Przegląd MotoCMS 2017


MotoCMS

Odwiedź stronę

8,9


Wynik AWA

MotoCMS

MotoCMS to łatwy w użyciu kreator stron internetowych, który umożliwia tworzenie profesjonalnych stron internetowych w trybie WYSIWYG (What You See Is What You Get). Od pierwszego uruchomienia w 2008 roku zyskało wielu fanów i kibiców, szczególnie wśród początkujących. Umożliwia tworzenie witryn eCommerce, profesjonalnych portfeli i witryn biznesowych bez żadnych umiejętności kodowania. Aby stworzyć funkcjonalną, profesjonalnie wyglądającą stronę internetową, musisz wykonać trzy proste kroki: wybierz projekt, który lubisz, spośród ponad 2500 gotowych szablonów; dostosuj go i dodaj treść za pomocą interfejsu przeciągnij i upuść; uruchom swoją stronę. Przeczytaj recenzję MotoCMS poniżej.

Plusy

 • Bezpłatny 14-dniowy okres próbny
 • 100% responsywny design
 • Interfejs przeciągnij i upuść
 • 2500 gotowych szablonów różnych kategorii
 • Funkcjonalność e-commerce
 • Bezpłatne dożywotnie wsparcie
 • Biała etykieta dla programistów

Cons

 • Nie projektuje dla Ciebie niestandardowych stron internetowych
 • Nie oferuje własnego rozwiązania hostingowego
 • Brak w pełni funkcjonalnej platformy blogowej

Przegląd

MotoCMS to firma z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Duża różnorodność gotowych szablonów, które oferują i wyjątkowa elastyczność sprawiają, że są idealnym rozwiązaniem dla każdego projektu. Nie musisz mieć żadnej wiedzy technicznej ani umiejętności kodowania, aby pracować z panelem administracyjnym MotoCMS.

Został zaprojektowany z myślą o tych, którzy nie mają doświadczenia w utrzymaniu witryny. Jednak jak każda inna firma MotoCMS ma swoje zalety i wady. Omówimy je poniżej.

Dla kogo jest zalecany MotoCMS?

MotoCMS może stać się idealnym rozwiązaniem dla właścicieli małych firm, indywidualnych profesjonalistów, którzy szukają sposobu na zaprezentowanie swoich usług online, blogerów, właścicieli sklepów internetowych i każdego, kto potrzebuje szybko wyglądającej strony przy minimalnym wysiłku. Zarówno początkujący, jak i profesjonalni programiści mogą korzystać z MotoCMS.

Obszar zainteresowania / specjalności MotoCMS

MotoCMS koncentruje się na tworzeniu wysoce funkcjonalnych i progresywnych stron internetowych dla projektów indywidualnych lub korporacyjnych. Oferuje ponad 2500 szablonów różnych nisz biznesowych do wyboru. Tematy są bardzo elastyczne. Po wybraniu szablonu możesz go spersonalizować bez żadnego rozpoznania i dostosować do konkretnego projektu. MotoCMS zapewnia również rozwiązania dla witryn eCommerce. Dzięki wielu dostępnym wtyczkom i widżetom możesz znacznie zwiększyć funkcjonalność swojej witryny.

Czy istnieje wystarczająca skalowalność / przestrzeń do wzrostu?

MotoCMS stale się rozwija. Najnowsza wersja 3.0 przyniosła poprawę szybkości, łatwości obsługi i responsywności mobilnej. Dołączając do MotoCM, będziesz otrzymywać ciągłe aktualizacje bez żadnych kosztów.

Co to jest polityka gwarancyjna MoneyBack?

W warunkach użytkowania MotoCMS można znaleźć informacje, że oferując nienamacalne nieodwołalne produkty, firma nie wydaje zwrotów pieniędzy po dostarczeniu produktu.

Jaka jest reputacja MotoCMS?

