Огляд Webydo 2016


Вебідо

Відвідайте веб-сайт

9,0


Оцінка AWA

Вебідо

Webydo був запущений у 2013 році як самовдосконалений веб-дизайнер. Це було зроблено для усунення технічних бар’єрів та полегшення виняткових розробок веб-сайтів. Початкова мета двох співзасновників Webydo полягала в тому, щоб усунути потребу в розробниках, полегшивши бізнес-веб-сайти для дизайнерів та агентств. Webydo заявляє про підтримку близько 200 000 клієнтів.

Огляд

 • Веб-сайт: www.webydo.com
 • Штаб-квартира: Нью-Йорк, США
 • Рік заснування: 2012 рік
 • Співробітники: 30+
 • Розміщені сайти: 200 000+
 • Послуги: Хмарне програмне забезпечення для веб-дизайну, SaaS, веб-хостинг
 • Безкоштовний період випробовування: 30 днів
 • Гарантія повернення грошей: 14 днів

Розробник веб-сайтів пропонує складну платформу для досвідчених користувачів, але приносить професійний веб-дизайн із хорошим хостингом. Функцій Webydo безліч, і інтерфейс є дещо інтуїтивним, якщо ви мали досвід роботи з Adobe Photoshop та InDesign.

Творці веб-сайтів та дизайнери можуть скористатися як системою управління вмістом (CMS), так і системою управління дизайном на основі HTML (DMS). Шаблони обмежені, але функції та інструменти дозволяють здійснити безліч налаштувань для створення потрібного веб-сайту. Це буде непросто, але результати – це веб-сайти на замовлення професійного вигляду.

Хто рекомендує Webydo?

Розробник веб-сайтів Webydo призначений для більш досвідчених дизайнерів веб-сайтів та професійних агентств, які розробляють для інших. Цей конструктор добре підходить для простих магазинів та більшості легких веб-сайтів для бізнесу. Хоча цей конструктор може не підходити для складної електронної комерції на веб-сайті, Webydo використовує додатки сторонніх розробників, якими можуть керувати досвідчені програмісти.

Область фокусу / спеціальностей Webydo

Webydo орієнтований на безкодовий дизайн у візуальному інтерфейсі для чуйних веб-сайтів клієнтів. У той час як Webydo обслуговує фахівців з дизайну, які мають трохи більше досвіду, за допомогою служб підтримки Webydo новий кмітливий користувач знайде багату функціональну платформу для своїх бізнес-потреб..

Деякі зі спеціальностей Webydo включають три варіанти візуального інтерфейсу перетягування для проектування та редагування. Користувачі рекомендують швидкий інтерактивний тур Webydo, перш ніж вирішити, що це правильний інструмент.

Технічні характеристики / обмеження Webydo

Деякі інтригуючі технічні характеристики для Webydo включають веб-шрифти, розумні путівники, аніматор прокрутки паралакса, відеоінструменти, електронну комерцію через віджет Ecwid, статті (блоги) та сучасні цікаві проекти для задоволення аудиторії. Веб-хостинг та доменні імена доступні за додаткову ціну.

Webydo обмежений щодо шаблонів дизайну, функцій редагування та компонентів та скороченої допомоги в редакторі. Цей розробник веб-сайтів пропонує менше віджетів та плагінів, ніж багато його конкурентів. Студія дизайну є складною для нових користувачів та недизайнерів, з обтяжливою кривою навчання (якщо ви не маєте досвіду Adobe Photoshop та InDesign).

Чи є достатня масштабованість / кімната для зростання?

Webydo пропонує безкоштовний план разом з чотирма різноплановими ціновими планами для задоволення персональних та ділових веб-сайтів будь-якого масштабу. План ціноутворення підприємства розроблений спеціально для великих компаній, що не часто є функцією веб-розробників свого класу. Однак деякі відгуки застерігають користувачів Webydo щодо значної електронної комерції.

Що таке політика гарантії MoneyBack?

Webydo пропонує 30-денний пробний період, не вимагаючи оплати.

Що таке репутація Вебідо?

Webydo має посередню репутацію серед початківців користувачів та дизайнерів. Хоча кінцеві результати виглядають непогано, користувачі розчаровані постійними проблемами, слабкою функціональністю та мінімальною підтримкою. Хоча досвідчені користувачі мають більшу гнучкість для виправлення проблем та налаштування веб-сайтів.

