Dizajnerët dhe zhvilluesit kryesorë në Shopify në Indi

Wmimi AWA i Përsosmërisë


Shopify është platforma e padiskutueshme e softuerit eCommerce për një arsye të mirë. Më shumë se 300,000 dyqane në internet e përdorën atë për të gjeneruar afër 20 miliardë dollarë vitin e kaluar. Shopify është aq popullor sa mund të shkosh nga zero në shitje në më pak se një orë.

Lehtësia e përdorimit nuk është arsyeja e vetme pse Shopify është drejtuesi i platformës eCommerce. Përdoret për të krijuar dyqane online të sofistikuara, të afta për funksionim të shkëlqyeshëm të shkëlqyeshëm. Nëse kjo është në listën tuaj për të bërë, do t’ju duhet më shumë se një orë. Ju gjithashtu do të duhet një Blerje Eksperti për t’ju ndihmuar. Ju do t’i gjeni këto gurufë Shopify në të gjithë botën, por rezulton se shumë prej tyre ndodhen në Indi.

Farë e bën Indinë një vatër kaq të mirë për ekspertët e Shopify? Pak vende kanë një përqindje kaq të lartë të ekspertëve teknikë. Kostoja e ulët e jetesës do të thotë se ata mund t’ju paguajnë më pak për shërbimet e tyre.

Po për cilësinë? Kjo mund të të befasojë. India ka më shumë kompani të certifikuara të zhvillimit të programeve ISO-9000 se çdo vend tjetër. Rregulloret e biznesit në Indi gjithashtu lehtësojnë të bëjnë biznes atje.

Lexoni për një listë të zhvilluesve që mund t’ju ndihmojnë të merrni më të mirën nga programi Shopify eCommerce.

Kloc Technologies

kloctechnologies

Blerja në internet mund të jetë kapelë e vjetër për ju, por është akoma një aktivitet relativisht i ri. Ju nuk do të gjeni dikë me përvojë dekada duke krijuar uebfaqe të mrekullueshme të Shopify. Ekspertët kryesorë këtu janë me fat nëse kanë disa vite.

Ky është rasti me Kloc. Ky ekip me qendër në Indi krijon dyqane mahnitëse të mundësuara nga Shopify. Ata përfitojnë nga çdo tipar që platforma ka për të ofruar. Kloc ka një reputacion për kthesat e shpejta. Ata mund të ju bëjnë juve dhe duke vrapuar me një sit të fuqishëm eCommerce në vetëm shtatë ditë pune.

RoyalzExpertDev

RoyalzExpertDev

Ky ekspert zyrtar i Shopify specializohet në atë që njihet si “PSD për të bërë blerje”. Ata do të grisin dhe ziejnë paraqitjet tuaja të Adobe Photoshop në dyqanet e plotë të Shopify. Rezultati është një dyqan në internet që përfiton nga funksionaliteti i Shopify. Ju nuk do të sakrifikoni pamjet e mrekullueshme.

Mënyra më e lehtë për të vlerësuar cilësinë e punës së tyre është të shikoni në portofolin e tyre të dyqaneve Shopify. Ekipi në RoyalzExpertDev gjithashtu mund të bëjë punë të shpejtë të integrimit të listave të postimeve. Ata do t’ju ndihmojnë gjithashtu me faqet Etsy dhe Facebook.

Tregtim me raketa

Tregtim me raketa

Dyqanet e Shopify e bëjnë më të lehtë për të ndihmuar klientët tuaj të gjejnë atë që dëshirojnë dhe ta blejnë atë. Thuajse secili mund ta përdorë atë për të ngritur dyqane themelore në internet. Tregtia me raketa është burimi juaj kur doni të shkoni përtej dyqanit themelor në internet.

Një vështrim në portofolin e tyre ju tregon se ata janë të kualifikuar dhe të aftë. Një dyqan Shopify ka nevojë për klientë. Rocket eCommerce merr vlerësime të ndezura për ndihmën në marketing të Shopify. Ky grup ekspertësh gjithashtu ofron mirëmbajtje të vazhdueshme për vendet që ndërtojnë.

dyjor

dyjor

Vendosni këtë ekip një ekip prej mbi 60 profesionistësh të marketingut dixhital dhe tregtisë elektronike për të punuar në faqen tuaj të internetit Shopify. Binare punon me kompani të çfarëdo madhësie për të krijuar dyqane online që shkallëzohen sipas nevojës. Shumë kompani përqendrohen vetëm në ato që janë të nevojshme sot. Kjo kompani ka një filozofi të planifikimit për rritjen e ardhshme.

Klientët e kënaqur shpesh vërejnë për qasjen “3Q” të Binareve. Ata besojnë se personeli cilësor, proceset dhe komunikimet janë tre parakushtet për sukses. Binary bën përzgjedhje nga ekipi i tyre për t’iu përgjigjur nevojave tuaja. Rezultati është një partneritet aq sa është një marrëdhënie pune.

InfoShore

InfoShore

Produktiviteti i shkathët e karburantit këtë dyqan eCommerce. Ata besojnë se cilësia nuk do të thotë asgjë nëse nuk dorëzohet në kohë. InfoShore merr një qasje gjithëpërfshirëse në faqet e e-commerce. Ekspertët e tyre do t’ju angazhojnë së pari në një mision për gjetjen e fakteve. Qëllimi është të sigurohet që ajo që po ndërtohet do të krijojë rezultatet që prisni.

