Найпопулярніші компанії з розробки веб-розробників у Великобританії

AWA Award of Excellence


Чому Shopify?

Експерти послідовно оцінюють Shopify як стандарт програмного забезпечення для електронної комерції, проти якого оцінюються всі інші платформи електронної комерції. Наші експерти погоджуються, що це найкраще автономне програмне забезпечення для електронної комерції. Ми також детально писали про плюси та мінуси використання Shopify для запуску магазину електронної комерції.

Пошук розробника Shopify

Як тільки ви вирішили це Шопіруйте Напевно для вас, наступний крок – знайти розробника, який спроектує та створить ваш інтернет-магазин, і, можливо, підтримає його після запуску. Звичайно, ви могли б зробити це самі, і в такому випадку ви все-таки повинні прочитати цю статтю, про всяк випадок. Крім того, багато хто з цих експертів Shopify мають чудові блоги, наповнені корисною інформацією.

Найпопулярніші спеціалісти Shopify у Великобританії

Ми допомогли в цьому відборі, дослідивши Shopify Experts у Великобританії. “Shopify Expert” – це акредитація, присвоєна Shopify, щоб показати, що особа або компанія є цінним партнером, який виявив “всебічні та авторитетні знання про Shopify”. Ці експерти надають послуги з доданою вартістю, які Shopify довіряють.

Що пропонує експерт Shopify

Щоб стати експертом Shopify, люди або компанії повинні довести, що вони створили 5 або більше активних магазинів. Існує п’ять категорій експертів:

 • Дизайн – повинні бути побудовані теми з нуля для цих магазинів
 • Налаштування – основні налаштування магазину та налаштування тем для цих магазинів
 • Маркетинг – перевірені маркетингові кампанії для цих магазинів
 • Фотографія – мати портфоліо фотографій для клієнтів Shopify
 • Розвиток – створили додаток для магазину додатків або створили робочі спеціальні інтеграції

Заявникам статусу Shopify Expert недостатньо надіслати приклади в будь-якій із цих категорій. Команда експертів Shopify розглядає всі матеріали, щоб переконатися, що робота відповідає їх стандартам. Заявники можуть бути присвоєні статусом Shopify Expert в одній або декількох із цих категорій.

Окрім того, що володіє чудовими навичками Shopify, експерти Shopify відповідають за швидке реагування на всі запити та за відкриту та чесну комунікацію з усіма своїми клієнтами; коротше кажучи, бути дуже професійним.

Shopify Experts є послами брендів для Shopify, і їхня роль полягає у тому, щоб усі їхні клієнти мали позитивний та цінний досвід, незалежно від того, які послуги вони купують.

Наступний крок

Ваше завдання зараз – вирішити, які послуги вам потрібно придбати, щоб ваш інтернет-магазин Shopify був запущений. Вам потрібні дизайн, налаштування, маркетинг, фотографія чи розробка, чи якесь їх поєднання? І можливо, якась підтримка, коли ваш магазин діє. Кожен з наступних експертів Shopify має свої сильні сторони. Уважно прочитайте статтю та відвідайте веб-сайти тих, хто звертається до вас.

Shopify Experts у Великобританії

Ми робимо веб-сайти

Ми робимо веб-сайти - фірму для веб-дизайну

Назва, яку ми робимо веб-сайти, не відображає те, що ця компанія займає рейтинг №1 в Shopify за дизайн, побудову та маркетинг. Їх самоідентифікація як креативного роздрібного торговця добре проявляється на власному веб-сайті, із детальними прикладами роботи з клієнтами, а також чіткими поясненнями повного спектру послуг із цінами.

Ми робимо, що веб-сайти виконали понад 370 проектів, і понад 40 000 роздрібних торговців електронною комерцією читають щомісячний блог порад. Відвідайте веб-сайти, де ми робимо принаймні корисну інформацію та рекомендації.

Swanky Apple

Swanky Apple - фірма з веб-дизайну

Swanky Apple любить “створювати переконливі речі для Інтернету, друку та мобільних пристроїв”. Їх веб-сайт відображає такий непростий підхід до їх роботи, з яких будівництво магазинів Shopify – лише один аспект.

Фокус компанії Swanky Apple зосереджений на розвитку вашого магазину, а не обов’язково для вашого електронного комерційного бізнесу, і вони віддають перевагу дизайну на замовлення. Однак у вас є доступ до інших їхніх творчих послуг, які включають брендинг, пошук та соціальний маркетинг.

інспіра

Inspira - фірма з веб-дизайну

Домашня сторінка сайту inspira дає чудові обіцянки – приголомшлива творча робота, передовий розвиток, фанатична підтримка. Вони дуже досвідчені – вони будують магазини Shopify з 2007 року, стрибаючи лише за вісім місяців після виходу програмного забезпечення до публіки.

