Топ-15 австралійських веб-дизайнерів Shopify

AWA Award of Excellence


Shopify – одна з провідних платформ електронної комерції, і її популярність швидко зростає. Однією з переваг, які ми визначили в нашому огляді Shopify, є те, що він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і досить легкий для новачків. Існують також форуми користувачів, на які можна звернутися за допомогою Shopify веб-сайт та навчальні посібники на веб-сайті в довідковому центрі Shopify.

Тож ви можете запитати, чому ми даємо вам рекомендації Експертам, щоб допомогти вам налаштувати свій інтернет-магазин за допомогою програм Shopify?

Навіщо обирати експерта Shopify?

Причин кілька. Не всі хочуть розробити або розробити власну вітрину та заселити її своєю продукцією. Деякі люди не мають часу, а інші не мають дизайнерського досвіду або навіть мінімальних технічних можливостей. Інші ж хочуть зосередитись на роздрібних аспектах свого бізнесу та залишити онлайн-частину «інтернет-магазину» комусь іншому.

Якщо це вам здається, читайте далі для наших рекомендацій Shopify Experts хто може допомогти вам у створенні нового інтернет-магазину або переході вашого наявного на платформу Shopify. Усі ці експерти проживають в Австралії та пройшли процедуру відбору Shopify для отримання офіційної акредитації.

Який вибрати?

Оскільки вам може знадобитися допомога лише в частині процесу – наприклад, ви можете створити власний магазин, але не налаштовувати його самостійно – ось розбивка різних категорій експертів та послуг, які вони надають.

 • Дизайн – створити зовнішній вигляд вашого магазину; включіть свій бренд
 • Налаштування – встановлення основного магазину з існуючої теми та налаштування теми
 • Розробка – створено додаток для магазину додатків або створити власний магазин з нуля
 • Маркетинг – створюйте маркетингові кампанії, зазвичай цифрові, які можуть включати стратегії соціальних медіа
 • Фотографія – фотографуйте для свого інтернет-магазину, головним чином вашої продукції

Багато з цих експертів Shopify є кваліфікованими в декількох категоріях, а деякі пропонують веб-сервіси понад Shopify, які можуть задовольнити інші потреби веб-розробки.

Важкі нападники

Blackbelt Commerce

Blackbelt Commerce

Blackbelt Commerce, раніше відомий як Shopify Ninjas, не робить нічого іншого, крім розробки магазинів Shopify. Вони передують, ким мають бути їхні клієнти – якщо ви поспішаєте чи маєте дуже низький бюджет, то інше агентство було б краще для вас.

Blackbelt Commerce пропонує повний спектр послуг Shopify – налаштування, дизайн, розробка, маркетинг та фотографія. Вони також створили плагіни для двомовних магазинів, автоматичний вибір країни та шаблон електронної пошти HTML, щоб замінити текст текстом, який є Shopify за замовчуванням.

Робоча група

Робоча група

Робоча група, компанія, що займається дизайном веб-дизайну та розробкою, співпрацює з Shopify з 2012 року. Компанія заявляє, що це “швидкий, спритний, креативний, прагматичний”, а електронна комерція – лише одна з цифрових послуг, які вона пропонує.

Робоча група працює з клієнтами, щоб перемістити їхні системи електронної комерції та торгових точок на Shopify: не сказано, чи вони також будують магазини Shopify з нуля, хоча вони є експертами з налаштування.

Elkfox

Elkfox

Elkfox – це агентство, яке має дві спеціальності – Shopify та MailChimp. Їх досвід Shopify є як в роздрібній, так і в оптовій торгівлі, і компанія дуже досвідчена в дизайні дизайну на замовлення.

Вони доповнюють свої послуги Shopify фотографією продуктів, а також мають додаток, який допоможе інтегрувати електронну пошту. Веб-сайт ElkFox трохи заплутано у використанні, оскільки вся навігація знаходиться в поза екрані, а деякі посилання просто переходять на сторінку контактів.

Листоріз

Листоріз

Leafcutter Creative Digital – це постачальник рішень для електронної комерції та комунікацій. Shopify – лише одна з п’яти областей у цій компанії, але загальною темою є цифрова стратегія, орієнтована на результати.

Leafcutter працює з платформою Shopify з 2012 року і вказує галузі, в яких вони задіяні, як неприбуткові, фармація та освіта. Вони починаються із стратегії, а потім побудують вам магазин – від базового до повністю підключеного, інтегрованого магазину.

Гуру маркетингу

Перезавантажити носії інформації

Перезавантажити носії інформації

Media Reload Media є експертами Shopify з жовтня 2016 року, і їхня увага зосереджена на наданні цифрових маркетингових кампаній для вашого електронного комерційного бізнесу. На їхньому веб-сайті не вказано, чи справді вони створюють магазини Shopify, але їхні цифрові послуги для підтримки вашого онлайн-бізнесу включають SEO, рекламу з оплатою за клік, стратегію соціальних медіа, оптимізацію курсу конверсії та електронний маркетинг.

30 соток

30 соток

30 гектарів надають повний спектр послуг Shopify – налаштування, дизайн, розробка та маркетинг – плюс перевірений досвід у галузі цифрової маркетингової стратегії та виконання. Їх Правила (тобто їх філософія бізнесу) висунуті на їх веб-сайті, тож ви можете побачити, за що вони виступають.