Партнерська програма для клієнтів

Користувачі можуть зареєструватися в партнерській програмі для гарантованих виплат. Ви отримуєте прибуток на основі акаунтів, на які клієнти підписалися. Також передплатні філії отримують додаткові маркетингові матеріали та ресурси.

Чому вибирають Webydo?

Webydo – це платформа, яка підходить для досвідчених користувачів, особливо тих, хто працював з інтерфейсами Adobe Photoshop та InDesign, оскільки для цього використовується аналогічна панель управління. Хоча Webydo може бути добре для малого бізнесу або демонструє деякі товари та послуги, Webydo стикається з проблемами електронної комерції чи інших складних веб-сайтів. Початківцям це непросто. Ви можете обрати Webydo, якщо ви програміст, але вкладіть час у безкоштовну пробну версію, перш ніж приймати рішення.

Ключові особливості

 • Безкоштовний індивідуальний дизайн
 • Керуйте версіями з однієї інформаційної панелі
 • Автоматичне перетворення в оновлений HTML-код
 • Створіть точки перерви для різних екранів і пристроїв
 • Безкоштовна анімація елемента
 • Безкоштовні шрифти з відкритим кодом
 • Автоматична оптимізація сайту для найкращої продуктивності
 • Додавання та налаштування відео
 • Перетягування та керування для завантаження елементів
 • Розширені можливості дизайну
 • Інтеграція віджетів Ecwid ECommerce
 • Проголосувати або запропонувати функцію

Вердикт промислових експертів щодо Вебідо

Огляди веб-сайту BuilderOlder про Webydo вказують на деякі явні недоліки, що стосуються можливостей електронної комерції та інших недоліків дизайну. Хороша новина полягає в тому, що нещодавно Webydo оновив свою програму і вирішив усі ці проблеми. З цієї причини ви побачите, що останні огляди експертів набагато яскравіше оцінюють програму. Як і користувачі, експерти вражені інтерфейсом, який ідеально підходить для тих, хто вже має великий досвід використання популярних дизайнерських програм. Професійні дизайнери можуть легко засвоїти нові навички та застосувати свої знання для створення візуально приголомшливих веб-сайтів.

Огляди експертів не можуть сказати достатньо про складні інструменти дизайну, які є стандартними для Webydo. Це унікальна програма, орієнтована на конкретну аудиторію, і вона пропонує вражаючий продукт. Зрештою, експерти не мають нічого негативного щодо програми та повністю рекомендують нею ходити.

 • http://hackingui.com/design/code-free-web-design-with-webydo-a-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Позитивні відгуки та відгуки споживачів про Webydo

Одним дефісом: редактор перетягування. Це стандарт, коли мова йде про простоту використання, особливо серед розробників веб-сайтів, призначених для початківців, і Webydo постачає. Ті, хто має правильний досвід дизайну, насолоджуються як редактором, так і чистим інтерфейсом, який легко переміщатись і не переповнений такою кількістю гаджетів, що стає непосильним. Webydo може дозволити тим, хто має навички редагування фотографій, легко перейти до створення веб-сайтів. Ось короткий список інших популярних інструментів, згаданих у відгуках користувачів:

 • Функція чату в прямому ефірі. Насолоджуйтесь доступом до допомоги, коли вам це потрібно.
 • Редактор WYSIWYG.
 • Чуйні конструкції.
 • Можливості електронної комерції. Легко перетворіть свій веб-сайт у безпечний інтернет-магазин.

Серед дизайнерів Вебідо – явний фаворит, який грає на свої сили, будуючи нові навички.

 • http://mmthomasblog.com/webydo-review/

Негативні відгуки споживачів та скарги на Webydo

Хоча Webydo пропонує деякі дуже зручні для користувача функції, він може мати круту криву навчання для тих, хто абсолютно не має досвіду дизайну. Інтерфейс найбільше нагадує продукти Adobe, тому кожен, хто провів час у Photoshop, повинен легко налаштувати. В іншому випадку у вас можуть виникнути проблеми з пошуком багатьох шарів панелей інструментів. Насправді ви можете навіть не помітити їх, якщо не знаєте, що шукати.

Деякі користувачі були більш ніж задоволені програмою, але інші вважали її абсолютно непосильною та надто складною. Будьте впевнені, що у вас є правильний досвід або достатньо часу та терпіння, щоб перейняти Webydo. Кожен, хто хоче вирішити програму без будь-якого попереднього досвіду, може мати попереду довгий шлях.