Хоча електронна комерція є лише однією з чотирьох пропозицій натхненних послуг, у неї є своя спеціальна веб-сторінка. Доступний повний спектр послуг електронної комерції – дизайн, кодування, маркетинг та підтримка.

Вітамін Лондон

Vitamin London - фірма для веб-дизайну

Vitamin London – це агентство з розробки цифрових продуктів, яке фокусується на прозорих відмінностях фізичного та цифрового. Електронна комерція – лише одна з низки цифрових послуг, які ця компанія пропонує.

Приклади клієнтів на веб-сайті Vitamin London є візуально приголомшливими, як і інтернет-магазини, пов’язані через сайт огляду Shopify. Однак майте на увазі, що електронна комерція – це не сервіс, який рекламується на власному веб-сайті Vitamin.

Полуниця

Полуниця - фірма з веб-дизайну

У центрі уваги Полуниці приділяється електронна комерція, яка є “поза цим світом”. Це креативне маркетингове агентство буде з вами на кожному кроці вашого досвіду Shopify. Полуниця може налаштувати ваш новий магазин або допомогти вам перевести існуючий магазин на наступний рівень.

Вони створюватимуть ваші програми, включаючи інформаційну панель даних, якщо Shopify не зробить те, що вам потрібно. Якщо вам потрібна поточна допомога, поговоріть з ними про власну підтримку. І завантажте їх безкоштовний посібник із електронної комерції.

eastside co

Фірма з веб-дизайну Eastside

Підручне співпраці. існує для створення магазинів Shopify, і вони збирають сотні. Вони пропонують три рівні цін на свої послуги, від невеликих змін дизайну до повного дизайну на замовлення.

Підручне співпраці. також буде працювати з вами в галузі SEO, цифрового маркетингу та соціальних медіа, щоб ваш магазин легко знаходився в Інтернеті. Їх варто поглянути, якщо ваш бізнес підпадає до однієї з їх категорій: мода, продукти харчування та напої, дім та спосіб життя.

NoirLuxe

Noir Luxe - фірма з веб-дизайну

Noir Luxe описує себе як цифрове творче агентство. Його послуга Shopify знаходиться в кінці довгого списку інших послуг, які зосереджуються насамперед на візуальному дизайні, включаючи напрямок мистецтва та модні ілюстрації.

І приклади цієї роботи чудові. Noir Luxe – експерт із налаштування Shopify, який пропонує дизайн та деякі послуги з управління; більшість клієнтів самостійно керують своїми сайтами. Подивіться на Noir Luxe, якщо ваша увага зосереджена на придбанні візуально приголомшливого інтернет-магазину.

Заява

Заява - фірма з веб-дизайну

Заява подається через веб-сайт без дурниць, який допоможе вам розробити бізнес в галузі електронної комерції, використовуючи перевірену три крокову бізнес-модель. Наведені клієнтські приклади є суцільними, нічого не візуально високого класу, хоча деякі призначені на замовлення. Основна увага в заяві приділяється діловій стороні електронної комерції та підходить для тих, хто потребує допомоги в цифровій стратегії та маркетингу свого електронного комерційного бізнесу Shopify..

Belle Digital

Belle Digital - фірма для веб-дизайну

Belle Digital створює “красиві та унікальні магазини електронної комерції на Shopify”. Вони створюють власні компанії Shopify, а не лише вітрини. Вони є фахівцями з налаштування, а також працюватимуть з вами в маркетингу вашого магазину.

Їх власний веб-сайт є візуально приголомшливим з м’якими кольорами та м’яким фокусом, що відображається на прикладах, показаних у їхній роботі. Belle Digital визначає категорії своїх клієнтів, такі як мода, здоров’я та краса, будинок і спосіб життя, а також діти, і їх веб-сайт має жіноче почуття до цього.

Підводний пістолет

Підводний пістолет - фірма з веб-дизайну

Піктограма “Підводний пістолет” – мультфільм про супергероїв для чоловіків, який представляє їх як цифрових засобів усунення несправностей. Витоки цієї звільненої компанії полягають у роботі з творчим бізнесом, і це все ще в їх основі.

Вони трохи розпливаються у своїх наборах навичок, побудувавши магазини електронної комерції «на деякий час» та навчившись «зовсім небагато». Підводні пістолети побудують ваш магазин Shopify, допоможуть вам у маркетингу та займаються копірайтинг.

Дізнайтеся більше про поширені запитання щодо Shopify Experts
тут.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map