15 кращих платформ для ведення блогів для створення нового блогу

Незважаючи на постійні вигуки про те, що блоги повільно вимирають завдяки новим методам спілкування, таким як соціальні медіа, все ще є купа людей, які хочуть запустити власні блоги або перейти на кращу платформу в Інтернеті.


Власне кажучи, не міг бути кращий час для ведення блогу, ніж зараз! Як і старий добрий електронний лист, блоги живі і здорові. Її статус однієї з найпопулярніших онлайн-заходів не змінився, хоча факти розвіяли думку про те, що дні блогів пронумеровані. Отже, можна сказати, що блогінг у тій чи іншій формі довго не збирається кудись.

Однак якою платформою для ведення блогів ви користуєтесь? Оскільки на сьогоднішній день доступно багато сервісів, які допоможуть вам запустити свій блог та керувати ним, вибирати платформу, яка ідеально підходить вам, може бути дуже непросто. Не хвилюйтеся, хоча; ми дослідили та перелічили нижче (не в конкретному порядку) 15 найкращих платформ для ведення блогів:

1. Привид

Якщо ви мінімаліст, Ghost – ваша мрія! Завдяки безладному та чистому інтерфейсу, ви можете просто зайти і почати писати на будь-якому пристрої, який ви використовуєте. Однак це не обов’язково означає, що платформа не є потужною. У ньому є цілий ринок із захоплюючими темами для вашого блогу та набором інструментів для спільної роботи в команді.

Особливо цікава функція синтаксису Markdown на розділеному екрані. Це виключає необхідність постійно стрибати туди-сюди, на відміну від багатьох інших платформ. Якщо у вас є власний сервер, ви можете розмістити свій блог безкоштовно. Однак, якщо ні, плани починаються від 8 доларів на місяць і піднімаються до 200 доларів на місяць.

2. MarketPress

Typepad
Одна з найбільш ранніх платформ для ведення блогів в Інтернеті, Typepad існує вже більше десяти років. Якщо ви хочете створити чудовий блог, без головного болю з використанням кодування, хостингу чи будь-яких інших технічних речей, ця платформа призначена саме для вас. Але якщо ви любите програмування, ви можете налаштувати CSS відповідно до своїх потреб.

Ви можете легко писати публікації на своєму мобільному пристрої, робочому столі та навіть електронною поштою! Крім того, ви також можете приєднатись до його партнерської програми або розміщувати рекламу, щоб монетизувати свій блог, а це не те, що більшість інших платформ для блогів там не пропонують. Якщо вам потрібна допомога по дорозі, її чудова команда з обслуговування клієнтів вас охопила. Плани починаються з розумних $ 8,95 на місяць.

3. WordPress

Ні для кого не секрет: WordPress – найпопулярніша платформа блогів у світі сьогодні! Один WordPress влаштовує близько 25 відсотків сайтів у всесвітній мережі. Також понад 48 відсотків найпопулярніших сайтів використовують WordPress як свою систему управління контентом. Ви повинні визнати, що це кілька вражаючих цифр!

Написання, опублікування та керування вмістом неймовірно просто за допомогою цієї платформи. Ви також можете налаштувати свій блог за допомогою різноманітних редагованих тем та тисяч плагінів, які дозволяють вам робити що завгодно. Існує дві версії WordPress, з яких ви можете вибрати, кожна з яких пропонує щось інше:

WordPress.org – це безкоштовне користування та дозволяє розміщувати власний блог.
WordPress.com – це безкоштовно для основного ведення блогів, але якщо ви шукаєте щось більше, ніж планове преміум-класу починається від 99 доларів на рік.

4. Якір

Надзвичайно проста платформа для ведення блогів «Анкор» також є однією з найшвидших. Щоб почати користуватися платформою, завантажте та встановіть її на свій сервер. Програма легка, тому простору це точно не проблема. Він ідеально підходить для просунутих блогерів, оскільки, як вам потрібно знати Markdown та HTML, щоб оптимально використовувати платформу.

Ви також можете знайти функцію перетягування, яка стане в нагоді. Це дозволяє додавати інформацію, особливо фотографії, без клопоту. Якор також має величезну спільноту з відкритим кодом на GitHub, члени якої активно діляться своєю роботою, щоб допомогти іншим. Ви можете завантажити платформу безкоштовно, але ви також можете пожертвувати 5 доларів, якщо ви в доброму настрої.

