Przegląd Webstarts 2016


WebStarts

Odwiedź stronę

8,9


Wynik AWA

WebStarts

WebStarts oferuje pustą tablicę, która pozwala stworzyć stronę internetową, klikając proste i intuicyjne ikony strony głównej, używając łatwych funkcji przeciągania i upuszczania oraz zmieniając style i czcionki za pomocą jednego przycisku. WebStarts to niezawodny sposób na szybkie i łatwe budowanie obecności w Internecie. Przeczytaj naszą recenzję WebStarts poniżej.

Przegląd

 • Stronie internetowej: www.webstarts.com
 • Kwatera główna: Bellevue, WA
 • Rok założenia: 2007
 • Pracowników: 15+
 • Hostowane witryny: 4 000 000+
 • Usługi: Oprogramowanie do projektowania w chmurze, hosting
 • Darmowa wersja próbna: W pełni funkcjonalna wersja robocza

Jako właściciel małej firmy wiesz, jak ważne jest, aby obecni klienci i potencjalni klienci mogli Cię znaleźć w Internecie; wyróżnia Cię jako profesjonalistę i opowiada Twoją historię biznesu. Być może jeszcze nie zdajesz sobie sprawy, że masz możliwość samodzielnego stworzenia strony internetowej, bez żadnych umiejętności programowania lub zaawansowanego szkolenia technicznego. Twórcy witryn internetowych mogą szybko i bez dużych kosztów umieścić Cię na wirtualnej mapie. WebStarts jest jedną z tych platform.

WebStarts oferuje usprawniony proces budowy witryny, który pozwala również na nieograniczoną kreatywność, nie ograniczając możliwości, jakie można zrobić z witryną; zaczynasz z całkowicie pustą tablicą, podobną do budowania prezentacji PowerPoint, i dodajesz pożądane elementy w dowolnym miejscu na swojej stronie. Platforma WebStarts oferuje kompletny pakiet do tworzenia stron internetowych dla większości małych firm, aby uzyskać dostęp do Internetu, przeprowadzać transakcje i wyglądać profesjonalnie.

Dla kogo polecany jest WebStarts?

WebStarts jest przeznaczony dla właścicieli małych firm, którzy chcą niedrogo rozpocząć działalność online, szczególnie ci, którzy sprzedają produkty ze względu na możliwości sklepu internetowego / eCommerce tego konstruktora stron. Jest to szczególnie polecane firmom, które chcą rozszerzyć działalność na Internet i zdobyć dodatkowych klientów.

Czy WebStarts oferuje jakikolwiek obszar zainteresowania lub specjalności?

WebStarts zapewnia wysoki poziom funkcji, które nie są powszechnie spotykane w narzędziu do tworzenia witryn dla majsterkowiczów. Na przykład członkostwo i możliwości forum, a także sklep internetowy. Na swoją korzyść strona oferuje wszystkie te funkcje w łatwym w użyciu produkcie, który sprawia, że ​​projektowanie i dostosowywanie strony internetowej jest proste nawet dla początkujących.

Jakie są specyfikacje techniczne lub ograniczenia WebStarts?

Guru technologiczni nie będą lubili WebStarts z powodu braku wymaganego kodu HTML i wymaganego w konfiguracji stron internetowych. Doświadczeni twórcy stron poczują, że czegoś brakuje.

Czy WebStarts oferuje odpowiednią skalowalność i przestrzeń do rozwoju?

WebStarts oferuje łatwy plan skalowalności, poczynając od bezpłatnego planu, aż po jeden z nieograniczoną przepustowością. Jest wystarczająca przestrzeń dla rozwoju każdej firmy.

Jaka jest polityka gwarancji zwrotu pieniędzy?

Nie byliśmy w stanie znaleźć żadnych wskazówek dotyczących polityki gwarancji zwrotu pieniędzy dla firmy, więc mądrze byłoby sprawdzić to z góry przez telefon lub e-mail z WebStarts przed podjęciem zobowiązania.

Jaka jest ich reputacja??

