Zelandat e Re të Re Zyrtarizoni Web Designers dhe Zhvilluesit

Wmimi AWA i Përsosmërisë


Nuk do të duhet shumë kohë që paraliza e analizës të vendoset kur të shikoni gjithçka që mund të bëni Shopify. Kjo platformë e fuqishme eCommerce është mbreti i padiskutueshëm për shumë arsye. Ajo që duket si opsione të pafund është afër krye të listës. A jeni i sigurt që do ta vendosni ashtu? A jeni në dijeni edhe për të gjitha kambanat dhe bilbilat?

Mund të jetë koha për të thirrur një ekspert, Blerje Eksperti. Ka gurusë Shopify në të gjithë botën, por shumë prej tyre ndodhen në Zelandën e Re.

Prisni, çfarë po bëjnë atje poshtë? Rezulton se disa vende kanë një përqendrim më të lartë të specialistëve në tregti elektronike. Vendi gëzon një mjedis biznesi të sigurt, të sigurt dhe të qëndrueshëm. Një sistem i thjeshtë tatimor që e bën të lehtë kryerjen e tregtisë globale.

Eksportet më të mëdha të një Zelanda e Re janë teknologjia. Rritja rekord kontribuoi afro 10 miliard dollarë në ekonomi vitin e kaluar. Qeveria mbështet teknologjinë dhe inovacionin si një mënyrë për të rritur ekonominë. Shtë një mjedis që nxit llojin e njerëzve që bëhen ekspertë të Shopify.

Lexoni për një listë të zhvilluesve që mund t’ju ndihmojnë të merrni më të mirën nga Shopify.

Gjithë Rreth Awesome

Sheshi xhepi

Sheshi xhepi

Kjo agjenci me shërbim të plotë ju merr shumë më larg se të krijoni një dyqan online Shopify. Dhe kjo është e rëndësishme. Vetëm teknologjia nuk shet. Ju duhet një strategji dixhitale që ndërton markën tuaj. Ju duhet të përdorni media për të ndërtuar vetëdijen. Ju gjithashtu duhet të integroni median sociale për të rritur ekspozimin. Sheshi Xhepi merr këtë qasje gjithëpërfshirëse për tregtinë elektronike.

Kushtojini vëmendje kësaj agjencie nëse jeni një markë e modës ose e stilit të jetesës. Ata kanë marrë një portofol të shembujve të bukur, efektivë dhe të thjeshtë. Portofoli tregon se çfarë mund të bëni me Shopify kur e shtyni atë deri në kufij. Do të jeni përfituesi i një dyqani të mrekullueshëm në internet. Do të keni një strategji të plotë për ta bërë atë të suksesshëm.

Uebfaqet e SPF

Uebfaqet e SPF

Ka të bëjë me celularin sot, veçanërisht nëse keni një dyqan në internet. Pajisjet celulare hedhin pengesa dhe kufizime në blerjet në internet, madje edhe për Shopify. Uebfaqet e SPF e dinë t’i mënjanojnë të gjithë.

Shfletoni përmes portofolit për të marrë një ide mbi fushën e aftësive të kësaj agjencie. Dëshmitë nga klientët e fundit shënojnë kthesa të shpejta si një specialitet. Të tjerët tregojnë se durimi dhe seancat stërvitore ndihmojnë në rritjen e ekspertizës suaj teknike. Do të jeni gati për të drejtuar dyqanin tuaj sapo SPF ta ketë gati për ju.

urë

urë

Ky ekip prej 10 profesionistësh punon me një listë ndërkombëtare të klientëve. Ata e kuptojnë që ju nuk jeni vetëm duke shitur produkte ose shërbime. Ju gjithashtu po promovoni një markë. Kur ta sjellni projektin tuaj Shopify, do të merrni ndihmë për menaxhimin e projektit, marketingun dhe SEO. Ata jo vetëm që ju vendosin dhe nuk ju çlirojnë. Firebrand vijon me mbështetje dhe trainim. Do të keni mundësi për t’ju ndihmuar të kuptoni ndikimin që ka dyqani në internet në shitje.