 • http://superbwebsitebuilders.com/webydo-review/

Дизайн & Настроювання

У розробниках веб-сайтів дизайн та налаштування посилаються на простоту, в якій користувачі можуть керувати інтерфейсом дизайну та налаштовувати параметри для отримання бажаних результатів. Є три настроювані макети, з яких можна вибрати, якщо вам не подобаються заздалегідь розроблені шаблони. Користувачі працюють у режимі дизайну чи вмісту.

Особливість
Огляд
Шаблони ВебідоХоча існує обмежена кількість заздалегідь розроблених шаблонів, Webydo надає декілька варіантів інтерфейсу дизайну.
 • Різноманітність та якість шаблонів та палітри кольорів. Існує невелика колекція шаблонів дизайну, попередньо розроблених для того, щоб допомогти користувачам розпочати роботу. Ви можете почати з одного з трьох макетів для наведення, або ви можете вибрати порожнє полотно, в якому можна створити своє власне. Ви, як дизайнер, будете вирішувати налаштувати ваш сайт.
 • Попередньо обрані шаблони проти створення веб-сайту Scratcгод. Webydo пропонує обидва заздалегідь обрані шаблони в рамках побудови власної концепції, хоча в кінцевому підсумку ви будете приймати багато дизайнерських рішень для веб-сайту самостійно.
Інтерфейс WebydoЯкщо ви користувач Adobe Photoshop або InDesign, це може бути вибір інтерфейсу перетягування. Завдяки панелі управління, яка буде схожа на продукти Adobe, ваш досвід зробить інтерфейс Webydo набагато простішим у використанні та надасть вам більше гнучкості. Він пропонує деякі виклики та криву навчання. Інтерфейс буде важко працювати для початкового користувача.
Налаштування стилю сторінки`Webydo пропонує широкий спектр варіантів налаштування сторінки стилів, оскільки користувачі можуть розраховувати на різноманітні варіанти дизайну, включаючи порожнє полотно та HTML-код.
 • Вибір дизайну для персоналізації. Почавши роботу, ви вибираєте з шаблону дизайну, структурованого макета або чистого полотна. Webydo пропонує багато в чому персоналізації, але це стане не просто, а віджети та додатки обмежені.
 • Свобода переміщення, зміни розміру та редагування вмісту. Редагування Webydo є керованим, якщо ви добре розумієте інтерфейс, подібний Adobe.
 • Чи є доступ до HTML / CSS-коду? Так, Webydo пропонує бажаний доступ до HTML / CSS-коду для просунутих програмістів або дизайнерів.
 • Інтерфейс користувача для візуального редагування. Редагування виконується на екрані в DMS (система управління дизайном) для редагування HTML-коду або CMS (система управління вмістом) для оновлення вмісту в шаблоні чи макеті.

Користувачі Webydo мають широкий спектр параметрів налаштування, але для вивчення та розуміння деяких із цих варіантів потрібен досвід та терпіння.

Навігація по сайтуТеми Webydo пропонують кілька шаблонів дизайну чи макетів із різним рівнем стандартної навігації по сайту.
Управління контентомДля управління вмістом у Webydo доступні як CSM, так і DMS-платформа, що надає досвідченим дизайнерам більше гнучкості.
Фотографії та галереїWebydo має відмінні візуальні варіанти та чудову фотогалерею для естетичного дизайну, спеціальність для цього веб-сайту. Користувачі також можуть малювати свої об’єкти на повній панелі адміністратора.
Мобільна побудова сайтуБільшість шаблонів Webydo створені для мобільності, і дизайнери можуть скористатися функцією під назвою точки прориву, щоб швидко налаштувати веб-сайт, щоб зробити його зручнішим для мобільних пристроїв.
Інтеграція соціального обмінуЯк і більшість розробників веб-сайтів, Webydo пропонує стандартну інтеграцію соціальних медіа.
Дизайнерські послугиWebydo – це всеосяжний розробник веб-сайтів, створений для створення власних дизайнів. Хоча це більш досконала програма, ніж багато її класу, вона не є великим дизайнерським цехом. Якщо ви шукаєте компанію, яка робить все для вас, самі робітники веб-сайтів, як Webydo, – це не те, що ви шукаєте..

Особливості & Інструменти

У довгому рядку розробників веб-сайтів Webydo має розкішний набір функцій, але дещо обмежений щодо віджетів та доповнень.