Chociaż chcielibyśmy powiedzieć inaczej, wydaje się, że WebStarts ma pewne trudności w tym obszarze. Szybkie przeszukiwanie recenzji klientów online pokaże Ci kilka przerażających fragmentów, a witryny reputacji wydają się podejrzane w WebStarts; Stan Bezpiecznego przeglądania Google wskazuje, że WebStarts jest częściowo niebezpieczne w chwili pisania tego tekstu, a niektóre strony zawierają zwodniczą treść. TrustPilot pokazał kilka bardzo słabych recenzji i kilka świetnych, ponad najlepszymi recenzjami, bez niczego w środku. Pozytywnie: właściciel WebStarts odpowiada na recenzje i, mam nadzieję, krytykuje biednych za aktualizację platformy.

Dlaczego warto wybrać narzędzie do tworzenia witryn WebStarts?

Jeśli dopiero zaczynasz budować strony internetowe, ale potrzebujesz szybkiego i profesjonalnego dostępu do Internetu, WebStarts może to zrobić w niecały dzień. Nie wymaga umiejętności kodowania, znajomości SEO i żadnych szalonych błędów projektowych. Rejestracja jest bardzo prosta, bezpośrednio ze strony głównej, a konfiguracja jest również łatwa.

Kluczowe cechy

 • Dodaj własną niestandardową nazwę domeny
 • Edycja metodą przeciągnij i upuść
 • Zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych
 • Niestandardowy adres e-mail
 • Zintegrowane oprogramowanie do edycji obrazu
 • Projekt strony z linkami kontrolnymi
 • Osadzanie plików
 • Niestandardowy pasek społecznościowy
 • Aplikacja Galeria wideo
 • Aplikacja selfie
 • Setki ikon
 • Kontrola dostępu do stron internetowych

Werdykt ekspertów branżowych w sprawie WebStarts

Kreator stron internetowych O dziwo, istnieje dość rozbieżność między ocenami użytkowników i ekspertów WebStarts. Krytycy stwierdzili, że w niektórych obszarach twórcy stron internetowych jest o wiele bardziej brakuje niż faktyczni klienci. Program otrzymuje szczególnie niskie oceny, jeśli chodzi o dostępne funkcje. Zasadniczo eksperci doszli do wniosku, że WebStarts nie oferuje wystarczającej liczby funkcji, a te, które są w standardzie, po prostu nie są na równi. Użytkownicy mogą utworzyć blog i zamienić swoją witrynę w sklep eCommerce, ale krytycy skomentowali, że narzędzia te były zbyt gołe.

Krótka lista miernych cech również doprowadziła do letnich wyników w zakresie ogólnego doświadczenia użytkownika. Eksperci byli po prostu rozczarowani zakresem programu i czuli się zbyt ograniczeni oferowanymi możliwościami. Jest to z pewnością coś do rozważenia, ale bez kości może być wystarczające dla nowych użytkowników, którzy mogą zostać przytłoczeni zbyt wieloma skomplikowanymi funkcjami.

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/webstarts
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Pozytywne recenzje konsumentów i opinie na temat WebStarts

Pomimo pewnych konsekwentnych skarg dotyczących fakturowania, konsumenci WebStarts wydają się bardziej niż zadowoleni z faktycznego programu do tworzenia stron internetowych. W rzeczywistości otrzymuje pochlebne recenzje i średnio 9 na 10 zaczyna od użytkowników.

Przede wszystkim klienci doceniają program za łatwość użytkowania. Osoby bez wcześniejszego doświadczenia w projektowaniu były w stanie stworzyć piękne i funkcjonalne strony internetowe w bardzo krótkim czasie. Pojawiło się również wiele pozytywnych komentarzy na temat jakości szablonów. Użytkownicy stwierdzili, że istnieje wiele atrakcyjnych opcji i byli w stanie łatwo dostosować każdy motyw do swojej firmy.

Wreszcie wiele komentarzy wspomniało o desce rozdzielczej i narzędziach nawigacyjnych. Nawet początkujący mogli znaleźć drogę i znaleźć potrzebne narzędzia.

