Огляд веб-стартів 2016


WebStarts

Відвідайте веб-сайт

8.9


Оцінка AWA

WebStarts

WebStarts пропонує порожній аркуш, який дозволяє створити веб-сайт, натискаючи на прості та інтуїтивні піктограми домашньої сторінки, використовуючи функції легкого перетягування та зміни стилів та шрифтів одним натисканням кнопки. WebStarts – це надійний спосіб швидко та легко створити свою присутність в Інтернеті. Прочитайте наш огляд WebStarts нижче.

Огляд

 • Веб-сайт: www.webstarts.com
 • Штаб-квартира: Bellevue, WA
 • Рік заснування: 2007 рік
 • Співробітники: 15+
 • Розміщені сайти: 4 000 000+
 • Послуги: Хмарне програмне забезпечення для веб-дизайну, веб-хостинг
 • Безкоштовний період випробовування: Повністю функціональна робоча версія

Як власник малого бізнесу, ви знаєте, як важливо для поточних клієнтів та потенційних клієнтів знайти вас в Інтернеті; це вважає вас професіоналом і розповідає вашу ділову історію. Можливо, ви ще не усвідомлюєте те, що у вас є можливість самостійно скласти веб-сайт, без будь-яких навичок програмування або підвищення кваліфікації. Розробники веб-сайтів можуть викласти вас на віртуальну карту швидко та без великих витрат. WebStarts – одна з таких платформ.

WebStarts пропонує спрощений процес створення сайту, який також дозволяє необмежену творчість, не обмежуючи те, що ви можете зробити зі своїм сайтом; ви починаєте з абсолютно чистого сланця, подібного до створення презентацій PowerPoint, і додаєте бажані елементи, куди хочете на своїй сторінці. Платформа WebStarts пропонує повний пакет побудови веб-сайтів для більшості будь-якого малого бізнесу, щоб отримати Інтернет, вести бізнес та виглядати професійно.

Для кого рекомендовано WebStarts?

WebStarts призначений для власників малого бізнесу, яким потрібно дешево дістати свій бізнес в Інтернеті, особливо тих, хто продає продукцію через можливості інтернет-магазину / електронної комерції цього веб-розробника веб-сайту. Особливо рекомендується для цегельних та будівельних будівель, які хочуть поширити свій бізнес до Інтернету та залучити додаткових клієнтів.

Чи пропонують WebStarts якусь область фокусу чи спеціальностей?

WebStarts надає високий рівень функцій, які часто не зустрічаються у розробника веб-сайтів “Зробіть сам”. Наприклад, можливість членства та форуму, а також інтернет-магазин. На свою користь, сайт пропонує всі ці функції в простому у використанні продукту, який робить дизайн та налаштування веб-сайту простим навіть для новачків.

Що таке технічні умови або обмеження WebStarts?

Технологічним гуру не сподобається WebStarts через відсутність необхідного HTML-коду, який вимагається в налаштуванні веб-сайтів. Досвідчені розробники веб-сайтів відчують, що чогось не вистачає.

Чи пропонують WebStarts адекватну масштабованість та можливість зростання?

WebStarts пропонує простий план масштабування, починаючи від свого вільного плану та рівня до одного з необмеженою пропускною здатністю. Є достатній простір для зростання будь-якого бізнесу.

Що таке політика гарантії повернення грошей?

Ми не змогли знайти жодних ознак політики гарантії повернення грошей для компанії, тому вам було б розумно перевірити це заздалегідь по телефону або електронною поштою з WebStarts, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Яка їхня репутація?

Хоча ми хотіли б сказати інакше, схоже, що WebStarts має певні труднощі в цій галузі. Швидкий пошук оглядів клієнтів в Інтернеті покаже вам деякі страхітливі фрагменти, а сайти репутації здаються химерними для WebStarts; Стан сайту безпечного перегляду Google стверджує, що WebStarts частково небезпечний, оскільки деякі сторінки містять оманливий вміст. TrustPilot показав кілька дуже поганих відгуків, а також деякі світиться, вгорі рецензій, без нічого в середині. З позитивної уваги: ​​власник WebStarts відповідає на відгуки та сподівається прийняти критику з боку бідних щодо оновлення платформи.

Навіщо вибирати конструктора веб-сайтів WebStarts?