MotoCMS ma dość długą historię na rynku projektowania stron internetowych. Przez te lata firma ewoluowała i rozwijała się zgodnie z duchem czasu, oferując klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania. Najnowsza aktualizacja MotoCMS 3.0 wprowadziła na nowy poziom podejście do szybkości, wrażeń użytkownika i responsywnego wzornictwa. Ten fakt oraz zorientowanie na klienta pomaga MotoCMS pozostać na czele nowoczesnych twórców stron internetowych. Wiele pozytywnych opinii klientów może być wystarczającym dowodem tego faktu.

Dlaczego warto wybrać MotoCMS?

MotoCMS to kreator stron internetowych, który oferuje szeroki wybór elastycznych, w pełni konfigurowalnych szablonów. Ogromny zestaw funkcji, różne opcje projektowania strony internetowej i wiele dostępnych wtyczek sprawiają, że są idealne do dużych i małych projektów.

Kluczowe cechy

 • Konfigurowalne szablony
 • Konstrukcja przyjazna dla urządzeń mobilnych
 • Wtyczka e-commerce
 • Optymalizacja SEO
 • Zaawansowana biblioteka multimediów
 • Integracja z mediami społecznościowymi
 • Zintegrowane narzędzia analityczne i dla webmasterów
 • Niezbędne widżety
 • Biała etykieta
 • Darmowe aktualizacje
 • Hosting w chmurze

Najnowsze funkcje konstruktora stron MotoCMS

Werdykt ekspertów branżowych w sprawie MotoCMS

W sieci można znaleźć wiele komentarzy ekspertów na temat konstruktora stron MotoCMS. Mimo że istnieją inne alternatywy, większość ekspertów zgadza się, że jest to idealna opcja dla tych, którzy nie mają umiejętności kodowania, ale chcą mieć profesjonalnie wyglądający projekt strony. Funkcjonalny edytor przeciągnij i upuść ułatwia początkującym dostosowanie i zarządzanie witryną.

Wszystkie szablony są aktualne. Najnowsza aktualizacja MotoCMS do wersji 3.0 przeniosła tworzenie stron internetowych na zupełnie nowy poziom.

MotoCMS to niedrogie i niezawodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy i energii.

Pozytywne recenzje konsumentów i opinie na temat MotoCMS

Liczba pozytywnych recenzji klientów znacznie przewyższa negatywne. Większość klientów wspomina o swoich pozytywnych doświadczeniach podczas pracy z konstruktorem „przeciągnij i upuść”. Podają też wsparcie za jeden z najmocniejszych punktów firmy. Wszystkie problemy zostały rozwiązane w najkrótszym możliwym czasie. Jeśli chodzi o recenzje użytkowników, wygląda na to, że MotoCMS to świetna opcja.

Negatywne opinie konsumentów i skargi dotyczące MotoCMS

W Internecie nie ma tak wielu negatywnych recenzji na temat MotoCMS. Większość użytkowników otrzymuje to, czego oczekiwali. Jedną z największych wad, która pojawia się w większości recenzji, jest brak funkcji blogowania. Być może z tego powodu firma straciła wielu potencjalnych klientów. Jednak zwracając uwagę na potrzeby swoich klientów, MotoCMS dodał funkcjonalność blogów do najnowszej wersji

Projekt & Dostosowywanie

MotoCMS oferuje szeroki zakres możliwości projektowania i dostosowywania dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Oto kilka mocnych stron MotoCMS dotyczących projektowania i dostosowywania.

FunkcjaPrzegląd
Gotowe szablony stron internetowychMotoCMS zapewnia klientom ponad 2500 w pełni responsywnych, przyjaznych dla urządzeń mobilnych rozwiązań dla różnych rodzajów firm. Wybierając jeden z tych szablonów, użytkownik ma możliwość dostosowania go i dostosowania do swojego projektu, skorzystania z bezpłatnej 14-dniowej wersji próbnej, a dopiero potem zapłaty za motyw.
 • Różnorodność i jakość szablonów.Różnorodne kategorie pozwalają klientowi znaleźć szablon pasujący do jego konkretnej niszy biznesowej.
 • Wstępnie wybrane szablony a budowanie witryny od podstaw. MotoCMS to narzędzie do tworzenia stron internetowych zorientowane na szablon. Jeśli więc chcesz zaprojektować swoją witrynę od zera, musisz poszukać innego rozwiązania.