 • https://www.trustpilot.com/review/webstarts.com

Negatywne opinie konsumentów i skargi na WebStarts

WebStarts to kolejny program do tworzenia witryn internetowych, który na swój sposób opanował agresywną taktykę sprzedaży. Większość klientów ma pozytywne zdanie na temat rzeczywistego programu, ale nie są zadowoleni z sprzedawców, strategii sprzedaży i nieoczekiwanych opłat.

Użytkownicy byli wyłączeni przez liczbę e-maili sprzedażowych od WebStarts, które zaczęły wypełniać swoje skrzynki odbiorcze po rejestracji. Wygląda na to, że firma chętnie omawia aktualizację usługi, ale nie jest tak pomocna, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów technicznych lub rozliczeniowych. Znaczna liczba klientów zgłosiła także nieautoryzowane obciążenia, których nie byli w stanie rozwiązać lub otrzymali zwrot pieniędzy. Upewnij się, że masz jasność co do warunków umowy.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.webstarts.com

Projekt & Dostosowywanie

WebStarts oferuje użytkownikom nieograniczone możliwości dostosowywania; możesz przeciągać i upuszczać na swojej stronie wszystko, co chcesz. Zacznij od całkowicie pustej listy, jeśli wolisz, lub wybierz jeden z gotowych szablonów, które możesz dostosować do swoich preferencji.

FunkcjaPrzegląd
SzablonyWybór odpowiedniego szablonu jest prosty dzięki WebStarts; istnieje ponad 100 do wyboru, a także można je dostosowywać.

Bezpłatnie: Szeroka gama ładnie wyglądających szablonów witryn jest dostępna zarówno dla kont bezpłatnych, jak i premium.

Premium: Nie kupiliśmy konta premium, ale możemy powiedzieć, że szeroki zakres szablonów dostępnych dla bezpłatnych kont jest niesamowity.

BerłoInterfejs narzędzia do tworzenia witryn w WebStarts jest doskonały; łatwy do zrozumienia i użytkowania. Najpierw wybierasz szablon, niezależnie od tego, czy jest to puste płótno, czy wstępnie zbudowany szablon, który możesz dostosować do treści twojego serca, zależy od Ciebie. Stamtąd konfiguracja jest bardzo prosta, postępując zgodnie z instrukcjami Moje strony u dołu narzędzia do tworzenia witryn.
Dostosowywanie stylu strony ”Style stron są praktycznie nieograniczone dzięki funkcji przeciągania i upuszczania WebStarts, funkcji WYSIWYG (to, co widzisz, to co dostajesz). Każdy szablon można dostosować i możesz dokładnie zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja strona i witryna podczas jej tworzenia i dostosowywania. Dostępnych jest wiele pięknych i profesjonalnych czcionek, które zmieniają wygląd twoich stron. Zmiana obrazów jest prosta, a funkcja przeciągania i upuszczania umożliwia łatwe przenoszenie, szczypanie i zmianę rozmiaru.
Nawigacja stronyNawigacja strony jest dość łatwa, z mnóstwem przycisków i menu dla początkujących twórców stron internetowych, którzy mogą znaleźć drogę i dotrzeć do rzeczy, których potrzebują skutecznie.
Zarządzanie zawartościąDodawanie treści to prosty proces z funkcją przeciągnij i upuść oraz dołączonymi aplikacjami, których możesz użyć, aby dodać więcej funkcji do każdej strony witryny. Na przykład „blog” to jedna z aplikacji, które większość ludzi będzie chciała dodać do swojej witryny, aby zachować świeżość.
Zdjęcia i galerieBardzo łatwo jest dodawać obrazy do poręcznej funkcji przeciągnij i upuść. Możesz upuścić obraz o dowolnym rozmiarze na stronę i rozwinąć lub zwinąć. Dodatkowo plany premium umożliwiają galerie zdjęć i pokazy slajdów.
Mobilne budowanie witrynyChociaż możesz zarejestrować się w witrynie WebStarts ze swojego smartfona, będziesz musiał użyć komputera, aby kontynuować konfigurację. Edycja wymaga interfejsu komputerowego, więc miej to na uwadze.
Integracja z udostępnianiem społecznościowymPrzyciski udostępniania społecznościowego można dodawać do witryn premium WebStarts; nie są dostępne w bezpłatnym abonamencie.
Usługi projektoweNie mogliśmy znaleźć na stronie wzmianki o usługach projektowych, więc nie jesteśmy pewni, czy jest to coś, co może zaoferować zespół WebStarts.

