Огляд мережевих рішень 2016


Мережеві рішення

Відвідайте веб-сайт

8.9


Оцінка AWA

Мережеві рішення

Одне з найдавніших імен у цій галузі, Network Solutions, почало працювати в якості консалтингової фірми в 1979 році, а в 1993 році стало першим реєстратором домену. У 2005 році вони почали пропонувати інші продукти, включаючи веб-хостинг. Однак вони все ще отримують 45% свого прибутку від бізнесу з реєстрацією домену. У 2011 році мережеві рішення придбали Web.com, але продовжують працювати під назвою Network Solutions.

Огляд

Network Solutions пропонує спільний хостинг, керовані плани WordPress та VPS. Для спільного хостингу доступні параметри Linux та Windows; VPS – це лише Linux. Є три спільні плани: Essential, Professional та Premium для Linux та три подібні плани для Windows. Кожен пакет плану від Network Solutions має доступ до радника, який допоможе в налаштуванні безпеки та передачі файлів для вашого сайту. Пакет Essential призначений для приватного або малого бізнесу. Більшість користувачів, швидше за все, виберуть пакет «Професійний хостинг» через його особливості та ціноутворення середнього рівня. Premium з необмеженою пропускною здатністю, зберіганням даних та електронною поштою, буде вибором для більшого бізнесу чи тих, хто має великий трафік.

Є два пакети VPS – один підходить для невеликих або початкових веб-сайтів, а один коштує вдвічі дорожче, але розрахований на сайти з високим трафіком. Немає спеціальних параметрів сервера, тому якщо вам потрібен власний сервер, мережеві рішення не для вас.

Network Solutions має один керований план WordPress, заснований на Linux. Керований WordPress зазвичай коштує більше, ніж спільний хостинг з більшістю компаній, що займаються веб-хостингом, і Network Solutions не є винятком. Однак, з більш високою ціною постає додаткова безпека, автоматичне щоденне резервне копіювання, допомога в налаштуванні, підтримка експертів WordPress та оптимізовані сервери для швидшого завантаження та часу реакції. Вони виконають усі необхідні оновлення для WordPress та дозволені плагіни, дозволяючи зосередитись на своєму вмісті. Network Solutions також надає безкоштовний сертифікат SSL на перший термін служби.

Крім веб-хостингу, Network Solutions пропонує ще багато продуктів. Вони пропонують хостинг лише електронною поштою, опцію інтернет-магазину електронної комерції, SSL-сертифікати, маркетингові та SEO-послуги, дизайн веб-сайтів, преміальну підтримку та інше. Щомісячні платежі Network Solutions опинилися в центрі суперечок щодо її доменних практик у 2008 та 2009 роках. У той час як реєстратори домену зазвичай використовують домени, зареєстровані в них як припарковані сторінки, поки власник не вкаже їх на активний веб-сайт, у 2008 році Network Solutions почали розміщувати рекламу на неактивних субдоменах, перетворюючи їх на заповнені рекламою припарковані сторінки – без дозволу від власника домену. Наприкінці 2009 року вони почали публікувати щоденні списки пошукових запитів для доменів у вікні пошуку домену на веб-сайті. Вони також почали розміщувати домени, які шукали на своєму веб-сайті, фактично заважаючи комусь зареєструвати домен в іншому місці, знайшовши його доступним у пошуку. Як тільки Network Solutions скасували імена через чотири дні, “дегустатори домену”, які мали підписку на мережеві рішення на послугу, будуть негайно повідомлені, щоб вони могли придбати домени та запропонувати їх для продажу за більш високою ціною. Хоча ці практики, схоже, припинилися, все ще існує багато скарг на те, як Network Solutions обробляє запити на передачу домену.

Network Solutions постачається з гарантією 99,99% тривалості роботи для Linux і 99,9% для планів Windows, а також стандартною 30-денною гарантією повернення грошей. Як і у більшості конкурентів, відшкодування не включає будь-які доменні або сторонні збори.

Завдяки своєму спектру планів та пропозицій продуктів Network Solution має пакет, який підходить усім, від особистого персонального блогера до малого та середнього бізнесу. Більшій компанії або дуже високим сайтам трафіку потрібно буде шукати в іншому місці, оскільки немає спеціального плану сервера.

