24 найкращих веб-сайтів для завантаження безкоштовних електронних книг

Якщо ви старий шкільний черв’як, який перейшов у цифровий спосіб, ймовірно, вам сподобається зручність мати свої книги з собою, куди б ви не ходили. Незалежно від того, чи читаєте ви на своєму мобільному пристрої чи використовуєте зчитувач електронних книг, наприклад Amazon’s Kindle, покупка книг, які вам цікаві для читання, стала простою.


Однак хіба не було б добре, якби ви могли безкоштовно завантажити книгу і взяти її з собою? Ну, вгадайте, що? В Інтернеті є різні легальні безкоштовні ресурси, де можна дістати книги, не витрачаючи ні копійки! Ці сайти не тільки на 100 відсотків безкоштовні, але вони також пропонують великий вибір книг на вибір незалежно від жанру, який ви віддаєте перевагу.

Отже, ти шукаєш наступного чудового читання? Або ви вже маєте на увазі конкретну книгу чи автора? У будь-якому випадку, застебніть; ми склали список 25 найкращих веб-сайтів (не в конкретному порядку), на яких ви можете абсолютно безкоштовно завантажити і завантажити безліч електронних книг.

1. Проект Гутенберга

Більшість людей вже чули про це Проект Гутенберг оскільки це, мабуть, одна з найстаріших цифрових бібліотек. Волонтери запускають сайт, і він містить понад 50 000 безкоштовних електронних книг для завантаження. Вони доступні у численних форматах: від epub до Kindle-friendly до звичайного тексту. Він також має добірку аудіокниг, які обслуговують усіх читачів, починаючи від тих, які добровольці читають вголос, і тих, які читає на комп’ютері..

Однак сайт може трохи заплутатися, оскільки електронні книги знаходяться за декількома шарами навігації. Але навіть незважаючи на це, це, мабуть, один із найповніших безкоштовних ресурсів для електронних книг в Інтернеті.

2. Відкрита бібліотека

Відкрити бібліотеку має величезний вибір електронних книг, на які можна завантажити більше 3 мільйонів безкоштовних електронних книг. Ви можете створити власні списки електронних книг, які також можуть переглядати інші люди, і легко знайти електронні книги на ваш предмет, що цікавлять, за допомогою зручного інструменту пошуку предметів. Сайт дозволяє читати електронні книги в Інтернеті у вашому браузері, або ви можете завантажити їх і прочитати на будь-якому пристрої.

Оскільки цифрова бібліотека є відкритим онлайн-проектом, вона дозволяє користувачам робити внесок, додаючи електронні книги. Ви також можете шукати електронні книги за темою, назвою та автором на панелі пошуку. Однак найцікавішою особливістю цього веб-сайту є те, що він допомагає знайти потрібні електронні книги в публічній бібліотеці, щоб ви могли легко отримати друковану копію.

3. Безкоштовна бібліотека Baen

Безкоштовна бібліотека Baen це сайт, який в першу чергу зосереджується на написанні фантастики та наукової фантастики. Його магазин електронних книг багатьом відомий своїми розумними цінами та зручними для споживача функціями, наприклад, немає DRM. Користувачі можуть копіювати електронні книги на інші пристрої без будь-яких обмежень. Американський видавець має величезний вибір відомих письменників, серед яких Майкл А. Стакпол, Лоїс МакМастер та Джон Скалці. Однак твори менш відомих письменників ви здебільшого знайдете доступними для завантаження у вільному розділі цього веб-сайту.

Одна цікава річ про сайт – це все, що в його каталозі проходить через професійне редагування, перш ніж воно стане доступним на сайті. Отже, яку б електронну книгу ви не вибрали, будьте впевнені, що написання є найвищою можливою якістю. Більше того, якщо військова наукова фантастика – ваш жанр, безкоштовна бібліотека Baen – це сайт, який ви точно не повинні пропустити!

4. Безкоштовні електронні книги

Влучно названий Безкоштовні електронні книги це ще один чудовий сайт, на якому ви можете безкоштовно завантажити електронні книги. Власне кажучи, ви навіть можете зареєструватися, щоб отримати безкоштовні електронні книги на все життя! Незалежно від того, що вам подобаються драма, роман, фантастика, наукова фантастика чи загадковість, ви обов’язково знайдете тут щось цікаве; бібліотека сайту вміщує тисячі електронних книг різних жанрів.

Щоб полегшити вам роботу, веб-сайт перераховує 10 кращих електронних книг у кожній категорії. Не тільки це, але ви також можете пройти рейтинги та огляди для кожної книги. Все це допоможе вам отримати привабливий погляд на те, що читають інші користувачі. Або ви могли просто забрати один і переконатися в цьому. Подорож у невідоме завжди хвилює!