funkcje & Przybory

WebStarts zapewnia funkcję „przeciągnij i upuść”, która sprawia, że ​​tworzenie witryny internetowej jest bardzo proste, a także wiele szablonów, obrazów i różnych czcionek do zabawy, dopóki nie uzyskasz pożądanego wyglądu. Szablony są w pełni konfigurowalne, z setkami czcionek do wyboru oraz łatwością przeciągania i upuszczania obrazów i innych obiektów, które chcesz dodać do swojej witryny.

Jedną z najlepszych funkcji WebStarts jest korzystanie ze sklepu internetowego, aby szybko i łatwo dodać eCommerce do swojej witryny. Istnieje również forum łatwego dostępu, które umożliwia dodawanie interaktywności do witryny, a także funkcjonalność członka w witrynach prywatnych lub płatnych.

Kilka wspaniałych dodatkowych funkcji platformy WebStarts – oprogramowanie SEO Wizard, bezpłatne kredyty reklamowe i jedna z naszych ulubionych funkcji, łatwe w użyciu i potężne narzędzie do edycji WYSIWYG – sprawiają, że WebStarts to okazja w cenie.

FunkcjaPrzegląd
UstawiaćZanim nawet zarejestrujesz się w witrynie WebStarts, pojawi się monit o wybranie szablonu; te szablony sprawiają, że konfiguracja jest dziecinnie prosta. Jednym słabym obszarem, który chcielibyśmy zauważyć, jest sekcja „Moje strony”, w której możesz edytować swoją stronę, na dole, pod mnóstwem przycisków i reklamą, aby uaktualnić do jednego z planów premium. Na początku można to przeoczyć. Konfigurowanie stron jest łatwe, gdy znajdziesz tę sekcję, i nie możesz popełnić błędu i zepsuć swoich rzeczy, ponieważ jeśli klikniesz „wyczyść” lub „usuń”, spowoduje to potwierdzenie przed wykonaniem.
Projektowanie stronWebStarts ma ponad 100 szablonów do wyboru, a projekty są estetyczne i łatwe do dostosowania.
Niestandardowa nazwa domenyGdy wybierzesz jeden z trzech abonamentów premium w WebStarts, Twoja domena niestandardowa zostanie uwzględniona i możesz przenieść jeden, który już posiadasz.
Głębokość nawigacji:WebStarts pozwala na podmenu, co oznacza, że ​​możesz dodawać strony i tworzyć z nich podstrony innych osób. Na przykład, jeśli sprzedajesz widżety, możesz utworzyć stronę główną dla niebieskich widżetów oraz podstrony dla granatowych i niebieskich widżetów. Dodajesz menu rozwijane, aby osoby odwiedzające Twoją witrynę mogły szybko znaleźć to, czego szukają.
Widżety i aplikacjeDzięki WebStarts istnieje kilka aplikacji, które możesz dodać, aby zwiększyć funkcjonalność swojej witryny. Wybieraj spośród Facebooka, map Google, Hit Counter, Instagram, Galerii zdjęć, SEO Wizard, Pokazu slajdów, Twittera, Księgi gości, YouTube i innych aplikacji, aby Twoja strona była bardziej przyjazna dla użytkownika i przyjazna.
ZarabianieW darmowym planie nie ma żadnych opcji monetyzacji; w rzeczywistości WebStarts wykorzysta Twoją witrynę do wyświetlania swoich reklam. W planach premium możesz używać reklam do generowania dochodu dla witryny, a także linków partnerskich.
Statystyka odwiedzinAplikacja Hit Counter da ci statystyki, których szukasz; dla dalszego i bardziej dogłębnego spojrzenia na odwiedzających, dodaj Google Analytics.
Zdjęcia, wideo i audioDodawanie zdjęć, audio i wideo jest tak proste, jak przesłanie ich lub kliknięcie na stronie z YouTube, Instagram i Facebook.
BlogowanieBlogowanie na platformie WebStarts pozostawia wiele do życzenia. Istnieje prosta aplikacja do dodania do Twojej witryny, abyś mógł blogować na stronie. Jest to jednak blog tekstowy… brak możliwości dodawania zdjęć lub filmów.
