Топ-10 West Coast Shopify веб-дизайнерів та розробників

AWA Award of Excellence


Навіть незважаючи на те, що Shopify створює репутацію простої у користуванні платформи електронної комерції з інтуїтивним інтерфейсом, ви можете вирішити, що вам потрібна допомога в розробці та налаштуванні вашого інтернет-магазину, можливо, навіть у його запуску та підтримці..

Ви можете звернутися до місцевого веб-розробника і попросити їхньої допомоги, але ми радимо звернутися до одного із них Shopify – акредитовані експерти. Ці люди показали, що мають “всебічні та авторитетні знання про Shopify”, подаючи приклади своєї роботи компанії.

Шопіруйте оглядає магазини, які заявники створили, і присвоює звання експертів Shopify тим, чия робота відповідає їх стандартам.

П’ять питань, які потрібно задати під час інтерв’ю з Shopify Experts

Чи працював експерт з аналогічними компаніями в подібних галузях?
Якщо всі приклади тематичних досліджень магазинів у портфоліо експертів є м’яким фокусом і в пастельних тонах, можливо, вони не є найкращим вибором для дизайнера вашого магазину будівельних інструментів. Крім того, якщо ви продаєте цифрові товари та послуги, не вибирайте того, хто зосереджується на магазинах з фізичними товарами.

Чи має експерт навички, які ви шукаєте?
Експерт Shopify може мати кваліфікацію «Дизайн», але чи створили вони магазин з нуля або лише підганяли наявні шаблони? Спеціалізується хтось із фотоакредитацією на будь-яких конкретних продуктах?

Що говорять минулі клієнти про досвід клієнтів?
Прочитайте відгуки останніх минулих клієнтів на веб-сайті Shopify. Зосередьтеся на оглядах на роботу, схожу на ту, яку шукаєте. Не дуже корисно знати, що експерт ідеально підходить для малих проектів, якщо ви хочете, щоб вона побудувала великий і багатомісний магазин.

Запитайте експерта, як вони взаємодіють зі своїми клієнтами
А потім поспостерігайте, як вони ставляться до вас, коли ви розмовляєте з ними. Навіть якщо ваша початкова розмова з експертом ведеться електронною поштою, скористайтеся можливістю поговорити з ними по телефону або особисто. Значна частина успіху в налаштуванні вашого інтернет-магазину буде стосуватися вашого розробника.

Буде Експерт навчити вас використовувати Shopify?
Після того, як ваш інтернет-магазин буде створений, вам належить постійно його оновлювати, окрім випадків, коли ви наймаєте когось для його обслуговування. Запитайте свого потенційного експерта, чи навчатимуть вас, як це зробити, і чи будуть вони за викликом, якщо у вас є проблеми, які ви не можете вирішити?

Ось наш вибір розробників Shopify на західному узбережжі Північної Америки.

Виробництво палива – Колберт, штат Вашингтон

Виробництво палива

Основна увага в галузі Fuel Made – це Shopify. Вони спеціалізуються на преміум дизайні та розробці Shopify і пропонують повний дизайн та розробку на замовлення. Крім того, вони надають послуги простого дизайну або просто розробки, якщо ви вже охопили частину процесу.

Якщо ви шукаєте лише трохи допомоги, можете скористатися їх послугами щогодини. Портфоліо роботи Fuel Made включає детальні скріншоти того, як вони будували магазини та допомагали своїм клієнтам організовувати свою продукцію.

Satel Creative – Ванкувер, до н

Satel Creative

Satel Creative – це єдиний магазин для всієї електронної комерції. Вони охоплюють повний спектр послуг Shopify – дизайн, розробка, налаштування та маркетинг, а також фотографія ваших продуктів. Діаграми їх процесу легко прослідкувати та пояснити, що саме вони роблять для вас і що ви можете очікувати.

Ця компанія також має досвід продажу та управління запасами. Shopify – одна з двох платформ електронної комерції, якими вони користуються.

SeedCMS – Ірвін, Каліфорнія

SeedCMS

SeedCMS використовує Shopify з 2012 року і пропонує повний спектр послуг Shopify. Ця компанія спеціалізується на спеціалізованих послугах, включаючи теми та розробку додатків для ваших унікальних потреб.