Interfejs kreatora stron internetowychMotoCMS zapewnia intuicyjny i przyjazny dla użytkownika panel administracyjny z interfejsem „przeciągnij i upuść”. Użytkownik może edytować schemat kolorów, zmieniać układ elementów wizualnych i struktury układu, dostosowywać obrazy i czcionki bez bezpośredniego kontaktu z kodem. Logowanie do konta jest bezpieczne i nikt oprócz ciebie nie będzie mógł go wprowadzić. Wprowadzając zmiany do szablonu, możesz obserwować zmiany na raz.>
Dostosowanie stylu stronyDostosowywanie stylu strony pozwala spersonalizować witrynę i nadać jej niepowtarzalny charakter. MotoCMS oferuje do tego szeroki zestaw narzędzi.
 • Wybory projektowe do personalizacji.Możesz dodawać własne obrazy, treści, personalizować swoją stronę internetową w odniesieniu do mediów społecznościowych, widżetów i aplikacji.
 • Swoboda przenoszenia, zmiany rozmiaru i edycji treściMotoCMS zapewnia całkowitą swobodę zmiany rozmiaru, edycji i przenoszenia zawartości. Funkcja „przeciągnij i upuść” pozwala szybko i bez trudności. Możesz także dostosować kolor tła i kolor różnych elementów wizualnych.
 • Czy istnieje dostęp do kodu HTML / CSS? To nie pojawia się jako funkcja. MotoCMS nie zapewnia użytkownikom dostępu do kodu źródłowego.
 • Interfejs użytkownika do edycji wizualnej.Wizualny kreator stron internetowych MotoCMS jest łatwy i intuicyjny. Dzięki interaktywnej platformie proces dostosowywania przypomina grę.

Po polubieniu szablonu możesz rozpocząć 14-dniową bezpłatną wersję próbną i przejść do części dostosowywania. Możesz dostosować motyw do swoich potrzeb i celów, wypróbować jego funkcjonalność, a dopiero potem za to zapłacić.

Nawigacja stronyKażdy szablon zawiera zestaw wstępnie zaprojektowanych stron niezbędnych dla każdej niszy biznesowej. Istnieje również możliwość dodania własnych stron. Każda strona może być dostosowana do twoich potrzeb. Pasek nawigacyjny można również skonfigurować według własnych upodobań.
Zarządzanie zawartościąMożesz łatwo zarządzać zawartością w dowolnym momencie. Nie zajmuje dużo czasu, jest płynny i łatwy.
Zdjęcia i galerieMenedżer plików biblioteki multimediów pozwala zarządzać zdjęciami, plikami audio, wideo, dokumentami i archiwami, tworząc tyle folderów, ile chcesz. Jest to bardzo przydatne, ponieważ pomaga zachować porządek w danych i zapewnia łatwy dostęp do plików w dowolnym momencie..
Mobilne budowanie witrynyTeraz możesz korzystać z panelu administracyjnego tego konstruktora MotoCMS z najpopularniejszych urządzeń: komputerów PC, tabletów lub smartfonów. To sprawia, że ​​twoja strona dostosowuje się do rozdzielczości ekranu głównych urządzeń mobilnych. Twoja witryna nie straci na jakości i oryginalnej zawartości, dzięki czemu użytkownicy będą mogli cieszyć się pełną wersją witryny mobilnej.
Integracja z udostępnianiem społecznościowymNadążając za najnowszymi trendami MotoCMS zapewnia pełną integrację społeczną. Istnieje pełen zestaw niezbędnych widżetów do polubienia i udostępniania witryny w sieciach społecznościowych. Wraz z wydaniem MotoCMS 3.0 pojawiła się możliwość jeszcze trzech integracji widgetów. Są to: kanał Facebook, oś czasu na Twitterze i tablica Pinterest. Wystarczy przeciągnąć i upuścić potrzebny widżet oraz wstawić adres URL strony konta.
Usługi projektoweMotoCMS nie oferuje zaprojektowania od podstaw witryny internetowej. Główną ideą konstruktora MotoCMS jest umożliwienie każdemu samodzielnego stworzenia własnej strony internetowej bez żadnej pomocy z zewnątrz. Dlatego jeśli potrzebujesz niestandardowego projektu, będziesz musiał wybrać inną firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych.