InfoShore ka rreth më shumë se dhjetë vjet. Një staf prej më shumë se 50 punonjësve me kohë të plotë kujdeset për një bazë të mbi 100 klientëve globalë. InfoShore mund të ju ndihmojë me ato që ata pëlqejnë t’i quajnë zgjidhje “me porosi”. Ata nuk do të marrin thjesht platformën Shopify dhe do të gjejnë mënyra për ta bërë idenë tuaj të përshtatet në të.

BlueTech

Ekspert i blerjeve BlueTech

Le të themi se keni kryer detyrat e shtëpisë tuaj në Shopify. Ju vendosni që do të ishte e përsosur nëse do të kishte vetëm një gjë e humbur. Bluetech është Eksperti Shopify që mund t’ju japë pjesët që mungojnë. Shpesh është ana e lëvizshme e zgjidhjes. Ekipi Bluetech mund t’ju ndihmojë të shtoni veçori të personalizuara siç janë njoftimet për shtyp, aftësinë e sinkronizimit të dyqaneve dhe tabelat e analizave.

Bluetech gjithashtu kupton që SEO është themeli i suksesit të një dyqani online. Ju nuk merrni vetëm ndihmë teknike prej tyre. Bluetech siguron që dyqani juaj të përfitojë nga aftësitë e optimizmit të motorit të kërkimit të platformës.

Reperi i kodit

Reperi i kodit

Kjo skuadër me një emër tërheqës ka fituar reputacionin e saj. Konsumatorët janë të shpejtë për të komplimentuar nivelin e lartë të komunikimit dhe shërbimit ndaj klientit. Code Rapper është specializuar për t’ju ndihmuar të krijoni dyqanin tuaj online. Nuk ndalet këtu. Ata gjithashtu punojnë me klientët e tyre për të transformuar faqet ekzistuese të tregtisë elektronike. Shpesh, është për tu përmirësuar në platformën e ndërmarrjes Shopify Plus.

Dizajni është po aq i rëndësishëm sa edhe funksionaliteti. Do ta shihni sinergjinë kur shikoni portofolin e Code Rapper. Shumë klientë kthehen në Code Rapper për ndihmë në marketing dhe SEO.

Inovacioni Lucent

Inovacioni Lucent

Inovacioni Lucent është një ekip i vogël që jep shumë interes në projektimin dhe inovacionin. Më shumë se 70 dëshmi vlerësojnë një seri të përsëritur të komplimenteve. Ata sillen rreth modelimit, komunikimit dhe përgjegjësisë.

Do të lexoni gjithashtu lëvdata në lidhje me ndihmën e Lucent për të shpërngulur nga platformat e tjera kryesore të tregtisë elektronike. Mbani në mend nëse faqja juaj e re Shopify është destinacioni për një dyqan ekzistues online. Ekipi Lucent Innovation është gjithashtu i specializuar në aplikacione të pavarur celular. Këto mund t’ju ndihmojnë të krijoni produkte të ngrohtë duke përdorur platformën Shopify.

Zhvilluesit e Tripster

Zhvilluesit e Tripster

Jo çdo ekspert i Shopify është i specializuar për të punuar me newbies. Zhvilluesit e Tripster hedhin mirëseardhjen për ta. Ky ekip duhet të jetë një nga konsideratat tuaja kryesore nëse nuk keni shitur kurrë në internet dhe dëshironi të përdorni Shopify për ta bërë atë. Ata do t’ju marrin nëpër hapat e planifikimit, zhvillimit, implementimit dhe operacioneve. Do të jeni të qetë dhe të ditur deri në fund të procesit.

Aftësitë grafike dhe të projektimit të shtypura i vendosin Zhvilluesit Tripster përveç Ekspertëve të tjerë të Shopify. Keni nevojë për një logo për dyqanin tuaj online? A planifikoni të shisni bluza? Zhvilluesit e Tripster mund t’ju ndihmojnë të dy.

eShop Genius

eShop Genius

Shopify njihet për shabllonet e saj të mrekullueshme. Ata janë të mrekullueshëm derisa të filloni të vendosni përmbajtjen tuaj. Epo, nuk mund ta fajësosh Shopify-in për këtë. Shtë koha për të kërkuar një ekspert të Shopify për t’ju ndihmuar ta shndërroni atë në sende vizuale mahnitëse që shesin. Një vështrim i shpejtë në faqen eShop Genius do t’ju siguroj se ky ekip i takon detyrës.

A do t’ju ​​kushtojë një pasuri? eShop Genius promovon një kthesë 10-ditore për dyqanin tuaj online të plotë dhe operacional. Do të përfitoni nga të menduarit e tyre të zgjuar, plus ndihmën me sugjerimet e marketingut ekspert. Fillon me një investim prej vetëm $ 500.

Sshtë një çmim i papritur për të paguar përdorimin e Shopify, por nuk do të kushtojë para. Platforma është aq e gjithanshme sa shpesh është e vështirë të kuptosh se çfarë duhet të përdorësh ose si ta përdorësh atë. Njerëzit kanë mbetur duke luftuar me zgjedhjet për opsionet dhe integrimet. Indeksioni vonon fillimin tuaj. Ju kushton.

Attachedshtë një vlerë monetare e bashkangjitur me kohën tuaj. Djersitja për detaje të vogla vështirë se duket si një kthim i mirë i investimit tuaj. Një ekspert i Shopify në Indi mund të marrë ju dhe duke kandiduar për një kosto minimale. Thjesht mund të jetë investimi më i mirë që mund të bëni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map