Особливість
Огляд
Налаштування WebydoПочніть з безкоштовної 30-денної пробної версії та протестуйте її. Натисніть кнопку “Спробуйте зараз” та зареєструйте своє ім’я, електронну пошту, новий пароль та номер телефону. Виберіть шаблон, макет або порожнє полотно, залежно від рівня вашої майстерності.
Веб дизайнПанель управління Webydo подібна до продуктів Adobe. Маючи досвід роботи з цими продуктами, це обов’язково. Якщо ні, інтерфейс потребує певного звикання. Перетягуйте елементи, редагуйте вміст або зайдіть у редактор HTML / CSS, якщо у вас є знання.
Спеціальне доменне ім’я
Глибина навігації:Незважаючи на глибину навігації Webydo, не вказано, але вона, здається, є достатньою для підтримки будь-якого масштабу чи масштабу бізнесу.
Віджети та програмиЩо стосується віджетів та додатків, Webydo має деякі обмеження. Однак користувач із досвідом може додавати код для користувацьких віджетів.
МонетизаціяWebydo працює з прекрасним постачальником віджетів електронної комерції, Ecwid. Кодери також можуть створювати функціональність електронної комерції.
Статистика відвідувачівЦе було не очевидно, але, як і більшість розробників веб-сайтів, Вебідо, ймовірно, пропонує статистику відвідувачів.
Фото, відео та аудіоWebydo пропонує деякі мультимедійні варіанти для враження клієнтів, включаючи фотографії, зображення, відео, деякі віджети, форми, форми та інше.
Ведення блогівWebydo пропонує програму під назвою Статті, яка підходить для основних блогерів. У форматі шаблону користувачі можуть додавати та публікувати статті, встановлювати стрічки новин тощо.
Гугл-мапиКористувачі можуть вбудовувати на веб-сайт інтерактивну карту за допомогою Карт Google і HTML-віджета Webydo.
HTML-редакторОдним із активів Webydo є опція кодування HTML / CSS для технічних користувачів.
Інтеграція соціальних медіа
Форми та опитуванняЗа допомогою Webydo користувачі можуть вставляти форми, включаючи ефекти анімації.
Місце для зберіганняВиходячи з планів ціноутворення Webydo, схоже, є необмежене сховище для планів вищого рівня.
Інструмент для розсилкиWebydo безпосередньо не пропонує інструмент для розсилки бюлетенів, але може бути додана форма реєстрації для розсилки новин або електронної пошти.
Підтримка форумуФорум Webydo доступний для відповіді на запитання клієнтів та обміну порадами та ідеями дизайну.
Електронна комерція / Інтернет-магазинWebydo покладається на відкритий варіант із надійними рішеннями Ecwid для електронної комерції. Продайте до десяти продуктів у вільному рахунку Ecwid або сплачуйте розумну щомісячну плату за більшу продажну силу. Ви не знайдете вбудовані рішення електронної комерції з Webydo.
Інтеграція шлюзівтут представлені різноманітні послуги шлюзових платежів, які можуть бути інтегровані з Webydo.
SEO дружнімНа Webydo є великі варіанти SEO. Користувачі можуть вказувати мета-теги заголовка, опису та ключових слів. Користувачі можуть інтегрувати Google Analytics, а також Інструменти для веб-майстрів, а користувачі можуть встановлювати перенаправлення для міграції сторінок.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Webydo, як і більшість будівельників, пропонує захист паролем для входу в обліковий запис зі свого сайту.
Google® AnalyticsІснує невідома проблема щодо додавання Google Analytics у Вебідо.
Безпека веб-сайтуWebydo вважає безпеку першочерговим завданням, як і інші веб-розробники, що роблять самі. Вони пропонують автоматичний захист та резервне копіювання даних.
Кілька мовWebydo підтримує чотири мови з довідкою щодо їх налаштування.
Мобільна оптимізаціяМайже всі шаблони та макети Webydo розроблені для мобільних пристроїв, і є варіанти налаштування.
Технологія CDNНемає прямої заяви про додану технологію CDN, але враховуючи клієнтську базу, яку підтримує Webydo, висока й доступність та ефективність.

Плани & Ціноутворення

Webydo пропонує безкоштовний рахунок разом з чотирма універсальними планами щорічних ціноутворення, виходячи з типу потреб користувачів. Майте на увазі, що ці щомісячні тарифи повинні сплачуватися щорічно. Хостинг та CMS – це додаткові 5 доларів на місяць, які також стягуються щорічно. Існує план зі знижкою для студентів.