Якщо ви новачок у створенні веб-сайтів, але вам потрібно швидко та професійно вийти в Інтернет, WebStarts може допомогти вам зробити це менш ніж за день. Ніяких навичок кодування не потрібно, ніяких знань щодо SEO та жодних шалених дизайнерських збоїв. Реєстрація дуже проста, безпосередньо з домашньої сторінки, і налаштування також легко.

Ключові особливості

 • Додайте власне доменне ім’я
 • Перетягування та редагування
 • Оптимізовано для мобільних пристроїв
 • Спеціальна адреса електронної пошти
 • Вбудоване програмне забезпечення для редагування зображень
 • Дизайн однієї сторінки за допомогою якорних посилань
 • Вставити файли
 • Спеціальна соціальна смуга
 • Додаток для відеогалереї
 • Додаток Selfie
 • Сотні ікон
 • Контроль доступу до веб-сторінок

Вирок експертів галузі на WebStarts

Веб-сайт BuilderДостатньо, що існує досить невідповідність між рейтингом користувачів та експертів WebStarts. Критики вважають, що в певних областях розробника веб-сайтів бракує набагато більше, ніж реальних клієнтів. Програма отримує особливо низькі бали, коли мова йде про доступні функції. В основному, експерти прийшли до висновку, що WebStarts не пропонує достатньо функцій, а ті, які стандартні, просто не відповідають рівню. Користувачі можуть створити блог і перетворити свій сайт у магазин електронної комерції, але критики коментують, що ці інструменти надто голі.

Короткий список посередніх особливостей також призвів до теплих оцінок для загального користувальницького досвіду. Експерти були просто розчаровані обсягом програми і відчували себе занадто обмеженими пропонованими можливостями. Це, безумовно, щось, що варто враховувати, але оголеного обмацування може бути достатньо для нових користувачів, які можуть бути завалені занадто великою кількістю складних функцій.

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/webstarts
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Позитивні відгуки та відгуки споживачів на WebStarts

Незважаючи на деякі послідовні скарги на виставлення рахунків, споживачі WebStarts, здається, більш ніж задоволені фактичною програмою для створення веб-сайтів. Насправді він отримує світяться відгуки і в середньому 9 з 10 починає від користувачів.

Перш за все, клієнти цінують програму за простоту її використання. Ті, хто не мав попереднього досвіду дизайну, змогли створити красиві та функціональні веб-сайти за дуже мало часу. Також було багато позитивних коментарів щодо якості шаблонів. Користувачі виявили, що існує безліч привабливих варіантів і вони змогли легко налаштувати кожну тему відповідно до свого бізнесу.

Нарешті, багато коментарів згадували приладну панель та інструменти навігації. Навіть початківці змогли знайти свій шлях і знайти потрібні інструменти.

 • https://www.trustpilot.com/review/webstarts.com

Негативні відгуки споживачів та скарги на WebStarts

WebStarts – це ще одна програма для створення веб-сайтів, яка дісталася по-своєму, застосовуючи агресивну тактику продажів. Більшість клієнтів мають позитивно сказати про фактичну програму, але вони не задоволені торговими людьми, стратегіями продажу та несподіваними платежами.

Користувачів було вимкнено через кількість електронних листів із продажу WebStarts, які почали заповнювати свої поштові скриньки після реєстрації. Здається, що компанія із задоволенням обговорює послугу з модернізації, але не настільки корисна, коли йдеться про вирішення технічних чи платіжних проблем. Значна кількість клієнтів також повідомила про несанкціоновані збори, які вони тоді не змогли вирішити або повернули гроші. Переконайтеся, що ви дуже чітко розумієте будь-які умови контракту.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.webstarts.com

Дизайн & Настроювання

WebStarts пропонує користувачам необмежену налаштування; ви можете перетягувати все, що завгодно, на свій веб-сайт. Почніть з абсолютно порожнього сланця, якщо вам зручніше, або виберіть один із заздалегідь розроблених шаблонів, який ви можете налаштувати під свої вподобання.

ОсобливістьОгляд
ШаблониВибрати відповідний шаблон простий за допомогою WebStarts; є більше 100 на вибір, і вони також налаштовуються звідти.

Безкоштовно: широкий спектр красивих шаблонів веб-сайтів доступний як для безкоштовних акаунтів, так і для преміальних акаунтів.

Преміум: Ми не купували преміум-акаунт, але, що можна сказати, це те, що широкий спектр шаблонів, доступних для безкоштовних акаунтів, є надзвичайно приголомшливим..