mapy GoogleWebStarts oferuje jedne z najlepszych map, jakie widzieliśmy na dowolnej stronie do tworzenia witryn. Na początek są małe, ale podobnie jak inne elementy w WebStarts, można je łatwo zmienić rozmiar i przenieść, aby umieścić je tam, gdzie zrobią najlepiej.
Edytor HTMLNiestandardowy dostęp do HTML jest dostępny w planie Pro Plus i biznesplanie.
Integracja z mediami społecznościowymiIntegracja Facebooka, Twittera i Pinteresta jest łatwym procesem i jest dostępna we wszystkich planach oprócz bezpłatnych w WebStarts.
Formularze i ankietyFormularze kontaktowe są dostępne we wszystkich planach oprócz abonamentu bezpłatnego. Ponadto WebStarts oferuje przechowywanie kontaktów, od 100 w planie Pro i skalowanie do nieograniczonego w przypadku planu biznesowego.
Przestrzeń magazynowaMiejsce do przechowywania jest przydzielane zgodnie z wybranym planem; darmowy plan obejmuje tylko 1 GB, Pro 5 GB, Pro Plus 10 GB, a Biznes Plan zapewnia 40 GB przestrzeni dyskowej w chmurze. Przepustowość jest przydzielana podobnie – bezpłatny abonament zaczyna się od 1 GB, Pro oferuje 25 GB, Pro Plus 100 GB, a firma jest nieograniczona.
Narzędzie do newsletteraMożesz użyć systemu koszyków WebStarts, aby wysyłać e-maile z transmisją do list klientów, co idealnie nadaje się do biuletynów, specjalnych zniżek i promocji. System koszyków Webstarts kosztuje dodatkowo, więc należy rozważyć wygodę jego użytkowania oraz koszty dostępnych planów e-mail marketingu.
Wsparcie forumNigdy nie widzieliśmy narzędzia do tworzenia stron internetowych, które ma tak łatwy sposób na dodanie sekcji forum. Kilka prostych kliknięć, aby dostosować ustawienia forum do własnych upodobań, i możesz rozpocząć dyskusję.
E-commerce / sklep internetowyJest to jedna z najlepszych funkcji WebStarts. Kliknij słodki przycisk sklepu u góry menu WebStarts i zacznij sprzedawać! Jest to tak proste, jak wystawienie czegoś na licytację w serwisie eBay, trzy lub cztery kliknięcia, twój produkt lub usługa jest online i jest gotowa do przyjmowania zamówień.
Integracja z bramąKorzystanie z aplikacji Koszyk WebStarts to najprostszy sposób na skonfigurowanie bramek płatności dla witryn zbudowanych na stronie.
SEO FriendlyWebStarts został zbudowany na czele z SEO, więc dodanie odpowiednich słów kluczowych doda do jego zakorzenionego SEO i pomoże szybko znaleźć twoją stronę przez wszystkie wyszukiwarki i klientów.
Ograniczony dostęp do witryny (ochrona hasłem)Pro Plus i biznesplany umożliwiają ochronę hasłem forów i stron członkowskich.
Google® AnalyticsKorzystanie z Google® Analytics zapewnia wiele szczegółowych informacji o tym, skąd pochodzą użytkownicy Twojej witryny i jak długo pozostają w Twojej witrynie.
Bezpieczeństwo strony internetowejSam WebStarts wydaje się dość bezpieczny; do płatności używa 256-bitowego szyfrowania SSL, Norton Secured i Authorize.net. Płatności na stronie dokonywane są w bezpiecznych sieciach z odpowiednią ochroną hasłem i standardowymi zaporami ogniowymi. Strona ostrzega użytkowników, że „doskonałe bezpieczeństwo” nie istnieje w Internecie.

Plany & cennik

WebStarts ma wielopoziomową strukturę cenową, która zaczyna się od zera i idzie do 19,99 USD za biznesplan, który zapewnia wygodne korzyści.

