Огляд MotoCMS 2017


MotoCMS

Відвідайте веб-сайт

8.9


Оцінка AWA

MotoCMS

MotoCMS – це простий у використанні розробник веб-сайтів, який дозволяє створювати професійні веб-сайти в режимі WYSIWYG (Що ви бачите, що отримуєте). З моменту першого запуску в 2008 році він здобув безліч шанувальників і прихильників, особливо серед початківців. Це дозволяє створювати веб-сайти електронної комерції, професійні портфелі та бізнес-веб-сайти без будь-яких навичок кодування. Щоб створити функціональний веб-сайт професійного вигляду, потрібно дотримуватися трьох простих кроків: вибрати дизайн, який вам подобається, з 2500+ готових шаблонів; налаштувати його та додати вміст за допомогою інтерфейсу перетягування; запустити свій веб-сайт. Прочитайте огляд MotoCMS нижче.

Плюси

 • Безкоштовна 14-денна пробна версія
 • 100% чуйний дизайн
 • Інтерфейс перетягування
 • 2500 готових шаблонів різних категорій
 • Функціональність електронної комерції
 • Безкоштовна довічна підтримка
 • Біла мітка для розробників

Мінуси

 • Не створює спеціальні веб-сайти для вас
 • Не пропонує власного хостингового рішення
 • Відсутність повнофункціональної платформи для блогів

Огляд

MotoCMS – компанія з майже десятирічним досвідом роботи на ринку. Велика різноманітність готових шаблонів, які вони пропонують, та виняткова гнучкість робить їх ідеальним рішенням для будь-якого проекту. Для роботи з адміністратором панелі MotoCMS вам не потрібно мати ніяких технічних знань або навичок кодування.

Він був розроблений з метою тих, хто не має досвіду обслуговування веб-сайтів. Однак, як і будь-яка інша компанія MotoCMS має свої переваги та недоліки. І ми обговоримо їх нижче.

Для кого рекомендується MotoCMS?

MotoCMS може стати ідеальним рішенням для власників малого бізнесу, окремих професіоналів, які шукають спосіб презентувати свої послуги в Інтернеті, блогерів, власників інтернет-магазинів та всіх, кому потрібен гарний сайт швидко та з мінімальними зусиллями. Як початківці, так і професійні розробники можуть скористатися використанням MotoCMS.

Сфера фокусу / спеціальностей MotoCMS

MotoCMS орієнтована на створення високофункціональних та прогресивних веб-сайтів для індивідуальних або корпоративних проектів. Він пропонує понад 2500 шаблонів різних бізнес-ніш на вибір. Теми дуже гнучкі. Вибравши шаблон, ви можете налаштувати його поза будь-яким розпізнаванням та налаштувати під конкретний проект. MotoCMS також пропонує рішення для веб-сайтів електронної комерції. Маючи багато плагінів та віджетів, ви можете значно покращити функціональність вашого веб-сайту.

Чи є достатня масштабованість / кімната для зростання?

MotoCMS постійно розвивається. Остання версія 3.0 принесла поліпшення швидкості, зручності використання та мобільної чуйності. Приєднавшись до MotoCM, ви будете отримувати постійні оновлення безкоштовно.

Що таке політика гарантії MoneyBack?

В умовах використання MotoCMS ви можете знайти інформацію про те, що пропонуючи невідчутні безвідкличні продукти, компанія не виплачує повернення коштів після доставки товару..

Що таке репутація MotoCMS?

MotoCMS має досить довгу історію на ринку веб-дизайну. Протягом цих років компанія розвивається і розвивається в руслі того часу, пропонуючи клієнтам найінноваційніші рішення. Останнє оновлення MotoCMS 3.0 вивело на новий рівень підхід до швидкості, досвіду користувача та чуйного дизайну. Цей факт, поряд із орієнтацією на споживача, допомагає MotoCMS залишатися на вершині сучасних розробників веб-сайтів. Багато позитивних відгуків клієнтів можуть бути достатнім підтвердженням цього факту.

Чому вибирають MotoCMS?

MotoCMS – це веб-сайт, який пропонує широкий вибір гнучких, повністю настроюваних шаблонів. Величезний набір функцій, різні варіанти дизайну веб-сайту та безліч доступних плагінів роблять їх ідеальними для великих та малих проектів.