ІнтерфейсІнтерфейс для створення веб-сайтів на WebStarts є відмінним; простий для розуміння та використання. Спочатку ви вибираєте шаблон, чи це чисте полотно чи заздалегідь вбудований шаблон, який ви можете підлаштувати до вмісту серця. Звідти налаштування досить просто, дотримуючись Мої сторінки внизу розробника веб-сайтів.
Налаштування стилю сторінки`Стилі сторінок практично не обмежені функцією перетягування та падіння WebStarts, функцією WYSIWYG (те, що ви бачите, те, що ви отримуєте). Кожен шаблон налаштовується, і ви можете точно бачити, як виглядатиме ваша сторінка та веб-сайт під час її створення та налаштування. Існує безліч красивих та професійних шрифтів, щоб змінити вигляд ваших сторінок. Зміна зображень проста, а функція перетягування дозволяє легко переміщувати або стискати та змінювати розміри.
Навігація по сайтуНавігація по сайту досить проста, з безліччю кнопок і меню для початківців розробників веб-сайтів, щоб знайти шлях та ефективно дістатись до потрібних матеріалів..
Управління контентомДодавання вмісту – це простий процес з функцією перетягування та включення додатків, які можна використовувати для додавання додаткових функцій на кожну сторінку вашого веб-сайту. Наприклад, “блог” – це одне з додатків, яке більшість людей захоче додати на свій сайт, щоб зберегти його свіжим.
Фотографії та галереїДодавати зображення в зручну функцію перетягування дуже просто. Ви можете залишити зображення будь-якого розміру на сторінці та розширити чи контрактувати. Крім того, преміум-плани дозволяють фотогалереї та слайд-шоу.
Мобільна побудова сайтуХоча ви можете зареєструватися на веб-сайті WebStarts зі свого смартфона, вам доведеться використовувати ПК, щоб продовжувати налаштовувати його звідти. Для редагування потрібен комп’ютерний інтерфейс, тому пам’ятайте про це.
Інтеграція соціального обмінуКнопки соціального обміну можна додавати на веб-сайти преміум-класів WebStarts; їх немає у вільному плані.
Дизайнерські послугиМи не змогли знайти згадування про дизайнерські послуги на сайті, тому ми не впевнені, чи це те, що може запропонувати команда в WebStarts.

Особливості & Інструменти

WebStarts надає функцію перетягування, що дозволяє легко створювати веб-сайт, а також безліч шаблонів, зображень та різних шрифтів, з якими можна грати, поки ви не отримаєте вигляд, як вам сподобається. Шаблони повністю настроюються, із сотнями шрифтів на вибір, а також легкістю перетягування зображень та інших об’єктів, які ви хочете додати на свій сайт.

Однією з найкращих особливостей WebStarts є використання інтернет-магазину для додавання електронної комерції на ваш сайт швидко та легко. Також створений простий форум доступу для додавання інтерактивності на ваш сайт, а також функціональність членів для приватних або платних сайтів.

Деякі чудові додаткові можливості платформи WebStarts – програмне забезпечення майстра SEO, безкоштовні рекламні кредити та одна з наших улюблених функцій, простий у користуванні та потужний інструмент редагування WYSIWYG – змушують WebStarts вигідну ціну за ціною..