Jepni një vështrim më të afërt Firebrand nëse planifikoni të përfshini transportin e mallrave dhe shitjen e shumë kanaleve në dyqanin tuaj Shopify. Ata specializohen në logjistikë të palëve të treta, aplikacione për administrimin e aksioneve dhe ofrues të ndërmjetës.

thelbësor

thelbësor

Jo të gjithë ekspertët e Shopify janë ekskluzivë të platformës. Ata mund të tërheqin më shumë klientë duke ofruar ndihmë për platformat konkurruese të e-commerce. Disa kompani, si Elemental, preferojnë të specializohen. Ata bëjnë një gjë, dhe kjo është ajo. Ju përshëndeteni me këtë kur shkoni në faqen e tyre të internetit. “Ne krijojmë faqet e internetit të e-commerce të Shopify”, thuhet në të gjitha faqet e spërkatjes.

Ky fokus është një përfitim nëse sapo po filloni, ose doni të transformoni një dyqan ekzistues. Ekipi ka mbledhur më shumë se 30 dëshmi nga klientët e kënaqur të faqes Shopify. Për dallim nga Ekspertët e tjerë të Shopify, këto fjalë lavdërimesh janë vetëm disa javë ose muaj. Mbani në mend Elemental nëse do t’ju duhet një magjistar i lëngshëm. Kjo është gjuha e pronarit të kodimit që Shopify përdor për të fuqizuar platformën e saj.

Goditjet e rënda

Zyber

Zyber

Kjo agjenci 100% në pronësi dhe e operuar e Zelandës së Re filloi në vitin 2009. Një ekip prej më shumë se 20 ekspertësh krijues ka ndihmuar më shumë se 1.000 biznese të futen në internet. Zyber bën më shumë sesa thjesht të ndihmojë klientët të krijojnë dhe operojnë dyqanet e Shopify. Ata krijojnë aplikacione për të përmirësuar të gjithë platformën. Zyber Filtri ynë i produkteve përdoret nga qindra dyqane të Shopify për të rritur shitjet.

Zyber punon së pari për të ngritur faqen tuaj të Shopify, kështu që është në përputhje me praktikat tuaja të biznesit. Kjo ju lejon të përqëndroheni më shumë në shitjen dhe më pak në drejtimin e dyqanit tuaj në internet. Ata janë një grup argëtues dhe i qetë, por mos lejoni që t’ju mashtrojë. Ata do të thotë biznes, dhe ata e përfundojnë atë.

i kthjellët

i kthjellët

Ju nuk qëndroni në biznes nëse nuk keni klientë të kënaqur. Lucid po ndihmon njerëzit të krijojnë faqet e Shopify që nga viti 2007. Ekipi beson se përfshirja që nga fillimi përcakton suksesin. Ata ftojnë klientët t’i përfshijnë ata edhe në stuhitë fillestare. Portofoli i Lucid ndan shembuj që variojnë nga modifikimet themelore të temave deri tek dizajnet me porosi të plota.

Ky ekspert i Shopify gjithashtu specializohet në zhvillimin e aplikacioneve me porosi. Shqyrtoni seriozisht nëse keni nevojë të zgjasni funksionalitetin e platformës.

CyberWorkshop

CyberWorkshop

Shopify është një platformë programe kompjuterike e pritur eCommerce, por jo të gjitha pjesët e dyqanit tuaj online mund të banojnë atje. CyberWorkshop është e specializuar për t’ju ndihmuar të integroni në mënyrë që gjithçka të funksionojë mirë së bashku. Konsumatorët i kërkojnë ato të konfigurojnë funksionet e jashtme si email, YouTube dhe Google Apps.

Nëse keni nevojë për këto shërbime, CyberWorkshop ju përcakton me një paketë Google Apps for Business. Konsumatorët e kaluar thonë se CyberWorkshop merr kërkesat e tjera nga të cilat janë larguar. Asgjë nuk është një kompliment sesa biznesi i përsëritur. Shumë dëshmi thonë se ata kanë dhënë projekte të mëtejshme në CyberWorkshop.