Ключові особливості

 • Настроювані шаблони
 • Мобільний дизайн
 • Плагін електронної комерції
 • SEO оптимізація
 • Розширена медіатека
 • Інтеграція соціальних медіа
 • Інтегрована аналітика та інструменти для веб-майстрів
 • Обов’язково віджети
 • Біла етикетка
 • Безкоштовні оновлення
 • Хмарний хостинг

Найновіші функції для конструкторів веб-сайтів MotoCMS

Вердикт галузевих експертів щодо MotoCMS

В Інтернеті ви можете знайти безліч експертних коментарів щодо створення веб-сайтів MotoCMS. Незважаючи на те, що існують інші альтернативи, більшість експертів погоджуються, що це ідеальний варіант для тих, хто не має навичок кодування, але хоче створити професійний дизайн веб-сайту. Функціональний редактор перетягування полегшує початківцям можливість налаштувати та керувати веб-сайтом.

Усі шаблони оновлені. Останнє оновлення MotoCMS до версії 3.0 вивело будівництво веб-сайту на абсолютно новий рівень.

MotoCMS – доступне та надійне рішення для тих, хто хоче заощадити гроші та енергію.

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про MotoCMS

Кількість позитивних відгуків клієнтів значно переважає негативні. Більшість замовників згадують свій позитивний досвід під час роботи з конструктором перетягування. Вони також називають підтримку одним із найсильніших моментів компанії. Усі питання були вирішені в найкоротші терміни. Що стосується відгуків користувачів, то, схоже, MotoCMS – це геніальний варіант.

Негативні відгуки споживачів та скарги на MotoCMS

В Інтернеті не так багато негативних відгуків про MotoCMS. Більшість користувачів отримують те, що очікували. Серед найбільших недоліків, які виявляються в більшості оглядів, є відсутність функціональності блогів. Можливо, через це компанія втратила багато потенційних клієнтів. Однак, звертаючи увагу на потреби своїх клієнтів, MotoCMS додав функціональність блогу до останнього результату

Дизайн & Настроювання

MotoCMS пропонує широкий спектр можливостей для дизайну та налаштування для початківців та досвідчених користувачів. Ось декілька важливих моментів дизайну та налаштування MotoCMS.

ОсобливістьОгляд
Готові шаблони веб-сайтівMotoCMS надає клієнтам 2500+ повністю чутливих мобільних рішень для різних типів бізнесу. Вибравши один із цих шаблонів, користувач має можливість налаштувати його та пристосувати його до свого проекту, мати безкоштовну 14-денну пробну версію та лише після цього оплатити тему..
 • Різноманітність та якість шаблонів.Різноманітність категорій дозволяє замовнику знайти шаблон, що відповідає його конкретній бізнес-ніші.
 • Заздалегідь вибрані шаблони та створення вашого веб-сайту з нуля. MotoCMS – розробник веб-сайтів, орієнтований на шаблони. Тож якщо ви хочете створити свій веб-сайт з нуля, вам доведеться шукати інше рішення.

Інтерфейс для веб-сайтівMotoCMS забезпечує інтуїтивно зрозумілий та зручний користувальницький панель адміністратора з інтерфейсом перетягування. Користувач може редагувати кольорову схему, перевпорядковувати візуальні елементи та структуру компонування, налаштовувати зображення та шрифти без прямого контакту з кодом. Вхід до облікового запису захищено, і ніхто, крім вас, не зможе ввести його. Внесення змін до шаблону, ви можете спостерігати за змінами відразу.>
Настроювання стилю сторінкиНастроювання стилю сторінки дозволяє персоналізувати ваш веб-сайт та надати йому унікальний характер. MotoCMS пропонує широкий набір інструментів для цього.
 • Вибір дизайну для персоналізації.Ви можете додавати власні зображення, контент, персоналізувати свій веб-сайт стосовно соціальних медіа, віджетів та додатків.
 • Свобода переміщення, зміни розміру та редагування вмістуMotoCMS надає повну свободу в зміні розміру, редагуванні та переміщенні вмісту. Функція перетягування та перетягування дозволяє швидко та без особливих труднощів. Ви також можете налаштувати колір тла та колір різних візуальних елементів.
 • Чи є доступ до HTML / CSS-коду? Це не відображається як особливість. MotoCMS не надає користувачам доступу до вихідного коду.
 • Інтерфейс користувача для візуального редагування.Виробник візуальних веб-сайтів MotoCMS простий та інтуїтивно зрозумілий. Інтерактивна платформа робить процес налаштування більш схожим на гру.