ОсобливістьОгляд
НалаштуванняПерш ніж навіть зареєструватися на веб-сайті WebStarts, це запропонує вибрати шаблон; ці шаблони роблять налаштування легким вітром. Одним із слабких напрямків, який ми хотіли б відзначити, є те, що розділ “Мої сторінки”, де ви можете редагувати свій сайт, знаходиться внизу, під безліччю кнопок і рекламою для оновлення до одного з планів преміум-класу. Це можна спочатку не помітити. Налаштування сторінок легко, як тільки ви знайдете цей розділ, і ви не можете помилитися та запам’ятати свої речі, тому що якщо натиснути «очистити» або «видалити», це змусить вас підтвердити його перед виконанням.
Веб дизайнWebStarts має більше ніж 100 шаблонів на вибір, а дизайни є естетично приємними та легко підлаштовуються.
Спеціальне доменне ім’яЯкщо ви виберете будь-який із трьох планів преміум-класу за допомогою WebStarts, ваш власний домен включений, і ви можете передати той, яким ви вже володієте..
Глибина навігації:WebStarts дозволяє підменю, що означає, що ви можете додавати сторінки та робити їх підсторінками інших. Наприклад, якщо ви продаєте віджети, ви можете зробити головну сторінку для синіх віджетів та підсторінки для віджетів темно-синіх та неба-блакитних віджетів. Ви додаєте спадне меню, щоб люди, які відвідують ваш сайт, могли швидко знайти те, що шукають.
Віджети та програмиЗа допомогою WebStarts є кілька додатків, які ви можете додати, щоб підвищити функціональність свого веб-сайту. Виберіть із Facebook, Google Maps, Counter Hit, Instagram, Фотогалерея, Майстер SEO, Слайд-шоу, Twitter, Гостьова книга, YouTube та інші додатки, щоб зробити ваш веб-сайт більш зручним та привітним.
МонетизаціяУ вільному плані не існує варіантів монетизації; насправді WebStarts використовуватиме ваш сайт для показу своєї реклами. На планах преміум-класу ви можете використовувати рекламу для створення певного доходу для веб-сайту, а також партнерських посилань.
Статистика відвідувачівдодаток Hit Counter дасть вам статистику, яку ви шукаєте; для подальшого та більш поглибленого перегляду відвідувачів додайте Google Analytics.
Фото, відео та аудіоДодавання зображень, аудіо та відео настільки ж просто, як їх завантаження або натискання на сайт з YouTube, Instagram та Facebook.
Ведення блогівБлог на платформі WebStarts залишає бажати кращого. Існує просте додаток, яке потрібно додати на ваш веб-сайт, щоб ви могли вести блог на сайті. Однак це лише текстовий блог … немає можливості додавати зображення чи відео.
Гугл-мапиWebStarts пропонує одні з найкращих карт, які ми бачили на будь-якому з сайтів для створення веб-сайтів. Вони невеликі для початку, але, як і інші елементи в WebStarts, легко змінюються розміри та переміщуються, щоб розмістити їх там, де вони зроблять найкраще.
HTML-редакторСпеціальний доступ до HTML доступний у програмі Pro Plus та бізнес-плані.
Інтеграція соціальних медіаІнтеграція Facebook, Twitter та Pinterest – це простий процес, який доступний для всіх, крім безкоштовних планів за допомогою WebStarts.
Форми та опитуванняКонтактні форми доступні з усіма планами, за винятком безкоштовного плану. Крім того, WebStarts пропонує сховище для ваших контактів, починаючи з 100 в плані Pro і масштабуючи до необмеженого для бізнес-плану.
Місце для зберіганняМісце для зберігання відведено відповідно до обраного вами плану; безкоштовний план забезпечує лише 1 ГБ, Pro 5 Гб, Pro Плюс 10 ГБ, а Бізнес-план дає 40 Гб хмарного сховища. Пропускна здатність відведена аналогічно – безкоштовний план починається з 1 Гб, Pro пропонує 25 ГБ, Pro Plus 100 ГБ, а бізнес необмежений.
Інструмент для розсилкиВи можете використовувати систему покупок кошика WebStarts для надсилання електронних листів у списки клієнтів, що ідеально підходить для розсилок, спеціальних знижок та акцій. Система покупок кошика Webstarts коштує додаткових витрат, тому зважте зручність її використання з вартістю планів маркетингу електронної пошти, які доступні.
Підтримка форумуМи ніколи не бачили, як розробник веб-сайтів мав такий простий спосіб додати розділ форуму. Кілька простих клацань, щоб налаштувати параметри форуму на ваш смак, і ви готові розпочати дискусію.
Електронна комерція / Інтернет-магазинЦе одна з найкращих функцій WebStarts. Натисніть кнопку милого магазину вгорі меню WebStarts і отримайте продаж! Це так само просто, як виставити щось для встановлення ставок на Ebay, за допомогою трьох-чотирьох клацань ваш продукт чи послуга в Інтернеті та готові приймати замовлення.
Інтеграція шлюзівВикористання програми WebStarts Shopping Cart – це найпростіший спосіб налаштування шлюзів платежів для веб-сайтів, побудованих на сайті.
SEO дружнімWebStarts був побудований з SEO на передньому плані, тому просто додавання правильних ключових слів додасть його вбудованому SEO та допоможе вашому сайту швидко знайти всі пошукові системи та клієнтів..
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Про Плюс та Бізнес-плани дозволяють захистити паролі для форумів та веб-сайтів.
Google® AnalyticsВикористання Google® Analytics дає вам багато детальних відомостей про те, звідки беруться відвідувачі вашого сайту та як довго вони тримаються на вашому сайті.
Безпека веб-сайтівСам WebStarts здається досить безпечним; для платежів використовується 256-бітове шифрування SSL, Norton Security та Authorize.net. Оплати на сайті здійснюються в захищених мережах з відповідним захистом паролем та стандартними брандмауерами. Сайт попереджає користувачів про те, що в Інтернеті не існує «ідеальної безпеки».

