Найпопулярніші веб-дизайнери та розробники Zeland Shopify

AWA Award of Excellence


Не потрібно багато часу для проведення паралічу аналізу, коли ви дивитесь на все, що можна зробити Шопіруйте. Ця потужна платформа електронної комерції є безперечним королем з безлічі причин. Начебто нескінченні варіанти знаходяться біля верхньої частини списку. Ви впевнені, що збираєтесь це налаштувати правильно? Ви навіть в курсі всіх дзвіночків?

Можливо, час зателефонувати до експерта, Shopify Expert. Є гуру Shopify по всьому світу, але багато з них розташовані в Новій Зеландії.

Зачекайте, що вони там роблять? Виявляється, мало хто з країн має вищу концентрацію фахівців з електронної комерції. Країна має безпечне, безпечне та стабільне ділове середовище. Проста податкова система, яка дозволяє легко вести глобальну комерцію.

Найбільший експорт Нової Зеландії – це технології. Рекордний ріст сприяв економіці близько 10 мільярдів доларів минулого року. Уряд підтримує технології та інновації як спосіб зростання економіки. Це середовище, яке сприяє вибору людей, які стають Shopify Experts.

Прочитайте список розробників, які можуть допомогти вам отримати найкраще з Shopify.

Все навколо Awesome

Кишенькова площа

Кишенькова площа

Це агентство з повним набором послуг переносить вас далеко за рамки створення інтернет-магазину Shopify. І це важливо Технологія поодинці не продається. Вам потрібна цифрова стратегія, яка будує ваш бренд. Ви повинні використовувати засоби масової інформації для формування обізнаності. Ви також повинні інтегрувати соціальні медіа для збільшення експозиції. Pocket Square використовує цілісний підхід до електронної комерції.

Приділіть цьому агентству пріоритетну увагу, якщо ви бренд моди чи стилю життя У них є портфоліо красивих, ефективних та простих прикладів. У портфоліо показано, що ви можете зробити з Shopify, коли натискаєте на межі. Ви станете бенефісом чудового інтернет-магазину. Ви також матимете повну стратегію, щоб зробити її успішною.

Веб-сайти SPF

Веб-сайти SPF

Сьогодні все про мобільний, особливо якщо у вас є інтернет-магазин. Мобільні пристрої кидають перешкоди та обмеження в інтернет-магазинах, навіть для Shopify. Веб-сайти SPF знають, як їх уникнути.

Перегляньте портфоліо, щоб отримати уявлення про сферу можливостей цього агентства. Відгуки останніх клієнтів відзначають швидкі повороти як особливість. Інші зазначають, що терпіння та навчальні заняття допомагають збільшити вашу технічну експертизу. Ви будете готові запустити свій магазин, як тільки SPF готова для вас.

Firebrand

Firebrand

Ця команда з 10 професіоналів працює з міжнародним списком клієнтів. Вони розуміють, що ви не просто продаєте продукти чи послуги. Ви також рекламуєте бренд. Коли ви донесите до них свій проект Shopify, ви отримаєте допомогу в управлінні проектами, маркетингу та SEO. Вони не просто налаштували вас і звільнили вас. Firebrand здійснює підтримку та навчання. У вас з’являться варіанти, які допоможуть вам зрозуміти вплив вашого інтернет-магазину на продаж.

Ознайомтеся з Firebrand уважніше, якщо ви плануєте включити доставку крапель та багатоканальну продаж у свій магазин Shopify. Вони спеціалізуються на сторонній логістиці, програмах управління запасами та постачальниками програмного забезпечення середнього програмного забезпечення.

Елементальний

Елементальний

Не всі експерти Shopify ексклюзивні для платформи. Вони можуть залучати більше клієнтів, пропонуючи допомогу на конкуруючих платформах електронної комерції. Деякі компанії, як Elemental, вважають за краще спеціалізуватися. Вони роблять одне, і це все. Вас вітають з цим, перейшовши на їхній веб-сайт. “Ми створюємо веб-сайти електронної комерції Shopify”, – йдеться у всій сторінці заставки.

Цей фокус – це користь, незалежно від того, що ви тільки починаєте, чи хочете перетворити наявний магазин. Команда отримала понад 30 відгуків від задоволених клієнтів сайту Shopify. На відміну від інших Shopify Experts, цим словам похвали є лише тижні чи місяці. Майте на увазі Elemental, якщо вам знадобиться майстер рідини. Це власна мова кодування, яку Shopify використовує для живлення своєї платформи.

Важкі нападники

Зібер

Зібер

Це 100-відсоткове агентство, яке належить Новій Зеландії, було створене в 2009 році. Команда з понад 20 творчих експертів допомогла більш ніж 1000 бізнесу вийти в Інтернет. Zyber робить більше, ніж просто допомагає клієнтам створити і керувати магазинами Shopify. Вони створюють додатки для покращення всієї платформи. Зибер Наш фільтр продуктів використовується сотнями магазинів Shopify для збільшення продажів.