Wolny

Bezpłatne strony z planami WebStarts są zbudowane na domenie webstarts.com jako subdomeny; oznacza to, że „adres” Twojej witryny będzie miał postać twojastrona.webstarts.com, a nie bardziej profesjonalna twoja strona. Do bezpłatnego abonamentu można łatwo dołączyć za pomocą kilku kliknięć. Bezpłatny plan jest ograniczony do pięciu stron i 1 GB przepustowości i tej samej przestrzeni dyskowej w chmurze. Ponadto nie masz kontroli nad reklamami, które będą się wyświetlać w Twojej witrynie, ani integracji z mediami społecznościowymi.

Zawodowiec

Plan WebStarts Pro kosztuje 4,89 USD miesięcznie, rozliczane co roku. Pro Plan zapewni Ci nazwę domeny, do 15 stron, 25 GB miesięcznie przepustowości, integrację z mediami społecznościowymi i bez reklam. Zapewnia również więcej miejsca w chmurze przy pojemności 5 GB i umożliwia pokazy slajdów i galerie, czego nie można zrobić w ramach bezpłatnego abonamentu.

Pro Plus

Pro Plus kosztuje 7,16 USD miesięcznie, również rozliczane co roku. (W rzeczywistości wszystkie płatne abonamenty mogą być naliczane tylko raz w roku.) Dzięki Pro Plus możesz odebrać firmowy numer telefonu, wsparcie telefoniczne oprócz e-maila, przesłanie do wyszukiwarki i kredyty reklamowe dla Google. Ponadto strony w planie Pro Plus są nieograniczone, a Ty zyskujesz 100 GB przepustowości i 10 GB przestrzeni dyskowej w chmurze.

Biznes

Biznesplan kosztuje 19,99 USD miesięcznie i oferuje numer telefonu służbowego, zarządzanie potencjalnymi klientami i niestandardowy dostęp do HTML, a także nieograniczoną przepustowość i 40 GB przestrzeni dyskowej online. Biznesplan oferuje eCommerce w postaci sklepu internetowego, rozwiązań e-mail marketingowych i pięciu bezpłatnych adresów e-mail.

Dla porównania, plany premium w witrynach innych twórców witryn zaczynają się od 3 USD za 4 USD miesięcznie z umową, plan premium Squarespace pozwoli Ci zaoszczędzić 8 USD miesięcznie, a LightCMS kosztuje 19 USD miesięcznie.

Obsługa klienta

Wydaje się, że istnieje szerokie wsparcie dla użytkowników, zarówno na stronie internetowej, jak i poza nią. Większość pytań i problemów można rozwiązać przez odwiedzając wsparcie strona. Możesz również wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected]; firma twierdzi, że starają się odpowiedzieć w ciągu godziny w godzinach pracy. W przypadku planów premium obsługa telefoniczna jest również dostępna dla użytkowników.

Łatwość użycia

Jak wspomniano wcześniej, strona korzysta z edytora WYSIWYG, który dokładnie pokazuje, jak Twoja strona będzie wyglądała dla odwiedzających przed opublikowaniem. Fakt, że WebStarts zmusza Cię do wybrania szablonu, aby rozpocząć, zmusza Cię do podjęcia decyzji dotyczącej tego, jak chcesz, aby Twoja witryna była wyświetlana, a stamtąd jest tylko kwestia dostosowywania rzeczy, dopóki nie będą takie, jak chcesz..

Wniosek

Chociaż wydaje się, że WebStarts mogły mieć pewne usterki w przeszłości, produkt, który obecnie oferują, wydaje się prosty, łatwy w użyciu dla nowicjuszy i wszystko, czego większość właścicieli firm powinna potrzebować, aby zbudować solidną obecność online dla swojej firmy. Adam Barger mówi na stronie internetowej, że chciał zbudować platformę, na której ludzie mogliby „tworzyć unikalne strony bez znajomości kodu i bez ostrych ograniczeń innych twórców stron”. Mówimy, że mu się to udało i że powinieneś spróbować WebStarts. Uważamy, że spodoba ci się wszystko, co ma do zaoferowania.

Porównać

WebStarts

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map