funkcje & Przybory

Lista funkcji oferowanych przez MotoCMS jest naprawdę nieograniczona. Pozwala na stworzenie profesjonalnej, wszechstronnej strony internetowej bez żadnych trudności.

Widżety MotoCMS

FunkcjaPrzegląd
Konfiguracja strony internetowejDzięki MotoCMS będziesz miał płynny i przyjazny dla użytkownika proces konfiguracji. Musisz przejść przez kilka prostych etapów: skonfigurować, dostosować, dodać treść, opublikować i zoptymalizować witrynę. Wszystkie etapy są wyposażone w szczegółowe samouczki, które Cię nie zgubią..
Projektowanie stronPrzede wszystkim musisz wybrać projekt, który pasuje do Ciebie spośród 2500 dostępnych opcji. Następnie przechodzisz do swojego konta osobistego, gdzie będziesz mieć możliwość dostosowania stylu, schematu kolorów i struktury swojej przyszłej strony internetowej. Będziesz pracować z trzema wersjami swojej witryny: na smartfona, tablet lub komputer stacjonarny. W rezultacie otrzymasz w pełni responsywny projekt.
Niestandardowa nazwa domenyMotoCMS nie oferuje możliwości zakupu nazwy domeny za ich pośrednictwem.
Głębokość nawigacjiZ każdym szablonem otrzymujesz zestaw wstępnie zaprojektowanych stron na potrzeby Twojej firmy. Możesz łatwo wybrać potrzebną strukturę z szerokiej kolekcji dostępnych motywów.
Widżety i aplikacjeW edytorze stron dostępne są dziesiątki przydatnych i funkcjonalnych widżetów. Wśród nich znajdziesz galerie / portfele, formularze kontaktowe, pola tekstowe, filmy i mapy Google. Istnieje również dodatkowy widget premium. Jeśli chcesz zintegrować funkcjonalność eCommerce z witryną, będzie to kosztować dodatkowe 99 USD. Jeśli jednak kupisz szablon sklepu internetowego, nie będziesz musiał płacić tej dodatkowej opłaty.
Statystyka odwiedzinMotoCMS zapewnia minimum narzędzi analitycznych i dla webmasterów, takich jak Google Analytics, Google Webmaster Tools, Yandex.Metrica i Yandex.Webmaster. Jeśli chcesz ulepszyć swoją witrynę za pomocą bardziej zaawansowanych narzędzi, będziesz musiał za nie dodatkowo zapłacić.
Zdjęcia, wideo i audioDobrze przemyślane wykorzystanie treści medialnych może znacznie zwiększyć konwersję i przyciągnąć nowych użytkowników do Twojej witryny. Właśnie dlatego MotoCMS zadbał o to, aby proces dodawania tych plików do stron był płynny i łatwy. Zaktualizowana biblioteka multimediów pozwala organizować pliki w różne foldery, ułatwiając tworzenie reklam w celu ich znalezienia. Dodaj pliki do swoich stron, po prostu przeciągając je i upuszczając.
BlogowanieNiestety tylko najnowsze szablony MotoCMS zawierają sekcję blogów. Firma właśnie rozpoczęła wprowadzanie go na swoich stronach internetowych. Jest to być może jedna z największych wad, ale w przypadku większości szablonów funkcja blogowania nie jest dostępna. Jeśli potrzebujesz sekcji blogowania na swojej stronie, istnieje wiele opcji blogowania innych firm dostępnych za darmo.
mapy GoogleIntegracja z Mapami Google jest dostępna za jednym kliknięciem.