Ключові особливості

Швидкі посилання

Надійність & Час роботи

Мережеві рішення гарантують 99,99% тривалості роботи для своїх серверів Linux та 99,9% часу роботи для Windows – хоча Умови надання послуг не вказують, яка, якщо така є, компенсація була б, якщо ця тривалість часу не буде дотримана. Незрозуміло, де знаходяться їхні центри обробки даних, окрім таких у Північній Америці. Їх сервери виготовлені з лопатей HP та IBM, а центри обробки даних мають надмірність живлення та охолодження, а також резервні копії дизельних паперів. Вони також контролюються на місці, щоб забезпечити надійність та безпеку. Тестування сайту, розміщеного на мережевих рішеннях, дало середній час – 3,21 для невеликого сайту, лише швидше, ніж 52% усіх перевірених сайтів.

Особливості & Інструменти

Примітка: Network Solutions має деякі “необмежені” функції у кількох своїх пакетах. Вам потрібно усвідомити, що “необмеженість” – це не те, що ви можете подумати, що це таке. Насправді це означає, що хостинг-компанія відчуває, що це «розумне використання». Вони залишають за собою право призупинити, стягнути плату за надмірний розмір або автоматично оновити ваш план до наступного рівня.

ОсобливістьОгляд
Панель управлінняNetwork Solutions використовує власну панель управління. Він менш потужний, ніж стандартний cPanel, але зробить цю роботу, коли ви звикли до того, як він працює. Вони надають підручники на своєму веб-сайті, щоб ознайомити вас із можливостями. Навігація може бути неприємною, оскільки для отримання тих же результатів, які cPanel забезпечує одним кліком, потрібно набагато більше кліків.
Кілька доменівСпільні плани дозволяють використовувати до 100 доменів.
Безкоштовний доменNetwork Solutions – це реєстратор домену. Вони забезпечать безкоштовну реєстрацію домену протягом першого року з річним планом. Однак ціна на оновлення домену .com у Network Solutions становить $ 34,99 – майже втричі, ніж стягується переважна більшість реєстраторів домену. Ви можете знизити його до $ 9,99, якщо домен придбали протягом 100 років – хоча він не підлягає відшкодуванню, якщо його скасувати раніше. Вони також вимагають 9,99 доларів США щодо захисту терміну дії домену для кожного домену, зареєстрованого через них.
Безкоштовний доменSite5 – незвичайний реєстратор домену, тому для придбання доменів вам потрібно мати обліковий запис хостингу. Вони охоплюють більшість основних TLD, і ви можете шукати та купувати домен із Site5 під час оформлення замовлення. Site5 пропонує безкоштовний рік реєстрації домену для спільних планів, і вони безкоштовно перенесуть ваш веб-сайт з іншого хоста.
Підтримка баз данихNetwork Solutions підтримує від 25 до необмеженої кількості баз даних MySQL для планів Linux, залежно від рівня. У планах Windows є від 2 до 5 баз даних MS SQL. Управління базами даних здійснюється через phpMyAdmin, який надається в планах.
Місце на дискуМісце на диску в мережевих рішеннях буде залежати від обраного плану та рівня. Для хостингового хостингу існують ліміти: Essential має 300 ГБ, Професійний дозволяє 500 ГБ, а Преміум – без обмежень. План WordPress має необмежений обсяг пам’яті, а два плани VPS мають 10 ГБ та 50 ГБ кожен.
Пропускна здатністьПропускна здатність, знову ж таки, залежить від плану та рівня. Плани VPS дозволяють використовувати 500 ГБ і 2 ТБ пропускної здатності на місяць, керований WordPress має необмежену пропускну здатність, а всі три спільні плани також необмежені..
Резервне копіювання данихКеровані облікові записи WordPress щоденно резервуються мережевими рішеннями. Спільні веб-сайти хостингу створюються резервними копіями щодня та зберігаються протягом 7 днів. Ви можете отримати доступ до резервних копій через диспетчер облікових записів, а також можете вручну створити резервні копії.
Інсталятор додатків одним клацанням миші Network Solutions має інсталятор одним клацанням для приблизно тридцяти додатків під назвою “Open Source”, який дозволяє встановлювати такі програми, як WordPress, блоги, форуми та вікі. Однак, через менеджер облікових записів може знадобитися сім або вісім кліків, щоб дістатися до інсталятора одним клацанням.
Облікові записи електронної поштиNetwork Solutions встановлює обмеження на 1000 облікових записів електронної пошти на Основний спільний план та 2500 на Професійний. План Premium може мати необмежену кількість облікових записів електронної пошти, хоча зберігання електронної пошти обмежено 1 Гб для всіх трьох рівнів. Усі три мають необмежену кількість переадресацій електронною поштою.
Хостинг безпекиSSL-сертифікати можуть бути придбані для мережевих рішень для спільних планів. Керований сайт WordPress містить один сертифікат SSL на перший термін служби. План керованого WordPress має додаткову безпеку для запобігання DDoS-атак, і він забезпечує сканування зловмисного програмного забезпечення та автоматично видаляє його..
Веб-сайт BuilderNetworks Solutions забезпечує обмежене шаблонне перетягування на основі шаблонів
інтерфейс для створення веб-сайтів безкоштовно зі своїми спільними планами. За додаткову плату доступна версія з додатковими особливостями та шаблонами.
Захист від зловмисних програм та спамуУсі плани мають захист від спаму та антивірусного захисту, що надається Symantec Brightmail Anti-Spam. Для додаткового захисту SiteLock доступний за щомісячну плату.
Візки для покупокМережеві рішення пропонують план електронної комерції, який має налаштовану вітрину, контроль запасів, каталог товарів, обробку платежів та інше за щомісячну плату. Вони також надають послугу, яку вони називають “Jumpstart”, в якій за одноразову плату обслуговуючий персонал зможе налаштувати ваш сайт і запрацювати, налаштувати варіанти оплати та встановити доставку та податки для кожної держави. Вона обмежена 25 продуктами, однак ви можете додати більше самостійно після створення сайту. Існує інсталяція Magento та WordPress одним натисканням кнопки.
Підтримка мов програмуванняNetwork Solutions підтримує більшість мов програмування, які працюють на Linux, включаючи CGI, PHP, Ruby on Rails, Perl, Python та SSI. Сервери Windows підтримують ASP.
Статистика сайтуСтатистика сайтів доступна за допомогою Менеджера облікових записів за допомогою AWStats. Сайти WordPress також можуть використовувати додатки для статистики.
Додаткові функції та інструментиSpaceManager – це 2 Гб онлайн-сховище та обмін файлами, що постачається з кожним планом хостингу. Кредит у розмірі 50 доларів надається для маркетингових послуг Network Solutions, а також існує безкоштовна 60-денна пробна версія програми маркетингу електронної пошти. За плату за домовленістю, Network Solutions займається дизайном на замовлення, який переходить від планування до Інтернету. За додаткову щомісячну плату вам можна створити goMobi для створення мобільних веб-сайтів – хоча є одномісячна безкоштовна пробна версія.
Партнерська та торговельна програмаОкрім програми для реселлерів, Network Solutions пропонує клієнтам партнерську програму. Партнерська програма охоплює більшість продуктів, доступних у мережевих рішеннях.


