Rishikimi i faqeve në internet 2016


WebStarts

Vizitoni Uebfaqen

8.9


Nota AWA

WebStarts

WebStarts ju ofron një liste bosh, e cila ju lejon të krijoni një faqe në internet duke klikuar në ikona të drejtpërdrejta dhe intuitive të faqes në shtëpi, duke përdorur funksione të lehtë drag and drop, dhe duke ndryshuar stilet dhe shkronjat me klikimin e një butoni. WebStarts është një mënyrë e paqartë për të ndërtuar praninë tuaj në internet shpejt dhe me lehtësi. Lexoni rishikimin tonë të WebStarts më poshtë.

Përmbledhje

 • Faqja e internetit: www.webstarts.com
 • Shtabi: Bellevue, WA
 • Viti i themeluar: 2007
 • punonjësit: 15+
 • Sitet e pritura: 4,000,000+
 • shërbimet: Softuer për krijimin e faqeve në internet të Dizajnit, Web Hosting
 • Prove falas: Version pune plotësisht funksional

Si pronar i një biznesi të vogël, ju e dini se sa e rëndësishme është për klientët aktual dhe perspektivat ashtu që t’ju gjejnë në internet; ju markon si profesionist dhe tregon historinë e biznesit tuaj. Ajo që mund të mos e kuptoni akoma është se ju keni mundësinë të krijoni vetë një uebfaqe, pa ndonjë aftësi programuese ose trainim teknik të përparuar. Ndërtuesit e faqeve në internet mund të ju vendosin në hartën virtuale shpejt dhe pa një shpenzim të madh. WebStarts është një nga këto platforma.

WebStarts ofron një proces të efektshëm për të ndërtuar një sit që gjithashtu lejon krijimtari të pakufizuar duke mos kufizuar atë që mund të bëni me faqen tuaj; filloni me një propozim krejtësisht të zbrazët, të ngjashëm me ndërtimin e prezantimeve të pikës së energjisë, dhe shtoni elementët tuaj të dëshiruar kudo që dëshironi në faqen tuaj. Platforma WebStarts ofron një paketë të plotë për ndërtimin e faqeve në internet për shumicën e çdo biznesi të vogël për të marrë në internet, të bëjë biznes dhe të duket profesional.

Për kë është rekomanduar WebStarts?

WebStarts është për pronarët e bizneseve të vogla që duhet të marrin biznesin e tyre në internet me çmim të ulët, veçanërisht për ata që janë duke shitur produkte për shkak të aftësive të dyqanit në internet / tregtisë elektronike të këtij krijuesi të faqes në internet. Rekomandohet veçanërisht për bizneset me tulla dhe llaç që duan të zgjerojnë bizneset e tyre në internet dhe të kapin klientë shtesë.

A ofron WebStarts ndonjë fushë përqendrimi ose specialitete?

WebStarts ofron një nivel të lartë të veçorive që nuk shihen zakonisht në një ndërtues të faqeve të internetit DIY. Për shembull, aftësitë e anëtarësimit dhe forumit, si dhe dyqani në internet. Për përfitimin e saj, faqja ofron të gjitha këto karakteristika në një produkt të lehtë për t’u përdorur, i cili bën krijimin dhe personalizimin e një faqe në internet të thjeshtë edhe për fillestarët..

Cilat janë Specifikimet Teknike ose Kufizimet e WebStart-it?

Guruskëve teknikë nuk do të pëlqejnë WebStarts për shkak të mungesës së HTML të nevojshëm dhe të thirrur për krijimin e faqeve të internetit. Ndërtuesit me përvojë të faqes në internet do të ndiejnë se diçka mungon.

A ofron WebStarts shkallëzim adekuat dhe hapësirë ​​për t’u rritur?

WebStarts ofron një plan të lehtë për shkallëzim, duke filluar nga plani i tij falas dhe duke ngritur deri në një me bandë të pakufizuar. Ka hapësirë ​​të përshtatshme për rritjen e çdo biznesi.