5. Postach.io

Ви коли-небудь використовували Evernote? Якщо ви любите те, що може запропонувати цифровий робочий простір, швидше за все, ви будете почувати себе так само і щодо Postach.io. Платформа працює бездоганно з вашим робочим процесом на Evernote. Створення публікацій в блозі простіше, ніж будь-коли. Просто позначте публікацію як “опубліковану”, і вона опублікується у вашому блозі.

Платформа також пропонує широкий вибір тем, які можна редагувати за допомогою облікового запису GitHub. Ви можете зробити все це абсолютно безкоштовно, але вам доведеться підписатися на план ($ 24,99 на рік або $ 49,99 на рік), щоб отримати більше варіантів та функцій, які допоможуть вам бути найбільш продуктивними.

6. Болт

Bolt – це система управління вмістом з відкритим кодом, вільна для використання як для комерційних, так і для персональних веб-сайтів. Платформа ідеально підходить для блогерів, яким подобається мати дивовижний інтерфейс, з яким можна працювати, граючи з бек-сайтом сайту. Завантаживши програму Bolt та завантаживши платформу на свої сервери, ви можете змінити майже все. Воістину CMS мрії розробника, чи не так?

На передньому плані, платформа повністю реагує, що є чимось, навіть найбільші платформи для блогів, які зараз не пропонуються. Якщо у вас є обліковий запис GitHub, ви можете безкоштовно завантажити роботу інших членів спільноти. Також Bolt робить редагування простим та легким для редакторів!

7. Тумблр

Якщо ви хочете створити блог, де ви зможете легко та швидко ділитися відео, посиланнями, зображеннями або навіть своїми випадковими думками, Tumblr – це чудовий варіант. Платформа проста у використанні, що дозволяє легко виконувати завдання блогу. За допомогою своїх компонентів соціальних медіа ви можете викрити свій вміст у масі, з’єднавшись з мільйонами користувачів Tumblr.

Якщо ви шукаєте платформу для інтеграції у свій існуючий бізнес чи особистий сайт, Tumblr може виявитись не найкращим варіантом. Однак, якщо ви хочете створити окремий блог, ця платформа варто спробувати. Існує цілий ряд преміум-шаблонів, і найкраще, що Tumblr абсолютно безкоштовний.

8. Гексо

Якщо ви хочете генерувати рекламу для свого бізнесу, швидше за все, вам знадобиться вдосконалена платформа для ведення блогів. Hexo ідеально підходить для цієї мети, але вимагає хороших навичок кодування з вашого боку. Потрібно виконати більшу частину роботи над Markdown, і оскільки Node.js працює на платформі, ви можете скористатись високими швидкостями генерування швидкості, які дозволяють створювати сотні файлів протягом декількох секунд.

Ще одним плюсом використання Hexo є його активна спільнота. Члени активно діляться своїми плагінами та темами на GitHub, які ви можете безкоштовно завантажити, якщо у вас є обліковий запис. Якщо це те, що ви шукаєте, чому б не спробувати Hexo? Крім того, оскільки платформа безкоштовна, ви насправді нічого втрачати.

9. Свбтл

Платформа для ведення блогів, яка, мабуть, є найбільш мінімалістичною з партії, і майже будь-хто може використовувати Svbtle. Розділ управління ним відмінний тим, що розробники зрозуміли, як працюють блогери. У правій частині ви знайдете всі опубліковані вами публікації, а з лівого ви можете перелічити ідеї, коли вони надходять, і з часом почати працювати над ними.

Що стосується написання, то інтерфейс платформи повністю порожній, тому ви можете зосередитися під час написання. Markdown обробляє форматування вашого вмісту! Однак нестача різноманітності, коли мова йде про теми, невтішна. Незважаючи на це, якщо ви хочете простий спосіб займатися блогами, Svbtle варто спробувати, оскільки це коштує всього 6 доларів на місяць.

10. Квадратний простір

Хоча Squarespace більш відомий як розробник веб-сайтів “єдиний магазин”, платформа пропонує функції блогу та можливості блогу, які дозволяють заробити навіть на найбільші блоги-платформи. Він має вражаючу систему колективної співпраці, різноманітні привабливі теми та хостинг, а також аналітику.

Якщо вам потрібна допомога по дорозі, обслуговування клієнтів цілодобово виявляється корисним. Компанія також пропонує безкоштовну пробну версію 14 днів, що дозволяє вам використовувати платформу та вирішити, чи відповідає вона вашим потребам. Ви також можете залишатися соціально пов’язаними. За допомогою набору потужних інструментів ви можете імпортувати з, публікувати або синхронізувати з різними мережами соціальних мереж. Плани починаються від 8 доларів на місяць.