Пропоновані річні плани ціноутворення

Безкоштовно. 30-денна безкоштовна пробна версія.

Про. Для нових дизайнерів. 25 доларів на місяць, або 100 доларів.

Команда. Для дизайнерів з кількома веб-сайтами. 45 доларів на місяць, або 540 доларів.

Агентство. Для середніх компаній та студій. 125 доларів на місяць, або 1500 доларів.

Підприємство. Спеціально для великих компаній. Спеціальні ціни.

Webydo стягує більш високу ціну за багатофункціональний та естетично привабливий сайт для витончених програмістів чи дизайнерів.

Розглянемо наступні фактори щодо ціноутворення:

 • Він пропонує безкоштовний план? Так, Webydo пропонує безкоштовну 30-денну пробну версію. Розраховуйте підписатися після цього.
 • Чи є якісь пробні періоди чи вони вимагають приєднання кредитних карток? На момент початку 30-денної безкоштовної пробної версії кредитної картки не очікується.
 • Наскільки доступні преміум-пакети порівняно з конкурентами? Webydo є трохи дорогим поряд зі своїми конкурентами, але пропонує більшу гнучкість у коді та налаштуваннях для просунутих дизайнерів.
 • Чи можете ви створити професійні веб-сторінки, використовуючи лише безкоштовну версію? Так, ви можете безкоштовно розробити професійний веб-сайт Webydo протягом 30 днів.
 • Чи здійснюється оплата щомісяця / щорічно? Webydo пропонує річні плани ціноутворення, але показує місячну ціну на їх ціновій сторінці.

Підтримка клієнтів

Webydo пропонує клієнтам пресу та засоби масової інформації, блог, форум спільноти, групу для обговорення, електронну пошту та номер телефону. Розробники веб-сайтів у своєму класі майже ніколи не пропонують номер телефону, тому це перший !! Усі цінові плани Webydo поставляються із підтримкою електронної пошти та чату.

Простота використання

Для початківців Webydo непросто, але користувачі Adobe та досвідчені дизайнери можуть мати можливість маніпулювати програмою. Для більшості існує крива навчання.

Простота інтерфейсу. Webydo не розроблений для простоти, але це призводить до стильних та складних інтерактивних веб-сайтів, які шукають деякі люди.

Підходить для початківців / просунутих користувачів. Webydo не підходить для новачків, і досвідчені користувачі можуть також часом бути складними. На платформах CMS та DMS є гнучкість, щоб задовольнити обидва.

Залишайте контроль над веб-сайтом у всі часи. Користувачі мають повний контроль, але вони повинні розуміти, що вони роблять, або покладатися на базу знань та служби підтримки.

Надана допомога в редакторі. Довідка в редакторі є слабкою, і користувачі скаржаться на це питання.
Webydo непростий, але хороший дизайнер може вважати його найкращим інструментом для задоволення їх всебічних потреб на веб-сайті.

Висновок

Якщо ви кмітливий користувач комп’ютера, який не має сенсу робити додаткову милю для розробки та кодування, з’ясовуючи це по дорозі, Webydo має деякі цікаві функції та розширені варіанти дизайну. Початківці будуть боротися і, швидше за все, розчаруються. Майте на увазі, що Webydo зосереджується на творчих, привабливих сайтах, але ця функція не є їхньою сильною стороною.

Хоча Webydo стверджує, що це безкодовий конструктор, у вас є доступ до HTML / CSS для введення коду, якщо хочете. Розраховуйте заплатити більше, ніж більшість за просунуту електронну комерцію. Ви отримуєте телефонну підтримку (не часто пропонується для самих розробників веб-сайтів) та різні способи отримання допомоги. Для базових користувачів Webydo був би складним і дорогим варіантом. Для просунутих користувачів, які люблять розібратися і отримати чудовий веб-сайт, це може бути саме правильним.

Webydo має потенціал для просунутих дизайнерів, які шукають безкодового досвіду, але мають можливість додавати та редагувати код..

Якщо ви шукаєте більш просунуту платформу, Webydo – один з небагатьох розробників веб-сайтів, які пропонують її. Існують десятки інтуїтивно зрозумілих та простих розробників веб-сайтів, зроблених для початківців користувачів. Залежно від ваших потреб, Webydo може чи не може бути правильним рішенням. Важливо скористатись безкоштовними акаунтами, які пропонує кожен розробник веб-сайтів самостійно, перш ніж приймати це важливе рішення.

Порівняйте

Вебідо

90

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map