Після того, як вам сподобається якийсь шаблон, ви можете розпочати безкоштовну пробну версію 14 днів та перейти до частини налаштування. Ви можете налаштувати тему під свої потреби та цілі, спробувати її функціональність і лише після цього оплатити її.

Навігація по сайтуКожен шаблон має набір попередньо розроблених сторінок, необхідних для кожної бізнес-ніші. Також є можливість додавання власних сторінок. Кожну сторінку можна налаштувати відповідно до ваших потреб. Панель навігації також може бути налаштована на ваш смак.
Управління контентомВи можете легко керувати вмістом у будь-який час. Це не займає багато часу і є гладким і легким.
Фотографії та галереїМенеджер файлів медіатеки дозволяє керувати вашими фотографіями, аудіо, відео, документами та архівами, створюючи стільки папок, скільки вам потрібно. Це дуже зручно, оскільки допомагає зберігати всі ваші медіа-дані в порядку та забезпечує легкий доступ до файлів у будь-який час, коли вам потрібно.
Мобільна побудова сайтуТепер ви можете використовувати панель адміністратора цього конструктора MotoCMS з найбільш популярних пристроїв: ПК, планшетів чи смартфонів. Це робить ваш веб-сайт пристосованим до роздільної здатності екрана основних мобільних пристроїв. Ваш веб-сайт не втратить свою якість та оригінальний вміст, так що ваші відвідувачі зможуть насолоджуватися повноцінною мобільною версією вашого веб-сайту..
Інтеграція соціального обмінуВ курсі останніх тенденцій MotoCMS забезпечує повну соціальну інтеграцію. Існує повний набір необхідних віджетів для сподобання та спільного використання вашого веб-сайту в соціальних мережах. З випуском MotoCMS 3.0 з’явилася можливість інтеграції ще трьох віджетів. Це Facebook Feed, Twitter Timeline та Pinterest Board. Все, що вам потрібно зробити – це перетягнути необхідний віджет і вставити URL-адресу сторінки облікового запису.
Дизайнерські послугиMotoCMS не пропонує створити веб-сайт з нуля для вас. Основна ідея розробника MotoCMS – це надання будь-кому можливість самостійно створити власний веб-сайт без сторонньої допомоги. Ось чому, якщо вам потрібен індивідуальний дизайн, вам доведеться обрати іншу компанію веб-дизайну.

Особливості & Інструменти

Список функцій, які пропонує MotoCMS, дійсно нескінченний. Це дозволяє створити професійний універсальний веб-сайт без особливих труднощів.

