Популярні веб-дизайнери та розробники Індії

AWA Award of Excellence


Шопіруйте є безперечною програмною платформою для електронної комерції. Понад 300 000 інтернет-магазинів використовували його для отримання близько 20 мільярдів доларів минулого року. Shopify настільки популярний, що ви можете перейти від нуля до продажу менш ніж за годину.

Простота використання – не єдина причина, чому Shopify є лідером платформи електронної комерції. Він використовується для створення складних інтернет-магазинів, які мають чудовий спеціалізований функціонал. Якщо це у вашому списку справ, вам знадобиться більше години. Вам також знадобиться Shopify Expert щоб допомогти вам. Ви знайдете цих гуру Shopify по всьому світу, але виявляється, що багато з них знаходяться в Індії.

Що робить Індію такою вогнищем для експертів Shopify? Мало країн мають такий високий відсоток технічних експертів. Низька вартість життя означає, що вони можуть стягувати з вас менше за свої послуги.

А як щодо якості? Це може вас здивувати. В Індії є більше компаній з розробки програмного забезпечення, сертифікованих ISO-9000, ніж будь-яка інша країна. Індійські правила в Індії також полегшують ведення бізнесу.

Прочитайте список розробників, які допоможуть вам отримати найкраще використання програмного забезпечення для електронної комерції Shopify.

Kloc Technologies

клотехнології

Інтернет-магазини можуть бути для вас старої шапочкою, але це все ще відносно нова діяльність. Ви не збираєтеся знайти когось із десятилітнім досвідом створення чудових веб-сайтів Shopify. Топ-експертам тут пощастило, якщо вони мають кілька років.

Це справа з Kloc. Ця команда, що базується в Індії, створює приголомшливі інтернет-магазини, що працюють на Shopify. Вони користуються всіма можливостями, які може запропонувати платформа. Kloc має репутацію швидких поворотів. Вони можуть створити вас та працювати з надійним сайтом електронної комерції всього за сім робочих днів.

RoyalzExpertDev

RoyalzExpertDev

Цей офіційний експерт Shopify спеціалізується на тому, що відомо як “PSD для покупки”. Вони нарізатимуть кубиками ваш Adobe Photoshop і нарізатимуть їх у повних магазинах Shopify. Результатом цього є інтернет-магазин, який використовує переваги функцій Shopify. Ви не будете жертвувати чудовими поглядами.

Найпростіший спосіб оцінити якість їх роботи – подивитися їх портфоліо магазинів Shopify. Команда RoyalzExpertDev також може швидко працювати над інтеграцією списків розсилки. Вони також допоможуть вам на сторінках Etsy та Facebook.

Ракетна електронна комерція

Ракетна електронна комерція

Магазини Shopify полегшують допомогу клієнтам знайти те, що вони хочуть, і придбати його. Практично кожен може використовувати його для створення основних інтернет-магазинів. Ракетна комерція – це ваш ресурс, коли ви хочете вийти за рамки базового інтернет-магазину.

Один погляд на їх портфоліо говорить про те, що вони кваліфіковані та здатні. Магазин Shopify потребує клієнтів. Ракетна електронна комерція отримує світиться відгуки про маркетингову допомогу Shopify. Ця група експертів також пропонує постійне обслуговування сайтів, які вони створюють.

Двійкові

Двійкові

Розмістіть цю команду з командою з понад 60 фахівців з цифрового маркетингу та електронної комерції для роботи на вашому веб-сайті Shopify. Бінарний працює з компаніями будь-якого розміру, щоб створити Інтернет-магазини в такому масштабі. Багато компаній зосереджуються лише на тому, що потрібно сьогодні. Ця компанія має філософію планування майбутнього зростання.

Задоволені клієнти часто зауважують підхід Binary “3Q”. Вони вважають, що якісний персонал, процеси та комунікації – три передумови успіху. Binary робить вибір своєї команди, щоб відповідати вашим потребам. Результат – партнерство настільки, наскільки це робочі відносини.

InfoShore

InfoShore

Agile продуктивність споживає цей магазин електронної комерції. Вони вважають, що якість нічого не означає, якщо її не доставлять вчасно. InfoShore застосовує цілісний підхід до сайтів електронної комерції. Їхні експерти спочатку залучать вас до місії з встановлення фактів. Мета полягає в тому, щоб те, що будується, створило очікувані результати.