Плани & Ціноутворення

WebStarts має багаторівневу структуру ціноутворення, яка починається з нуля і доходить до 19,99 дол. США за бізнес-план, який отримує зручні переваги.

Безкоштовно

Сайти безкоштовних планів WebStarts будуються на домені webstarts.com як субдомени; це означає, що адреса вашого веб-сайту буде у формі yourwebsite.webstarts.com замість більш професійного yourwebsite.com. Безкоштовний план легко приєднати за допомогою декількох клацань миші. Безкоштовний план обмежений п’ятьма сторінками та 1 ГБ пропускної здатності та стільки ж хмарного сховища. Крім того, у вас немає контролю над рекламою, яка відображатиметься на вашому веб-сайті, і інтеграція соціальних медіа не має.

Про

Програма WebStarts Pro запускає 4,89 дол. США на місяць, щомісячно виставляється рахунок. У програмі Pro ви отримаєте доменне ім’я, до 15 сторінок, 25 Гб на місяць, пропускна здатність, інтеграція соціальних медіа та відсутність реклами. Він також забезпечує більше хмарного простору для зберігання даних в 5 Гб і дозволяє слайд-шоу та галереї, що ви не можете зробити у вільному плані.

Pro Plus

Pro Plus працює 7,16 доларів на місяць, також виставляється щорічно. (Насправді всі платні плани можна стягувати лише щорічно.) За допомогою програми Pro Plus ви підберете номер телефону компанії, підтримку телефону на додаток до електронної пошти, подання пошукової системи та рекламні кредити для Google. Крім того, сторінки програми Pro Plus необмежені, і ви отримуєте 100 ГБ пропускної здатності та 10 Гб хмарного сховища.

Бізнес

Бізнес-план становить 19,99 доларів США на місяць і надає вам номер телефону компанії, керує клієнтами та користувацьким доступом до HTML, крім необмеженої пропускної здатності та 40 Гб простору для зберігання в Інтернеті. Бізнес-план пропонує електронну комерцію у вигляді інтернет-магазину, електронних маркетингових рішень та п’яти безкоштовних електронних адрес.

Для порівняння, преміальні плани на сайтах інших розробників веб-сайтів починаються від $ 3 до $ 4 щомісяця, якщо договір, Squarespace, преміум-план поверне вам $ 8 щомісяця, а LightCMS – $ 19 на місяць.

Підтримка клієнтів

Здається, достатня підтримка користувачів, як на веб-сайті, так і поза ним. Більшість питань і питань можна вирішити відвідування служби підтримки сторінки. Ви також можете надіслати електронний лист на адресу [email protected]; компанія каже, що вони прагнуть відповісти протягом години в робочий час. Завдяки планам премій, підтримка телефонів доступна і для користувачів.

Простота використання

Як згадувалося раніше, на сайті використовується редактор WYSIWYG, який показує, як саме ваш сайт буде виглядати відвідувачам перед публікацією. Той факт, що WebStarts змушує вас обрати шаблон для початку, змушує вас прийняти рішення про те, як ви хочете, щоб ваш сайт з’явився, і звідти це лише питання переробити речі, поки вони не стануть так, як ви їх хочете..

Висновок

Незважаючи на те, що у WebStarts, можливо, були певні збої в минулому, продукт, який вони пропонують зараз, здається простим, простим у використанні для новачків, і все, що більшості власників бізнесу потрібно створити міцну присутність в Інтернеті для своєї компанії. Адам Баргер на веб-сайті каже, що хотів створити платформу, на якій люди могли б “створювати унікальні сторінки, не знаючи жодного коду та без жорстких обмежень інших розробників веб-сайтів”. Ми кажемо, що він досяг успіху в цьому, і ви повинні спробувати WebStarts. Ми думаємо, вам сподобається все, що вона може запропонувати.

Порівняйте

WebStarts

89

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map