5. Книги Google

Книги Google є корисним для катання через цифрові журнали та книги, але чи знаєте ви, що сервіс також дозволяє завантажувати електронні книги? Хоча для придбання доступні мільйони назв, ви також можете переглядати та завантажувати все, від сучасних до класичних електронних книг, із веб-сайту розділ безкоштовних книг.

Особливість попереднього перегляду веб-сайту особливо цікава, оскільки дає можливість зазирнути до останніх електронних книг на ринку. І це може виявитися корисним у відкритті наступної чудової знахідки у її магазинах. Якщо ви хочете купити електронні книги чи завантажити їх безкоштовно, Google Книги – це чудове місце для всіх видів читачів.

6. 2020ок

2020ок це чудовий сайт для пошуку електронних книг, але дизайн веб-сайту – це величезний мінус. Вона захаращена, тому іноді може знадобитися багато часу, щоб знайти електронну книгу, яку ви хочете прочитати. На цьому веб-сайті є електронні книги з різних тем, таких як історія, право, медицина, бізнес та інвестиції, а також мистецтво та фотографія.

Ви також можете знайти численні комп’ютерні та інтернет-книги. І якщо ви думали, що це все, є тисячі електронних книг про релігію та духовність. Отже, ви шукаєте конкретну електронну книгу? Перейдіть на цей сайт; він охоплює майже кожен предмет.

7. Посібники

Книжки це привабливий сайт, який працює так само добре на мобільних пристроях, як і на великих. Це робить його легким у використанні, якщо ви читаєте на своєму планшеті чи смартфоні, а також економить проблеми з завантаженням електронних книг на ПК. Хоча на сайті є ряд електронних книг, доступних для продажу, він також пропонує два безкоштовні розділи.

У розділі з загальнодоступним доступом є тисячі безкоштовних електронних книг для завантаження. А в розділі оригінальних книг ви знайдете безкоштовні електронні книги, які значною мірою видаються самостійно, що дозволяють вам відкрити нових авторів та їх шедеври. Колекція на цьому сайті організована, що є величезним плюсом!

8. Безліч книг

Безліч книг є підтримкою Project Gutenberg і пропонує багато таких самих назв. Макет, однак, приємніший, а функцію пошуку порівняно простіше у використанні. Що цікавіше, це те, що на відміну від інших безкоштовних сайтів електронних книг, користувачі можуть завантажувати електронні книги в потрібному форматі. Сюди можна віднести такі параметри, як PDF, eReader, HTML тощо. Сайт також активний у Facebook, де регулярно оновлює новини про останні електронні книги.

9. FreeBookSpot

Ще один безкоштовний сайт електронних книг, FreeBookSpot, яка охоплює 90 категорій, має тисячі електронних книг для завантаження. Сайт діє більше як база даних; він зв’яже вас з безкоштовними електронними книгами, пропонованими на інших сайтах. Серед інших тем ви можете знайти електронні книги, пов’язані з програмуванням, наукою, фантастикою, мистецтвом, шахами та біологією. Є аудіокниги, якщо ви віддаєте перевагу слухати читання. Пошук певної електронної книги також простий, люб’язно розширений пошук на сайті.

10. GetFreeEbooks

GetFreeEbooks має більше 100 категорій на вибір, забезпечуючи що-небудь для кожного читача. На сайті все від класичної літератури до інженерних і навіть книг про інопланетян. Автори також можуть подати власні твори на цей сайт, а читачі можуть завантажити їх безкоштовно. Сайт добре розроблений, тому його легко використовувати. Не кажучи вже про те, що за активної присутності у соціальних мережах ви можете слідкувати за ними Сторінка Facebook щоб отримати останні оновлення.

11. Довідник електронних книг

Каталог електронних книг це безкоштовний веб-сайт електронних книг, який пропонує постійно зростаючий список завантажуваних конспектів лекцій, електронних книг та документів. На даний момент на сайті є понад 9 400 електронних книг на вибір, що охоплюють 666 категорій. У розділі 20 найпопулярніших електронних книг серед найпопулярніших (і переглядаються) електронних книг серед величезної кількості читачів, тоді як у новому розділі ви знайдете останні доповнення до каталогу. Автори також можуть надсилати та просувати власні електронні книги.

12. Сто нулів

Якщо ви користувач Kindle, Сто нулів повинен звернутися до вас. На сайті представлена ​​колекція бестселерів Kindle, які можна безкоштовно завантажити. Пропоновані тут безкоштовні електронні книги охоплюють цілий ряд категорій – від мистецтва до художньої літератури до психології та багатьох інших тем. Однак, щоб завантажити та прочитати ці електронні книги на планшеті, смартфоні чи комп’ютері, ви повинні використовувати Додаток для читання Kindle. Не хвилюйтеся, однак додаток безкоштовний.