Плани & Ціноутворення

Ціноутворення є рухомою ціллю, оскільки приймаючі компанії постійно змінюють ціни та розкручують акції через сильну конкуренцію в галузі. Network Solutions не допомагає на своєму заплутаному веб-сайті, який, здавалося б, забезпечує різні ціни залежно від сторінки, на якій ви перебуваєте. Ціни, перераховані тут, діють на час цього огляду, і якщо не вказано інше, є для щомісячних планів. Як правило, вищі тарифи можна отримати при триваліших умовах обслуговування. Насправді, замовляючи план, кошик для мережевих рішень за замовчуванням призначатиметься річним терміном обслуговування та подальшим ціноутворенням.

Три спільні плани пропонуються за промо-ціном на Essential Hosting у розмірі 9,96 доларів на місяць, професіонал
Хостинг становить $ 13,29, а рівень професійного хостингу – 29,13 доларів на місяць. Оновлення після промо-ціноутворення відбувається за звичайним ціноутворенням, яке наразі становить 15,95 дол. США, 23,95 дол. США та 41,95 дол. США відповідно. Преміум-рівень найкраще підходить для великих сайтів, оскільки він має необмежену пропускну здатність, сховище, бази даних та облікові записи електронної пошти та FTP. Основні підходять для невеликих сайтів або особистих блогів. Професіонал, що має 500 ГБ пам’яті, 50 облікових записів FTP, 2500 облікових записів електронної пошти та необмежену пропускну здатність, добре підходить для малого та середнього бізнесу. Усі троє отримують безкоштовну реєстрацію на один рік протягом одного року. Усі три плани також підтримують потокове та автоматичне резервне копіювання бази даних.

Два плани VPS пропонуються за акційною ціною 40 доларів США та 80 доларів на місяць. Знову ж таки, після акції, поточне ціноутворення становить 55 та 95 доларів. Менший рівень VPS Essential дозволяє зберігати 10 ГБ пам’яті, 10 доменів, 50 скриньок електронної пошти та 500 ГБ пропускної здатності. VPS Professional дозволяє зберігати 50 ГБ пам’яті, 100 доменів, 200 облікових записів електронної пошти та 2 ТБ пропускної здатності. Обидва плани VPS мають спеціалізований IP, панель управління Plesk, однорічну безкоштовну реєстрацію домену та базуються на Linux.