Cila është politika e garantimit të kthimit të parave?

Ne nuk ishim në gjendje të gjenim ndonjë indikacion mbi politikën e garancisë për kthimin e parave për kompaninë, kështu që do të ishit të mençur ta kontrolloni atë përpara përmes telefonit ose postës elektronike me WebStarts përpara se të bëni një angazhim.

Cila është reputacioni i tyre?

Megjithëse dëshirojmë të themi ndryshe, duket se WebStarts ka disa vështirësi në këtë fushë. Bërja e një kërkimi të shpejtë të rishikimeve të klientëve në internet do t’ju tregojë disa copa të frikshme, dhe faqet e reputacionit duken më të lehta të WebStarts; Statusi i faqes së Shfletimit të Sigurt të Google thotë se WebStarts është pjesërisht i rrezikshëm për këtë shkrim, me disa faqe që përmbajnë përmbajtje mashtruese. TrustPilot tregoi disa vlerësime shumë të dobëta, dhe disa të ndezura, mbi vlerësimet më të mira me asgjë në mes. Në një shënim pozitiv: pronari i WebStarts po i përgjigjet rishikimeve dhe shpresojmë se do të marrë kritikat nga të varfërit për të azhurnuar platformën.

Pse të zgjidhni ndërtuesin e faqes në internet WebStarts?

Nëse jeni i ri në ndërtimin e faqes në internet, por duhet të merrni online shpejt dhe profesionalisht, WebStarts mund t’ju ndihmojë të bëni atë në më pak se një ditë. Nuk kërkojnë aftësi për kodim, nuk kanë njohuri SEO dhe nuk kanë çorape të çmendur të projektimit. Regjistrimi është super i thjeshtë, direkt nga faqja fillestare, dhe konfigurimi është gjithashtu i lehtë.

Karakteristikat kryesore

 • Shtoni emrin tuaj të domain-it personal
 • Redaktimi i zvarritur
 • Optimizuar për pajisjet mobile
 • Adresa E-mail me porosi
 • Softuer i integruar i redaktimit të figurave
 • Dizajni me një faqe me lidhje të ankorimit
 • Embed skedarët
 • Custom Bar Social
 • Aplikacioni i Galerisë së Videove
 • Aplikacioni Selfie
 • Qindra ikona
 • Kontrolli i qasjes për faqet e internetit

Aktgjykimi i ekspertëve të industrisë në faqet e internetit

Ndërtues i faqes në internetDo aq shumë, ekziston një pabarazi midis vlerësimeve të përdoruesve dhe ekspertëve të WebStarts. Kritikët gjetën që krijuesi i faqes në internet të mungonte në fusha të caktuara sesa klientët aktualë. Programi merr shënime veçanërisht të ulëta kur bëhet fjalë për veçoritë e disponueshme. Në thelb, ekspertët arritën në përfundimin se WebStarts nuk ofron karakteristika të mjaftueshme dhe ato që vijnë standarde thjesht nuk janë në rregull. Përdoruesit mund të krijojnë një blog dhe ta kthejnë faqen e tyre në një dyqan eCommerce, por kritikët komentuan se këto mjete ishin shumë të zhveshur.

Një listë e shkurtër e tipareve mediokër gjithashtu çoi në rezultate të vakëta për përvojën e përgjithshme të përdoruesit. Ekspertët thjesht ishin zhgënjyer nga fushëveprimi i programit dhe ndjeheshin tepër të kufizuar nga aftësitë e ofruara. Kjo është sigurisht diçka për tu marrë parasysh, por zhveshja e zhveshur mund të jetë e mjaftueshme për përdoruesit e rinj që mund të mërziten nga shumë karakteristika të ndërlikuara.