Віджети MotoCMS

ОсобливістьОгляд
Налаштування веб-сайтуЗ MotoCMS у вас буде плавний та зручний процес налаштування. Вам потрібно пройти кілька простих етапів: налаштування, налаштування, додавання вмісту, публікація та оптимізація вашого веб-сайту. Усі етапи оснащені детальними навчальними посібниками, які не втратять вас..
Веб дизайнПерш за все, вам доведеться вибрати дизайн, який підходить вам серед 2500 доступних варіантів. Після цього ви переходите до свого особистого рахунку, де у вас буде можливість коригувати стиль, кольорову гаму та структуру вашого майбутнього веб-сайту. Ви будете працювати з трьома версіями свого веб-сайту: для смартфона, планшета чи настільного комп’ютера. В результаті ви отримаєте повністю чуйний дизайн.
Спеціальне доменне ім’яMotoCMS не пропонує можливість придбання доменного імені через них.
Глибина навігаціїЗ кожним шаблоном ви отримуєте набір попередньо розроблених сторінок для потреб вашого бізнесу. Ви можете легко вибрати потрібну структуру із широкої колекції доступних тем.
Віджети та програмиДесятки корисних та функціональних віджетів доступні в редакторі сторінок. Серед них ви знайдете галереї / портфелі, контактні форми, текстові поля, відео та карти Google. Також є додатковий додатковий віджет. Якщо ви хочете інтегрувати функціональність електронної комерції у свій веб-сайт, це обійдеться у додаткові 99 доларів. Однак якщо ви купуєте шаблон eStore, вам не доведеться платити за це додатково.
Статистика відвідувачівMotoCMS надає мінімум аналітичних та веб-майстер-інструментів, таких як Google Analytics, Google Webmaster Tools, Yandex.Metrica та Yandex.Webmaster. Якщо ви хочете покращити свій веб-сайт за допомогою деяких більш кваліфікованих інструментів, вам доведеться доплатити за них.
Фото, відео та аудіоПродумане використання медіа-контенту може значно підвищити вашу конверсію та залучити нових відвідувачів на ваш веб-сайт. Ось чому MotoCMS подбав про те, щоб процес додавання цих файлів на ваші сторінки був плавним і легким. Оновлена ​​медіатека дозволяє організувати свої файли в різні папки, що спрощує структурування реклами для їх пошуку. Додайте файли на свої сторінки, просто перетягнувши їх.
Ведення блогівНа жаль, у розділі блогів є лише новітні шаблони MotoCMS. Компанія щойно почала представляти її на своїх веб-сайтах. Це, мабуть, один з найбільших недоліків, але для більшості шаблонів функціональність блогів не передбачена. Якщо вам потрібен розділ блогів на вашому веб-сайті, існує безліч варіантів блогів сторонніх організацій безкоштовно.
Гугл-мапиІнтеграція Карт Google доступна в один клік.
HTML-редакторMotoCMS не підтримує редактор HTML. Однак ви можете вставляти елементи через панель адміністратора.
Інтеграція соціальних медіаПовна підтримка віджетів соціальних медіа, включаючи шкалу часу Twitter, Facebook Feed та Pinterest Board.
Форми та опитуванняВи можете вставляти форми та опитування через поле коду HTML. Щоб вставити елемент, потрібно просто перетягнути віджет і вставити HTML-код елемента у відповідне поле.
Варіанти хостингуMotoCMS не забезпечує власний хостинг. Однак вони дають вам можливість розмістити ваш веб-сайт на досить вигідних умовах. MotoCMS співпрацює з Bluehost та Inmotion. Якщо ви купуєте шаблон у MotoCMS, ви можете отримати велику знижку від Bluehost – $ 2,95 на місяць (включаючи безкоштовну реєстрацію домену, 50 Гб місця на веб-сайті, підтримку 24/7 тощо). Завдяки Inmotion ви збираєтесь платити 3,49 доларів на місяць за безреєстраційну реєстрацію домену, необмежену кількість дискового простору, необмежену щомісячну передачу тощо. Ви також можете придбати пропозицію хостингу на 1 рік за спеціальною ціною зі знижкою в 49 доларів США.
Кілька мовШаблони MotoCMS багатомовні та підтримують 10 мов.
Мобільна оптимізаціяУсі теми відповідають на 100%. Чуйний дизайн зробить ваш веб-сайт адаптивним до найпопулярніших мобільних пристроїв. Найбільше, але далеко не всі. MotoCMS надає вам інструмент «Розміри та значення», який дозволяє встановлювати значення для конкретної роздільної здатності екрана вручну.
Електронна комерція / Інтернет-магазинЯкщо ви хочете запустити інтернет-магазин з MotoCMS, у вас є два варіанти: або ви вибираєте шаблон електронної комерції, або купуєте преміальний віджет електронної комерції, який можна інтегрувати в будь-яку тему MotoCMS. Плагін для електронної комерції включає управління продуктами, категоріями та брендами, управління клієнтами, варіанти оптимізації SEO для кожного продукту та управління замовленнями. Варіанти оплати налаштовуються. Однак ваш вибір для обробки платежів обмежений 2Checkout та PayPal.
SEO дружнімПобудовник веб-сайтів MotoCMS пропонує набір основних варіантів SEO для покращення рейтингу пошукових систем. Ви можете оптимізувати вміст свого веб-сайту, написавши оригінальні заголовки сторінок, метаописи, ключові слова, теги ALT для зображень. Ви також можете ініціювати метричні кампанії за допомогою Google або Яндекс. Також є спеціальний розділ «Перенаправлення», який дозволяє виконувати 301 переадресацію прямо на панелі адміністратора.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)У вас створено особистий рахунок.
Біла міткаВеб-розробник MotoCMS надає чудову можливість веб-розробникам. Вони можуть або просто придбати готові шаблони за адекватною ціною для створення своїх веб-сайтів, або використовувати необмежені можливості розробника та створювати веб-сайти своєї мрії, використовуючи заздалегідь виготовлені елементи у своїх облікових записах MotoCMS.