У той час як Network Solutions пропонує навіть нижчі акційні ціни в рази, звичайні ціни ближчі до преміальних цін на хост, ніж бюджетні цінові хости. Як і інші мультипродуктові хостингові компанії, Network Solutions намагатимуться натискати додатки та розпродажі при будь-якій нагоді.

Network Solutions має дві політики оплати, зокрема, які отримують численні скарги. Вони автоматично поновлять хостинг або реєстрацію вашого домену за замовчуванням, і платіж буде здійснено вже за три місяці наперед. Однак якщо ви не поновите свій домен і термін його дії закінчується, Network Solutions може стягнути плату за викуп 299 доларів США за оновлення домену. Інший збір стосується гарантії повернення грошей. У 2015 році FTC стверджував, що Network Solutions ввели в оману клієнтів, позбавивши до 30% будь-якого повернення коштів, як комісії за скасування – не вказавши ніде, що буде зроблено. Мережеві рішення врегулювались з FTC і погодилися повідомити цю інформацію до отримання платіжної інформації клієнта. На момент цього огляду встановлено плату за скасування.

Підтримка клієнтів

Відгуки не повинні використовуватися як головний вирішальний фактор при виборі хоста, але велика кількість коментарів до цієї конкретної теми для Network Solutions викликає занепокоєння. Важко знайти веб-хостингу, який має більше негативних відгуків щодо підтримки клієнтів, ніж мережеві рішення. Часи очікування та повільна відповідь на запити – це звичайні скарги. Багато клієнтів кажуть, що персонал підтримки є доброзичливим і симпатичним, але вони просто занадто обмежені у сервісі, який вони можуть надати. Клієнти переходять від людини до людини, щоб вирішити проблеми. Багато скарг клієнтів на обслуговування та підтримку клієнтів почалися в часи викупу веб-сайту, і, можливо, пов’язані з великою кількістю звільнень та значним скороченням кількості веб-сайтів. Мережеві рішення пропонують додатковий варіант підтримки за додаткові $ 15,99 на місяць. Він пропонує шістдесят хвилин зустрічі 1 на 1, доступ до персоналу експертного рівня, віддалене вхід у систему та усунення несправностей, консультації та налаштування облікового запису..

Мережеві рішення є вказані номери телефонів для більшості послуг та продуктів, які вони надають, а більшість доступні 24/7. Мережеві рішення “ блог скеровує до материнської компанії web.com. Є FAQ, або базу знань, яка також спрямовується на web.com. На їхньому веб-сайті є сторінка під назвою “Лабораторії”, Що надає деякі загальні веб-інструменти та віджети, які є безкоштовними. На жаль, в мережі Solutions немає прямого чату.

Простота використання

Веб-сайт Network Solutions містить всю інформацію на своєму веб-сайті, яку вам потрібно зробити, але це може бути заплутано для навігації. Цінові плани складно розшифрувати. Дивно, але веб-сайт також вимкнеться, хоча не було жодного входу. Це може змусити когось замислитися, чи є у Network Solutions проблеми з пропускною здатністю. Мережеві рішення мають власну власну панель управління, менеджер облікових записів. Він може виконувати роботу, яку потрібно зробити, це просто не так зручно або так просто, як і стандартний cPanel. Не базуючись на cPanel, це також може ускладнити передачу вашого сайту, якщо ви вирішите змінити хости пізніше.

Висновок

Network Solutions найкраще описується як середня компанія, що займається веб-хостингом. Це, безумовно, не найвища ціна, і немає в ньому близько бюджетних цін на хостинг. Як і репутація іншого головного реєстратора домену, загальне відчуття полягає в тому, що Network Solutions зосереджується більше на реєстрації домену, ніж на хостингу. Часи реакції та завантаження для тестованих сайтів трохи вище середнього. У минулому вона мала сумнівну практику, і вона отримує більшість негативних відгуків про підтримку клієнтів. Незважаючи на це, оскільки він пропонує хостинг на додаток до хостингу, а також тому, що Network Solutions має послуги з індивідуального дизайну та створення веб-сайтів, це може бути початківець сайт, а також малий бізнес середнього бізнесу. Якщо вам потрібен ASP для вашого веб-сайту, Network Solutions також є однією з небагатьох компаній-хостингів, які пропонують плани Windows щодо спільного хостингу.

Порівняйте

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map