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/webstarts
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Shqyrtime Pozitive të Konsumatorit dhe Testimonials në WebStarts

Përkundër disa ankesave të vazhdueshme në lidhje me faturimin, konsumatorët e WebStarts duket se janë më shumë se të kënaqur me programin aktual të krijuesit të faqes në internet. Në fakt, ajo merr vlerësime të ndezura dhe një mesatare prej 9 nga 10 fillon nga përdoruesit.

Së pari dhe më e rëndësishmja, klientët vlerësojnë programin për lehtësinë e tij të përdorimit. Ata pa ndonjë përvojë të mëparshme të projektimit ishin në gjendje të krijonin faqe interneti të bukura dhe funksionale në shumë pak kohë. Kishte gjithashtu shumë komente pozitive për cilësinë e shablloneve. Përdoruesit zbuluan se kishte shumë mundësi tërheqëse dhe ishin në gjendje të rregullonin me lehtësi çdo temë për t’iu përshtatur biznesit të tyre.

Më në fund, shumë komente përmendën pultin dhe mjetet e lundrimit. Edhe fillestarët ishin në gjendje të gjejnë rrugën e tyre përreth dhe të gjejnë mjetet e nevojshme.

 • https://www.trustpilot.com/review/webstarts.com

Shqyrtime dhe Ankesa negative të Konsumatorit në WebStart

WebStarts është një tjetër program ndërtues i faqeve në internet që ka marrë në mënyrën e vet duke praktikuar taktika agresive të shitjeve. Shumica e klientëve kanë gjëra pozitive për të thënë në lidhje me programin aktual, por ata nuk janë të kënaqur me njerëzit e shitjeve, strategjitë e shitjes dhe tarifat e papritura.

Përdoruesit u fikën nga numri i postave elektronike të shitjeve nga WebStarts që filluan të plotësojnë kutitë e tyre të postës elektronike pasi të regjistroheshin. Duket se kompania është më se e lumtur të diskutojë shërbimin e azhurnimit, por nuk është aq e dobishme kur bëhet fjalë për zgjidhjen e çështjeve teknike ose të faturimit. Një numër i konsiderueshëm i klientëve gjithashtu raportuan akuza të paautorizuara që ata nuk ishin në gjendje të zgjidhnin ose e kishin rimbursuar. Sigurohuni që të jeni shumë të qartë për kushtet e kontratës.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.webstarts.com

dizajni & Përshtatje

WebStarts u ofron përdoruesve personalizim të pakufizuar; mund të tërhiqni dhe lëshoni gjithçka që dëshironi në faqen tuaj të internetit. Filloni me një propozim krejtësisht të zbrazët nëse preferoni, ose zgjidhni një prej modeleve të paracaktuara që mund të përshtatni sipas preferencave tuaja.

tiparPërmbledhje
templatesZgjedhja e një modeli të përshtatshëm është e thjeshtë me WebStarts; ka mbi 100 për të zgjedhur, dhe ato janë të personalizueshme nga atje gjithashtu.

Falas: Një gamë e gjerë modelesh të bukur në internet janë në dispozicion si për llogari falas ashtu edhe për llogari premium.

Premium: Ne nuk kemi blerë një llogari premium, por ajo që mund të themi është se varg i gjerë i modeleve të disponueshëm për llogari falas është mjaft i mrekullueshëm.