Zyber спочатку працює над тим, щоб створити ваш сайт Shopify, так що він відповідає вашим діловим звичаям. Це дозволяє більше зосередитись на продажах і менше на керуванні веб-магазином. Вони весела і розслаблена група, але не дозволяйте це обдурити. Вони мають на увазі бізнес, і вони його виконують.

Lucid

Lucid

Ви не залишаєтеся в бізнесі, якщо не отримаєте задоволених клієнтів. Lucid допомагає людям створювати Shopify сайти з 2007 року. Команда вважає, що участь із самого початку визначає успіх. Вони пропонують клієнтам включити їх навіть у початковий мозковий штурм. Портфоліо Lucid ділиться прикладами, що варіюються від основних модифікацій тем до повних дизайнів.

Цей експерт Shopify також спеціалізується на розробці спеціальних додатків. Подумайте про них серйозно, якщо вам потрібно розширити функціонал платформи.

CyberWorkshop

CyberWorkshop

Shopify – це розміщена програмна платформа для електронної комерції, але не всі частини вашого інтернет-магазину можуть проживати там. CyberWorkshop спеціалізується на тому, щоб допомогти вам інтегруватися, щоб все добре працювало разом. Клієнти прагнуть їх налаштувати зовнішні функції, такі як електронна пошта, YouTube та Google Apps.

Якщо вам потрібні ці послуги, CyberWorkshop налаштовує вас за допомогою пакета Google Apps for Business. Минулі клієнти кажуть, що CyberWorkshop приймає запити, від яких пішли інші. Не більше компліменту, ніж повторне діло. Багато відгуків говорять про те, що вони надали подальші проекти CyberWorkshop.

Гуру маркетингу

Зеалд

Зеалд

Ця компанія, що розробляє повний спектр послуг, розробила сайти для тисяч малого та середнього бізнесу. Вони існують з 2001 року, і вони є найбільшим подібним агентством у Новій Зеландії. Як експерт Shopify, вони можуть допомогти вам у маркетингових аспектах електронної комерції.

Shopify має все більший набір маркетингових та інструментів SEO, які допоможуть вам залучати потенційні клієнти. Ці інструменти не складні, але вони складні. Zeald може допомогти вам зрозуміти, чим користуються інструменти, і вони працюватимуть з вами, щоб оптимізувати брендинг. Чи варто покладатися лише на Shopify для цієї важливої ​​частини вашого інтернет-магазину? Відповідь – ні. Zeald також може допомогти в таких речах, як AdWords, копірайтинг, соціальні медіа, SEO та блоги.

Налаштування та налаштування

Наталі Лі

Наталі Лі

Не всі експерти Shopify – це команди чи групи. Наталі Лі, наприклад, працює сама. Вона вважає за краще працювати на сайтах електронної комерції Shopify та WordPress. Її сайти Shopify прості та елегантні. Немає нічого, що перешкоджає покупок.

Деякі клієнти Наталі просто хочуть допомогти в налаштуванні одного з існуючих шаблонів Shopify. Вона робить коротку роботу над цим, і її гонорари доступні. Інші хочуть унікальний сайт. Наталі так само комфортно в цьому кінці спектру. Її розуміння та терпіння знімають стрес із створення та запуску інтернет-магазину.

Чуйні ЗМІ

Чуйні ЗМІ

Налаштування та запуск – лише початок. Ніхто не знає цього краще, ніж Дейв Вудард у чуйних медіа. Він знає, що не попрощається з вами, як тільки продажі почнуться. Ви відкриєте для себе речі, які потрібно змінити, і він буде під рукою, щоб переконатися, що це зроблено.

Попутно ви можете виявити, що вам потрібні послуги, що виходять за рамки вашого оригінального проекту. Дейв також буде там, щоб допомогти з цим. Відгуки говорять про допомогу Дейву в таких речах, як дизайн брошур і навіть обкладинки книг. Його глибина знань про Shopify забезпечує швидкі відповіді та інноваційні рішення.

Люди часто порівнюють Shopify з цим вигадливим радіо у своєму новому автомобілі. Вони знають, що це може зробити набагато більше, ніж просто грати музику, але хто встигає це зрозуміти? Звичайно, ви могли просто прочитати посібник з експлуатації. Але, навіть тоді ви можете не зрозуміти, як ним користуватися.

Ми не впевнені, чи є люди, які заробляють на життя, допомагаючи зрозуміти, як користуватися кожною функцією автомобільного радіо. Ми знаємо, що для вашого магазину Shopify є багато експертів.

Одні з найкращих у бізнесі розташовані внизу в Новій Зеландії. Вони можуть допомогти вам найкраще скористатися Shopify, будь то великий магазин з нуля або лише кілька простих налаштувань. Це добре витрачені гроші.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me