Edytor HTMLMotoCMS nie obsługuje edytora HTML. Można jednak osadzać elementy za pomocą panelu administracyjnego.
Integracja z mediami społecznościowymiPełne wsparcie widżetów mediów społecznościowych, w tym osi czasu na Twitterze, kanału na Facebooku i tablicy Pinterest.
Formularze i ankietyMożesz osadzać formularze i ankiety poprzez pole kodu HTML. Aby osadzić element, wystarczy przeciągnąć i upuścić widżet oraz wstawić kod HTML elementu w odpowiednie pole.
Opcje hostinguMotoCMS nie zapewnia własnego hostingu. Dają one jednak możliwość prowadzenia witryny na dość korzystnych warunkach. MotoCMS współpracuje z Bluehost i Inmotion. Jeśli kupisz szablon od MotoCMS, możesz uzyskać dużą zniżkę od Bluehost – 2,95 USD miesięcznie (w tym bezpłatna rejestracja domeny, 50 GB miejsca na stronie, wsparcie 24/7 itp.). Dzięki Inmotion będziesz płacić 3,49 USD miesięcznie za bezpłatną rejestrację domeny, nieograniczone miejsce na dysku, nieograniczony miesięczny transfer itp. Możesz również kupić roczną ofertę hostingu w specjalnej obniżonej cenie 49 USD.
Wiele językówSzablony MotoCMS są wielojęzyczne i obsługują 10 języków.
Optymalizacja mobilnaWszystkie motywy są w 100% responsywne. Elastyczne projektowanie sprawi, że Twoja strona dostosuje się do najpopularniejszych urządzeń mobilnych. Do większości, ale nie do wszystkich. MotoCMS udostępnia narzędzie Rozmiary i wartości, które pozwala ręcznie ustawić wartości dla określonej rozdzielczości ekranu.
E-commerce / sklep internetowyJeśli chcesz uruchomić sklep internetowy z MotoCMS, masz dwie opcje: albo wybierasz szablon e-commerce, albo kupujesz widget eCommerce premium, który możesz zintegrować z dowolnym motywem MotoCMS. Wtyczka eCommerce obejmuje zarządzanie produktem, kategorią i marką, zarządzanie klientami, opcje optymalizacji SEO dla każdego produktu i zarządzanie zamówieniami. Opcje płatności można dostosować. Jednak opcje przetwarzania płatności są ograniczone do 2 Checkout i PayPal.
SEO FriendlyKreator stron internetowych MotoCMS oferuje zestaw podstawowych opcji SEO w celu poprawy pozycji w wyszukiwarkach. Możesz zoptymalizować zawartość swojej witryny, pisząc oryginalne tytuły stron, meta opisy, słowa kluczowe, tagi ALT do zdjęć. Możesz także inicjować kampanie metryczne za pomocą Google lub Yandex. Istnieje również specjalna sekcja „Przekierowania”, która umożliwia wykonywanie przekierowań 301 bezpośrednio w panelu administracyjnym.
Ograniczony dostęp do witryny (ochrona hasłem)Masz utworzone konto osobiste.
Biała etykietaKreator stron internetowych MotoCMS zapewnia świetną okazję dla programistów stron internetowych. Mogą albo po prostu kupić gotowe szablony za odpowiednią cenę, aby zbudować swoje strony internetowe, lub skorzystać z nieograniczonych możliwości konstruktora i stworzyć strony swoich marzeń, korzystając z gotowych elementów na swoich kontach MotoCMS.