InterfaceNdërfaqja e krijuesit të faqes në internet në WebStarts është e shkëlqyeshme; lehtë për tu kuptuar dhe përdorur. Së pari zgjidhni një shabllon, pavarësisht nëse është një kanavacë bosh apo një shabllon i paracaktuar që mund të shkulni me përmbajtjen e zemrës suaj, varet nga ju. Nga atje, konfigurimi është goxha i drejtpërdrejtë duke ndjekur Faqet e Mia në fund të krijuesit të faqes në internet.
Përshtatja e stilit të faqes`Stilet e faqeve janë praktikisht të pakufizuara me funksionalitetin tërheqës dhe tërheqje të WebStarts, WYSIWYG (ajo që shihni është ajo që merrni). Templatedo model është i personalizueshëm, dhe ju mund të shihni saktësisht se si do të duket faqja juaj dhe faqja juaj e internetit, ndërsa jeni duke e krijuar atë dhe duke e personalizuar. Ka shumë fonte të bukura dhe profesionale në dispozicion për të ndryshuar pamjen e faqeve tuaja. Ndryshimi i imazheve është i thjeshtë, dhe tipari i zvogëlimit dhe zvogëlimit ju lejon të lëvizni ose të rrëshqitni dhe madhësoni lehtë.
Lundrimi në sitLundrimi i faqeve është mjaft i thjeshtë, me shumë butona dhe meny për ndërtuesit e faqeve të reja të reja për të gjetur rrugën e tyre për të arritur në gjërat që u duhen në mënyrë efikase..
Menaxhimi i përmbajtjesShtimi i përmbajtjes është një proces i thjeshtë me funksionalitetin tërheqës dhe rënie dhe aplikacionet e përfshira që mund të përdorni për të shtuar më shumë funksione në secilën faqe të faqes tuaj të internetit. Për shembull, “blog” është një nga aplikacionet që shumica e njerëzve do të duan të shtojnë në faqen e tyre për ta mbajtur atë të freskët.
Fotografitë dhe GaleritëShtë jashtëzakonisht e thjeshtë për të shtuar imazhe në funksionalitetin e dobishëm të tërheqjes dhe rënies. Ju mund të hidhni çdo imazh të madhësisë në një faqe dhe të zgjeroni ose të kontraktoni. Për më tepër, planet premium lejojnë galeritë e fotografive dhe shfaqjet e Slideshave.
Ndërtimi i sitit celularNdërsa mund të regjistroheni në një faqe WebStarts nga smartphone tuaj, do të duhet të përdorni një PC për të vazhduar ta vendosni atë nga atje. Redaktimi kërkon një ndërfaqe kompjuteri, kështu që mbani në mend.
Integrimi i Ndarjes SocialeButonat e ndarjes sociale mund të shtohen në faqet e internetit premium të WebStarts; ato nuk janë në dispozicion në planin falas.
Shërbimet e DizajnitNe nuk mund të gjenim një përmendje të shërbimeve të projektimit në faqe, kështu që nuk jemi të sigurt nëse kjo është diçka që mund të ofrohet nga ekipi në WebStarts.

Features & Tools

WebStarts siguron funksionim zvarritës dhe zvogëlues që e bën atë një punë të lehtë për të krijuar një faqe në internet, së bashku me shumë shabllone, imazhe dhe shkronja të ndryshme për të luajtur me të, deri sa të marrësh pamjen ashtu siç dëshiron. Modelet janë plotësisht të personalizueshme, me qindra shkronja për të zgjedhur, dhe lehtësimin e zvarritjes dhe zvogëlimit të imazheve dhe objekteve të tjera që dëshironi të shtoni në faqen tuaj.

Një nga karakteristikat më të mira të WebStarts është përdorimi i dyqanit në internet për të shtuar eCommerce në faqen tuaj shpejt dhe me lehtësi. Ekziston gjithashtu një forum i lehtë për qasje që ju të shtoni ndërveprim në faqen tuaj, si dhe funksionalitet të anëtarëve për faqet private ose me pagesë.

