Провідні канадські компанії Shopify Web Development

AWA Award of Excellence


У світі електронна комерція, Shopify – чіткий лідер. Він продовжує встановлювати стандарти дизайну та зручності використання. Насправді, Shopify використовує близько 300 000 інтернет-магазинів, які лише за 2015 рік заробили понад 17 мільярдів доларів.

Значна частина його успіху пояснюється поєднанням програмного забезпечення простоти використання та функціональності. Навіть початківці можуть побудувати вражаючу вітрину магазину, яка наповнена функціями.

Однак за допомогою такої здібної та просторої програми користувачі можуть не замислюватися, чи повною мірою користуються Shopify. Без попереднього досвіду може бути важко використовувати найефективніший спосіб продажу. Якщо ви не експерт, ви можете поставити під сумнів, чи можна більше зробити для інтеграції доступних додатків та інструментів.

Замість того, щоб дивуватись, ви можете покластися на досвід та досвід професійних компаній з веб-розробників. Деякі провідні фірми галузі спеціалізуються на тому, щоб максимально використовувати Shopify.

Канадські Shopify топ веб-дизайнери та розробники

Хитрість полягає у виборі найкращої фірми, щоб забезпечити правильний баланс між експертизою та вартістю. Щоб звузити свій вибір, почніть спочатку задавши собі кілька простих питань:

Який у вас бюджет?

Для більшості підприємств вартість є першим і найважливішим вирішальним фактором, який слід врахувати. Хоча в Інтернеті є безліч безкоштовних варіантів, вони доступні з обмеженнями. Неправильне програмне забезпечення в кінцевому рахунку може стримувати ріст бізнесу.

Підсумок: якщо ви серйозно заробляєте гроші, вам доведеться вкласти трохи грошей у свій бізнес. Вклавши гроші в програмне забезпечення, плату за хостинг та інші операційні витрати, врешті-решт окупиться та впорядкує щоденні завдання тим часом.

Знайдіть трохи часу, щоб подумати про те, скільки ви можете собі дозволити витратити на основні витрати на налаштування. Майте на увазі, що між операційними витратами та отриманим доходом існує пропорційна залежність.

Яка хронологія запуску?

Краса деяких платформ електронної комерції полягає в тому, що ви можете запустити сайт за лічені години. Для більш складних сайтів, де розміщені десятки продуктів, малюнків та описів, можливо, вам знадобиться більше часу, щоб підготувати сайт та свій інвентар, перш ніж ви будете готові розпочати трансляцію. Вам знадобиться платформа, яка може бути масштабованою відповідно до ваших потреб.

Наскільки важлива гнучкість дизайну?

Під час початкового процесу налаштування магазину ви, мабуть, потрапите в розробку вітрини. Хоча більшість платформ пропонують вражаючу гнучкість, коли справа стосується дизайну, вони можуть бути не настільки еластичними, коли справа стосується управління вашими товарними запасами та продажами..

Ви можете бути впевнені, що програмне забезпечення для електронної комерції Shopify може впоратися практично з будь-яким вашим кидком. Справжньою проблемою є знання того, чи налаштовуєте ви магазин так само гнучким, як він може бути, і як вам потрібно. Ось де деякі поради експертів можуть цілком вартувати ціни.

Ваша платформа добре інтегрується з іншими програмами?

Ви хочете, щоб відповідь на це питання була гучною “так”. Ваш розробник інтернет-магазину повинен безперешкодно інтегруватися з соціальними медіа, різноманітними шлюзами платежів, Amazon та іншими програмами. Ці доповнення розширять функціональність вашого сайту.

Виділивши час, щоб вивчити деякі важливі питання та визначити бюджет, ви можете розпочати перевірку фахівців з веб-дизайну та розробки в Канаді. Продовжуйте читати список найкращих розробників, які повинні бути вгорі списку.