InfoShore існує вже більше десяти років. Персонал з понад 50 штатних працівників опікується базою з понад 100 світових клієнтів. InfoShore може допомогти вам у тому, що вони хочуть називати “замовчувати” рішення. Вони не просто займуть платформу Shopify і не знайдуть способів зробити вашу ідею впорядкованою.

Bluetech

BlueTech Shopify Expert

Скажімо, ви виконали домашнє завдання на Shopify. Ви вирішите, що було б ідеально, якби тільки у нього була ця одна відсутність. Bluetech – це експерт Shopify, який може надати вам відсутні деталі. Часто це рішення є мобільним. Команда Bluetech може допомогти вам додати спеціальні функції, такі як push-сповіщення, можливість зберігання синхронізації та аналітичні діаграми.

Bluetech також розуміє, що SEO є основою успіху інтернет-магазину. Ви не просто отримуєте технічну допомогу від них. Bluetech гарантує, що ваш магазин використовує можливості оптимізації пошукових систем платформи.

Код-репер

Код-репер

Ця команда із влучним ім’ям заслужила свою репутацію. Клієнти швидко компліментують високий рівень спілкування та обслуговування клієнтів. Code Rapper спеціалізується на тому, щоб допомогти вам налаштувати свій інтернет-магазин. На цьому це не зупиняється. Вони також працюють зі своїми клієнтами для трансформації існуючих сайтів електронної комерції. Часто доводиться переходити на корпоративну платформу Shopify Plus.

Дизайн так само важливий, як і функціональність. Ви побачите синергію, коли переглянете портфоліо Code Rapper Багато клієнтів повертаються до Code Rapper за допомогою маркетингу та SEO.

Lucent Innovation

Lucent Innovation

Lucent Innovation – це невелика команда, яка надає великий дизайн та інновації. Понад 70 відгуків оприлюднюють повторюваний ряд компліментів. Вони обертаються навколо дизайну, спілкування та чуйності.

Ви також прочитаєте похвалу про допомогу Lucent у переході з інших провідних платформ електронної комерції. Майте це на увазі, якщо ваш новий сайт Shopify є адресою для існуючого інтернет-магазину. Команда Lucent Innovation також спеціалізується на автономних мобільних додатках. Вони можуть допомогти вам створити нішеві продукти за допомогою платформи Shopify.

Tripster Developers

Tripster Developers

Не кожен експерт Shopify спеціалізується на роботі з новачками. Tripster Developers виставляє вітальний килимок для них. Ця команда повинна бути однією з ваших головних міркувань, якщо ви ніколи не продавали в Інтернеті і хочете використовувати Shopify для цього. Вони проведуть вас через кроки планування, розробки, впровадження та операцій. До кінця процесу вам буде зручно та обізнано.

Можливості графічного дизайну та друку відрізняють розробників Tripster від інших Shopify Experts. Вам потрібен логотип для вашого інтернет-магазину? Плануєте продавати футболки? Tripster Developers можуть допомогти вам з обома.

eShop Genius

eShop Genius

Shopify відомий своїми чудовими шаблонами. Вони чудові, поки ви не почнете розміщувати власний контент. Ну, ви не можете звинувачувати Shopify в цьому. Настав час шукати експерта Shopify, який допоможе вам перетворити його на надзвичайно приголомшливі речі. Швидкий огляд сайту eShop Genius запевнить вас, що ця команда справляється із цим завданням.

Це буде коштувати вам цілого статку? eShop Genius просуває 10-денний поворот для вашого повного та функціонального інтернет-магазину. Ви отримаєте користь від їх розумного мислення та допомогу з експертними маркетинговими пропозиціями. Він починається з інвестицій всього в 500 доларів.

За користування Shopify варто заплатити несподівану ціну, але це не обійдеться. Платформа настільки універсальна, що часто важко зрозуміти, що вам слід використовувати, або як ними користуватися. Люди залишаються бореться з вибором варіантів та інтеграцій. Нерішучість затримує ваш запуск. Це коштує вам.

До вашого часу додається грошова вартість. Потіння над дрібними деталями навряд чи здається хорошим окупністю ваших інвестицій. Експерт Shopify в Індії може змусити вас працювати за мінімальні витрати. Це просто найкраща інвестиція, яку ви можете зробити.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map