Disa veçori të shkëlqyera shtesë të platformës WebStarts – programi SEO Wizard, kredi falas për reklama, dhe një nga karakteristikat tona të preferuara, mjeti i lehtë për t’u përdorur dhe mjet i fuqishëm i redaktimit WYSIWYG – e bëjnë WebStarts një pazar në pikat e tij të çmimeve.

tiparPërmbledhje
SetupPara se të regjistroheni edhe në faqen WebStarts, ju bën thirrje të zgjidhni një model; këto shabllone e bëjnë vendosjen një fllad. Një fushë e dobët që do të shënonim është se seksioni “Faqet e mia” ku mund të redaktoni faqen tuaj është në fund, nën shumë butona dhe një reklamë për tu përmirësuar në një nga planet premium. Mund të anashkalohet në fillim. Vendosja e faqeve tuaja është e lehtë pasi të gjeni këtë seksion, dhe nuk mund të bëni një gabim dhe të shfuqizoni gjërat tuaja, sepse nëse klikoni “pastër” ose “fshini”, kjo ju bën të konfirmoni atë para ekzekutimit.
Dizajnimi i UebitWebStarts ka më shumë se 100 shabllone për të zgjedhur, dhe modelet janë estetikisht të këndshme dhe lehtësisht të cirkuara.
Emri i Domainit me porosiKur zgjidhni një nga tre planet premium me WebStarts, domain-i juaj personal është i përfshirë, dhe ju mund të transferoni një që tashmë keni vetë..
Thellësia e lundrimit:WebStarts lejon nënmenusin, që do të thotë se mund të shtoni faqe dhe t’i bëni ato nënpjesë të të tjerëve. Për shembull, nëse jeni duke shitur widget, ju mund të bëni faqen kryesore për widgetts blu, dhe nënpjesë për widget e marinës dhe pajisje blu të qiellit. Ju shtoni një menu që bien në mënyrë që njerëzit që janë duke vizituar faqen tuaj, të mund të gjejnë shpejt atë që kërkojnë.
Vegla dhe AplikacioneMe WebStarts, ka disa aplikacione që mund t’i shtoni për të rritur funksionalitetin e faqes tuaj të internetit. Zgjidhni nga Facebook, hartat Google, Hit Counter, Instagram, Photo Gallery, Wizard SEO, Slideshow, Twitter, Libri i të ftuarve, YouTube dhe aplikacione të tjera për ta bërë faqen tuaj të internetit më miqësore dhe mikpritëse.
monetizationAsnjë mundësi e fitimit të parave nuk ekziston në planin e lirë; në fakt, WebStarts do të përdorë faqen tuaj për të treguar reklamën e tij. Në planet premium, ju mund të përdorni reklama për të ndërtuar disa të ardhura për faqen në internet, si dhe lidhje lidhëse.
Statistikat e vizitorëveai aplikacioni Hit Counter do t’ju japë statistikat që ju kërkoni; për një vështrim të mëtejshëm dhe më të thelluar të vizitorëve tuaj, shtoni Google Analytics.
Foto, Video dhe AudioFotografitë e shtuara, audio dhe video janë po aq të thjeshta sa ngarkimi i tyre ose klikimi i tyre në faqe nga YouTube, Instagram dhe Facebook.
BloggingBlogimi në platformën WebStarts lë pak për të dëshiruar. Ekziston një aplikacion i thjeshtë për tu shtuar në faqen tuaj të internetit, në mënyrë që të mund të blogoni në faqe. Sidoqoftë, është vetëm një tekst me tekst… nuk ka aftësi për të shtuar imazhe ose video.
hartat e GoogleWebStarts ofron disa nga hartat më të mira që kemi parë në cilindo nga faqet e krijuesit të faqes në internet. Ata janë të vegjël për tu filluar, por si elementët e tjerë në WebStarts, lehtësisht u përmasuan dhe u zhvendosën për t’i vendosur aty ku do të bëjnë më të mirën.