11. Silvrback

Silvrback приносить щось нове на стіл: платформа без особливих зусиль інтегрує передній і задній частини блогу. Це означає, що, вибираючи будь-яку з тем свого інтерфейсу користувача, він застосовуватиметься не лише до того, що бачать ваші читачі, але й до того, що ви бачите під час написання. Хоча зміна не є чимось дивовижним, вона ефективно викликає відчуття, що ви пишете для свого блогу.

Зрештою, не кожен блогер може написати все можливе, використовуючи тугу програму обробки тексту. Якщо ви серед цієї групи, вам слід розглянути цю платформу. Silvrback також пропонує деякі інші функції, наприклад, підписка на електронну пошту, яка автоматично надсилає ваші останні повідомлення, і налаштована біорна сторінка автора. Плани починаються від $ 29,99 на рік і піднімаються до $ 49,99 на рік.

12. Крапельки

Dropplets – ще одна платформа для блогів, заснована на Markdown. Що відрізняє цю платформу від інших у цьому списку, це рівень контролю, який вона дає вам над різними аспектами вашого блогу. Хоча вам потрібен сервер для розміщення вашого блогу під час використання крапель. Це також означає, що ви можете безкоштовно використовувати цю платформу.

Програмне забезпечення також пропонує широкий вибір шаблонів преміум-класу, які ви можете використовувати, щоб надати своєму блогу витончений, стильний та привабливий вигляд. Власне кажучи, ви можете налаштувати шаблони. Якщо ви розробник чи дизайнер, ви можете створювати та використовувати власні шаблони за допомогою крапель.

13. Постагон

Проста і чиста платформа, Postagon ідеально підходить для блогерів, які хочуть легко і швидко налаштувати блог. Він оснащений набором функцій, які забезпечують похвальний досвід письма та читання. Платформа дозволяє розміщувати повідомлення електронною поштою та навіть обробляти підписників електронної пошти та коментувати їх.

Однак відсутність налаштування, коли мова йде про теми, є чи не найбільшим недоліком Postagon. У вас є лише тема за замовчуванням і жодні варіанти для розширеного налаштування. Однак безкоштовна пробна версія дає можливість протестувати платформу, щоб побачити, чи відповідає вона вашим потребам.

14. Posthaven

Ще одна проста платформа для ведення блогів, Posthaven пропонує цілий ряд функцій, таких як кілька авторів, приватні сайти, захищені паролями, підписки електронної пошти, автоматичне розміщення повідомлень у Twitter / Facebook, а також коментування. Однак, мабуть, його найбільш вражаюча особливість полягає в тому, що вона дозволяє публікувати електронною поштою документи, фотографії, відео та музику.

Платформа також пропонує величезні пропозиції в розробці, включаючи автоматичне розміщення повідомлень у таких службах, як App.net, закладки та налаштування CSS / HTML. Ви можете використовувати Posthaven за розумні 5 доларів на місяць, і “зроблено, щоб тривати вічно”, як говориться на веб-сайті. Ви можете пройти всю їхню заставу тут.

15. Середній

Medium – це платформа для ведення блогів, яка поєднує ведення блогів із соціальною журналістикою. Це не тільки ідеальне місце для швидкого оприлюднення вашого контенту для широкої аудиторії, але також надзвичайно корисне, щоб допомогти вам знайти потрібне, і нові статті, які публікують інші блогери на різні теми. Платформу особливо люблять за її зосередженість на безладному вмісті та написанні.

Незважаючи на те, що відсутність параметрів налаштування є одним з недоліків використання цієї платформи. Якщо це не проблема, і ви плануєте лише писати повідомлення, що містять вміст у блозі, вам слід поцікавитися. Не кажучи вже про те, що інші (з подібними інтересами) швидко відкриють ваші блоги, і хто на землі це заперечив? Плани починаються від 75 доларів за квартал.

І з цим ми закінчуємо цю посаду. Це 15 найкращих платформ для ведення блогів, які ви можете розглянути, як запустити свій блог. Переконайтесь, що ви приймаєте до уваги всі важливі фактори, такі як плани та функції ціноутворення, перш ніж приймати остаточне рішення, щоб ви могли досягти бажаного успіху в блозі..
Чи є якісь інші веб-майданчики для блогів, які ви хочете використовувати? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map