, Socialmediately може запустити вас і запустити протягом всього трьох днів. Якщо ви переглядаєте міграцію магазину, Socialmediately може показати вам прибуток від інвестицій, перейшовши на магазин Shopify або Shopify Plus. Шукаєте складний, спеціально налаштований сайт електронної комерції? Команда може взяти вас від планування запуску всього за два тижні.

Дотепний

Дотепний

Кожен ставить свою найкращу роботу в портфоліо. Це гарне місце для початку. Копати глибше. Подивіться, що мають сказати інші про роботу з ними. У випадку з цим експертом Shopify ви прочитаєте кілька яскравих прикладів виходу за межі виклику.

Один клієнт пише про те, як Вітті створив детальне відео, де відображено, що вони змінили на тему Shopify, та HTML-код для кожного розділу на сторінці. Відео виявилося для них безцінним при створенні нових сторінок продуктів. Ще одна клієнтка Вітті розповідає подібну історію. Вони не мали досвіду кодування, але хотіли конкретних особливостей. Вітті встановив це для них, а потім створив покрокове відео, яке використовується для створення інтернет-магазину.

Кейтлін Фонтенот

Кейтлін Фонтенот

Кейтлін – штатна мама і експерт Shopify. Вона має досвід маркетингу з сильним фокусом на моді та соціальних медіа. Більшість її принципів дизайну виходять з особистих уподобань. Читайте її блог щоб краще зрозуміти, що рухає до неї та що спричинить дизайн вашого веб-сайту. Ось два приклади.

Вона дасть вам п’ять причин, через які клієнти не здійснюють замовлення, і пояснить, як вона працюватиме з вами, щоб розмістити рішення Shopify. SEO з Shopify – це автоматизований процес, але є способи покращити його. Є серія публікацій в блогах, де Kaitlin детально описує, як оптимізувати свій SEO за допомогою вбудованих інструментів Shopify.

Чудово побудований

Чудово побудований

Вони приблизно на заході, як ви можете дістатися, і досі вважаються Східним узбережжям. Цей експерт Atlanta Shopify порадує вас своїми дизайнерськими відбивачами. Вони також вражають вас тим, наскільки глибоко вони занурюються у переконання, що кожна деталь вашого магазину Shopify працює для клієнтів. Вам буде важко натиснути, щоб знайти когось, хто потрапляє в бур’ян для чогось такого простого, як ваше пакувальні накладки.

Команда Nicely Built має репутацію швидко працювати, щоб ваш магазин Shopify запрацював і працював. Спеціальні запити на функції не пригальмують їх. Функціональність керує процесом продажу, але це не повинно заважати вашому бренду. Цей експерт Shopify підтримує ідеальний баланс.

У вас є вибір. Ви можете зосередитись на створенні веб-сайту електронної комерції або докласти зусиль до продажу за допомогою веб-сайту електронної комерції. Хто збирається покласти гроші в кишеню? Хороша новина полягає в тому, що ви можете співпрацювати з експертом Shopify для оптимізації вашого інтернет-магазину. Нехай вони турбуються про всі деталі. Це дозволяє вам знайти найкращу суміш продуктів, які подобаються вашим відвідувачам.

Одні з найкращих у бізнесі роблять свій дім на Східному узбережжі. Вони допоможуть вам отримати найкраще з Shopify. Ви будете задоволені поверненням своїх інвестицій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me