Redaktori HTMLQasja me porosi HTML është në dispozicion në Planin Pro Plus dhe në Planin e Biznesit.
Integrimi i mediave socialeIntegrimi i Facebook, Twitter, dhe Pinterest është një proces i lehtë, dhe është i disponueshëm për të gjitha, por planet falas me WebStarts.
Format dhe anketatFormat e kontaktit janë në dispozicion me të gjitha planet, përveç planit falas. Për më tepër, WebStarts ofron ruajtje për kontaktet tuaja, duke filluar me 100 në Pro Plan dhe duke shkallëzuar në pakufizuar për Planin e Biznesit.
Hapsirë ruajtjejeHapësira e ruajtjes është e ndarë sipas asaj plani që ju zgjidhni; plani falas ofron vetëm 1 GB, Pro 5GB, Pro Plus 10GB dhe Plani i Biznesit ju jep 40 GB hapësirë ​​ruajtjeje. Bandwidth shpërndahet në mënyrë të ngjashme – plani falas fillon me 1 GB, Pro ofron 25 GB, Pro Plus 100GB, dhe Biznesi është i pakufizuar.
Vegla e BuletinitJu mund të përdorni sistemin e Shportave të Shportave të WebStarts për të dërguar postë elektronike në listat e klientëve, e cila është ideale për gazetat, zbritje speciale dhe promovime. Sistemi i Shportave të Shportave të Webstarts kushton ekstra për t’u përdorur, kështu që peshoni komoditetin e përdorimit të tij me koston e planeve të marketingut me email që janë në dispozicion.
Mbështetja e ForumitAsnjëherë nuk kemi parë një ndërtues të faqes në internet që ka një mënyrë kaq të thjeshtë për të shtuar një seksion forumi. Disa klikime të thjeshta për të rregulluar cilësimet e forumit sipas dëshirës suaj, dhe ju jeni gati të filloni diskutimin.
E-Tregti / Dyqan OnlineKjo është një nga karakteristikat më të mira të WebStarts. Klikoni në butonin e bukur të dyqanit në krye të menysë së WebStarts dhe merrni shitje! Shtë po aq e lehtë sa të vendosni diçka për ofertë në Ebay, me tre ose katër klikime, produkti ose shërbimi juaj është në internet dhe është i gatshëm për të marrë porosi.
Integrimi i PortësPërdorimi i aplikacionit të Shportës së Shportave WebStarts është mënyra më e lehtë për të vendosur portat e pagesave për faqet e internetit të ndërtuara në faqe.
SEO FriendlyWebStarts u ndërtua me SEO në pararojë, kështu që thjesht shtimi i fjalëve të duhura do të shtojë SEO-në e saj të mbledhur dhe do të ndihmojë që faqja juaj të gjendet shpejt nga të gjithë motorët e kërkimit dhe klientët.
Qasje e kufizuar e faqes (Mbrojtje me fjalëkalim)Pro Plus dhe Planet e Biznesit lejojnë mbrojtjen e fjalëkalimit për forume dhe faqet e anëtarësimit.
Google® AnalyticsPërdorimi i Google® Analytics ju jep shumë detaje se nga vijnë vizitorët e faqes tuaj dhe sa kohë ata rrinë në faqen tuaj.
Siguria në internetVetë WebStarts duket mjaft i sigurt; ajo përdor 256-bit encryption SSL, Norton Secured dhe Authorize.net për pagesa. Pagesat në këtë faqe bëhen në rrjete të sigurta me mbrojtje adekuate me fjalëkalimin dhe zjarre standarde. Sajti paralajmëron përdoruesit se “siguria e përsosur” nuk ekziston në internet.