Plany & cennik

Być może jedną z najlepszych rzeczy w MotoCMS jest to, że przed dokonaniem zakupu możesz wypróbować szablon, rejestrując się na 14-dniowy okres próbny. Szablon HTML MotoCMS kosztuje 139 USD. Za przyjazny dla urządzeń mobilnych szablon MotoCMS lub eCommerce zapłacisz 199 USD. Jeśli wydaje się to trochę kosztowne, nie przejmuj się. MotoCMS oferuje często rabaty, wyprzedaże i oferty dnia.

Ceny konstruktorów stron MotoCMS

Możesz kupić specjalną ofertę. Na przykład szablon MotoCMS 3 + instalacja + hosting kosztuje 297 USD. Szablon MotoCMS 3 + instalacja tylko 248 USD. Jeśli potrzebujesz dodatków, takich jak wtyczka eCommerce, będzie to kosztować dodatkowe pieniądze.

Ceny są raczej konkurencyjne. Wielu klientów i ekspertów zauważa, że ​​są dość uczciwi pod względem stosunku jakości do ceny.

Obsługa klienta

Działając od prawie 10 lat MotoCMS dopracował swoje usługi wsparcia do perfekcji. Dołączając do MotoCMS, masz dostęp do bezpłatnego dożywotniego wsparcia 24/7. Każdy klient, a nawet użytkownik wersji demonstracyjnej, może skontaktować się z zespołem pomocy technicznej przez całą dobę. Możesz przesłać bilet, skorzystać z czatu na żywo lub użyć funkcji Zadzwoń do mnie, jeśli wolisz załatwić sprawę przez telefon. Możesz także znaleźć odpowiedź na szczegółowej stronie FAQ i śledzić wszystkie nowości na blogu MotoCMS.

Opcje wsparcia MotoCMS

Łatwość użycia

Proces uruchamiania może wydawać się trochę czasochłonny. Aby rozpocząć, musisz przejść kilka etapów. Przede wszystkim musisz wybrać swoją niszę biznesową. Następnie możesz wybrać swój szablon. Następnie musisz wprowadzić dane w oknie podręcznym, aby rozpocząć okres próbny. Po zakończeniu otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem z linkiem i kliknięcie go, aby w końcu zacząć. Kroki te zajmują dużo czasu i mogą zepsuć pierwsze wrażenie użytkownika.

Reszta procesu przebiega jednak płynnie i intuicyjnie. Interfejs przyjazny dla użytkownika jest na najwyższym poziomie. Samouczki i wyskakujące okienka poprowadzą Cię przez cały proces dostosowywania.

Poza tym, że jest twórcą stron internetowych, MotoCMS to system zarządzania treścią, który ułatwia przesyłanie plików i instalowanie ich na własnym serwerze w ciągu kilku minut. Możesz także przenieść witrynę na inny hosting, kiedy tylko potrzebujesz.

Wniosek

MotoCMS to przyzwoity wybór dla małych i średnich firm. Jest także odpowiedni dla użytkowników, którzy są ostrożni ze swoich funduszy i wysiłków, ale chętnie korzystają z witryny o wyglądzie i funkcjonalności porównywalnej do tych tworzonych przez profesjonalne studia internetowe. Wybór szablonu zapewnia właścicielom firm doskonałą okazję do znalezienia idealnego dopasowania do swojego projektu.

Mimo że MotoCMS nie zapewnia własnego hostingu, oferują oferty usług hostingowych Bluehost i Inmotion. MotoCMS oferuje twórcom stron internetowych białą etykietę.

Możesz w pełni dostosować projekt i mieszać potrzebne wtyczki. Dostępna jest również funkcja e-commerce. Problemem może być brak funkcjonalnej platformy blogowej. Jednak wtyczki innych firm mogą uratować dzień. Nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy. Ale przed zakupem szablonu możesz mieć bezpłatną 14-dniową wersję próbną. Ogólnie rzecz biorąc, MotoCMS zapewnia przyzwoite usługi za rozsądną cenę.

Porównać

MotoCMS

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map