Важкі нападники, які вміють все

Сміливий

Diff логотип

BOLD відповідає за створення деяких найпопулярніших додатків, доступних на Shopify. Вони також пропонують послуги на замовлення для малих стартапів або великих підприємств. Спочатку компанія народилася з необхідності. Засновники були здивовані відсутністю програм, покликаних збільшити продажі. Замість того, щоб чекати, коли потрібний додаток потрапить на ринок, вони вирішили створити свій власний.

Оскільки BOLD випустив своє перше додаток у 2012 році, вони завоювали численні галузеві нагороди. Маючи понад 90 співробітників, які базуються в Канаді Вінніпег, вони виділяються компанією з повним набором послуг. Зателефонуйте їм, якщо вам потрібна фірма, яка може все це зробити.

Союз пікселів

Піксель Союз логотип

Штаб-квартира Pixel Union знаходиться у штаті Вікторія, Британська Колумбія, Канада, і існує з 2009 року. У їхньому портфоліо є список вражаючих клієнтів, серед яких: Tesla Motors, Taco Bell та LA Lakers. Використовуйте існуючу тему або партнер з ними для створення спеціального веб-сайту.

Команда експертів Pixel Union пропонує підтримку на кожному кроці розвитку. Використовуйте свої навички, щоб використовувати силу Shopify та створювати красиві та функціональні сайти. Не забудьте завітати на їхній сайт і ознайомитись з їх широким портфоліо гладких та сучасних веб-сайтів.

Різниця

Diff логотип

Більшість фірм, що займаються веб-розробками, засновані інженерами та програмістами. Однак Diff розпочав роздрібний продаж. Це дає компанії, що базується в Монреалі, інший погляд на електронну комерцію.

З моменту відкриття в 2011 році компанія створила команду висококваліфікованих інженерів. Вони представляють одну з «найдосконаліших технічно складних команд». Дизайни DIFF поєднують привабливу вітрину із зручним сервісом. Насолоджуйтесь функціями управління, які допомагають полегшити ваше життя.

Гуру маркетингу

Тільки ріст

Тільки логотип зростання

Ця фірма, що базується в Ватерлоо, в Канаді, має на увазі одну мету: зростання. Вони починаються, допомагаючи встановити чіткий бренд. Звідси все йде про розширення вашого бізнесу та досягнення вимірюваних результатів. Хоча вони пропонують широкий спектр послуг, вони спеціалізуються на підвищенні коефіцієнтів конверсії.

Компанія допоможе вам перетворити випадкові браузери в лояльних клієнтів. Їх ціна може бути непосильною для малого бізнесу, але якщо ви швидко і помірно зростаєте, ви можете вкласти кошти. Розглянемо той факт, що вони мають вражаючі 327% рентабельності інвестицій у 127 різних брендів.

Дизайнерські Єлисейські

Покажчик Creative

Творчий логотип вказівника

Для деяких підприємств візуальні фільми особливо важливі. Якщо вам потрібно виділити продукти та створити певний досвід для своїх відвідувачів, команда Pointer Creative може допомогти. Вони – група молодих та хіп дизайнерів та розробників з репутацією створення візуально приголомшливих сайтів Shopify.

Насправді Pointer Creative – команда розробників №1 Shopify у Канаді. Їх конструкції підсилюють брендинг і швидко починають привертати трафік на ваш сайт. Покладайтеся на них для простого веб-сайту електронної комерції або більш складного магазину. Вони можуть запропонувати велику підтримку і можуть створити вражаючі сайти з нуля.

Маленька ракета

Маленький логотип ракети

Вам потрібна допомога з уточненням вашого творчого напрямку? Бореться за розробку бізнес-стратегії? Готові запустити свій сайт? Маленька ракета в Онтаріо, Канада, може забезпечити власні рішення та систему підтримки.

Перш за все, їхня увага зосереджена на використанні дизайнерських навичок та досвіду для захоплення бачення вашого бренду. Далі вони створюють привабливий сайт для обміну вашими продуктами та послугами зі світом. Тоді вони працюватимуть над тим, щоб створити бекенд, який відповідає вашому бізнесу та вашим потребам. В результаті виходить прекрасний користувацький сайт.