planet & Çmimeve

WebStarts ka një strukturë të niveleve të çmimeve që fillon në zero dhe shkon deri në 19,99 $ për një plan biznesi që ju merr disa përfitime të përshtatshme.

falas

Faqet e planeve falas të WebStarts janë ndërtuar në fushën e webstarts.com, si nënfusha; çfarë do të thotë kjo është se “adresa” e faqes suaj të internetit do të jetë në formën tuajwebsite.webstarts.com, në vend të yourwebsite.com më profesionale. Plani Falas është i thjeshtë për t’u bashkuar me disa klikime. Plani falas është i kufizuar në pesë faqe, dhe 1 GB të bandës dhe të njëjtën ruajtje të reve. Gjithashtu, ju nuk keni kontroll mbi reklamat që do të shfaqen në faqen tuaj të internetit dhe nuk ka integrim të mediave sociale.

pro

WebStarts Pro Plan do t’ju ofrojë 4.89 dollarë në muaj, të faturuar çdo vit. Pro Plan do t’ju marrë një emër domain, deri në 15 faqe, 25 GB në muaj në bandwidth, integrimin e mediave sociale dhe pa reklama. Po ashtu, ju jep më shumë hapësirë ​​ruajtjeje në cloud me 5 GB dhe ju lejon të shfaqni sllajde dhe galeri, të cilat nuk mund t’i bëni në Planin e Lirë.

Pro Plus

Pro Plus shkon 7,16 dollarë në muaj, gjithashtu i faturuar çdo vit. (Në fakt, të gjitha planet e paguara mund të tarifohen vetëm mbi baza vjetore.) Me Pro Plus, ju do të merrni një numër telefoni biznesi, mbështetje telefonike përveç emailit, paraqitjen e motorit të kërkimit dhe kreditë e reklamimit për Google. Për më tepër, faqet janë të pakufizuara në Planin Pro Plus, dhe ju merrni 100 GB bandwidth dhe 10 GB ruajtje në cloud.

biznes

Plani i Biznesit është 19,99 dollarë në muaj dhe ju siguron një numër telefoni biznesi, udhëheq menaxhimin dhe hyrjen me porosi të HTML, përveç gjerësisë së bandës së pakufizuar dhe 40 GB hapësirë ​​ruajtjeje në internet. Plani i Biznesit ofron e-Tregtinë në formën e një dyqani online, zgjidhje të marketingut me email, dhe pesë adresa emaili falas.

Në krahasim, planet premium në faqet e tjera të krijuesit të faqes së internetit fillojnë me $ 3 $ 4 çdo muaj me një kontratë, plani premium i Squarespace do t’ju kthejë 8 dollarë mujorë dhe LightCMS është 19 dollarë në muaj.

Ndihma për klientët

Duket se ka mbështetje të bollshme për përdoruesit, si në uebfaqe ashtu edhe jashtë saj. Shumica e pyetjeve dhe çështjeve mund të zgjidhen nga duke vizituar mbështetjen faqe. Ju gjithashtu mund të dërgoni një email në [email protected]; kompania thotë se ata përpiqen të përgjigjen brenda një ore gjatë orarit të punës. Me planet premium, mbështetja telefonike është në dispozicion edhe për përdoruesit.

Lehtësinë e përdorimit

Siç u përmend më herët, faqja përdor redaktorin WYSIWYG që ju tregon saktësisht se si faqja juaj do t’u duket vizitorëve përpara se të publikoni. Fakti që WebStarts ju bën të zgjidhni një model për të filluar ju detyron të merrni një vendim se si dëshironi të shfaqet faqja juaj, dhe prej andej është vetëm çështje e shkuljes së gjërave deri sa ato të jenë ashtu siç dëshironi.

përfundim

Ndërsa duket se WebStarts mund të ketë pasur disa ngjitje në të kaluarën, produkti që ata ofrojnë aktualisht duket i drejtpërdrejtë, i lehtë për t’u përdorur për fillestarët dhe gjithçka që pronarët e bizneseve duhet të kenë nevojë për të ndërtuar një prani të qëndrueshme në internet për kompaninë e tyre. Adam Barger thotë në faqen e internetit se ai dëshironte të ndërtonte një platformë ku njerëzit mund të “krijonin faqe unike pa ditur ndonjë kod dhe pa kufizimet e ashpra të krijuesve të tjerë të faqeve të internetit”. Ne themi që ai ka arritur sukses në këtë, dhe se ju duhet të provoni WebStarts. Ne mendojmë se do të të pëlqejnë gjithçka që ka për të ofruar.

krahasim

WebStarts

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map