На веб-сайті SeedCMS немає реальних пояснень, що вони роблять, але дуже багато скріншотів їх роботи є візуально високим класом і позначені те, які послуги компанія надала для цього клієнта.

WLCR – Портленд, АБО

WLCR

WLCR (Weinland Creative) – фірма з розробки веб-послуг, що пропонує різноманітні послуги, включаючи інформаційну архітектуру, ретушування зображень та друк на екрані. Вони будують на платформі Shopify з 2012 року.

Відгуки про них на сайті Shopify дуже позитивні. Однак послуга електронної комерції WLCR не виділена на власному веб-сайті, тому вам доведеться зв’язатися з ними за будь-якою інформацією.

Monumental Design Co. – Портленд, АБО

Monumental Design Co.

Компанія Monumental Design Co. називає себе співпрацевим агентством або “моїм героєм”. Вони, схоже, є досить виборчими щодо клієнтів, яких вони беруть, – але в хорошому плані, бажаючи, щоб усі мали успіх. Shopify акредитує монументальний дизайн для проектування, розробки та налаштування.

Їх власний веб-сайт просто говорить про те, що вони роблять Shopify eCommerce (серед інших веб-речей). Це воно; це односторінковий веб-сайт. Потім вам потрібно заповнити форму, щоб зв’язатися з ними, щоб отримати додаткову інформацію.

ShopPad – Окленд, Каліфорнія

ShopPad

ShopPad займається дизайном та розробкою Shopify Expert з 2012 року і співпрацює з тисячами інтернет-магазинів. ShopPad працює виключно з Shopify і має спеціальність з мобільної електронної комерції.

Технічна експертиза в цій компанії вражає, оскільки понад 50 000 магазинів електронної комерції використовують додатки Shopify, які вони розробили. Тематичні дослідження детально визначають, які саме питання електронної комерції були вирішені. Перегляньте в блозі ShopPad багато корисних відомостей та порад щодо електронної комерції.

Виробник – Лос-Анджелес, Каліфорнія

Виробник

Manufactur – надзвичайна, креативна агенція, яка пропонує веб-розробку, брендинг, дизайн, медіа та маркетинг. Вони вказані на веб-сайті Shopify як Експерти в галузі дизайну, розробки та маркетингу, але цього ніде не можна знайти на власному веб-сайті Manufactur.

Погляньте на приклади цифрового маркетингу чи веб-тегів, щоб побачити, де вони створили магазини. Список клієнтів компанії Manufactur дуже вражаючий, він включає Капітолійські рекорди, парки та курорти Уолта Діснея та 20 століття Фокс.

2 друзів дизайнів – Седона, штат Аризона

2 друзів дизайнів

2 Friends Design є дизайнерською компанією, і розробка сайтів Shopify – це лише одна з їх арен, а також футболки та логотипи. Веб-сайт 2 Friends Design – це більше крок продажів для платформи Shopify, ніж пояснення послуг дизайну Shopify, які можуть надавати 2 Friends.

У компанії є рада Pinterest з усіх розроблених 160+ веб-сайтів. Ми пропонуємо вам заглянути там, щоб переглянути їхні дизайнерські навички.

Аеолідія – Сіетл, штат Вашингтон

Аеолідія

Компанія Aeolidia зосереджується на роздрібних торговцях, які перебувають у точці “переходу” від невеликого, самостійного занепокоєння, до більш стабільного та зростаючого бізнесу. Вони пропонують повний спектр послуг електронної комерції від дизайну фірмового стилю до створення інтернет-магазину за допомогою Shopify до маркетингового консалтингу та управління соціальними медіа.

Тематичні дослідження Aeolidia – це в основному веб-сайти з м’яким кольором та туманним фокусом, що може відображати їх дизайнерську чутливість. Їх блог насичений дуже корисною інформацією.

Мат Маллен Дизайн – Сан-Франциско, Каліфорнія

Мат Маллен Дизайн

Мат Маллен – це акредитований експерт по розробці, налаштуванню та маркетингу Shopify. Він працював у понад 100 інтернет-магазинах з 2008 року. Мат має досвід роботи з малим бізнесом, створюючи свій перший магазин електронної комерції. Його портфоліо показує різноманітні типи інтернет-магазинів, а відгуки клієнтів на сайті Shopify дуже позитивні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map