Всебічний дивовижний

Веб-дизайн Port80

Логотип веб-дизайну Port80

Коли ви думаєте про створення та створення магазину електронної комерції, користувацький досвід не можна недооцінювати. Ваш веб-сайт повинен бути інтуїтивно зрозумілим та зручним для навігації. Навіть найменший бар’єр для перегляду та покупки може призвести до втраченого продажу та перешкодити росту вашого бізнесу.

Експерти Port80 у Ванкувері знайшли ідеальний баланс між формою та функцією. Ваші клієнти матимуть справді приємний досвід, завдяки якому вони можуть повертатися ще більше. Їх масштабовані рішення варіюються від простих виправлень до повномасштабних запусків для міжнародного бізнесу.

SOVI Creative

OVI Creative логотип

У дизайні SOVI в Торонто, Канада, вони знайомиться з вами, перш ніж виробляти рішення, спеціально розроблені для задоволення ваших унікальних потреб. Вони мають високі стандарти, коли справа стосується дизайну.

Ви можете бути впевнені, що ваш веб-сайт буде чудово виглядати на будь-якому пристрої. Покупці сподобаються передній частині вашого сайту, і ви будете вдячні за думку та досвід, який входить у розробку вашого бекенда.

Розробники SOVI зроблять щоденні завдання легким вітром, щоб ви могли ефективно вести свій бізнес. Насолоджуйтесь більше часу, щоб зосередитись на своїх основних пріоритетах.

Пізніше, ніж ти

Пізніше ніж логотип

Назва багато говорить. Ця команда дизайнерів та розробників у Торонто, Канада, робить їхню роботу важкішою. Вони залишаються пізно, щоб ви могли звернути свою увагу на інші сфери ведення вашого бізнесу. Всього за кілька тижнів ви можете перенести веб-сайт електронної комерції від концепції до реальності.

Як експерти Shopify, вони мають унікальну кваліфікацію, щоб допомогти вам використати потужність програмного забезпечення Shopify. Їх красиві вітрини призведуть до продажів. Незалежно від розміру бізнесу, який ви хочете започаткувати чи оновити, вони нададуть вашому проекту повну увагу та творчу силу.

Налаштування та налаштування

Карсон

Carson логотип

У вас є невелике завдання, яке потрібно швидко виконати? Потрібна допомога з інтеграцією нового інструменту чи функції? Чому б не передати ці завдання експертам і переконатися, що вони виконані правильно? Карсон, який базується в Монреалі, Канада, є ідеальним інструментом для роботи зі налаштуванням веб-сайтів та завданнями оновлення.

Ви не захопитеся намагатися орієнтуватися на Shopify, коли вам слід зосередитись на інших аспектах вашого бізнесу. Вони мають супер гнучкі та доступні ціни. Ви можете користуватися випадковим доступом до експертів Shopify, не платячи за дорогі щомісячні підписки. Карсон пропонує швидкий і доступний спосіб управління вашим сайтом.

Shopify часто виставляється як найбільш універсальна та зручна у користуванні програмна платформа електронної комерції на ринку. Однак ця похвала також може бути зворотною стороною. Маючи стільки варіантів, коли мова йде про теми, функції та інтеграції, можна відчути переважне. Це може бути занадто легко зануритися у всі варіанти і втратити цінний час.

Зрештою, ви можете бути приємно здивовані, дізнавшись, наскільки просто та доступно передати проект своєму експерту із веб-розробників Shopify. Ви можете перетворити своє бачення на прекрасний та функціональний сайт, не порушуючи бюджету.

Завжди приємно вміти скоротити кути і зменшити витрати, але також потрібно пам’ятати, що ваш час цінний. Як власник бізнесу, ваш час витрачається на інші сфери побудови вашого бізнесу. Звернення до експертів може допомогти вам швидше почати продавати та заробляти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map