Плани & Ціноутворення

Можливо, однією з найкращих речей щодо MotoCMS є те, що перед покупкою ви можете спробувати шаблон, підписавшись на 14-денний пробний період. HTML-шаблон MotoCMS обійдеться вам у 139 доларів. За мобільний шаблон MotoCMS або електронну комерцію ви заплатите 199 доларів США. Якщо це здається трохи дорогим, не відчувайте себе вниз. У MotoCMS сьогодні бувають знижки, розпродажі та угоди.

Ціни для розробників веб-сайтів MotoCMS

Можна придбати спеціальну угоду. Наприклад, шаблон MotoCMS 3 + установка + хостинг обійдеться вам у $ 297. А MotoCMS 3 Шаблон + установка лише $ 248. Якщо вам потрібні додатки, наприклад плагін для електронної комерції, це коштуватиме додаткових грошей.

Ціни досить конкурентоспроможні. І багато клієнтів та експертів відзначають, що вони відносно співвідношення якості та ціни досить справедливі.

Підтримка клієнтів

Працюючи в бізнесі майже 10 років, MotoCMS досконало відслужив свої служби підтримки. Приєднавшись до MotoCMS, ви отримуєте доступ до безкоштовної довічної підтримки 24/7. Будь-який клієнт або навіть демонстраційний користувач може звертатися в службу підтримки цілодобово. Ви можете подати квиток, скористатись чатом у прямому ефірі або скористатися функцією Call Me, якщо ви хочете робити щось по телефону. Ви також можете шукати відповідь на детальній сторінці поширених запитань та відслідковувати всі новинки в блозі MotoCMS.

Параметри підтримки MotoCMS

Простота використання

Процес запуску може здатися трохи трудомістким. Для початку вам доведеться пройти кілька етапів. Перш за все, потрібно вибрати свою ділову нішу. Після цього ви можете вибрати свій шаблон. Потім вам потрібно ввести дані у спливаюче вікно, щоб розпочати пробний період. Як тільки ви закінчите, ви отримаєте електронний лист із підтвердженням із посиланням і натиснувши на нього, ви зможете нарешті розпочати роботу. Ці кроки тривають тривалий час і можуть зашкодити першому враженню користувача.

Однак решта процесу є плавною та інтуїтивно зрозумілою. Зручність інтерфейсу на найвищому рівні. Покрокові підручники та спливаючі вікна проведуть вас через весь процес налаштування.

Крім того, що розробник веб-сайтів, MotoCMS – це система управління вмістом, яка дозволяє легко завантажувати файли та встановлювати їх на хостингу самостійно протягом декількох хвилин. Ви також можете перенести веб-сайт на інший хостинг, коли вам потрібно.

Висновок

MotoCMS – гідний вибір для малого та середнього бізнесу. Він також підходить для тих користувачів, які розсудливі своїми коштами та зусиллями, але готові насолоджуватися веб-сайтом, який має дизайн та функціональність порівняно з тими, що створені професійними веб-студіями. Вибір шаблону дає прекрасну можливість власникам бізнесу знайти ідеальну відповідність своєму проекту.

Незважаючи на те, що MotoCMS не надає власний хостинг, вони пропонують угоди для хостингових послуг Bluehost та Inmotion. MotoCMS пропонує етикетку White для веб-розробників.

Ви можете повністю налаштувати дизайн та змішати потрібні плагіни. Також доступна функція електронної комерції. Може бути проблемою відсутність функціональної платформи для блогів. Однак плагіни сторонніх розробників можуть врятувати день. Гарантії повернення грошей немає. Але перед покупкою шаблону ви можете мати безкоштовну пробну версію 14 днів. В цілому MotoCMS надає гідні послуги за розумною ціною.

Порівняйте

MotoCMS

89

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map