13. FreeComputerBooks

Як випливає з назви, FreeComputerBooks пропонує величезну колекцію безкоштовних електронних книг, пов’язаних з комп’ютерами. Ви також можете знайти технічні, математичні та інженерні електронні книги, а також деякі підручники та конспекти лекцій. Хоча сайт є основним щодо дизайну, теми добре класифіковані, що полегшує користувачам пошук того, що вони хочуть. На сайті представлено 13 основних категорій та понад 200 підкатегорій.

14. BookBoon

Шукаєте певну ділову книгу чи навчальний посібник? Тоді, не дивіться далі BookBoon! На сайті є понад 1000 безкоштовних електронних книг, доступних для завантаження, що охоплюють різні теми. Хоча підручники безкоштовні, є преміальні плани отримати доступ до електронних книг, пов’язаних із бізнесом. Але ви можете отримати 30-денну безкоштовну пробну версію, під час якої можете отримати доступ до більшості з них.

15. eBookLobby

eBookLobby має велику колекцію безкоштовних електронних книг, починаючи від освіти, бізнесу, обчислень та мистецтва. Хоча колекція не така величезна, як можна було б очікувати, веб-сайт дефіцит складає якість електронних книг, які можна завантажити. Ви можете знайти всі категорії, перелічені на веб-сайті, з найбільшою кількістю набраних комп’ютерів та категорії Інтернет. На сайті також представлений список 10 кращих електронних книг, які переглядають найпопулярніше, що дає вам кращу перспективу того, що читають інші користувачі.

16. eBook3000

Ну, це цікава назва, чи не так? eBook3000 це ще один сайт, який пропонує тисячі безкоштовних електронних книг для завантаження. Є електронні книги з цілого ряду категорій, що забезпечує щось для кожного. Від архітектури до спорту до ігор, на сайті є все. Можливості пошуку є похвальними; вони дають точні результати, що стосуються введених ключових слів. Крім того, щоб зробити це простішим, сайт помітно перераховує найпопулярніші електронні книги.

17. Відомо

KnowFree це веб-портал, який дозволяє користувачам обмінюватися відео, звітами, журналами, довідками та електронними книгами для самостійна практика та навчальних цілей. Ці матеріали безкоштовні для професіоналів, які мають кваліфікацію. Існують електронні книги для різних категорій, таких як бізнес, мультимедіа, інженерія, освіта, технології, веб-розробка тощо. Сайт щодня оновлюється сотнями безкоштовних електронних книг, тож будьте впевнені, що ви зможете знайти те, що шукаєте!

18. Scribd

Найбільша у світі цифрова бібліотека, Scribd дозволяє читачам відкривати нові електронні книги, комікси, аудіокниги тощо. На сайті розміщено більше 1 мільйона електронних книг! Хоча для отримання доступу вам потрібно платити абонентську плату, ви можете використовувати 14-денну безкоштовну пробну версію на вашу користь.

19. Інтернет-архів

Некомерційна бібліотека, Інтернет-архів є домом для мільйонів безкоштовного програмного забезпечення, музики, відео та фільмів, а також електронних книг. На цьому сайті ви можете знайти електронні книги в різних форматах та мовах. Насправді це одне з найкращих джерел для наукових та історичних електронних книг.
Інші безкоштовні веб-сайти електронної книги, які ви повинні спробувати!

20. Книга-бот

Книга-бот має понад 14 000 безкоштовних електронних книг. До них належать деякі більш відомі, а також твори менш відомих письменників.

21. Електронна книга

Електронна книга пропонує читачам ряд безкоштовних електронних книг, що охоплюють цілий ряд категорій, для завантаження.

22. Електронна книга планети

Початок електронних книг, пов’язаних з класичною літературою, Планета електронна книга для завантаження доступно понад 80 вічнозелених класик.

23. Безкоштовний центр книг

Безкоштовний центр книг це веб-сайт, який пропонує тисячі посилань на електронні книги, пов’язані з комп’ютерами, включаючи такі теми, як програмування, мережа тощо.

24. Довідник електронних книг

Шукаєте високоякісні електронні книги? Каталог електронних книг це місце! Користувачі можуть отримати доступ до тисяч електронних книг, переглядаючи різні категорії або використовуючи вікно пошуку.

І з цим, люди, наш список закінчується. Ми сподіваємося, що цей список дозволить вам відкрити кілька чудових веб-сайтів для завантаження безкоштовних електронних книг. Отже, чи є інші сайти, якими ви користуєтесь? Повідомте нас у поле для коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map