30 акрів на своєму веб-сайті, на сторінці Shopify, розміщено багато детальних прикладів електронної комерції.
Компанія має досвід розробки спеціальних тем, а також спеціальних додатків для своїх клієнтів.

Дизайнерські Єлисейські

Фабрика надій

Фабрика надій

Ми не можемо сказати вам багато про The Factory Hope і Shopify, оскільки на їхньому веб-сайті не так багато інформації. Електронна комерція – це лише одна з п’яти цифрових послуг, які вони пропонують: дизайн та розробка та оптимізація перетворень є одними з інших.

У магазині є магазин, в якому ви можете придбати посібник тренувань цілодобово Shopify та пакет налаштувань магазину Shopify, як за вказану суму в доларі, але ніякої інформації про те, що ви отримуєте.

Пряжа цифрова

Пряжа цифрова

Yarn Digital є експертом Shopify з червня 2015 року і пропонує п’ять цифрових послуг, одним з яких є електронна комерція. Компанія кваліфікується як експерт по розробці та налаштуванню Shopify Expert, але на їхньому веб-сайті немає детальних відомостей про їхні навички, крім того, що інтернет-магазини, які вони створюють, можуть продавати лід ескімосам.

У компанії «Пряжа Цифрова» є кілька важких клієнтів, таких як Lululemon та Sony Music, які використовували свої дизайнерські послуги..

Семидесятирічний дизайн

Семидесятирічний дизайн

Sevenyfour Design спеціалізується на спеціалізованому цифровому досвіді та розробці бренду
що підніме ваш бізнес на наступний рівень. Це агентство має п’ятирічний досвід, пропонуючи послуги з проектування, розробки та налаштування Shopify, а також фотографії вашої продукції.

Вони будуть працювати з вами над ідентифікацією вашого бренду і переконайтеся, що це відображено у вашому користувальницькому дизайні тем. На своєму веб-сайті немає корисних прикладів їх роботи – лише скріншоти.

Студія білого прапора

Студія білого прапора

Білий прапор передає вам всі свої вміння, знання та досвід. І є зображення засновника цієї компанії, який визначає всі способи, якими допомагають його частини тіла та інструменти. Білий прапор – це багатоцільова студія, а електронна комерція – лише одна із семи пропонованих цифрових послуг.

Вам потрібно пропрацювати всі скріншоти роботи, щоб знайти які є рішення щодо дизайну та налаштування Shopify, і звернутися до студії, щоб отримати більше інформації.

Все навколо Awesome

Лабораторії дискотеки

Лабораторії дискотеки

Disco Labs живе для Shopify. Вони мали великий досвід роботи на платформі Shopify – вони керували власними магазинами на Shopify, розробляли власні теми та створювали власні додатки. Крім того, Disco Labs опублікували книги і курси Shopify, один з яких є у партнерстві з Shopify.

Зараз їхня увага зосереджена на наданні бізнесу з високим обсягом переходу до Shopify Plus. Не відкладайте їх основний веб-сайт – ці хлопці знають, що роблять.

Креатур

Креатур

Якщо їх власний веб-сайт є посібником, Creatur має мінімалістичну філософію «допомагати людям процвітати в епоху цифрових технологій». Creatur – це незалежне цифрове агентство, а також Shopify Experts в галузі дизайну, розробки, налаштування та маркетингу.

На їх трьох візуально приголомшливих веб-сторінках не так багато інформації. Ви повинні переглянути приклади їх роботи (але вони пояснюють, які послуги вони виконували для кожного клієнта), а потім зв’язатися з ними.

Займайтесь комерцією

Займайтесь комерцією

Чи комерція – це фахівці з електронної комерції, які спеціалізуються на Shopify. І вони роблять все Shopify і роблять з 2012 року. Компанія будує магазини всіх розмірів, налаштовуючи як теми, так і функціональні можливості.

Вони мають досвід інтеграції магазинів Shopify із сторонніми додатками та програмним забезпеченням і добре розбираються в маркетингу та рекламі, включаючи рекламу Google Adwords та Facebook. Щоб завершити пакет, Do Commerce також пропонує постійну підтримку Shopify. Це повна компанія, яка починає до кінця, і має чудовий блог.

Налаштування та налаштування

Shopify StartUp

Shopify StartUp

Shopify Startup робить саме це, налаштовує і працює ваш інтернет-магазин. Власник цієї компанії керує дев’ятьма власними магазинами Shopify, тож він пережив усі проблеми, які можуть виникнути, і може допомогти у всьому, від ваших початкових думок до уявлень про прибутковість..

Shopify Startup пропонує три рівні обслуговування: базовий для до 20 продуктів; Краще для до 100 продуктів; та користувацькі. Ця компанія може відповідати вашому бюджету, якщо ви тільки починаєте з невеликого магазину.

Медіа-група Insider

Медіа-група Insider

Insider Media Group – це бутикове агентство, яке пропонує широкий спектр цифрових послуг, серед яких електронна комерція. Група є експертом Shopify з березня 2016 року та має акредитацію для налаштування та маркетингу.

Їх налаштування – це весь діапазон – від налаштування шаблону до дизайну на замовлення або переміщення наявного магазину. Маркетинг включає SEO та соціальні медіа та PR. Група Insider Media також навчатиме вас на Shopify, якщо вам потрібна допомога.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map