Gurët e marketingut

Zeald

Zeald

Kjo kompani e shërbimit të plotë për krijimin e dizajnit ka zhvilluar site për mijëra biznese të vogla dhe të mesme. Ata kanë qenë që nga viti 2001, dhe ata janë agjensia më e madhe në llojin e tyre në Zelandën e Re. Si një ekspert i Shopify, ata mund t’ju ndihmojnë në aspektet e marketingut të tregtisë elektronike.

Shopify ka një suitë në rritje të mjeteve të marketingut dhe SEO për t’ju ndihmuar të kapni drejtuesit. Këto mjete nuk janë të komplikuara, por ato janë komplekse. Zeald mund t’ju ndihmojë të kuptoni se çfarë bëjnë mjetet dhe ata do të punojnë me ju për të optimizuar markën. A duhet të mbështeteni vetëm në Shopify për këtë pjesë të rëndësishme të dyqanit tuaj në internet? Përgjigja është jo. Zeald gjithashtu mund të ndihmojë me gjëra të tilla si AdWords, shkrimin e shkrimeve, media sociale, SEO dhe Blogging.

Konfigurimi dhe Tweaks

Natalie Leigh

Natalie Leigh

Jo të gjithë ekspertët e Shopify janë ekipe ose grupe. Për shembull, Natalie Leigh punon vetëm. Ajo preferon të punojë në faqet e e-commerce të Shopify dhe WordPress. Sitet e saj të Shopify janë të thjeshta dhe elegante. Nuk ka asgjë që të marrë përsipër përvojën e blerjes.

Disa nga klientët e Natalie thjesht duan të ndihmojnë rregullimin e një prej modeleve ekzistuese të Shopify. Ajo e bën punën e shkurtër të kësaj, dhe tarifat e saj janë të përballueshme. Të tjerët duan një sit unik. Natalie është po aq e rehatshme në këtë fund të spektrit. Kuptimi dhe durimi i saj largojnë stresin e ngritjes dhe lëshimit të një dyqani në internet.

Media e përgjegjshme

Media e përgjegjshme

Vendosja dhe fillimi janë vetëm fillimi. Askush nuk e di këtë më mirë sesa Dave Woodard në Media Responsive. Ai e di se nuk do t’ju thotë lamtumirë sapo të fillojnë shitjet. Do të zbuloni gjëra që duhet të ndryshohen, dhe ai do të jetë në gatishmëri për t’u siguruar që është bërë.

Gjatë rrugës, mund të zbuloni se keni nevojë për shërbime përtej qëllimit të projektit tuaj origjinal. Dave do të jetë atje për të ndihmuar me këta, gjithashtu. Dëshmitë flasin për ndihmën e Dave me gjëra të tilla si hartimi i broshurës dhe madje edhe mbulesat e librave. Thellësia e tij e njohurive për Shopify ju jep përgjigje të shpejtë dhe zgjidhje inovative.

Njerëzit shpesh e krahasojnë Shopify me atë radio të zbukuruar në makinën e tyre të re. Ata e dinë që mund të bëjë shumë më tepër sesa të luajë muzikë, por kush ka kohë ta kuptojë? Sigurisht, thjesht mund të lexoni manualin e funksionimit. Por, edhe atëherë mund të mos kuptoni se si ta përdorni.

Ne nuk jemi të sigurt nëse ka njerëz që bëjnë të ardhura duke ju ndihmuar të kuptoni se si të përdorni çdo tipar të radios tuaj të makinës. Ne e dimë se ka shumë ekspertë në dispozicion për ta bërë këtë për dyqanin tuaj Shopify.

Disa nga më të mirat në biznes janë të vendosura “poshtë” në Zelandën e Re. Ata mund t’ju ndihmojnë të përfitoni më të mirën nga Shopify, pavarësisht nëse është një dyqan i madh nga e para ose vetëm disa zgjidhje të thjeshta. Janë para të shpenzuara mirë.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me